Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) msanyi67 válasza Biggeszkij (#599) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Szerintem a szélein, mert nem úgy ment fel mint eddig, viszont sem látványra, sem érzésre, érzékelésre semmi külömbség.

(#602) Biggeszkij válasza msanyi67 (#601) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Az ragasztós. Viszonylag nem túl nagy erővel el tudod mozdítani jobbra-balra. De ne tedd, mert még lejön és szidni fogsz. Ha nincs vele baj, hagy maradjon! :K

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#603) paolinho válasza Biggeszkij (#600) üzenetére


paolinho
őstag

Nekem az is tökéletesen elég, ha én kapcsolhatom a bluetooth-t, amikor szükségem van rá a kihangosítás okán, de nem mindíg szeretem kihangosítani a benntartózkodók okán. Volt olyan app, ami csak alkalmanként működött, nevezetesen ez a Bluetooth OnOff volt, így azt el kellett felejtenem, és most keresem az igazit. :)

(#604) bazso18


bazso18
tag

Na nekem is megjött az arany színű üvegfólia amit a gearbest oldalról rendeltem. Sz..ok a színes fóliák! Senki ne rendeljen ilyeneket mert tényleg csak a szélei ragadnak és sok helyen foltos marad (megjegyzem nem egy fóliát tettem már fel). Polar napszemcsibe ha álló helyzetbe van a teló még ok, viszont megdöntve nagyon sötét lesz a kijelző és én döntva szeretem a navigaciót használni. Egyik barátom máshonnan rendelt fehéret és ugyan ez volt. Sajna sima átlátszó üveggel se találkoztam még! Idáig mindegyik sokkal beljebb voltak a szélek mint a telefon kijelzőjé (a színeseké e téren jó lenne). Ha 1mm a tok miatt az azt mondom még jó is, de nem 3mm-er! Elszomórító hogy nem tudnak egy normális kijelző védőüveget legyártani (még a topp gyártók se)! Ha valaki tud jó üvegfóliát az jó lenne ha belinkelné honnan rendelte sokunk örömére (és ha lehet a hangszoró résznél ne legyen u alakba kivágva, csak hangszóró és a szenzoroknál legyen lyukas :) ).

[ Szerkesztve ]

(#605) jagr68 válasza bazso18 (#604) üzenetére


jagr68
tag

Olvass vissza, én korábban elinkeltem egyet. Igaz, sztem az is csak a szélein ragad.

[ Szerkesztve ]

(#606) bazso18 válasza jagr68 (#605) üzenetére


bazso18
tag

A közepe nem tud jól illeszkedni, ha oldalról ránézek a kijelzőre akkor látni hogy nem frankó, foltos ... Többit elöbb írtam már. Én már csak üvegfóliát fogok venni az tuti.

(#607) paolinho válasza bazso18 (#606) üzenetére


paolinho
őstag

Én most EZT várom, ami elvileg olyan, mint ami az igényed lenne, de még nem jött meg. Ha ideér referálok felőle.

[ Szerkesztve ]

(#608) Biggeszkij válasza paolinho (#607) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Az egyik vásárló panaszolja, hogy nem Le Pro 3 kompatibilis, mire a kereskedő válaszul írja, hogy ez nem full méterű, hanem kicsit kisebb, mint a kijelző. Már, ha a gyatra nyelvtudásommal jól értettem... ;]

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#609) paolinho válasza Biggeszkij (#608) üzenetére


paolinho
őstag

Na majd meglátjuk, ha megérkezik.

(#610) msanyi67 válasza paolinho (#609) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Sajnos nem lesz jó, a képeken a Le Max 2 van, ami egyenes így jónak tűnik. Beállítottad a Le Pro 3-at, azt küldik, de az már nem egyenes, nem így fog kinézni.

(#611) paolinho válasza msanyi67 (#610) üzenetére


paolinho
őstag

Ezt már tesztelted? Mert ha igen, és tuti, hogy ez van, akkor így jártam. Egyébként már megbékéltem a kissé rövidebb U-kivágással felül-i üvegfóliával. Emiatt tuti nem fogok telefonont cserélni.
Azzal kapcsolatban esetleg nincs info, hogy fog-e még, és ha igen, mikor, frissülni a BB72-es rom?

