Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58551) torma1981 válasza sittes79 (#58549) üzenetére


torma1981
veterán

Mindegy. Most 275W és 101. Mennyi egy hónapban az az óránként 40W plusz?. Semmi szinte.

(#58552) szokeherceg válasza fasyrt (#58533) üzenetére


szokeherceg
tag

Ha nem használod fel, akkor a szolgáltató ad érte harmad, negyed árat. Szóval mindenképp érdemes elhasználni.

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#58553) kzkz válasza q765 (#58542) üzenetére


kzkz
őstag

:DD

(#58554) koxx válasza torma1981 (#58551) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

1000ft, nem vész.

(#58555) Dare2Live válasza echterion (#58530) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

just my 2cent:
uannyiért 580 picit többet hoz viszont ha bedöl az egész 1660at gigantikus helyett csak nagyon nagyot bukás lesz. Nesze. :)

A jelen árak mellett aki belekezd az komolyat kockáztat.

@Laraxior: Ami nincs azt nem lehet kamionszámra venni.

Mind a 3070 mind a 3080 nagyon jó W/MHt tud. Jelenlegi profitability mellett sokkal többet számít a Price/MH.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#58556) Laraxior válasza Dare2Live (#58555) üzenetére


Laraxior
titán

Mégis boldog-boldogtalan veszi kamionszámra a VGA-t :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#58557) q765


q765
tag

Lenne egy kérdésem.
Ha átállítom NH-t Raven kapálásra, akkor NH naponta átváltja nekem 12Eur BTC-re. (20 helyett)
Úgy gondolom az jelenleg marha sok Ravencoin.. Mivel NH csak BTC-ben fizet, így csak abban van az embernek coinja.

Létezik ez a linux distro. Lehet ezzel mindenfélét bányászni, ami egyből a Walletba fizet? Például csak Ravent, aztán a rig kifizeti az általam kiválasztott walletba?

Lehet a Raven ára felmegy. Minden betojt 4Gb után. Kis cuccokkal csak Ravent kapálnak az emberek. Komoly géppel sokkal jobb helyzetbe vagyok.

(#58558) SzlobiG válasza Laraxior (#58556) üzenetére


SzlobiG
félisten

Valóban megmaradt a felvásárálási láz, de sokan döntöttek úgy, hogy kiszállnak tele az apró rigekkel és instant nagy haszonra tesz szert, nem kockáztat a későbbiekben. Kicsit eljátszottam a gondolattal, ha most kiszállnék mekkora haszonnal tudnám megtenni, igencsak csábító. :U

(#58559) Dare2Live válasza SzlobiG (#58558) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én a f* másik végén vagyok. Eladtam 2+1=3 vgat. Számoltam, hogy hu mennyit kerestem 1-4 hét alatt... de most meg 163MHval töttyögök.
Semmi se jó. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#58560) Laraxior válasza SzlobiG (#58558) üzenetére


Laraxior
titán

Számold ki (ha egyáltalán lehet annyival előre számolni az ingadozás miatt), hogy jársz jobban. Ha hagyod kapirgálni, vagy ha cakkpakk elpasszolod az egészet.
Én 1-2 napra befogom az átutazóban levő VGAkat, pár EUR-t hoz, de elhanyagolható, a 0.3EUR-s villanyszámlánkkal :DDD
Arról nem is beszélve, hogy ezen a nyomorult Binance-ról ki se tudom venni. :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#58561) Kiskokó válasza kzkz (#58537) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ahh nemár. Igen a Napelem akkor már 6 milla... ahj én értem amit mondasz, egyezik a véleményünk a profitról, csak nem jó halmazba nézed :D
Azt vedd már figyelembe csak amit közvetlen költöttél rá. (pl a +VGA vásárlás, + táp, + hűtés stb) ami közvetlenül kapcsolódik a dologhoz.
Most ilyen elven a napelem, nehogy már befolyásoló tényezője legyen a profitnak :D Jó hogy nem már -40 Millióról indulunk mert meg kellet venni azt a házat, ahol laksz és hát ott bányászol úgyhogy akkor azt is kikell termelni addig nincs profit!!
Ne viccelj már :))

LAXI : bazzd erre 2 Hszel alatta belököd a ház példát, én meg csak most látom :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58562) 3800+ válasza Laraxior (#58560) üzenetére


3800+
őstag

Miért nem megy a binance withdraw nálad?

