Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Tachion86 válasza Tachion86 (#1142) üzenetére


Tachion86
tag

Megnéztem, 2013. január 25.-én gyártották az enyémet.

(#1202) Gomb89 válasza Tachion86 (#1201) üzenetére


Gomb89
csendes tag

A tiédnek mi a baja ?

Amúgy a tiéteknek is mocskosul nehéz kihúzni - bedugni a töltőjét ?
Gyakori Lenovo hiba szokott lenni hogy az alultervezett, gyenge töltő dugó beletörik az aljzatba.

[ Szerkesztve ]

(#1203) Tachion86 válasza Gomb89 (#1202) üzenetére


Tachion86
tag

Semmi.
Illetve néha olyan mintha egy kis venti elindulna a bal oldalán aztán magától abbahagyja egy idő után. Újraindítás után jó és egyébként is van hogy egy hétig nem csinálja egyáltalán, szóval ezzel együtt tudok élni.

(#1204) Sapphi válasza Gomb89 (#1200) üzenetére


Sapphi
aktív tag

Én a betűméretet növeltem meg 12-re így jól látható minden.

(#1205) Gomb89 válasza Sapphi (#1204) üzenetére


Gomb89
csendes tag

Nemtudom mire gondolsz azzal, hogy megnövelted 12-re, én felbontást állítgató ablakban a "Szöveg és más elemek nagyítása vagy kicsinyítése" alatt raktam 125%-ra, utána 150%-ra de ugyan úgy mosódnak a betűk bizonyos ablakokban, pl Chrome-ban minden, maga a böngésző felülete, és a benne megjelenített szövegek is, Mozillában semmi gond, de a kis ablakos, fix méretű dolgoknál, mindenütt mosódik a szöveg!

Ja és az is roppant idegesítő, hogy pl Youtube-on ha valamit teljes képernyőre rakva játszok le, akkor a tálca ottmarad a videó alatt, pedig minden beállítás teljesen defaulton, az előző Windows alatt és most is, asztali gépemen meg sehol máshol senkinél nem tapasztaltam ezt.

Ötlet ?

[ Szerkesztve ]

(#1206) Sapphi válasza Gomb89 (#1205) üzenetére


Sapphi
aktív tag

Én nem csináltam semmi nagyobbítást csak a betűméretet módosítottam 12-re. A felbontás nálam FHD a YouTube nálam nem csinál ilyet és nem is mosódik semmi se.

Nem tudom nálad mi lehet a probléma vagy melyik beállítás nem megfelelő. Ettől függetlenül kicsike minden tehát megszokás kell hozzá. :) (Vagyis nekem az kellet.)

(#1207) Gomb89 válasza Sapphi (#1206) üzenetére


Gomb89
csendes tag

És te hol állítottad 12-re a betűméretet?

(#1208) Sapphi válasza Gomb89 (#1207) üzenetére


Sapphi
aktív tag

Ahol a nagyítás van ott van alatta :) Be kell kapcsolni talán ha jól emlékszem :)

(#1209) kacsip válasza fefeda (#1183) üzenetére


kacsip
tag

Azért cserélték neked, mert nem az elállási joggal csinálták, hanem a 3 napon belüli meghibásodással, abban az esetben mindegy hogy kire/mire vetted a gépet. :)

(#1210) kacsip válasza Jok3r1985 (#1181) üzenetére


kacsip
tag

Szerdai vétellel is megvan a 12 nap..
Egyébként hiába van ott az ászf, ennyi erővel ha az van beleírva, hogy nem ad rá ilyen "garanciát", nincs is megemlítve esetleg benne, akkor nem is lehetne vele élni? A kormányrendelet azért van, mert az vonatkozik minden ilyen ügyre. Egyáltalán nem azt mondtam, hogy hülyeség ami ott van, egyszerűen csak nem szabad arra hagyatkozni, mert ennyi erővel bármit mondhatnak ott a boltban, azt akkor el kéne fogadni(?).

