Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) #84490496 válasza gthomma (#1749) üzenetére


#84490496
törölt tag

A 1688-as hsz-olvasd el légyszi.. :R

(#1752) MDMogyi19 válasza Danika256 (#1748) üzenetére


MDMogyi19
csendes tag

7.0.4-es AnTuTu

(#1753) MDMogyi19 válasza Danika256 (#1748) üzenetére


MDMogyi19
csendes tag

Bocsi az előző kiegyensúlyozott módban volt.
Itt van fullon a teszt eredménye

(#1754) Danika256 válasza MDMogyi19 (#1753) üzenetére


Danika256
aktív tag

Szia! Köszi szépen!

Ez már gyorsabbnak tűnik mint az EUI, de egyelőre ennyi miatt nem váltok, viszont jó, hogy ennyit javult a teljesítmény! :)

(#1755) tthom válasza MDMogyi19 (#1753) üzenetére


tthom
senior tag

Ethernet opció van benne? :)

(#1756) Danika256


Danika256
aktív tag

A MIUI 9-et valaki próbálta már LEX720-on? Elvileg van rá állandóan frissülő.. Ha igen érdekelne mik a tapasztalatok az EUI-hoz viszonyítva? Köszi!

(#1757) gthomma válasza #84490496 (#1688) üzenetére


gthomma
senior tag

Szia !
Összedugtam a telefont a PC -vel, a /storge/emulated/0 gyökerébe másoltam az update.zip- et, a recovery azt mondja nem található update.zip. Rossz helyre másoltam ?
Recoveryben "clear user data" -t választottam, a telefon úgy indult hogy "encrpyting phone" ez normális ?

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1758) taki355


taki355
csendes tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni! X722 telefonom van görög EUI rommal. A problémám az lenne, hogy ha egy böngésző oldalon rákattintok egy linkre és átirányítana mondjuk a play áruházba, vagy egy videó külső alkalmazásban történő megtekintésére, akkor alul feldobja azt a lehetőséget, hogy "megnyitás a következővel", de amint rákattintok a megfelelő ikonra, azt írja, hogy "az android rendszer alkalmazás sajnos leállt". Melyik rendszeralkalmazást kellene kiolvasztani hozzá, hogy működjön az átirányítás. Ha valaki tudja a megoldást, azt megköszönném.

(#1759) gthomma válasza #84490496 (#1751) üzenetére


gthomma
senior tag

A kiresetelt telefonon a recovery már megtalálta az update.zip-et de sajnos:
"Failed to update! Cause: error with signature"

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1760) MDMogyi19 válasza tthom (#1755) üzenetére


MDMogyi19
csendes tag

passz, nem tudom.

(#1761) #84490496 válasza gthomma (#1759) üzenetére


#84490496
törölt tag

Aláírás hiba. Akkor marad az,hogy egy twrp-t kellene felhekkelni és azzal feltenni. Viszont: !! Az aláírás hiba akkor szokott előjönni,ha NEM gyári az update csomag,vagy a rendszer és az update nem egyezik meg!!!

(#1762) Danika256 válasza taki355 (#1758) üzenetére


Danika256
aktív tag

Ilyennel nem szokott gond lenni.. Akkor ott valami döglődik a szoftverrel, én ajánlok egy tiszta új telepítést..
Le merem fogadni, hogy utána minden rendben lesz vele..

(#1763) taki355 válasza Danika256 (#1762) üzenetére


taki355
csendes tag

Teljesen tiszta telepítés volt, de volt egy halom felesleges applikáció ami jegelve lett. Szerintem azok közül kellene egyiket kiolvasztani, csak nem tudom, hogy melyiket. Egyébként nem én csináltam, mert, nem sokat konyítok a romoláshoz. Azért köszi a segítséget!

(#1764) gthomma válasza #84490496 (#1761) üzenetére


gthomma
senior tag

Most úgy próbáltam hogy a telefon saját maga töltötte le az 1.7GB -os updatét, természetesen az is verify failed.
Itt 1.82GB -ot ír de 1.73GB töltődik le.

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1765) rongyféreg


rongyféreg
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap vettem kézhez a Pro 3 Elite készüléket. A töltőfej nem Eu-plug-os, bár küldtek hozzá átalakítót. Tudtok ajánlani hozzá kompatibilis magyar csatlakozós töltőfejet? Ki mivel használja? Nekem kicsit bumszli átalakítóval használni. (Ha ez már ki volt tárgyalva a fórumon, akkor elnézést, még folyamatban van a végig olvasás.)

