Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) 2ozz válasza Bordoi (#4629) üzenetére


2ozz
tag

Köszi az egy nap pihenőt.....
Télleg jól esett....
Azért ha már moderátor vagy, akkor RENDET tarts és ne a káromkodókat szivasd....
Nem én kezdtem el beszólogatni a szakmai hozzáérétésükről......
De ahogy érzed...

(#4652) 2ozz válasza firemanrob (#4641) üzenetére


2ozz
tag

Szia!
A vonaton véletlenül nem dugtad be a hálózatba a töltőt? ( kötözködők kedvéért mondom h IC-n van hálózati csatlakozó aljzat )
Egyébként a szervíz a legegyszerűbb, de még az is lehet h egy kóbor áramtüske szétvágta a táplálás választó áramkört. De én még a töltőre is rámérnék a helyedben egy multiméterrel hogy a gyári paramétereket hozza e ( kimeneti áram, kimeneti fesz, kimeneti ellenállás, bemeneti ellenállás ). Lehet hogy a töltőd halt meg és nem tölti az aksit, csak látszólag, szal arra gondolok hogy pont annyi teljesítményt tud csak leadni h a gép még éppen eldöcög róla, de a töltéshez már kevés.

(#4653) 2ozz


2ozz
tag

Sziasztok!
Akadt némi problémám a GL40 videokártyával. A drivere végtelen ciklusba kerül és nem válaszol directx alkalmazások futtatása közben változó időnként ( néha 2 óráig bírja, néha meg 20 perc után ).
Valakinek vmi ötlete hol lehet a probléma forrása?
A válaszokat előre köszönöm.

(#4654) Otisz válasza 2ozz (#4653) üzenetére


Otisz
őstag

Szerintem próbálkozz egy másik driverrel (előtte csinálj egy reinstallt is)

(OO[IIII][IIII]OO)

(#4655) buherka válasza djvoyager (#4644) üzenetére


buherka
addikt

Én is ezt mondtam nekik, hogy hardver hibás, de "kötik az ebet a karóhoz", hogy ők bizony szakemberek és jobban értenek hozzá, tehát kussoljak.
Amikor meg kérdezem tőlük, hogy mivel mérik a hőmérsékletéét az egyes hardvereknek. Erre azt mondták, hogy arra van saját programjuk.
Amikor meg azt mondom, nekik, hogy én az Everest-el, vagy a RealTemp-el HD
Sentinel is mértem, azt mondják, hogy arról még nem is hallottak.

Hát mondhatom, nagy szakemberek ezek... :o

(#4647) kem...lehet benne igazság, amit mondasz, de azt sem tudom elhinni, hogy ezek a hülyék már ennyi idő alatt nem jöttek volna rá. Mondjuk még elképzelhető, hogy szét sem szedték a gépet, ez alatt a pár hónap alatt.
Kezdek nagyon csalódni a llenovo support-ban :( :o

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#4656) insomnio


insomnio
csendes tag

Sziasztok!
Sikerült megoldani a windows 7 alatt a touchpad scrollt,
http://www.laptopdrivers.net/lenovo-3000-n500-download-vista-to-windows-xp-drivers/
Ezen a linken a synaptics /ALPS touchpad drivert letöltve, be lehet állítani az touchpadot. A furcsa az hogy a lenovo honlapjáról letöltve nekem nem működött a driver: :F
Mostanában viszont nincs sleep módom, 20percre beállítom de sohasem tér vissza, mindig újraindul a gép :(((
üdv

[ Szerkesztve ]

(#4657) 2ozz válasza insomnio (#4656) üzenetére


2ozz
tag

Hi!
Mit értesz az alatt hogy nem tér vissza? Bevillan egy pillanatra az asztal és utána írja ki h újraindul, vagy se kép se hang, egyszerűen csak fekete képernyő után már a bios check fogad?Nézd meg hogy nincs e letiltva a sleep mód, mert nekem akkor csinált ilyet az asztalim. Az energia garázdálkodás funkciót egy kissé alternatív módon kezeli a windows :)
Azért kukkants rá újraindítás után, hátha nem tetszett neki és visszaállította defaultba.

