Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) hari73f válasza nexus6 (#1550) üzenetére


hari73f
aktív tag

Igen kicsit különc telefon, IP 58 vízállóság
23Mpx kamera OIS
Gondoltam nyáron jó lesz másodtelefonnak...fotózgatni a vízen

LePro 3 kamera...
Most a ZTE Axonhoz (20Mpx OIS f1.8) képest gyengécskébb főleg setétben 😄

[ Szerkesztve ]

(#1552) Danika256 válasza LantosBerry8 (#1535) üzenetére


Danika256
aktív tag

Végül újratelepítettem inkább tisztán az egészet a TWRP 3.1-el, minden hibátlanul felment és működik! Tehát TWRP hiba!! Elég érdekes nekem, hogy visszamenőleg nem kompatibilis a 3.2, meghülyülnek az appok, és még ott van az érintő probléma is.. Nagyon nem fasza..

(#1553) Danika256


Danika256
aktív tag

Sziasztok!
Ma is tesztelgettem egy picit! Kipróbáltam a Pixel Experience [AOSP] ROM-ot, és a Steve Mars féle Genesis 26S-t is!
A pixelben (25.-ei build)nagyon kellemesen csalódtam! Tényleg szuper rendszer.. lesz! Már most nagyon gyors, pörgős, de sokszor be-belassul, megakad. Ez a legnagyobb hibája! Mivel ebben is BlackScreen kernel van, lehetséges, hogy az okozza, mert hasonlóak a tünetek az AICP 13.1-éhez, de annál sokkal-sokkal jobb! Teljesen letisztult, jó volt látni, hogy milyen az igazi android! :) De nekem azért az egyéb funkciók hiányoznak! Teljesítményben még alulmarad a görög 20s EUI-hoz képest, antutuban tuningolva tud annyit, mint a 20S alapból!

Kipróbáltam a Genesis-t is, igazából ebben is kellemesen csalódtam. Nem sok kínai app volt benne, hibát nem tapasztaltam! Azt hozza amit a gyári 20S EUI-is tudott!Gyorsabbnak nem gyorsabb.. Legnagyobb hiányossága a plusz funkciók és a magyar nyelv hiánya!
Ahogy néztem a zipet ez feltelepítette a 26S firmwarét is, úgyhogy amikor újratelepítettem a 20S-t tisztán, akkor azt nem írtam felül :)

Egyébként végigpróbáltam, EUI-hoz mindenképpen a 3.1-es TWRP való, az újabbal nem mennek az appok rendesen telepítés után. Főként a google szolgáltatások rossz, be sem lehet jelentkezni mert mindig leáll.. A 3.1-el is csak a stock verzió telepíthető fel rendben, bár az teljesen tisztán kínai appok nélkül is felment hiba nélkül.

Érdekes, hogy nem lettek ezek javítva és újdonságról sem láttam semmit.. Novemberi fejlesztés..
Viszont 720-as hoz láttam EUI-hoz feltuningolt kernelt, az működne a 722-vel? Vagy hard brick lenne a vége??
Amíg nincs arra megoldás azt nem merném megkockáztatni.. :)

(#1554) LantosBerry8 válasza Danika256 (#1553) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Tehát ha jól értelmezem, ha pl. a görög romot akarom kipróbálni, akkor mindenképp a 3.1-es twrpt kell először feltenni....

26s - rádió firmware-t honnan tudok letölteni?

(#1555) Danika256 válasza LantosBerry8 (#1554) üzenetére


Danika256
aktív tag

Igen, így van! Fw-t külön nem tudom sajnos.. :(

(#1556) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Valaki esetleg tudná linkelni a legfrisseb rádió firmware-t Lex722-höz?

(#1557) Danika256 válasza LantosBerry8 (#1556) üzenetére


Danika256
aktív tag

Nagyon egyszerű, csináld úgy ahogy én, felteszed a Genesist és ha inkább váltanál a magyar nyelv meg a kínai appok végett akkor felteszed a Görög 20S-t! Az installerben ne válaszd ki a firmware frissítést, bár azt hiszem alapból sincsen..

