Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) kem válasza footy (#5200) üzenetére


kem
addikt

Nem használok külön codeket. jutubozni Firefox van, filmet nézni VLC.

Köszi!

(#5202) footy válasza kem (#5201) üzenetére


footy
addikt

K-lite pack+mediaplayer classic combo a nyerő szerintem mkv-hoz.
A youtube-ot nem tudom mire vélni nálam nem csinálja. (talán flashplayerből kellene másik verzió)

(#5203) hrc


hrc
csendes tag

Sziasztok!
A Lenovo 3000 n100-asban csak 2gigáig lehet bővíteni a memóriát? Ja és használ valaki ilyen gépen windows 7 oprendszert, elérhető hozzá minden driver? thx

(#5204) userZ


userZ
tag

Valakinek van e tippje, hogy a lenovo G550L-em miért csinál néha olyat, hogy nem bootol be a win7? Egy fekete képernyő bekapcs után és restarttal lehet csak orvosolni a dolgot. Eddig kétszer csinálta amióta megvan. Hardveres eredetű lehet a dolog?

Stop the Earth, I want to get off!

(#5205) footy válasza userZ (#5204) üzenetére


footy
addikt

Éppen lehet. Házilagos memóriabővítés volt-e? Mert lehet hogy a két memóriamodul akad össze.

Vagy lehet win7 hiba is ha nem a véglegeset használod, vagy tört és hasonlók.

[ Szerkesztve ]

(#5206) userZ válasza footy (#5205) üzenetére


userZ
tag

Gyárilag 3 giga DDR3 van benne, szóval nem kellett bővíteni, remélem ennyi memó még évekig elég lesz. Majd lehet hogy tuttatok egy memo tesztet azért.
Win7-ből még a próba verzió van fent, talán ő a ludas.

Stop the Earth, I want to get off!

(#5207) zééé21


zééé21
csendes tag

Hali!!! Problémám a következő: Lenovo G550 L . Raktam rá egy xp prof-ot,aztán nekiálltam leszedegetni a drivereket a hivatalos Lenovo oldalról. Feltettem nagyjából mindent,aztán az "audio" driver telepítésénl jött a meglepetés,miszerint : "az eszközillesztő nem talál eszközt amihez telepitse a drivert" vagy valami hasonló szöveg. Szedtem ma egy új chipset driver-t google-ben találva,az megoldhatja a problémát???

Win 7el semmi gáz nem volt mert az ugye elintézte magának a drivereket és van is faccásan hang...csak az xő-vel nem műxött :S:S

Előre is köszi a válaszokat.

Zoli

(#5208) footy válasza userZ (#5206) üzenetére


footy
addikt

Ha garos a noti akkor irány a szerviz és majd ők kiderítik, ha nem szeretnéd nélkülözni akkor első körben egy másik OPrendszert érdemes kipróbálni.

@zééé21
Lenovo Update megkeresi neked a drivereket.

(#5209) Throme válasza kem (#5198) üzenetére


Throme
veterán

kem:
Akkor a gépeddel valami nincs rendben.
Én kipróbáltam a youtubot. 2 -3 videót megnéztem HD-ben.
Mind tápkábellel, mind anélkül (aksiról).
Simán viszi.

Próbáltam 1080-as wmv file-t is. letölthető néhány film (természet és hasonló) előzetese
Az is ment röccenés mentesen.

Mindezt kipróbáltam HDMI-n keresztül is LCD tv-n.
Szintén ment.

Viszont a minőséggel gondjaim voltak. A tv-n a színkezelés nem tetszett mintha kevés lenne a 32 bites színmélység. Vagy a youtube-os hd filmek teljesképernyőn ( a tv full hd felbontásban) vackok. Lehet csak 720p-sek

Ha visszavettem a tv-n a felbontásból hd ready-re, már jobb volt valamivel.

"cájg" semmi extra:

N500
T3400
video chip: intel 4500
vga fájlverzió: 7.15.10.1829
Vista

Az mkv videot (720p, 1080p) meg nem tudtam kipróbálni, lévén nincs.
Régebben próbáltam, akkor a max payne ment, de lehet az csak 720p volt....
Madagaszkár 2 "sample" meg néha beröccent.
Valszeg nem tökéletes a konfig 1080p-hez...

footy:
HDMI-n keresztül 1920x1080 felbontásban nem igazán tetszik amit látok.
Sötét hátteres weblapoknál némi csíkozódás van jelen.
Próbáltam a tv és a laptop beállításain variálni, de nem jutottam eredményre.
Gyakorlatilag vga kábellel jobb eredményt érek el.
Van 5leted?
HDMI kábelnek egy előnyét látom, nem kell külön a hanghoz is kábelt dugdosni....