(#612) paolinho válasza msanyi67 (#610) üzenetére


paolinho
őstag

Igazad volt. A megszokottnak mondható rövidke üveg érkezett. :(

(#613) bazso18


bazso18
tag

Akkor továbbra is jelezze aki tudott rendelni jó kijelző védő üveg fóliát. 1mm nem számít, még jó is lehet a tok miatt de nekem olyan 3mm van :(

[ Szerkesztve ]

(#614) Biggeszkij válasza bazso18 (#613) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Azért ez remek, hogy a legnagyobb (és szinte kizárólagos) problémánk a megfelelő méretű TG hiánya. Remélem sose lesz ennél nagyobb bajunk a géppel... :C

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#615) bazso18 válasza Biggeszkij (#614) üzenetére


bazso18
tag

Na igen, de ha véletlen úgy esik akkor csak jól jön :K

(#616) csori23


csori23
aktív tag

Sziasztok. Lenne pár kérdésem a telóval kapcsolatban. A sógorom rám bizta az új teló választását különböző feltételeket megszabva(legalább 2 napi üzemidő, B20, jó kamera,gyors hardver, olcsón :D ) és ugy gondolom hogy ez lesz neki a megfelelő darab. :) Vagyis remélem. :)
Nos.
1. Állandó GPS,Bluetooth,wifi, adatforgalom és napi 30 perc telefonálásnál mennyit bir az aksija?
2. Bluetooth automatikus kapcsolat rendben van e az eszközökkel? Tehát ha beszáll pl a kocsiba, akkor azonnal kapcsolódik a kihangositóhoz?
Kamerával lőtt képeket hol találok?
Előre is köszi a választ.

https://logout.hu/tema/re_qiku_360_n4s_a_biztonsagban_rejlo_energia/friss.html

(#617) csori23


csori23
aktív tag

Jah még valami. Az értesitések jönnek automatikusan vagy mókolni kell a beállitásokban ahogy a Letv 1S esetében ?

https://logout.hu/tema/re_qiku_360_n4s_a_biztonsagban_rejlo_energia/friss.html

(#618) Biggeszkij válasza csori23 (#616) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Szia! A B20, jó kamera, gyors hardver feltételekkel nincs gond. Az olcsóság nézőpont és pénztárcaméret függő... :DDD

A két nap üzemidő az Általad megadott feltételekkel necces, de akár hozható is - képernyőidőtől függ leginkább szerintem. De nem igazán értem, hogy ez miért releváns. Este 1-1,5 órára rádugod a töltőre (nem kell egész éjjel rajta hagyni!) és másnap EGÉSZ NAP biztosan kitart, bármit csinálsz vele.

Sajnos az értesítésekkel ugyanúgy el kell játszani, mint a LE 1S-nél.

Képeket már korábban is osztottunk meg itt a fórumon, de itt van 1-2 kép a kedvedért az AMTS-ről (nem vagyok egy fényképész, ezek zárt térben, automata vakuval, Snap Camera app-pal készült képek, valamint ne feledd, hogy ezek itt már átméretezett képek, a mobilarena nem engedi teljes méretben feltölteni)

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#619) csori23 válasza Biggeszkij (#618) üzenetére


csori23
aktív tag

Köszi a gyors választ cimbi. :) Az árával nem lenne gond, csak az üzemidő lehetne több, bár nem sűrűn nézegeti a kijelzőt, csak amit kell/muszáj ( ha jól tudom, olyan napi 1-1,5 órát ha menne a kijelző), inkább meló szempontjából (emailek leginkább, és ezt legtöbbször menetközben/uton, ezért is a B20 igénye). Igy lehet ki is jön a 2 nap.:) Na majd eldönti. Köszönöm még1x. :R Majd jelentkezem. Ciaooo

https://logout.hu/tema/re_qiku_360_n4s_a_biztonsagban_rejlo_energia/friss.html

(#620) jagr68 válasza csori23 (#619) üzenetére


jagr68
tag

Az üzemideje teljesen rendben van. Ráadásul az USB C-type veszett gyorsan feltölti. Én korábban rühelltem, hogy minden töltőmet át kell cserélnem, de teljesen rendben van.

