Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) LantosBerry8 válasza drdagi (#1600) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Én a bagjosat használom, az eddig hibátlan :D

(#1602) LantosBerry8 válasza drdagi (#1599) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

letöltöttem, de a magisk nem telepíti.... hogyan tetted fel?

(#1603) LantosBerry8 válasza LantosBerry8 (#1602) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Aki oreon viper for androidot használ, tegye már közzé a beállításokat, amellyel közel dolby élményt lehet elérni

(#1604) Danika256 válasza drdagi (#1600) üzenetére


Danika256
aktív tag

Mondjuk érdekes, hogy nálad a 3D-re jóval több pontot adott, viszont a CPU-ra kevesebbet. Majd esetleg megnézhetnéd ha lesz időd, hogy performance módban, maxon mennyit dob feltöltött akksival! :)

Azért nem értem a dolgot, mert korábban hari73f fórumtársunknak 190k felett dobott az új antutu is, fogalmam sincs milyen beállításokkal lehet ezt elérni.. :D Vagy lehet, már nem lehet az új verziókkal?!
Mondjuk egyelőre még nem kell a napi használathoz ekkora teljesítmény, játékokhoz sem, mert elég a 170k-nyi is bőven. Mondjuk azért van ami már majdhogynem kihasználja! :))

(#1605) Thony.80


Thony.80
tag

Sziasztok!

1 hónapja vettünk geekbuying-on egy LeTV LeEco Le S3 X626-ot. Kb 2 hete olyanokat csinál, hogy random nyomogat a képernyőn, pl. ha a gyorsbeállításokba vagy, ki-be kapcsolgatja a wifit, a 3G-t, ha a galériába, akkor oda-vissza lapozgat a képek között, ebook olvasót lehetetlenség használni, mert folyamatosan lapozza a könyveket, és a facebooknál is hasonló gondok vannak..

Már írtam a supportnak, de nem túl segítőkészek, küldtem videót is, meg írtam, hogy visszaraktam már gyárira is, többször is (tehát úgyis csinálja, ha semmit mást nem telepítek fel), ennek ellenére eddig annyit kérdeztek, hogy visszaraktam-e gyárira.. fogy a türelmem, paypal-on indítanék már visszafizetést..

Valaki belefutott már ebbe a problémáma? Szoftveres lehet? Mert van fent frissebb hivatalos rom (csak addig nem akarok kínlódni vele, mert van mindenféle biztosítás a telón, hátha vissza tudom küldeni és cserélik). Vagy hardveres?

Köszönöm!

(#1606) tthom


tthom
senior tag

Kis gyors infó, mert nem az a topik. :)

Megérkezett sógoromnak a LeRee Le 3. A készülékház kb. ugyanaz mint a Le Pro 3, csak dupla kamerás, jó minőségű.
EUI van azon is, 018s-es, de gondolom picit más, mint ez, mert az android biztonsági frissítés ezév júliusi talán, az én BGs 020s-es változatomban meg 2016 augusztusi. FM rádió, jack aljzat tényleg van. Szépen megyeget, így ha valaki olcsón szeretne jó minőségűt második telefonnak, gyereknek, asszonynak, rel. jó procival, 120$-ért jó vétel ez is.

(#1607) drdagi


drdagi
csendes tag

TWRP-ből telepítettem a dolbyt.
Milyen programmal tegyem performance módba?

(#1608) LantosBerry8 válasza drdagi (#1607) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Twrp -ből telepítve bootlop.... Csak a teljes törléssel jött helyre a rendszer

[ Szerkesztve ]

(#1609) Danika256 válasza drdagi (#1607) üzenetére


Danika256
aktív tag

Kernel adiutor kell hozzá, meg root mód. És akkor CPU-nál, meg GPU-nál governor-->performance.

(#1610) #84490496 válasza Thony.80 (#1605) üzenetére


#84490496
törölt tag

Nexus4-nél ghost touch néven ismerős. Fizikai problema,mindenképp garis. Nem szoftveres.

(#1611) LantosBerry8 válasza drdagi (#1607) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Twrp telepítés után csináltál cash ürítést?

(#1612) drdagi válasza LantosBerry8 (#1611) üzenetére


drdagi
csendes tag

Nem emlékszem, lehetséges, néha szoktam

(#1613) LantosBerry8 válasza drdagi (#1612) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Bárhogyan próbálom, mindig bootloop lesz a vége....

