Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#3601) ClydeBeka2 válasza Dr.NX (#3600) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nagyon jó, hogy megint mi kerül be? Gold bundle, amire költheted a pénzt, de minek a gold, aki nem vesz variánsokat? A játékba nem került értelmes frissités hónapok óta, a patch is számomra elég felemás, egyes lapokat teljesen elrontanak, talán ami értelmes az a Miek buff, de az meg lehet már kicsit sok is. Na meglátjuk, hátha jön legalább egy series drop, mert ez is vicc, hogy series 5-be jön minden... De lehet csak én látom ilyen negativan. :(

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3602) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3600) üzenetére


Dobi 562
addikt

Behúztam a gold pass-t bár nem tudom mire fogok ennyi goldot elkölteni ha csak cash bundle-t raknak a boltba...

Mockingbird nagyon erős, Thanos és Zoo deck-ekbe must have kategória, legtöbb meccsen 0-2 energiáért raksz le 9 powert az nagyon erős.

Összességében a patch után Thanos még erősebb, Time Stone nerf kisebb veszteség mint amit nyert Mockingbird-el.

Láttam pár érdekes deck-et az új kártyával de sajnos lassan jönnek az adatok így, hogy már nem működik az untapped.gg trackere mobilon.

(#3603) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Tudtam neki adni infinite border-t anélkül, hogy költöttem volna kreditet:

(#3604) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Thanos pléjereknek a kezelés (top 50 játékos deck-je):


Fél órája pörgetem a deck-et, azóta nem láttam Thanost... :C

(#3605) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Jol balanszolt meta. ;]

Thanos ujra a top deck, egyedul a Discard tartja a lepest. 3. legsikeresebb archetype a Destroy.

Thanos, Discard es Destroy utan oriasi res tatong, Destroy-nak ketszer akkora az atlag kocka nyeresege mint a listan 4. Helanak.

Top deck Thanos es 3. legjobb deck Destroy kozott majdnem 2* kulonbseg van kocka nyeresegben.

Konkluzio:
-ha easy modban akarod tolni kihivas nelkul, akkor jatszal csak Thanost.
-off meta deck-eknek nincs helye ennyire balanszolatlan metaban

[ Szerkesztve ]

(#3606) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#3605) üzenetére


Dobi 562
addikt

Rosszabb a helyzet a letra csucsan:


Elmult ket napban mikor top 1k jatekos ellen rakott ossze az MM, mindegyik Thanost tolt.

Azt hiszem ujra csak a napi kuldetesekre fogom korlatozni a Snap-re szant jatekidot, semmi motivaciot nem erzek ebben a metaban jatszani.

(#3607) NyalokAA válasza Dobi 562 (#3606) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

+1
hetek óta csak a kötelezőt tudom le.

(#3608) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Marvel Snap webshopbol tudtok most kivenni 100 kreditet es Mystery Variant-ot ingyen (Vibranium Powered offer).

(#3609) Tyler Durden

Nahh asszem Mockingot se veszem ki, ha ez nem kap nerfet, akkor semmi. Követ nerfelik. majd berakják ezt, ami még durvább, gg a game designereknek.. Ott tartok, hogy ennyire hülyék nem lehetnek, szépen megveszik az emberek és jön a nerfbunkó.. Azt hiszem én is most fékezett habzással fogok játszani a jelenlegi seasonben.

Dobi: thx be is húztam őket :R

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3610) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Hope Summers hétvégi küldetéseket Move Bounce-al csináltam meg, a deck list a Snap Zone-os legfrissebb tier list-ről van.

Ilyen nehéz deck-el még nem játszottam, gyakorlatilag turn 1-től kezdve tervezed hogy mit fogsz csinálni turn 6-ban. Közben figyelsz board space, hand-size management-re is. Bounce és Move két legnehezebben játszható archetype, ezeket kombinálni brutális.

Úgy gondolom egy balanszoltabb metában ahol nincs tier 0 mint most Thanos, jó játékos kezében ez lehet a legerősebb deck. Flexibilis és kiszámíthatatlan.

3 Conquest menet alatt annyira elfáradtam mintha egy meta deck-et toltam volna tryhardban 2 órán át, de abszolút megérte vele földbe döngölni easy módban játszó Thanos pléjereket. Prof X/Lila Fing prio lockdown deck ellen feladtam, nincs elég tapasztalatom (még), hogy lehozzak egy meccset hard lockdown ellen.

Easy mode pléjer éppen feladta miután Shang és Fing nem talált el semmit zsinórban 3-szor. :C

Nem vagyok benne biztos, hogy ez a legjobb verziója ennek a deck-nek, tech kártyák hiányoztak meg sokszor Werewolf egy halott lap volt mert nem tudtam on-revealt lerakni.

(#3611) winery


winery
aktív tag

Hoztam vidámságot, hogy ne csak szomorkodjunk .



Ez pedig egy vicces videó :)

(#3612) Dobi 562 válasza winery (#3611) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jó az a videó, egyébként dr Doom-ra tippeltem, hogy azt fogja kirakni az ellenfél. :C

(#3613) Dr.NX válasza winery (#3611) üzenetére


Dr.NX
addikt

Csávókám feje, amikor jön Magneto! :D
Ha kevésbé greedy és nem rakja le tök feleslegesen Black Widowt, akkor megússza döntetlennel. :)

Elfogadom a sütiket.