Ha vannak tapasztalataid a win7-el tartós használat közben, akkor légyszi írd le nekem és adok egy e-mail címet, ha esetleg vmit bugot találsz, akkor azt is mert, win7 ee van készülőben :DD

[ Szerkesztve ]

(#4658) Throme


Throme
veterán

Helló Valaki!

egy régi kérdés: van akinek az N500-as tápja "sípol" (magas frekvenciás hangot ad)?
Nem annyira hallható, leginkább nagy csöndben és kikapcsolt vagy nem feltöltött gép esetében!

Van olyan beállítási lehetőség (szintén N500) ahol lehet változtatni az érintőgombos hangerőszabályzó szabályzási léptékét?
Jelenleg kicsit sokáig kell tapperolni, hogy jelentősebb mértékben növeljem vagy csökkentsem a hangerőt :(( !

Másik kérdés is a hangerő szabályozással függ össze:
arra van lehetőség, hogy ha pl megy egy játék, vagy teljes képernyős alkalmazás és szeretném változtatni a hangerőt, akkor azt anélkül megtegyem, hogy az alkalmazás, játék, akármilyen progi ne ugorjon vissza ablakba, vagy egyenesen tálcára?

kösz!

(#4659) Throme


Throme
veterán

Helló Valaki!

egy régi kérdés: van akinek az N500-as tápja "sípol" (magas frekvenciás hangot ad)?
Nem annyira hallható, leginkább nagy csöndben és kikapcsolt vagy nem feltöltött gép esetében!

Van olyan beállítási lehetőség (szintén N500) ahol lehet változtatni az érintőgombos hangerőszabályzó szabályzási léptékét?
Jelenleg kicsit sokáig kell tapperolni, hogy jelentősebb mértékben növeljem vagy csökkentsem a hangerőt :(( !

Másik kérdés is a hangerő szabályozással függ össze:
arra van lehetőség, hogy ha pl megy egy játék, vagy teljes képernyős alkalmazás és szeretném változtatni a hangerőt, akkor azt anélkül megtegyem, hogy az alkalmazás, játék, akármilyen progi ne ugorjon vissza ablakba, vagy egyenesen tálcára?

kösz!

(#4660) 2ozz válasza Throme (#4659) üzenetére


2ozz
tag

Hi!
Nekem is sípol a táp, de eddig azt hittem csak én halucinálok, mert más nem hallja a családban, de ezek szerint télleg sípol :))
Fn+F1=hangerő le
Fn+F2=hangerő fel
Ezzel nekem XP alatt és win7 alatt is működik a hangerő szabályozás és nem is kell sokszor megnyomni hogy érezhető változás legyen...és nem ugranak vissza a játékok tálcára sem.
Az érintő gombokat meg nem is használom sűrűn, csak a touchpad deaktiválását meg néha a némítást. Elvileg ha fel teszed a hangkárty szoftverét, akkor azon be lehet állítani egy csúszkán hogy milyen léptékkel avatkozzon be.

(#4661) Otisz


Otisz
őstag

System update működik.
Akit érdekel, innen töltse le, telepítse, és használja :)

(OO[IIII][IIII]OO)

(#4662) Throme válasza 2ozz (#4660) üzenetére


Throme
veterán

köszi az infót, akkor hiába hívnám a szervizt :( !
Ne aggódj, jó a hallásod! Tényleg nagy csend kell ahhoz, hogy hallható legyen...

Az érintőgombos hangerő szabályozás egyszerűbb, mint a gombkombinációs (amit te is írtál, fn+f1, f2), de lassabb is jelenősen. Amolyan finomhangoló...
Előre telepített rendszert használok. Akkor nekiállok guberálni hangchip sw után....

Itt vista-t fut. Engem szétbaltáz az ideg, hogy benne vagyok 1 progiban (full képernyős) és hangszabályozás során leugrik tálcára. Akár érintőgombos, akár gombkombinációs megoldást választok :(((
Hihetetlen, hogy ezen nem lehet változtatni.....
...na de nem adom ám fel!!!! :N

(#4663) spyduck válasza Throme (#4662) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nem kell felrakni a szoftvert és nem lép ki semmiből, legalább is a HP-knál ez megoldható.