(#1614) drdagi


drdagi
csendes tag


Performance-ban a pixeles rom

LantosBerry8 pixel rommal próbálod? Van magisk 15.3? twrp .2-es változat? Van fenn más hasonló hangolós cucc?

[ Szerkesztve ]

(#1615) LantosBerry8 válasza drdagi (#1614) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Aosip, a többi stimmel, nincs másik hangolós cucc...

(#1616) LantosBerry8 válasza drdagi (#1614) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Nahhh....

Sikerült végre....

Milyen beállításokat használsz benne?

(#1617) Danika256 válasza drdagi (#1614) üzenetére


Danika256
aktív tag

Ez elég jó, gondolom a frekvenciákat nem bántottad. Összehasonlítva 3D-ben jóval többet ad, EUI-ban meg a CPU, és a RAM jobb. Mindenesetre ez így is gyorsabbnak tűnik, csak nem tudom nálam miért nem volt az. Ennyiért inkább maradok EUI-n :)

(#1618) Adam004


Adam004
csendes újonc

Közzé teszem én is az eredményt! Örülök, hogy nem maradok el! :)

(#1619) Sinkó válasza Adam004 (#1618) üzenetére


Sinkó
tag

annyira ne örülj...lex720-al 10-15000 ponttal többet kéne csinálni mint a lex722nek...persze oreon

(#1620) Adam004 válasza Sinkó (#1619) üzenetére


Adam004
csendes újonc

Nekem elég ez is! :) az fontosabb, hogy ezt a teljesítményt stabilan és jó akku idővel tudja tartani

(#1621) amadeus11 válasza Thony.80 (#1605) üzenetére


amadeus11
senior tag

Ezt úgy hívják "ghost touch". Ki kell cseréltetned. Cserénél hivatkozz erre! Csinálj róla videót is, ha reklamálsz!

There is a star

(#1622) Danika256 válasza Sinkó (#1619) üzenetére


Danika256
aktív tag

Tényleg érdekes a telók közötti különbség, hogy kinek mennyit dob, de persze ez az androidtól is függ, akksi töltöttségtől na meg hogy mennyi minden fut a háttérben.. De végülis talán az órajel a fő döntő, a 722-vel is el lehet ugyanazt érni mint a 720-asal, csak beállítás kérdése :) A HW, vagyis a chipset ugyanaz fizikailag csak a nevét változtatták pro-ra, na meg a beállításokat! Én pontosan ezért nem vettem 720-ast, egyedül az NFC-ért kár! Na meg azért, hogy EUI-ra nincs custom kernel tudtommal 722 -re, így órajel változtatás nem lehetséges vele! No majd megkérdem CrisBalGreece-t, hogy nem e lenne kedve összedobni egy stock custom kernelt ezekkel a kiegészítésekkel. 720-asra van pár.. Szerintem sokak örülnének neki.. De ettől független 170 ezer ponttal is minden szuperül muzsikál, nem igazán lehet megakasztani semmivel..

(#1623) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok !
Kaptam ajándékba egy 4/32-es modellt. A típusa LEX653 nem nagyon találok róla semmit, Helio X23-as a procija,
Valaki találkozott már ilyennel ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1624) arfer válasza gthomma (#1623) üzenetére


arfer
aktív tag

Az X65x sorozat speciális állatfajta, nem nagyon van még rá semmi, ha custom ROM-ra, TWRP-re, root-ra gondolsz :((( ...

(#1625) gthomma válasza arfer (#1624) üzenetére


gthomma
senior tag

Hivatalos oldal sincs, ahol elérhető lenne "szinkronizáló, hivatalos frissítő" program , esetleg ROM ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1626) arfer válasza gthomma (#1625) üzenetére


arfer
aktív tag

Sajnos nem tudok róla. Ha van is, lehet, hogy csak a kínai weben...

(#1627) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Most bukkantam rá erre a telefonra (LeTV Leeco Le Pro3 Elite X722) és kicsit esz is a fene, ugyanis nemrég vettem xiaomi redmi 4x-et, de annyira nem vagyok vele meg elégedve.
Kérdezném hogy ennél a készüléknél mennyi a képernyőidő? Illetve milyen extra funkciói vannak ennek az EUI rendszernek? Pl lehet alkalmazást tükrözni, azaz hogy egy alkalmazás duplán fusson a háttérbe pl. viber két külön számmal? Továbbá magisk vagy root és xposed megy rajta? Őszintén szólva nagyon tetszik ez a készülék.
Milyen kamera képeket lő szerintetek? Pl egy Samsung S7-el összehasonlítva.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#1628) Danika256 válasza Norby86 (#1627) üzenetére


Danika256
aktív tag

Szia!