(#621) Biggeszkij válasza csori23 (#619) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Nincs mit. Annyi SOT-tal ki fog jönni a 2 nap. :K

Habár ez nem Lenovo fórum, (bocsánat!), de ha a baromi nagy akksi és a hosszú üzemidő a fő szempont (a lányomnak javasoltam ilyet, de végül is Xiaomi lett belőle ;] )

Kis fogyasztású Amoled kijelző, 5100 mAh akksi, B20 is van. Kamera nemtommilyen. Árban olyan 80-90 lehet...

Lenovo P2

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#622) tiger71 válasza Biggeszkij (#621) üzenetére


tiger71
aktív tag

Ha már lenovo, jó akksi idővel, B20-al, ütős 820-al, 4/64GB kiszereléssel, akkor a ZUK Z2 ütős!!! :) Ára: 65ezer... :) És a kamera is OK!

[ Szerkesztve ]

Predator Helios 300...

(#623) csori23 válasza Biggeszkij (#621) üzenetére


csori23
aktív tag

Ó köszönöm. Ezt is fontolóra vesszük. A kamerától nem lehet sokat várni egy 500€ alatti kinai mobiltól sem. Ezzel tisztában vagyunk. De ez a B20/Snapi/Amoled kombó nagyon jól hangzik. :)

https://logout.hu/tema/re_qiku_360_n4s_a_biztonsagban_rejlo_energia/friss.html

(#624) tibcsi0407 válasza csori23 (#623) üzenetére


tibcsi0407
félisten

AMOLED? Hol? ;]

https://utdetailing.hu/

(#625) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#624) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Mármint a P2-esnek. Íme, itt is...

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#626) Biggeszkij válasza tiger71 (#622) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

A Z2 egy nagyon korrekt cucc, de abban jóval kisebb akksi, és "csak" 5"-os IPS kijelző van. A P2 ajánlott plecsnit kapott a mobilaréna tesztjén. Persze az ára több (de nem annyi, mint a tesztben írják).

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#627) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#625) üzenetére


tibcsi0407
félisten

ÁHÁM! Így már értehető. :))

https://utdetailing.hu/

(#628) Biggeszkij


Biggeszkij
aktív tag

Habár már kezd unalmassá válni a TG téma, csak jelzem, hogy tegnap megjött 2 db egybe csomagolva. Az a fajta, ami körben kb 2-2 mm-rel kisebb, mint a képernyő, de felül nem U alakban kivágott, hanem lyukasztott. Nos, fertelmes. Nem elég a 2-2 mm "hiány" a széleken, még további 1-2 mm-t fel is válik. Olyan, mintha domború lenne a kijelző, ezért a széleken nem ér hozzá a védőlapka. Szóval, ha szépen meg tudom pucolni, akkor megy vissza a Mofi nano fólia (harmadszor). Ha nem, akkor addig marad az üveg, amíg rendelek másik fóliát. Érdekes módon az sem karcolódott össze kicsit sem az elmúlt hetekben. De nyilván ütéstől nem véd annyira...

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#629) tiger71 válasza Biggeszkij (#626) üzenetére


tiger71
aktív tag

Valóban kisebb az akksi, de pl nekem tibcsi v7 romjával simán meg van a 2nap üzemidő! :) Erősebb soc, jobb kamera, szerintem szebb is, és az 5" miatt jóval kezelhetőbb kis masina! :)

Predator Helios 300...

(#630) tibcsi0407 válasza tiger71 (#629) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ki az a tibcsi? :DDD
Egyébként valóban, a Z2 akár 8-9 óra SoT-ra is képes. Fogalmam sincs, hogy a ZUK ezt hogy hozta össze. 2 nap laza használattal is meg volt általában a 6 óra. Sok telefonálás és szinkronizáció mellett.

https://utdetailing.hu/

(#631) tiger71 válasza tibcsi0407 (#630) üzenetére


tiger71
aktív tag

Egy f@sza srác itt a PH-n... :D :DDD
Nálam is kb 6óra a SOT, wifi, mobilnet, folyamatos szinkronizációk, helymeghatározás, sok telefonálás, fényképezés mellett. 2nap lazán meg van, úgy, hogy figyeli minden lépésem közben! :) A háttérben futtatva kb 10-15 alkalmazást. :)

[ Szerkesztve ]

Predator Helios 300...