(#3614) Dr.NX


Dr.NX
addikt

OTA
Captain Marvel
4/4 -> 4/5

Apocalypse
6/8 -> 6/6

Mind Stone
1/1 -> 2/1

Psylocke
2/2 -> 2/1

Adam Warlock
5/4 -> 5/5

Rocket Racсoon
1/1 – On Reveal: If your opponent played a card here this turn, +4 Power.

Star-Lord
2/2 – On Reveal: If your opponent played a card here this turn, +4 Power.

Groot
3/3 – On Reveal: If your opponent played a card here this turn, +4 Power.

Drax
4/5 – On Reveal: If your opponent played a card here this turn, +4 Power.

Gamora
5/8 – On Reveal: If your opponent played a card here this turn, +4 Power.

Elfogadom a sütiket.

(#3615) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Van a webshopban 100 kredit és 30 booster ingyé, ha valakit érdekel (vibranium powered rewards).

(#3616) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Most hogy meta lett a Phoenix Force, tényleg az a "most hated deck"?

Nézem Dekkster új videóját youtube-on, ezzel mutatja be az új deck-jét, hogy countereli a Phoenix Force és Destroy deck-eket mert mennyire utálja (PF-et).

KMbest már hetek óta emlegeti mennyire nem szeret PF ellen játszani, legutóbbi videójában (ami egyébként interjú egy top 15 PF játékossal) ki is mondja, hogy útálja a deck-et.

Közben a hétvégi Lamby Open versenyen top 8 deck-ből 6 Thanos, mindegyikben ott a Lila Fing.

Egyébként a Lila Fing playrate-je 30% high infinite-ban, tehát minden 3. deck futtatja.

Ja, tényleg a Phoenix Force-ot kell útálni...

(#3617) winery válasza Dobi 562 (#3616) üzenetére


winery
aktív tag

Nem értem, hogy miért nem mernek Thanoshoz nyúlni , úgy mint mondjuk Galactushoz .

Lamby Opent néztem , mert volt magyar résztvevője aki végül megnyerte :C
Itt is gratulálok neki , mondjuk szerintem nem fogja olvasni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3618) Dr.NX válasza winery (#3617) üzenetére


Dr.NX
addikt

Hát azért csipegetnek le belőle a kövekkel, bár kevésbé, mint amennyit nyert Cull Obsidiannel és Mockingbirddel.
Vagy milyen reworkre gondolsz?

Ezt honnan lehet tudni, hogy TyraelTW magyar?

Elfogadom a sütiket.

(#3619) winery válasza Dr.NX (#3618) üzenetére


winery
aktív tag

Onnan sehogy , discorodon majdnem minden nap beszélünk és szólt is, hogy indul ezen a versenyen . Az első meccseket diacordon megosztotta , később Lamb Twitch csatornáján lehetett követni .

(#3620) Tyler Durden

Sometimes lucky, elsőre nyitottam Warmachine-t, most pár napig tesztelgetem, kíváncsi leszek mennyire ütős..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3621) Dr.NX válasza Tyler Durden (#3620) üzenetére


Dr.NX
addikt

Rám is mosolygott a szerencse, múlt héten Mockingbird elsőre, most War Machine elsőre.
(Rám fért, mert januárban meg csak röpködtek a kulcsok, Grand Master, Beta Ray Bill, Supergiant sokadikra, februárban nem is nyitottam.)
Egyelőre tetszik WM, jó pár archetípusba belefér plan B-nek, Shuri vagy akár Black Knight deckbe is. Lockdownt most annyira nem érdemes játszani.

Elfogadom a sütiket.

(#3622) Tyler Durden válasza Dr.NX (#3621) üzenetére

Mockingot meg se próbáltam nyitni, oda én még várok egy nerfet, szerintem elég durva. Kulcsokkal úgy vagyok, mint ahogy te is írod, rengetegszer 3-4-re nyitottam azt ami kell, el is égtek a kulcsaim. Most így Machine nyitása után még van 5, igazából most nem is tudom, hogy a jövőben jön e olyasmi, amire nagyon rá lennék izgulva.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3623) Dobi 562


Dobi 562
addikt

4.-re nyitottam WM-et, elsőre még soha nem sikerült semmit. Talán két-három alkalommal volt, hogy másodikra nyitottam ami kellett de legtöbbször három-négy kulcs kell hozzá...

War Machine-ban egyenlőre nem látok sok fantáziát, Cannonball és Pixie sokkal jobban tetszik.

Végre kezdenek kikopni a Mobius-ok, lehet próbálgatni a Pixie deck-eket.

Sajnos Phoenix Force meta lett, így már nem túl érdekes számomra...

Hosszú idő után először nem csináltam meg a napi küldetéseket sem, Conquest-hez hozzá sem nyúltam hetek óta, nem hiszem hogy kiszedem a cuccokat belőle.

Thanos-Loki-Alioth meta kiégetett nagyon, ráuntam kicsit a játékra. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3624) winery


winery
aktív tag

6k tokennel elsőre jött War Machine :B

Dobi 562: Én is kivagyok égve teljesen :/

(#3625) M3oH


M3oH
addikt

Múlt héten nem nyitottam kulcsot Cannonball miatt, mert nem éreztem értelmét.
Warmachinera ma rá próbáltam. Mit adott? Cannonballt....

(#3626) Tyler Durden válasza M3oH (#3625) üzenetére

Ball-on én nagyon gondolkoztam, szerintem igen jó lap, így, hogy meglett WM 1 kulcsból, kiszórok rá tokent. Nagyon teszik, hogy egy üdítő színfolt a metában, illetve szerintem 2-3x már elég csúnyán megszivattak, mert nem kalkuláltam vele /8 cube-os tanulópénz/

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.