A teljes képernyő időt még nem tudom, de az alap fogyasztás EUI-val nagyon szuper! Szerintem 4-6órát tuti kibír, persze ha játszol akkor nem..
Szóval egy egész napot biztosan kihúz a sokat nyomogatod is, sőt! Dehát ez természetes egy 4000-es akksival!
Alkalmazás tükrözésről nem tudok, de a többi általad felsoroltak mind működnek és benne is van a CrisBalGreece által feltuningolt "gyári" EUI ROM-ban!
Az EUI is ízlés dolga nekem nagyon bejön! Minden menüből van egy másik menü, ezer féle beállítási lehetőség komoly bugok nélkül! Olyan gyors mint egy AOSP! Egyedül a nem 1000%-os magyar nyelv amit hiányosságként fel lehetne hozni! Jelenleg még az Oreo-k sem jobbak!
A Kamerától ne várj annyit mint egy S7-esétől, mert abban a legjobbak közül való van, de ha megnézed az ár - érték arányt, akkor nem fogsz csalódni a a kamerában sem!
Van több kamera app a gyári szoftverben, ha nem művészfotókat akarsz telóval, akkor nem lesz vele gondod. A kevés fénynél történő fényképezést nem tudom, 2 hete vagyok tulaj, nem próbáltam, de a kollégák majd megmondják milyen! :)

(#1629) Norby86 válasza Danika256 (#1628) üzenetére


Norby86
őstag

Szia!

Én jelenleg xiaomin vagyok, itt is hasonló a menü, ezernyi beállítás és ez nekem nagyon bejött mindig is, szóval ezzel nem lenne gondom. :) Viszont a 4-6 órát kicsit kevésnek érzem, mert ugyanígy 4100-as akksival a xiaomi redmi 4x tud 8 órát. Ez átlagos használat mellett értendő vagy folyamatos erősebb igénybevétel mellett? Átlagos használat nálam hogy egy nap többször bele mászok a messengerbe, viber-be, de nem játszom a telefonon, néha böngészek, mobilnet nonstop megy, kivéve itthon akkor wifi. Én ezt a kamera teszt videót néztem és eléggé lenyűgözött: [link] Itt a 4K-ban csodálatosan vesz fel. :) Megpróbálok majd valami összehasonlítási alapot kibányászni az internet bugyraiból hogy összevessem a jelenlegi Xiaomi Redmi 4x telefonommal a kamera minőséget. Ennél jobb gondolom azért a minősége, hiszen enyémbe csak 13 mpx a kamera és 30 fps a max.

Még két kérdés: Van benne olyan funkció hogy a telefon beszélgetést automatán rögzítse? Illetve van olyan benne hogy az ismeretlen számokat is le lehessen tiltani?
Max alkalmazás tükrözésre keresek valami appot. :) Xposed meg Magisk is gondolom mennek rajta és root is van rá.
Szeretnék már egy prémium telefont olcsón mert most láttam 44 ezerért már lehet kapni, ez nagyon jó árnak tűnik. De előbb inkább itt kérdezősködök, nem ugrok mégegyszer bele hirtelen a vásárlásba. :D

-Norbi-

(#1630) #84490496 válasza Norby86 (#1629) üzenetére


#84490496
törölt tag

Xiaomival ne hasonlítsd az kijelző időt... Ebben snapi 820 van,ami jobban eszi,mint a 425..akku 4010-es, nem 4100-as.. kijelző fullHd vs HD... Van bőven eltérés..
Nekem átlag 5,5-6 óra SOT van úgy,hogy kb 30-40 perc bubble blaze-t játszom,a többi meg messenger,ph olvasás,emilek...
Összefoglalót olvasd el sztem,nagyon sok hasznos dolgot írtak bele ( :R ).

(#1631) hari73f válasza Norby86 (#1629) üzenetére


hari73f
aktív tag

Igen, az 5" kijelzőt HD felbontáson kihajtani kevesebb energiát igényel,
mint az 5,5" FullHD-n a LePro3.ban.

Nekem ment Android 6-7-8 is az LE Pro3-on, 5-6 óra max kijelzőidő.
Papír szerint a max. fényereje is nagyobb a LeEconak.