(#1558) Danika256 válasza drdagi (#1522) üzenetére


Danika256
aktív tag

Szia!
Megkérhetlek majd, ha esetleg néha-néha lesz időd, hogy beszámolj majd a ROM fejlődéséről??
Mondjuk úgy heti szinten, tuti úgy is frissíted mindig.. ;]
Rettentően tetszett, amint lehet használni szeretném, de a laggolások nálam nem megbocsájtható bűn! Valamint a Dolby Atmos-t is fel kéne varázsolnom rá.. Egyszer egyszer azért egy antutut is lefutathatnál, kíváncsi lennék hogy alakul a teljesítmény, az jól visszaadja. Látom két féle van, gondolom te is a Blackscreen kernelest használod..

Köszi szépen előre is!

(#1559) drdagi válasza Danika256 (#1558) üzenetére


drdagi
csendes tag

[Pixel experience rom]

Jaja, én már maradok a Pixelen. 24-ei blacksreenes van most fenn.
Én nem tapasztalok laggolást. Olyat főleg nem mint amit az icecoldban tapasztaltam. De ha van konkrét művelet ahol neked laggolt akkor megvizsgálom.
Kis bugok vannak, mint az ujjlenyomat olvasó néha nem kelti fel a telót csak a bekapcs gomb után olvas. Vagy a billentyűleütés néha nem rezeg.
Akksi fogyasztás lehetséges, hogy tényleg rosszabb mint a görög romban, de ha így is van, minimálisan. Teljesítményben néhány helyen (mint az ujjlenyomatos feloldás gyorsasága) lassabb, de pl alkalmazásváltás jóval gyorsabb, főleg az alt tabos duplakoppos funkció miatt. Antutu is szarabb pontot generál ~157k helyett.... szétfagyott a telefon teszt közben épp.... újraindult... de az legalább jó gyors :D . Jelzem nem szokott ilyet csinálni :D
A 25-ei változatot nem raktam fel, mert annyit nem ad, és clean installt igényel. Meg épp jön egy újabb.

Ja egy jelentős hiba még eszembe jutott. A videófelvevésnél halk a hang.

Nyilván egyéni szükségek alapján választunk romokat, úgyhogy én leírom a sajátom.
Az euiban nem találtam hibát de nem nőtt a szívemhez . Hasonlított a Miuira, de mégsem volt olyan, és azt is egy kicsit untam már. Szóval vonzottak a 8.1es romok. A hibák már annyira megfogyatkoztak, hogy számomra átbillent a mérleg. Több a jó benne mint a rossz. Meg a szépérzékemet is kielégíti a pixeles téma. Teljesen jól tudom használni mindennapokban is. Nem érnek váratlan dolgok. Egyedül a zenével harcolok még. A dolby valamiért kifagy, a Viper4 meg nem sok szart ér. De másoknak jó a dolby is. Remélem a cleaninstall megoldja.

Ja igen kész az Antutu egy siralmas 118k-t préselt ki magából. Elég gyász, de ha ettől elvonatkoztatok, nem érzékelek jelentős, zavaró lassulást sehol sem.
Szerk: második teszt 132k... érdekes

[ Szerkesztve ]

(#1560) tthom


tthom
senior tag

Sziasztok!

Próbálta valaki a Banggood-os 023 ROM-ot Chromecast-ra? Hozzácsatlakozik, aztán fekete kép a TVn. Egy idő után bontani is szokta a kapcsolatot. Nejem Sony Z3-jával megy szépen, csak ezzel nem. Google Home-ból legújabb van.

Van valami ötlet esetleg, hogy mi lehet a gondja?

[ Szerkesztve ]

(#1561) tthom válasza tthom (#1560) üzenetére


tthom
senior tag

Ja, igen, a neten Le Max 2-nél is ugyanerre a hibára panaszkodnak.. Esetleg ha valakinek van otthon, vagy Sony android TVje, kipróbálhatná..