Hwinfos memory error az jelenet valamit? Nálam szép számmal van de a kártya szépen termel ettől még....

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#58563) echterion válasza Dare2Live (#58555) üzenetére


echterion
nagyúr

No igen, ez az egyik nagy dilemma, ezért is örülnék neki, ha végül megkapnám az 1660-okat. De jó lenne addig is, ha valami elkezdőne, a türelem nem a legnagyobb erényem. :DD

**********

(#58564) Dare2Live válasza Laraxior (#58560) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mivel nem tudod eth jövőbeli árát, diffjét és a mikor hozzák be az 1559et így lényegében lehetetlen számolni.

Lehet 30nap múlva teli az apró 40Ks RX580al és az is lehet, hogy egy 2600euros 3090 bomba vétel. Bár ez utobbi kizárt.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#58565) Laraxior válasza 3800+ (#58562) üzenetére


Laraxior
titán

Nem tudom mi baja van. Még a lakcím is feldolgozás alatt van, de bankkártyát se tudok beregelni. Ezért hagyom a francba az egészet. Lesz 0.1 ETH-m, majd elpasszolom valakinek.

Memory error: VGA résznél memory error? Mert lehet hogy a rendszer memória az :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#58566) 3800+ válasza Laraxior (#58565) üzenetére


3800+
őstag

A sima kiutaláshoz miért kell lakcímigazolás? Igaz nekem még nem gyűlt össze annyi hogy kiutaljam, de a lehetőség adott lenne, mert engedi a felület hogy kitöltsek adatokat a kiutaláshoz és én csak a szem.ig plusz arc igazoláson mentem végig. Kár hogy ez ilyen fájdalmas a binancenél, ha tudom akkor nem náluk regisztrálok. :( Várhatok kb 2 hetet hogy kiderüljön egyáltalán működik-e náluk a kiutalás... ha nem akkor meg gondolom coinbase és az ott regelt címre át kell utaljam a kibányászott ethet, szintén költségért...

Igen, VGA memory errorból van egy párszázezer már szerintem. :D

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#58567) kornel76 válasza Laraxior (#58565) üzenetére


kornel76
aktív tag

Csináltam mobilon coinbase walletet, oda termel a gép, onnan kiutalom coinbase acc-ra és átváltom euro - ra , azt pedig ingyen kiutalom paypalra. Paypalról meg ha akorm költöm, ha akarom kitalom bakszámlára. Kipróbáltam működik. Ja és a coinbase 2-3 órán belül mindent elfogadott amit beküldtem (igazolvány és áramszámla).

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#58568) Laraxior válasza 3800+ (#58566) üzenetére


Laraxior
titán

Még próbálkozom. Igazából az is oké, ha eladom az ETH-t euróért... csak utána megint nem tudok lépni, mert nem lehet bankkártyát regisztrálni. Valami nem tetszik neki a német lakcímmel. :(((
Lehet, hogy kicsit visszább kellene venni a vram órajelet, vagy hűvösebben tartani. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#58569) 3800+ válasza Laraxior (#58568) üzenetére


3800+
őstag

Izgalmas lesz, már várom ezt a kiutalásos mizériát. :D Igazából így fut az RX580 phoenixben:

-mt 1 -rxboost 1 -mclock 2050 -cclock 1100 -cvddc 900 -mvddc 850 -vmr 20​

54-58 Fok között mozog, attól függően hogy bedurrantom-e melette külön gépen a 1660S-t is.

Szóval nincs agyon nyúzva, sőt. És ha jól rémlik a memory errorokat dobta ezek nélkül is. Mondjuk amíg működik annyira nem zavar, csak azért még is.... :D

[ Szerkesztve ]

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#58570) Kiskokó válasza 3800+ (#58566) üzenetére


Kiskokó
veterán

Máshol se jobb már a helyzet, EU-s változások IS voltak. stb
KYC - Know Your Customer , miatt mindenhol kérnek már alap dolgokat, ha meg nem akkor nagyon le van korlátozva az összeg amiket mozgathatsz.
Jó Decentralizált váltónál nem tudom, de én oda nem mennék mert szerintem Mint én is kezdő, az jóval bonyolultabb mint egy szimpla Binance.
Ott az utalás, küldés is más úgy tudom még jobban oda kell figyelni, mint egy binancen mondjuk

