Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44951) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

Amúgy Avast 5.1 v. F-secure 2011?

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#44952) Sz_Imre válasza McKane (#44949) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Köszi a képeket! :R
Egy jó hír, nem kell lecserélni a védelmet, mivel ezek csak "sütik", csak ezt a ESET Smart Security valamiért nem ellenőrzi. Ezek amiket felsorolt, azok nem veszélyesek. De ha akarod akkor törölheted a cookie-kat, ártani nem fog. :)

(#44953) TFSi válasza McKane (#44949) üzenetére


TFSi
őstag

Én itt csak sütiket látok, amelyeket egy jól beállított böngészővel kordában lehet tartani. Nekem ez az F-Secure az általam régen használt Panda AV Pro 2006-2007-re hasonlít... Az is főbűnösként kezelte a sütiket... :DDD

Jó az a NOD32 mégiscsak... :)

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#44954) 12-es csaj válasza ErosenZold (#44951) üzenetére


12-es csaj
senior tag

avast! 5.1 még semmi esetre se!!
Van pár durva bugja... Épp azon voltam, hogy frissítek, mikor olvastam az egyiket..

(#44955) M3oH válasza McKane (#44949) üzenetére


M3oH
addikt

Ezek csak sutik. Malwarebytes is talal parat nalam EmsiAM mellett, szerintem is ezek szinte teljesen artalmatlanok.

(#44956) Kezdő vagyok válasza M3oH (#44955) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

MBAM nem találhat sütit,mert nem foglalkozik a sütikkel.
Ez tuti. :K :K :K

(#44957) TFSi


TFSi
őstag

Most nézegettem a COMODO FW 5.0 verziószámát, 5.0.162636.1135. A honlapon meg azt látom, hogy novemberben kijött egy 5.0.163652.1142 verzió... Ebben, ha jól látom már van Cloud kártevőfelismerés és spywarescanner is... A kérdésem csak annyi, hogy miért nem frissített a progi?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#44958) McKane


McKane
senior tag

köszönöm a gyors reagálásokat. :R

más: írtam -újra- a VirusBuster terméktámogatásnak az új felhasználói-felülettel kapcsolatban. Mikor,melyik verzióban,stb.. Kíváncsi vagyok mit írnak vissza..

(#44959) sznorbi2 válasza McKane (#44958) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Ezek úgy néz ki, hogy nyomkövető sütik, tehát ezek alapján azonosítják az oldalak amiket böngészel, hogy jártál-e már rajta. Viszont......

Az ilyen sütiket szokták álcázni kémprogramoknak, így aki azt mondja, hogy tutira ártalmatlanok az ne is foglalkozzon vele. Egyébként ezekre a találatokra az Anti-Spyware része jelzett. vagyis ezek a jelzések amolyan veszélyjelzések lehetnek, mert a későbbiekben akár kártékony kódot is rejthetnek a hasonló süti-mütik!

Ajánlom figyelmetekbe a Wiki-féle szinte teljeskörű süti( Cookie) leírását.

[link]

To protect and serve!

(#44960) csákány. válasza 12-es csaj (#44954) üzenetére


csákány.
aktív tag

Milyen bugokról hallottál??? Én éppen most pakoltam fel....

(#44961) 12-es csaj válasza csákány. (#44960) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Ha az 5.0.677-ről frissíted, akkor - ugyan nem jelez hibát, de - nem működnek a védelmet, esetleg a web védelem igen, de a többi nem csinál semmit.
Nem működnek tőle - illetve sokszor összeomlanak - bizonyos alkalmazások.
Acer laptopon vagy két embernek (persze lehet ez globális is, csak ketten írtak a fórumra) egy alkalmazásban hibát okozott. - holnap v. holnapután lesz javítva
Fagyások az anti-rootkit modul miatt; ezt a mai második, 110101-1 VPS-frissítéssel ideiglenesen javították.

