Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) msanyi67 válasza paolinho (#397) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Ez azért tűnik jobbnak mert ez egy Le Max2, a képeken ez a telefon van, de a rendeléshez kiválasztható több más telefon is.

(#402) paolinho válasza ezmivolt (#400) üzenetére


paolinho
őstag

Igazad van, picikét kiáll a szilikon síkjából, de legalább véd a mikrokarctól, és ami a lényegesebb, az esetleges leesést követő töréstől. (Bár én még soha nem ejtettem le, és erre nagyon figyelek később is.

(#401) msanyi67: Most, hogy írtad, jobban megnéztem én és is a képet, valóban ez a Le Max 2, de remélem a Le Pro 3-nál is ennyire pontos lesz a felfekvése.

Más. Arra nincs esetleg valamilyen megoldás, hogy a bal-alsó érintési pont által kapható felület még is a fentről lehúzható redőny alatt jelenjen meg? Egy kézzel jobban odaér az ujjam, míg a bal-alsó részt csak két kezesen tudom kezelni. Illetve a bluetooth kapcsolást nem lehet valami modullal megoldani? Amikor beülök a kocsiba, azt is olyan cifra bekapcsolni. Próbáltam már Bluetooth OnOff appal, de az néha nem csinál semmit az érintésre, így megszabadultam tőle.

[ Szerkesztve ]

(#403) Biggeszkij


Biggeszkij
aktív tag

Nekem a 3. lépés oldotta meg a problémát...

Megoldás, ha a Play Store nem ismeri fel a már megvásárolt appokat.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#404) Biggeszkij


Biggeszkij
aktív tag

Mivel írtátok, hogy sok gond van a tempered glass kijelzővédőkkel (feljön a széleken), gondoltam rendelek egy ilyen, új technológiával készült terméket:

[IMAK Nano Soft explosion-proof Film]

Nem tempered glass, de nem is csak sima védőfólia. Egy próbát megér.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#405) paolinho válasza Biggeszkij (#404) üzenetére


paolinho
őstag

Ezek szerint megérkezett!? Gratula! :)

(#406) ezmivolt


ezmivolt
tag

Nem tudok rájönni, hogy a betűméret választás a Vibert miért hagyja hidegen? Minden app reagál rá, a viberben maradnak a legkisebb betűk...Mi lehet a gátló tényező?

(#407) Biggeszkij válasza paolinho (#405) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Igen, tegnap csak éjjeli 1-ig nyüstöltem... :DDD

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#408) paolinho válasza Biggeszkij (#407) üzenetére


paolinho
őstag

Akkor elsőnek köszönthetted magad ajándékkal. Mellesleg Boldogat! :)

(#406) ezmivolt Az a helyzet, hogy az Android alatt hiába növeled a betűméretet, az csak az op.rendszer betűire van hatással. Ha nincs a Viberben lehetőség a betűméret választásra (már pedig nincs), akkor marad a szemüvg. :(

(#409) bazso18 válasza Biggeszkij (#407) üzenetére


bazso18
tag

Tapasztalat? Jól illeszkedik? Teljesen befedi a kijelzőt? Esetleg kép? Többen rendeltünk de sajna sokkal kisebb az üveg és nem is jó az illeszkedés. Ha van akinek sikerült jó kijelzővédőt rendelni az jelezhetné sokunk örömére. Engem pl. az is zavar hogy a felső résznél a hangszóró, kamera részeknél u alakba ki van hagyva, pedig mikor rendeltem ott teljes volt a keret (tetején is), csak az említett részeknél volt kihagyva (lukasztva) nem az egész u alakban.

[ Szerkesztve ]

(#410) ezmivolt


ezmivolt
tag

Ami a Viber betűméretét illeti, korábban működött, igaz késleltetve, de voltak nagyobb betűk is...nem az átállítás pillanatában, hanem valami rejtélyes billentyűkombinációknak hatására felnagyítódott, de az app becsukásakor a betűméretet is elveszítette...
A másik, hogy a sima-mezei telefonokra folyamatosan jönnek a frissítések az appokra, de erre valamiért nem, pedig arra számítottam, hogy a BB20 meg az OTA meg a SU garantálja, hogy erre is megérkezzenek...

(#411) Biggeszkij válasza paolinho (#408) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Köszi! Hát valahogy úgy...

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#412) Biggeszkij válasza bazso18 (#409) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Ja, nem voltam pontos a megfogalmazásban: ma rendeltem, 2-4 hét, míg majd megjön. :O

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#413) blackfly


blackfly
tag

Sziasztok!
Ma én is átvettem a telefonomat. Ezennel csatlakozom hozzátok. :C
Máris egy kérdés. Lehet Magyarországról regisztrálni a leEco rendszerbe?

