Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Biggeszkij válasza paolinho (#500) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Én viszont rájöttem mi okozza. :P Hibás a magyar nyelvi fájl. Vagyis, ha visszaállítod a rendszernyelvet angolra, akkor megoldódik a wifi problémánk. Azt úgyse minden nap állítgatod, így, ha kell angolul módosítod a beállításait, majd visszaállsz magyarra. Egyébként ugyanez a probléma előjön máshol is. Pl telepítettem az AZ Screen Recordert, de ott is, amint elindítod a felvétel készítést, rögtön kidob a rendszer. Angolul viszont nem...

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#502) paolinho válasza Biggeszkij (#501) üzenetére


paolinho
őstag

Perfect! Ennyivel is okosabb lettem, mondjuk én nem éltem meg pótolhatatlan problémának ezt, de jó tudni, hogy mi a megoldása.

Más. A LineAge OS-t tudtad tesztelni a hétvégén? Ha igen, majd mesélj róla!

(#503) msanyi67 válasza Biggeszkij (#501) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Köszönjük, fontos info!

(#504) ezmivolt válasza Biggeszkij (#488) üzenetére


ezmivolt
tag

Ezzel a LineageOS rommmal felizgattál. Kipróbáltad?

(#505) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#501) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha fordítási gond van srácok, legközelebb ne a Grossoshop-nak írjatok légyszi, hanem nekem.

https://utdetailing.hu/

(#506) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#505) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Csakhogy a következő történt. Jeleztem az xda fórumon a problémát (a magam nullához konvergáló english tudásával). Srác visszaírt, hogy nem érti a gondot. Mondom magamnak: átállítom a rendszernyelvet angolra, és úgy csinálok neki képernyő mentést, hogy jobban értse. Csakhogy így nem jött elő a hiba. Innen tudtam, hogy a nyelvi fájllal van gond. Utána csinálni akartam képernyő videót (többféle appal is megpróbáltam), de ott is előjött ugyanez a hiba magyar nyelvnél. Mármint leakad a rendszer, amint indítanád a video-felvételt.

Úgyhogy sorry, véletlen volt. Ha tudtam volna előre, akkor Neked írtam volna.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#507) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#505) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Sajnos még nem tettem fel idő hiányában. Csak éjszaka tudtam volna, de alvás közben nehéz... ;]

Egyébként az xda-n van fenn valami Turbo-rom is újonnan. Ez is Cyanogen-verzió.

Itt van.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#508) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#506) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A videófelvétel a program hibája, azzal én nem tudok mit kezdeni, viszont a hálózati beállításos problémát körül kell írnotok, hogy megtaláljak az okot.

https://utdetailing.hu/

(#509) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#508) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Adva van egy, korábban felismert wifi hálózat. Esetemben az otthoni, Paby_net néven. Ezt meg akarom változtatni DHCP-ről fix ip-címre. Vagy éppen el akarom felejtetni. Ehhez ugye rákattintok az állomás nevére. Ekkor rögtön jön a "Sajnos..." force close hibaüzenet. De csak akkor, ha magyar a beállított nyelv. Lásd lenti képek. A hiba csak akkor jön elő, ha a megváltoztatni/elfelejttetni kívánt állomás éppen csatlakozott állapotban van. Egyébként a videofelvétel is simán fut, ha angol a rendszernyelv.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#510) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#509) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Aham. Megnézem majd a Le 1S-en is, hogy fennáll-e.
Nem könnyű az ilyen hibát levadászni, de talán ha angolul megnézem, hogy mi történik,akkor magyarul is megtalálható.
Van új fordítás egyébként, egy srác folytatta a munkám, de már legalább 3x kértem tőle, hogy küldje el a fordításokat, de még nem tette.

https://utdetailing.hu/

(#511) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#510) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

"Sajnos" a korábbi Le 1S-emen sose volt ilyen gond a wifivel...

