Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) ezmivolt


ezmivolt
tag

A telefonom nem töltődik. Egyik töltőre, kábelra sem reagál.... Ugye jól gondolom a legegyszerűbb kiküldeni?
Vagy lenne itthon olyan szervíz, amely tudná javítani?

(#1152) paolinho válasza ezmivolt (#1151) üzenetére


paolinho
őstag

Esetleg próbáld meg ITT. A Spemall a hazai (HU) garijait itt csináltatja.

(#1153) ezmivolt válasza paolinho (#1152) üzenetére


ezmivolt
tag

Köszönöm az infót. Nézem a fb profilját....szuper titkos :) ettől még persze ár/érték arányban akár verhetetlen is lehet :)

(#1154) jagr68


jagr68
tag

Milyen ROM-ot érdemes használni? Van valami új?

(#1155) paolinho válasza jagr68 (#1154) üzenetére


paolinho
őstag

Tegnap feltettem a LeEco.re-ről letölthető http://www.leeco.re/topic/2326-full-multi-pro3-026sor-23s_stable_x720-with-extra-settings-%C2%A0advanced-setting-by-tora33/ - féle romot. Egyelőre tesztelem egy kicsit, aztán referálok róla.

[ Szerkesztve ]

(#1156) jagr68


jagr68
tag

Nincs valalkinek ötlete, hogy mostanában miért merül olyan b@szott gyorsan a telefonom. Hiába nyírok ki minden alkalmazást, ráadásul ugyanúgy használom... :W

(#1157) jagr68 válasza paolinho (#1155) üzenetére


jagr68
tag

Van már tapasztalat? :F

(#1158) tthom válasza jagr68 (#1156) üzenetére


tthom
senior tag

Nálam pl. az Index alkalmazás bugos, ha azzal olvasok, melegszik + szemmel láthatóan csökken az akksi töltöttsége..

(#1159) paolinho válasza jagr68 (#1157) üzenetére


paolinho
őstag

Nos lassan, ahogy használgatom, sikerül mindent megnézegetnem a full-multi-pro3-026sor-23s_stable_x720-with-extra-settings- advanced-setting-by-tora33 rom kapcsán. Amiket eddig tapasztaltam, azok alapján azt mondanám, érdemes egy kicsit foglalkozni vele.
Ami teszik benne, hogy tora33 egy kicsit felturbózta a romot. Része lett pl. a Magisk, a Safety.net, az Aroma, és az AdAway is. Beépített egy speciális (haladó) beállítási felületet LeEco Settings néven, amin érdekes beállításokat lehet kezdeményezni a készüléken. Többnyire nem nyúltam hozzájuk, kivéve a Flashlight-hoz, mert engem idegesített, hogy villog a led, amikor hívnak. De ilyeneket tartalmaz még, mint Dolby Settings, Carrier Picker, Resolution and DPI, App permission Management, Crypt your Phone, Scan QR, Restart Options, Battery Calibration, Power Notifications, Ad Blocker, Uninstaller, WiFi passwords, Flashlight, App freezer, és a Sidebar.
Ez utóbbi viszont tetszik, ezzel lehet oldalról behúzni egy gyors menú sávot.

Ami a magyar nyelvet illeti, egy kissé hiányosabb (olyan 60%-os), mint korábbi elődje, de ha egy minimális angol tudással rendelkezel, viselhető. De tény, hogy a 023S-rom sokkal "magyarabb", így szinte biztos, hogy ez a rom sajnos nem kapta meg tibcsi0407 fordítását.
Az akku szerintem egész jól muzsikál vele. Én igazán nem takarékos üzemben tolom, azaz nagy fény, dual sim, állandó wifi, és adatkapcsolat, állandó GPS mellet sok net, kb. napi átlag másfél óra telefonálás, mérsékelt videó nézés, valamint 30-40 perc navi mellett bír olyan 6-6 és fél órát. Ez közel így ment a 23s-sel is.

A kamera, a navigáció, a telefonálás hangminősége rendben hozza a megszokottnak is mondható formáját, sőt a hívást követően automatikusan bent van a felvétel gombja, ami tudtommal sok embernek fontos igénye.
Sajnos ma azt vettem észre, hogy a Vezérlő központ alól nem indul a QR-kód olvasó, de a LeEco Settings alól működik. Igaz ide navigálni egy picit lassabb.
Azt gondolom, hogy összességében jól végzi dolgát, úgy hogy egyelőre marad.

Egyelőre röviden ennyi.

(#1158) tthom: olvasva a soraidat, teszteltem egy rövidet az Index-szel, de sem korábban, sem e pár perc tesztüzem alatt én nem tapasztaltam se bug-ot, se melegedést.