(#44962) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Ha már így belementünk a VirusBuster témába, akkor ti mit javasolnátok, milyen változás szükséges?

(Kicsit hosszú lesz).

Ezek a szempontok a saját véleményem szerint vannak:
1. Elsősorban nem tudom, hogy mennyien dolgoznak a VB-nél, de annyi biztos, hogy nem olyan nagy cég, mint ESET, Symantec, etc...
2. Az adatbázis frissítést metódus is változhatna: Pl Napi szinten négy adatbázist adhatnának ki,pl. de. 9 óra tájékán - du. 13 óra - 17 óra és kb 19 óra-kor. És legalább napi szinten 5000 beépített új rekordot tartalmazzon.
3. Nem tudom hogy milyen "vírus figyelőjük" van, de ezen is jól vonna változtatni. Vajon ők maguk "felderítik" a vírusokat, vagy pedig amit a felhasználók küldenek be vírusmintaként. Apropó vírusminta küldés, én például szoktam nekik küldeni mintákat, ellőtte mindig ellenőrizem, hogy a Virustotal szerint, melyik adatbázissal nem ismerte fel a kártevőt. Ezeket a mintákat napi szintem ellenőrzöm, ki milyen gyorsan reagál, hát 2 napba telt, mire felismerte a kártevőket (VT-vel ellenőriztem a legújabb adatbázis szerepelt benne). Tudom hogy szigorú elemzés kell átesnie, hogy elkerüljék a vakriasztást, de azért gyorsabban is mehetne nem?
4.A másik nagy probléma a GUI-ja, ami 5 éve nem változott semmit, olyan monoton kinézete van. És ezzel együtt a víruskeresés sem barátságos, mert ha jól tudom, mikor pl. mappában keresünk kártevőket, akkor minden vírus találatnál feljön egy ablak, hogy mit szeretnénk tenni "Karantén, Tisztítás, Mellőz, irtás". Ez szerintem nagyon idegesítő, nem tudom hogy ilyenkor látszik-e hogy milyen fájlt talált gyanúsnak. Ezzel azt kéne változtatni, hogy a kezelőfelületén beleül legyen a keresés, és a találatoknál sorolja föl hogy mit talált gyanúsnak, és hogy ezekkel mit csináljon a felhasználó, hasonlóan kéne megoldani, mint pl. a Vipre-ben.
5. Azt mondják még, hogy a VB keresőmotorja elégé jó, itt most a gyorsaságot kihagynám, mert még nem használtam, addig nem írok hülyeséget. De az eltávolításnál vannak gondok, ahogy hallottam. Pl. Megtalálja a kártevőt, de nem tudja irtani, se karanténba helyezni, csak mellőzni. Ez azért elég rossz helyzet. Amúgy a Registry módosításoknál is keres a VB? Mert oda is beleíródnak a kártevők. Szóval csak annyit, hogy itt is javulni kéne.
6. E-mail ellenőrzés nagyon szegényes (MS Office és Outlook ellenőrzés). Most külön nem írnám le a részleteket, hogy miket kéne még támogatnia.
7. Sokak szerint a spyware/adware felismerése gyenge, bár mostanság azért javult 1-2%-ot. Bár a 0 napos kártevők ellen is gyenge, de ez hátha javul a jövőben. Ja és nem küldi el automatikusan a gyanús fájlokat, ami szerintem nem lenne hátrány.

Hát ennyi lenne, ha valamiben tévedtem, akkor javítsatok ki.
Akinek van valamilyen véleménye, az nyugodtan leírhatja.

(#44958) McKane: Én is kíváncsi leszek, hogy mit fognak válaszolni.

[ Szerkesztve ]

(#44963) 12-es csaj válasza Sz_Imre (#44962) üzenetére


12-es csaj
senior tag

2. Az adatbázis frissítést metódus is változhatna: Pl Napi szinten négy adatbázist adhatnának ki,pl. de. 9 óra tájékán - du. 13 óra - 17 óra és kb 19 óra-kor. És legalább napi szinten 5000 beépített új rekordot tartalmazzon.