Nevezett srácot "hátravinni, főbelőni". :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#512) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#511) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem haragszok én rá, de kicsit jobban kezelhetőek lennének az ilyen dolgok. 100 óra munkám legalább volt abban a fordításban, így nyilvánvalóan jogos a felvetésem, hogy igényt tartok egy kb 5-10%-ban kiegészített verziójára. :) Arról nem beszélve, hogy akkor ezt BB72 is megkapná. Így végső soron Ti is.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#513) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#512) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Jó, akkor nem kell hátravinni, csak... ;]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#514) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#513) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Csak meggyőzni. :D

https://utdetailing.hu/

(#515) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#513) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Meg is kaptam, csak rá kellett szólnunk. BB72 megkapta a csomagot azonnal.
Jó srác ez az Aureel.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#516) paolinho válasza tibcsi0407 (#515) üzenetére


paolinho
őstag

Ilyen esetben mi szokott lenni a következő lépés?

(#517) tibcsi0407 válasza paolinho (#516) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha lesz új EUI és BB72 még foglalkozik vele, akkor már ezt fogja beletenni.

https://utdetailing.hu/

(#518) paolinho válasza tibcsi0407 (#517) üzenetére


paolinho
őstag

Oksa, köszi!

(#519) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#515) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

És esetleg a hibánk megoldását is megtaláltátok? ;)

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#520) jagr68


jagr68
tag

Érdemes használni/jobb a Lineage OS?

(#521) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#519) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem tudni. Aureel nem talált ilyen hibát a Le Max 2-n.

https://utdetailing.hu/

(#522) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Wi-Fi bugfix (BB72). [link]

Köszönjétek meg Aureel fórumtársnak, hogy folytatja a fordítási munkát. :)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#523) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#522) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Kedves Aurel! Istencsászárkirály és az összes szentek egyben vagy (miként Tibcsi is!)... Működik a fix!

(((Túl nagy és szemtelen kérés lenne, hogy ránézz a képernyővideó-rögzítés bugjára is? Tudom, Tibcsi szerint ez a program hibája, de minden videorögzítő progi kifagy, amint rábökök a rec-gombra. Kivéve, ha a nyelv angol, akkor tökéletesen rögzíti a képernyőn folyó műveleteket. Pl.: Ez a progi is. )))

Még egyszer KÖSZI!

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#524) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#523) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Próbáltad más (nem angol és nem magyar) nyelven is?

https://utdetailing.hu/

(#525) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#524) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Jelentem Schwarzenegger anyanyelvén is kifogástalanul fut... Nyelvi fájl lesz az! ;]

Egyébként érdekes, hogy németül nem dobta fel a rögzítés előtti engedélyező/elutasító kis ablakot, hanem rögtön elkezdte a visszaszámlálást és rögzítést. Utána átálltam magyarra, miközben még mindig futott a rögzítő progi a háttérben (várakozó, nem rögzítő üzemmódban), ekkor magyar nyelven is rögzített. Aztán leállítottam teljesen (kiléptem), újraindítottam, ekkor feljött az ominózus jóváhagyó ablak és az engedélyezés-re bökve jött a force close.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#526) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#525) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ok, akkor ember legyen a talpán, aki cca 15 000 sorban megtalálja, hogy mi az oka.
Ez most komoly. Nem tudom mivel akad össze, nem tudom mi az oka. Bármi miatt lehet, ami nincs frissítve.

https://utdetailing.hu/

(#527) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#526) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Közben szerkesztettem a fenti hsz-t. Lehet, hogy a jóváhagyó ablak "Indítás most" gombja környékén van a gond.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#528) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#527) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Megnyomod és utána fő meg?

https://utdetailing.hu/

(#529) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#528) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Yes Sir.

Most próbaként kipipáltam a "Ne jelenjen meg többé" jelölőt. Sajnos e nélkül is jön a hiba, amint a rec-gombra nyomok... :O

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#530) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#529) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Sajnos itt más lesz a baj, nem az engedélykezelő. Értesítési sávon van valami, ha felveszel?

https://utdetailing.hu/

(#531) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#530) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Az a baj, hogy háromféle progival próbáltam, mindnél előjött a hiba. Ennél konkrétan már indításkor "felmegy" az értesítő sávra egy kis kezelő, plusz buborék (lebegő) kezelője is van. Rögzítés közben (már amikor idegen nyelven vagy) a jobb alsó sarokban villog egy kis piros kör. Arra rábökve, vagy a készülék rázásával, vagy a képernyő kikapcs-csal lehet a rögzítést leállítani.