(#4664) Kovalekno1


Kovalekno1
csendes tag

Sziasztok! Ez a hír keltette fel az érdeklődésemet:
http://www.laptopkalauz.hu/oldal.php?page=hirek&father=548
Mivel laptop vásárlás elött állok, az érdekelne hogy vajon mikor jelenhet meg ez Lenovo Ideapad Y550 nálunk? Persze az ára nem mindegy de ha 669 dollár kint az szerintem jól hangzik, csak mire ideér hozzánk lehet hogy ennél jóval több lesz. Én sajnos 160000-nél nem tudok rá többet szánni. Nekem nagyon megtetszett külsőre, tartalomra rendben van, arra amire nekem kell. Szóval ha valakinek van valami infója az érdekelne. Ja itt egy videó róla ha vakit érdekel:
http://www.youtube.com/watch?v=LKiYl-KY6mA
Válaszokat előre is köszönöm!

(#4665) Otisz válasza Kovalekno1 (#4664) üzenetére


Otisz
őstag

Véleményem szerint év vége is lesz, mire hozzánk elér.
Az ára pedig tuti 700USD fölött lesz. E-bay-en 850USD-ért láttam 320-as vinyóval.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#4666) artfix


artfix
csendes tag

Üdv!

Olyan valakit keresek,akinek 3000 N100-asa van és op. rendszerekkel szeret mahinálni és teszteli a gépét,hogy mit bír és a hab a tortán,hogy nem csak ntfs alapú rendszerei vannak.
Olvastam a hozzászólásokat,hogy bírja a gép ami igaz masszívan,mert nekem is volt már fent 5 de most is 3oprendszer van fent,bár most mindegyik ntfs alapú.Egyetlen egy dolog nem sikerül,hogy a mac leopard 10.5.2Kalywayt rendesen feltudjam rakni,mert nagyon necces a megfelelő Kernelt kiválasztani neki és ha bármit rosszul állít be az ember (amennyiben beállítja de azt rosszul!)akkor kezdheti előlröl...valamint érdekelne,hogy valaki tolta-e már feljebb a gépét belülrlől (videókártya,alaplap,proci....) és ha igen,akkor mivel és mennyiért.Én eddig csak a RAM-ot toltam fel 3gb-ra de mindenképpen felakarom tenni a leopard 10-et és ntfs alapúakból is 64bitest szeretnék...ezek érdekelnének ha valakinek ilyesmi a gépe.

(#4667) Otisz válasza artfix (#4666) üzenetére


Otisz
őstag

64bit-es proci van benne? (első Lenovo gépem egy N100-as volt)
OS X nagyon jó oprendszer, igaz nekem pl. a T61-en nem sikerült elindítani attól függetlenül, hogy sikeresen feltettem (MacBook-on kedveltem meg)

(OO[IIII][IIII]OO)

(#4668) Throme válasza spyduck (#4663) üzenetére


Throme
veterán

Hello!

Már bocs de te miről beszélsz?
Nálam kilép a teljes képernyős alkalmazásokból (pl játék)...
Ezt én tapasztalom, akkor ne mond már, hogy nem lép ki!

Ráadásul állításod egy HP-s tapasztalattal próbálod igazolni!
Egyébként az FS gépemen nekem sem csinálja ezt a kilépkedést, de ez itt egy Lenovo 3000 szériáról szóló fórum....

A szoftvert (conexant smart audio) pedig néztem és nem találtam megoldást a problémára... :(

(#4669) insomnio válasza 2ozz (#4657) üzenetére


insomnio
csendes tag

hy!

