Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) bolcsodal válasza DarkByte (#4800) üzenetére


bolcsodal
addikt

Egész jó választás. Majd írj, hogy melegszik-e. Végülis az NVidiának volt ideje megoldani a melegedő GPU problémáit (bár ha jól tudom anyagválasztás miatt melegedett sok esetben).

Annó még a Geforce GO 8XXX-asok esetében cikkeztek sokat visszahívott notikról.

They drew first blood....

(#4802) footy válasza bolcsodal (#4790) üzenetére


footy
addikt

Van ION-os és Via-s net/notbook a lenovonál is: Idepad S12
Mellesleg én is erre pályázok, de megvárom míg elkezdik forgalmazni az ION-os változatot.(Elvileg heteken belül)

(#4803) bolcsodal válasza footy (#4802) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ezek közül egyik sem ION-os... :(

Ez tűnik egyedül használhatónak: Lenovo IdeaPad S12 - 295956U

De ebből tényleg érdemes megvárni a VIA Nano+ ION platformot! :U

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#4804) footy válasza Mazsika (#4795) üzenetére


footy
addikt

Úgy látom téged is mozgat a HD, úgyhogy leírom nálam hogy van megoldva.
A lényeg: tudod a TV-t natív felbontáson hajtani, nekem is úgy van.
A TV az elsődleges monitor nálam. Rá van dugva HDMI-vel a gépre és szépen felismerik egymást. Ha pedig nincs bedugva a kábel akkor simán a notikijelző éled be boot után.
A hangot én rábíztam egy Asus Xonarra. És nem bántam meg :K
(Egy kis érdekesség: Ha boot után váltok át a TV-n HDMI kimentre, akkor jön az "újusbeszköz"hang.)

(#4805) footy válasza bolcsodal (#4803) üzenetére


footy
addikt

Atommal lesz pariban az ION, reméljük viszi majd az 1080p DTS-hanggal :B

(#4806) Throme válasza DarkByte (#4800) üzenetére


Throme
veterán

A link-el kapcsolatban:
A proci 800 Hz-es FSB-t tud, de aRAM-ok 667 MHz-esek...
Úgy látom a konfigok többsége ilyen...

(#4807) bolcsodal válasza footy (#4805) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ezek szerint elég lehangoló a helyzet. Nem visz az semmit se..max a kétmagos Atom...
[link]

De megnéznék már egy Dual Core Nano procit!! :K

They drew first blood....

(#4808) kew


kew
senior tag

Sziasztok,

Van már valakinek tapasztalata G530-al kapcsolatban?:) Ismerősöm kért meg, hogy nézzek neki körül noti ügyben 130k körül, és ezt a modellt mertem neki ajánlani.

N500-ról egész jó hangvételű cikkeket olvastam, remélem ez is hasonlóan jól összerakott, stabil és megbízható kis gépezet :K

Akinek lenne már esetleg ilyen, vagy próbálta már, írjon pár szót róla légyszives. Köszi

(#4809) footy


footy
addikt

Tudja valaki esetleg hogy nálunk fogják-e forgalmazni a Lenovo IdeaPad U330-at?
Ez a gép ami minden tekintetben megfelelne nekem, csak nálunk nincs egy kereskedőnél sem, pedig már tavaly beszámoltak a gépről itt a PH!-n is.

(#4810) Mazsika


Mazsika
őstag

sziasztok! nem tudja valaki n100-ashoz hűtő ventit hol találok? plz egy privit dobna aki tud! köszönöm szépen!

Dáccsika

(#4811) Throme válasza kew (#4808) üzenetére


Throme
veterán

Helló

Hát úgy látszik sokan nem használnak G530-at.
Túl sok különbség nincs az N500-hoz képest.

A múlt héten olvasgattam a G550-ről. Lehet azt kéne majd megvizsgálnotok, ha az N500 nem annyira szimpi, mint a G sorozat.

Egyébként én is szívesen olvasnék itt egy G530, majd pedig G550 "élmény beszámolót"... ;)

Mindent összevetve nem hiszem, hogy rosszul járnátok bármelyik géppel a fentiek közül

(#4812) McKane


McKane
senior tag

Bár lehet hogy teljesen idetartozik, de...