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58571) SzlobiG válasza Laraxior (#58560) üzenetére


SzlobiG
félisten

Egyértelmű, számolás nélkül is úgy járni a legjobban ha most kiszállnék, eleve instant nagy haszon mivel még a mostani áraktól jóval olcsóbban jutottam hozzá sok mindenhez. Nincs bizonytalanság, nem kell tartani az adózástól sem, stb-stb. De persze ott a másik oldala, hogy azért is léptem be, mert érdekel a téma, főleg a rig építés folyamata, szóval nehezen válnék meg tőle, ha nem nézem az anyagi oldalát.

Dare: Valszeg ez lenne nálam is, hogyha eladnám, akkor maradna egy gamer vga aztán azzal kapirgálnék, ami nem lenne olyan izgalmas. :D

#585693800+:
Elvileg nem tesz neki jót, ha sok a memory error, nálam is ez volt a ram nem bírja a tempót.
Nézted már pl GPU-Z-vel, hogy a valós fesz mennyi a VGA-nak bánya alatt? Mert látom 900-van beállítva, de nálam pl többet ad neki így is. :(

[ Szerkesztve ]

(#58572) Kiskokó válasza SzlobiG (#58571) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ha már elgondolkoztál az eladáson, nem vagy vérbeli bányász!
Te vagy a leggyengébb láncszem, hagyd el a Poolt!! ;] :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58573) sittes79 válasza torma1981 (#58551) üzenetére


sittes79
addikt

Én nem tudom, bármit állítok max 97 mh/s, valszeg ennyit tud a kártya. ha tübb memoriát adok akkor meg le esik.

(#58574) 3800+ válasza Kiskokó (#58570) üzenetére


3800+
őstag

Semmi gondom nincs is ezekkel, revolutom is van, ott is először furcsa volt ez a "lőjek szölfit magamról és csak akkor használhatom" sztori, de elfogadom hogy ennek biztonsági célja van és bízom abban, hogy nem lopják el a személyes adataim ezekből a rendszerekből.

Én csak az address verificationnál látok extra limit növelést, amit én soha el sem fogok érni szóval remélem ezzel nem kell majd küzdenem. Az én értelmezésem szerint elég az alap verification. Továbbá bankkártya regisztrálást sem látom, hogy hol kellene megtennem. Gondolom ezek a befizetéshez meg kereskedéshez kellenek, én csak a verejtékes munkával szerzett ethet szeretném átváltani majd kiutalni. Azt még nem tudom hogy itthoni bankra vagy revolutra, bár azt hiszem jogkövető polgárként be fogom fizetni az adót. Amivel egyébként nem értek egyet, brutál a 26%... de tudom ez már más topik.

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#58575) 3800+ válasza SzlobiG (#58571) üzenetére


3800+
őstag

VDDC az 0.875 szóval még kevesebbet is ad mint beállítottam. Most néztem egy darabig a hwinfot, volt memory error 12 de utána nem növekedett percekig, amikor összeraktam a gépet és tesztelgettem akkor folyamatosan növekedett ez a szám. Lehet akkor ez a beállítás nem is olyan rossz. :F

Szerk: Gobdolom ha valamit nagyon nem szeretne a kartya akkor crashelne a progi nem? 3 napja megy es nem volt semmi gond.

[ Szerkesztve ]

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#58576) , válasza 3800+ (#58574) üzenetére


,
addikt

A szelfimmel nekem aztán sokra mennének, a legkisebb mértékben sem hasonlítok a személyi igazolványomon található képre.

(#58577) SzlobiG válasza 3800+ (#58575) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na holnap kipróbálom én is paranccsal a feszt állítani, mert a progik képtelenek 0.9800 alá vinni és feleslegesen fogyasztanak. :(

Nekem volt, hogy több millió errort dobott, de a bánya hiba nélkül ment. :DD

Koko: Kétlem, hogy én lennék itt az egyetlen. ;]

(#58578) Laraxior


Laraxior
titán

Ezek a 370-ért elviszem az RTX3070 hirdetésre mit éreznek? Újoncok.. komolyan azt hiszem, hogy valakik csak ezért csinálnak reget... Ráadásul egytől egyig jegelt hirdetés. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#58579) mZoleee válasza Laraxior (#58578) üzenetére


mZoleee
senior tag

én nem is írok vissza olyannak hirdetésnél, akinek nincs értékelése.. :) vagy nem régi az accja

(#58580) kzkz válasza Kiskokó (#58561) üzenetére


kzkz
őstag

Látom te semminek nem számoltál utána. Azt a napelemet erre a célra tervezte túl, különben nem kellene havi 45000Ft pluszt termelő napelem egy háztartásba.

