Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44851) Tetete1


Tetete1
senior tag

BUÉK!

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#44852) zed01 válasza sznorbi2 (#44847) üzenetére


zed01
őstag

Nekem azt mondták ezelőtt kb három-négy hónappal ezelőtt az F-Secure magyar ügyfélszolgálatán hogy az a fő különbség a 9.0.1 és a majd megjelenő 9.10 verziók között, hogy a 9.0.1 motorja még a 2010-es verzióra épül míg a 9.10 már a 2011-esre. Januárra, februárra várható a 9.10-es Client Security végleges. Az otthoni verziók mindig előrébb járnak fél évvel.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#44853) Scribe


Scribe
csendes tag

A Vipre frissítésekhez lenne egy megoldásom, mert visszaolvasva láttam, hogy voltak problémák. Nálam is voltak problémák, de ezzel a kis "trükközéssel" azóta nálam és így beállítva hetek óta hiba nélkül működik.
Beállítottam napi rendszerességgel, hogy minden nap reggel 7:00-kor futtasson egy Quick Scan-t. Ehhez mindig, mielőtt indulna a Scan egy perccel előtte lehúzza a legfrissebb adatbázist. Ez azért jó így, mert az utolsót mindig (ottani helyi idő szerint) valamikor késő éjjel, de még éjfél előtt kiadják és így megvan a legalább +6 órás időeltérés az itthoni hazai időnkhöz képest, valamint a legfrissebb szignatúra is felkerül a gépre azonnal.
Lefrissít a Vipre 6:59-kor és indítja a Quick Scant rá egy percre az időzítés beállításának megfelelően. Ez leszalad 2-3 perc alatt és észre sem venni a gépen csak abból tudom, hogy addig zöldre vált a Vipre ikonja.
Ettől kezdve már keresi a frissítéseket 2 óránként (én erre állítottam) és ha van akkor le is húzza. Laptopon használom és ha úgy adódik, hogy ki kell kapcsolom naponta többször, akkor is a reggeli 7:00-hoz (az első adatbázis frissítés lehúzásához) méri a további 2 órás frissítési intervallumokat. A fene sem érti miért van így, de nálam (amióta így van beállítva) nincs gond az automatikus frissítéssel.

Remélem tudtam segíteni ezzel az ötlettel.

Mindenkinek Boldog és békés, nyugodt vírusmentes Új Évet kívánok.

(#44854) csaba1203 válasza BigManus (#44848) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem értem nekem ugyanúgy várni kell vele míg betölti,mint az előző változatnál.Minden beállításom ugyanaz.Sajnos nem írtam fel pedig a verziószám alatt ott van számozás szerint a böngészővédelem verziószáma az változott-e.

(#44855) Hermina49


Hermina49
csendes tag

Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni hogy az F-Secure Othoni béta változata tud magyarul?és menyire fogja a gépet,és a netet mert nem egy csucskategóriás gépem van.Érdemes e megpróbálnom? Előre is köszönöm a válaszokat. Minden fórumozónak BUÉK. :F

Avira Anti- Virus Free/ Malwarebytes' Anti-Malware 1.5 Pro/Windows 7 Ultimate 32 b/ Google Chrome / Mozilla Thundenbird/i

(#44856) sznorbi2 válasza zed01 (#44852) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Akkor most ki beszél el a másik mellett?
Ugyanis a finnek meg azt nyilatkozták, hogy a motorja mind a kettőnek ugyanaz lesz, vagyis a 9.10-es verzió is a 2010-es motorját tartalmazza. Bár azóta változtathattak ,mert ez november végi info!

Hermina49:
Mindegyik változatnak tudnia kellene magyarul, mert ML verziókat ad ki mindig az F-Secure! :C

Mennyire nem csúcskategóriás a géped???

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#44857) pethYeti válasza csaba1203 (#44854) üzenetére


pethYeti
addikt

Nekem is fogja a videókat, de az is2011-be nincs is már olyan opció hogy webes forgalom vizsgálata, szóval...:D

Lehet hogy kijavították ott úgy a hibát hogy egyszerűen kivették:)

(#44858) HZoli87


HZoli87
veterán

(#44859) Szellem. válasza sznorbi2 (#44856) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Sajnos, nem tud magyarul a Computer Security beta!
Felraktam a gépre, és angol a nyelve.