Nem, igazából elmegy szépen alvóba, aztán mikor felnyitom fekete kép és jön, hogy nem megfelelően állt le a windows. Az energiagazdálkodást átnézem lehet vhol átállítottam.
Nem vagyok vérprofi, de május közepétől elsődleges rendszerként van fent, akkor 7077 build most már az RC. Nekem nagyon bejön, az elején kicsit szokni kellett (előtte csak XP-t használtam), meg párszor újratelepíteni, viszont a windows 7topikban sok hasznos infó van a programok kompatibilitásáról. :) ha vmi konkrétabb dolog érdekel dobj egy üzit.
üdv

(#4670) Laca0 válasza Throme (#4668) üzenetére


Laca0
addikt

Nekem is ezt csinálja, és is nagyon bosszankodom miatta... nem igaz, hogy nem tudnak rá valami megoldást... :((

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#4671) Laca0 válasza Laca0 (#4670) üzenetére


Laca0
addikt

Megoldás: uninstallálni kell az OSD programot, és akkor nem lép ki a teljes képernyős alkalmazásból. Igaz, nem is jelenik meg többet a jobb alsó sarokban az a rémes tolattyú, amin az aktuális hangerőszint látszik... :))

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#4672) Laca0


Laca0
addikt

Más:
Feltettem az updater-el a Thinkvantage Access Connectipn új verzióját, hátha kiküszöbölték azóta a wifi stabilitási problémákat.
Nem, hogy jobb, hanem rosszabb lett! Egyáltalán nem is látja a wifi-t!
Valakinek működik ez a program 4965AGN modullal?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#4673) Throme válasza Laca0 (#4670) üzenetére


Throme
veterán

Milyen oprendszered van?
Nekem vista van fent...

2ozz írta, hogy xp-n és win7-en nem jelentkezik ez a probléma (tálcára való leugrás)!
Lehet majd a váltás win7-re ezt a nyavaját is megoldja...

[ Szerkesztve ]

(#4674) Laca0 válasza Throme (#4673) üzenetére


Laca0
addikt

XP

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#4675) footy válasza Laca0 (#4672) üzenetére


footy
addikt

Próbáld ki azt hogy letakarítod(nem csak uninstall, hanem pl CCleaner is) a lenovo féle drivert és leszeded az Intel honlapjáról az eredetit, nekem 5100-asnál javult a hálózatkezelés.

(#4668) Throme
Szerintem arra gondol spyduck, hogy van sok ilyen a gyártók által készített utility (pl a plussz gombok vezérlésére; email; böngésző stb) amik miatt előfordulhat a nálad említett probléma.

[ Szerkesztve ]

(#4676) Kovalekno1 válasza Otisz (#4665) üzenetére


Kovalekno1
csendes tag

Hát akkor úgy néz ki le kell mondanom róla, pedig nagyon tetszik nekem ez a gép!
Nem baj akkor veszek egy Toshiba A300 1no-t
Kösz az infót!

(#4677) djvoyager válasza Otisz (#4661) üzenetére


djvoyager
tag

A felhasználók nyomására :) újra üzembe állt a System Update, akinel telepítve volt már, az futassa csak le, maga a szoftver is kap egy frissítést, és utána újra a megszokott módon fog működni!

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#4678) djvoyager válasza Kovalekno1 (#4664) üzenetére


djvoyager
tag

Lenovo Y sorozat

Leghamarabb az utolsó negyedévben jelenhetnek meg nálunk is a Y sorozat tagjai.
Amerikai USD árak esetén min a 20% (júl 1-től 25%) ÁFÁ-t add hozzá.
Részletek később az itthoni hírekben, az amerikai bejelentések tükörfordításainak ne dőljetek be ;-), a linkelt cikk az korrekt.

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#4679) Otisz válasza djvoyager (#4677) üzenetére


Otisz
őstag

Elég rossz gondolat volt a nagyokosoktól változtatni olyanon, ami jó.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#4680) karantÉN


karantÉN
aktív tag

a segítségeteket kérném !
Keresek u330 as lenovo-t ha lehet bontatlant garisat , ismertek olyan boltot ( lehet webshop is ) ahol lehet kapni vagy kiküldik postán ? jó a külföldi bolt is csak legyen Magyarországra szállítás ! fontos lenne ez az info mert ha nemtalálok akkor kénytelen leszek mást kinézni :\
akár külföldi boltok is szóba jöhetnek pl szlovákoknál , osztrákoknál .
vagy ha van valami márkakereskedés akinek írhatok akkor annak a címe is jól jönne !

köszönöm előre is !

