Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) bolcsodal válasza McKane (#5700) üzenetére


bolcsodal
addikt

Milyen Everest? Nekem nem ír semmi ilyen hőfokot a szenzoroknál...

They drew first blood....

(#5702) McKane válasza bolcsodal (#5701) üzenetére


McKane
senior tag

everest 5.30.1900.

szerk1.: amugy nekem sem mindig jelenik meg,valamikor eltünik a GMCH ..

[ Szerkesztve ]

(#5703) perempe válasza bolcsodal (#5696) üzenetére


perempe
addikt

FUJITSU MHV2080BH
4MB:
[link]
8MB:
[link]
(Test Speed/Accuracy csúszka középen, Accurate-on előtte leállt olvasási hiba miatt.)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5704) bolcsodal válasza perempe (#5703) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ez SATA vinyó? Mert ahoz tényleg lassú...HD sentinel mit mond róla?

They drew first blood....

(#5705) perempe válasza bolcsodal (#5704) üzenetére


perempe
addikt

Másnál is ugyanennyit tud, jó régi vinyó.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5706) bolcsodal válasza perempe (#5705) üzenetére


bolcsodal
addikt

hdsentinel? :U

They drew first blood....

(#5707) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Lenovo N500-asom van, Intel T3400 2,16 GHz, 2 GB RAM, Windows 7. Az a gondom, hogy az 1080p-s videók nem futnak akadásmentesen. Próbáltam KMPlayer-t, VLC-t, előbbi jobban, utóbbi kevésbé, de akadozik. Aztán telepítettem CCCP kodekpakkot meg Media Player Classic Homecinema-t, de az még rosszabb.

Egyszerűen nem értem, több filmmel is próbáltam, és szerintem vinnie kellene rendesen. Arról nem is beszélve, hogy ha valamilyen más alkalmazás is fut, akkor még nézhetetlenebb az egész.

Esetleg valami ötlet?

Köszi!

(#5708) bubuatti


bubuatti
csendes tag

Hi!

G550A tapasztalatok:

Hiba: hűtési gondok és lefagyás

Tegnap hoztam el ismét a gépet a szervizből, immár harmadszor 1,5 hónap alatt. Futtattam teszteket rajta. Everest egész jó eredményeket hozott, 2órás teljes terhelésnél a CPU 68° GPU 69° HDD 55°, ha befogtam a hűtés levegő beáramló nyílását, akkor gyorsan felszaladtak 70 fok fölé. Üresjáratban semmi nem megy 40° fölé. Ventilátor 3 fokozatban működik a kikapcsolt állapottal együtt. Egész jól szabályoz, azt leszámítva, hogy üresjáratban kicsit sűrűn kapcsol be (15-20mp). Ennek örömére feltettem az új BIOS-t ennél már csak jobb lehet, gondoltam, hát nem, mert lehalt a win7 tőle, valami visszaállítási baja lehetett, mivel ha csak a C meghajtót formáztam, telepítés közbeni újraindításkor megint lehalt. Le kellett formázni a 100MB-os visszaállítási rendszer meghajtót is, utána OK. Újra frissítettem a bios-t, de már rögtön a windows telepítése után, hátha produkálja a kék halált, de nem. Frissítés és reinstall után nyúztam megint vagy 2 órát maximumon. Már 4 fokozatban működik a hűtés, teljes terhelés mellett CPU 59° GPU 60° HDD 53° ha befogtam a hűtést nyilván, hogy most is megugrottak a hőmérsékletek, de 65° felett még rákapcsolt a ventilátor egy fokozatot. Üresjáratban sokkal ritkábban kapcsol be (4-5perc), de viszont hosszabb időre (25-30mp) és a hőmérséklet felmegy 50° -ra is. Eddig lefagyás nem volt.

Üdv!

(#5709) bolcsodal válasza Mauzes (#5707) üzenetére


bolcsodal
addikt

A pontos típus? Biztos, hogy DXVA képes a VGA benne?

They drew first blood....

(#5710) Mauzes válasza bolcsodal (#5709) üzenetére


Mauzes
őstag

Lenovo 3000 N500 4233-5PG. Elvileg Intel GMA 4500M típusú videókártya van benne. További kutakodásom eredménye, hogy a 4500M (HD végződés nélkül) nem tudja problémamentesen dekódolni az 1080p-s videókat.

:(

(#5711) bolcsodal válasza Mauzes (#5710) üzenetére


bolcsodal
addikt

Így van a HD végződés nélküli GMA4500 nem DXVA képes....tehát azért akad a video, mert a proci küzd vele.