Segítségetekre lenne szükségem.
Alig 2 hónapos Windows vista home premium sp2 van a notin.. /Lenovo 3000N200/
Amint akár indulás után,akár használat után bedugom az USB pendriveomat, meghal a rendszer.. Értsd semmire sem reagál,csak ha kinyomom a gépet.. De csak akkor csinálja ezt ha USB-t használok. :Y
Eset smart security - legális - nem talált semmit, windows defender ugyszintén semmi.. Valami ötlet, vagy valaki már találkozott hasonlóval?
Köszönöm előre is! :R

Üdvözlettel : McKane

(#4813) Throme válasza McKane (#4812) üzenetére


Throme
veterán

Csak kíváncsiságból, az SP2 mióta van fent a gépeden?.
Nekem a teljesen legális vista basic-re nem ment fel az SP2 frissítés. Sem update sem letöltés útján. A temp könyvtárból (winsxs-en belül) nem tudom kiszedni és minden ki- bekapcsoláskor frissítést akar telepíteni....
Szóval, nekem ez az SP2 betett rendesen, nem lehet, hogy nálad is elkavart valamit?

(#4814) McKane válasza Throme (#4813) üzenetére


McKane
senior tag

Hali!

AZ SP2 kb.1hete, a winupdate-n keresztül jött le, települt fel.. amugy nekem is legális windows van, nem buherált. :)

(#4815) wfalcon válasza footy (#4809) üzenetére


wfalcon
tag

Footy:Kérdezd meg a Laptop.hu-t. Talán tudnak valamit mondani.

McKane: Nekem egyszer hasonló volt, akkor valamiért a hálókártya és az USB vezérlő összeveszett a nekik kiosztott közös IRQ-n. (Csak tipp)

[ Szerkesztve ]

(#4816) DarkByte


DarkByte
addikt

Meglett a notim végre. :) Feltettem rá egy Windows 7 64bit -et próbaképpen és eléggé meg vagyok elégedve a teljesítményével. Hardver szempontból csak a kártya olvasót nem ismerte fel, a Vista -s kártya olvasó driver úgy tűnik működik vele (habár memória kártyával még nem próbáltam ki Mod: közben megnéztem egy MS Pro Duo -val, rendben működik). Van azonban egy kis gondom. Ha hibernálni akarom, akkor a következő bekapcsolásnál mikor állna vissza a hibernálásból eljut egy darabig utána az esetek többségében újraindul (nincs BSOD, letiltottam az automatikus újraindulást). Ez miért lehet? :F

A másik érdekes dolog ami még történt, tegnap este egyszer újraindítottam és a Lenovo logónál a BIOS alatt fogta magát és lefagyott, de olyan mértékben hogy a power gombbal hosszan nyomva sem lehetett leállítani, csak az akksi levétele segített. Azóta nem fordult elő újból, de remélem ez nem jelent semmi komolyabb hardveres hibát. Kértem rá 1 év garancia kiterjesztést egyébként szóval maximum megy a szervízbe.

A visszaállító partíció letakarítása ugye nem vonja maga után a garancia ugrását? Kiírtam DVD -re az XP -s Lenovo Care -el, így végül is megvan csak a vinyón nem akarnám felesen fent tartani, na meg ha beiktatok egy harmadik partíciót akkor már amúgy sem működik ahogyan észrevettem.

[ Szerkesztve ]

(#4817) DarkByte válasza DarkByte (#4816) üzenetére


DarkByte
addikt

Ma reggel kipróbáltam szűz install mellett is (miután feltelepedett egyből próbáltam a sleep -et és a hibernate -et), elsőre újraindult visszatérés közben. :( Ma ha hazaértem meg fogom nézni 32 bit -el is, bár sajna úgy ha működik is, nem tudom kihasználni a 4GB memóriát.

(#4818) bolcsodal válasza DarkByte (#4817) üzenetére


bolcsodal
addikt

BIOS verzió?

They drew first blood....