Most napi 1-2 van amúgy?

Ezeket a mintákat napi szintem ellenőrzöm, ki milyen gyorsan reagál, hát 2 napba telt, mire felismerte a kártevőket (VT-vel ellenőriztem a legújabb adatbázis szerepelt benne).

Szerintem az a két nap nagyon gyors. Persze attól függ, mihez viszonyítjuk...
Nekem már a 4 hónap az etalon.

Pl. Megtalálja a kártevőt, de nem tudja irtani, se karanténba helyezni, csak mellőzni. Ez azért elég rossz helyzet. Amúgy a Registry módosításoknál is keres a VB? Mert oda is beleíródnak a kártevők. Szóval csak annyit, hogy itt is javulni kéne.

Nem egy vírusirtó van, ami nem takarítja a fájlt, hanem karanténba teszi. De legalább azt sikeresen... A VB még azt se? Ez szomorú. :(

Ja és nem küldi el automatikusan a gyanús fájlokat, ami szerintem nem lenne hátrány.

Fel se ajánlja?

(#44964) blattida válasza TFSi (#44957) üzenetére


blattida
nagyúr

Sőt, december 30-án kijött a végleges 5.3-as, ám még belső programfrissítőn keresztül nem elérhető, csak a jövő héttől. :K
A honlapjukon nem frissül olyan gyorsan.

Azért nem frissített, mert a frissítés csak a telepítőjét érintette.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44965) Sz_Imre válasza 12-es csaj (#44963) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Most igen, napi 1-2, de jobb esetben 3 adatbázis frissítés jön. Plusz még a Spam adatbázis.
Ha két nap elég gyors, akkor nincs mit mondanom.
"Nem egy vírusirtó van, ami nem takarítja a fájlt, hanem karanténba teszi. De legalább azt sikeresen... A VB még azt se? Ez szomorú." Van amelyiket tudja irtani vagy karanténba helyezni, de sajnos van olyan is, hogy nem tud vele mit kezdeni.
A gyanús fájlokat fel sem ajánlja, hogy elküldje vizsgálatra. Az infó innét van.

[ Szerkesztve ]

(#44966) McKane válasza Sz_Imre (#44962) üzenetére


McKane
senior tag

Íme az arculatra történő hivatalos válasz:
" Bizonyára már értesült róla, cégünk arculata a közelmúltban újult meg, honlapunk már új köntösben tekinthető meg. Ezt követik a termékek felhasználói felületei is két lépésben. Következő termékverziónk már az új arculat színeivel jelentkezik - de még változatlan struktúrájú felülettel. Jelenleg fejlesztés alatt van a teljesen megújult felület, mely a közeljövőben jelenik meg, tervek szerint még az idei év első félévében "

Kielégítő válasz? :U

[ Szerkesztve ]

(#44967) blattida válasza McKane (#44966) üzenetére


blattida
nagyúr

Csak tolódik ez, sajnos várható volt.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44968) Sz_Imre válasza McKane (#44966) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Igen, kielégítő a válasz. És köszi hogy megkérdezted. :R

Kár hogy a teljes GUI változás csak nyár környékén jelenik meg.
De inkább később jelenjen meg, mint hogy bugos legyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#44969) McKane válasza Sz_Imre (#44962) üzenetére


McKane
senior tag

" Ezeket a mintákat napi szintem ellenőrzöm, ki milyen gyorsan reagál, hát 2 napba telt, mire felismerte a kártevőket "

lehet,hogy kicsit hosszadalmas folyamat ez,de ha emlékezetem nem csal náluk olyan nem fordult elő ami pl.az AVG-nél decemberben.

