Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) 2ozz válasza nuke7 (#4400) üzenetére


2ozz
tag

Mármint hogy nem találtál drivert a lenovo honlapján x64es platformra?
Nem értem a probléma okát...ha látja a hangkártyát a rendszered és hangja is van akkor add meg neki manuálisan az inf filet, ha meg nincs drivered akkor megteszi a 32biteshez készült is, maga a chip, ami a lapon van az ugyanaz, mint a 32bites lapon lévő...
Hogy mi a különbség szintaktikailag a két proci és oprendszer között abba most nem mennék bele, de hidd el nekem, ha nincs 64biteshez akkor jó ami van 32biteshez, csak kicsit trükközni kell vele.

(#4402) 2ozz válasza Throme (#4399) üzenetére


2ozz
tag

Na figy, fussunk neki még egyszer, a recovery nem egyenlő a bitről bitre mentéssel...
Recovery : egy szoftver segítségével olyan információkat ír ki, amelyekkel ugyanaz a szoftver rekonstruálni tudja a mentéskori állapotot
Backup ( bitről bitre ) : ez szerintem magától értendő, minden kis vacakot lemásol a cumó és ez már műxik korongról is, feltéve h kap helyet az ideiglenes fileoknak....

(#4403) Throme válasza 2ozz (#4402) üzenetére


Throme
veterán

Helló!
Ezt írja nekem a manual: "Product Recovery Program segítségével a merevlemez teljes tartalmát visszaállíthatja abba az állapotba, mint amikor az elhagyta a gyárat".

A gép VHB-el és lenovo driver-ekkel telepítve hagyta el a gyárat, mert én így vettem.
Egy jövőbeni merevlemez formázás után én szeretném visszatelepíteni a vista-t és a lenovo driver-eket. Én úgy értettem a manual-ban leírtakat, hogy ez megtehető a rejtett partícióról.
Mondjuk a driver még nem annyira vészes mert gondolom Lenovo oldalán megtalálható.
A Vista viszont nem letölthető (most legális verzióról van szó), így jó lenne ha meglenne itt a gépen (az install)!

A backup nálam annyit tesz, hogy visszaállítási pontot hoz létre windows-on belül.

Lényeg, hogy nekem teljes rendszer visszaállítás lehetősége kell. Vista + driverek. Erre jó ez a rejtett partíció vagy vehetek oprendszert, ha pl formázom a C: meghajtót?

Még nem volt dolgom ilyen recovery megoldással ezért nem világos ezzel kapcsolatban minden. Eddig megkaptam Cd-n a szükséges progikat (oprendszer + driver) és nem volt gond ha legyalultam a vinyót.

(#4404) 2ozz válasza Throme (#4403) üzenetére


2ozz
tag

Értem amit mondasz, csak van egy kis bibi...
Mivel ez vhb-s laptop a garancia is csak akkor érvényes ha az az oprendszer van rajta, amivel kaptad. Na ezért kell ez a recovery.
Elméletileg készít egy visszaállító lemezt hiszen recover:D hogy ez mitől 6,4 giga azt én sem tudom, de tuti h még az új változatlan rendszerről én csinálnék a helyedben egy recovery disket...
Ha esetleg nem díjjazod a vistát akkor nyugodtan keress rá a neten olyan progikra, amivel teljes másolatot tudsz készíteni, szal ami bitről bitre lemásolja a vistát, eltünteted a rejtett partíciót és bármit rápakolhatsz.
Ha ennyire nem bízol az ibm fejlesztésű recoveryben, akkor használj a vistához bármi más biztonságimentő progit, csak az eredeti laptopról csináld a másolatot. Ez azért kell ha gond van akkor vissza tud állítani az eredeti állapotot, és ha a hiba továbbra is fent áll, akkor bevidd a szervízbe és ne rudjanak ki azzal h biztos a te változtatásaid miatt jött elő a probléma.

