Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) workin válasza Land (#796) üzenetére


workin
senior tag

Ég és föld a különbség a typeC és a normál jack között.
ehhez persze szükséged van egy cdla headset -re.. hamar ráfogsz döbbenni, hogy mennyivel minőségibb a zenegallgatás. (pedig nekem normál 3.5 jack is elég minőségi füles volt.,)

(#802) workin válasza tonyi (#776) üzenetére


workin
senior tag

Szerintem nem rossz. egyáltalán nem.
OpenCamera appal fotóztam, nekem elfogadható volt, egész jó képeket sikerült lőnöm vele. Ha gondolod tolok majd fel ide képet.

(#803) workin válasza workin (#802) üzenetére


workin
senior tag

egyetlenegy hiba van, de az minden 23S -es ROM -on megtalálható.
GPS nélkül a lokáció azonosítás nem megy.

Ahogy észrevettem sokan küzdöttek vele. (Lineage alatt ez hibátlan).

(#804) Biggeszkij


Biggeszkij
aktív tag

Bocs, most látom, hogy a #799-es hsz-em rossz címzettnek ment. Paolinho #797-esére ment volna...

Más.

A Team SuperLuminal is kiadott nemrég egy Nougat alapú romot, amely a LineageOS munkájának továbbfejlesztése. Itt működik az IR, nincs audio crack hiba, könnyű root eléréssel, stb. Ja, és OTA frissítést igérnek.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#805) fudi2002 válasza Biggeszkij (#804) üzenetére


fudi2002
veterán

Ezt a romot próbáltad?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#806) paolinho válasza Biggeszkij (#804) üzenetére


paolinho
őstag

Nem tudom, mi baj történt a 23S rendszeremmel, de mindenesetre kezdett fura dolgokat művelni. És sajna pont ilyen volt a Titanium Backup hiba is, de mondhatnám, az Xposed gondomat is. Egyelőre visszatettem a 20S-t, amivel minden rendbe fut. Aztán majd meglátom, talán később újrapróbálkozom a 23S-sel.
Az említett LineAge-es rom szintén csak angolul tudó? Az amelyikben rendesen fut az infra is?!

(#807) workin válasza paolinho (#806) üzenetére


workin
senior tag

Minden LineAge rom multilanguage.

(#808) paolinho válasza workin (#807) üzenetére


paolinho
őstag

Ez jól hangzik, köszi! :)
Akkor már tényleg csak az a kérdés, hogy hogyan szuperál az említett rom!?

(#809) paolinho válasza Biggeszkij (#804) üzenetére


paolinho
őstag

Ez tulajdonképpen Android 7.0 lenne? Már csak a GApps miatt kérdezném.

(#810) Biggeszkij válasza paolinho (#809) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Android 7.0.x, azaz Nougat alapú. Én még nem tettem fel, mert nálam hiba nélkül fut a BB23-as. Csak azért említettem, mert a Custom romok még ez tűnik a legígéretesebbnek.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#811) paolinho válasza Biggeszkij (#810) üzenetére


paolinho
őstag

Oksa, köszi, ezt is jó tudni!
Egyelőre még én sem tesztelem (főleg, hogy újra naprakészre tettem a Grossoshop-os romot), mert a hétvégén nem lesz időm, de már egy ideje kíváncsi vagyok ezekre a romokra is, csak visszatartott az infra hiánya. Talán a jövő héten kipróbálom majd, ha igen, feltétlenül referálok róla.
(De ha esetleg valaki beelőzne, kíváncsian várnám a véleményét! :) )

[ Szerkesztve ]

(#812) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

Sziasztok!

A feleségemnek vettem én is egyet rose gold színben Spemall-os multi leanguages rommal, de nem ez a lényegi infó hanem, hogy a mobil adatkommunikációt (4G-t) nem tudom életre lehelni.
Telenoros előfizetése van, és ha rámegyek a beállítások, adat és kommunikációra ott a SIM-re látszik "telenor GPRS" menü. Szóval ha jól sejtem nem az van, hogy nincs bekonfigolva a teleonor beállítás, hanem vmi más lehet.
Nektek volt már ilyen, mi rá a megoldás?

(#813) Joe63 válasza zsolt320i (#812) üzenetére


Joe63
tag

Webshop romos, tehát első körben rom csere.

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#814) blackfly válasza zsolt320i (#812) üzenetére


blackfly
tag

Én is telenoros vagyok, és a telenor APN beállítás gyári rendszeren nem jó. Kézzel kell megadni.

(#815) zsolt320i válasza blackfly (#814) üzenetére


zsolt320i
senior tag

hol találom meg az apn beállításhoz szükséges adatokat?