(#5210) Throme válasza zééé21 (#5207) üzenetére


Throme
veterán

Én kb március óta olvasgatom a fórumot.
Főleg az XP-t használók ütköztek problémába az N500 és újabb gépek használói közül.
Ahogy írtad a win7 szépen ment.
Miért váltottál vissza XP-re? Nem értem.

Használtam más gépeken XP. Nincs is semmi bajom vele, de valahogy úgy tűnik, hogy a vista/win7 júzerek kevesebbet küszködnek.

Csatlakozni tudok az előttem szólóhoz, lenovo update...
Ha meg nem hát maradt alternatívád, win7.

(#5211) kem válasza Throme (#5209) üzenetére


kem
addikt

Melyik energiagazdálkodási sémára voltál állítva akksiról és milyen oprendszerrel?

Köszi!

(#5212) Throme válasza kem (#5211) üzenetére


Throme
veterán

Energia takarékos mód mindkét esetben (telep, hálózat) "legnagyobb energiamegtakarítás érhető el" beállításon van.
A proci mindkét esetben minimum 5% teljesítményre van állítva, illetve maximum 100% teljesítményre van belőve.
Monitor fényerejét pedig 50%-ra visszaveszem ha aksiról megy a gép.
Persze ennek nincs jelentősége ha HDMI-n megy ki a jel.
Valamint a monitor kikapcsolás is be van állítva 5, illetve 10 percre (aksi/táp).

Gondolom sok minden mástól is függ egy gép videó megjelenítési képessége.
Azt sem tudom van-e pl különbség az XP-s és Vistás meghajtó progik közt!
Úgy értem mennyit hoznak ki a video chip-ből?!
Lehet egy rendszer frissítés is megoldaná a gondod, ha véleten túl lenne szemetelve.

Pl lehet érdemes megkérdezni footy-t is, hogy milyen oprendszert használ. Neki sincs különösebb gondja ezen videók lejátszásával.

Mondjuk nekem annyira nem létkérdés a HDMI. A dvd minőség bőven jó. Mivel a kényelem többet ér számomra, és nincs BR lejátszóm (nem is kell) marad az asztali lejátszós játék.

Nem próbálod ki a win7-et? Ingyenes (még) és sok jót hallani róla. A géped meg simán elég hozzá....

(#5213) kem válasza Throme (#5212) üzenetére


kem
addikt

Még amikor új volt a gépem akkor próbáltam ki haveromnál egy elképesztően nagy FullHD TV-n. 1080p néha beakadt, akkor még Vista volt a gépen. Azóta cseréltem vinyót gyorsabbra, és XP került a gépre. Ugyanúgy akadozik a HD. Órákon belül kiderül, hogy Win7 hogy hasít:)

Köszi!

(#5214) footy válasza Throme (#5209) üzenetére


footy
addikt

Nálam 720P-n megy a TV mert ez az enyém natívja, alapból 1080p-n akarja hajtani és rikácsol is érte a driver... Csak filmet nézek TV-n úgyhogy ebben nem tudok nyilatkozni, de ha gondolod hétvégén nézek rajta egy pár weblapot. (1080p-n amúgy nekem is fos a szín, mintha a szaturáció az égbe lenne húzva, de gondolom azért mert nem a tv natívja.)

A kábelről nekem saját tapasztalat az hogy jobbak a színek és picivel élesebb hdmi-n a kép. Szerintem nem halálos a különbség, de a HDMI-re szavazok.

Az oprendszerem XP SP3

(#5215) Throme válasza footy (#5214) üzenetére


Throme
veterán

A weblapcsíkozódás vakvágány, laptopon is olyan. Szerencsére ilyen téren nincs már gond. Köszi!

Az a vicc, hogy nekem full hd-s tv-n produkálja azt amit írtál "fos a szín, mintha a szaturáció az égbe lenne húzva".
Igazából nem is ismerem ennek a HDMI csatlakozásnak a speckóját.
Tuti ezzel van a gond...