(#1211) Jok3r1985 válasza kacsip (#1210) üzenetére


Jok3r1985
tag

jó akkor szerdától is 12 nap be happy de nem ez a lényeg talán...
úgy szól a törvény, hogy pozitív irányba el lehet térni a 8 naptól, de negatívba nem, tehát ha 7 napot mondanak az felejtős, de ha 14-et akkor az az érvényes és számon kérhető

(#1212) kacsip válasza Jok3r1985 (#1211) üzenetére


kacsip
tag

Számon, ebben igazad is van, de én nem erre akartam utalni. Hanem arra, hogy minden más, hogy milyen esetben veheted igénybe, az viszont csak a rendeletben van benne, és tapasztalatból tudom, hogy szeretnek a kereskedők ezen úgy változtatni, hogy az maguknak legyen jó.

(#1213) kacsip válasza Tachion86 (#1188) üzenetére


kacsip
tag

Nem, nálam konkrétan a venti indul el, erősebben fújja ki a levegőt, viszont nézem közben a hőmérsékletét, és az nem változik. Akkor zúg így a laptopom, mikor játszom közben, bár akkor forró levegőt fúj ki, és erősebben.
Én nem tudom mi ez, de nagyon zavaró. Délután nem csinálta, most megint kezdi, és eléggé zavaró, meg kétségbeejtő.

(#1214) Jok3r1985 válasza kacsip (#1212) üzenetére


Jok3r1985
tag

változtathatnak ahogy akarnak, de elég balek az akivel rosszabb feltételeket el tudnak fogadtatni és én nem is találkoztam még soha ilyennel, ők sem akarják hogy tékozló homáron olvass róluk...

(#1215) surgyi válasza Gomb89 (#1184) üzenetére


surgyi
senior tag

hy! Nekem is van ezzel kapcsolatban egy furcsaságom. Igaz G580, de miután megvettem újonnan, rögtön átcseréltem a HDD-t SSD-re. Ekkor lettem figyelmes a képen látható dologra, az alaplapon lévő fólia, mintha szöszös-poros lenne. Na most vagy használták előtte már, vagy volt szétszedve, és ekkor került rá a "kosz"!

[ Szerkesztve ]

(#1216) pokers válasza surgyi (#1215) üzenetére


pokers
senior tag

Ez nagyon durva :((
Ezt nem hagynám szó nélkül. Ennyire még 1 hónap alatt se porolódik le a cucc.

(#1217) nbware válasza surgyi (#1215) üzenetére


nbware
senior tag

Ez tényleg nagyon durva. Ez kb olyan, mintha valaki már használta volna több mint 1 éve. :(

Pont ma szedtem szét egy lapost, pasztázás végett, igaz az 3 éves volt, de abban volt ilyen por.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#1218) surgyi válasza pokers (#1216) üzenetére


surgyi
senior tag

Mondjuk érdekes volt az is, hogy a HDD-re a Sentinel 47 ki-be kapcsolást és 22óra üzemidőt jelzett, illetve az idő és dátum is helyes volt a gépen. A Free Dos-nak meg nyoma sem volt a gépen. Egyébként az a baj, holnap lesz 2 hete nálam, tesztelgettem a gépet, ezt leszámítva (kopp-kopp) minden perfect vele!

Pedig egy nagyon ajánlott forgalmazótól való, és direkt a rendelésnél írtam is, mivel elvileg kevés darab volt az üzletláncuknál, hogy nem szeretném ha valami javított vagy 14 nap elállási időn belül visszaküldött gépet szeretnék kapni!

Egyébként kivülről makulátlan, rajta a fólia mindenütt. Sőt a belseje is tiszta teljesen, ezt leszámítva...a hűtőborda is pormentes volt! Passz. Amúgy meg Ship Date:2012.11.15.

[ Szerkesztve ]

(#1219) sanyamarci


sanyamarci
tag

Sli játékokkal játszotok?Tapasztalat a sli modban?