[ Szerkesztve ]

(#1160) tthom válasza paolinho (#1159) üzenetére


tthom
senior tag

Köszönöm a tesztet, akkor majd megpróbálom újratelepíteni, hátha csak valami beakadt nála. Ha negyed órát olvasok vele, érezhető, hogy rendesen felmelegszik a készülék hátulja, ami normál böngészésnél nem jellemző, valamint elköszönök 8-10% akkutól is.

(#1161) jagr68 válasza paolinho (#1159) üzenetére


jagr68
tag

:R

(#1162) blackfly válasza paolinho (#1159) üzenetére


blackfly
tag

Köszi a beszámolót. Azt megnézed, hogy a tisztán hálózati hely meghatározás (tehát gps nélkül) működik e? Pl: kikapcsolt gps mellett a gmaps talál pozíciót? 23s től nem működik az általam próbált romokon. BB72 23s romon is csak angol nyelvnél megy.

(#1163) paolinho válasza blackfly (#1162) üzenetére


paolinho
őstag

Most olvasva a kérésed, már csak egy zárt épületből tudtam ezt tesztelni. Az eredmény az, hogy a Google Térkép a Wifi- és cellainformációk alapján nem túl segítőkész, azaz nem látom, hogy elhelyezne a jelenlegi pozícióm alapján oda, ahol vagyok, viszont a Waze egyértelműen egy kicsi kék körként körülötte egy kb. 0,5 cm sugarú körrel érzékeli a helyet, ahol vagyok. Holnap mozgás közben is kipróbálom, és visszajelezek, hogy mit tapasztaltam.

(#1164) paolinho válasza blackfly (#1162) üzenetére


paolinho
őstag

Az a helyzet, hogy se a Waze, se a Google Térkép alatt nem volt helymeghatározás GPS nélkül.

(#1165) Biggeszkij válasza tthom (#1160) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Van, hogy órákig böngészem az Index alkalmazást, semmi melegedést, vagy extrém merülést nem tapasztaltam.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#1166) mazsi


mazsi
senior tag

A Paranoid Android fedett helyen is egész jól boldogul GPS nélkül.

Az Index helyett pedig könnyedén találtok értelmes hírcsatornákat-bár napi 20 percnél többet nem érdemes a mostani hírekre szánni :P

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#1167) tthom válasza Biggeszkij (#1165) üzenetére


tthom
senior tag

Közben nyomtam egy uninstall - install-t, ránézésre megjavult. Kösz mindenkinek! :R

(#1168) mazsi


mazsi
senior tag

Épp belejöttünk a Lineage Android tesztelésébe, másris itt a 15-ös verzió Android 8 alapokon :P

Nem vagyok hétvégén értelmes gép közelében, de valaki igazán tesztelhetné a közjó érdekében.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#1169) paolinho válasza mazsi (#1168) üzenetére


paolinho
őstag

Hát azért ezzel még vannak problémák!
Én szeretek kísérletezgetni, de az ujjlenyomat azért szerintem alap, hogy jó legyen. Az NFC nekem mostanában lett egy picit érdekes, hogy a Simple-hez lehetett társítani más bank általi kártyát. Teszteltem, lehet a telóval fizetni, ha véletlenül egy vas sincs nálad. Persze előtte fel kell tölteni a virtuális kártyát. Szóval most már az is hiányozna. Ami a "sok funkció hiányzik még"-et illeti, hát, még ez is kérdés, hogy mit takar. Én mindenesetre egyelőre nem kísérletezgetek vele.

"Status of LineageOS 15 for Le Pro 3 Oreo 8 ROM:

WHAT’S WORKING:
– Graphics
– Audio (probably with some bugs)
– Baseband/Radio
– Camera (green preview)
– Wifi
– Bluetooth
– Sensors
– GPS
– Vibrator
KNOWN ISSUES:
– Fingerprint
– NFC (not tested yet)
– SELinux (policies need to be rewritten)
– A lot of features are missing yet"

(#1170) mazsi válasza paolinho (#1169) üzenetére


mazsi
senior tag

Jól emlékszem hogy az NFC a kamera mellett balra van?

Mindig keverem a telefonjaim :P

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#1171) Aucor válasza mazsi (#1170) üzenetére


Aucor
senior tag

Szerintem a kamera fölötti pici csík az. :)

(#1172) mazsi válasza Aucor (#1171) üzenetére


mazsi
senior tag

Le is tesztelem gyorsan, köszi!

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#1173) tthom válasza tthom (#1167) üzenetére


tthom
senior tag

Kicsit korán örültem, megint elkezdte az index app a terhelést. Bosszant, hogy nem tudom miért csinálja. :)
Újratelep után jó volt egy darabig, de megint melegszik, meg szívja az akksit.. :F

(#1174) Biggeszkij válasza tthom (#1173) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Próbáld ezt:
Setup-Alkalmazások-Összes lap, majd keresd ki az Index alkalmazást!
Itt: Tárhely-Adatok törlése, majd Gyorsítótár törlése
Ezután egyet visszalépsz: Kényszerített leállítás.
Teló újraindít, Index start.

