Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1630) Apollyon válasza Fritz Teufel (#1629) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Na azért kicsit higgadtabban.
Legalább valaki hozzászólt ha már más nem tette, ráadásul jószándékkal. Ez nem egy 0-24 fizetős ügyelet, hanem egy ingyenes fórum.

Egyébként nekem is volt hasonló gondom, csak nálam a UPC-s Webstar kábelmodemmel. Ha nem állítottam be a max sebességhez képest egy minimálisan eltérő sebességkorlátot, akkor full le-feltöltésnél dobta a kapcsot a modem, és csak az újraindítás segített.

Én is hasonlóra tippeltem volna amit az a gyerek mondott akit jól leoltottál, mivel a válasz ott van valószínűleg a kérdésedben, hogy belépő szintű modem, és nem bírja már a nagy sávszélt.

Az viszont rendkívül szokatlan, hogy miért csak hard reset segít a problémán. Esetleg próbáld meg frissíteni a firmware-t, valszeg a vásárlás óta már került fel frissebb a tp-link oldalára.

Szerk: Vagy próbáld meg azt, amit én a modemmel. A van 100Mbit letöltésed, és 20Mbit fel (most csak példát mondok, nem tudom mekkora neted van), akkor állíts be egy 99,5 és egy 19,5 megás korlátot hátha..

De aztán ha nem ez volt a megoldás, azért ne olts le miatta a rákba :DDD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.