Most mennem kell, majd otthonról este folytathatjuk, ha gondolod...

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#532) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#531) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem hiszem, hogy le tudom vadászni a hibát telefon nélkül. Valahogy logolni kellene a hibát.

https://utdetailing.hu/

(#533) paolinho


paolinho
őstag

Én bennem egy kérdés motoszkál már egy ideje. Miért van az, hogy noha ez a telefon a tudásánál fogva egyértelműen jobb, mint eddig bármelyik kis és nagy testvérkéje, (de mehetnék más komoly márkák felé is ezzel a véleménnyel) mégis ez a topik épp, hogy csak csordogál, míg pl. a Le Max 2 és a Le 2/Le 2 Pro közel 5000 hozzászólása nagyobb érdeklődésről tanúskodik?! Egyéb jónevű, de gyengébb telefonokról nem is beszélve. Tudom, látom, sőt nap mint nap tapasztalom, hogy gyakorlatilag 0 közeli hibával bír a készülék, ergo elhiszem, hogy ezért is nincs miről írni, de mégis furcsa ez így.

Aztán azt sem értem, hogy itt miért nem lehet egy olyan TOPIKGAZDA, aki aktívan részt vesz a telefonnal kapcsolatos mindennapokban, készít egy normális Összefoglalót, és azt frissítgeti is alkalmanként, ha történik valami változás a telefon életében. Mert az teljesen nyilvánvaló, hogy tonyi kiszált, akárcsak Legendas is sajnos, és az is nyilvánvaló, ha valaki ezt a készüléket választva idetéved, a jelenlegi Összeglalóból nem fog tudni se rom-ot cserélni, se TWRP-t, vagy root-ot tenni a telóra. Viszont azt is láthatjuk, hogy tibcsi0407, aki rettentő penge a márkában, már nagyon sok helyen fontos közreműködő, talán rá tényleg ott van nagyobb szükség, ahol sok a probléma, bár én személy szerint köszönöm, hogy a figyelmét rajta tartja a mi kis team-ünkön is, és ha tud segít továbbra is! :R

Viszont én azt gondolom, hogy Biggeszkij kolléga jól átlátja már az itteni dolgokat, és részt is vesz aktívan a csoport életében. Nem lehetne esetleg őt TOPIKGAZDA szintre emelni, persze, ha elvállalja?

Bocsánat ezért a kis elmélkedésért, de ez kikívánkozott már belőlem!

[ Szerkesztve ]

(#534) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#532) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Most jött BB72-től fix a jelzett problémára. (Remélem nem kavar be Aurel javítója után...) Kipróbálom, hátha benne van a képernyő rögzítés megoldása is.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#535) Biggeszkij válasza paolinho (#533) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Osztom azt a nézetet, hogy a topic azért ilyen lusta, mert ez egy remek készülék, igazából alig van miről írni.

Köszönöm megtisztelő bizalmadat a topicgazda témában.
Bevallom, gondolkodtam már rajta, hisz napjában többször is idelátogatok. Ha még kapok a tagoktól 1-2 további "szavazatot", akkor bevállalom, semmiképp nem akarom magam a fórumra erőltetni... :)

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#536) bazso18 válasza Biggeszkij (#535) üzenetére


bazso18
tag

Igen :) szavazat leadva. Legendás se kapta meg...(visszább olvasható milyen kifogások voltak) Remélem neked sikerül és meg is marad a telefon sokáig. Az biztos hogy ez így nem ok, összefoglalót is jó lenne frissíteni ahogy már sokan mondtátok.