(#414) paolinho válasza blackfly (#413) üzenetére


paolinho
őstag

Én ITT tudtam gond nélkül regisztrálni.

(#415) blackfly válasza paolinho (#414) üzenetére


blackfly
tag

Köszi, sikerült.

(#416) ezmivolt válasza paolinho (#393) üzenetére


ezmivolt
tag

"jegeltem a számomra feleslegesnek tűnő "gyári" app-okat: Feedback, Push Service, Theme Store, TypeApp, Wallpapers."

Ezt a titaniummal, vagy csak úgy azzal, amit a telefon "felkinál"?

(#417) ezmivolt válasza paolinho (#414) üzenetére


ezmivolt
tag

Egyébként miért jó, ha oda regiszrálva van az ügyfél? (Én emaillel, nem telefonszámmal, és a kinai régiot választottam, de ennek sem tudom, hogy van-e jelentősége.)

(#418) paolinho válasza ezmivolt (#417) üzenetére


paolinho
őstag

EMIATT gondoltam, hogy szükséges lehet, és ebbe mazsi is megerősítést adott, de tekintve, hogy gyakorlatilag rögtön az első nap, hogy megjött a telefon, feltettem a GrossoShop 20S romját, ami rögtön frissült is OTA-n, nem biztos, hogy lényeges opció lenne.

A fagyasztást a Titanium Backup-pal végeztem, de mint később kiderült a Push Service-t nem érdemes bántani, mert bekever a rendszerbe néhány helyen, ezért azt "olvasztottam", és így helyreállt a rend.
Viszont bevallom, hallgattam Biggeszkij fórumtársunkra :R , és a TypeAppot is visszapakoltam. Igaz nem a Gmail helyett, hanem a Freemail-es fiókjaimat kezeltetem vele. Valóban jó kis app.

[ Szerkesztve ]

(#419) Biggeszkij


Biggeszkij
aktív tag

Van egy fájó hiányosság. Hiányzik a korábbi LeTV telefonon szuperül működő, tárcsázó appba beépített, automatikus hívásrögzítő funkció. Pedig sokszor jól jött, ha nem emlékeztem az elhangzott beszélgetések részleteire. Tudom, vannak rá applikációk, de pont az volt benne a szuper, hogy semmi extra programra nem volt szükség. :O :W

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#420) Biggeszkij válasza Biggeszkij (#419) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Nincs hiányosság, "Mainland China", -ra kell nyomni a régiót és kész. Öröm, és bódottá'.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#421) paolinho válasza Biggeszkij (#420) üzenetére


paolinho
őstag

Azt hol is lehet állítani?

[ Szerkesztve ]

(#422) Biggeszkij válasza paolinho (#421) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Beállítások/Nyelv és bevitel/Régió

Aztán még engedélyezni kell:
Beállítások/(jobbra lenn) Alkalmazásbeállítások/Telefon-névjegyek/Hívásrögzítési beállítások

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#423) paolinho válasza Biggeszkij (#422) üzenetére


paolinho
őstag

És ez nem kavar be valahol a használatba? Vagy vissza lehet állítani a régiót később, és megmarad a hangrögzítés ilyentén opciója?

Jé, és most a Wallpapers applikációt is engedi kezelni!!!

[ Szerkesztve ]

(#424) paolinho válasza Biggeszkij (#422) üzenetére


paolinho
őstag

Végig mentem az összes lehetőségen a régiókat illetően.
Még az India régió alatt is megy a hangrögzítés, és itt a Wallpapers app kifejezetten szép háttérkép beállításokat ad be lehetőségül. Szóval én ezen hagyom, mert a Mainland China jóformán csak kínai nő és férfi képeket produkál a fenti app alatt, ráadásul (értelemszerűen) tele van mindenféle kínai tyúklábbal.
Remélem ez az opció nem okoz sehol negatív változtatást a napi használatban.

(#425) Biggeszkij válasza paolinho (#423) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Egyáltalán nem kavar be. A Le 1S-em 1 évig (vagyis amíg nálam volt) végig ezzel a beállítással (Mainland China) működött, minden gond nélkül. Már ezt is átállítottam, (eddig) minden frankó.