(#4405) Throme válasza 2ozz (#4404) üzenetére


Throme
veterán

A vista-val és ezzel a rcovery programmal semmi gondom! Sőt a vista még tetszik is, egyelőre :) ! A win 7n-re kíváncsi vagyok, de az még odébb van...

Szeretnék létrehozni egy új partíciót (felosztani két részre a C:\-t).
Jelenleg a partíció létrehozás nem tudom, hogy fog történni.
Eddig beraktam az xp CD-t és ott volt mód és lehetőség az említett művelet végrehajtására, majd installáltam az oprendszert.

Itt a vista-nál meg még nem vágom, hogyan oldhatom meg ezt a kérdést (partíció létrehozás, és vista + driver visszapakolás), mivel nincs semmilyen DVD!
Talán ebben segít ez a Recovery program....

Érdeklődöm majd a boltnál is, ahol vettem a gépet..

Köszi a segítséget!

(#4406) 2ozz válasza Throme (#4405) üzenetére


2ozz
tag

Na látod ezzel most megfogtál, én tuti lesajnálnám gart, bár ez attól függ van e asztali géped is...

(#4407) footy


footy
addikt

Tudja valaki miért nem megy a system update (lenovo care)? :(

Más: Valakinek nincs véletlenül színprofilja a géphez?

[ Szerkesztve ]

(#4408) nuke7 válasza nuke7 (#4400) üzenetére


nuke7
veterán

szerkesztve

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#4409) Throme válasza 2ozz (#4406) üzenetére


Throme
veterán

Asztali géptől tavaly megváltam mert már elegem volt belőle (csomó helyet igényel és állandóan fejlesztgetni kell(et volna) ). Konzol sokkal jobb megoldásnak bizonyult....

Közben találtam lehetőséget (segítséggel) vista-n belüli particionálásra. Nem kell újra húzni a rendszert. Csak még nem világos benne valami. De ez nem ebbe a fórumba való.

Valamint, nekem is a hangos "beep"-el van gondom, de majd találok rá megoldást.

A lényeg, hogy nagyon szuper kis gép ez a Lenovo N500!
Aki ilyen kategóriában keresgél annak szerintem nagyon jó választás.
Ok, mondom ezt kb 3 nap után :) .....

(#4410) Throme válasza nuke7 (#4408) üzenetére


Throme
veterán

...segítenék ha tudnék! Most ismerkedem csak a vista-val, te meg már a következő verzióval nyomulsz.... esélyem nincs...

(#4411) nuke7 válasza 2ozz (#4401) üzenetére


nuke7
veterán

ez igazábol nem probléma, a realtek-röl le tudok tölteni hozzá jo fájlt, az installer mondja azt ami a lenovo honlapjárol van, hogy az op.rendszer nem támogatott (win7 x64) de ezt megoldom ha nagyon kell.

ami fontosabb probléma, és ami miatt ide írtam, az az, hogy nem tudom visszavenni a proci sebességét ha akksirol megy a gép, és ez siralmas akku időt produkál. erre nem találtam semmi megoldást :( :((

https://youtube.com/user/nuke7

(#4412) 2ozz válasza nuke7 (#4411) üzenetére


2ozz
tag

Az a gond csak ezzel gondolatoddal, hogy-mint azt már többen észre vettétek-egy eléggé "kifilézett" biost kaptok a géphez.
Ami persze azzal jár h nem tudjátok se húzni, se "folytani" a procit, mivel nincs hozzáférésetek.
Ha véletlenül meghackelitek a biost és ezért károsodik a gép, akkor ugrik a gar, bár ez gondolom egyértelmű:D
Ám a probléma nem itt gyökeredzik, hanem ott h ezeket a dual core procikat nem olyan egyszerű "folytani" a kialakításuk miatt...
A 64bites procikat meg főleg nem olyan pofon egyszerű mint az elsőre tűnik.
Tudom hogy iszonyatosan eszi az akkut a hűtése...