6543210

(#4681) Throme válasza footy (#4675) üzenetére


Throme
veterán

wifi:

én is felraktam a friss intel wifi driver-t, valamint az alkami csatornát átállítottam a sztenderd 11-ről (vagy 13, nem emlékszem pontosan) és már nem csinál olyat, hogy 1x csak eldobja a netet! Tehát stabilabbá vált!

hangerő szabályzás:

footy, ha már ki kell találni mire gondolt az arc akkor régen rossz. Bztos jó szándékkal szólt hozzá, (én ezt nem vonom kétségbe) de nem mondjon már olyat ami nem úgy van... De ez csak az én véleményem

Ha létezik ilyen szabályzó progi akkor senki ne kíméljen és írja meg :)
Én is guberálok a neten majd...

(#4682) perempe


perempe
addikt

3000 N100 tud-e SD kártyáról bootolni? Hogyan?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4683) djvoyager válasza perempe (#4682) üzenetére


djvoyager
tag

A gépek BIOS-a nem támogatja az SD kártyáról való bootolást, hacsak nem írsz hozzá egy új BIOS-t :)
Ez egyetlen megoldás, ha USB-s kártyaolvasod van hozzá.
A kártya megfelelő formázásáról: itt olvashatsz!

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#4684) Mano79


Mano79
csendes tag

Sziasztok!
Rég jártam itt, végigfutottam a hozzászólásokat de nem találtam azóta említést a témáról. N200-am van, és ugye ezeknél nem lehet függetlenül hotkey segítségével kapcsolgatni a wifit ill. a bluetooth-t. Erre tud vki megoldást, vagy ez mindig is így marad. Tudom, hogy Thinkpad-eknél asszem szoftveresen kapcsolható. Egyébként Vista van rajta közel 1 éve és tökéletesen működik lassulás nélkül. Ez csak egy említés volt azoknak, akik nem merenek belevágni.

Üdv

(#4685) 2ozz válasza Mano79 (#4684) üzenetére


2ozz
tag

Szia!
Lenne egy tippem a dologra, bár kicsit bonyolult.
Próbáld meg találni hogy milyen parancssoros paranccsal lehet engedélyezni és letiltani a wifit vista alatt. Ha ezzel meg vagy, onnantól már csak egy *.cmd file-t írsz hozzá, amit billentyűkombinációra futatt. Legalábbis én így oldanám meg.

(#4686) McKane


McKane
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem..
Lenovo 3000 N200-am van ( Pentium DualCore T2390, 2 GB RAM, Intel GMA X3100, windows vista home premium ) .
Az lenne a problémám, hogy ha netezek, megy egy beszélgetés msn-en, és online rádió winamppal, baromira pörgeti a rendszer a hűtőventillátort. A CPU everest szerint 45 celsius fok körül mozog. itt a kép is : [link]

Normális ez a jelenség ezeknél a gépeknél?? :F

A választ köszi előre is!

Üdvözlettel: McKane

(#4687) 2ozz válasza McKane (#4686) üzenetére


2ozz
tag

Hi!
Ez így nem tudom fura e, de ha soknak érzed, akkor nyiss egy feladatkezelőt és a futó folyamatoknál nézd meg, nem használja e a procit jobban mint kellene, és persze arról is győződj meg, hogy csak az fut a háttérben, ami feltétlenül kell.
Lehet kicsit sokat dolgozik a procid. Ha nem érzel komolyabb teljesítmény esést, akkor nincs több tippem.

(#4688) kem


kem
addikt

Sziasztok!

Bővítenék ramot 2Gb-ról 3Gb-ra. Ti milyen ramokról tudjátok,h mennek ebben a gépben(N500)?

Köszi!