(#4819) DarkByte válasza bolcsodal (#4818) üzenetére


DarkByte
addikt

BIOS -ban ezt írja: 6GET15WW (V1.06)
Ez lehet összefüggésben a BIOS -al? :F (mármint a hibernálás és a sleep hibája, a BIOS alatti fagyás nyilván)

Közben nyitottam a kérdésemnek egy szálat a Lenovo fórumon is. Kíváncsi vagyok válaszol-e valaki. :U

#4820: van frissebb BIOS, csak kicsit félek nekifogni frissíteni XP alól.

[ Szerkesztve ]

(#4820) bolcsodal válasza DarkByte (#4819) üzenetére


bolcsodal
addikt

Jah látom ez N500-as. Próbáld frissíteni System Update-en keresztül hátha. Minden összefüggésben van a BIOS-szal.... ;]

Bár lehet igazad van és csak oprendszerfüggő a dolog.

Nálam ha letiltom a Bluetooth-ot, akkor szokott hibát dobni hibernáláskor. Aszongya nem tudja megcsinálni....

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#4821) McKane


McKane
senior tag

Köszönöm szépen mindenkinek a segítő hozzáállást,lehetséges megoldási javaslatokat, de ma reggelre kitudja miért újra tökéletes.. :C
Egyenlőre nem csinálja azokat a hibákat amiket tegnap.. :DD

Üdvüzlettel: McKane

(#4822) DarkByte válasza bolcsodal (#4820) üzenetére


DarkByte
addikt

Nálam normálisan leáll sleep módba és hibernál is, sőt még a hybrid sleep is működik addig a pontig hogy vissza kellene neki állnia belőle. Amikor elkezdene visszaállni, újraindul. A legszomorúbb hogy a system log -ban sem látok semmi ráutaló nyomot hogy történt volna valamilyen végzetes kivétel vagy hasonló, hanem csak simán írja hogy a rendszer helytelenül lett leállítva és ennyi.

(#4823) bolcsodal válasza DarkByte (#4822) üzenetére


bolcsodal
addikt

De ez RAM hibára utal szerintem..... :U

Memtest satbil a géped?

They drew first blood....

(#4824) DarkByte válasza bolcsodal (#4823) üzenetére


DarkByte
addikt

Nem akarom elkiabálni, de most a 32bit -el jól működik a dolog. Legalább is 4-ből 4-szer visszatért hibernálásból. Nem hiszem hogy RAM hiba lenne, a hétvégén egész nap használtam, játszottam, NetBeans futtattam, semmi gond nem volt vele. Ha tippelnem kellene akkor a 64bites nVidia driver egyszerűen nem tűri a hibernálást. Remélem javítják, mert így vesztettem 1GB RAM -ot, viszont inkább ez mint hogy fagyjon. Amit sajnálok hogy a hivatalos oldalról nem tettem fel frissebb nVidia drivert mielőtt leszedtem a 64bitest, hanem csak a Windows Update -es verzióval próbáltam. Lehet mindjárt nyomok egy backup -ot és kipróbálom a 64 bitest frisebb nVidia driver -el.

Mod: azt hiszem tévedtem, az nVidia lapján lévő driver dátuma szerintem ugyanaz mint amit a Windows Update feltesz. Azt hiszem megvárom a hivatalos Win7 drivereket és akkor majd teszek egy újabb kísérletet. Azt hiszem a Win7 csere igénylést is elhalasztom addig még ez a téma nem tisztázódik.

[ Szerkesztve ]

(#4825) Mazsika


Mazsika
őstag

sziasztok! nem tudja valaki n100-ashoz hűtő ventit hol találok? plz egy privit dobna aki tud! köszönöm szépen!

Dáccsika

(#4826) bolcsodal válasza Mazsika (#4825) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nézz körül az aprohirdetésekben, amúltkor két hírdetésben is kínáltak Lenovo alkaltrészeket bontásból.

Egyébként meg Lenovo szervíz.... :U

They drew first blood....

(#4827) metafenomÉN


metafenomÉN
csendes tag

Hali!

