Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#2001) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Conquesten mindenki a zabus lockdown paklival jön, úgyhogy végül csak megvettem a Jeff-et is.

Nekem Dr.NX-szel ellentétben olyan érzésem van, mintha mindenkinek meglenne minden lap, Iron lad, Jeff, stb.
Szerintem átlag 4 meccsenként 3-on volt az ellenfélnél Jeff.

Úgy érzem hatalmas a difi skill különbségben az infinity és gold conquest között. Infinity-ben egyszer sikerült csak 3 winig jutni, és minden meccsen vért kell izzadni. Pedig ugyanazok a deckek jönnek szembe.

winery:
Annak a Zabunak nagyon jól áll az arany. :K

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#2002) BBUN52 válasza NyxNyxNyx (#2001) üzenetére


BBUN52
tag

Egyébként ez ellen a legion lockdown ellen milyen deck működik?

(#2003) Tyler Durden válasza NyxNyxNyx (#2001) üzenetére

Jeffet nem lett volna értelme spotból nyitni? Nekem is megvan rá a token, de megvárom a ládából nyitást.

Ugyanez az érzése, nekem is, gold után kb vértizzadok, nem tudom mikor meg hogy lesz meg így az 5 win..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2004) NyxNyxNyx válasza Tyler Durden (#2003) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Kinyitogattam őket, most végül Thanosért. Amit nem kaptam meg :D . De még talán 1et tudok nyitni.

Nem tudom mikor lesz spotban, nem volt kedvem szétoptimalizálni az economyt, kellett a lap.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#2005) pachito válasza NyxNyxNyx (#2004) üzenetére


pachito
őstag

Aug 21.-i hét erős lesz, X-23 / Nebula / Silk. Nekem nincs még egyik sem + az a Silk variáns iszonyat beteg, szerintem azt is megpróbálom majd behúzni.

(#2006) Tyler Durden válasza pachito (#2005) üzenetére

Én most megnéztem a jövőbeni heteket, hát egyelőre betartalékolok, hacsak vmelyik lap nem robban nagyot. A Jeffes hetet várom nagyon, onnan kéne Jeff + a Knull variáns. Jelenleg 6 ládán ülök, addig még beesik pár, a simákat meg továbbra se nyitom..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2007) pachito válasza Tyler Durden (#2006) üzenetére


pachito
őstag

Nekem onnan csak Jeff kellene, Knull variáns nem nagyon érdekel, Ghost Spider elmegy, randommal meg hagyjanak. Bár lehet így is bepróbálkozok, hátha összejön a 6k spór a cápán.
Nekem sajna csak 2 láda van de a következő 2 hetet ki fogom hagyni. Ha Deathstrike op lesz akkor megveszem inkább tokenből

(#2008) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Kb 3 este volt , de ez is megvan. Az első 4 epikus küzdelem után egy easy nimrod destroyer zárta a runt. Végig ezzel a deckel voltam

(#2009) winery válasza NyalokAA (#2008) üzenetére


winery
aktív tag

Gratulálok :R

Nekem még a Mister Sinister lap is kérdéses, kb egyedül az érdekelne, de alig van időm .

(#2010) lm83 válasza lm83 (#1984) üzenetére


lm83
őstag

Nagynehezen sikerült beérni.
Többször is voltam 99 felett, meg estem vissza több szintet.
Aztán Serra Surfer volt amivel sikerült.

(#2011) Tyler Durden válasza NyalokAA (#2008) üzenetére

Az igen, hatalmas grat. Nekem is rá kéne feküdnöm, de mostanában türelmetlen vagyok és goldban simán kihullok..

lm83: oda is gratula (: Surfer még mindig jó választás, lehet vele meglepetést okozni

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2012) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Hawkeye – 1/1 – On Reveal: If you play a card here next turn, +2 Power. ▶ 1/1 – On Reveal: If you play a card here next turn, +3 Power.
Hulkbuster – 3/4 ▶ 3/5
Vision – 5/7 ▶ 5/8
Captain Marvel – 5/6 ▶ 4/5
Absorbing Man – 4/3 ▶ 4/5

Elfogadom a sütiket.