(#4689) Otisz válasza kem (#4688) üzenetére


Otisz
őstag

Minden DDR2 megy benne.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#4690) footy válasza kem (#4688) üzenetére


footy
addikt

Leginkább Kingston-t ajánlanak bele, de van a Lenovo nevével fémjelzett ram is.
A bővítésnek nem biztos hogy van értelme, főleg azért, mert nem valószínű hogy dual channelbe tudod hajtani utánna a ramokat.

[ Szerkesztve ]

(#4691) djvoyager válasza kem (#4688) üzenetére


djvoyager
tag

A Lenovo kompatibilis ramok az alábbiak:
P/N:40Y7734 1GB PC2-5300 667MHz DDR2 SDRAM SODIMM Memory
P/N:40Y7735 2GB PC2-5300 667MHz DDR2 SDRAM SODIMM Memory

Itt például elég olcsón hozzájuthatsz.

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#4692) kem


kem
addikt

Érdekes... Nekem Samsung ramom van, mégpedig 2*1Gb. Apámnak csak 1db 1Gb-os van, öcsémnek meg szintén 1*1Gb egy MSI-ben. Ezt szeretnénk úgy átvariálni, hogy apám meg én kapunk 1-1db 2Gb-os modult, így mindkettőnknek 3Gb-ja lesz. Öcsém meg megkapja azt az 1Gb-os modult ami az én gépemből kijön.

Tehát nekem kellene egy olyan 2Gb-os modul, ami dualban fog menni a 666MHz-es DDR2 1Gb-os modulommal. iPonban találtam 800MHz-es 2Gbos Samsungot és Lenovohoz szánt Kingston 2Gb-osat is. Viszont nem szeretném ha a gyártók se egyeznének. Kinek milyen tapasztalata van? Igazábol csak az érdekel, mert elvileg tökmindegy mit teszek bele mennie kell dualban...

Köszi!

(#4693) Otisz válasza kem (#4692) üzenetére


Otisz
őstag

Nekem eddig tök mindegy volt milyen a RAM, mentek dualban. Viszont mind egyforma kapacitással bírt, és 667-esek voltak. Amennyben az egyik 667-es a másik 800-as, illetve különböző kapacitású, nem fog dualban menni.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#4694) kem válasza Otisz (#4693) üzenetére


kem
addikt

Miért ne menne? A 800-as pontosan annyin fog menni mint a másik, és az időzítésük is ugyanaz lesz. Ezek szerint én leszek az első aki kipróbálja?

Köszi!

(#4695) Otisz válasza kem (#4694) üzenetére


Otisz
őstag

Nálam nem ment. És itt csak arról tudok nyilatkozni, amit kipróbáltam.
Persze ez nem szentírás, de ez volt a helyzet.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#4696) kem


kem
addikt

XP installhoz honnan szerezzek SATA drivert? Nem szeretném IDE módra állítani, mert ma jön a PCMCIA-os eSATA kártyám, amit szeretnék rendesen használni. Ha IDE módra állítom lehet,h az így csatlakoztatott vinyókat nem lehet menet közben dugdosni:D Legalábbis az nForce4-es gépemnél beleesem ebbe a hibába.

Köszi!

(#4697) footy válasza kem (#4696) üzenetére


footy
addikt

ITT leírtam hogyan lehet megoldani.

(#4698) kem válasza footy (#4697) üzenetére


kem
addikt

Köszi, egy másik topicban már segítettek, úgyhogy kész is vagyok. Viszont az eszközkezelőmben van 2db ilyen valami sárgán:F:
Alapvető rendszereszköz

ez mi a fene lehet?

Köszi!

(#4699) footy válasza kem (#4698) üzenetére


footy
addikt

Nálam nem dobott ki ilyet, de az egyik ismerősöm ugyanígy járt, szerintem futass le egy lenovo update-et és az elvileg feltolja a hiányzó drivereket.

(#4700) spyduck válasza kem (#4698) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ha VISTA van a gépen akkor eszközkezelő-->problémás eszköz jobb klikk-->megoldás azinterneten. Ha XP akkor meg ha letöltöttél a netről mindent nem kéne kiírnia.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.