Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) mazsi válasza tonyi (#1) üzenetére


mazsi
senior tag

Srácok!

Lassan csatlakozom a klubhoz. Jól sejtem, hogy gyári angol/kínai ROMmal érdemes rendelnem, nem webshop által tákolt international verzióban?

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#52) Max78 válasza mazsi (#51) üzenetére


Max78
csendes tag

Nekem gyárival jött. Még nem volt vele bajom

(#53) workin


workin
senior tag

itt Nougat vonalon mi a helyzet ? lesz ra ?

(#54) tibcsi0407 válasza workin (#53) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Persze, már készül.

https://utdetailing.hu/

(#55) workin


workin
senior tag

Jól látom, hogy most eléggé megugrott a 6 / 64GB -os pro 3 -ak ára?

(#56) mazsi


mazsi
senior tag

Valaki használ közületek ilyen tokot? Gyönyörű, de nehézkesen hasznáhatónak tűnik.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#57) Max78 válasza mazsi (#56) üzenetére


Max78
csendes tag

Nem. De én nem is használnám

(#58) tonyi válasza mazsi (#56) üzenetére


tonyi
tag

Nem használok, nekem a gyári átlátszó tok van fent. Szerintem kicsit giccses a tok, nem nagyon illik a telefon formavilágához.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#59) mazsi válasza tonyi (#58) üzenetére


mazsi
senior tag

Nem kicsit giccses, de engem inkább a teteje zavar, ami szétszaggat bármilyen zsebet :D

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#60) Elek_tron válasza attiati (#2) üzenetére


Elek_tron
csendes tag

Sziasztok!

Néhány hete nyüstölöm a LeX720 készülékemet (Le Pro 3 aki így ismeri) és rettentően elégedett vagyok vele!!! Korábban Zoppo, Lenovo, Elephone, Xiaomi telefonokat használtam, de ez szinte minden, számomra fontos tulajdonságot bír... (RAM, üzemidő) Az e-mail értesítésekkel kapcsolatban volt némi problémám a korábban súlyos pénzért megvásárolt app bizony csak megnyitáskor frissült minden igyekezetem ellenére... a gyári viszont működik megfelelően. A telefon szerintem a Grossoshop-os rommal tökéletesen működik, kb 95%-ban magyar, OTA támogatott, jó!!! és a Xiaomiból hiányzó B20 itt megvan és nagyon pengén tekeri.

Az akku intenzív használat mellett is kibír 24 órát!!! (pl. 50% auto fényerő, 6 óra GPS navigáció.)

A gyártó oldalán keresztüli támogatottság valóban GAGYI pl a Xiaomi-hoz képest, az op rendszer is még elmarad pl tőle, de szépen muzsikál és hosszan. :C :)

[ Szerkesztve ]

Poco F4 mobiltelefonról

(#61) tibcsi0407 válasza Elek_tron (#60) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha esetleg még lenne értesítési gondod. [link]
Ez úgy általában mindenkinek javasolt. :)

https://utdetailing.hu/

(#62) tipuka válasza Elek_tron (#60) üzenetére


tipuka
addikt

ezt jó hallani. :D

(#63) kissb1212


kissb1212
csendes tag

Sziasztok

Leeco le 3 tulaj lettem. Még nem sokat használtam, de eddig minden rendben van.

Üdv

(#64) mazsi


mazsi
senior tag

Tegnap csatlakoztam a klubba. A többi LeEco fórumot olvastam el azóta, mert itt még nem pörgött fel a diskurzus.

Ti melyik Rommal használjátok? Nekem ez volt rajta:

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#65) Max78 válasza mazsi (#64) üzenetére


Max78
csendes tag

Szintén ezt a romot használom. Nekem megfelel

(#66) mazsi válasza Max78 (#65) üzenetére


mazsi
senior tag

Köszi a gyors választ! Jól sejtem hogy ez gyári verzió?
Csak az gyanús nekem, hogy ujjlenyomat volt a telefonon, 17 perc aksiidő, és egy update.zip file a gyökérkönyvtárban :D

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#67) Max78 válasza mazsi (#66) üzenetére


Max78
csendes tag

Ez a gyári. Hogy a többi miért van azt nem tudom

(#68) tibcsi0407 válasza mazsi (#66) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Letesztelik a Le Max 2 baki óta a LeEco telefonokat.

https://utdetailing.hu/

(#69) Max78 válasza tibcsi0407 (#68) üzenetére


Max78
csendes tag

Nekem nem volt se update.zip, se ujjlenyomat

(#70) tibcsi0407 válasza Max78 (#69) üzenetére


tibcsi0407
félisten

SPEmall? Lehet ez új szabály náluk.

https://utdetailing.hu/

(#71) Max78 válasza tibcsi0407 (#70) üzenetére


Max78
csendes tag

Az enyém nem tudom honnan jött. Kaptam. De abszolult érintetlen rendszerrel.