(#816) osanyi2000


osanyi2000
csendes újonc

Telefon probléma - 23S felrakása után, (de az is lehet, hogy valamit elállítottam?), ha zsebemben csörög a telefon, nem tudom felvenni. Nem érzékeli a képernyőt. Ki kell nyomnom a hívást (bekapcs gomb), feloldani a telefont és utána működik rendesen. Mi lehet ez? Mit lehetne tenni?

(#817) blackfly válasza zsolt320i (#815) üzenetére


blackfly
tag

Beállítások - dual sim és mobilhálózatok - válaszd ki a simet - hozzáférési pontok nevei.

(#818) harait


harait
tag

Hali mindenki.
Már a harmadik nightly frissitést tettem fel a lineage romból. Bátran állíthatom hogy nem találok hibát a rendszerben. Tökéletesen helyettesíti a gyári romot, akkuidő kiváló, nincsenek fagyások vagy ujraindulások. Kamera a google camerával élesebb képet ad mint a gyári bár a hdr hiányzik.

Ajánlom bárkinek aki unja a gyárit vagy ujdonságot szeretne vagy csak stock androidot akar a szokásos cyanogen/lineage extrákkal.
Ja a gapps 7.1(arm64) verzioját ne felejtsétek el feltenni frissibe a twrp-ből miután romot telepítetek.

[ Szerkesztve ]

-Miért nem jön ki a medve tavasszal a barlangjából???? -MERT MEGDÖGLÖTT! xD

(#819) ezmivolt válasza harait (#818) üzenetére


ezmivolt
tag

Már csak egy telepítési útmutató hiányzik a laikusoknak. (pl. nekem...mert a 23S nekem sem tökéletes...)

(#820) osanyi2000


osanyi2000
csendes újonc

Lineage telepítés kérdés: HA TWRP-vel csinálok Backupot, felhúzom a LineageOS-t, és visszaállítom a backupot, akkor elvileg minden adatom megmarad?

(#821) Yerix


Yerix
tag

Valaki ismeri ezt az oldalt ? TekniSTORE esetleg már vásárolt valaki innen ?

(#822) Biggeszkij válasza osanyi2000 (#820) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Meg hát... :N Szépen visszaáll az eredeti rendszer, amit előtte elmentettél. Erre a feladatra a Titanium Backup mentés való. Azzal mentsd el a felhasználói alkalmazásokat és azok adatait. A rendszer fájlokat viszont ne, azok nem biztos, hogy kompatibilisek lesznek az új rendszerrel.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#823) wyk72 válasza workin (#754) üzenetére


wyk72
csendes tag

Szia!
A lineageos 13-as vagy 14-es?

(#824) wyk72 válasza wyk72 (#823) üzenetére


wyk72
csendes tag

Nos a lineageos 13 sikertelen telepítéssel leállt. Még jó, hogy volt biztonsági mentés amiből vissza tudtam állítani az EUI 5.9.020s-re a telefont. Ötlete valakinek?

(#825) paolinho válasza harait (#818) üzenetére


paolinho
őstag

Ez a rom megegyezik azzal, amit (#804) Biggeszkij kolléga ajánlott? Tényleg rendben van az infrája is?

(#826) workin válasza wyk72 (#823) üzenetére


workin
senior tag

14. -es természetesen,
a 13-as fejlesztése szerintem leállt.

(#827) wyk72 válasza workin (#826) üzenetére


wyk72
csendes tag

Bátran rátölthetem miután lepucoltam a telefont TWRP-vel?

(#828) Z.Greta


Z.Greta
csendes újonc

Sziasztok!

Itt a kamerától mit lehet várni? Le Max 2-ről váltanék Pro3-ra, a nagyobb akku és esetleg a jobb kamera miatt.

Üzemidőben mi várható a telefontól (tudom ez is változó, de átlagban a SOT hogy alakul)?

Köszönöm!

i5 7600, 16Gb DDR4, GTX1060 ITX, Toshiba XG4 512Gb, WD Red 3TB, CM Silencio 352, FSP Hydro 450W GOLD

(#829) wyk72


wyk72
csendes tag

Megint ez fogad. Miért?

[ Szerkesztve ]

(#830) workin válasza wyk72 (#829) üzenetére


workin
senior tag

van olyan, hogy repair partition a twrp -ben. azt futtasd le, es nem lesz vele gond.

(#831) osanyi2000 válasza wyk72 (#823) üzenetére


osanyi2000
csendes újonc

Felment és marhajó!
Nagyon backupot se kellett visszaállítani 98%-ban minden felhőben volt eleve nekem. Mindössze ott akadtam el, hogy a Titanium backup nem kap root jogot. Vagyis nem tudom rootolni a telefont. A ROM Extra Settings alkalmazásban beállítottam, hogy install root access. Újraindult a rendszer, de nem működik. Valamit nem tudok erről a dologról, szinte biztos...