[ Szerkesztve ]

(#1562) #84490496 válasza tthom (#1560) üzenetére


#84490496
törölt tag

Görög rom + sony 48" =. Ezköz nem található.... Úgy látszik,hogy az alap rom rossz,amiből az összes többit készítették.. Meg kéne nézni a 001 dev rommal is,de nincs kedvem ujragyalulni a telóm ez miatt... Sry :R

(#1563) tthom válasza #84490496 (#1562) üzenetére


tthom
senior tag

Francba.. Kösz azért. Várom még hátha Paranoid és tsa tapasztalat is érkezik. :)

(#1564) tthom válasza tthom (#1563) üzenetére


tthom
senior tag

Amúgy ez akkora baromság. Itt van egy relatíve erős telefon, adna magát, hogy akár TVre rákötve lehetne kicsit játszani, de:

1. MHL nem támogatott
2. Miracast működik, de az csak wifin megy, tehát van késleltetés, ami ront az élményen
3. Chromecast menne kábelen, de nem megy a telefonon
4. Még esetleg opció a Displaylink, de az meg nem tudom mit szól a 3Ds játékokhoz, meg általában megy-e és milyen sebességű.

Grr.

(#1565) Fecc91 válasza tthom (#1564) üzenetére


Fecc91
tag

MHL tamogatott. :)

(#1566) tthom válasza Fecc91 (#1565) üzenetére


tthom
senior tag

Állítólag csak a tesztprogik írják, hogy az, de valójában a Le1s-en kívül nem megy egyikben sem. Legalábbis fórumokon ezt olvasom...

(#1567) hari73f válasza hari73f (#1519) üzenetére


hari73f
aktív tag

Javított új [TWRP] Le Pro3 X720(zl1) és X722(zl0)-re.

[ Szerkesztve ]

(#1568) LantosBerry8 válasza hari73f (#1567) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Mit javítottak benne?

(#1569) hari73f válasza LantosBerry8 (#1568) üzenetére


hari73f
aktív tag

Valamit a titkosításról írtak,, de nem mélyültem bele.
Gyakorlatiasabb vagyok>>> feltelepítettem.
Aztán egy teljes biztonsági mentés OTG/USB-n >>> sikeres :)

XDA-n megtalálod.

[ Szerkesztve ]

(#1570) Danika256 válasza hari73f (#1569) üzenetére


Danika256
aktív tag

Ha már nem gagyizik vele az érintő, már az is előrelépés lenne..

(#1571) hari73f válasza Danika256 (#1570) üzenetére


hari73f
aktív tag

Nekem eddig sem volt problémás az érintő kezelése TWRP alatt (X722). :))
Tessék kipróbálni.

készítettem vele teljes mentést OTG/USB-re
(Samsung EVO+ U3 microSD kártyaolvasóban)
Gyorsan ment még tömörítéssel is, visszaállítás szintén hibátlan.

Mióta USB3.0 OTG kábelem van, lényegesen gyorsabb a mentés.

[ Szerkesztve ]

(#1572) Danika256 válasza drdagi (#1559) üzenetére


Danika256
aktív tag

Köszi a visszajelzést!
Az az igazság nekem az egész rendszer be-belassult, néha majdnem fagyásig, aztán csak a power gomb megnyomása térítette magához. Az antutu fluktuációja is szerintem ezt mutatja, bár érdekesnek tartom, hogy nálad a rendszernél ez nem jelentkezett! Nekem néha dobott 145k-körül is. Nekem fontos a jó teljesítmény, mert játszani is szoktam, van ami azért ki is használja a hardvert! Az EUI meg már feltöltve dobott nekem 157k pontot is, szóval azért jóval gyorsabb, a rendszerről ne is beszéljünk, nagyon pörgős.. Kár, hogy EUI-hoz nincs, vagy csak én nem találtam custom kernelt..
Szóval ha majd rendeződik a teljesítmény és főként nem fog szinte fagyogatni, biztosan felteszem majd.
Ahogy nyomatják a fejlesztést lehetséges nem is kell már majd neki olyan sok idő.. Ha látsz előrelépést légyszi jelezd majd :)

(#1573) Adam004


Adam004
csendes újonc

Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy a görög romot honnan tudom letölteni? :) előre is köszönöm!