(#537) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#534) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A fix BB72 volt, nem Aureel, hiszen írtam is. Aureel fordítása van benne. Ami tulajdonképpen a miénk folytatása.

https://utdetailing.hu/

(#538) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#537) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Ja, értem. Azt hittem, azért írod, hogy köszönjük meg Aurel fordítói munkásságát, mert ő készítette a fixet... Félreértés volt. De a dicséret és a köszönet akkor is jár.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#539) Biggeszkij


Biggeszkij
aktív tag

Tájékoztatásul. Tegnap megérkezett a Mofi gyártmányú, körben feketére színezett tempered glass kijelző védő. Már a felhelyezéskor gyanús volt, mert nem a szokott módon cuppant fel a kijelzőre. Utólag derült ki számomra, hogy csak a szélein van némi, igen gyenge ragasztó anyag, így semmi esetre sem mondható masszív, tartós megoldásnak. Összevissza csúszkált a képernyőn és erősebben kellett nyomni, mert sokszor nem érzékelte az ujjam. Reggelre pedig - a szilikon tok feszítésének is köszönhetően - szépen fel is vált körben. De szent meggyőződésem, hogy e nélkül se tartana sokáig. A display közepén megjelent egy szivárvány színű elszíneződés, köszönhetően a "mikronnyi" légrésnek, ami az üveglap alól szerintem sehogy sem eltávolítható. Ahol pedig légrés van, ott előbb-utóbb megjelenik a por. Használhatatlan. Le is szedtem, ment vissza a nano fólia. Ez ugyan messze nem méretpontos, lehetne úgy 2 mm-rel szélesebb és magasabb, még akkor sem érne a szilikon tokhoz, de meglepően karcálló, nagyon könnyű akár többször is felrakni és garantáltan nem jön fel a széleken. Szóval színes Mofit ne rendeljetek, nem ezt a minőséget vártam tőlük.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#540) paolinho válasza Biggeszkij (#539) üzenetére


paolinho
őstag

Én anno rendeltem egy IMAK Nano Soft képernyő védőt, ami tegnap nekem is megérkezett. Bevallom, nagy csalódás volt 3,82 USD-ért. Egy hulladék vékony valami műanyag fólia, amit én fel sem raktam az anyaga és a mérete miatt. Ugyanis méretét illetően kb. akkora, mint az itt korábban általam is véleményezett üvegfólia, de ennek van legalább valami értelme is, ha leejteném a telefont. Bevallom, meg is szoktam már azóta, kár, hogy a szélei nem tapadnap 100 %-osan, illetve alul és felül lehetne hosszabb.
Színezett keretű üvegfóliát én is rendeltem, noha nem onnan, ahonnan Te, de ez még nem érkezett meg, most már kíváncsivá tettél, ami annak majd a felhelyezését illeti.
Illetve még ERRE az üvegfóliára leszek kíváncsi. Ha megérkezik, referálok róla.

(#541) jagr68 válasza Biggeszkij (#535) üzenetére


jagr68
tag

Innen is egy igen!

(#542) msanyi67 válasza Biggeszkij (#535) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Tőlem is egy igen

(#543) Biggeszkij válasza paolinho (#540) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Sajnos azt kell mondjam, úgy sejtem, hogy az Általad rendelt színezett üveg is körberagasztós lesz csak, nem pedig telibe tapadású. Mivel a hátoldalon (a display felé eső oldalon) van a festék, ezért, mivel annak van némi vastagsága, nem fog teljes egészében feltapadni az átlátszó rész, így inkább ragasztóval adják. Ráadásul a széleken már van némi minimális íve a képernyőnek, így a teljes méretű üvegek mindig is fel fognak jönni. De ne legyen igazam...

Ugyanarról az Imak Nano Soft fóliáról beszélünk. Az átlag fóliánál szerintem azért jóval vastagabb, erősebb, és nekem eddig nem sikerült megkarcolni. Ráadásul már egyszer leszedtem, majd újra feltettem és ugyanolyan jól tapad (és nincs alatta egyetlen porszem, vagy buborék sem). Ahonnan én rendeltem, ki is volt írva már a címsorba, hogy nem tempered glass. Persze bizonyára nem bír annyit, mint az üveglap, de majd igyekszem nem leejteni.

Szerintem rendelek egy olyan üveget, ami nem ér ki a széléig (pl olyat, ami Neked nem jött be), engem kevésbé idegesít, hogy nem ér ki a széléig, mint az, hogy állandóan felválik.