(#1220) M.T. válasza sanyamarci (#1219) üzenetére


M.T.
senior tag

Milyen tapasztalatra gondolsz?
Ha olyanra hogy jól mennek-e a játékok hát arra az a válasz hogy én eddig BF3, Black Ops 2, WoW, és Crysis 3-al játszottam és max közeli beállításokkal szépen vitte mindet.
Kijátszottam még az Alien Colonial Marines játékot is de azt single GPUval mert a DX11 modot ami nem hivatalos mikor feltettem vacakolt, főleg ha Vsyncet bekapcsoltam akkor nem is indult el.

pl.. Crysis 3 Full Hd-ben Very high textúrák és shadow, shading, water medium, azonkívűl minden high így stabilan hozta a 40 körüli átlag fpst "talán picivel többet" (314.07 es driverrel).
A Crysis 3 gépigényét figyelembe véve ez igencsak jó eredmény főleg egy laptoptól....

[ Szerkesztve ]

(#1221) sanyamarci válasza M.T. (#1220) üzenetére


sanyamarci
tag

Köszönöm a választ! bf3 grafikád mire van állítva? word of tanks indításkor nem szaggat a kép sli-mod ban?

(#1222) M.T. válasza sanyamarci (#1221) üzenetére


M.T.
senior tag

World of tanksot nem játszom BF3 meg arra van állítva amit automatán megismer mert mikor változtatok rajta és aplly-zom kilép a gameből és nem jegyzi meg....
Bár ez még az első talán 306 os driverrel volt lehet változott már de nem játszottam a BF3 al azóta most a 314.21 béta driver van fent nekem.

(#1223) sanyamarci válasza M.T. (#1222) üzenetére


sanyamarci
tag

nekem is Így van beállítva.

(#1224) sanyamarci


sanyamarci
tag

Ez a 314.21 béta driver van notebook-ra is!

http://www.guru3d.com/files_details/geforce_314_21_beta_driver_download.html

(#1225) M.T. válasza sanyamarci (#1224) üzenetére


M.T.
senior tag

Pass.
Én Nvidia oldaláról töltöttem a 314.14 est majd az ajánlotta fel később frissítésnek a 314.21 est.

(#1226) sanyamarci válasza M.T. (#1225) üzenetére


sanyamarci
tag

Ma reggel kipróbálom notebook verziót .Remélem rendbe rakja a vasat.

(#1227) Bozso68 válasza sanyamarci (#1226) üzenetére


Bozso68
senior tag

Próbáltam felrakni, de visszadumál: nem talál kompatibilis hardvert.

(#1228) sanyamarci válasza Bozso68 (#1227) üzenetére


sanyamarci
tag

amit én adtam linket azt próbáltad?

(#1229) Bozso68 válasza sanyamarci (#1228) üzenetére


Bozso68
senior tag

Azt is, meg az nvidia oldalról is. De ugyanaz a file jön le mindkét hivatkozásnál.

(#1230) sanyamarci válasza Bozso68 (#1229) üzenetére


sanyamarci
tag

M.T.-nek valahogy sikerült felraknia!

(#1231) Bozso68 válasza sanyamarci (#1230) üzenetére


Bozso68
senior tag

Ki tudod most próbálni?

(#1232) sanyamarci válasza Bozso68 (#1229) üzenetére


sanyamarci
tag

nekem a 314.14 csinálta ezt. eltávolítottam a régi driver aztán sikerült felrakni.

(#1233) sanyamarci válasza Bozso68 (#1231) üzenetére


sanyamarci
tag

Most nem mert dolgozom.06.20-kor már igen.Az első dolgom az lesz!

(#1234) Bozso68 válasza sanyamarci (#1233) üzenetére


Bozso68
senior tag

OK :)
Kipróbálom törölve a régit.