(#4413) nuke7 válasza 2ozz (#4412) üzenetére


nuke7
veterán

megkergülök... pedig olyan jo kis gépnek tűnt.. :W
a win7 game performance-ra 4,9-et ad az X3100-nak, míg a vista 3,5-öt.
ez nem hiba, a win7 driver-e sokkal jobban kihasználja ha játszol az integrált karit, csakhát nekem hordoznom is kéne... :(( :W :O

https://youtube.com/user/nuke7

(#4414) 2ozz válasza nuke7 (#4413) üzenetére


2ozz
tag

Na az probléma...
De van megoldás: agregátor:D:D:D:D
Nekem az a véleményem, hogy egy laptop vagy egy notebook nem játékra való, csak zárójelben jegyzem meg h nem is arra tervezték. Bár ez a te dolgod, én nem azért vettem h suliban is játszak..pedig én is néha kattogok a gamért:D
A flash animációkat bírja a gép még akkuról is, ma 4 dvd-t írtam meg vele és 56%ig ment le teljes töltöttségről, persze a game jobban eszi az erőforrást az tuti.

(#4415) Throme válasza nuke7 (#4411) üzenetére


Throme
veterán

lehet butaság, vagy valaki már mondta, vagy a win7 nem eszi, de próbáltad már az "rmclock" nevű programot?

Nekem ajánlották mikor az FS lapim melegedésére panaszkodtam (nem a fórumon).

Ha ezen már rég túl vagy akkor bocs!

(#4416) nuke7 válasza Throme (#4415) üzenetére


nuke7
veterán

:R még nem találtam meg, köszi, megnézem

2ozz:: nekem se játékra kell, de ha mondjuk épp olyan helyen vagyok - mászkálok a városban - ahol nincs az asztalim - szuleimnél, barátnö, stb. - és van idöm a barátaimmal tolni valamit, miért ne tenném? -> és mivel van asztalim, nekem sem ez az elsö szempont, de ha már egy netbook-ot lecsértem (teljesitmény miatt) ne veszítsem már el azt a +-t...
és ugy olvastam, hogy ez a notebook bírja xp-vel, meg vista kb. 3orát, ami nekem tök jo lenne, 2 előadásnál többre egy napon ugyse használnám - és este meg tudnék vele játszani ha épp nem haza megyek akkor is. (csak igy ebből most a sulis rész nem működik)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#4417) nuke7 válasza Throme (#4415) üzenetére


nuke7
veterán

hallod, nagyon király vagy :R :))
most kisérletezek vele, de asszem jo lesz... :)
visszavettem amikor akksirol megy 0,8ghz-re, és hát a win7-nek nem nagyon tetszik - gyorsan kikapcsolja a látványos fícsöröket - de az akksi idő elég jo lett tőle... 10perc alatt 3%-ot csökkent :D - persze vissza kellett vennem a voltage-ot is.

https://youtube.com/user/nuke7

(#4418) 2ozz válasza nuke7 (#4416) üzenetére


2ozz
tag

Ja értem, így már világos a dolog.
Nekem a három órát nem bírja, de 94% töltöttségnél 2ó 41percet ír ki hátra lévő időnek.
Mondjuk fut háttérben a norton ghost meg a simatic...szal nem tom, lehet ha a PLC programozó és biztonsági mentő progik nem lennének fent lehet meg lenne a 3 óra XP sp3-al

(#4419) zonaporkolt


zonaporkolt
tag

Sziasztok!
A Lenovo 3000 N500-as tipust szemeltem ki. Dual Core T1600 1,66GHz / 1GB RAM / 160GB HDD, stb. Egesz jo arban van: 113e brutto.
A T1600 proci sebessege kb. melyik "desktop procinak" felel meg?
Az Intel GMA X4500 HD gfx vezerlo kb. milyen sebesseget produkal (vagy melyik "asztali gfx kartyahoz" lehet sebessegben kozel)? Milyen kaliberu jatekok futtathatok rajta elvezheto sebesseggel? Es osztott memoriat hasznal?
Erdemes +8e-ert 3 evre kiterjeszteni a garit?
Ha valakinek van sajat tapasztalata a geppel, az se hagyja magaban! ;-)
Elore is koszi a valaszokat!