Az utolsó linked viszont nem jó, üres képernyőt mutat.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#544) fudi2002


fudi2002
veterán

Találtam hozzá RAW mentést, Flashone - flash dead phone opciós visszaállítós. Ha esetleg találok még hozzá qfil fájlokat, jelzem. Érdekel vkit?

UI: Lassan már a telefont is meg kéne vennem, már minden szart begyűjtöttem hozzája :P

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#545) Biggeszkij válasza fudi2002 (#544) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Annak idején a főiskolán volt egy srác, mi csak Elméleti Rocker-nek hívtuk. Mindent, de mindent tudott az összes rock/heavy együttesről, talán még a tagok cipőméretét is. Csak amikor lejátszottunk előtte egy random metal zeneszámot, csak pislogott, hogy az meg mi lehet. Szóval vigyázz arra, hogy a LÉNYEG ne sikkadjon el... ;] (Vedd már meg!)

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#546) paolinho válasza Biggeszkij (#543) üzenetére


paolinho
őstag

Hát majd meglátjuk, hogy ragad-e vagy sem, ha megérkezik, mindenesere addig marad fent ez a kicsivel rövidebb, mert összességében nincs vele bajom, és megnyugtatólag hat, hogy rajta van a telón.

Igazad van, rossz volt a link valami miatt, ITT a jó oldal az üvegfóliáról.

(#544) fudi2002: restellem, de én nem tudom, mi az a RAW mentést, Flashone - flash dead phone opciós visszaállítós, de engem minden érdekel, ami a telóhoz kapcsolódik,. úgy hogy ne tartsd vissza az anyagot! :)

[ Szerkesztve ]

(#547) paolinho válasza paolinho (#546) üzenetére


paolinho
őstag

Bocs, kifutottam a szerkesztési időből!

Még azt akartam mondani, hogy:
Én egyébként nagyon meg vagyok elégedve a telóval. Gyors, minden pontos, és precíz rajta. Értem ez alatt a normál telefonálós dolgokon kívül a kamerát, a gps-t, iránytűt, zenelájátszót stb. Kicsit féltem, amikor megrendeltem a színétől, de ez a force gold iszonyatosan jól néz ki. Kicsit ezüstösen csillogó, nagyon enyhe sárgásságot tartalmazó pofája van. Nekem nagyon tetszik. Rendeltem rá fekete tokot, feketekeretes védőüveget, de valószínű, hogy egyelőre, ha azok megjönnek, mennek a fiókba. Még ezen a kameralencse védő fólián gondolkodom, de mintha azt olvastam volna, hogy az is valamiféle kemény edzett üveg, ami nem nagyon tud sérülni. nyilván törni igen, de ahhoz kell egy durva ráhatás. Van esetleg az üveg sérülésére vonatkozóan valami negatív tapasztalata?

(#548) Biggeszkij válasza paolinho (#546) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Én meg ebből rendeltem 2 db-ot. A Pro3 képnél jól látszik, hogy körben kb 2mm-rel kisebb, mint a kijelző, így remélem a szilikon tok pereme nem túrja majd le...

A kamera lencse védőüveg - legalábbis, ami nekem volt - valóban egy tempered-szerű kis üveglap. Sajnos körben kb fél mm-rel túllóg a kamera üvegén. Ezért, amikor levettem a szilikon tokot, a védőüveg is lejött vele együtt és el is repedt. Ettől függetlenül rendeltem még két darabot másik kereskedőtől, hátha az pontos méretű...

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#549) jagr68


jagr68
tag

Párszor már írta (míg valaki le nem ugatott), hogy ilyet keressetek:

http://www.honorbuy.com/984-leeco-le-pro-3-full-cover-tempered-glass.html

Ez hibátlan és ráadául mm-re pontos, valamint a szilikon tok sem piszkálja. Magában megrendelve még szállítás is rájön, úgy talán drága, de legalább jó. Ráadásul a telefon színéhez illeszkedik!

(#550) Biggeszkij válasza jagr68 (#549) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

És ez telibe tapad, mint a nem színes üvegek, vagy a széleken körben ragasztós? Csak mert, mint írtam, ez utóbbit már próbáltam, nem vált be.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.