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#5712) Mauzes válasza bolcsodal (#5711) üzenetére


Mauzes
őstag

Csak az a fura, hogy a terhelés nem olyan magas, 50-70% körül szokott lenni 1080p esetében. Vagy akkor csak pillanatokra érné el a végét? Mindegy végülis, maradnom kell a 720p-nél...

(#5713) majergergo


majergergo
csendes tag

sziasztok, kerdesem volna hozzatok.

egy lenovo 3000 n100 laptopom van, egy ideje mar csak ugy mukodik a webkamera ha egy bizonyos pontban van nyitva a kijelzo, ezt ma meguntam es szetszedtem, a problema beigazolodott, a kabellel volt a gond, csak most mar egyaltalan nem megy:) tud valaki egy ilyen kis kabelt szerezni, eladot, vagy barmi mas infot mondani?

elore is koszi

Only God Can Judge Me

(#5714) bolcsodal válasza Mauzes (#5712) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nálam a KillaSample is fut, igaz akadozva DXVA nélkül T2390-es procival, mindkét magon 70-80%-os terhelés mellett... :U

Az akadozást nem értem, mivel a procinak lennének még tartalékai..... :U

They drew first blood....

(#5715) Antilhu


Antilhu
tag

Sziasztok!

2 éves lett most a Lenovo gépem (3000 N200 0769-B8G, vagy más néven TY2B8HV) kb. 4 hónappal ezelőtt tettem rá fel a Win7 Ultimate 32bites Oprendszert és a napokban egy-két nagyon fura dolgot tapasztaltam az akkumulátorral kapcsolatban:
- normálisan lemerült a gép, majd bedugtam a töltőt és érzékelte, hogy hálózatról működik, kiírta, hogy töltődik, de a töltöttség nem változott hosszabb ideig (illetve végig a piros led égett)
- ki-be kapcsoltam, majd kivettem az aksiját és visszatettem és egyszer csak normálisan töltődött újra
- lemerült töltöttem egy ideig bekapcsolva (az érzékelő ugyanazt a töltöttséget jelezte egy hosszabb ideig) majd ki-bekapcsoltam és hirtelen zölden világított a LED és töltöttebb volt mikor kikapcsoltam (kikapcsiláskor <20% volt az akksi szintje és pirosan világított, bekapcsoláskor 40%körül volt é zöld lett a LED).

Olyat is olvastam vhol hogy a Win7 képes tönkretenni az aksit... eddig nem hittem volna el...Találkozott vki ilyen problémával?

Üdv: Antilhu

(#5716) McKane válasza Antilhu (#5715) üzenetére


McKane
senior tag

állítólag nem teszi tönkre,csak rosszul méri fel a telep töltöttségét.. valami szoftveres gubanc,ha jól emlékszem..
itt is lenovo van ,300N200 0769-epg típusjelzéssel. itt tökéletesen -kopp-kopp- működik eddig akksiról és akksi nélkül is.

(#5717) bolcsodal válasza Antilhu (#5715) üzenetére


bolcsodal
addikt

Amíg futott a Win7 nálam nem voltak gondok. De azóta inkább Linux... :DDD

They drew first blood....

(#5718) moparman válasza Mauzes (#5707) üzenetére


moparman
csendes tag

Én a gom playerrel próbáltam a transformerst 1x akadt meg 1 tizedmásodpercre.Práld ki,hátha...
Abban viszont tudnátok segíteni,hogy ha összekötöm 1.3-as hdmi kábellel a tv-t,és a gépet kép van,hang nincs.a hanszóró ikonként a hdmi eszközt mutatja,100-on áll,de semmi.Valami ötlet???

(#5719) moparman válasza moparman (#5718) üzenetére


moparman
csendes tag

minden ok,a gomplayert kellett beállítani.

(#5720) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

üdv.

a legújabb Intel Pro wireless wifi drivert tettem fel, de állandóan csatlakozik a szomszéd hálózatára.

a régi jól működött, ez volt az a kis képen: [link], de egyszerűen nem találom hogy honnan lehetne letölteni. tudnátok segíteni?

Aurea mediocritas

(#5721) bolcsodal válasza AXisBOLD (#5720) üzenetére


bolcsodal
addikt

Szólj a szomszédnak, hogy titkosítson.... :DDD

Félre a tréfát..van egy profilkezelő ablak a kliensben, ahol beállíthatod a default hálózatot, ha jól emlékszem...