(#4420) nuke7 válasza 2ozz (#4418) üzenetére


nuke7
veterán

olyat szeretnék kérdezni - ugy néz ki az RMclock-kal ki tudom hozni a max-ot, ami szuk 3ora.. - hogy ha be van dugva, és max.-on jár a T2390-es (1,86Ghz) akkor az 50-60fok közötti hőmérséklet normális egy ilyen laptop-proci párosnál vagy tul magas..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#4421) Otisz válasza zonaporkolt (#4419) üzenetére


Otisz
őstag

Erdemes +8e-ert 3 evre kiterjeszteni a garit?

Naná, hogy érdemes!

(OO[IIII][IIII]OO)

(#4422) nuke7 válasza nuke7 (#4420) üzenetére


nuke7
veterán

update: winrar-ral terhelés alatt elment 72ig... :F (mivel nem igazán volt laptop-om, nem tudom, hogy ez most hiba a hűtésről, vagy a rendszer-be celeront terveztek csak, ami nem melegszik, vagy hogy teljesen normális-e ez a hőmérséklet... :O )

https://youtube.com/user/nuke7

(#4423) perempe válasza Otisz (#4380) üzenetére


perempe
addikt

1318-ért vettem "SAMSUNG 512Mb Notebook DDR2 667Mhz"-et, és 5 perc alatt beleraktam az N100-asomba. :DD

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4424) Throme válasza zonaporkolt (#4419) üzenetére


Throme
veterán

Helló!
Jó választás (már ami a szériát illeti), nekem 1 hetes az N500 és nagyon bejövős!
Küllemre is tetszik és kategóriához képest szerintem tele rakták minden szükséges összetevővel.

A helyedben én feljebb emelném a mércét. Gondolok itt első sorban a RAM-ra. Nem tudom milyen oprendszert futtatsz majd rajta de 1Gb-al max XP. Bár win7-et nem ismerem!
Nálam a vista 2Gb-on jól érzi magát...

Itt a fórumban XP használóknak volt több problémájuk ahogy én olvasam.

A T1600 meg a GMA x4500 teljesítmény szintjét nem ismerem, de engem nem is érdekel, mert nem játszom a gépen (ok, 1-2 régebbi FPS - XIII - de ez simán megy ). Szerintem multimédiára és irodai dolgokra teljesen jó.

Én nem bántam meg, hogy a 250Gb-s vinyót választottam. Ha oprendszerrel veszed akkor kapásból kb 12 Gb lejön a maxból 2 partíció formájában (rendszer visszaállítás). Még feldobsz pár dolgot és máris a fele hiányzik a vinyó kapacitásának....

Garancia nem árt. Nekem azt mondták a boltban, hogy a lenovo-kal nem szokott gond lenni. Ezt persze vagy elhiszi vagy sem az ember. Ha jól tudom a gari időn belül bármikor vásárolhatsz plusz évet....

számomra néhány kevésbé bejövős dolog:
- nekem kicsik 1 csöppet az irány billentyűk
- nincs külön HOME és END gomb, kombinációval érhető el csak
- az érintő gombos hangerő szabályzók csak finom hangolásra jók mert elég kis lépésköz van beállítva érintésenként (igaz van gomb kombinációs megoldás ami sokkal gyorsabb szabályzást tesz lehetővé)

Persze a felsoroltak apróságok és van akinek ezek nem is számítanak, vagy nem ért vele egyet.

Lényeg, hogy én nem bántam meg a vásárlást, neked viszont egy kicsivel erősebb verziót javaslok (már ha szabad)!

(#4425) Throme válasza nuke7 (#4422) üzenetére


Throme
veterán

Nekem spybot futtatáskor volt 65°-on az N500.

A Fujitsu-m 72 felett szépen kikapcsolt, jó a békesség alapon :) .