(#2013) Tyler Durden válasza Dr.NX (#2012) üzenetére

Hmm Vision szerintem eddig se volt szar, Cpt Marvel meg badass lehet 4. körös lapként.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2014) pachito


pachito
őstag

Ha nyitok új lapot spotlightból akkor egyből bekerül a helyére a variáns vagy előbb végigmegy a maradék 3 opción?

(#2015) lm83 válasza pachito (#2014) üzenetére


lm83
őstag

Végig megy.

(#2016) alite válasza pachito (#2014) üzenetére


alite
aktív tag

Kiveve ha megveszed shop-bol magat a lapot, akkor bekerul egybol a variant a helyere.

(#2017) pachito


pachito
őstag

:R :R

(#2018) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kollega lerakta Spidey-t 5. körben majd 6. kör elején tolt már egy boomer snap-et stílusosan ahogy kell... csak a location leírását nem olvasta el. Ment is a vissza-snap. Toljad csak a tryhardot, van értelme! (Rank 100 felett) :C

Kicsit kiégtem az ilyen játékosoktól, napok óta már csak a napi küldiket tolom le, azokat is egyre kisebb kedvvel.

(#2019) winery


winery
aktív tag

Szabad egy Storm-ra ? 6. splitre sikerült, már kezdtem felni,hogy nem marad booster :DDD

(#2020) Dobi 562 válasza winery (#2019) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jól áll neki az ink! :K

(#2021) alite válasza NyalokAA (#2008) üzenetére


alite
aktív tag

Gratulalok! :)

Behuztam ma en is, utolso meccs egesz komoly adrenalin volt.


(#2022) Dobi 562 válasza alite (#2021) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulálok!

Chavez nem hiányzik a deck-ből? Én Chavez nélkül nagyon ritkán tudok 2. körben Zabut lerakni.

(#2023) alite válasza Dobi 562 (#2022) üzenetére


alite
aktív tag

Fejen talaltad a helyzetet.. :) Az elejen meg annyira nem ereztem veszesnek, de volt egy 8-9 meccses mirror matchup-om, ahol az ellen 6-7 alkalommal kirakta, mig nekem 2-3 alkalommal sikerult, a tobbin vagy fel sem huztam vagy a vegen jott. Ki akarom majd probalni vele is, de egesz jo szeriaban voltam, gondoltam ut kozben mar nem valtoztatok.

[ Szerkesztve ]

(#2024) Tyler Durden válasza alite (#2021) üzenetére

Congrats oda is, köv hónapban inf után erre nekem is rá kell feküdni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2025) Tyler Durden

Azt tudja vki, hogy ami titulust a medal shopból lehet megvenni, az bekerül utána a ládákba is, vagy ezek exkluzívok?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2026) winery


winery
aktív tag

Hát sikerült egy jó paklival elsőre végig menni, tegnapelőtt még Infinity ticketem se volt :DDD

(#2027) Tyler Durden válasza winery (#2026) üzenetére

Az igen, gratula, mindenki megtáltosodott :D Én ma mentem egy kanyart és inf 3. meccsen elbuktam..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2028) BBUN52 válasza winery (#2026) üzenetére


BBUN52
tag

Hány Mirror mecset kaptál? :D
KB minden második ellenfél ilyen deckkel jön...

Nem tudom mit kéne játszani ellene (sajnos ebbeől a deckből 4 lapom sincs meg (echo, jeff, lad, legion)

(#2029) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Grat mindenkinek az infinity conquesthez!

Más: Végül csak meg lett a Thanos, szégyen szemre meg kellett vennem hozzá a Namor bundle-t, és a goldot creditre költeni. Bejött az üzleti modeljük, ez van..

