Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) kacsip válasza kzolee216 (#7000) üzenetére


kacsip
tag

A B lehetőséget hogy kell megcsinálni? Ez érdekelne engem is.

(#7002) gygalilei


gygalilei
tag

Kezd a türelmem fogyni.... 44 napja nincs laptopom.A szervizt nem lehet felhívni, emailekre már vagy 20 napja nem is válaszolnak.Pedig küldök nekik most már mindennap. Kezdek már azon gondolkodni, hogy jogi útra kéne terelni valahogy ezt az egészet.Teljesen nonszensz, hogy 44 napig tulajdonképpen semmit nem csináltak vele.De nem is kell, mert működik, csak az ultrabayes videokártyát kell cserélni.Nyilván megértem azt, hogy átállás volt, stb., de azért ez már tényleg túlzás.Valakinek van ötlete, mit lehet tenni ? Fogyasztóvédelem vagy valami más ? Mert ez így tarthatatlan. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#7003) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nekem sincs, sőt nekem jelenleg itt áll az ügyem:

"A készülék bevizsgálása lezárult. Megállapításunk szerint az Ön által kifogásolt burkolat sérülés a szerviz folyamatok ideje alatt nem keletkezhetett, ezért a burkolati elemet csak fizetős keretek között tudjuk cserélni.

Amennyiben jelen jegyzőkönyvünk tartalmával nem ért egyet, azt javasoljuk jelezze az esetet a gyártónál vagy a megfelelő felügyeleti szerveknél."

Tagadnak amennyire csak tudnak és fizettetnének velem. na azt várhatják :(((

[ Szerkesztve ]

(#7004) lackopetyko1 válasza kzolee216 (#7000) üzenetére


lackopetyko1
csendes tag

kössz az ötletet. a tűzfal kavart be a talán a routernek az tuti hogy most a LAN csatlakozónál még egy visszajelző fény világít és most működik. kop..kop..kop..

(#6998) marilllyo:csak a Wi-fi sajnos sűrűn lázadozik. :DDD

valakinek ötlet hogy a Titanfall-t hogy tegyem fel optikai meghajtó nélkül mert steamen nem találtam meg.

[ Szerkesztve ]

(#7005) dragoners válasza XuChi (#6986) üzenetére


dragoners
tag

y50 nyitása jóvalta drágább lesz, mint az 510p -é, mert bár csak egy videókártya van benne, már nem full hd, hanem 4k IPS érintőképernyős kijelző dobog alatta, továbbá a gép nem lesz szétszedhető. A GTX videókártya meg kompenzálja az SLI árát, szóval ez a gép alaphangon 350-400ról fog indulni. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy valószínű, hogy az y510p árát nem ezzel fogják levinni, hisz (saját véleményem szerint) az y50 a Razer és az Alienware kategóriákba fog indulni.

[ Szerkesztve ]

(#7006) Dicker válasza dragoners (#7005) üzenetére


Dicker
őstag

Nem kötelező 4K-s kijelzővel venni.

(#7007) Danex válasza dragoners (#7005) üzenetére


Danex
addikt

Inkább az asus, msi-k kategóriájában lesz, és ha tartani akarják a versenyt akkor 350-360körül lesz szerintem. Bár ez attól függ, hogy a konkurencia ,hogy vezeti be a 4K-t

(#7008) dragoners válasza Dicker (#7006) üzenetére


dragoners
tag

A y40 lesz FULL HD, és a y50 lesz 4K, nemdebár? Mert ha igen, akkor valószínű, ahogy eddig is a y40 nem fogja európát érinteni.

(#7009) M.T.


M.T.
senior tag

Most már csak az a kérdés ilyen kis kijelzőre minek is 4k?
Még szerencse hogy lehet venni majd Full Hd val is.
De a kedvencem, hogy mobilokra is az lesz a trend hogy 4 colra 4k felbontás jézus isten....

(#7010) Dicker válasza dragoners (#7008) üzenetére


Dicker
őstag

y40 az a 14'-es méret. Az a mostani y410p.
"Similar to the Y510p, both the Y40 and Y50 will feature a 1080p display. Users fond of a touchscreen can upgrade the Y50′s 15.6-inch panel to a touchscreen or a jaw-dropping 3840 x 2160 retina-like display."

[ Szerkesztve ]

(#7011) Draken válasza dragoners (#7008) üzenetére


Draken
őstag

A 4k opcionális, gondolom nálunk ha lesz is ilyen kijelzővel szerelt, elég kevés, inkább full hd lesz a gyakoribb

(#7012) dragoners válasza Dicker (#7010) üzenetére


dragoners
tag

Ja, értem. Én eddig y50 -nél csak 4K opciót láttam, a FULL HD megoldást csak a y40 -nél olvastam. Így viszont értem, köszönöm a tájékoztatást :D

(#7013) marilllyo


marilllyo
veterán

Tényleg 4k-s kijelzőre van szükség egy 14" es notin?! Ez a legfontosabb újítás?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#7014) dragoners válasza marilllyo (#7013) üzenetére


dragoners
tag

Valószínűleg olcsóbban kijönnek vele, mintha GTX 770/780M kártyát használnának. Kicsit utánajárva az nVidia atomdrágán kínálja ezeket a kártyákat.

