Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Adam004 válasza paolinho (#1798) üzenetére


Adam004
csendes újonc

Most néztem csak meg, a reboot menü valóban meg van ebben a romban is :) csak valahogy félre néztem

(#1802) paolinho válasza Adam004 (#1801) üzenetére


paolinho
őstag

Igen, én is erre tippeltem! :)

(#1803) Xanish


Xanish
kezdő

Jóreggelt! =) Tudnátok EUI 23S-hez friss dolby atmost ami a tora és a couco92-es romok alatt van?Nálam is van dolby csak itt nincs equalizer meg hangszabályzó sincs rajta.
Előre is köszönöm.

(#1804) Sinkó válasza Xanish (#1803) üzenetére


Sinkó
tag

Ezzel elövarázsolhatod:
https://forum.xda-developers.com/le-pro3/how-to/howto-configure-dolby-atmos-equalizer-t3495376

(#1805) Xanish válasza Sinkó (#1804) üzenetére


Xanish
kezdő

Azta köszi szépen =) Simán ment =)

(#1806) szabi94


szabi94
csendes tag

sziasztok lineage os 15.1-nél nem találom az ismeretlen forrásból való telepítést, valaki segítsen légyszíves

(#1807) paolinho válasza szabi94 (#1806) üzenetére


paolinho
őstag

Én már ugyan visszatértem az EUI-ra, de nem valahol a Biztonság, Ujjlenyomat, Jelszavak, vagy valami ilyesmi menüpont alatt van?

(#1808) Adam004 válasza szabi94 (#1806) üzenetére


Adam004
csendes újonc

Nekem is ott rémlik!

(#1809) MDMogyi19


MDMogyi19
csendes tag

Végül áttértem én is a Cuoco féle ROMra hiányzott nagyon a vezérlőpult az EUI-ból.
Viszont este jelezte hogy elérhető egy frissítés.
Ha frissíti magát akkor azt úgy teszi meg hogy maradnak s telepített cuccaim vagy tiszta telepítés lesz?

(#1810) tthom


tthom
senior tag

Aki cserélgeti a romokat, annak a GPS része utána is jól megy a telónak? Anno az LGvel jártam úgy, hogy gyárilag feltelepített rommal jó volt a navi, de utána hiába cserélgettem már sohase lett az igazi.

(#1811) paolinho válasza MDMogyi19 (#1809) üzenetére


paolinho
őstag

Természetesen, ahogy általában is lenni szokott a frissítések kapcsán, semmi nem fog törlődni, egyszerűen csak a javítások épülnek be.

(#1812) robit1973


robit1973
aktív tag

Sziasztok!

X722-re, Pixeles romra szeretnék Dolby-t telepíteni. Több, elvileg működő verziót próbáltam, de mindegyiknél megszakad a telepítés 2-es hibakóddal. TWRP 3.2.1 zl0. Mi lehet a gond?

(#1813) paolinho válasza paolinho (#1811) üzenetére


paolinho
őstag

Még annyit tennék hozzá a CUOCO92-féle rom VR4-re történő frissítése kapcsán (X720) az Xposed újra inaktív lesz, ami a már ITT említett módszerrel viszonylag egyszerűen orvosolható.

Egyébként a frissítés az alábbi változásokat eredményezi:

VERSION 28S VR4 (22.03.2018)
- ⭕️ Added new features to cuoco settings
- ⭕️ Enable/Disable Camera API
- ⭕️ Enable/Disable softkeys light
- ⭕️ Added statusbar style:
- ⭕️ MIUI and iOS
- ⭕️ Added NEW TASKMANAGER (EUI6 STYLE)
- ⭕️ Added TimeZone settings
- ⭕️ Update translations
- ⭕️ Bluetooth paring fix
- ⭕️ Choosable network mode (4G/3G/2G)
- ⭕️ Removed restrictions for applications statusbar icons
- ⭕️ (unlocked for all regions, no need to set USA for it)
- ⭕️ Some system optimizations

(#1814) szabi__memo válasza siryeti (#1782) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Miből gondolod hogy ez 722??