A rootolás és az új rom felrakása ügyben is biztosan lesznek még kérdéseim (ez lesz az első alkalom számomra :-) ), de az még a jövő zenéje.

Köszi!

(#1766) #84490496 válasza gthomma (#1764) üzenetére


#84490496
törölt tag

Otthon ránézek. Kérek egy kis türelmet...3 napja 16 órázom a melóhelyen,este 11 körül érek haza,otthon ránézek..

#1765: én egy lenovo p2 töltővel használom,amikor nincs usb-re rakva.. Az esetek 90%-ban usb ről töltöm,hogy ne vágjam gallyra az akkut a gyorstöltéssel. Samu s8 töltő viszont nem kompatibis vele,asszonyéval kipróbáltam.. :)

[ Szerkesztve ]

(#1767) rongyféreg válasza #84490496 (#1766) üzenetére


rongyféreg
csendes tag

Köszi!

(#1768) Danika256 válasza #84490496 (#1766) üzenetére


Danika256
aktív tag

Én is egyetértek, szerintem a gyorstöltés káros az akksira, esetleg vész esetén jól jöhet! A gyártóknak nem érdeke, hogy évekig húzza, és ne felejtsétek el, hogy ebben a telóban nem könnyű cserélni, mert az LCD-t kell kimelegíteni hozzá, csak elölről cserélhető!! Szóval kímélni kell! Amúgy bőven elég az USB-n tölteni!
Ha gyorsabb kell, akkor én az OPO 2A-es töltőjét használom, azzal is gyorsan tölt, mégis kíméletesebb!
De jó ez a brutál gyári is, de azt csak tényleg vész esetén.. :)
Fél óra alatt felrántja..

(#1769) gthomma válasza #84490496 (#1766) üzenetére


gthomma
senior tag

Nagyon szépen köszönöm ! :)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1770) paolinho


paolinho
őstag

Úgy néz ki, sikerült megoldást találni a X720_5.9.028S_VR3_ROW_CUOCO92 rom Xposed problémájára. Nálam legalább is Cuoco92 ezen tippje működik:
Menj a TWRP recoverybe. Menj a Mount-ra és telepítsd a system partíciót. Menj a "FileManager" -be és keresse meg a "system" mappát. Menj a system / priv-app / Launcher3 programba, és töröld az "oat" mappát. Indítsad újra a telefont és működik.

Én mondjuk előtte játszottam egy kicsi a Magisk-kel, amíg sikerült életet verni az Xposed-be. Kezdve ott, hogy az Xposed Installer-t (3.1.1-et dobta) rajta keresztül tettem fel, illetve az inaktív Xposed Framework-öt magán a saját alkalmazásán keresztül élesítve (Telepítés/Frissítés alól) tudtam aktívvá tenni, tehát nem TWRP alól.

[ Szerkesztve ]

(#1771) #84490496 válasza gthomma (#1764) üzenetére


#84490496
törölt tag

Verzió: EUI5.9.027S (melyet a 28S és a frissítés nem)
Hozzávalók: képek a firmware
Leírás: Többnyelvű Google szolgáltatások és alkalmazások díszítve LeEco, NFC nem
OS: Minden Android 6.0

Letöltés: A teljes csomag egy PC
Méret: ~ 1,31 Gb

Figyelem! Mielőtt piercing berendezés célszerűen kell tölteni akár 100% -kal, vagy legalább 70%
, hogy az EEPROM devaysa használata pontosan azok scriptek batch fájl a csomagban (a frissítés csomag)

Hogyan villog?
#
Utasítás a Windows felhasználók számára
0. le a firmware linket
1. Csomagolja archív
2. Engedélyezze USB hibakeresés és „OEM feloldása”. Csatlakozás egy számítógéphez, várjon, amíg a meghajtóprogram telepítése (ha a vezetők már, akkor hagyja ki ezt a bekezdést)
3. Menj a kicsomagolt mappát a firmware-t és futtatni a batch fájlt x7_flash_tool.bat (azok számára, akik a készüléket fastboot távon x7_fastboot_flash_tool.bat )
4. Watch , olvassa le, igyon kávét és várja meg a firmware végét.
6. Elfogadjuk, hogy újraindítjuk az eszközt

Forrás: 4PDA topic

EZ a bejegyzés,ami google fordítózva lett...