(#5216) footy válasza Throme (#5215) üzenetére


footy
addikt

Én arra tippelnék, hogy a HDMI driver van elk..rontva, ha valakinek lenne olyan noti amiben 9300 van akkor ki lehetne próbálni.

Így legfeljebb másik forrást lehet a tv-hez párosítani. 1080p-re skálázó dvd esetleg?

Az LCD-TV fórumban hátha tudnak rá mondani valamit

[ Szerkesztve ]

(#5217) Throme válasza footy (#5216) üzenetére


Throme
veterán

Köszi!

A HDMI csati problémát a gépre értem :)
A tv az tökéletes!

Engem nem zavar ez a probléma mert laptopot nem használok filmnézésre, csak most próbálgattam, mikor felmerült ez a téma.
A dvd minőség simán elég. De azt kényelmesen, hagyományos módon (asztali dvd lejátszó, lcd tv, rádióerősítő, hangfalak) nézem.
A dvd felskálázós és hdmi-n keresztül küldi a jelet a tv-nek. Így elég szép képet produkál.

Ha N500-on akarnék nagyfelbontású filmet nézni akkor meg hdmi-n 1366x768 is szép, vagy vga kábelen is meg tudom tenni.

[ Szerkesztve ]

(#5218) kem


kem
addikt

Sziasztok!

Szerintetek miért 30Mb a tapi pad drivere? :Y

Köszi!

(#5219) lakisoft válasza kem (#5218) üzenetére


lakisoft
veterán

Mert egy jó nagy trójai csücsül benne

(#5220) kem válasza lakisoft (#5219) üzenetére


kem
addikt

A hivatalos honlapon?

szerk: hiszek neked. mit ajánlsz mit csináljak? nem szeretnék reinstallt :N

[ Szerkesztve ]

Köszi!

(#5221) zééé21 válasza Throme (#5210) üzenetére


zééé21
csendes tag

Előbb volt rajta az xp,aztán láttam hogy ott nem műxik a hang:S Azt pedig tudtam hogy a win 7 elintézi a driveres mizériát,így ezután azt tettem fel,azóta is az van fent. Csak hát próbaverziós,meg hát tudod évekig megszoktam az xp-t...de ha lesz végleges win 7, akkor biztosan tiszteletét teszi a gépemen:D

Ennek a lenovo update-es dolognak azért utánajárok,köszi a segítséget:)

(#5222) csibor


csibor
őstag

Lenovo IdeaPad S12-ről van valakinek tapasztalata?

(#5223) footy válasza kem (#5220) üzenetére


footy
addikt

- Uninstalláld a drivert
- Vírusírtó teljes scann
- Spybot S&D-vel takarítsd ki a trójaikat meg a férgeket
- CCleanerrel tedd rendbe a regisztrációs adatbázist
- Utánna Alps drivert máshonnan leszedni

Kicsit furcsa hogy hivatalos honlapon lévő driverrel ilyen probléma van,de a megszűnt letöltési oldal is erre enged következtetni.
Én mondjuk elvből nem rakom fel a hivatalos honlapon lévő drivereket, tele van minden féle lommal amit sosem használok.

(#5224) gabus87


gabus87
csendes tag

Hali, Lenovo Ideapad 550G tulajdonosokat kérdeznék, hogy a megadott 1366x768 as felbontáson kívül tud-e jobbat? A neten nem találok értelmes speckót a géphez, még a lenovo honlapján sem..lehet én vagyok a figyelmetlen.

A válaszokat előre is köszi, üdv.

(#5225) Throme válasza zééé21 (#5221) üzenetére


Throme
veterán

"évekig megszoktam az xp-t"
Előtte meg a 98-at, 95-öt ...dos-t :)

N500 vásárlásakor kicsit ódzkodtam a vista-tól, de rájöttem a sok hülyeség miatt amit a neten írnak róla. Haszálom, és tetszik, meg vagyok vele elégedve. Nincs is kedvem visszaváltani! A win7 meg még ingyenes és jobbnak tartják a vista-nál meg az XP-nél.
Másrészt, van egy olyan érzésem, hogy a mai gépeket már nem annyira az XP-re "hegyezik ki". Itt a driver-ekre gondolok, hisz hardverileg különbség nem nagyon van.