(#1815) szabi__memo válasza szabi__memo (#1814) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ok. Kevertem. A 722ben nincs nfc.
Nfc-s verzió nincs valahol jó áron??

[ Szerkesztve ]

(#1816) siryeti


siryeti
tag

Sziasztok megint egy gyors kérdés..
Tudom, nem közvetlen topik kérdés , de szerintem ez a legpörgősebb Leeco téma.
Már úton van egy x722-és, de ma raktak fel egy Max 3-at x850-et, gyári új, egy hetes, annyit ír hibának hogy csak a kettes slotban van 4g és telefonálás egyszerre, az egyesben csak 4g és nem lehet telefonálni.
Ez beállítás probléma, rom gond, vagy egyéb?
Jó árban van, 40000ft, ha tuti semmi komoly már mennék is érte.
Szerintetek megéri, vagy ennyiért Elite inkább?
Előre is köszönöm

(#1817) paolinho válasza siryeti (#1816) üzenetére


paolinho
őstag

Hát, ha az egyes slot nem alkalmas telefonálásra, akkor az nálam egy elég sarkalatos pont lenne, mert én speciel 2 kártyával üzemelek, ergo emiatt nála ez már kizáró ok lenne. Egyébként lehet, hogy ez a hiba
szoftveresen javítható, de akkor ezt szerintem az eladó is megoldotta volna, így inkább hajlok a hardveres problémára.
Az az igazság, meglehetősen vegyes információk állnak rendelkezésre a telefon kapcsán a Net-et böngészve, így nem pontos számomra az a kép, hogy Snapdragon, vagy MediaTek a proci, tud-e B20-at vagy sem? A fenti hibát félretéve ezek azért lényegesek lennének atekintetben, hogy választható a készülék, vagy sem.
Mindenesetre a döntés a Tiéd, ezeket azért jobb tisztázni még a business elején.

(#1818) siryeti válasza paolinho (#1817) üzenetére


siryeti
tag

Nekem is jó lenne néha a két slot, mint jelenleg is.
Adatai:
X850
Snapdragon 821
6GB Ram
64 GB Rom
B20
Itt lenne néhány kilométerre, ha tudnám mit teszteljek le rajta megtenném, nyilván egy rom telepítést nem engedne :)
Ahogy néztem azért nagyságrendekkel nagyobb közösség áll a Pro 3 mögött

(#1819) paolinho válasza siryeti (#1818) üzenetére


paolinho
őstag

Egy részletes teszt nyilván időigényesebb is lenne, mint ami egy adás-vétel kereteibe beleférhetne 10-20 percben. Mindenesetre egyáltalán nem rossz készülék a Max 3, és számomra is érthetetlen, hogy miért nincs nagyobb közösségi támogatottsága. De ennek hiánya mindenképpen nem lesz előnye a készüléknek. Biztos lehet hozzá találni romokat is, bár így konkrét ismeret hiányában kérdéses, hogy multilanguage-es rom készült-e hozzá egyáltalán. LineageOS-féle biztos, hogy van valahol (bár én ilyenre sem leltem a kútászkodásaim során), és az "beszél" is magyarul.
Körülnézve a 4PDA oldalán, ami azért elég sokrétű ismeretekről árulkodik, hát nem lettem meggyőzve arról, hogy egy ilyen készülékbe érdemes lehet belevágni, noha érdekelne, hogy mit tud a dupla kamera. Nem a teljesítménye, mint inkább az ismeretlensége, vagy a inkább úgy fogalmaznék, hogy a készülék iránti nyitottság hiánya az, ami visszatartó tényező számomra. Pl. a Needrom-on egy a készülékre való romot sem találtam.
Bevallom, most, hogy így egy kicsit elmélyedtem a témában, már szinte biztos, hogy nem választanám a Max 3-at, de ez megint csak szubjektív.