szerk1.: amúgy már én is írtam nekik arról az automata fájl -küldésről, mert így nagyobb minta-számhoz jutnának, de itt is csak ígéretet kaptam,mely szerint megpróbálják beleintegrálni a következő verzióba ezt a szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

(#44970) riki válasza blattida (#44967) üzenetére


riki
senior tag

Azt szeretném kérdezni tőled. Normális dolog az,ha egy süti betelepül a rendszerbe ? Mert McKane-nél az Atwola süti a rendszerbe ásta be magát ahogy a képek mutatják, s ezt az F-secure külön ki is emelte. :R

(#44971) blattida válasza riki (#44970) üzenetére


blattida
nagyúr

Hogy érted azt, hogy a rendszerbe?

A cookie-k nem a op. rendszer mappájában vannak, hanem a böngészők gyorsítótárában.
Ha valóban win mappában vannak, akkor azok nem sütik, csak annak álcázzák magukat.

Az f-secure "rendszer" elnevezése félrevezető, azért írja ezt, mert a rendszer-partíción találta őket, de nem az operációs rendszerben!

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44972) Sz_Imre válasza McKane (#44969) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Igaz, náluk nem fordult elő olyan eset mint az AVG-nél.
Hát az automata fájl küldés jó lenne, ha bele tudnák integrálni, mert így akár nőhet az adatbázis és javulna a kártevő felismerés.
Bár tudom, hogy nem egyszerű megírni a programot hozzá, de hát a technika mindig fejlődik.
--
Amúgy ami webfelületen küldesz mintákat, te hány megás fájlt tudsz küldeni, mert elméletileg 100 mb a határ. De én nekem volt hogy 40mb-os fájlt küldtem volna, nem engedte, mert nem elérhető az oldal, de ha már 28Mb-os a fájlt küldök azt meg már elfogadja. Szóval nekem ez a dolog sem tiszta. :U

(#44973) McKane válasza Sz_Imre (#44972) üzenetére


McKane
senior tag

a webes felületen,amit ők adtak, én nem is kértem , nincsen korlát méretileg.
" Szeretném megkérdezni, hogy érdekelné-e Önt egy olyan lehetőség, ahol nem e-mail-ben kellene beküldeni a vírusmintákat, hanem adnánk Önnek egy webcímet és egy hozzá tartozó felhasználónév/jelszó párost. Itt egy egyszerű Tallózás és Küldés gombbal tudna mintákat küldeni a labor részére, méretbeli korlátok nélkül (viszont e-mail-es visszajelzést nem tudnánk adni a mintákról - ha egy fájl kártevő, akkor bekerül a következő adatbázisba, ha nem akkor nem). "

és tényleg nincsen, december elején feldobtam nekik 170MB-os csomagot.. igaz szenvedett vele a gép a 4 M-os ADSL miatt,de felment..

---
De pl. az IE9-el a webes feltöltő felület nem érhető el,üres lapot hoz ki,nem mindig,de 10-ből 7x igen..

[ Szerkesztve ]

(#44974) riki válasza blattida (#44971) üzenetére


riki
senior tag

Már értem köszönöm. :R

McKane : Szerintem is rengeteg baj van az IE9-el. Rengeteg oldal igencsak nyögve nyelős vele.

[ Szerkesztve ]

(#44975) McKane válasza Sz_Imre (#44972) üzenetére


McKane
senior tag

lejárt a szerk. időm.. ;]

akkor kérjél FTP hozzáférést,3napig megy,nincsen méretbeli korlát..

(#44976) Sz_Imre válasza McKane (#44973) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Nekem csak annyit írtak, hogy a jövőben hogyan tudom feltölteni a fájlt, és erre megkérdeztem, hogy mekkora lehet a fájl maximális mérete. Ők azt válaszolták hogy: "A maximális fájlméret 100MB lehet. Zip és Rar-ba tömörített fájlok képes az automata feldolgozni."
Szóval ez most már végképp nem értem. :U De szerintem ezt hagyjuk, mert lényegtelen, hogy mekkora fájlméretbe küldöm nekik. Amúgy én Google Chrome alatt küldöm, nem tudom hogy ez befolyásol valamit.