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#5722) AXisBOLD válasza bolcsodal (#5721) üzenetére


AXisBOLD
addikt

:DDD

beállítottam az enyémet automatikusnak, a többit meg eltávolítottam, de mindig visszahozza a szomszédét, ráadásul azt is automatikusnak állítja be :W.

max megpróbálom, hogy az összeset letiltom(ha van ilyen lehetőség) csak az enyémet nem.

de az a régebbi driver nem szarakodott ilyenekkel.

Aurea mediocritas

(#5723) rebugra


rebugra
aktív tag

Sziasztok. A problémám a következő: Van egy Lenovo N500-am, éa egyik pillanatról a másikra megadta magát a billentyűzet, meg a tapipad :(((

Windows alatt nem működik. Ha újra indítom, BIOS be be tudok menni, akkor jó, ha Win7 indítása előtt F8-at nyomok, és bejön a menü ott tudok lépkedni hogy csökkentett mód, meg ilyesmi, de ahogy Windowsba belép nem működik, csak USB külső egérrel/billentyűzettel.

Próbáltam újra telepíteni a rendszert, de már a telepítőben se működik csak a külső USB :F

Mi lehet a gond? Valami megoldás?? Sürgős lenne, mert nagyon idegesítő :W :W :W

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#5724) ddekany


ddekany
veterán

Van azzal kapcsolatban bármi tapasztalat, hogy a gyakorlatban hogyan reagál a hazai Lenovo szerviz, ha Vista Home Basic-os gépükről le van rugdalva a recovery partíció, a Vista (helyette más OS), és az egész HDD máshol van kettévágva C:-re és D:-re? Elhajtanak a picsába, vagy betartják a szabályokat? (Az még felmerült bennem, hogy a recovery-t csak a garancia miatt fennhagyom, de állítólag ez a vacak nem tudja visszaállítani a C:-t gyárira ha annak már más a mérete.)

(#5725) majergergo válasza ddekany (#5724) üzenetére


majergergo
csendes tag

nem szoktak problemazni hacsak nem a szoftveres problema miatt mesz hozzajuk. tovabbra is keresek n szeriahoz tartozo webkamera kabelt, barki tud eladot vagy valami megoldast kapo vagyok a dologra...

[ Szerkesztve ]

Only God Can Judge Me

(#5726) skaccer


skaccer
csendes tag

Hello
Nekem lenne egy olyan problemam az n200-asommal h egy este kikapcsoltam masnap reggel nem indult ujra eloszor be se akart kapcsolni kicsit megpiszkaltam aztan elindult de mikor megjelent a windows kiiras kekhalallal ujraindult windowst nem lehet ra telepiteni mert azt irja nincs merevlemez csatlakoztatva biosba meg azt irja h van. valaki esetleg tud valamit mit kene vele csinalni szervizbe nem akarom vinni itt kint londonba eleg koltseges akkor inkabb egy uj jobban megeri de ujat se akarok szeretnem magamnak megcsinalni...
ha esetleg tud valaki segiteni...
elore is kossz

(#5727) ddekany válasza skaccer (#5726) üzenetére


ddekany
veterán

Az újratelepítés kapcsán: ha esetleg XP az amit telepíteni próbálsz, valószínűleg azért nem látja a HDD-t, mert AHCI (SATA) módba van állítva a BIOS-ba, azt pedig az XP telepítő nem ismeri, és F6 nyomással kéne floppy-n beadagolni neki mint SCSI meg RAID vezérlőknél is szokás (az Intel "matrix" driver-t kell rá kicsomagolva feltenni és kész). Floppy híján vagy csinálni kell egy XP telepítő CD-t ami tartalmazza már ezt a driver (nLite-al könnyű), vagy a BIOS-ban "IDE" módra kell állni AHCI-ról, bár utóbbi nem igazán ideális megoldás.

Amúgy első körben ki kéne találni, hogy a hardver hibáról van-e szó... Pl. valami modern Linux-os live CD bejön-e rajta, memtest, HDD felület vizsgálat, stb...

(#5728) skaccer válasza ddekany (#5727) üzenetére


skaccer
csendes tag

Hello ez a baj h csak alap dolgokat tudok megcsinalni a geppel windows ujratelepites driverek felpakolasa es kesz a gep nallam ezzel kifujt...nem vagyok egy computer zseni de azert elboldogulok vele...biosba nem tom hol kell atallitani amit mondtal nezegettem a biost de nekem csak ilyen alap dolgok menek amit kiir h mit nyomjak...megprobalok olyan windowst keresni ami azt a fajlt tartalmazza amit mondtal es megprobalom ugy testeket nem tom h kell lefuttatni a gepen pl memoria meg winyo...
ha esetleg le tudnad irni megkoszonnem holtig tanul az ember....