[ Szerkesztve ]

(#7015) XuChi válasza dragoners (#7014) üzenetére


XuChi
addikt

Sajnos viszont manapság intel mellé nem raknak radeont az értelmesebbik fajtából. Szerettem volna egy 8970m vagy r9 m290x-el szerelt gépet, de mindegyik csak a szutyadék amd a10 5750m-el volt ami egy i3 szintjét sem éri el. A 8970m simán jó lenne egy i5 4200m mellett, de ilyen gép itthon nincsen. :((

(#7016) marilllyo válasza dragoners (#7014) üzenetére


marilllyo
veterán

Mondjuk szerintem egy noti kijelzőnek sztem 1366x768 az bőven elég...15"-on. FHD-n már aprók a betűk...még játékban is. 720p-ben a játékok alatti teljesítmény is megtoldódik....nem kicsit. Nem tudom mire kellhet egy notira ekkora dpi. Sokallom a 1080-at is. Talán grafika/tervező progikra jó...de..aki komolyabban műveli az biztos nem egy noti kijelzőn szerencsétlenkedik hanem rádug egy 23"-osat.
Nem tudok elképzelni helyzetet amikor azt mondanám, hogy hűűű de kár, hogy nem 4k-s kijelző van a notimon. PlayIt-en pakolt ki asus is meg más cégek is tapizós kijelzős notikat...nem 4k-s kijelzővel....tökéletes.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#7017) Sheepczx válasza lackopetyko1 (#7004) üzenetére


Sheepczx
tag

(#7018) marilllyo


marilllyo
veterán

Lenovo simple backpack

Vettem egy ilyet. Ócó...Hááát ippenpont belefér:D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#7019) Criton


Criton
veterán

szerintetek ilyen táskát érdemes venni a piciny 510p-hez? :DDD

(#7020) teguran válasza Criton (#7019) üzenetére


teguran
tag

nem! 24-ezerert vehetnel mar egy samsonite-ot, vagy egy barmilyen normalis taskat. kesobb meg ertekelni is tudod, vagy tovabbadni, ha jo allapotu, de szemely szerint a bf4 sem tetszik rajta, alapbol egy taskara nem elegans barmit kulon feltutetni. ez olyan mint a laptop osszematricazasa. minek?

de izlesek es pofonok...

(#7021) kacsip


kacsip
tag

Laptopszalon szerinte a lenovo-tól kaptam egy y50es gépet, (bár lehet y40est, ezt nem részletezte pontosan), a hétvégi PlayIT-re. Viszont még mindig nem tudják, hogy mikor fog megjelenni, szerintük ősszel.

(#7022) marilllyo válasza kacsip (#7021) üzenetére


marilllyo
veterán

Beszéltem ott a laptopszalonos sráccal 2-3 szót...mintha valóban azt mondta volna, hogy egy y50.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#7023) marilllyo


marilllyo
veterán

Van ez a laptophűtőm...elég gagyesz...asszem 2000 volt...de...a célnak teljesen megfelel. [link]

Egy barominagy venti van rajta...szépen nyomatja is a levegőt. Az a két illóolajos kupak az egy kis tuning. :D
Egy picit még pluszba eltartja a laptop alját Így.
Ezáltal jobban áramlik a levegő a gép alatt.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#7024) lackopetyko1 válasza Sheepczx (#7017) üzenetére


lackopetyko1
csendes tag

Kössz. Ha máshogy nem megy akkor ezt próbálom. :C

(#7025) kacsip válasza kacsip (#7021) üzenetére


kacsip
tag

*kaptak

(#7026) GPT válasza Criton (#7019) üzenetére


GPT
csendes tag

nem fog beleférni - az y510 egy 17"-os laptop 15,6" kijelzővel

(#7027) Balázzs


Balázzs
senior tag

Nekem targus backpack van, 17"-es, már a második gamer notimat szolgálja (6 éves) és mosd kezd az anyaga szétmenni. Okos elrendezés, minőség és jó ár jellemezte, mikor vettem.

(#7028) teguran


teguran
tag

következő problémám támadt:

skype használatakor sem a webkam, sem a mikrofon nem működik.
az audio/webkam drivereket, a skype-ot már újratettem.

maga a webkam működik programmal, maga a mikrofon működik hangfelvevővel.
nem értem.

win8.1 legfrissebb változata van fent.

(#7029) Balázzs válasza teguran (#7028) üzenetére


Balázzs
senior tag

próbálj ki más verziójú skype-ot. ami alapból a win 8-on van az nem támogatja pl. az asztal megosztást, hátha egy régebbivel megy.

(#7030) XuChi válasza kacsip (#7021) üzenetére


XuChi
addikt

Van nálad egy y50 ???? :Y Mesélj már róla valamit pls mert arra a gépre várok már tűkön ülve!!! :R

(#7031) dragoners válasza XuChi (#7030) üzenetére


dragoners
tag

Nem ő kapott, hanem a laptopszalon, amit ki is vittek a PlayIT -re. A Facebookos oldalukra ki is rakták a képet, és hozzászólásba június / júliust írtak megjelenésnek.