Az N500-at nem vittem még feljebb de nem is akarom.
A hűtése szerintem egész jó.

Intel oldalán 100° a max. Persze kérdés, hogy ezt is mennyi ideig bírja. Jobb nem kipróbálni :D !

(#4426) zonaporkolt válasza Throme (#4424) üzenetére


zonaporkolt
tag

XP-t tennek ra, SP3-at. Esetleg valakinek sikerult ezzel normalisan mukodtetni? ;-)
Ez a gari idon beluli plusz ev vasarlas jol hangzik, csak ez a 8000 Ft-os ajanlat (3 evre bovites!) is eleg jonak tunik, foleg annak fenyeben, hogy a hivatalos Lenovo oldalon ugyanez 24e!
Ez a HOME es END hiany egy kicsit talan furcsa lesz.

(#4427) Throme válasza zonaporkolt (#4426) üzenetére


Throme
veterán

Nehogy félre érts!
Nem azt állítom, hogy nincs HOME és END!
Hanem azt, hogy ezt a két funkciót csak gomb kombináció lenyomásával tudod elérni, mert nincs külön gomb, mint más billentyűzeteken!

Fn+PgUp=HOME
Fn+PgDn=END

(#4428) nuke7 válasza Throme (#4424) üzenetére


nuke7
veterán

a videokarihoz annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy nekem x3100 - az eggyel régebbi mint a 4500 - és win7 alatt lehet vele játszani, egyelőre c&c3 kane's wrath-t toltam vele minden gond nélkul. a win7 - mint talán már említettem - saját benchmark-ja szerint 4,9 pontot ad a gaming performance-ra a kártyának, ami sokkal jobb mint vista alatt a 3,5... ( a 4500 még többet kéne hogy kapjon ez alapján, de legalább ennyit :) )
természetes a játék alatt azt értem, hogy minden a lehető legalacsonyabb beállításon. (800x600 nekem a legkisebb a cc3-ban, de ahol lehet válassz 640x480, és minden rendben kell hogy legyen - persze minden effekt és árnyék nullán :DDD )

https://youtube.com/user/nuke7

(#4429) nuke7 válasza Throme (#4425) üzenetére


nuke7
veterán

hmm... asztalon most játék alatt sem ment 60fölé, szoval lehet h rossz környezetben teszteltem... de akkor a 65fok még nem para, ha jol értem?

https://youtube.com/user/nuke7

(#4430) Throme válasza nuke7 (#4428) üzenetére


Throme
veterán

Nos nálam a következő az élmény index:

CPU: 5.1
RAM: 4.6
VGA: 3.1
játék: 3.4
HDD: 5,2

Nem biztos, hogy gyorsítottak a VGA chip-en. Asszem az x4500 kapott HD film lejátszáshoz egy kis támogatást.
Nem hiszem hogy az Intel GMA-k játékra készültek volna!

off:
Nem is értem azokat akik laptopot vesznek játékra.
Asztali gép ár/érték aránya jobb.

Én meg konzolra váltottam. Már csak mosolygok olyan témákon, hogy a játék futtatásához mit kell kikapcsolni, meg levenni, meg rontani az élményen a futtatás érdekében.
Elegem volt abból, hogy mindig max középszerű gépem volt. és évente lehetett volna 100 ezreket rákölteni. Most fut minden maxon konzolon.
meg már időm sincs annyi mint régebben.... :O

Laptop nem erre való. Persze 1-2 játékot kipróbálok, de azok min 5-6 éves gammák.

on:
egy kis összeesküvés elmélet :D :
lehet a vista élmény index sokakat elrémisztett ezért a win7-be egy másik (gyengébb) konfigot vettek alapul :DD !

(#4431) Throme válasza nuke7 (#4429) üzenetére


Throme
veterán

Nekem biztos, hogy nem para :) !
Mivel eddig ritkán érte el a 65 fokot, többnyire 38°-48°, meg párszor 55° körül járkál.
Szerintem hamarabb lecseréljük a gépet, mint elérjük a proci élettartamának végét....