(#1574) paolinho válasza Adam004 (#1573) üzenetére


paolinho
őstag

(#1575) #84490496 válasza paolinho (#1574) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ha lehetek szemtelen: javasolt lenne már a kérdésnél tisztázni,hogy melyik Pro3 ról van szó?Elite-re onnan ( is :D ) . X720-ra meg itt érdemes keresgélni google fordítóval... Merthogy Tora megcsinálta a 720-ra és a 722-re is azt a romot....

:R :R :R :R

(#1576) paolinho válasza #84490496 (#1575) üzenetére


paolinho
őstag

Igazad van, jogos az észrevétel.
Bár én azt gondolom, hogy ma már csak X722-est lehet beszerezni, de ez persze nem zárja ki, hogy bárki is az X720-as verzióval kapcsolatosan keressen információt. :K

(#1577) #84490496 válasza paolinho (#1576) üzenetére


#84490496
törölt tag

6/64-es

4/64-es

4/32-es

Ezek közül a 4/32-es pl a mai napig kapható, a többire meg van megrendelés, de még nincs raktáron.. ellenben ígéret van a beérkezésre!!!

Bocsi,gonoszkodom.... :R Egyébként használtan is beszerezheti bárki.. Félreértések elkerülése végett: ha valaki pl a 722-re fel akarja tenni a 720-as romot, akkor kb fél napnyi orálozás lesz a jutalma, mire újra működő telót varázsol magának... A kérdezéskor erősen javaslom a pontos típus megemlítését...

[ Szerkesztve ]

(#1578) Sinkó válasza #84490496 (#1577) üzenetére


Sinkó
tag

A 4/64 kapufa :-)

(#1579) #84490496 válasza Sinkó (#1578) üzenetére


#84490496
törölt tag

Kérsz olyan ali-s eladót, aki be tudja szerezni? Megbízható, már több mindent rendeltem tőle... A linkek csak azért vannak,mert ezek még élő boltok élő ajánlattal.. Még beszerezhető, bár egyre kevesebb helyről és egyre kevesebb az elérhető darabszám.. A kínai oldalakon a LeEco-t leírták,mint telefon gyártót, a pletyik szerint teljesen meg is szűnt a gyártás, tervezés.. készletkisöprés van már csak...

(#1580) Danika256 válasza #84490496 (#1579) üzenetére


Danika256
aktív tag

Az hogy lehet?? Én nem így tudom, hiszem még csak most fut majd fel az X9XX széria!! Jó pénzért már az x950 beszerezhető! Azt tudom, hogy mélyponton voltak jó egy éve, de azóta újra beindult a dolog! Sőt készülőben van a 6-os EUI is! Valami béta verziót láttam a kínaiaknál :)

(#1581) #84490496 válasza Danika256 (#1580) üzenetére


#84490496
törölt tag

Konkrétan 2017 júliusában jelent meg!!!

Nézd meg a spec-t. A raktáron lévő dolgokat söprik ki vele. Fejlesztése 2016 vége-2017 eleje. Nem új . Csak kiadták azt,amit eddig legyártottak....

Én örülnék a legjobban,ha lenne fejlesztés,rom forrás, hibajavítás..de nincs. Ez van...