A SnapDragon820 meg Antutu szerint kb. 4szer erősebb proci mint a 435-ős.

Kamera: nagy környezeti fényerőnél jó képet ad, de gyenge fénynél zajos.

Nagy különbség nincs , kicsit nagyobb érzékelő, felbontás a Redmi 4x-hez képest.

Ár-érték arányban összeségében durván jó a LeEco,
fő hiánya: nincs microSD bővíthetőség, a belső tároló viszont UFS2,
nagyon gyors.
Custom ROM van bőven, már OREO, 8.1 is

[ Szerkesztve ]

(#1632) Norby86 válasza hari73f (#1631) üzenetére


Norby86
őstag

Nekem eddig tetszik ez a LeEco és talán megtaláltam az egyik netes videón az alkalmazás kettőzést is. :) Ez lenne az? [kép]

-Norbi-

(#1633) Aucor válasza Norby86 (#1632) üzenetére


Aucor
senior tag

Én személy szerint nem nagyon foglalkoztam vele, de ahogy nekem feltűnt, nem minden appot támogat.

(#1634) Norby86 válasza Aucor (#1633) üzenetére


Norby86
őstag

Engem leginkább az érdekelne hogy a Viber-t támogatja e, mert két külön telefonszámon akarom egyszerre használni.

-Norbi-

(#1635) Sinkó válasza Norby86 (#1634) üzenetére


Sinkó
tag

Nálam csak a Wechat van benne.

(#1636) Norby86 válasza Sinkó (#1635) üzenetére


Norby86
őstag

Az baj. :/ Nem lehet hogy a custom romokba több is engedélyezve van? Hmm, azért ez érdekes, ha csak a wechat aktív akkor sok értelme nincs ennek a menünek.

-Norbi-

(#1637) Danika256 válasza Norby86 (#1636) üzenetére


Danika256
aktív tag

Most próbáltam, elvileg működik EUI-n a dualapp! Én hozzá tudnák adni bármit, lehet válogatni az appok között! A vibert külön ki is emelte mint multi chat lehetőséget :D Ott betette és úgy indult egyből mintha friss telepítés lenne! De ennek ez is a lényege, működnie kell!
Ami érdekes, hogy van benne reklám, mert nem a pro változata van előre telepítve dual appnak(paralell space).
De ezek szerint bármelyik droidra letölthető a pro APK, oszt jóvan.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1638) Aucor


Aucor
senior tag

Egy kis akkuidő tapasztalat a 8.1-es Lineage OS-al kapcsolatban: [kép]

Második napot húzta ki, igaz a mai nap lightos használat volt. Tegnap mobilneten volt, ma wifin, messenger, fb lite, egy kis játék, chrome, pár perc telefon. Ez már igen csak hasonló az EUI akkuidejéhez. :D

(#1639) Norby86 válasza Danika256 (#1637) üzenetére


Norby86
őstag

Naa, ez most egy örömhír számomra! :) Akkor immáron kijelenthetem hogy egyenértékű a MIUI-val ez az EUI is. :)) Nagyon esélyes hogy veszek egy ilyen telefont. A kamera kép minősége éjszaka mennyire lesz zajos? Mert netes képeken amiket feltettek, alig láttam hogy zajos lenne, egész meglepett. Egyedül az automata zoom-ra olvastam egy-két kisebb panaszt hogy azt nem kezeli mindig jól, de hát kézzel rá lehet segíteni :) Camera2Api-t támogatja gondolom.

-Norbi-

(#1640) #84490496 válasza Norby86 (#1639) üzenetére


#84490496
törölt tag

Kamera2-t támogatja. Legalábbis a stock EUI biztosan. Nem akarlak megbántani,mert izlés dolga,de ha egy MIUI- hoz akarod mérni az EUI-t,akkor igencsak ledegradálod... A MIUI egy nagy kalap f*s ennek a rendszeréhez képest.. :D

(#1641) Norby86 válasza #84490496 (#1640) üzenetére


Norby86
őstag

Nem hasonlítom, még nem használtam EUI-t hogy véleményt tudjak róla formálni, csak annyit mondtam hogy számomra már egálba van a kettő, hiszen mindazokat a funkciókat tudja ez amit a MIUI. :)

-Norbi-

(#1642) Bakter2002


Bakter2002
csendes tag

Üdv mindekinek!