Ja, még valami a beszélgetések felvételéhez: azzal, hogy engedélyezted, még mindig nem fog rögzíteni, be is kell kapcsolni az első hívásnál, a tárcsázó alkalmazásban. Utána mindaddig rögzít, míg ki nem kapcsolod.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#426) Biggeszkij válasza paolinho (#424) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

India? Majd én is megnézem... :K

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#427) msanyi67 válasza Biggeszkij (#426) üzenetére


msanyi67
csendes tag

India azért jobb talán mert eltünik a kínai yellow pages. Ez lehet, hogy csak engem zavart.

(#428) paolinho válasza msanyi67 (#427) üzenetére


paolinho
őstag

Mondjuk nálam bekavart valami, mert a Wallpapers használata óta elszált az ujjlenyomat nyitásom. Azaz nyitott azzal is, de simán a zárképernyő felfelé húzásával is nyílik gond nélkül.
Volt egy korábbi backupom, amit feltettem, de ehhez meg nem enged ujjlenyomatot felvenni, a régire meg furcsa módon nem reagál. Lehet, hogy újrapakolás lesz a vége :(

(#429) paolinho válasza paolinho (#428) üzenetére


paolinho
őstag

Úgy néz ki, hogy a mentett rommal visszaállt a rend. Újra elfogadta az ujjlenyomataimat, és csak ezzel (vagy kóddal) enged be ismét. Már frászt kaptam, hogy nem lesz védve a teló. Amióta tavaly a digóknál lenyúlták a telefonomat, csak így érzem biztonságban a telóban tárolt adataimat.

(#430) jagr68


jagr68
tag

Ha valakit érdekel, én megválnék tőle. Honor 6-ról (összetört :((() váltottam, de nem bírom megszokni, túl nagy nekem, ráadásul agybajt kapok az uscb type-c töltőtől is. :W

6/64 GB-os, Honorbuy-os, hétfőn vettem át, egy napja használom, rajta patentül illeszkedő képernyővédő és a gyári szilikon tok. Számlája, mindene megvan. Privátban lehet érdeklődni...

[ Szerkesztve ]

(#431) Biggeszkij válasza jagr68 (#430) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Type-C-vel mi a baj? Még arra sem kell figyelni, hogy helyes irányba csatlakoztasd... Ráadásul többet tud, mint Einstein. Csak kíváncsi vagyok. Egyébként ez a (jelenkori) jövő, a sima micro USB ki fog halni.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#432) Biggeszkij válasza paolinho (#429) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Akkor marad Kína. ;]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#433) jagr68 válasza Biggeszkij (#431) üzenetére


jagr68
tag

Kocsimban, irodában, mindenhol micro usb töltőm van. Ráadásul nemrég vettem egy Mediapadot is, szintén micro usb-s. Nincs kedvem két kábelt cipelni magammal, az adaptert meg simán elhagynám, mert f@sz vagyok. :U

Tudom, hogy többet tud, utánaolvastam, ráadásul egy Honor 8-at emiatt már eladtam :Y, de mire ez még elterjed, egy pár telefont elnyüstölök.

[ Szerkesztve ]

(#434) msanyi67 válasza paolinho (#428) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Nálam nem kavart be, csak ujjlenyomattal vagy pin kóddal enged be (India)

(#435) Biggeszkij válasza msanyi67 (#434) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

De használtad a wallpapers-t? Kolléga szerint az volt a gyilkos...

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#436) msanyi67 válasza Biggeszkij (#435) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Igen, kb nyolc órán keresztűl. Érdekesek voltak az ikonok, de nem találtam meg soha amit szerettem volna, hiába néztem, de a fiam legalább jól szórakozott. A övé is indiai régió és nincs vele baj.

(#437) Biggeszkij válasza msanyi67 (#436) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Megnyugtató. De mégsem, mert akkor meg mi fektette ki Paolinho mester ujjnyomozóját? :F

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#438) paolinho válasza msanyi67 (#434) üzenetére


paolinho
őstag

Nem tudom, mi lehetett az oka annak, hogy a telefon védtelenné vált (talán a Wallpapers app), de tény, hogy hiába volt kód és újlenyomat védelem, simány nyílt a felhúzott ujjmozdulattól is. Áldom a gondolatot, amikor mentettem egyet TWRP alól, mist megúsztam, hogy az elejétől (flash) mindent újra kelljen telepítenem. Sőt hála a Titanium-nak, most általam már korábban "belakott" állapotnak örvend a teló.