(#5729) ddekany válasza skaccer (#5728) üzenetére


ddekany
veterán

Megpróbálom extra röviden leírni, hogy miről is beszélek... hozzáteszem nem 100%, hogy nálad ez a gond, bár valószínű. A Windows XP telepítő gyárilag ismer jó néhányféle hardvert. De ha ezek közt nem szerepel a túl modern alaplapodra integrált (S)ATA vezérlő, akkor gáz van, mert anélkül vagy nem látja a HDD-t, vagy elszáll (kék halál) mikor látni próbálja, szóval nem tudja lekezdeni a telepítést. Márpedig modern noptbook-oknél, hacsak nem kifejezetten hozzá adott XP telepítőről van szó, ez gyakran előfordul. (Ha van közeledben, esetleg próbálj meg minél újabb kiadású XP-t ("sima" -> SP2 -> SP3), egy próbát megért.)

Erre két megoldást tudok:

1) A korrekt: Írsz egy saját XP telepítő CD-t, amibe integrálod a hiányzó driver-t, és akkor látni fogja a telepítő a HDD-t. Ezt pl. nLite-el meg tudod csinálni, van hozzá sok tutorial neten. A dirver beszerzése kicsit trükkös: A Lenovo oldalán a te notebook típusodhoz(!) letöltöd az Intel Matrix Storage Manager driver-t (ez vagy valami hasonló a neve...). Szóval ne más gépekről halásszál. Ezt kicsomagolod egy könyvtárba (WinRar meg Total Commander pl. ki tudja bontani -- ha futtatod, akkor is kibontja önmagát, de azt hiszem utána rögtön települ is, ami azért nem feltétlenül jó). Lesz benne féltucat fájl (többekközt egy TXTSETUP.OEM). Na ezt a könyvtárt kell megadni nLite-nak mind driver könyvtárat.

2) A megalkuvó: A BIOS-ba belépve (F2 induláskor) ha végigmászol az összes menüjében, bizonyosan van egy opció, aminek a mostani értéke "AHCI". Azt kell a másik értékre állítani, ami valószínűleg "IDE". Ha "IDE"-re állítod a vezérlőt, akkor mint régebbi fajta vezérlőt felismeri majd a Windows telepítője. Viszont így nagyon kicsivel lassabb/energiaéhesebb lesz a HDD, meg ha van eSATA a gépeden, az nem fog működni.

3., bónusz megoldás): Ha van OneKey Rescue azon a notebook-on, az vissza tudja állítani a gyári telepítést, ha nem nagyon variált senki a partíciókkal azon a gépen...

A tesztelés... memória tesztelésre memtest86. Lehet letölteni hozzá bootolható CD-t. HDD-re... én arra a HDD gyártótól letölthető diagnosztikai programot használnám. Azokból is szokott lenni bootolható CD-s. Ha utóbbi a notebook-odon nem tud boot-olni... vagy felteszed a Windows-t előbb és aztán a Windows-os verziót futtatod, vagy fogsz bármilyen "live" Linux CD-t, pl. "System Rescue CD"-t vagy ilyesmit, azokon szokott lenni erre valami. (Meg egyébként memtest86 is...)

[ Szerkesztve ]

(#5730) wody21


wody21
tag

Hello!
Egyik napról a másikra megadta az FN + F5 billkombináció (működése) magát! Nem vagyok most képes "hardveresen" bekapcsolni az INTEL proset wifi-t Lenovo N500 4233 38G ről van szó, most valami eszméletlen **s a lenovo support center, beirom a tipust, és teljesen mást gép drivereit löki ki...
Plz segitsetek! Danke, üdv w21

(#5731) skaccer válasza ddekany (#5729) üzenetére


skaccer
csendes tag

haaaaaaaaat kosssz f...ert vagytok ilyen okosak:D(jo ertelemben)
kossz a segitseget... beleptem a bioszba megvaltoztattam IDEre es be is lepett a windowsba
valamennyire ertem amiket irtal majd megprobalok babralni valamit hha lenne a jovoben valami gondom.
szoval kossz megegyszer szerinted csinaljak vele valamit most a rendszerrel h volt egy ilyen kis gubanc vagy ne?
telepitsem ujra? mar regen volt...
mar sajat geprol irok:D