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#2030) NyalokAA válasza BBUN52 (#2028) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Nem mondanám kifejezett counter decknek , de mostanság conquesten elpicsáztam ezeket a paklikat párszor ezzel :


darkhawk kivételével nincs is benne series3 nál nagyobb lap

(#2031) winery válasza BBUN52 (#2028) üzenetére


winery
aktív tag

2 Thanos control, 1 Sera control, 1 Living Tribunal és High Evo lockdown ellen játszottam, sorrend nem így :)

(#2032) BBUN52 válasza NyalokAA (#2030) üzenetére


BBUN52
tag

Igen azt már tapasztaltam hogy skrull igne erős counter...
Egy patriot deckel mentem skrullal együtt kellemesen muzsikált sokszor

Most egy Magneto kontrollt láttam (captain marvel és vision is benne volt a deckben) (hooglandia mutatta be) elég kellemesen nézett ki, amikor a sok 4 manás lapot elrángatod a helyükről közven visiont oda húzod ahova szeretnéd, marvel pedig meccs végén képes dönteni...

Tényleg ha mind a két deckben van a pályán captain marvel hogy döntődik el melyik hova repül? Sorrend van?

(#2033) Dr.NX válasza BBUN52 (#2032) üzenetére


Dr.NX
addikt

Igen, a lerakás sorrendjében "döntenek".

Elfogadom a sütiket.

(#2034) winery válasza winery (#2026) üzenetére


winery
aktív tag

Mondom,hogy erős ez a pakli :) mára befejeztem.

(#2035) NyalokAA válasza winery (#2034) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

kétség sem fér hozzá :K én is kipróbálnám ezt az archetypeot, már csak echo jeff lad legion mirage ham hiányzik nekem :DDD Nembaj holnap Nimrodot meg Hamet megpróbálom behúzni 2-3 ládát most megkockáztatok utána majd Jeff szeptemberben. Mióta kijött a patch kb 300-500 token jött be max remélem a kérdőív után kalapálnak rajta valamit mert a mostani rendszer botrányos

(#2036) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Én conquest helyett ládákat nyitogattam, ott megvan a sikerélmény :DDD Első 2 Spotlight-ból kijött Thanos és Mirage. Master Mold se lenne rossz, de annyira nem használnám szerintem.

Elkövetkező 2 hétben nem nagyon van olyan, ami tetszene. Mit mondtok? Érdemes Master Mold, 2 hét alatt összejön 4 spotlight cache? 5000 kredit be van tárazva, csak booster kéne. :O

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#2037) Dr.NX


Dr.NX
addikt

120 CL-enként van Spotlight Cache.
Az kb. 6000 credit. (2 CL= 100 credit, azért kb., mert az első fejlesztés jobban megéri, 1 CL=25 credit)
Hetente fix:
napi 50+(3x50)+(3x100)= 500
Heti: 7x500=3500
Mission bonusok: 100+200+250+300+500=1350
Ladder egész hónapra: 200+250+400+500=1350
Egy hétre: 1350/4= 350
Season rewards: 100+200+100+200+100+200+100+200+200+200+200+500=
2300
Egy hétre: 550
Egyéb: reserve-ökből 150 vagy 200 credit + egyebek 50 season cache felett.

Total: 3500+1350+350+550=5750(+apró)

Szóval hetente egy Spotlight Cache-t tudsz szerezni, ha F2P vagy.

Elfogadom a sütiket.

(#2038) Tyler Durden válasza Dr.NX (#2037) üzenetére

Én ott tartok, hogy havi pass-t ha esik ha fúj érdemes megvenni, mert annyi cuccot ad. Ellentmondok a régebbi postomnak, ott még úgy voltam, hogy ha szar a kártya, akkor offos /így is csináltam/, most pl a főnixest pass-t is behúztam a gold, meg akinek miatt..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2039) NyxNyxNyx válasza Dr.NX (#2037) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezt jó hogy összeírtad, köszi!