Ha nincs gondod a win7-el akkor szerintem nyugdíjazd az öreg XP-t

(#5226) Throme válasza footy (#5223) üzenetére


Throme
veterán

"nem rakom fel a hivatalos honlapon lévő drivereket"
Ezt most nem értem, mit raksz fel ha nem azokat?
Én a hivatalos oldalban jobban bízom, mint más helyekben....

"megszűnt letöltési oldal"
Melyikre gondolsz? Gyorsan meg is néztem az intel, meg lenovo oldalakat!
Úgy tűnik működik...

(#5227) footy válasza Throme (#5226) üzenetére


footy
addikt

Az gyártók honlapjáról szedem le a cuccokat, intel(chipset,vga,wifi) broadcomm(BT) stb (most más nem is jut eszembe amit felraktam volna:) )
Arra utaltam hogy a gyártók előszerettel tesznek grafikus felületeket meg "felhasználóbarát feature"-öket a géphez adott vagy ajánlott programcsomagokban, amik azon kívűl hogy eszik az erőforrásokat semmire sem jók vagy sosem használja az ember, esetleg még idegesítő is mint a lenovonál ha kikapcsolod a tapipadot és OSD menü ugrik fel.

Egy darabig nem volt elérhető az oldal amit kem linkelt itt

(#5228) footy válasza gabus87 (#5224) üzenetére


footy
addikt

A natív felbontástól jobb nincs mert akkor esik 1 képpont 1 pixelre vagy hogy is mondjam rendesen :B

(#5229) zééé21 válasza Throme (#5225) üzenetére


zééé21
csendes tag

Hy! Jah lehet hogy nyugdíjba vonul az XP,majd még kiderül. Jelenleg win7 "lakik" a gépen,annak is valami bétábbik verziója angolul,tehát tökéletes társ az életben :D

Nemtom mikor jön ki a teljes verziós win 7,de biztos igényt tartok majd rá. Kösz a választ :)

(#5230) kem válasza footy (#5223) üzenetére


kem
addikt

Ez mind működik Win7-en?

Köszi!

(#5231) footy válasza kem (#5230) üzenetére


footy
addikt

- Avast-ot használom az tuti megy win7-en is
- Spybot S&D Vistán tuti megy Win7en még nem próbáltam
- Ccleaner tuti hogy megy

Azért ezekből is érdemes a legújabb verziót leszedni.

(#5232) djvoyager válasza Micka21 (#5193) üzenetére


djvoyager
tag

g530 esetében sikerült már valakinek jól müködő megoldást találnia hogy 1024X800 ban fusson sokadik bekapcsolás után is ?

Ez nem segített a felbontás gondon?

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#5233) djvoyager válasza lakisoft (#5219) üzenetére


djvoyager
tag

hát persze......, hogy nem :D

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#5234) djvoyager válasza gabus87 (#5224) üzenetére


djvoyager
tag

Hali, Lenovo Ideapad 550G tulajdonosokat kérdeznék, hogy a megadott 1366x768 as felbontáson kívül tud-e jobbat? A neten nem találok értelmes speckót a géphez, még a lenovo honlapján sem..lehet én vagyok a figyelmetlen.

A G550-ek Wide HD ready 15,6"-os kijelzővel rendelkeznek, amelyeknek a natív felbontása 1366x768.

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#5235) djvoyager válasza zééé21 (#5207) üzenetére


djvoyager
tag

Hali!!! Problémám a következő: Lenovo G550 L . Raktam rá egy xp prof-ot,aztán nekiálltam leszedegetni a drivereket a hivatalos Lenovo oldalról. Feltettem nagyjából mindent,aztán az "audio" driver telepítésénl jött a meglepetés,miszerint : "az eszközillesztő nem talál eszközt amihez telepitse a drivert" vagy valami hasonló szöveg. Szedtem ma egy új chipset driver-t google-ben találva,az megoldhatja a problémát???

WXP alá nincsen telepítve az UAA drivered.

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#5236) djvoyager válasza djvoyager (#5233) üzenetére


djvoyager
tag

Egyébként azért 32MB a touchpad driver, mert két modellt támogat, plusz benne van az Alps és a Synaptics driver is, mindkettő 32 bites és 64 bites verzióban.
Tehát ez nem egy driver, hanem egy driver csomag, mint a Lenovonál általában.