(#72) tibcsi0407 válasza Max78 (#71) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A Le Max 2-nél volt, hogy sokszor a szenzor már bekapcsolás után behalt. Ezt akarja sok bolt elkerülni és inkább letesztelik küldés előtt, meg frissítik is a rendszert.

https://utdetailing.hu/

(#73) NÓPARA


NÓPARA
aktív tag

Hali!
Érdeklődnék hogy a csengetési hangerő mennyire hangos és értesítő led mennyire látható a fénye? Esetleg egy kép mikor világít a led. :R

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#74) buca84


buca84
őstag

TWRP már van hozzá. Ha valakit érdekelne.

(#75) workin válasza buca84 (#74) üzenetére


workin
senior tag

Szia

A TWRP már a BB72 -es rom esetén is van, tesztelve, felraktam , szépen muzsikál, kínai vackoktól mentes :)

A konfignál volt pár érdekes apróság, de egyik sem megoldhatatlan :)

üdv

(#76) buca84 válasza workin (#75) üzenetére


buca84
őstag

Ok. Köszi!

Mennyi időt bír ki a teló a BB72-vel a Te használati szokásaiddal?

(#77) workin válasza NÓPARA (#73) üzenetére


workin
senior tag

Szia!

A csengetési hangerő teljesen rendben van, nekem nincs 40% -on és még így is hngosnak tünik.. zajos környezetben. Ami érdekesség, hogy a hangszoró nem sztereó, de még így is toronymagasan vezet hangminőségben (Dolby Atmos nálam alapból disable).
Az értesítési led lehetne kicsit "láthatóbb" , de még nem mélyedtem bele ebbe a részbe, de ha odajutok megírom.

(#78) workin válasza buca84 (#76) üzenetére


workin
senior tag

Sajnos nem tudok még erről nyilatkozni, de az akkumulátor alapból rettentően jól bírja (Zenfone2 -höz képest), egyelőre nem érzem ezt szűk keresztmetszettnek.
Prerooted + minden ami kell, így könnyen alakítható a rendszer a saját ízlésünk szerint.

Telepítésben szükség esetén tudok segíteni, most volt pár dolog, amivel volt egy kis szívás (wifi cert telepítés, VPN, + letöltés 4G -vel, mert csak Wifi -n engedte, és nem találtam a beállítást :D )

Amúgy gyors, és egyelőre hibátlanul teszi a dolgát.

(#79) buca84 válasza workin (#78) üzenetére


buca84
őstag

Köszi!
Még egyenlőre nézegetek. De ez a telefon is a kiszemeltek között van.

(#80) workin válasza buca84 (#79) üzenetére


workin
senior tag

Hát, nincs mit. Egyelőre nagyon pozitivak a tapasztalatok, remélem ez így is marad :)

(#81) NÓPARA válasza workin (#77) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Köszi az infót! A kép esetleg többet segítene. :R Maga telóról milyen tapasztalat van és mióta van meg?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#82) kissb1212


kissb1212
csendes tag

Nekem is hasonlóak a tapasztalataim mint "workin" fórumtásnak.
Az értesítő fény valóban lehetne kicsit nagyobb de szerintem ez megszokás kérdése.
Az akksit egy nap is le lehet meríteni, de nálam van hogy három napot is kibír.
Viber megérkezik rendesen BB72 ROM van felrakva.
E-mail-t nem használok arról nincs tapasztalatom

(#83) workin válasza NÓPARA (#81) üzenetére


workin
senior tag

1 napja van meg, de én azért hamar belakom, és elég hamar megtalálom a buktatókat is (munkahelyi ártalom :D ).

Egyelőre minden gördülékenyen megy, az olasz GrossShop- os rom van fent, mint mindenkinek.. szerintem nagyon rendben van, minden működik rajta,eddig nem találtam hibát (remélem így is marad). Szerencsére minden kínai vacak kivan gyomlálva (ami nem volt, azt még írtottam kicsit :D )
- Google Play -nél az elején kell egy Cache törlés, mert nem érzékeli a már megvásárolt appokat, újra megakarja vetetni, de a törlés után minden simán ment.
- Az üzenetek rendben megérkeznek,
- a hang rendben van, (ahogy írtam nekem nagyon is, beszéd közben tiszta, éles, és jó a hangzása, még zajos környezetben is.
- az értesítési fény ugyan lehetne nagyobb, és jobban látható, de mint mondottam volt, odáig még nem jutottam a konfigurálásban.
- amint megjöna telefon, érdemes rendelni hozzá minőségibb fóliát, (tempered glass), mert a Spemall -től jött nem követi az oldalíveket, és így könnyen feljöhet (ez persze nem Spemall hiba, hanem gyártói)
- Akkumulátor eddig jó, legalábbis ahogy a merülési linearitást figyelem használat közben.
- GPS -t még nem próbáltam, holnap megteszem.
- Fényképezés nekem rendben volt, igaz csak 2 képet lőttem vele, de ott nem volt hiba, viszont én nem vagyok hozzáértő, nekem az átlagos is megfelel.
- Újjlenyomat mélyalvásból is tökéletesen és pontosan reagál, nincs vele szenvedés.

