Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1015) Tachion86 válasza sanyamarci (#996) üzenetére


Tachion86
tag

SLI-ben teljes képernyőn mindenkinek szaggat. Én SLI-nélkül használtam eddig fullHD-ben teljes képernyőn, szinte minden grafikai beállítás közepesen, pár volt csak magason (kicsit visszaolvasol még printscreent is tettem fel róla). Így ment 30-50 FPS-sel. Most ugyan ez csak minden magasra állítva és így 30-40 FPS. De kipróbáltam SLI-vel, abszolút mindent maxra állítva és ablakban ugyan de majdnem fullHD-ban, így ment 30-50 FPS-sel. Viszont azt vettem észre mert tegnap kicsit jobban megfigyeltem hogy amikor épp mondjuk 50 körüli az FPS, akkor is egy nagyon kicsit mintha akadozna a kép. Alig észrevehető, de látszik azért. A játék továbbra is 50 FPS-t ír de mégis. Akkor látszik leginkább ha nagyon gyorsan elrántom a kamerát. Ilyesmit csinált egyébként az Y570-em is míg nem pasztáztam újra a kicsikét. Csak persze az sokkal durvábban csinálta, az már nagyon sokszor teljesen élvezhetetlen volt. Az Y500-nál ezt a jelenséget az SLI-módban tuti hogy valami más okozza nem a paszta mert egyrészt pár hetes még csak a gépem másrészt tényleg nagyon minimális, szinte észrevehetetlen. Én 100%-ig biztos vagyok benne hogy a WoT SLI-támogatási problémája ez is, mint ahogyan a teljes képernyős szaggatás is. Remélem a 8.5-el javítanak rajta valamit, vagy esetleg a következő nvidia driverrel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.