(#44860) 78zolika


78zolika
senior tag

Minden fórumtársnak ::

"Utolsó napján ennek az évnek,
Szerencse malackák megint útra kélnek.
Azt kívánom NÉKTEK , hogyha arra járnak,
Térjenek be Hozzátok, s maradjanak Nálatok !

Ballag már az esztendő, vissza-vissza nézve,
nyomában az öccse jő vígan fütyörészve.
Beéri az öreget s , legényesen leveszi válláról a terhet,
pedig még csak gyermek.
Lépegetnek szótlanul,
... s mikor éjfél eljő férfiasan kezet fog múlttal a jövendő! BÚÉK!!

(#44861) Hermina49 válasza sznorbi2 (#44856) üzenetére


Hermina49
csendes tag

Szia. A gépem adatai. Proceszor Intel Pentium Dual CPU E2160 @1.8GHz-2.1 Ghz.Telepitet memória 2.00 GB. Win7 32bites oprenszer.Internet sebesség 2.22 Mb/sec.

Avira Anti- Virus Free/ Malwarebytes' Anti-Malware 1.5 Pro/Windows 7 Ultimate 32 b/ Google Chrome / Mozilla Thundenbird/i

(#44862) csaba1203


csaba1203
addikt

MINDEN KEDVES FÓRUMTÁRSNAK EREDMÉNYEKBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK!

(#44863) blattida válasza csaba1203 (#44862) üzenetére


blattida
nagyúr

Vírusokban Gazdag Új Esztendőt Kívánok Mindenkinek!

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44864) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Én is hadd kívánjak Mindenkinek Békés Boldog Új Esztendőt!

A vírusok pedig azt csinálják,amit szeretnénk,hogy csináljanak! :DD :DD :DD

(#44865) csaba1203 válasza Hermina49 (#44861) üzenetére


csaba1203
addikt

Nyugodtan felrakhatod az enyém is hasonló konfig észre sem venni,hogy rajt van :D :DD

(#44866) csaba1203 válasza sznorbi2 (#44847) üzenetére


csaba1203
addikt

Várjuk a leírást az újdonságokról :D

(#44867) szmi


szmi
tag

B.Ú.É.K.!

(#44868) sznorbi2 válasza Hermina49 (#44861) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Ezen kényelmesen elszaladgál az F-Secure bármelyik programja. Az én gépem 1 magos Intel procis 2.8 GHz-s és csaknem észrevétlen rajta.
Csak most olvasom, hogy nem magyar a Computer Security :F , pedig már évek óta legalább 15-20 nyelv volt beépítve mind a Beta, mind a végleges verziókba.

To protect and serve!

(#44869) 12-es csaj válasza blattida (#44863) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Ezt kérlek vondd vissza! :DD :DD :DD :DD

------------------------------------------------------------------------------------------

Boldog, békés, kellemes, sikeres, betegségektől mentes új esztendőt kívánok mindenkinek!!!!!! Éjjel dudáljatok, igyatok sok pezsgőt, ordítsatok, táncoljatok, húzgáljátok a malac farkát!!!!! Egyetek sok virslit!! De vigyázzatok, mit esztek, mert oda lehet a szerencsétek!

Ontopik:
Kívánom még azt is - ha már vírusirtós topik - hogy minél többen döbbenjenek rá a biztonság fontosságára, használjanak tűzfalat (minimum a Windows-ét), naprakész, legális vírusirtót, és néha a vírusirtón kívül is futtassanak "on-demand" szoftvereket, például MBAM, ESET Online Scan, stb.
Szerintem csak úgy szoríthatjuk vissza a vírusok és egyéb kártevők terjedését, ha a saját gépünkre vigyázunk. Akkor legalább mi nem fogjuk őket tovább terjeszteni.
Ez olyan, mint egy járvány: ha mindenkit beoltunk, akkor jóval kevesebben kapják el a kórt, és akkor... akkor végül is ki se tör a járvány... :DD :DD
Kívánom, hogy erre többen és többen rájöjjenek, többen és többen fontosnak tartsák, hogy kevesebb ellopott jelszó vagy pénz, kiszivárgott adat, elveszett családi fotók és stb. legyenek!!
A fenti rizsát összefoglalva: nagyobb biztonságot kívánok az internetező embereknek 2011-re!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ma kiadhatják az avast! 5.1-t. De szerintem egyelőre még senki se próbálja ki!... - ezt nem tudtam kihagyni így, 2010 végén... :)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