Elvileg ez az európai rom.Amit Te linkeltél, az meg -szerintem- a kínai rom....Lehet ( és csak LEHET ) hogy a két rom nem egyezik, egyedi azonosítójuk lehet és akkor érthető,miért dob errort az update-re...

(#1772) tthom válasza #84490496 (#1771) üzenetére


tthom
senior tag

Érdemes angolra fordítani bármit, ha az ember tud angolul.. Sokkal értelmesebb szöveg jön ki az pl. oroszból. :)

(#1773) #84490496 válasza tthom (#1772) üzenetére


#84490496
törölt tag

Az ok,de Neki nem biztos,hogy jó... Ezzel a válasszal inkább az volt a célom,hogy linkeltem a rom helyét, hogy hogyan érdemes megnézni és hogy a google fordítás majomságával együtt is azért kisilabizálható a teendő.. :D

Google fordító működési elve : bármiről angolra,majd utána andolról a kívánt nyelvre,majd megjeleníteni a kívánt nyelven. Én ha fordíttatok is,angolra szoktam..12 év angol tanulás és 20 év aktív angol használat mellett továbbfordításnak nem látom szükségét...

[ Szerkesztve ]

(#1774) tthom válasza #84490496 (#1773) üzenetére


tthom
senior tag

Á, nem is szemrehányásként, csak ha valaki tud angolul, érdemesebb, mert sokszor a chrome és tsa alapból magyarra fordít, aztán sokan nem tudják, hogy úgy jobb. :)

(#1775) #84490496 válasza tthom (#1774) üzenetére


#84490496
törölt tag

Igazad is van, én is csak azért írtam,mert detto úgy csinálom,ahogy Te. :R :R Viszont nem mindenki vágja az angolt...

(#1776) gthomma válasza tthom (#1772) üzenetére


gthomma
senior tag

Köszi szépen !
:)
Jó az angol nekem is. Olvasom a ruszkikat angol fordítóval, ők is szopnak vele :(
"I renamed it and still it crashes: Filed to update! Cause: error with signature"

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1777) chevroletlum válasza Norby86 (#1650) üzenetére


chevroletlum
csendes tag

Sikerült aktiválnom a CallRecorder-t X722-n.
Találtam egy [XCallRecordingSettings] Xposed modult, mely Lineage OS 14.1-el működik.

1. [XDA-ról] LOS 14.1 telepítése
2. [Magisk]
3. Xposed
4. Xposed framework telepítése [link]
5. [XCallRecordingSettings] telepítése
6. XCallRecordingSettings aktiválása a Xposed Intaller-ben
7. Modul beállítások
8. Telefoin újraindít és működik.

Kipróbáltam autóban és Bluetooth-on keresztül is rendesen veszi fel a hívásokat.

(#1778) tthom


tthom
senior tag

Olyan custom rom van x722-re, ami nem EUI alapú? Vagy mind abból indul ki? Bosszant ez az ethernet dolog, aztán valahogy rávenném. :)

Tegnap kipróbáltam a Lineage os x86-os változatát, a gyerek meglepődött, hogy a TVn ugyanúgy néz ki a droid, mint a telefonján. :D

(#1779) #84490496 válasza tthom (#1778) üzenetére


#84490496
törölt tag

Mindegyik alapja az eui. Rom forgatáskor a stock gyári kernel devtree-t használják...

(#1780) tthom válasza #84490496 (#1779) üzenetére


tthom
senior tag

Aha.. Köszönöm.

(#1781) Danika256


Danika256
aktív tag

Sziasztok!

Még a múlt héten ROM-olgattam, de még mindig nem vagyok megelégedve az OREOK-al! Sem teljesítményben sem beállításokban sem felületben, nem hozzák azt amit az EUI-ban annyira szeretek! A legtöbben Blackscreen kernel van, ahogy én látom, nem igazán jó, hiába van teletűzdelve beállításokkal..

Viszont most ezt a ROM-ot találtam XDA-n:[link]

A másik amit még nem próbáltam az a GizROM1.4-es 26 S-es EUI. Erről van esetleg valami tapasztalat? Érdemes kipróbálni? Vagy a Cuoco92-es jobb?