Neked most N500-ad van vagy N200? Ha jól tudom nincs N500-ban nincs már x3100...

(#4432) nuke7 válasza Throme (#4431) üzenetére


nuke7
veterán

n200-am van, egy T2390-nel, meg 4GB ddr2-vel :) és x3100-al.
és de, igenis gyorsabb az intel x4500 ugyanis már a 3100-ben is van hd-támogatás, söt, a 4500-ban több futoszalag van, és a gpu is nagyobb orajelen jár, egy szo mint száz, legalább 20%-al jobb. (lehet csekkolni a notebookcheck.com-ot, ott fenn van elég sok mobil gpu, ha nem az összes :DDD )

nekem win7 32bitesre váltás ota ilyen az élményindexem (a 64-esen kicsit jobb volt, dehát ez van)
cpu: 4,8
ram: 4,8
graphics (aero): 3,1
gaming graphics: 4,9
hdd: 5,0

és nem összeesküvés, hanem a win7 egy béta drivert használ az x3100-hoz, amit még nem adtak ki de már sokkal jobb, mint amit a vista használ az integrált gpu-khoz... :)
ha jol emlékszem vista alatt is 3,1-et kaptam aero-ra...

szerk: kimaradt a link..
http://www.notebookcheck.net/Intel-Graphics-Media-Accelerator-4500MHD-GMA-X4500MHD.9883.0.html

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#4433) Throme válasza nuke7 (#4432) üzenetére


Throme
veterán

Az én eredményeim egy T3400 2,16GHz procis, 2Gb RAM és x4500 VGA konfiggal születtek vista alatt.
Lehet a win7 alatt nekem is jobb eredményeim lesznek.

Mondjuk nálam a beállítások inkább az energia takarékosságot támogatják.

Én megvárom a hivatalos win7 kiadást a stabilizációt és dirver frissítéseket.
Addig a vista teljesen jó nekem. Amire használom arra elég a vas :) .

(#4434) Throme


Throme
veterán

Helló!

Van valakinek ötlete, hogy miért villog folyamatosan (kb másodpercenként) a vinyó működését jelző led?
Oprendszer az vista.
Az indexelést már letiltottam!

Szokásos progik futnak (böngésző, win sidebar, antivirus progi), ezek az XP esetében nem okoztak állandó vinyó "nyaldosást".

Köszi!

(#4435) footy válasza Throme (#4434) üzenetére


footy
addikt

Valami fut a háttérben (talán valamelyik gadget a sidebaron okozza ezt).
Feladatkezelőben nézd meg mi használja az erőforrásokat.

Más: Még mindig keresek kalibrált színprofilt a géphez.

(#4436) 2ozz válasza Throme (#4434) üzenetére


2ozz
tag

Hi!
Véletlenül nem olyan sidebarod van, ami az időjárási jelentéseket frissíti, mert szerintem azért villog mert vmi kikukkantgat a netre. Van pár olyan progi még ami néha körülnéz a vinyón...mondjuk vírusirtó megnézi a partíciós táblát vagy a ramon megy végig csak lassan. Nekem mondjuk a norton ghost miatt villog, de ezzel tisztában vagyok... :))
Ha nem bírod h villog, akkor szigetelőszalag segíthet a bajon:D

(#4437) Throme


Throme
veterán

Köszi a válaszokat footy és 2ozz!

Már próbálkoztam az általatok említett progik ideiglenes kikapcsolásával.
Nézegettem a windows feladatkezelőben a futó alkalmazásokat, I/O műveleteket.
XP-nél ha nem használtam a vinyót (másolás, betöltés...stb) akkor az "kussban" maradt.
Itt (vista) meg pillanatokra hozzányúl...

Nekem nem a villogással van gondom. Sőt, imádom ezt a lenovo design-t ezekkel a kék,narancs, lilás-bíbor..mittom én milyen világító ledekkel!
Az unalmas zöld led már csak az optikai meghajtón, oldalt van.
Persze lehet 2 év múlva meg a zöld led lesz a király...

