Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) tonyi válasza paolinho (#1097) üzenetére


tonyi
tag

Sziasztok!

A kábel ment tönkre. Új kábellel tökéletesen tölt.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#1102) paolinho válasza tonyi (#1101) üzenetére


paolinho
őstag

Hallelúja! :)
Ezt jó hallani már csak amiatt is, hogy a készülék még mindig állja a sarat. Kipróbálva a OP 5-öt, nem győzöm hangsúlyozni, hogy mennyire elégedettebb vagyok a Le Pro 3-mal, mint anno voltam a Oneplus-szal. Az egy "gyorsvonat", de semmi több a szintén szélsebes LP3-hoz mérve. 180e-es Antutu a 150e-eshez képest. Bevallom én ezt a 150e-et sem használom ki, akkor mihez kell a 180e?. Kamera kb. hasonló produkcióval bír, de sz OP5-ön az akku teljesítményénél érezhető a 20% hátrány. A többi elem hasonlóan minőségi a két telefonon, bár nem bírom nem leírni, hogy érthetetlen számomra, hogy egy 154e-es készülékben miért nem fér el az infra?! Mert az OP5-be ez nem kapott szerepet.

Viszont ami a LP3-at illeti, nagyon sajnálom, hogy a cég likviditási problémákkal küzd, és csak bizakodni tudok abban, hogy egyszer (talán soha el nem jön a napja), minden rendeződni fog a vállalat háza táján. Vagy ha nem, akkor a mérnökei új néven, új körülmények között újra bizonyítani fognak máshol, máskor.

Korábban esett szó a 26S rom-ról. Az végül is elbukott béta szakaszban?

(#1103) workin


workin
senior tag

Ezt az AICP -ROM -ot próbálta már valaki ?

https://forum.xda-developers.com/le-pro3/development/rom-pre-official-aicp-12-1-android-7-1-t3575378

Ha igen, tapasztalatok ?

(#1104) paolinho


paolinho
őstag

A LeEco.re oldalon boncolgatják a 026S stabil rom-ot. Sajnos nem multilanguage, viszont ennek kapcsán kérdezném én is, hogy ezzel kapcsolatban van valakinek gyakorlati tapasztalata már?
Ha megfelelő lenne a rom, esetleg van rá törekvés, hogy a meglévő nyelvek közé bekerülhessen a magyar?
Maga a magyarítás, mint művelet inkább időigényes, vagy jellemzőbben inkább nagy fokú programozói tudásra szorítkozik?

(#1105) workin válasza paolinho (#1104) üzenetére


workin
senior tag

Nemtudom mennyire stabil a 26S, ha jól hallottam akkor akik gyárin vannak kapták OTA _n.
XDA -n Turbo foglalkozik a 26S -el. (nem próbáltam még).

(#1106) Biggeszkij válasza paolinho (#1104) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Időigényes IS, és hozzáértést IS kíván. Anno a LeTV LE 1S fórumán volt ez téma, amikor Tibcsiék elkezdték a rom fordítást. A kész, lefordított nyelvi fájlt azután meg kell küldeni a rom fejlesztőjének, aki beteszi az oprendszerbe. Azután előjönnek kisebb-nagyobb hibák, azt javítani kell (már amit egyáltalán lehetséges), újra visszaküldeni, beletenni, stb, stb...

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#1107) paolinho válasza Biggeszkij (#1106) üzenetére


paolinho
őstag

Értem. Hát akkor csak abban lehet reménykedni, hogy egyszer hátha valaki (talán BB72) összehozza a 026S-t egy multirommal.

Más: egy ideje arra lettem figyelmes, hogy a Telefonkezelő-ben az Adathasználat menüpont alatt, ha az Adatforgalom beállításába be szeretnék lépni (jobb fent fogaskerék), akkor összeomlik az alkalmazás. Ennek mi lehet az oka? Kb. 2 hete ezzel még nem volt semmi bajom.

(#1108) paolinho válasza workin (#1105) üzenetére


paolinho
őstag

Te szoktál BB72-vel kommunikálni. Esetleg nem kérdeznél rá nála, hogy tervezi-e, hogy a 026S-t is kompatibilizálja többnyelvűre?

Esetleg idő közben nem tesztelted az általad is érdeklődés alá eső AICP 12.1-es romot? Ez tudhat magyarul?