(#5732) ddekany válasza skaccer (#5731) üzenetére


ddekany
veterán

Nocsak... Tehát a már régebben feltelepített Win, ami nemrég bekrepált, most bejött csak attól hogy AHCI-ról IDE állítottad? Mert akkor esetleg az van, hogy a Win még régen úgy volt telepítve, hogy "IDE" volt beállítva a BIOS-ban, de aztán mostanában a BIOS alaphelyzetbe állt valamitől, és a gyári alapértelmezés "AHCI". Szóval esetleg nyavalygott a rohadás előtt a gép induláskor, pl. hogy CMOS checksum error? Lehet hogy az alaplapon a gombelem kimerülődélben van... akkor néha feledékeny lesz és visszaáll alapértelmezésre.

(#5733) wody21 válasza wody21 (#5730) üzenetére


wody21
tag

jézusom, ez a lenovo, elől is van egy HÜLYE switch, agyon van már bonyolítva itt minden... nah bye.

(#5734) ddekany válasza majergergo (#5725) üzenetére


ddekany
veterán

"nem szoktak problemazni hacsak nem a szoftveres problema miatt mesz hozzajuk"

Persze szoftverre akkor sem járna garancia, ha csak a gyári van fenn... de szóval értem. Mindezt mennyire mondod tapasztalatból? (Későn jövők kedvéért: az volt a kérdés, hogy a rideg valóságban belekötnek-e a garanciális szervizben, ha a Lenovo idióta particionálása, ideértve a rejtett recovery partíciót, le van gyalulva, és nem is az az OS van fent mint ami járt a notebookhoz.)

(#5735) Clairvoyance


Clairvoyance
csendes tag

Lenovo ideapad g550L (pentium t4400-as fajta, ha ez fontos) milyen akksival bír? mAh meg Whr érdekelne, mert többféle verziót is hallottam már.
Illetve érdekelne, akinek hosszabb ideje van, hogy hogyan bírja az akksi a strapát (pl. hasolnó árkategóriásokhoz képest)?

ESP has 3 different types: Precognition; Telepatia and Clairvoyance.....

(#5736) Bala888 válasza wody21 (#5733) üzenetére


Bala888
csendes tag

ezzel már én is megszívtam :D

Bala

(#5737) euclio válasza AXisBOLD (#5720) üzenetére


euclio
tag

Szervusztok, hibernálásból visszajőve (3000 N100, XP SP3) van, hogy a wifi kapcsolatot nem hozza vissza, és ilyenkor nagyon belassul a gép, thinkwantage access connections, feladatkezelő nem indul el + nem is áll le a gép. :W

Most feltettem az intel oldalán talált legújabb PROSet wireless software-t (12.4.4.0). Thinkwantage AC-t ilyenkor el kell távolítani? Mert most látszólag a kettő egymás mellett fut. Hogy a hibernálós probléma megoldódott-e, azt még nem tudom.

Köszönöm előre is a választ.

minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik

(#5738) bolcsodal válasza euclio (#5737) üzenetére


bolcsodal
addikt

Szerintem szedd le az AC-t. Feleslegesen fut. :U

They drew first blood....

(#5739) Echoes


Echoes
csendes tag

Sziasztok!

Lenovo n200 3000-es notimhoz kérnék segítséget. A windows nem indul, se normál, se csökkentett módban. Elindul a csík, betölt, aztán semmi. Pörög egy darabig a vincseszter, aztán halál. A rescue and recovery alkalmazás meg megy szépen, csakhát azzal semmit nem érek.

Akármilyen ötletet szívesen fogadok :D

Üdv

"És mindenki boldogan élt, amíg meg nem halt....kivéve Kylet, akit két héten belül elvitt az AIDS. - Hogy rohadjál meg zsíragy!"

(#5740) euclio válasza bolcsodal (#5738) üzenetére


euclio
tag

Köszönöm, le fogom túrni...

minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik

(#5741) g4besz válasza Echoes (#5739) üzenetére


g4besz
tag

Szia!

Egy Boot cd/pendrive-val el tudsz indítani egy diagnosztikát, ajánlom a Hiren's BootCD-t: http://www.hiren.info/

(#5742) Ayra


Ayra
csendes tag

Hello mindenkinek!