Nagyjából ennyi, ha kérdésed van, nyugodtan, kérdezz, aztán ha időm engedi írok .

Nálam egyelőre ajánlott. (Antutu függőknek ~160k pont)

(#84) buca84


buca84
őstag

Ha vki venne ilyen üveget, akkor jöhet a tapasztalata róla nyugodtan. :)

(#85) MDMogyi19


MDMogyi19
csendes tag

Sziasztok!
most tervezek rendelni telót. Kérdésem a következő:
a silver a való életben milyen színű? mármint mennyire hasonlít a renderképen lévő árnyalathoz? közte és a force gold között gondolkodom. Esetleg képet tudna valaki szolgáltatni, akinek silver van? Grey is jöhet mutatóba.
köszi!

(#86) workin válasza MDMogyi19 (#85) üzenetére


workin
senior tag

Tökéletesen megegyezik az ottani képen lévő szürkével, az eleje viszont fehér.

(#87) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

ROM özön.. 3..2..1 [link]

https://utdetailing.hu/

(#88) workin válasza tibcsi0407 (#87) üzenetére


workin
senior tag

Mondjuk egy jó CM 14 jöhetne :D

(#89) NÓPARA válasza workin (#83) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Ismét köszönöm a kimerítő tájékoztatást. :R Én sajnos nem tudok mélyrehatóan tanulmányozni telókat. A leírt tapasztalatokra próba hagyatkozni és ami a neten felbukkan az adott dologról.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#90) bazso18


bazso18
tag

BB72 -es 18S ROM van fent. Akinek szintén ez a ROM van fent az ki tudná probálni az OTG megy e rajta? Hiába probáltam több átalakítóval is, nekem nem ismeri fel a pendrive-ot. Ha másnál se látja ezzel a ROM-al, akkor legalább tudni fogjuk hogy szoftveresen nem ok.

(#91) NÓPARA


NÓPARA
aktív tag

Helló!

Érdeklődnék ki milyen RAM-ROM gategóriást használ? Gondolom használattól függően érdemes venni.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#92) workin válasza bazso18 (#90) üzenetére


workin
senior tag

szia,

ezzel megy allitolag
http://www.amazon.in/CNCT-USB-type-Adapter-Chromebook/dp/B019QLSDUC

Forras : http://m.gsmarena.com/leeco_le_pro3-reviews-8344p5.php

[ Szerkesztve ]

(#93) bazso18 válasza workin (#92) üzenetére


bazso18
tag

Van eredeti letv átalakítóm, próbáltam egy xiaomi-val is és egyik se lenne jó? Kétlem. Volt még 1 harmadik fajta is, azzal se ment.

[ Szerkesztve ]

(#94) ezmivolt válasza workin (#83) üzenetére


ezmivolt
tag

Szia! Azóta már biztosan alaposan tesztelted a GPS-t is...
Engem az is érdekelne, hogy melyik cégen keresztül érdemes rendelni. Tudom az EU-s lerakatokkal rendelkezők közül, de ezekből is van néhány...

(#95) bazso18 válasza ezmivolt (#94) üzenetére


bazso18
tag

GPS tökéletesen működik. Tegnap, tegnap elött teszteltem és minden rendben volt. Amit érdemes megemlítenem hogy idáig minden telefonom nagyon melegedett, de ez a teló nem :) , még langyosnak se mondható.

(#96) tibcsi0407 válasza bazso18 (#95) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az új Snapdragonok nagyon jók ilyen szempontból. Még minden szempontból is. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#97) bazso18 válasza tibcsi0407 (#96) üzenetére


bazso18
tag

Csak az OTG nem megy nálam :( amúgy üzemidő és minden egyébb fentasztikus :) na meg hogy nem melegszik a telefon az részemről egy nagy piros pont :) (végre ezt is elérték) .

(#98) fudi2002


fudi2002
veterán

Épkézláb magyar rom van hozzá? Miui és cm13at próbálta valaki? (letv.re)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#99) tibcsi0407 válasza bazso18 (#97) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Már elküldtem,hogy milyen kábel kell. Az 100%, hogy jó. :K

https://utdetailing.hu/

(#100) bazso18 válasza tibcsi0407 (#99) üzenetére


bazso18
tag

Nu ezzel megy nekem az LeTv 1S és az LeTv Le 1 Pro is, nem fogok rendelgetni, probálkozni. Probálkozzon más és ha mükszik írja meg. Persze ugyan ezzel a ROM-nál (előrébb már említettem mi van fent).

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.