(#1109) SonyMan


SonyMan
újonc

Sziasztok! Már a Magyar Postánál van a telefonom! Ha megfogják a vámnál, akkor még kb 1-2 hét, ha nem fogják meg, akkor néhány napon belül megkapom :))

(#1110) Aucor válasza paolinho (#1108) üzenetére


Aucor
senior tag

AICP-ről: tud magyarul, alapbeállításon kifejezetten lassú rom, mivel vissza van fogva a processzor. A hang nálam recsegős volt vele, ugyanúgy, mint a Paranoiddal. De a Paranoid legalább vaj simán futott... Érdekes, hogy ez a hang bug Lineage alatt nincs...

(#1111) paolinho válasza Aucor (#1110) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi, hát ez a kritika őszintén szólva nem csinált túl nagy kedvet a rom tesztelésére. Marad a BB72 féle 023S.

(#1112) Akkoo71


Akkoo71
csendes tag

Akciós áron kaphatóak az utolsó darabok Öt darab rendelésétől.

(#1113) paolinho válasza Akkoo71 (#1112) üzenetére


paolinho
őstag

Ez rohadt jó áron van így, bár számomra nem egyértelmű, hogy melyik specifikácót adják ennyiért. Felüla hirdetés szövegében 6Gb/64Gb-írnak, lentebb a termékleírásban már csak 4Gb/64Gb szerepel. Mondjuk az is megéri ennyiért.

(#1114) msanyi67 válasza Akkoo71 (#1112) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Sajnos az amerikába szánt változat, nincs B20

(#1115) paolinho


paolinho
őstag

Arra nincs esetleg ötletetek, hogy a LeEco Wallpapers aplikációkból lementett, és beállított háttérkép, és képernyővédő kép, hol tárolódik a telefonon?
Az a helyzet, hogy szeretnék egy újratelepítést a rendszer kapcsán, viszont nagyon tetszik ez a két korábban mentett kép, de újra nem adja be azóta sem az app.

(#1116) peestricy


peestricy
csendes újonc

Üdvözlet! Segítségeteket kérném.
Vásároltam a Spemall-ról egy leeco le pro 3-at.Nyomtam egy factory resetet.A telefon újraindítását követően a kezdő beállításoknál(nyelv,régió,sim kártya,hálózat) után a myleeco belépésnél vagy regisztrációnál nem enged tovább a következő üzenettel:
We've detected that this device is already bound with the following account:
187****0267
Enter the password to unbind with this device before logging in to a new account.
Márpedig én nem regisztráltam a telefont.
A szervíz elküldött egy romot amit nem tudok feltelepíteni mert nem érzékeli a telefont a számítógép fastboot módban csak simán bekapcsolva médialejátszóként.MTP drivert telepítettem de semmi.
Win7 és 10-el is próbáltam.
Volt már egy helyi szervízben is de nem tudtak csinálni neki semmit (lehet nem is értenek hozzá).
A segítséget előre is köszönöm.

(#1117) msanyi67


msanyi67
csendes tag

Hátha valaki már találkozott vele, az a próblémám, hogy ha képeket másolok a telefonra(DCIM-Camera) akkor a fájlkezelő látja a képet, meg is lehet nyitni, de a galéria nem, így nem tudom se instagram-ra feltölteni, se Viber-rel tovább küldeni. Kérem segítsen valaki. LeMax 2-őn és LePro 3-on is úgyan ez a gond.

(#1118) mazsi válasza msanyi67 (#1117) üzenetére


mazsi
senior tag

Be tudod állítani a Galériában hogy miket listázzon. Amúgy meg sokkal jobb programok vannak erre, pl a QuickPic.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#1119) paolinho válasza paolinho (#1115) üzenetére


paolinho
őstag

Erre végül is a Le Max 2-n Rozmika fórumtárs adta meg a tutit:
data/system/users/0
(nincs kiterjesztése, nevezd át!)
ilyen néven találod:
wallpaper
wallpaper_lock
wallpaper_lock_orig
wallpaper_orig
esetleg még :
/data/data/com.android.wallpaperbackup/files
wallpaper-lock-stage
wallpaper-stage

Más: egy ideje nem tudok belépni a Telefonkezelő-ben az Adathasználat-nál a Beállítások-ba (jobb fent fogaskerék), mert leáll az alkalmazás egy hibaüzenettel. Viszont, ha angolra átállítom a nyelvet, akkor simán beenged, és tudok pl. adaforgalmi korlátot módosítani.
Ez milyen hibából fakadhat, illetve van rá megoldás?

(#1120) jagr68


jagr68
tag

Arra nem tud valaki választ, hogy a képernyő-zárhoz beállított képem miért cserélődik le valami gyári fosra? Naponta egyszer eljátsza ezt velem! :W

(#1121) paolinho válasza jagr68 (#1120) üzenetére


paolinho
őstag

Próbáld meg a fent írt módon kimenteni a data alól a kívánt képet, és aztán azt add meg zárképernyőnek. Az tuti nem fog elvándorolni. Jelenleg szerintem a gyári Wallpapers app alatt lehet engedélyezve, hogy váltogassa a képeket.