(#632) tibcsi0407 válasza tiger71 (#631) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ezt mondom. Magam sem értem hogy csinálja egyébként.

https://utdetailing.hu/

(#633) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#632) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

No de akkor képzeld el, mire képes egy P2 a több mint másfélszer nagyobb akksijával... ;] A tesztben egyébként azt írja a srác, hogy fullra feltöltött vele (mivel powerbank-ként is használható!) egy 4000 mAh-s Xiaomit és utána a maradék szuflával még aznap estig elketyegett... Ja, és az Amoled kijelző kevesebbet is fogyaszt ám! No de ne offoljam má' szét a felügyeletemre bízott topicot!!! LeEco Le Pro3 forever!!!

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#634) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#633) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Van nálam egy Note 4X. Szintén SD 625. Tudom mire képes a hardver. Az AMOLED ebben az esetben nem tényező már.

https://utdetailing.hu/

(#635) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#634) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Nem lehet Veletek bírni... :N Kislányom azt mondta, ha új telefont akarok neki, akkor csakis Amoled kijelzős érdekli, amiben jó nagy akksi van, és pluszban csinos is. Így lett egy Xiaomi Redmi Pro rendelve. (Holnap érkezik). Tehát neki sem tetszett a P2-es Kendervédő.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#636) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#635) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mondom én. :)

https://utdetailing.hu/

(#637) bazso18 válasza Biggeszkij (#628) üzenetére


bazso18
tag

Valamelyik tulajdonos csak megtalálja az igazit! Ne adjuk fel :)

(#638) csori23


csori23
aktív tag

Köszi mindenkinek a hasznos infókat. :R Egyenlőre gondolkodás van 3 márka között. :F Én meg remekül elvagyok a Qiku-val :K

https://logout.hu/tema/re_qiku_360_n4s_a_biztonsagban_rejlo_energia/friss.html

(#639) fudi2002


fudi2002
veterán

Spemallnál esett az ára. Lassan eléri az ingerküszöböm... :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#640) Pufesz76


Pufesz76
csendes tag

Sziasztok! Az infra távvezérlő működik a grosshopos rommal? Korábban azt a választ kaptam hogy igen, de most mégsem úgy tűnik hogy jó lenne. A gyorsmenüben benne van de hiába nyomom meg, semmi nem történik...

Köszi

(#641) paolinho válasza Pufesz76 (#640) üzenetére


paolinho
őstag

Nálam tökéletesen teszi a dolgát. Kezelek vele folyamatosan egy TV-t, valamint egy médialejátszót. Noha nálam a "gyári" app is rendben működik, de esetleg próbáld meg egy másikkal.

(#642) Pufesz76 válasza paolinho (#641) üzenetére


Pufesz76
csendes tag

Köszi! A baloldali gyors gombbal elérhető de nem indul el...Szerintem valamit valahol letiltottam. De hol??Nyilván nem akartam...:)

(#643) Pufesz76 válasza Pufesz76 (#642) üzenetére


Pufesz76
csendes tag

Meg van:) Az alkalmazás raktár nevüket nem menüben ki volt kapcsolva....Most már ok! Köszi azért!

(#644) paolinho válasza Pufesz76 (#643) üzenetére


paolinho
őstag

Na most ezt nem értettem, hogy hol kapcsoltad, de az a lényeg, hogy sikerült. :)

(#645) Pufesz76 válasza paolinho (#644) üzenetére


Pufesz76
csendes tag

Van egy olyan menü hogy alkalmazás raktár...ott

(#646) Pufesz76 válasza Pufesz76 (#645) üzenetére


Pufesz76
csendes tag

A telefonkezelő utolsó pontja!

(#647) paolinho válasza Pufesz76 (#646) üzenetére


paolinho
őstag

Így már értem. Nekem ott minden be van kapcsolva, de nem általam, hanem alapbeállításként.

(#648) Biggeszkij válasza paolinho (#647) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Gyakorlatilag ugyanaz, mint a Titanium Backup-nál a jegelés. Az app ott csücsül a telefonon, de nem elérhető kiolvasztásig.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#649) paolinho válasza Biggeszkij (#648) üzenetére


paolinho
őstag

Na, megint okosabb lettem. :)

(#650) Pufesz76


Pufesz76
csendes tag

Újabb érdekesség! A Playboy áruház letöltés de nem indul el a telepítés, csak egy optimalizálás után. Valami beragadt cseh lehet a gond! Láttatni ilyet? A gyorsító tár törlés nem elég..Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.