(#44975) McKane: azért nem fogok ftp hozzáférést kérni. Megtudom oldani a dolgot. ;]

[ Szerkesztve ]

(#44977) McKane válasza Sz_Imre (#44976) üzenetére


McKane
senior tag

az a lényeg,hogy elmenjen nekik,dolgozzanak rajta.. ;]

és mégegyszer köszi a nekik küldött vírusmintákat :R

más: nemsokáig fogom tolerálni ezt az IE9-et.. a hangulatjeleket ide,nem oda rakja ahol áll a kurzor,hanem a szöveg közbe.. ááááá
kész szenvedés ..

szerk1.: nemtudom mivan ezzel a géppel,de minden lefagy.. " az explorer váratlanul leállt, a windows megoldást keres" , vagy : " az intéző leállt, a windows megoldást keres"
azthiszem egy adatmentés jó szolgálatot tenne..

[ Szerkesztve ]

(#44978) tope válasza McKane (#44977) üzenetére


tope
addikt

hangulatjeleket ide,nem oda rakja ahol áll a kurzor,hanem a szöveg közbe akkor megnyugodtam, kaki az IE9, mert nekem is csinálja

(#44979) Sz_Imre válasza McKane (#44977) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Úgy van, a lényeg hogy elmenjen a minta és elemezzék őket. :D
"és mégegyszer köszi a nekik küldött vírusmintákat"
Ugyan nincs mit, én is köszönöm hogy küldesz nekik mintákat. :R

[ Szerkesztve ]

(#44980) McKane válasza McKane (#44977) üzenetére


McKane
senior tag

halkan megjegyzem, a ESS 4.2 és az F-Secure után egy vizsgálat az MSE2-vel:

bezzeg az a gép amin a Gdata van,semmi baja .. :C

szerk1.: de érdekes,nálam a windows7-en valami átok ül.. nem akar működni rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#44981) Gorneck válasza McKane (#44977) üzenetére


Gorneck
titán

Rakd be kompatibilitási módba és nem fogja csinálni...nekem egyedül a PHn szarakodik csak ilyenekkel...

Gorneck#1239

(#44982) Kezdő vagyok válasza McKane (#44980) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Na,erre meg én lennék nagyon kíváncsi.
Örülnék,ha megírnád. :R

(#44983) sznorbi2 válasza McKane (#44980) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Ezt Én is érdeklődéssel várom.

To protect and serve!

(#44984) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Egy kicsit YouTube-tam. :))
PC Tools Internet Security :D
Itt meg antivírus tesztelnek.

[ Szerkesztve ]

(#44985) sznorbi2 válasza Sz_Imre (#44984) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Jó a Pc Tools bemutató videója, de ezt szebben oldotta meg az F-Secure. :K :C

To protect and serve!

(#44986) Sz_Imre válasza sznorbi2 (#44985) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Az való igaz, hogy az F-Secure jobban oldotta meg. :)
----------------------------
Más: Ez a Youtube is kezd elégé warezos lenni. Csak hogy példával említsem, beírunk valamit pl: Vipre test vagy hasonló, és özönnel vannak tele ilyenekkel, hogy innét tölsd le 100% free, meg serialok meg ehhez hasonlók. Tudom hogy YT az videomegosztó, de azért nekik se kéne "warez" reklámot engedélyeztettni. :U

[ Szerkesztve ]

(#44987) csaba1203


csaba1203
addikt

Érdekes Bitdefender,G-Data felismeri F-Secure pedig nem.Az adatbázisa mindegyiknek azonos :D :DD

(#44988) RBJ válasza sznorbi2 (#44891) üzenetére


RBJ
addikt

bocsi elírtam.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#44989) sznorbi2 válasza csaba1203 (#44987) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Csak azért nem ismeri még fel, mert még nem kapta meg a frissítést az F-Secure a Bitdefender adatbázisból. Általában amit a Bitdefender ismer fel azt a G Data kapja meg a leghamarabb és majd utána a többi program. Az F-Secure közponzi gépe már ilyenkor is felismeri az esetek 99%-ában, de a userek gépén levő program majd csak pár óra múlva.