[ Szerkesztve ]

(#1820) siryeti válasza paolinho (#1819) üzenetére


siryeti
tag

Sajnos én is erre a következtetésre jutottam.
Bár tetszene a nagyobb kijelző, de semmi komolyabb tesztet nem találtam, rom kínálat katasztrófa, kamera sem olyan átütő , szerintem rendelek még egy Elite-t.
Még bővebb árkategóriában sem találtam ár/érték arányban semmit ami megközelíti és ekkora közösség állna mögötte..
Hozzá kapcsolódó kérdés hogy Ti ha keresnétek az utódját , mi lenne a következő jelölt cirka 60000ft-ig?
Persze ami gyorsaságban is felveszi a versenyt.
Legalábbis megközelíti :)

[ Szerkesztve ]

(#1821) paolinho válasza siryeti (#1820) üzenetére


paolinho
őstag

A 60e elég szűkös lehetőségeket biztosít, figyelemmel arra, hogy bő egy éve a Le Pro 3 (X720) került nekem 112e Ft-ba. Szerintem ezért a pénzért a Xiaomi valamely középkategóriás telóit lehetne nézegetni (asszonykámnak Note 4-e van, csak ezért ismerem). Az Elite ár/érték arányban egy egész jó kis telefon, kár, hogy nincs NFC benne, de lehet enélkül is élni. Úgy általában a LeEco korábban igazán minőségi telefonokat készített, kár, hogy az történt velük, ami történt, de ez az eddig született termékeikre nincs kihatással szerintem. Hogy aztán lesz-e visszatérés, még ki tudja?! Mindenesetre én nagyon meg vagyok elégedve a márka termékeivel.

(#1822) siryeti válasza paolinho (#1821) üzenetére


siryeti
tag

Figyelemmel kísértem a cég útját sajnálom is a mobilos részlegét, de hátha nincs még vége a dalnak...
Szerintem jó úton indultak, max gazdaságilag nem :(
Szerencsére vehetnék drágább telefont is, de mivel egy készüléket szeretnék használni munkában és itthon is, és ezért az árért ezt nem félteném annyira mint például egy S8-at. Több kollégámnak az van és nem merik még behozni sem melóba nehogy valami baja legyen..
Nekem kell hogy arról menjen a zene bluetooth hangszórón napi 7-8 órában, plusz szünetekben böngészni stb.
Kell a jó gps is, nagy akkumulátor...
Szóval használni fogom.
Arra véleményem szerint ideális ezért az árért.
Kislányomnak úton van egy szülinapjára, amíg teszem rá az új romot és szépen beállítom addig tesztelhetem, utána meglátom mennyire jön be nekem is. :)

[ Szerkesztve ]

(#1823) paolinho válasza siryeti (#1822) üzenetére


paolinho
őstag

Meg leszel vele elégedve, mint ahogy itt oly sokan, ebben biztos vagyok. :)

(#1824) MDMogyi19 válasza paolinho (#1811) üzenetére


MDMogyi19
csendes tag

köszi. akkor nyugodt szível megyek neki a frissítésnek :D

(#1825) Danika256 válasza siryeti (#1822) üzenetére


Danika256
aktív tag

A napokban láttam ezt több helyen is!
[link]
[link]
[link]
Ez alapján van remény! Ahogy olvastam elég sok pénzt fektettek be, meglátjuk összekapják e magukat! A hozzáállásukon mindenképpen változtatniuk kéne, vehetnének példát a Oneplusról, hogy kell egy céget felhúzni.. A minőség meglenne..
A telórol vannak videók is, elég ígéretesnek tűnik! Jó lenne már egy Oreos EUI is, vagy legalább fejlesztésről hír!

[ Szerkesztve ]

(#1826) siryeti válasza Danika256 (#1825) üzenetére


siryeti
tag

Nagyon jó lenne, kicsit okosabban kezdenék újra és tartanák ezt a minőséget ezen az áron, szerintem tarolnának szépen.. :K
Szurkolok nekik, saját érdekünkben. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1827) Scarabeus


Scarabeus
tag

Sziasztok!

Az Elite verzió vásárlásán gondolkozom, GearBestről EU warehouseból most 186$ amit úgy látok, hogy egy Snapdragon 820-ért igen jó ár.