Cél: 600MH/s
Kiadás:
GPU: 10db RTX 3070= 2,5-3M
Egyéb hardver (rig+gép+táp,riser, stb): 2x min.150e=0,3M
Napelem napi kb. 1500Ft-hoz=3,8M, támogatással 1,9M
Összesen: 4,4-7,1M.
Bevétel:
1. Ha tartja az ETH-t, és amikor kivenné a harmadik év végén, akkor az árfolyam 600USD/ETH, akkor a 3 év alatt 1M profitja lett. Mindez akkor, ha csak 4,4M-t költött, ha 7,1M-t, akkor 830USD/ETH árfolyam kell 1M profithoz. Nem nevezném tuti üzletnek...
Persze ha az árfolyam magasabb a legvégén, vagy a 3 év alatt nem gyűjti az ETH-t, hanem ha bármikor pl.: 1000USD/ETH felett kiveszi, akkor biztosabb a megtérülés. Ha 1000 felett van végig az ETH, akkor mindenki happy :)
2. A hardverek eladása a vételi árának 20%-áért
3. Megmaradt a napelem, aminek a kapacitását csak akkor tudod kihasználni, ha újabb kiadásokat teszel, pl.: veszel legalább 10M-ért egy kocsit, vagy fűtesz vele, mert a plusz áramért alig kapsz valamit, és amúgy napi kb. 400Ft lenne a villanyszámlád, nem 1500...

Ebből is látszik, hogy akinek van erre 4,5-7M-ja, azt nem igazán érdekli, hogy nem jött be a buli, mert valószínű legalább 5x ennyi van más befektetésben... Persze csak ja józanul gondolkodik, és nem a család teljes vagyonát kockáztatja :)

[ Szerkesztve ]

(#58581) Laraxior válasza kzkz (#58580) üzenetére


Laraxior
titán

3 napra nem tudunk tervezni előre, nem hogy 3 évre :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#58582) Kiskokó válasza kzkz (#58580) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mi az, hogy nem számoltam utána? Meg minek ?

Kezdjük ott , ÉN nem tudom, hogy Ő ezért csináltatta-e a napelemet. Nyilván ha igen, akkor persze nem ártana ha annak is bejönne az árából valamennyi.
De ha neki fent van 3 éve, és most eszébe jutott hogy bányászna is vele? Akkor mi köze hozzá?
Napelem megtérülés alapból 6-8 év ezt eddig is tudtuk, és akkor bányászatról még szó sem volt.
Én értem amit mondasz, csak azt nem hogy Minek számolsz ezzel?? Vagy Ő kijelentette, hogy a bányászat miatt csináltatta a napelemet?
Nyilván akiknek van napeleme, az azért csináltatta, hogy ki tudja használni és vagy csak volt rá pénze és akart stb...
Én se raknék napelemet ez megint más tészta.

na mind1 :)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58583) kzkz válasza Laraxior (#58581) üzenetére


kzkz
őstag

Hát pont ez a lényeg :) Ha kitart 4-5 hónapig ez az árfolyam, akkor szerintem már mindenki boldog lesz aki ebben a topicban megfordult, köztük én is :)

Kiskokó: szerintem kevés olyan ember van, aki 4-5x akkora napelemet rakat fel, mint amekkora a fogyasztását fedezné, mert a többlettermelésért alig kap valamit. Azt el kell használni, csak akkor éri meg. Tölteni a kocsit, elektromosan fűteni, rig-et hajtani, stb.

Nekem a napelem teljes termelését elviszi a rig havonta, tehát hiába számoltam úgy, hogy a napelem 4-5 év alatt megtérül, mert ha járatom a rig-et, és beesik az árfolyam, és épp csak kiegyenlíti a fogyasztást, akkor a napelem megtérülése egyre csak tolódik, amíg abba nem hagyom a bányászást.