Sürgős segítségre lenne szükségem.
Van egy IBM gépem (most már ugye Lenovo gyártja, de ha minden igaz nem sok a különbség)
A gépen van egy elkülönített partíció Becup partíció vagy micsoda azon van az eredeti géphez kapott windos. Most újra szeretném rakni az egész cuccot de nem tudom hogy kell hozzákezdeni, hogy érem el az ottani windost :F :F :F

Az elején csinált magának egy 7CD-ből álló recovery CD-t de azt sem tudom mikor és hogy kéne használni.
(Minél érthetőbb segítség kéne nem vagyok informatikus :B )

Előre is köszi :R

(#4828) Throme


Throme
veterán

Szevasztok!
Kérdésemmel csatlakoznék metafenomÉN-hez.
Gép. N500
OS: Vista Home (gyárilag gépre installálva)

Én most csináltam ilyen recovery dolgot.
Nem a vinyón lévő partíciókról, hanem (korábban) kiírt DVD-kről.

(metafenomÉN: BIOS-ban: dvd-drive-ról boot beállítás, bootlemez a meghajtóba, bios setup mentés kilép, elindul a lenovo recovery progi, amelyik cd-t, dvd-t kéri azt berakni és várni, ezt addig ismételni amíg kész nem lesz, ha olyan lemezt kér ami nincs - nekem kért :) - akkor ott tovább)

Fullra visszaállított mindent. Úgy látom olyan állapotban van a gép mikor megvettem.
(nálam az SP2 frissítés tette be a kaput...)

Nekem olyan problémám van, hogy szeretnék létrehozni még 1 partíciót. A Vista-s zsugorítás (vagy mi a franc) abban nem bízom....
Chip dvd-n van hard disk manager (1 éves free használat mindössze...).

Az a kérdés ha az említett progival megcsinálok még 1 partíciót és újra lefuttatom ezt a recovery dolgot akkor mi történik? Kinyírja az új partíciót vagy meghagyja és csak a C:\-n dolgozik (állít vissza mindent)? Végül is a meglévő (Q:\, S:\) partíciókat békénhagyta most is - látszólag -.

köszi!

bocs a hosszú irományért...

[ Szerkesztve ]

(#4829) ezmivolt


ezmivolt
tag

Háj!
Érdeklődnék, hová lehetne csatlakoztatni wifi antennát a 3000N200 tipushoz? Az usb-n kívül. Vannak rajta lyukak, de hogy mi micsoda, azt még a Saturnba se tudták megmondani, de a fél kilónyi papírban sincs rajz vagy leírás, hogy mi micsoda.Pl. majdnem megvetették a külső mikrofont, mert ezen nincs -szerintük, aztán csak megtaláltuk itthon... Pl. mi az az 1394-el jelölt, és milyen kártyát lehet belerakni, baloldalt, alul?

(#4830) ezmivolt


ezmivolt
tag

a 1394-et már megtaláltam, :N

(#4831) bolcsodal válasza ezmivolt (#4829) üzenetére


bolcsodal
addikt

A jelerősítő antennákat szerintem a jeladóra szokás aggatni, nem a vevőkészülékre... :U

Laptopon USB, Firewire, VGA, Video-Out, LAN, Telefonvezeték (a belső modemhez), speaker (ki), mikrofon (be) csatlakozók vannak. És egy kártyaolvasó, amibe PCI-exp kártyákat lehet dugdosni.

Ha pedig előfizetéses WIFI kártya, akkor vagy USB-s, vagy a kártyaolvasóba szokták elhelyezni. :U

Így néz ki? [link]

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#4832) kem


kem
addikt

Sziasztok!

Van arra valami lehetőség, hogy composit video jelet csikarjak ki a laptopomból? van itt egy TV aminek van RCA bemenete, és nagyon jó lenne ha tudnék rajta filmezni. HDMI és d-sub nincs sajnos a TV-n.

Köszi!

(#4833) DarkByte válasza kem (#4832) üzenetére


DarkByte
addikt

Ilyen adapterrel megoldható: [link] illetve egyes DSUB kimeneteken lehet kompozit jel a nem használt tűkön, és ekkor egy egyszerűbb adapter kábel is elég lehet, de ha ezt nem csomagolták gyárilag a notihoz akkor vajmi kevés esélyét látom hogy ez így legyen.

(#4834) bolcsodal válasza kem (#4832) üzenetére


bolcsodal
addikt

Az N500-on nincs S-Video Out? Mert akkor csak egy S-Video/RCA kábelre van szükséged.... :U

Ja látom..nincs...

HDMI kimenetről?