NFC nincs benne ez oké, viszont a webshop leírása azt mondja, hogy B20 sincs, az összefoglalóból azt szűröm le, hogy van, valamint itt azt mondja okés így megtudnátok erősíteni, hogy Telenor / Vodafone simmel Budapesten megy-e a 4G?

Jobb áron / X720-as modellt hasonló áron kapható-e most valahol? :)

Köszönöm!

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#1828) Danika256 válasza Scarabeus (#1827) üzenetére


Danika256
aktív tag

Szia!

Nagyon jó a 722 Elite, teljesítményben tudja azt amit az x720! NFC sajna nincsen benne, de B20 igen!
Én az NFC miatt lecseréltem, valamint, mivel állandóan hackelem, nekem muszáj, hogy legyen qfil ROM hozzá, ha téglásítanám véletlen.. Az x722-höz nincs, úgyhogy csak óvatosan a ROM-olással, mert ha gajra megy. akkor egyelőre úgy is fog maradni, mert még nincs hozzá elérhető szoftver!

Én a 32GB-s X720-at 58 ezerért tudtam beszerezni zsír újan EU-ból, ebayről, de ahhoz nagy mák kellett :)

Sajnos most nincsen..

(#1829) #84490496 válasza Scarabeus (#1827) üzenetére


#84490496
törölt tag

X722: voda +B20 van... A webshop leírása szar...

(#1830) robit1973 válasza Scarabeus (#1827) üzenetére


robit1973
aktív tag

Gearbest, HK raktár + EU Express szállítás= 165,30 USD. Nekem EU raktárra Out of stock-ot ír.

(#1831) Sinkó válasza Scarabeus (#1827) üzenetére


Sinkó
tag

Aliexpress

(#1832) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

x720 meg kb sehol....

(#1833) Sinkó válasza szabi__memo (#1832) üzenetére


Sinkó
tag

Ez nem jó?

(#1834) szabi__memo válasza Sinkó (#1833) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nekem ezt nem dobja, hol találod? Mekkora szar ennek is a keresője... döbbenet

[ Szerkesztve ]

(#1835) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Érdekes módon az app most nekem is megtalálta de totál másokat mutat mint a böngészős.
Amúgy ez kínából jönne.. szóval +áfa, nem az igazi, de köszi

(#1836) Sinkó válasza szabi__memo (#1835) üzenetére


Sinkó
tag

Igen,a vám+áfa szerencse függő.

(#1837) szabi__memo válasza Sinkó (#1836) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Telónál nem tudom van-e bármi esély hogy átcsússzon. Talán 1:10000-hez :(

(#1838) Sinkó válasza szabi__memo (#1837) üzenetére


Sinkó
tag

Nem lehetettlen,akár duplán is ;)

(#1839) treklam


treklam
tag

Most akarok venni X722 elite telefont, a leirás szerint nincs tok hozzá de a képeken amiket a visszajelzők beraktak nézem hogy van a dobozban egy átlátszó tok is hozzá. Aki vett ilyen telefont megmondaná, hogy soft vagy hard tok van-e alapbol a dobozban ajándékba?

itt néztem:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1840) arfer válasza treklam (#1839) üzenetére


arfer
aktív tag

Én rendeltem többet is. Volt, amiben volt szilikontok, és volt, amiben nem :U ...

(#1841) robit1973 válasza treklam (#1839) üzenetére


robit1973
aktív tag

Az enyémben volt. Gyári LeEco soft.

(#1842) treklam válasza robit1973 (#1841) üzenetére


treklam
tag

Köszi, és képernyővédő fólia vagy üveg fólia volt a dobozban? (csak hogy mit vegyek azért kérdem)

(#1843) robit1973 válasza treklam (#1842) üzenetére


robit1973
aktív tag

Nincs mit! Fólia nem volt a csomagban, azt külön kell venni.

(#1844) MyWayBack


MyWayBack
csendes tag

Üdv!