És mivel én mindig vissza szoktam számolni, most is megteszem:
Körülbelül 11 óra 40 perc van hátra a harmadik évezred első évtizedéből

[ Szerkesztve ]

(#44870) Szellem. válasza sznorbi2 (#44868) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Igen sajnos, nem magyar a nyelve. Próbáltam keresni, de sajnos angol egyenlőre.
Fel is tettem a gépre, de le is szedtem. Még van egy jópár bug benne, de még így is használható. Egyenlőre ilyen "béta+ progikkal nem próbálkozom. Ettől függetlenül szimpatikus, és egyre szimpatikusabb az F-Secure!

(#44871) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Itt van a leírás a Computer Security Tehnology Preview-ról.
[Tessék] olvasgatni, igaz angolul van. ;]

Plag:

Ha még magyarul sem tud akkor ez még nem Beta, hanem csak Alfa verzió! ;]

Közben újabb gyöngyszemre találtam.

[link]

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#44872) Szellem. válasza sznorbi2 (#44871) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Na, az különösen nem zavar, hogy nem tud magyarul, csak leírtam. :)
Te kipróbáltad már?

(#44873) sznorbi2 válasza Szellem. (#44872) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Értem.
Nem próbáltam ki azért nem tudok róla nyilatkozni bővebben.
Egyenlőre még nem akarom feldobni mert most az AV 2011 és a Comodo remekül megvannak a gépemen és azért elmondható róla, hogy egy nagyon komoly védelem kombó a kettő együtt.

MÁS TÉMA:
Ja, jut eszembe a Comodo nem kapcsolja ki a W7 tűzfalát?
Mert nekem nem kapcsolta ki és időnként eléggé begondolkodott a gép, de amióta ki van kapcsolva azóta gondolkodás megszüntetve!

To protect and serve!

(#44874) Nhorbee


Nhorbee
aktív tag

Minden kedves fórumtársnak Boldog Új Esztendőt Kívánok!

(#44875) blattida válasza sznorbi2 (#44873) üzenetére


blattida
nagyúr

Általában nem, tedd meg kézzel. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44876) Tetete1 válasza Scribe (#44853) üzenetére


Tetete1
senior tag

Szerintem egyszerűbb lenne, ha manuálisan frissítenél. Én ezt teszem, ha reggel 06.00-kor (mielőtt a géphez ülök) lefrissítek. Ha nagyon unatkozom akkor még este is (de szerintem feleslegesen, sokszor napokig is alig jön le valami, nem nagy mennyiség). :K

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#44877) sznorbi2 válasza blattida (#44875) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Ok csucsu a balhé!
Köszi, meg is történt a manuális kikapcsolás. ;)

To protect and serve!

(#44878) BigManus


BigManus
addikt

Nos akkor megnyílt a portál.
Lehet regisztrálni.
Oldal

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#44879) Scribe válasza Tetete1 (#44876) üzenetére


Scribe
csendes tag

Minek kézzel, ha megy az automatikusan is. Látható a Naplózásból, hogy percekkel azután, hogy feltették a szerverre, már le is húzta nálam a Vipre a szignatúra frissítéseket. Max. 10 percet ha késik. :K

(#44880) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Emberek!
Mit találtam?
Kaspersky Pure 9.1.0.124 Special Edition!

Nem sikerült valami fényesen nekik és nem is nagyon keresett program és éppen ezért a legnagyobb piacnak(ami persze, hogy nem a ruszki piac, hanem...) kidobtak egy promociós speciális verziót. Ennek örömére 5 éves licensz van hozzá és működik is ahogyan olvastam.
Viszont a bibi az, hogy ugye nem az Eu-nak szánták.
Ha valakit érdekel akkor szóljon! ;]

Laca ez remek lett! Már libbenek is rá. :C
Nincs F-Secure avatar! :O :O :O

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#44881) BigManus válasza sznorbi2 (#44880) üzenetére