(#1235) sanyamarci válasza Bozso68 (#1231) üzenetére


sanyamarci
tag

Beszéltem tegnap a lenovo Lengyelországi Krisztiánnal és megkérdeztem tőle ,hogy sli támogatású játéknál
ki kell kapcsolni az egyik videokártyát ahhoz ,hogy normálisan működjön.Azt mondta,hogy nem és ha gondolom küldi a futárt a gépemért és megnézi a szerviz.

(#1236) sanyamarci válasza Bozso68 (#1234) üzenetére


sanyamarci
tag

Games hibák sli módban indításkor: Word of tanks - remeg a kép
Mafia 2 - elindul a játék és utána kilép és kék halállal újraindul a gépem
StarCraft 2 - ha forgatom a képet egérrel egy csík jelenik meg nekem
battlefield 3 - evvel nincs gond teszi a dolgát
Szinte az összes drivert kipróbáltam!

[ Szerkesztve ]

(#1237) Bozso68 válasza sanyamarci (#1236) üzenetére


Bozso68
senior tag

Mondjuk én csak a WOT-tal játszom, SLI-ben ablakos megjelenítéssel tökéletes.
Töröltem közben a 314.14-es driver minden morzsáját, és úgysem talál kompatibilis hardvert.
Kíváncsi vagyok, reggel neked sikerül-e felrakni.

(#1238) sanyamarci válasza sanyamarci (#1236) üzenetére


sanyamarci
tag

Úgy nekem is megy a Word! Reggel megírom ,hogy sikerült-e felrakni!

(#1239) sanyamarci válasza Bozso68 (#1237) üzenetére


sanyamarci
tag

Néha visszasírom a y580-as vasamat.Én barom, minek kell nekem a legújabb.

(#1240) sanyamarci válasza Bozso68 (#1237) üzenetére


sanyamarci
tag

Sikerül felrakni 314.21 !

(#1241) Bozso68 válasza sanyamarci (#1240) üzenetére


Bozso68
senior tag

Akkor nekem miért nyűglődik? :(

(#1242) Danex válasza Bozso68 (#1241) üzenetére


Danex
addikt

Nekem is felment... esetleg töröld le előtte a régit és úgy próbáld, illetve tiszta telepítéssel.

(#1243) sanyamarci válasza Bozso68 (#1241) üzenetére


sanyamarci
tag

Na akkor első teszt. Word of tanks- mindent felrakok maximumra és persze 1920x1080-ra és most már jó
Mafia2 - ez is jó lett

Most már boldog vagyok :C

(#1244) sanyamarci


sanyamarci
tag

Starcraft2 is tökéletesen megy.

(#1245) Bozso68


Bozso68
senior tag

Fenébe.
Töröltem a régit, ugyanaz az eredmény.
Visszaraktam a régit, ugyanaz az eredmény.
Itt oldanak meg valami hasonló hibát, de ez egy vesszőfutás.

(#1246) sanyamarci válasza Bozso68 (#1245) üzenetére


sanyamarci
tag

ragd fel a 306 -ot és utána 314.21

(#1247) Bozso68 válasza Bozso68 (#1245) üzenetére


Bozso68
senior tag

Megvan a bibi: a belinkelt hivatkozás, és a google által kilökött eredmények az angol béta drivert hozzák.
Az nvidia frissítéskereső, ahol most állítottam be, hogy a bétákat is hozza, az meg a nemzetközire mutat.
Azzal meg nincs gond, sikerült végre a telepítés! :)

(#1248) Bozso68 válasza Bozso68 (#1247) üzenetére


Bozso68
senior tag

VGA mindkét élményindex 7.3!
Tudom, hülyeség azt nézni, de a fejlődés folyamatos...

(#1249) Bozso68 válasza sanyamarci (#1243) üzenetére


Bozso68
senior tag

A WOT teljes képernyőn megy SLI-ben tökéletesen?

(#1250) M.T. válasza Bozso68 (#1248) üzenetére


M.T.
senior tag

Érdekes nekem:
7.8
7.8
7.4
7.4
5.9
Az élményindexem bár ez nem befolyásol semmit sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.