(#58584) Dare2Live válasza SzlobiG (#58571) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ha kitart az árfolyam egy 200napot, dif lassan száll el, nincs olyan verzió amiben megérné eladni a riged. Igazából sokkal kevesebb is elég.

Az egész egy nagy lutri. Ha tudnám 200napot kitart az árfolyam dif lassan fut fel berendelnék 10db 2500euros 3090et. És a 3090 ár/hashban nagyon nem ideális de 200nappal az is megérné. 12*200 = 2400$. Ha tetszik kb ingyen van a 3090. Azért 3090et mert más jelenleg beszerezhetetlen. :)

(Már a 2500euros 3090 is)

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#58585) Racer77 válasza Dare2Live (#58584) üzenetére


Racer77
tag

A 200nap az nagyon optimista, inkább 20nap lesz az :B Viszont fog még felmenni az árfolyam , én úgy számolom a jelenlegi megtérülést ,hogy 2x szorzom, tehát ami 5hónap mai árfolyammal az inkább 10hónap megtérülés a valóságban. Akkor reális a befektetés nincs nagy pofára esés.

(#58586) sittes79 válasza kzkz (#58580) üzenetére


sittes79
addikt

Ijj more ennyi tudással, ami neked van inkább valami zsíros bankos állás 5-10ezer eur között :)

(#58587) warcat


warcat
veterán

[link]

Laraxior, itt a lehetőséged :P

Többieknek kis nyálcsorgatás

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#58588) sittes79 válasza warcat (#58587) üzenetére


sittes79
addikt

Melyik robotot használod, nekem uptime nem megy amazonon!

(#58589) warcat válasza sittes79 (#58588) üzenetére


warcat
veterán

Distill böngészős kieg, vége is, bő 3-4 percig rendelhető volt, ez jelenlegi helyzetben örökkévalóság.

EA: It's in the crate!

(#58590) sittes79 válasza warcat (#58589) üzenetére


sittes79
addikt

És ez csak online működik mármint gépnél kell lenned? nem értresít, sms meg ilyenek?

(#58591) warcat válasza sittes79 (#58590) üzenetére


warcat
veterán

Az ingyeneshez igen, a fizetős értesít de jelenlegi helyzetben szerintem az úgyis lassú - de nem próbáltam.

EA: It's in the crate!

(#58592) Shkiz0 válasza Laraxior (#58541) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

235

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#58593) tupacamaru válasza warcat (#58587) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem visszadobja, nem engedi megrendelni... :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#58594) warcat válasza tupacamaru (#58593) üzenetére


warcat
veterán

Már eltelt vagy 40 perc mióta kikerült, néha eltűnve szóval esélyes, hogy mostanra csak szellem a palackban.
Amikor linkeltem, végigvittem a fizetésig, már csak le kellett volna okézni,de nem tudok vámoltatni Mo.-ról

EA: It's in the crate!

(#58597) Frozen


Frozen
őstag

Egy olyan kérdésem lenne,hogy ha a 4 pines molexből(táp) van átalakítva sata csatíra (riser)
Akkor ennek a terhelhetősége ugyan ugy 75w vagy már ilyen esetben a sati csatlakozo a gyenge pont es nem tud többet átvinni.
Röviden van érzelme annak amit írtam? Vagy csak az kerülendő ha a tap satajaról nyomjuk a risert? :R

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#58598) koko52 válasza Frozen (#58597) üzenetére


koko52
veterán

Olyan erős a lánc, mint a leggyengébb pontja. Az átalakítód itt a leggyengébb főleg a csatlakozási pontok.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#58599) Morph76


Morph76
aktív tag

Én már ott tartok, hogy a kezdeti lelkesedés, amivel néztem az aprót teljesen elmúlt. Értelmetlenül magas árak, nagyjából beszerezhetetlen vga-k. Márciusra ígért az Nvidia droppot, de kétlem, hogy azt a piac nem szívja fel simán. Mire kártyák újra lesznek MSRP+-os árban, az nyár. Ha az árfolyam addig marad, akkor talán inkább ősz.
1080Ti- ért láttam 300-t kérni. Agyrém, meg annak is, aki megveszi. A szép az, hogy 57 eth hashel hirdeti... :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.