[ Szerkesztve ]

(#1582) Danika256 válasza #84490496 (#1581) üzenetére


Danika256
aktív tag

Van fejlesztés.. csak kérdés mikorra lesz belőle valami..[link]

(#1583) #84490496 válasza Danika256 (#1582) üzenetére


#84490496
törölt tag

:D :D

Legyen igazad,bár a kínai fórumokon mást írnak... Otthonról este majd linkelem. Most meló sajna... :R

(#1584) Danika256 válasza #84490496 (#1583) üzenetére


Danika256
aktív tag

Úgy látszik van ott azért pénz.. Azért kíváncsi leszek a jövővel kapcsolatban.. [link]

(#1585) Adam004


Adam004
csendes újonc

Köszönöm mindenkinek! :D

(#1586) Danika256


Danika256
aktív tag

Megjelent a 7-es Antutu! ;] A grafika elég brutális, sokat fejlődött, az OpenGL 3.0 most már az alap..
Azért türhetően viszi a vas! :DD
A pontozás is megváltozott persze és gondolom Oreo-n is stabilabban működik!
Nálam EUI-n ezt dobta most:

Oreokon hogy muzsikál??

(#1587) Danika256 válasza Danika256 (#1586) üzenetére


Danika256
aktív tag

Na feltöltött akksival, USB nélkül sokkal jobb :)

(#1588) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

erről valakinek van infója?

Azt írják, hogy stabil....

(#1589) Danika256 válasza hari73f (#1400) üzenetére


Danika256
aktív tag

Most látom csak, hogy már nálad is az új futott! :)
Bár ezt nem értem, hogyan lehetséges, mert azóta többször letöltöttem és a régit tette fel, tegnap frissített!
Azért ebben a majd 194K nagyon kemény! Meg azt sem értem, hogy sikerülhetett, mert nálam úgy laggólt az AICP, hogy még az EUI-t sem tudta megközelíteni.. Azért az a 162K is talán elfogadható nálam EUI-n! Nem tudom, hogy egy Oneplus5T mennyit kaphat, de gondolom az sincs 200 ezer pont felett! Szóval sebesség szempontjából, ár - érték arányban azt hiszem nagyon jók vagyunk! ;]

LantosBerry8
Csak egy kicsit kellene feljebb olvasni. Bhari73f tudná most megmondani, hogy az utóbbi 1 hétben mennyivel lett jobb, de nekem jó egy hete eléggé laggólt és fagyogatott is! A Dolby Atmos sem volt benne, nem tudom ez azóta változott e. Nekem az EUI sokkal jobban bejön!
Amit nagyon várok, hogy kiforrjon, az a [8.1-Pixel Experience ROM] Ez sokkal jobban muzsikált már akkor!

Most látom csak, ez vajon milyen lehet? [link] Próbálta már valaki??

[ Szerkesztve ]

(#1590) LantosBerry8 válasza Danika256 (#1589) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Amiről korábban beszéltetek, az nem ez a verzió volt, ezért tettem fel a kérdésem...

(#1591) Danika256 válasza LantosBerry8 (#1590) üzenetére


Danika256
aktív tag

Igen azóta már Official, meg vannak új buildek. De fogalmam sincs, hogy hogy muzskál az új..

(#1592) drdagi válasza Danika256 (#1589) üzenetére


drdagi
csendes tag

Ugyan az a készítője mint a pixelesnek, ugyan azok az alapok csak ebben nincsenek pixeles dolgok. Nem próbáltam, mert bejön a pixel :D

A tegnapi buildet felraktam a pixelből, végre sikerült felvarázsolnom a dolbyt is. Xiaomi hd pro fülessel iszonyat jól szól, megnéztem pár trailert, olyan mint a moziban. Tetszik

Nyomtam az új antutuval egy tesztet, rendes használat után(nem indítottam újra, futva hagytam a háttérben a használatos appokat) 171k. Fura. Semmi mókolást nem csináltam a procin, minden alap.