(#439) Biggeszkij válasza paolinho (#438) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

A Le 1S-en annak idején akkor jártam úgy, mint Te, amikor beállítottam néhány app-nál az ujjnyomos appzárat. Ezután ugyan kinyílt a telefon ujjnyommal, de ha simán csak felhúztam a zárképernyőt, nem kért jelszót, és úgy is nyitott. Nem valami ilyesmit követtél el? Lehet, hogy nincs is köze a régióbeállításhoz, csak előtte nem vetted észre...

Egyébként a TWRP-s és a TB-s mentés kombó alap. :K

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#440) paolinho válasza Biggeszkij (#439) üzenetére


paolinho
őstag

Hát az biztos, hogy felettébb furcsán viselkedett. Ugyanis a jobb mutató ujjammal a kamerát nyitottam egyből, míg a többi (összesen 4 ujjat állítottam be) az a kezdőoldalt hozta be. Pedig ezt nem hagyom ennyiben, ma kipróbálom Indiát megint :)
Az is fura volt, hogy a backup rom nem engedett be a legelső alkalmakkal. El kellett rontanom 3x és utána email-fiók jelszóval nyitotta a telót.

(#441) jagr68 válasza bazso18 (#409) üzenetére


jagr68
tag

Ezt rendeljétek, ez tökéletesen illeszkedik rá:

http://www.honorbuy.com/984-leeco-le-pro-3-full-cover-tempered-glass.html

(#442) paolinho válasza jagr68 (#441) üzenetére


paolinho
őstag

Én speciel berendeltem már még két helyről üvegfóliát rá, de jó tudni, hogy - noha nem túl olcsón - de lehet kapni olyat is, amelyik a széleken is tart.

Más. Még mindig nem hagyott nyugodni ez az India dolog, így, ahogy hazaértem, csináltam ismét egy TWRP mentés a jelenlegi tuti beállításokkal, és óvatosan visszaváltottam India-régióra. Nem piszkáltam benne semmit, de folyamatosan vissza-visszaellenőriztem a dolgot. Semmi gebasz. Aztán egyszer megjelenik egy Biztonsági helyek hozzáadása üzenet, amit próbáltam eltakarítani, és hopp, megint ott voltam, hogy nem zárt vissza a képernyő. :F Na ennek fele sem tréfa, elkezdtem kutatni a Beállítások-ban.

Egy szónak is száz a vége, lehet, hogy tegnap is ezzel bénáztam, ugyanis a Beállítások - Ujjlenyomat és biztonság - Smart Lock menüjében megtaláltam az okot. A Megbízható helyek közé "beügyeskedtem" az Otthont, és így itthon már nem zárt le a teló. Szóval nem India a hibás, hanem én voltam pancser. :W Úgy hogy marad az India-régió, hisz annyi jó hátérképet ad a sok kínai vacak helyett. :DD Próbáljátok ki, szerintem érdemes!


(#443) msanyi67


msanyi67
csendes tag

Elérhető erre a telefonra Xposed? Köszi a válaszat, ha tudja valaki

(#444) paolinho válasza msanyi67 (#443) üzenetére


paolinho
őstag

Most mobilról vagyok, így nem tudlk linkelni, de mintha XDA-n olvastam volna, hogy van hozzá.

(#445) bazso18 válasza msanyi67 (#443) üzenetére


bazso18
tag

Elérhető, nekem fent van de nem én töltöttem le és telepítettem...

(#446) bazso18 válasza jagr68 (#441) üzenetére


bazso18
tag

Még várok egy rendelést és ha nem lesz ok akkor innen rendelem meg. Köszi

(#447) Biggeszkij válasza msanyi67 (#443) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Itt találod a telepítés leírását:

[link]

Innen, az oldal alján található XposedInstaller_3.1.1.app-ot kell telepíteni, majd

innen az utolsó előtti, xposed-v87-sdk23-arm64.zip-et flashelni TWRP alól. Én utána nyomtam egy dalvik/cache wipe-t.

Utána mehetnek fel a kívánt modulok.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#448) Biggeszkij válasza paolinho (#442) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Na ugye, megmondtam. Ez gyakorlatilag ugyanaz, mint amit én elkövettem anno.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#449) paolinho válasza Biggeszkij (#448) üzenetére


paolinho
őstag

Okos kis jószág ez, csak tudni kell vele bánni :)
A hangrögzítő funkciöval a tárcsázóból (is) lehet gyakorlatilag ki-be kapcsolgatni, hogy melyik beszélgetést vegyem fel, melyiket ne?

(#450) Biggeszkij válasza paolinho (#449) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Persze. Híváskor a tárcsázó alkalmazásban jobb oldalon lesz a Felvétel gomb, az tetszés szerint ki-be kapcsolható.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.