Ha ezeket próbálta valaki legyen szíves írja le, hogy mit tapasztalt úgy összességében! Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#1782) siryeti


siryeti
tag

Sziasztok

Rendelném a telefont GearBest-től, x722 verziót, kell valamire figyelnem, kell esetleg írni hogy gyári rommal küldjék, egyéb amire figyeljek?
Gw5 raktárból lesz, gondolom úgy gyorsabb és tuti nincs vám gond.
Ezt néztem ki, esetleg valahol olcsóbb, vagy kupon rá ?
Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#1783) Sinkó válasza siryeti (#1782) üzenetére


Sinkó
tag

Ha nem számít a szín:
https://www.banggood.com/LeTV-Leeco-Le-Pro3-Elite-5_5-inch-4GB-RAM-32GB-ROM-Snapdragon-820-Quad-core-4G-Smartphone-p-1162406.html?rmmds=search&cur_warehouse=HK

(#1784) siryeti válasza Sinkó (#1783) üzenetére


siryeti
tag

Én ott is csak arany színűt tudok választani, és nincs EU.
Az ár kb ugyanaz lenne a végén nem?
A másik kérdés, melyik az a napi szinten használható rom amit egyből fel kellene rá rakni?

[ Szerkesztve ]

(#1785) robit1973 válasza siryeti (#1784) üzenetére


robit1973
aktív tag

HK raktár+ EU Express szállítás= 172,85 USD

(#1786) siryeti válasza robit1973 (#1785) üzenetére


siryeti
tag

Nekem így Gw5 raktárból 165.58 Euro ingyen szállítással Németországba.

(#1787) robit1973 válasza siryeti (#1786) üzenetére


robit1973
aktív tag

165,58 Euro = 199,70 USD

(#1788) siryeti válasza robit1973 (#1787) üzenetére


siryeti
tag

Bocsánat elnéztem, már mindent euróban látok csak... :W
Akkor elég csak a Priority Line-on belül az EU expresszre?
Csak 1.51 Euro, azt hittem többe kerül?

(#1789) robit1973 válasza siryeti (#1788) üzenetére


robit1973
aktív tag

Igen, Priority Line -> EU Express

(#1790) Adam004 válasza Danika256 (#1756) üzenetére


Adam004
csendes újonc

Kipróbáltam a miui 9-et! A v12-t raktam fel. Sajnos csak pár óráig használtam,mert nagyon nem jött be! Akadozott, néha-néha le is fagyott! Így vissza kellett térnem a Cuoco romra :) sajnáltam, mert szeretem a miui romot!

(#1791) Danika256 válasza Adam004 (#1790) üzenetére


Danika256
aktív tag

Köszi!

Közben én is kipróbáltam! Meg tudom erősíteni, tetszik a felület, de katasztrófa az optimalizálatlansága és emiatt a teljesítmény is katasztrofális. Ez van sajnos.. :(
A Cuoco ROM-ja nyerő, nagyon profi, bár x722-ön a görög ROM picit jobban van optimalizálva.. De nem számottevő a különbség :) Az Oreok sajnos még messze vannak.
Amiről még nincs infóm, az a GizROM1.4 féle EUI.[link]

Valaki próbálta?,
Valamint még ez az Oreo érdekelne.. [link]

[ Szerkesztve ]

(#1792) Adam004 válasza Danika256 (#1791) üzenetére


Adam004
csendes újonc

Én ia igy vagyok vele...
Az AICP az nekem bejött, elég sokra jutott már szerintem! Nézegettem azt is.. Valamennyire értem az angolt, de jobb szeretem ha nagyjából magyar :) így sokáig az se volt fenn... De sokkal jobb mint a miui :) van benne ráció ha valakit nem zavar ha angol minden!

(#1793) paolinho válasza Danika256 (#1791) üzenetére


paolinho
őstag

Az a helyzet, hogy a GizROM nekem is izgatja már egy ideje az agyamat, de a CUOCO92-rom idáig annyira pengén teszi nálam a dolgát, hogy sajnálom rá az időt, hogy pusztán csak a teszt kedvéért lecseréljem. Ha esetleg valaki még is tesztelné, én is szívesen venném, ha megosztaná a véleményét róla.