Viszont sikerült rálelnem a Telefonkezelő problémára. A megoldás az volt, hogy a Beállitások - Alkalmazások - Telefonkezelő alatt a Tárhely - ben Adatok törlése, és ezt követően már nem omlott össze magyar nyelv alatt sem az app.

[ Szerkesztve ]

(#1122) Biggeszkij válasza paolinho (#1121) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Ez valamikor régebben nekem is előfordult már, de nem jutott eszembe a megoldás. Így, hogy leírtad, már emlékszem nekem is ez, mármint a tárhely adatok ürítése segített.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#1123) Boom21 válasza Biggeszkij (#1122) üzenetére


Boom21
tag

sziasztok! Nemrég tulaja lettem egy x722-es változatnak. Nagyon jó kis telefon, semmi bajom eddig vele, de biztonságosabban érezném magam ha találékony hozzá rom-ot... A jelenlegitől tudok valahogy biztonsági másolatot menteni?

(#1124) paolinho válasza Boom21 (#1123) üzenetére


paolinho
őstag

Ha teszel rá egy TWRP recovery-t, akkor a jelenlegit is le tudod menteni, de ITT megleled a hivatalos 026S romot hozzá. Tudtommal ez csak angolul tud, de szerintem ami most van a telódon, sem "beszél" magyarul.

(#1125) mazsi


mazsi
senior tag

Tovább javult a Paranoid android teljesítménye. A 7.1.2 már csak 10%-al marad el a gyáritól sebességben, és a gps is majdnem jól működik :)
A felületen viszont rengeteget reszeltek.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#1126) Boom21 válasza paolinho (#1124) üzenetére


Boom21
tag

Köszi a linket! 5.9.020S (Stable) van most rajta és magyar... AnTuTu 150992-t mért rajta.

(#1127) mazsi válasza Boom21 (#1126) üzenetére


mazsi
senior tag

Az Antutu az egy program a másik 8-10 mellett. De ha már szóba hoztad, ez szűzen 142 ezret tudott.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#1128) Boom21 válasza mazsi (#1127) üzenetére


Boom21
tag

Csak a rom sebessége miatt írtam mit mértem... viszonyításként...

[ Szerkesztve ]

(#1129) workin válasza mazsi (#1125) üzenetére


workin
senior tag

Mit értesz a GPS majdnem működik alatt ?:D

(#1130) mazsi válasza workin (#1129) üzenetére


mazsi
senior tag

Azt hogy 3-5 másodpercenként elveszíti a jelet 2-3 másodpercre, majd kezdi elölről. Ez Wazze alatt a legkritikusabb, de minden alkalmazással csinálja ez a ROM. A gyári op betonstabil volt.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#1131) msanyi67


msanyi67
csendes tag

Van-e valakinek ötlete arra a problémára, hogy a TWRP-ben teljes rendszer mentést nem tudom sehova sem kimenteni, így csak a telefonon van meg.

(#1132) Aucor válasza msanyi67 (#1131) üzenetére


Aucor
senior tag

USB-OTG pendrive?

(#1133) msanyi67 válasza Aucor (#1132) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Úgy sem, már megpróbáltam. A fájlok egy részét kihagyja, kb fele a mentett anyagnak.

(#1134) Boom21 válasza msanyi67 (#1131) üzenetére


Boom21
tag

Én is így jártam, bár otg-nem próbáltam...

(#1135) SonyMan


SonyMan
újonc

Sziasztok!
X722 telóm van. Maga a telefon nagyon jó, de a 26s rendszer egy nagy rakás...
Semmit nem lehet rajta magyarul elindítani, bármilyen alkalmazásból egy linket nyitnék meg, a gyári böngészőt erőlteti, hogy azzal nyissam meg. Ja, az alapértelmezett böngészőt hiába állítom bármi másra, csak a gyári böngésző lesz az alapértelmezett. Folyton erősödik hogy regisztráljam magam a saját szolgáltatásaikba, de regisztrálni nem lehet, mert a magyarországi adataimat nem fogadja el. Telefonszámot amikor meg akarom adni, mindig azt írja, hogy érvénytelen. Röviden ennyi. Lenne még több is, csak most mobilról vagyok, és nem szeretek így írni.

(#1136) paolinho


paolinho
őstag

Hasznája valaki a Paranoid Android rendszert a telón. Jelenleg a 7.3.0-nál tart, és érdekelne, hogy miként muzsikál mostanság?