Viszont a Virustotal-on az F-Secure motorja még a 9-es ami még a Kaspersky motorját használta a sajátjuk mellett. Tehát itt még nem kaphatott Bitdefender adatbázist.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#44990) McKane


McKane
senior tag

na,jelentem az MSE2 4db trójait talált, valami "trojan.Banker" néven ismerte fel őket.

Más: a másik win7-es gépen ugye VirusBuster van, de a minap ezzel az ablakkal találkoztam:

Kérdésem a következő: Mi is ez pontosan? Nem 100% kompatibilis a VB7.0 a Windows7-el? :Y

Már írtam a Terméktámogatásnak,de semmi,eddig.

[ Szerkesztve ]

(#44991) blattida válasza sznorbi2 (#44985) üzenetére


blattida
nagyúr

Szerintem a PCTools-é jobb. :K ;]

McKane
Ez bizony a VB sara lesz... :K

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44992) csaba1203 válasza sznorbi2 (#44989) üzenetére


csaba1203
addikt

Megjegyzem még mindig nem ismeri fel :D :DD
A Kaspersky viszont felismeri ez is érdekes...

(#44993) Sz_Imre válasza McKane (#44990) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Ezen ESET Smart Security volt, amelyiken MSE 4db trójait talált? Mert akkor érthető, mivel a trójaiakban elég gyenge a felismerési aránya.

(#44994) McKane válasza Sz_Imre (#44993) üzenetére


McKane
senior tag

igen,az MSE az Eset Smart Security letörlése után ment fel és azokat találta..
dobtam is félre az ESS-t :U
a rendszeren lévő fontos adatokat lementettem, és újra feltelepítettem a windows-t.

[ Szerkesztve ]

(#44995) 12-es csaj válasza csaba1203 (#44992) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Mi is az, és honnan van?

Sz_Imre:
??????
A trójaiak a leggyakoribb károkozók, nem?

[ Szerkesztve ]

(#44996) sznorbi2 válasza csaba1203 (#44992) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Persze, hogy nem ismeri még, mert írtam, hogy a Bitdefender-nél is később kapja meg a frissítést és ez így volt régebben is. :F
Majd ha kap egy második frissítést, általában abban szokott benne lenni. Legalábbis ezt tapasztaltam, hogy kb. amikor megjelenik a licenszelt adatbázisban akkor utána 2. frissítéssel kapja meg. Kellene nekem az a kártevő. Kérem szépen.

To protect and serve!

(#44997) McKane válasza sznorbi2 (#44996) üzenetére


McKane
senior tag

új kártevő???
VirusBuster-laborba vele :K :B :U

(#44998) Sz_Imre válasza 12-es csaj (#44995) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Igen, a trójaiak a leggyakoribb károkozók. Bár ez se teljesen igaz, mert ahány, felhasználó,annyiféle károkozó. Szóval van akinek a leggyakoribb a Backdoor, vagy a Conficker és még sorolhatnám.

(#44999) 12-es csaj válasza Sz_Imre (#44998) üzenetére


12-es csaj
senior tag

És a trójaiak detektálásában akkor szerinted gyenge az ESET?

(#45000) Sz_Imre válasza 12-es csaj (#44999) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Részemről gyenge a trójaiak felismerésében, bár biztos lesz aki cáfolja. Azért nem azt mondom, hogy használhatatlan, csak azért az életemet nem bíznám rá. :D

(#44994) McKane: Ez a beszéd, Win reinstall, és a probléma megoldódik. :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.