Ha most sem jó, akkor én még lefuttatnék TWRP alól egy dalvik/cache wipe-t.

Hátha...

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#1175) tthom válasza Biggeszkij (#1174) üzenetére


tthom
senior tag

Köszi, de mindegy, ha minden héten el kell játszani. :)
TRWP még nincs ez x722-es. Mondjuk akkor már root, aztán alkalmazásszinten bekorlátozom a CPU használatot, de root sincs még. :)

(#1176) #84490496 válasza tthom (#1175) üzenetére


#84490496
törölt tag

Van twrp. Nekem is 722 van és fent a twrp. Tora rom jó,de az ujlenyomat olvasó miatt nekem a banggoodos 20s van fent. Ha volt fent a 26s rom,akkor viszont ne rakd fel a twrp-t. A 26-os lezárja a bootloadert. Ha arra próbálsz twrp-t rakni,akkor full tégla lesz.

Root: twrp-ből supersu működik.. Kipróbáltam.

Apropó index: hibátlanul megy nálam 2 hete... Nálad vmi más lehet...

[ Szerkesztve ]

(#1177) bazso18


bazso18
tag

Van egy ismert oldal ahol couponnal most 67ropi egy 6/64. Szerintem ma még rendelhető :) . Ki keres talál ;)

(#1178) tthom válasza #84490496 (#1176) üzenetére


tthom
senior tag

Persze, bocsánat, rosszul fogalmaztam, csak arra gondoltam, hogy nekem nincs még TWRP feltéve. :)
Tudom, itt lehet valami problem, de fogalmam sincs, hogy mi..
Amúgy olvastam én is, ezért 020-as Banggood van még nekem is, nem próbálkoztam a 026-al. De mindegy, majd egyszer meg lesz az oka.

(#1179) paolinho válasza #84490496 (#1176) üzenetére


paolinho
őstag

Ez mondjuk sajátos problémája lehet a 722 alatt a 026-os romnak, mert a 720 alatt a tora33-féle rom se nem zárja vissza a bootloader-t, se semmilyen problémát nem dob a használata során.

(#1180) #84490496 válasza paolinho (#1179) üzenetére


#84490496
törölt tag

A Tora féle rom szándékosan a 20S romra épül. A gyári 26s update zárja le a bootloadert.

Tthom: Az index-re: Nekem a bangoodos 20S van fent + twrp + root( supersu..). Root explorerrel kiszedtem,ami nem kell ( pl alexa cuccok... 4PDA-n utána tudsz google-fordítózni,ha van kedved.) . Plusz ezek után toltam rá twrp-ből egy clean dalvik és clean cache-t. ( Mást nem! ) . Így atomstabil, gyors és az indexnek sincs problémája.. pedig minden nap nyúzom az indexet is...

Mondjuk EZ érdekes lehet.. Ez elvileg nem zárja a BL-t...

[ Szerkesztve ]

(#1181) tthom válasza #84490496 (#1180) üzenetére


tthom
senior tag

Kösz, megnézem a root-al akkor majd. Az a ROM érdekes.. Úgy látszik szépen lassan jönnek Custom romok.. Úgy látszik az x722 se lesz annyi rossz vétel. :)

(#1182) #84490496 válasza tthom (#1181) üzenetére


#84490496
törölt tag

Egyenlőre kitchen rom,tehát meg kéne várni pár tapasztalatot sztem :)

Így sem rossz vétel a 722. Nekem 43-at megért,nagyon imádom így is :D

(#1183) tthom válasza #84490496 (#1182) üzenetére


tthom
senior tag

Mázlista, nekem majd 46e volt. :)

(#1184) tonyi


tonyi
tag

JUI romot próbálta már valaki?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#1185) #84490496 válasza tonyi (#1184) üzenetére


#84490496
törölt tag

A kínai eui-t? Amennyit olvastam, x722-n tönkre is vágja a modemet... X722-n nincs is visszaút eui-ra... Lehet,hogy 720-nál ez már megoldott...

(#1186) ezmivolt


ezmivolt
tag

Sziasztok! Az összefoglalóban a gyári roomok forrása nektek működik?
https://bbs.le.com/zt/eui/le_pro3.html
erre gondolok....mert nekem nem...

az én készülékemben a hiba, vagy tényleg elköltözött?