(#832) workin válasza osanyi2000 (#831) üzenetére


workin
senior tag

fel kell telepiteni a supersu-t kulon, mert a Los nem rootolt.

(#833) paolinho válasza workin (#830) üzenetére


paolinho
őstag

Ezt a repair partition-t én nem találom sehol a TWRP-ben (GrossoShop-féle). Vagy ez nem mindegyik TWRP alatt található?

(#834) workin válasza paolinho (#833) üzenetére


workin
senior tag

click wipe / advance wipe / select system / repair and change file system / repair file system / swipe to the right.

Ezt csináld végig , itt megfogod találni. Utánna elméletileg működnie kell.

(#835) paolinho válasza workin (#834) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi, megnézem!

(#836) kolak73 válasza paolinho (#835) üzenetére


kolak73
kezdő

Sziasztok, csináltam Facebook oldalt, ha gondoljátok csatlakozzatok hozzánk, egyenlőre csak kis légyszámú csapatunkhóz :DD :DD :DD [Facebook]

https://www.facebook.com/groups/336949836703189/

(#837) paolinho válasza workin (#834) üzenetére


paolinho
őstag

Sikerült feltennem a LineageOS, de egyelőre próbálom az eddig használt applikációkat is visszapakolni a Titaniummal, ugyanis a korábbi állapotról csak az addigi adatok mentése nélkül megy vissza a korábbi app.
Mindegy, egyelőre tesztelgetem, aztán majd referálok róla. Ha bejön, marad, ha nem, akkor jön vissza a korábbi BB72-féle.

(#838) osanyi2000 válasza workin (#832) üzenetére


osanyi2000
csendes újonc

Supersut sikerült, köszönöm!
A BB72-es ROMban volt egy elég jó power management. Valami hasonló app-ot tudtok-e? Ami szól, ha valami nagyon használja az aksit...

(#839) workin válasza paolinho (#837) üzenetére


workin
senior tag

nemtudom, sosem teszek vissza semmit titaniummal.
kb 10 perc alatt felrakok és beállítok minden programot amire szükségem van.
(amúgy nem csodálkozom ezen, az egyik egy 6.0.1 android a másik 7.1.2 , a könyvtár szerkezet sem egyforma).

[ Szerkesztve ]

(#840) workin válasza osanyi2000 (#838) üzenetére


workin
senior tag

Nincs rá szükség szerintem. De ha minden áron szeretnél ilyen, akkor pl a Greenify működik.
(Rootolt telefon esetében system appokat is képes kezelni).[link]

(#841) Biggeszkij válasza paolinho (#837) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Nos, pont ezért visz rá nehezen a lélek, hogy romot cseréljek. A progik adatainak visszaállítása valszeg' azért nem sikerül, mert ez egy másik Android főverzió. Vagyis minden máshol van. Nekem jelenleg 151db felhasználói alkalmazásom van (nem, nem használom mindet napi rendszerességgel ;] ), ebből legalább 15-20 olyan, aminél a beállításokat nagyon nem szeretném újrarakosgatni.

Viszont, ha nagyon pozitívan nyilatkozol majd róla, akkor mégis meg kell tennem... :DDD

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#842) mazsi válasza Biggeszkij (#841) üzenetére


mazsi
senior tag

HA ennyire app fetisiszta vagy, akkor csak meg kell venned a Titanium BAckup teljes verzióját, és bármilyen ROMra bármilyen mentést vissza tudsz állítani.
Nekem még gyári Sony programokat is sikerült migrálnom Nexus telefonokra tavalyelőtt. A beállításokban találsz is pontot a relatív és a szubjektív útvonal opcióra-ki fog segíteni ilyen helyzetekben.

A 150 appot pedig tizedeld meg bátran, mert tesztelők sem használnak ennyit. Egy dolog hogy feleslegesen foglalnak helyett, de a memóriát és a procit is lefoglalják, ami meg az akksit eszi. Fél-egy évvel kitolod a telefonod használhatóságát, ha nem teszel fel minden szemetet, amit menstruációnként egyszer ha használsz :P

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#843) Biggeszkij válasza mazsi (#842) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Köszönöm a javaslatot, de...