Nemrég kaptam meg a telefont, ami egy x722-es. Minden nagyon szép és jó, egy dolgot leszámítva. Iszonyatosan gyorsan merül a telefon. Óránkét 3-4%-ot úgy, hogy nem csinálok vele semmit. Arra is rájöttem, hogy a mobilhálózat meríti, repülő módban wifi-vel alig merül. Mi lehet a gond? Napi használatban 1-1,5 óra képernyőidővel estére 20% körül marad az akksiban.

A telefonon alapból egy 20s rom volt (nyitott bootloaderrel). Próbáltam már a görög romot és a paranoid romot is, de mind a kettővel ugyanaz a helyzet.

Valakinek van valami ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#1643) hari73f válasza Bakter2002 (#1642) üzenetére


hari73f
aktív tag

Ha régi (pár éves) SIM kártyád van cseréltesd.

Gondolom a mobil térerő annyira nem rossz,
hogy állandóan hálózatot keres a teló

Illetve a fejlesztői beállításoknál nézd meg ,
hogy nincs-e állandóra kapcsolva a mobilnet
meg az agresszív Wifi hálózat átadás nem aktív-e

Paranoid és más custom ROM-on az NFC szolgáltatást fagyasztani kell!

Mondjuk a készenléti merülés az én X722-ön sem kevés
(kb. 1% óránként Dupla SIM használattal, WIFI, mobilnet)
más telefonokhoz képest, de azért nem ennyire durva.

[ Szerkesztve ]

(#1644) Bakter2002 válasza hari73f (#1643) üzenetére


Bakter2002
csendes tag

Köszönöm a gyors választ!

Az NFC-t már korábban letiltottam paranoidon, nem segített. A térerőm jó, nem kell hálózatot keresni, mert szinte végig maximumon van.

Nincs agresszívra állítva a Wifi hálózat átadás.

A SIM kártyám 5 éves, akkor ezek szerint csere lesz. remélem az megoldja a problémát.

(#1645) Bakter2002


Bakter2002
csendes tag

Üdv mindenki!

SIM kártya csere megvolt, semmi nem változott. Viszont úgy néz ki, hogy megvan a probléma oka. Ez pedig nem más, mint a 4G hálózat. Valahol jó volt hari73f fórumtárs sejtése.

Felltelepítettem a coverage nevű appot, amely azt mutatta, hogy a jelerősség 90%-ban nagyon gyenge volt 10%-ban pedig nagyon jó. Érdekes, hogy az 5 fokozatú skálán vagy 1-es volt vagy 5-ös, de inkább 1-es. Ez azért volt kicsit furcsa, mert én a telefonon azt láttam, hogy vagy maximum térerőm van, vagy pedig eggyel gyengébb.

Ezután visszaállítottam a telefont 3G-re, na innentől az akksi elfelejtett merülni!

Most vagy ilyen gyenge a térerő Sopronban vagy pedig a telefonnal van valami gebasz. Mindegy azért ezzel együtt tudok élni, mert egyébként a telefon szerintem nagyon jó, ennyi pénzért meg ajándék!

(#1646) Norby86


Norby86
őstag

Mostmár csatlakoztam is hozzátok. :) Megjött a LeEco telefonom és tetszik nagyon, de lenne egy kérdésem rögtön hozzátok. A görög torra33-as rom van a telefonon és a topikjában az xda-n azt olvastam ez tartalmazza a ViperFX-et is. Még sem látom sehol a rendszerben. Ez miért lehet, vagy hogy tudom aktiválni? Még ismerkedem vele nagyon uj az egész. :)

-Norbi-

(#1647) Bakter2002 válasza Norby86 (#1646) üzenetére


Bakter2002
csendes tag

Azt hiszem TWRP-ből tudod telepíteni. Ott van a gyökér könyvtárban ha jól emlékszem.

(#1648) Danika256 válasza Bakter2002 (#1647) üzenetére


Danika256
aktív tag

Tényleg emlékszem, most már én is, a gyökér mappába tesz egy csomó telepíthető zip-et! :DD

(#1649) Norby86 válasza Bakter2002 (#1647) üzenetére


Norby86
őstag

Igen, meg is van, köszönöm! :) Még szokni kel ezt a telefont, de nagyon baba eddig :D

-Norbi-

(#1650) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Hol találom a telefonba a hívásrögzítőt? Tehát hogy ha hívnak vagy én hívok rögzítse a hívásokat hang alapon.
Másik amit nem találok az az ismeretlen számok letiltása. Ez merre van a telefonban? Torra33 rom van a telefonomon, az a görög.

-Norbi-

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.