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#4835) bolcsodal válasza kem (#4832) üzenetére


bolcsodal
addikt

De igazából ez kell neked: [link]

They drew first blood....

(#4836) DarkByte válasza bolcsodal (#4835) üzenetére


DarkByte
addikt

Ilyen csatlakozókat is csak elvétve találni CRT TV -ken. Persze lehet éppen szerencséje van, de valahogyan sejtem hogy csak a szokásos kompozit videó + 2 csatornás hang RCA -i vannak a TV -n maximum.

Az S-Video kimenetet mostanság nem nagyon tesznek notira ahogyan nézem; kár hogy az ION -os ITX lapokról is elfelejtik.

Egyébként látom elcsesztem az előzőt, pont a fordítottját linkeltem (tetszőleges videójelet átalakítani DSUB -ra). Ez az amire gondoltam: [link]

Apropó, 32bittel egészen stabil az N500, egyedül egy baja van még, ha kikapcsolja a kijelzőt egy idő után a Win7 -t, akkor van olyan hogy mikor rátenyerelek a tapipadra akkor bekapcsolja a kijelzőt de képet nem ad. Lefagyni sem fagy le mert látszik hogy szenved a vinyóval. Ilyenkor csak a restart segít általában, ez szerintem megint nVidia driver hiba lesz. Egyelőre áthidaltam úgy hogy letiltottam a töltőn való kijelző kikapcsolást. Így egyelőre teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

(#4837) kem


kem
addikt

Köszi srácok. A konverteres megoldás árából már lehet venni egy divx lejátszót, azt meg inkább kihagyom mert csak 5 hétig leszek abban a szobában ahol az a nagy TV van, a következőben meg nem is biztos,h lesz TV:D Sajnos nem kaptam átalakítót a géphez, mert szinte OEM-ként került hozzám, a dobozát már nem találták. HDMI-vel meg nem tudok mit kezdeni, azon digitális jel jön ki kódolva. Arra jutottam, hogy nem éri meg foglalkozni vele. A TV-n nincs RGB bemenet, csak composit meg Scart... Ha Scart-RGB átalakítót is beiktatnék a rendszerbe, akkor meg a hangot nem tudom hova kötni.

Köszi!

(#4838) attika89


attika89
senior tag

Üdv!
Van egy kis probléma ismerősöm Lenovo 3000 N100 0768 asával (többet nem tudok róla)
Az a probléma, hogy a masina használat közben fogja magát és egyszerűen kikapcsol :F

Milyen probléma lehet? Állítólag víruskereső nem talál semmit....
Egy újratelepítés megoldhatja a gondot? A driverek fent vannak a honlapján?
Gyorsan kéne a válasz, ha lehetséges :U
Előre is köszi :R

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#4839) bolcsodal válasza attika89 (#4838) üzenetére


bolcsodal
addikt

Túlmelegedés? :U

They drew first blood....

(#4840) szaki87


szaki87
csendes tag

sziasztok!
lenovo g550 est szeretnék majd venni,ha kidobják piacra,vagy már van valaki aki találkozott vele??
vélemények??

(#4841) kem válasza attika89 (#4838) üzenetére


kem
addikt

Szerintem is túlmelegszik, valószínűleg pokrócon használta vagy fodrászüzletben:D... Nem ártana föltenni az Everest nevű programot, és megnézni,h hány fok körül kapcsol ki\alapjáraton milyen meleg.

Köszi!

(#4842) attika89 válasza kem (#4841) üzenetére


attika89
senior tag

Nincs kizárva! Nem tudom hol szokta használni, de első menetben én is arra gondoltam.
Na akkor ennek utána járok!
köszi addig is :R

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#4843) attika89 válasza attika89 (#4842) üzenetére


attika89
senior tag

nah az a baj, hogy nem tudjuk mi van a géppel, mert eddig nem tudott kiírni egy cd-t mert kikapcsolt 3 perc után kikapcsolt, de itt meg megy hibátlanul. Egyszerűen nemtom mi baja lehet. Be van kapcsolva kb másfél órája és semmi. :W :W :W

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#4844) bolcsodal válasza attika89 (#4843) üzenetére


bolcsodal
addikt

Hőfokok?

They drew first blood....