Voyager -= We brake for nobody! =-

(#5237) zééé21 válasza djvoyager (#5235) üzenetére


zééé21
csendes tag

Hy. Köszi az ötletet,reméljük beválik:) XP SP 2-öt raktam fel én akkor és nem volt hang...néztem a linket amit küldtél,leszedtem a cuccot.

(#5238) Micka21


Micka21
tag

2 hónapos nincs a g530 asom és van rajta egy pixelhibának tűnő fekete pont, mivel nem láttam még pixel hibát nem tom pontosan ez az e de nagyon úgy tűnik, mivel nem akar lejönni :(
lenovo gari erre kiterjed?

(#5239) gabus87 válasza footy (#5228) üzenetére


gabus87
csendes tag

köszi a válaszokat, és abszolút igazatok van :R, más gépeknél a vga port felbontása zavart meg, csak később vettem észre, hogy nem a gép saját képernyőjére vonatkozik.

más:

az említett gép (lenovo idepad 550g) chipset-je gl45-ös, ami elvileg celeron procikhoz való, pedig ebben dual core van :F . Igazából a kérdésem az lenne, hogy ebbe a chipsetbe szerintetek beletudok tuszkolni egy Core2Duo Txxxx, vagy Pxxxx -es procit? A gl45-nek van 2 testvére a GS45, és a GM45 és a Core2Duo támogatottságot jobban ezekhez chipsetekhez írják.

A lényeg az, hogy most sürgősen kéne vennem egy notit, mert az előző feladta a harcot. Van rá kb 150 000 Ft-m. Most ez a gép egy ideig megfelelne, de a munkámból kifolyólag valószínű szükségem lesz egy bikább procira. Kényelmesebb lenne egy procit kicserélni benne, mint venni egy új notit.

köszi a segjtséget előre is

üdv

(#5240) Throme válasza Micka21 (#5238) üzenetére


Throme
veterán

Szerintem 1 pixel hiba miatt nem fogank cserélni kijelzőt (mert ugye javítani nem lehet), de azért hívd fel őket. Egy próbát megér.

Nekem volt olyan, hogy a kijelzőn valami kicsi kosz figyelt. Első körben lefehéredtem, mert a legrosszabbra gondoltam (pixel hiba), de jobban megnézve megnyugodtam és eltávoltítottam a szennyeződést.
Sajnos nálad valszeg pixel hiba van jelen, ha nem jön le.....

Ki-be kapcsolást követően is ott van? És ugyan ott?
Nem telepítettél valami kijelző driver-t vagy hasonlót ami esetleg "szemetel" a képernyőn?

[ Szerkesztve ]

(#5241) gabus87 válasza gabus87 (#5239) üzenetére


gabus87
csendes tag

bocs, látom erre a problémára van külön téma

(#5242) Micka21


Micka21
tag

g530 kamerájához van vmi jó kis szoftver ?
nekem usb-s kameraként ismeri fel az xp

(#5243) jrpryv


jrpryv
tag

Sziasztok! A héten vettem egy G550A-t, amin előre telepített Vista Home Premium van, amivel csak annyi problémám van, hogy 32 bites (hogy miért nem 64 bites azt valószínűleg soha nem fogom megérteni :F ). A kérdésem az lenne, hogy vajon a win7-re történő upgrade lehetőségnél tudok-e esetleg 64 bitre váltani (természetesen ugyanúgy Home Premiumra váltanék)?

Ha lelövünk valakit azzal némikép tisztázzuk a vele kapcsolatos álláspontunkat...

(#5244) sti


sti
tag

Sziasztok. Holnap eladom a gépem, és szeretnék újat. Amit kinézem azt sajnos nem engedhetem meg pillanatnyilag magamnak, de nem maradhatok hordozható gép nélkül.
két kisebb lenovot néztem U350 és az e10s-2
az e10-et ismerem, az U350-et nem, ami fontos, hogy egy nagyon mobil, könnyű, strapabíró kis gépet szeretnék, nem kell túl nagy teljesítmény
A kérdésem: megéri az U350 azt a plussz 40000et?

[ Szerkesztve ]

(#5245) bolcsodal válasza sti (#5244) üzenetére


bolcsodal
addikt

Hogy megéri azt döntsd el te. Kell +40K ért jobb VGA, plusz memória, nagyobb vinyó, nagyobb képernyő, modernebb chipset? :U

Ha nem, akkor vedd az Atomot.

They drew first blood....

(#5246) N.GÁBOR válasza sti (#5244) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Szia!