Az a szitu, hogy - ha visszaolvasol - én vagyok a TB egyik legnagyobb propagálója évek óta. ;] Természetesen meg van vásárolva a Pro verzió, az új appok, valamint az appok új verziói, adataikkal együtt minden éjjel automatizáltan mentésre kerülnek és egyúttal szinkronizálásra a Google Drive-ra. Csak azt írtam, ha a fórumtársnak nem sikerül a visszaállítás, akkor szerintem annak a főverzió ugrás lehet az oka. Persze ez nem biztos.

Szintén évek óta - ennél jóval gyengébb képességű eszközökön is - száz feletti mennyiségű app csücsül (illetve amikor kell, akkor fut) a mobilomon. Meggyőződésem, hogy ezek az eszközök éppen erre valók. Nem akarok senkit megbántani - mindenki úgy, és arra használja a mobilját amire akarja -, de ha valaki 10 perc alatt vissza tudja építeni a rendszerét, akkor az nem igazán használja ki a vasban rejlő lehetőségeket. A 90%-uk úgyis csak akkor és addig fut, amíg használom. Amelyik szemtelenkedne a háttérben, azt kordában tartom Greenify-vel, vagy fagyasztom a TB-vel. Amit csak lehet automatizálok Tasker-rel. A telefon szélvész gyors, nem lassítja le a sok telepített progi. És az akksi is köszöni jól van, simán elbír 2 napot átlagos használattal.

Szerintem a 64GB háttértár nem 30 filmnek, meg 800 mp3-nak kell, bár akár még az is elfér. :DDD

Szóval használjátok bátran, azért van! Persze tiszta forrásból. Tapasztalatból mondom, semmi gondot nem okoz.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#844) Biggeszkij válasza Biggeszkij (#843) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Nem vagyok egy Antutu-huszár, de most így kíváncsiságból telepítettem és lefuttattam (ez még csak nincs is a 150 között :DDD). Nos, minden tisztítás, újraindítás, trükk nélkül, több mint 283 óra futásidő után gurított egy 151156-os értéket. Nekem ez nem tűnik lassúnak...

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#845) workin válasza Biggeszkij (#844) üzenetére


workin
senior tag

Tehat ha lenne 150 appom a telefonon, akkor kihasznalnam a telefonban rejlo lehetosegeket ?:) Ugye ezt viccnek irtad?kb 50 app van amit hasznalok, es azokat tenyleg napi szinten hasznalom.
(az 50ben nincs jatek).
nem hiszem , hogy attol fugg egy keszulek kihasznaltsaga , hogy mennyi app van telepitve. ez majdnem ugy hangzott mint amikor azt irtak Los forumon , hogy "csak" 128k volt antutuban:) nekem nem ettol all fel a cerka :)

(#846) osanyi2000 válasza Biggeszkij (#841) üzenetére


osanyi2000
csendes újonc

Köszi. Most a 360 Battery Plust tesztelem. Eddig ez a legjobb. De megpróbálom a greenifyt is.
Az a gáz, hogy vagy a linegaos vagy a medencébe ejtés és napokig tartó szárítás miatt, de alig félnapig bírja a teló.
Oppp... 840-re akartam válaszolni

[ Szerkesztve ]

(#847) Biggeszkij válasza workin (#845) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Mint mondtam, nem állt szándékomban senkit megsérteni (Téged főleg nem) önérzetében. Mindenki arra használja a gépet, amire csak akarja.

Így hát én is azt teszem.

De nekem 2-3 óra még TB mentéssel is, mire minden ugyanolyan beállítással, kinézettel fut, mint az előző romon. Hisz csak a system beállítások részletes visszaírása önmagában vagy fél óra. (App hozzáférések, jogosultságok, stb)

(Játék összesen 3 db logikai van telepítve. De pl a munkahelyemen látok fiatalokat csúcs Galaxy-kkal, Facebook, Twitter, email és ennyi. Ezért kár volt rá annyit költeni...)

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#848) paolinho válasza Biggeszkij (#841) üzenetére


paolinho
őstag

Feltettem, tesztelem. Érdekes, annyi már bizonyos. A Titanium sokban segítségemre volt, nem gáz a programok áthozatala. Most tesztelem egy kicsit, aztán rövidesen referálok. Mindenesetre Antutu-bajnok az bizonyos a maga 158159-es értékével. :)

(#849) mazsi válasza Biggeszkij (#843) üzenetére


mazsi
senior tag

Nem is kívánlak megingatni a hitedben, mert tényleg másképp használjuk a telefonunkat.

Neked két naponta kell töltened, én napi kétszer teszem ugyanezt :P Nekem az is kritikus, ha töltés közben túlmelegszik mert használom is. Nálad meg fontosabb az alvó üzemmód alvó képernyőnél.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#850) pilu85


pilu85
őstag

Hali. Csatlakozom egy ilyen telcsivel a topikhoz. :)

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.