(#4845) attika89 válasza bolcsodal (#4844) üzenetére


attika89
senior tag

Franc! Nem jegyeztem meg őket. Fogalmam sincs, a gépet meg már elvitte egyenlőre :W
Tudom szánalmas, de tényleg fogalmam sincs.
Hétfőn, vagy kedden megint megcsinálom, de a win-t mindenképp újra kell tenni, mert hát... hogy is mondjam... nem eredeti volt ez a lényeg és ellenőrizte magát.

Ha innen leszedem az össze xp-hez való dolgot az elég, vagy kell még vadászni már drivert is?

Egyébként simán asztalon van a gép( mondjuk megemelve nincs) van amikor csak simán zene hallgatás közben kikapcsol, de mondom itt nálam semmi nem volt, még cd-t is simán megírt, pedig már 2 hónapja nem írt végig egyet sem, mert lelőtte magát a gép :F
Filmet is néztünk rajta

Everest-ért bocs, de tényleg nem fog az agyam most :( :(((

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#4846) attika89 válasza attika89 (#4845) üzenetére


attika89
senior tag

Na végül is az everest csak a cpu hőmérsékletet írta ki nála cpu54°C, cpu1 mag5O°C, cpu2/52,
Az én gépemen viszont kiírta a gpu-ét is.
Ez lett leszedve, de trial

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#4847) zolees


zolees
tag

Sziasztok!

Van egy Lenovo 3000 N200-as 0769 BJG notim, melyben alapból 1gb ram van.
Gondoltam bővítek egy kicsit ezért vettem egy Kingmax ddr2 667-es ramot, melyet bele is tettem, de csak 3 szolid hangjelzést kapok. Ha csak ez az egy ram van benne akkor is sipol.
PC2 5300-as ram van benne alapból.
Mi lehet a gondja?

Köszi

Üdv. Zoli

(#4848) DarkByte válasza attika89 (#4846) üzenetére


DarkByte
addikt

Ha ebben a bazi melegben kiteszi napfényre, mondjuk ablak közelében, nem csodálnám ha három perc után tényleg lekapcsolna. Én irodában használom szinte egész nap klíma mellett és még úgy is megy a venti benne az idő felében/harmad'ban, igaz fordítgatok állandóan szóval használva van a proci. Most itthon a lakásban a közel 30 fok mellett ilyen adatok jellemzik amint gépelek az ágyon ülve egy könyvel a noti alatt hogy a venti tudjon levegőt szívni magának:

[ Szerkesztve ]

(#4849) attika89 válasza DarkByte (#4848) üzenetére


attika89
senior tag

Köszönöm szépen! :R
A gép ma nagyon jól viselkedett valamiért, nem kapcsolt ki egyszer sem. És adtam neki 4 támaszték félét, hogy meg legyen emelve a gép szóval jobban kap levegőt asztalon, lehet ez is elég neki, du. már úgy használta és nem volt vele gond. Majd meglátjuk jövő héten mit mond...
Az 5-ös verziószámú everestet érdemesebb leszedni, vagy jó ez a 4-es is?

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#4850) N.GÁBOR válasza szaki87 (#4840) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Sziasztok!

Szaki87 Nekem ugyan még csak ThinkPadem volt, azonban mások már felkértek vásárlási tanács miatt. A G530 és G550 rendkívül új termék, ezért én is kíváncsi voltam, hogy ezek készülékek miben térnek el az elődtől az N500-tól. A várható válasz úgy hangzott, hogy a csipkészlet már kisebb csíkszélességgel készült, aminek köszönhetően kevésbé melegszik a gép, valamint ennek ha jól tudom már fekete a fedlapja. Az N500-ról pedig nem tudok rosszat mondani. Jelenleg épp itt van egy a szobámban, mert testvérem főnöke odaadta bátyámnak, hogy szoftveresen kicsit rázza gatyába. Egy kislány használja, megesik hogy leejti, leeszi, stb és szinte alig látszanak rajta a nyomok. Mindezek mellett pedig szerintem döbbenetesen halk, ha pedig a G-s széria még ennél is kevésbé melegszik, és ezáltal még halkabb, akkor kalapot emelek előttük.

üdv Gábor

May the force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.