Tény, hogy hozzányúlkál a HDD-hez ami ugye egy fizikai kontaktus. Az olvasó fej menjen ki a korong szélére és pihizzen, várja a melót, ahelyett, hogy "karcolgatja" az adattároló részt...

Ha jól értem akkor ezzel meg kell tanulnom együtt élni!!

(#4438) Throme


Throme
veterán

Másik dolog ;) (N500)
Észrevettétek, hogy mennyire felmelegszik a kijelző alja. A"lenovo" feliratnál megérintve a kijelzőt vagy a kávát (keretet), az kellemetlenül meleg!

Remélem nem befolyásolja az élettartamát!

(#4439) petyus_


petyus_
senior tag

Sziasztok!

Még decemberben vettem egy N500as Lenovo-t. Teljesenmeg vagyok vele elégedve, viszont történt valami,és tegnap óta nem működik két bill, a nulla, és a bal Ctrl. Minden más működik, nem lett leöntve semmivel, leszedtem a bill-t, megfújkodtam, nem volt alatta semmi. Valakinek volt hasonló gondja?

(#4440) 2ozz válasza Throme (#4438) üzenetére


2ozz
tag

Én nem tapasztaltam ilyesmit, pedig tegnap nyúztam egész nap a gépet.
Tapasztalt még valaki ilyen melegedést?

(#4441) McKane válasza Throme (#4438) üzenetére


McKane
senior tag

Hello!

Én is tapasztaltam ezt a jelenséget, igaz 3000 N200-nál.
És megnyugtattak ,hogy ez normális dolog..

Üdv.: McKane

(#4442) zonaporkolt válasza Throme (#4427) üzenetére


zonaporkolt
tag

Nem ertettelek felre ;)

(#4443) euclio válasza Throme (#4437) üzenetére


euclio
tag

Ha az író-olvasófej hozzáér a lemeztányérhoz, az már régen rossz... a fej vékonyka (nanométeres) légpárnán "repül" a lemez felülete felett.

minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik

(#4444) Throme válasza petyus_ (#4439) üzenetére


Throme
veterán

Szerintem próbálkozz a garanciális szervizzel. Valahol azt is kifizetted a vásárláskor, és még fél éves sincs a géped.
Agyaljanak rajta ők!

Régen még C=64-es gépemre jó nagyot rácsaptam :) mert egy játék felidegesített.
Kb 6-7 gomb nem működött utána. Én "kikészültem", de szerencsére visszatért beléjük az élet ...

Remélem a gomb problémád hamar megoldódik!
Ha esetleg szervizbe viszed, leírnád utána a tapasztalataidat és a hibaokot?
Köszi!

(#4445) Throme válasza euclio (#4443) üzenetére


Throme
veterán

Igazad van!
Végül is a fontos adataim máshol is megvannak

(#4446) Throme válasza McKane (#4441) üzenetére


Throme
veterán

Ma volt szerencsém egy kolléga N200-át megnéznem "hőtanilag" :) .
Annak is ugyan olyan meleg volt a kijelzője alul, mint az N500-é.

Akkor ez konstrukciós dolog és nem egyedi, ez a lényeg!

Köszi!

(#4447) Throme válasza 2ozz (#4440) üzenetére


Throme
veterán

Nekem most is az.
Ez legyen a legnagyobb problémám a géppel ;) !

(#4448) lakisoft válasza Throme (#4446) üzenetére


lakisoft
veterán

Nekem is szépen melegszik ... de lassan 1 éve ki se volt kapcsolva - szóval csak bírja a kis N200 szerver :DDD

(#4449) 2ozz válasza Throme (#4446) üzenetére


2ozz
tag

Hi!
Hétvégén is meg tegnap is dolgoztam az N500-al és nekem is melegszik a feliratnál.
Próbálj meg levenni a fényerőből, nekem úgy nem volt annyira meleg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.