BigManus
addikt

Türelem, lesz... El kel rohannom, de lesz avatar.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#44882) gabee77 válasza sznorbi2 (#44880) üzenetére


gabee77
csendes tag

Hello.Engem érdekelne .De gondolom kinai mint a legtöbb promoció Kaspersky-re.Azért részleteket közölhetnél,akár privibe is ha gondolod.Köszi

(#44883) sznorbi2 válasza gabee77 (#44882) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Talált, süllyedt. Torpedóban is ilyen jó vagy? :DD

Tehát, a program kínai nyelvű de át lehet állítani angolra, a többi nyelvről nem tudok.
Nemrégen dobták ki és még annyira nem használják, hogy egy lexikonnyi tapasztalat legyen róla. Többit priviben.

To protect and serve!

(#44884) gabee77 válasza sznorbi2 (#44883) üzenetére


gabee77
csendes tag

Valahogy megéreztem hogy kínai verzió,de ha átlehet állítani angolra akkor nem lessz probléma.Elöre is köszi, és B.Ú.É.K minden kedves fórumozónak.

(#44885) sznorbi2 válasza BigManus (#44881) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Van türelem bőven, de mi lesz már gyerünk, izgulok egy kicsit. :D :DD :D :DD :D

Na, mi történt? F-Secure Client Security-zünk? ;)

MÁS TÉMA:

Megint találtam egy promot, most éppen a Norton AV 2011-hez van 60 napos kulcs és nem letölthető telepítő.
Csak ezzel is az a baj, hogy kínai oldalon van és semmit nem tudok belőle kivenni, gyakorlatilag olyan az oldal, mintha az erdőben lennék ahol vadállatok a fákat marják annyi a barlangrajz rajta. :DD

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#44886) BigManus válasza sznorbi2 (#44885) üzenetére


BigManus
addikt

Igen, feltettem a bétát.
Nekem nagyon fekszik, egyszerű mint egy faék :C
De akkor is az AVG a fan!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#44887) eurolac


eurolac
senior tag

Én is kívánok minden kedves fórumozónak nagyon boldog Új Évet! :K :C

Eurolac

(#44888) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!


:C :)

(#44889) Jocy válasza Tetete1 (#44851) üzenetére


Jocy
aktív tag

Hmm jóféle! :P Neked is Buék,meg minden fórumozónak!

(#44890) Imi1981


Imi1981
veterán

Boldog újévet mindenkinek!! BUÉK!!!! :D

(#44891) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Gondoltam sok mindenkit érdekel a Kaspersky Pure Special Edition verzió működése.

Jelentem teljesen rendben működik és valóban automatikusan 5 évre aktiválja a Kaspersky szerveréről magát. :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R
Sikerült angolra is átállítani és teljesen rendben van a program. Egyéb infókat priviben adok.
. :P

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#44892) csákány.


csákány.
aktív tag

Boldog Új Évet Mindenkinek!

(#44893) dnsi


dnsi
aktív tag

Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek! :D

(#44894) MolnárPéter


MolnárPéter
aktív tag

Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek, a fórumnak pedig kevesebb offolást és személyeskedést!

(#44895) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Boldog Új Évet Mindenkinek!
Remélem a következő év nyugodtabb lesz!

(#44896) simon7012


simon7012
aktív tag

Boldog új évet kívánok mindenkinek!

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#44897) Daemos


Daemos
tag

Szeretnék én is sikerekben gazdag boldog új évet kívánni! :)

[ Szerkesztve ]

(#44898) FeketeHetes


FeketeHetes
csendes tag

Boldog 2011-es Évet kívánok mindenkinek!

FeketeHetes (alias BlackSeven)

(#44899) BigManus


BigManus
addikt

B.U.É.K!

Nos, hogy megkezdjem az új évet...

Az F-Secure Client Security béta nem igazán került javításra...
Azt írtam, mennek vele rendesen a youtube videók, de mégsem.
Eszement sokáig tölt...

A másik amit nem értek, céges környezetben nem zavarja az embereket, hogy ssl kapcsolat alatt nem megy az Outlook?
Szintén nem javították!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#44900) HZoli87


HZoli87
veterán

Megjelent: avast! Antivirus 5.1 - Build: 864

Hivatalos fórum: Link

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.