Nekem egy olyan gondom lenne, hogy:

adott egy lenovo 3000 n200-as, ami ment egy ideig aksiról (most lesz két éves) aztán egyik napról a másikra gondolt egyet és úgy döntött nem hajlandó tudomásul sem venni, hogy az aksi benne van. Amint leveszem hálózatról kikapcsol, de, mikor visszateszem töltőre egy laza két másodpercig tölti az akumlátort aztán semmi....
Amúgy Xp fut rajta és néha mikor bekapcsoljuk kiírja, hogy a rendszer súlyos hiba után állt helyre...talán egy hónapja csinálja ezt. Pedig egész jól működött...eddig...

Köszi a segítséget!

(#5743) g4besz válasza Ayra (#5742) üzenetére


g4besz
tag

Szia!

Valószínűleg az akksi és a gép között valami kontakt hiba lehet, ami miatt megszakad a gép tápellátása, emiatt ugye egyből kikapcsol és ezért írja ki, hogy "a rendszer súlyos hiba után állt helyre" illetve hálózatról működtetve ezért nem tölti az akksit. Rá kéne nézni az akksi csatlakozójára, illetve, hogy megfelelően illeszkedik-e a gép házába.

(#5744) skaccer


skaccer
csendes tag

megint en vagyok:D
nem nagyon orulok de mit van mit tenni.
problema megint a kekhalal...de most elkezd tolteni es mikro mar betolt akkor jon be a kekhalal...lehet az a problema mielott kinyomtam a folyamatoknal veletlen valami expoler.exe-t allitottam le nem lattam pontosan a firefoxot akartam mert neha bekrepalt...
es aztan eltunt minden az asztalrol es ki kellett nyomni a gepet...
es aztan nem indult ujra probaltam mindent amit multkor leirtal... de mar az se segit:D:D
valamit lehet meg allitani a bioszba h hatha jo lesz vagy valami
irt valami olyat is h valami "media failer,check the cable" en huzogattam mindent kiveve azt a bizonyost:D
de nem lett jobb
valami otlet?
kossz ismet:D

(#5745) bolcsodal válasza skaccer (#5744) üzenetére


bolcsodal
addikt

Egy dolgot állíts be a BIOS-ba és utána ne nyúlj inkább semmihez!

"Load Fail safe defaults"!!

Szerintem.... :U

They drew first blood....

(#5746) Ayra


Ayra
csendes tag

Köszi a választ. Tuti az lesz, a héten visszavisszük mert csak két éves és nem létezik h máris tönkre megy....

(#5747) poczi


poczi
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Két észrevételem a G550 használatakor.
-használatkor egy idő után néha egy-egy pattogáshoz,vagy klattyanáshoz hasonló hangot hallok a hűtőventi környékéről.
Remélem hogy ez csak a hűtéskor,a hőtágulás kapcsán létrejövő zaj.

-A touchpaddal kapcsolatban amit észreveszek hogy (gondolom az alatta lévő merevlemez melegedése miatt)egy idő mulva mintha nem lenne olyan érzékeny az irányítása.

Nem tudom hogy más ilyen gépnél ezek az esetek tipikusak-e,vagy valami hiba van a gépembe.

üdv:poczi

(#5748) g4besz válasza poczi (#5747) üzenetére


g4besz
tag

Szia!

A kattanás nálam is, és egy másik ismerősömnél is előfordul, egyenlőre nem tudtam rájönni, hogy mi lehetett. Hibát minden esetre nem okozott.

A touchpados problémát még nem tapasztaltam, de majd letesztelem, hátha. Nekem ami zavaró, hogy alapból eléggé "érzéketlen", a finom mozgásokat nehezen követi le például.

(#5749) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

van egy tp-link routerem és egy lenovo 3000 n500 laptopom. tökéletesen működtek tegnapig, mikoris nem akart csatlakozni a routerhez.(win xp prof 32, saját progija kezelte a wifi-t).

gondoltam felteszem az intel proset progit/drivert. de ez meg valami hálózati azonosító kulcsot kér(csak szám, valami pin).

találkozott már valaki ilyennel?

ami még érdekes, hogy az asztali gépem ugyan úgy csatlakozik a routeremhez wifi-n keresztül mint eddig. a laptop pedig más wifi ruoterekhez gond nélkül csatlakozik. csak a kettő(routerem+laptopom) nem szereti egymást :W.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#5750) g4besz válasza AXisBOLD (#5749) üzenetére


g4besz
tag

Szia!

Esetleg egy képet fel tudsz valahova tölteni arról, amikor bekéri az azonosító kulcsot, plusz még a driverről egy linket, akkor az sokat segítene.
Szerintem tuti, hogy nem router oldali hiba lépett fel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.