(#1794) Adam004 válasza paolinho (#1793) üzenetére


Adam004
csendes újonc

Elkezdtem tesztelgetni :) az akkumulátor idő szerintem jobb mint a Cuoco féle romon! Lehet csak placebo, de nekem ez tünt fel! Akadás, belassulás eddig még nem fordult elő! Szóval eddig jól muzsikál!

(#1795) Danika256 válasza Adam004 (#1794) üzenetére


Danika256
aktív tag

Én is úgy voltam eddig mint paolinho, hogy sajnáltam rá az időt, amiatt is, mert nehezen hiszem, hogy jobb lehet.. :)

De az egyéb tesztek mellett egy performance módos antutut légyszi futtass majd le! :DD :)) Köszi!

Egyéb extrákkal mint a Cuocoban, mennyire van eleresztve?

[ Szerkesztve ]

(#1796) paolinho válasza Adam004 (#1794) üzenetére


paolinho
őstag

Egyáltalán nem biztos, hogy az akku idő kapcsán mért eredményed álságos, én is úgy érzem - használva a telefont -, hogy talán ez a produktum egy picit gyengébb a BB72-éhez mérve is.
Plusz a GIZCHINA.it-en olvasható egy olyan vélemény is, amely arra vonatkozik, hogy a 028S semmilyen javulást nem mutat a 026S-hez képest, ezért ezt a frissítési opciót ki is hagyják főleg arra tekintettel, hogy a kernel sem változott a 028S-nél.
Nem tudom, ez egy kicsit elbizonytalanított. Talán tényleg ki kellene próbálnom a GizROM-o?!

(#1797) Adam004 válasza paolinho (#1796) üzenetére


Adam004
csendes újonc

Az Antutu eredményt elég gyengének mondanám :) az extrák pedig elmaradnak a Cuoco romtól! Kb ennyi az extra amit a képen lehet látni! Ha pl rábökünk fent az órára akkor lezárja a képernyőt, hosszan pedig a kikapcsolási menü jön be! Ja meg van fentről lehúzható kapcsolók!

(#1798) paolinho válasza Adam004 (#1797) üzenetére


paolinho
őstag

Szerintem ez az AnTuTu eredmény nem annyira gyenge. Nekem Cuoco alatt ezt dobta:

Az, hogy mennyi az extra, és mik azok, részletkérdés. Én speciel kedvelem a Cuoco Setting - Slidebar-ját, de ez már megvolt a tora33-rom alatt is. Jó lenne, ha ez megmaradhatna a GizROM alatt is. Mást meg nem nagyon használok. Bár mondjuk még kedvelem a Reboot settings lehetőségeit is, hisz innen újraindítva nem kell a Power + Hangerő-fel-t együtt nyomogatnom, ha a TWRP-be szeretnék bejutni. Egyszerűen, csak kiválasztom a lehetőségek közül:

Egyébkén gyanítom, hogy ez az opció a Reboot Settings alatt megvan a GizROM-ban is.

Azért majd még mesélhetnél róla (mármint a romról :) ), hátha tényleg kedvet kapok, és kipróbálom a hétvégén (hamár ilyen hosszú :) )

[ Szerkesztve ]

(#1799) Adam004 válasza paolinho (#1798) üzenetére


Adam004
csendes újonc

Akkor lehet hogy ez a normális érték :) Sajnos ez a reboot menü nincs meg a Gizrom-ban :( erre külön alkalmazást használok :) egyébként eddig nincs rossz tapasztalatom :) hosszabb távon kiderül mennyire válik be ez a Rom... Cuoco nekem magasra tette a mércét, de eddig nem nagyon észlelek nagy különbséget a két rom között :)

(#1800) Danika256 válasza Adam004 (#1797) üzenetére


Danika256
aktív tag

Köszi! Tűrhető eredmény, mondjuk nekem full maxon kernelben állítva 169-170k-t dob, de akkor a GPU is performance módbanban fut, max órajelen, meg persze fixen a CPU magok is..
Szóval szerintem összevetve hasonló az eredmény.

Ha kevesebb az extra, hát nem tudom.. Marad ez, nekem elég jó ez az üzemidő is. Kíváncsi leszek mikor jön az EUI 6, egyelőre csak LeMax2- re van teszt verzió.. Jó lenne azért egy frissebb, biztonságosabb rendszer..

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.