(#7032) Anubris válasza dragoners (#7031) üzenetére


Anubris
őstag

Ezt a megjelenési dátumot is majd olyan komolyan kell venni mint a Y510p 755 SLI esetében. :DD

(#7033) dragoners válasza Anubris (#7032) üzenetére


dragoners
tag

szomorú, de így van.

(#7034) XuChi válasza dragoners (#7033) üzenetére


XuChi
addikt

Magyarán ki tudja mikor jelenik meg :( :W ??

(#7035) kovadika


kovadika
őstag

Sziasztok.
Az y510 i7es procival, viszont 1 vga-val, hol érdemes megvenni? Laptopszalonnál nem láttam az oldalukon ilyen konfigos változatot.

(#7036) Anubris válasza kovadika (#7035) üzenetére


Anubris
őstag

http://www.pc-outlet.hu/images/Lenovo_IdeaPad_Y510_59-390558_8GB.jpg

755-t nem találtam.

(#7037) Tybee000 válasza kovadika (#7035) üzenetére


Tybee000
aktív tag

http://hardverapro.hu/apro/lenovo_ideapad_y510p_-_uj_4_ev_garancia

spyduck a laptopszalonban eladó, nem mindig minden termék van kint a weblapon, érdemes pm-ben megkérdezni.

(#7038) kovadika válasza Tybee000 (#7037) üzenetére


kovadika
őstag

Értem, köszi.

Szerintetek melyiket jobb megvenni? Az i7es változatot 1 vga-val, vagy az i5 sli-vel? Annyira sokat nem fogok játszani vele, azért néztem elsőként az 1 vga-s gépet.

(#7039) nggabi válasza kovadika (#7038) üzenetére


nggabi
nagyúr

nekem i5 van 1vga-val. még játékra is elmegy, szóval ha olcsóbb elég lehet az is.

"szenyor dzsíííí"

(#7040) teguran válasza Balázzs (#7029) üzenetére


teguran
tag

regebbit tudnal linkelni? eddig az aruhazbol szedtem le.

(#7041) Balázzs válasza teguran (#7040) üzenetére


Balázzs
senior tag

(#7042) Criton válasza Balázzs (#7041) üzenetére


Criton
veterán

wow, akkor ezt én is leszedem. Egyébként a Win 8.1-ben már alapból telepítve van a Skype? Mert az áruhaz szerint fel van rakva, de én nem emlékszem arra, hogy felraktam volna....

(#7043) Tybee000 válasza Criton (#7042) üzenetére


Tybee000
aktív tag

mert külön van metrós és asztali változat is

(#7044) Sheld


Sheld
senior tag

Sziasztok!

Új fejlemény a hangkártya gondommal. Fenntvan a Lenovo-s driver zúh. Törlöm, de nem indítom újra a gépet, és teljesen jól működik. Újraindítom és megint zúg a windows-os alap driverrel. Feltelepítem a lenovo-sat, és csak újraindítás után zúg. Ha kikapcsolom a Dolby-s cuccot, akkor is zúg, csak halkabban. Sajna Linx Live CD-vel még nem tudtam kipróbálni...

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#7045) kovadika


kovadika
őstag

Lehet volt róla szó már, de én nem tudom. A 750es és a 755ös kártya között mi a különbség? Mennyivel éri meg jobban a 755ös? Olyan gépről lenne szó, amiben csak 1 vga van.

(#7046) Sheld válasza kovadika (#7045) üzenetére


Sheld
senior tag

A 755ös kártya lényegében emelt órajelű 750-es. Nagyon kevés a különbség a két kártya között, észrevehetetlen. Szerintem vedd a 750-essel szerelt gépet, és kevésbé melegedik.

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#7047) kzolee216 válasza kovadika (#7045) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Én nem vennék a helyedben 755m-est. Nekem per pillanat nem bírja az ultrabay-es kártya (755m) memóriája csak a 750m órajelét. Így ezt korlátoznom kell. Sebességben 1-2 fps lehet a különbség, ami még további melegedéssel is jár.

Hozzáteszem, hogy minél előbb éri el a géped a 97 fokot, annál gyorsabban kezdi majd visszavenni a GPU órajelét. Szóval lehet még lassabb is lenne a 755m.

[ Szerkesztve ]

(#7048) Punisher15 válasza kovadika (#7045) üzenetére


Punisher15
tag

[link]itt van 1 teszt olvasd el. :Y ;]

kzolee216:De ö csak 1 vga gépet akar.

[ Szerkesztve ]

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#7049) Criton válasza Tybee000 (#7043) üzenetére


Criton
veterán

Azt észrevettem, nem is az volt a kérdés, hanem, hogy a Windows már alapból felpakolja-e.

(#7050) marilllyo


marilllyo
veterán

Van itt valaki aki engedélyezte, hogy menjen a Turbo boost az i7-esen játék közben is?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.