(#1187) PanUser


PanUser
tag

Sziasztok!
Néztem a gearbest-en ezt a telefont. Kérdésekre válaszolva, azt írja GB, hogy X722-es és nincs benne B20.
Valaki vett innen, vagy más esetleg tudna segíteni? Máshol nem láttam X722-est B20 nélkül, létezik ilyen változat is vagy a GB rosszul válaszol? Infrát nem írja, biztosan van benne?
Köszi előre is.

(#1188) #84490496 válasza PanUser (#1187) üzenetére


#84490496
törölt tag

Nekem Banggood-ról van X722. Van benne B20 és infra is...

(#1189) tthom válasza #84490496 (#1188) üzenetére


tthom
senior tag

Szintén Banggood x722 és van benne B20, infra.

[ Szerkesztve ]

(#1190) PanUser válasza tthom (#1189) üzenetére


PanUser
tag

Ezért vagyok bizonytalan, mert a Gearbest olvasói kérdésre válaszolva az oldal alján írja, hogy nincs B20; infráról nem is szól az oldal...
Most vagy több változatban is létezik az X722, vagy a Gearbest írta rosszul.
Nekem kellene mindkettő...

(#1191) #84490496 válasza PanUser (#1190) üzenetére


#84490496
törölt tag

Lehet,hogy kínai belpiacos,de tudomásom szerint kizárólag B20-al,infrával felszerelt 722 létezik....

(#1192) ezmivolt


ezmivolt
tag

Recoveryből hogyan lehet törölni a korábban feltöltött fájlokat?

(#1193) Rashid1993


Rashid1993
újonc

Üdv!
Tegnapi napon a Leeco Le Pro 3 készülékem 10%-os akkumulátor töltöttségi szinten volt, ezért rádugtam a gyári töltőre. 20 perc múlva ránéztem, de semmi életjelet nem adott :( . Nem kapcsol be, csak a fekete képernyő, valamint semmilyen LED jelzés sincs, ha rádugom tölteni a telefont. Kipróbáltam mindent, de nem tudom bekapcsolni a készüléket. A telefon majdnem 1 éves és a BB72-es rommal.

Ilyenkor mi a teendő? Az akkumulátor halt meg? Ha igen akkor lehet-e ilyen aksit szerezni és ha lehet akkor van aki ki is tudja cserélni? :(

(#1194) ezmivolt válasza Rashid1993 (#1193) üzenetére


ezmivolt
tag

Valami hasonló velem is, és mással is történt már, lejjebb megkereshető.
Az enyém reggelre produkálta ezt a tetszhalottságot. Próbáld sokáig nyomvatartani a bekapcsolón az ujjad, hátha magához tér. Az enyém pár nap alatt lemerült, és ekkor még épp a postázás előtt (garis) rádugtam a töltőre, és ekkor életjelet adott... Azóta is megy kifogástalanul.

(#1195) ktamas76


ktamas76
csendes tag

LeEco-hoz létezik olyan modul mint ami a sima androidban van energiagazdálkodás néven (wifi, BT.. ki be kapcsoláshoz)?
Illetve olvasgattattam, hogy Pro3-hoz nem szerencsés a sima üvegfólia, hanem full cover ajánlott. Igaz ez az S3-re is?

(#1196) PanUser válasza #84490496 (#1191) üzenetére


PanUser
tag

LeEco Le Pro3 Elite X722
Próbáltam nyomozni, ahol tudtam, de biztos infót nem tudott senki adni. De...
a GearBest módosított a leírásban, odaírta a B20-at is (a vásárlói kérdéseknél még ott van, hogy "nincs B20")!
Van más jó telefon is hasonló áron, én ezt választottam. Megrendeltem, lecpro3lite kóddal még kb. $3 lejött, +EU express, így ~44e, ha esetleg mást is érdekelne...

[ Szerkesztve ]

(#1197) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Üdv!
Most rendeltem ezt:

https://m.gearbest.com/cell-phones/pp_620054.html?wid=4&lkid=12146695

Annyi féle verzió van a piacon....
Tudnátok segíteni, hogy ebben mi van?
(NFC, infra, b20)

(#1198) Biggeszkij válasza LantosBerry8 (#1197) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Elvileg ITT mindent megtalálsz róla.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#1199) PanUser válasza LantosBerry8 (#1197) üzenetére


PanUser
tag

Szia, én is ezt rendeltem. :)
Erről van szó: kimovil-en
A gearbest leírása rossz volt, most is hiányos. Infra, B20 elvileg van, de NFC nincs.
Ez az X722-es az X720-as "lebutított" verziója, kicsit gyengébb: proc snap821 helyett snap820 és kimaradt az NFC.
Telefont még nem kaptam meg (pár hét még :( ), de szerintem jól választottál.

(#1200) LantosBerry8 válasza Biggeszkij (#1198) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Köszi!
Valakinek esetleg van itt köztetek ilyenje?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.