(#1593) drdagi válasza drdagi (#1592) üzenetére


drdagi
csendes tag

Kicsit kiakasztó, hogy 50ezer forintos telefon a legfrissebb androiddal, csúcs hardverrel minőségi kinézettel és szereléssel, átlagon felüli akksi... !!!!! Annyira király vásár volt, hogy nem tudok betelni vele :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1594) drdagi válasza drdagi (#1592) üzenetére


drdagi
csendes tag

Csináltam még 2 tesztet, mostmár csak 16*k volt meg 156k ,,,, Érdekes :D
De itt van a 171k proof is :D

[ Szerkesztve ]

(#1595) LantosBerry8 válasza drdagi (#1592) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Akkumulátor és kamera hogy muzsikál?

(#1596) paolinho


paolinho
őstag

Tekintettel arra, hogy az utóbbi hónapokban jellemzően megváltoztak a LeEco Le Pro 3 értékesítésével kapcsolatos lehetőségek, azaz bizonyos típusok szinte elérhetetlenné váltak, illetve bizonyos típusok beléptek a fenti név alatt a kínálati felületre, úgy gondoltam, hogy elérkezett az idő egy kicsit átszabni a már hosszú ideje módosításon, frissítésen – azaz lényegi változáson – át nem esett Összefoglalónkat.
Szeretném előre jelezni, hogy én az első szériás, azaz X720-as (6Gb/64Gb) telefonnal rendelkezem, ezért a webshopoknál jellemzően jelenleg elérhető X722-essel kapcsolatos észrevételekről csak Általatok, illetve a Net-en fellelhető sajtóanyagból rendelkezem információval. Ennek okán arra kérnélek Benneteket, hogy amennyiben igényt éreznétek arra, hogy valamely a topikot érintő fontosnak vélt információ bekerüljön az Összefoglaló-ba, úgy azt jelezzétek felénk priviben.

(#1597) Danika256 válasza drdagi (#1592) üzenetére


Danika256
aktív tag

Szia

Igen köszi, közben tegnap volt egy kis időm tesztelgetni, tényleg ugyanaz mint a pixel, csak lecsupaszítva.
Kipróbáltam mindhárom ROM-ot ( AICP, Pixel, AOSIP 8.1)
Elég sokat fejlődtek, laggolás nincs és minden működik! A Pxelnél az ujjlenyomat olvasó nem szuperált és a
Dolbyt sem tudtam felvarázsolni rá!
A teljesítménytől nem estem hanyatt, Blackscreen ide- vagy oda tuningolva, annyit sem tudott a teló, mint az EUI-n! Kipróbáltam a régi 4.5-ös kernelt, de azzal meg már fagyogatott a rendszer, tesztelni nem tudtam..
Kb. átlag 154k pontot tud max mindegyik! ! Ez elég elkeserítő, szemmel látható a különbség! Többféle beállítást megpróbáltam, csak rosszabb lett! Fogalmam sincsen, korábban hogyan sikerült vele rekordokat dönteni..
Most visszatettem az EUI-t, nagyon szépen belaktam, legyepáltam ami nem kell, csináltam is egy jó mentést! Minden szuperál és pörög!!
Ezzel viszont alap kernellel is ennyit tud a vas, performance módban! ;]

(#1598) LantosBerry8 válasza drdagi (#1592) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Dolbyt hogyan sikerült ráraknod?
A color control nevű alkalmazás mi célt szolgál? - mindig leáll, amint megnyitnám....

(#1599) drdagi válasza LantosBerry8 (#1598) üzenetére


drdagi
csendes tag

https://forum.xda-developers.com/android/software/app-dolby-atmos-axon-7-oreo

A 20180202-es verziót felraktam. Első indításnál befosott párszor, de most már jó. Leszámítva hogy ha pl reseteled a beállításokat akkor nem látszik változás, csak hallatszik. De alkalmazás váltás után jól mutatja már.

(#1600) drdagi válasza Danika256 (#1597) üzenetére


drdagi
csendes tag

Újpenyomat tényleg nem kelti fel a sötét képernyőt csak ha már világít.
Ja hát az eui a leggyorsabb még mindig, de ez engem pl nem zavar, játszani se szoktam.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.