(#1137) mazsi válasza paolinho (#1136) üzenetére


mazsi
senior tag

Pont egy hete frissült a cucc, talán 22-én.

Ha visszaolvasol, látod hányan írtunk róla. Nem rossz, de örök dillemma hogy a nagyobb tudású Paranoid, vag a stabil, és brutálisan gyors gyári ROM maradjon-e a telefonon nálam. Mondjuk az idő nem a gyárinak dolgozik, az fél éve nem frissült, de már éve is elavult volt.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#1138) paolinho válasza mazsi (#1137) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi, igen olvasgattam korábban, hogy milyen hibákkal küszködik a rendszer, és ezért is érdekelt volna, hogy ezekhez képest történt-e már valami javulás. És igen, pont az volt az oka a kérdésemnek, hogy a gyári rendszer (23S, amivel egyébként én maximálisan meg vagyok elégedve) nem valószínű, hogy magyar nyelvvel tovább frissülhetne.

(#1139) mazsi válasza paolinho (#1138) üzenetére


mazsi
senior tag

A gyári nem fog frissülni. Sajnosutód sem jött ki, ezért marad a Marsmallow két év lemaradással :O

A PAraoid pedig szépen fejlődik, de azért akad még hiba benne bőven.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#1140) tthom


tthom
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy x722-es változatot, ma érkezett meg. Ugyanakkor eddig az összes telefonomhoz volt gyárilag fólia, ezen nincs.. Nem rendeltem, gondolván úgyis van rajta, azzal is el leszek egy darabig. Nincs véletlenül valakinek egy felesleges? Akármilyen jó, csak amíg megérkezik.. Ha igen, dobjon már egy privátot pls, használnám, de bármilyen szép is fólia nélkül, csak jó lenne a képernyőre egy. :)

Köszönöm,
Tomka

[ Szerkesztve ]

(#1141) tonyi


tonyi
tag

Sziasztok!
Próbálta már valaki a tora33 által készített romokat? Én ma raktam fel ezt X720_stable_26s_MagiskRoot_v4A_xposed_C.B.G_tora33. Idáig elég ígéretesnek tűnik. Van benne magyar nyelv is, kb. 40%-os a fordítás.
Itt elérhetőek a romok.

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#1142) tthom válasza tonyi (#1141) üzenetére


tthom
senior tag

Valamint van belőle x722-es változat is. :C
Hozzátartozik, hogy az ujjlenyomatolvasó nem működik benne.

(#1143) tonyi válasza tthom (#1142) üzenetére


tonyi
tag

Nekem x720-on működik.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#1144) tthom válasza tonyi (#1143) üzenetére


tthom
senior tag

Pár napja olvastam, hogy x722-es verziónban nem, azért írtam, de lehet azóta változott.

Szerk: még mindig oda van írva: "in20s, bug: not work fingerprint"

[ Szerkesztve ]

(#1145) msanyi67


msanyi67
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudja miért nem engedi a Castle Clash nevű játékot telepíteni?
Letölti elkezdi telepíteni és a képen látható hibát írja ki mindig.

[ Szerkesztve ]

(#1146) tonyi válasza tthom (#1144) üzenetére


tonyi
tag

Az ujjlenyomattal való feloldás jó, viszont a "tap to capture photo" funkció nem működik.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#1147) tthom válasza tonyi (#1146) üzenetére


tthom
senior tag

Nekem olyan funkció kellene, hogy ujjlenyomattal feloldás, de kód nélkül, tehát simán bekapcs gomb + csúszka-val is lehessen mellette. De mindenáron jelszóval akarja védeni a kijelzőt.

(#1148) paolinho válasza tthom (#1147) üzenetére


paolinho
őstag

De hát ennek így mi értelme lenne? Ha nem akarod védeni, akkor minek az ujjlenyomat?
Ebben a felállásban biztos nincs opció.

(#1149) tthom válasza paolinho (#1148) üzenetére


tthom
senior tag

Hát amikor felemelem / kihúzom zsebből egy kézzel a telefont, akkor fel is oldhassam egyszerűen a kijelzőt. ;]

(#1150) paolinho válasza tonyi (#1141) üzenetére


paolinho
őstag

Noha nem túl nagy itt most az élet, de azért hagy kérdezzem meg a tora33-féle rommal kapcsolatban, hogy az eltelt egy hónap tapasztalata alapján Ajánlott-nak mondható?
A telepítését illetően csak simán TWRP alól rátelepithetem az előzőre, vagy tisztán kell újra rakni?
Szóval, ha van vele kapcsolatosan bármi, megköszönném, ha megosztaná, aki esetleg ma is ezt használja!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.