Ez micsoda?
Heti: 7x500=3500

Nem látom most hirtelen a conquest rewardokat, bár annyira nem is számottevő heti lebontásra.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#2040) NyalokAA válasza NyalokAA (#2035) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Ismét a legrosszabb eshetőség :D 2 spotlight első galactus variant második 1000 token. Utolsó ládámat már ki se nyitom. spider-hamet megveszem a 3500 tokenemből Nimrod meg nem ér meg 1 ládát. Remélem hamarosan series3 ba esik ideje lenne lassan

[ Szerkesztve ]

(#2041) Tyler Durden válasza NyalokAA (#2040) üzenetére

Nimród miatt ne idegeskedj, szerintem annyira nem nagy szám lap. Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy ebből a hétből se kell semmi, így malmozom tovább :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2042) Dr.NX válasza NyxNyxNyx (#2039) üzenetére


Dr.NX
addikt

Meg fogsz döbbeni:
a hetes szorzó a napok száma a héten. :)
A felette levő sorban számolt napi küldik totálja.
És valóban, ott vannak még a conquest creditek (ebben a hónapban 700) és a hétvégi mission (200).
A nagyságrend viszont változatlan.

Egyébként most én is úgy vagyok, hogy megveszem a Season Passt.

Elfogadom a sütiket.

(#2043) NyxNyxNyx válasza Dr.NX (#2042) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:DDD Nem tűnt fel, hogy az egyben van.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#2044) alite


alite
aktív tag

Korai Patch Notes, az a Spider-Man változás izginek tűnik:

Cable
[Old] 2/2 – On Reveal: Put the bottom card of your opponent’s deck into your hand.
[New] 2/2 – On Reveal: Draw the top card of your opponent’s deck.

Magik
[Old] 3/2 – You can’t play this on turn 6. On Reveal: Change this location to ‘Limbo’.
[New] 3/2 – On Reveal: Replace this location with ‘Limbo’. Doesn’t work after turn 5.

Mister Negative
[Old] 4/-1 – On Reveal: Swap the Power and Cost of all cards in your deck.
[New] Gameplay Change: Caps Costs at a maximum of 6. (no text change)

Rogue
[Old] 3/2 – On Reveal: Steal an Ongoing ability from a random enemy card at this location.
[New] Gameplay Change: Now triggers On Reveals if the copied Ongoing card had one. (no text change)

Spider-Man
[Old] 5/4 – On Reveal: Your opponent can’t play cards at this location next turn.
[New] 3/5 – On Reveal: Move to another location and pull an enemy card from here to there.

“Evolved” The Thing
[Old] 4/6 – On Reveal: Afflict a random enemy card here with -1 Power. Repeat this twice more
[New] 4/6 – On Reveal: Afflict 3 random enemy cards here with -1 Power.

(#2045) CsiguszMaxim válasza alite (#2044) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Nem vagyok elégedetlenkedős és hisztis típus, de spiderman az egyik kedvenc lapom a játékban egy olyan mechanikával ami ezután már nem lesz. Nem tudom miért csinálták, de menjenek a francba, hogy nem egy másik lapot hoztak be az új mechanikára hanem ezt herélték ki. :(((

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#2046) Dr.NX válasza alite (#2044) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ejha, Spidey kikerül a Galactus deckből.
Viszont lore szempontjából érthetőbb, egységesebb, hogy move kártya lesz a többi pókhoz (nem te, malac) hasonlóan.
A lockdownok is frusztrálóan erősek voltak szerintem.

Elfogadom a sütiket.

(#2047) BBUN52 válasza CsiguszMaxim (#2045) üzenetére


BBUN52
tag

Az teljesen jogos h move kártya lett, de nekem leginkább az nem tetszik h mennyire random hatást kapott...

(#2048) winery


winery
aktív tag


Ezzel a paklival játszottam .

(#2049) Tyler Durden válasza winery (#2048) üzenetére

Ez nem tartott sokáig, gratula :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2050) pachito válasza winery (#2048) üzenetére


pachito
őstag

Gz, én még bőven nem tartok inf-nél de már alakul a dolog:

Annyian játszanak greedy destruction deckeket hogy Armor/Cosmo nélkül el sem indulok ill. Octopus is teszi a dolgát, mint minden destroy metában. Sokan már Shang-Chi-t sem futtatnak, csak a value meg greed. :N

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.