Nem tudom mennyire vág a topicba a téma, de van egy Leeco Le pro 3 telefonom, és az lenne a kérdésem,hogy tudtok-e oldalakat,ahonnan lehetne hozzá többféle tokot is venni? Ebay-en szoktam ezeket lebonyolítani,régebben a samsung/iphone stb telefonjaimmal könnyebb volt a helyzet, ennél a telónál csak 1-2 fajta van belőle. Van-e valami tipp rá, esetleg olyan telefon, aminek a tokja jó lenne erre is? Előre is köszönöm a válaszokat (ha érkeznek) :DD

(#1845) Danika256 válasza MyWayBack (#1844) üzenetére


Danika256
aktív tag

Én Aliexpress-t és a Gearbestet ajánlom még!

(#1846) MyWayBack válasza Danika256 (#1845) üzenetére


MyWayBack
csendes tag

Gearbest/ebay-en nem nagyon van, de alin találtam pár újat, köszi !

(#1847) NetBarna válasza MyWayBack (#1846) üzenetére


NetBarna
csendes tag

Sziasztok.

Ha a recowery-ben csinálok egy factory reset-et akkor visszaáll a gyári "rom"?
Nagyon "nem jön be" a Gearbest-es félig-meddig magyar rom.
Köszi előre is.

ui: szilikon tokot adtak hozzá
(én vettem aluminium tokot is, de a bluetoth és a gps használhatatlan lesz tőle - valszeg' leárnyékolja.
:))

(#1848) paolinho válasza NetBarna (#1847) üzenetére


paolinho
őstag

A factory reset-tel a telefonon jelenleg található rom kerül alapállapotba. Azaz visszakapod a Gearbest-féle tákolt romot a romba integrált alap applikációkkal.

Amennyiben ezzel nem vagy megelégedve, akkor az Összefoglalóban az X722-es tipus alatt találsz (mert, ha jól selytem Neked ilyen telefonod van) olyan romokat amit e közösség több tagja már tesztelt, és javasolt. Ilyen például a gyárira épülő (talán legkedveltebb) un. "CrisBalGreece-féle görög rom", vagy a szintén gyári alapokon nyugvó GizROM is. Ezeknek a telepítéséhet TWRP recovery szükséges. De mondom, nézz szét az Összefoglalóban!

FONTOS! Arra nagyon figyelj, hogy csak az X722-esre készített romot tegyél fel, mert, ha az X720-éval próbálkozol, tégla lesz a telefonod.

Ami a fémtokot illeti, korábban már én is jártam hasonlóan egy UMI Super típusú telefonommal, valóban árnyékolja az antennákat a tok, így nem tudja fogni a jeleket.

[ Szerkesztve ]

(#1849) asynur


asynur
tag

Sziasztok!

Én is x722 tulaj lettem a héten egy banggood –os rendelésnek hála.

Lenne pár kérdésem (néhányra már kaptam választ visszaolvasgatva és az összefoglalót átfutva).
Az egyik a töltés: lehet, hogy csak türelmetlen voltam, de a gyári átalakítós töltővel mintha nem töltene a telefon (kikapcsolva is próbáltam, jelzi hogy tölt de a % nem nagyon változott), usb-n is igen lassú, egy kölcsön huawei p9 dual gyors(?)töltőjével viszont rendben és viszonylag gyorsan feltöltődött a kézhez kapott 19% ról 100 ra. Azóta szépen tartja is a töltést semmi hirtelen merülés. Ez mennyire normális? (előző telefonom telepe kb. fele ilyen kapacitású volt).

A másik kérdésemre már részben választ is kaptam pont az előző hsz-ben (köszi :D ).
Alapból nem lenne bajom a jelenlegi rom-al de én is tartok a kémprogiktól, banggood-os telefonnál is jogos a félelmem? ha igen le lehet vadászni ezeket flesselgetés nélkül vagy mindenképpen kell az új rom?

A választ köszönöm, előre is.

(#1850) NetBarna válasza asynur (#1849) üzenetére


NetBarna
csendes tag

Igen x722 vettem. Olvastam a témában és arra jutottam, hogy egyedül nem vágok bele.
Annyira nem jó az angol tudásom ill. a számtech ismeretem, hogy önállóan menjen.
Persze ha lenne valaki...... :N

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.