Ha nem kell nagy teljesítmény, akkor csak azt tudom mondani, mint az előttem szóló, hogy ne adj ki ennyi többletpénzt.

Viszont bármennyire is mobil gépet szeretnék, az biztos, hogy nem választanám az S10-est, hanem akkor már inkább az S12-est. A 10"-os kijelző a használhatóság határán van, nem is beszélve az aprócska billentyűről.

Szerintem az 5 cm-rel nagyobb kijelző és a lényegesen használhatóbb kijelző megéri a plusz tízezret. Jó esetben ugyanis egy notebook\netbook hosszú távú beruházás.

Üdv Gábor

May the force be with you!

(#5247) Throme válasza sti (#5244) üzenetére


Throme
veterán

Helló!

Szerintem a kérdésben benne is van a válasz...

"sajnos nem engedhetem meg pillanatnyilag magamnak"
"hordozható"
"nagyon mobil, könnyű, strapabíró kis gépet "
"nem kell túl nagy teljesítmény"

Akkor el is van döntve, nem? e10s-2 :)

Azért arra figyelj -szerintem - oda, hogy nem minden nap veszel gépet (gondolom :) ) és ne azon a 40k-n múljon az, hogy később megbánod a döntésed.
Hogy mennyire égető egy új gép azonnal, csak te tudod. Talán x hónapot még tudsz spórolni, vagy vedd hitelre....
Nem vagyok szakértő, de ezek a gépek tényleg a "nem kell túl nagy teljesítmény" kategória harcosai.

De ez mind csak az én véleményem....

(#5248) N.GÁBOR válasza Throme (#5247) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Teljes mértékben egyetértek Throme-mal.

Az ember viszonylag hosszú távra vesz egy gépet, így "minél hamarabb legyen már a kezemben" elv miatt nehogy elhamarkodott döntést hozzál.

Bármilyen pénzhiányban lennék is, én biztosan nem vennék S10-est, mert ugyan mobillá tesz, azonban a félreütött karakterek százai, valamint a kipirosodó szemem miatt ( persze most sarkítok azért) egy hónap után biztosan megbánnám a döntést.

Megnéztem a laptopszalon oldalán az U350-et.. én azt hittem, hogy 150 körül van, ezért is javasoltam az S12-őt. Azonban annak tudatában, hogy 130, én a helyedben biztosan gyűjtenék rá, és kiadnám ezt a többletet egy sokkal használhatóbb gépért.
( Az s10-es még a hosszú í-nek sincsen meg a helye, egy bill kombinációval kell előhozni.)

Nem tudom, Te hogy vagy vele, de szerintem egy notinál a mobilitást elsősorban a súly határozza meg, nem pedig a méret. Ha pedig az 1,6 kg-hoz egy teljesen használható kijelző párosul...az csak kifejezetten jó.

A Te döntésed, ha tényleg nem tudsz várni, akkor el is dőlt a dilemmád, de szerintem az S10-est ne válaszd. Akkor már legalább az S12-es, de természetesen az U350-en a legjobb választás.
( Azt azonban elárulom, hogy az U350-ről semmilyen tesztet nem olvastam, így nincs objektív képem a gépről)

Kellemes estét

Üdv

May the force be with you!

(#5249) sti


sti
tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Az az igazság, hogy egész hétvégén agyaltam, és próbáltam kitalálni melyik lenne a legjobb megoldás. Régi motorosként engem csak két márka érdekel ha notebookról van szó és ezekből most nem volt túl könnyű választani. Gondoltam egy Mac-re váltani a sok Toshiba meg IBM után de az most tényleg sok lett volna.
Holnap meglesz az új gép megírom majd nektek, hogy döntöttem. Mégegyszer köszi mindenkinek a segítséget.

(#5250) sti válasza sti (#5249) üzenetére


sti
tag

Most már az új gépről írok. U350 lett a legkisebb procival amivel kapható, és 8 cellás aksival. Így 135 lett a vége és 2 órányi ismerkedés után azt kell, hogy mondjam, ennél jobban nem is dönthettem volna azokból a tipusokból amik közül választani szerettem volna. Nagyon jól osszerakott, könnyű, és meglepően szilárd gép az U350. És még bőven a könnyen hurcolászható fajta. Köszi mindenkinek és ha van kérdés a géppel kapcsolatban szivesen válaszolok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.