Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Danika256 válasza #84490496 (#1496) üzenetére


Danika256
aktív tag

Oóó bocs.. :) És x722-re vajon lesz e az újabból? ;]

(#1502) hari73f válasza LantosBerry8 (#1497) üzenetére


hari73f
aktív tag

egyszer sem indult újra indokolatlanul nekem...
viszont mivel állandóan telepítgetek törlök satöbbi ..ezért naponta-kétnaponta újraindítom.

TWRP teljes törlést csináltál?
Új ROM telepítésnél (előtte) én mindent letolok: adat+belső tárhely+dalvik+cache+system
( persze előzőleg backup a régiről)

[ Szerkesztve ]

(#1503) szabi94 válasza Danika256 (#1500) üzenetére


szabi94
csendes tag

vajon 5V=1A kárt tehet benne?

(#1504) Danika256 válasza szabi94 (#1503) üzenetére


Danika256
aktív tag

A gyári töltőn is asszem úgy van , hogy 3.8V-5V.... Az 1A nem túl sok szerintem, annyi nem fog benne kárt tenni.

(#1505) szabi94 válasza Danika256 (#1504) üzenetére


szabi94
csendes tag

a gyárin 3.6-8V megpróbálom köszi

(#1506) Danika256 válasza hari73f (#1502) üzenetére


Danika256
aktív tag

Az lenne a kérdésem, ha lenne kedvem mókolni, esetleg mondjuk kipróbálni a 8.1-es ACIP-ot, akkor ahhoz muszáj kicserélnem a TWRP-t is újra? Illetve a régebbivel készült mostani teljes mentésem működni fog e vele? Korábban ilyennel nem volt gondom, de ennél hátha... Hibázni nem szeretnék! :) Valamint az ACIP rak fel 8.1-hez való firmware-t? A másik meg a kernel kérdés, a Blackscreen-t simán feltehetem TWRP-ből és kész? Ahogy látom mindegyik x72x verzióhoz jó. Esetleg EUI-hoz ismertek hasonlót?
++ a Genesis 26s-t próbálta valaki?? :)
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1507) Fecc91 válasza Danika256 (#1506) üzenetére


Fecc91
tag

Genesys szerintem nem faxa, magyar sincs bennr plussz tele van kinai szarsaggal. El le toroltem. Meg mindig azt mondom hogy gorog rom vagy paranoid. Egyebkent nekem a webshopos 20s sem volt rossz, igaz antutuban nem hozta a 152k de.gyors, porgos volt.

(#1508) LantosBerry8 válasza hari73f (#1502) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Minden megvolt az első telepítés előtt...

(#1509) Danika256 válasza Fecc91 (#1507) üzenetére


Danika256
aktív tag

Oksa köszi!

hari73f A többi kérdésemre azt hiszem te vagy a legilletékesebb, majd légyszi szólj hozzá! :DDD

(#1510) #84490496 válasza Danika256 (#1506) üzenetére


#84490496
törölt tag

AICP-hez KELL az új twrp, mert a "régi"vel random rebootok,hibák vannak. Nálam 3 napot bírt ki az a rom..üzenet kezelése katasztrofális volt( szinkronizálási hibák miatt), fotói haloványak,életlenek. Messenger üzik késtek,vagy nem jöttek meg...

A "rak fel 8.1-hez firmware-t" kérdés kissé értelmezhetetlen.. Milyen firmware-re gondolsz? a kamera moduléra? Vagy a touch paneléra? Vagy a wifi modulhoz?A firmware fogalmát sztem kevered a rom fogalmával..( A firmware -általában - egy zárt utasításkészlet egy adott eszközre,míg a rom -jelen esetben- egy komplex rendszer egy adott eszköz halmazra,amit telefonként ismersz..)... Ha nem,akkor elnézésed kérem :R Blackscreen kernel az AICP-hez és a Para/Los romokhoz jó x722-nél, a többihez nem javasolják...

TWRP mentés: amelyik TWRP-vel készítesz backupot, azzal ( és PONTOSAN AZZAL) vissza is fog menni.. a többivel max 50% esélyed van rá..Személy szerint soha nem csinálok ilyet.. Egy adott romon készült mentés egy másik romon okozhat anomáliákat,amik nagyon nem biztos,hogy a rom hibái...Ugyanígy kerülöm a TB-ot is pont ez miatt...

(#1511) Danika256 válasza #84490496 (#1510) üzenetére


Danika256
aktív tag

Köszönöm szépen a részletes infókat! :) A firmwaret a modemre, stb alap dolgokra értettem! Ezek általában verzió ugrásoknál változnak..

(#1512) hari73f válasza Danika256 (#1511) üzenetére


hari73f
aktív tag

Igen, Fakirr1 :R kolléga már megválaszolta a lényeget.

AICP 13.1 Oreo ROM-ot csak a 3.2.1.. TWRP vel tudtam feltenni,
Blackscreen kernel(.img) telepítése szintén azzal megy,"képfájl" telepítése.

Maradt is ez a TWRP verzió fent , mert jó a Paranoid 7.3.1 kezelésére is.

Modemet, bootloadert nem kellett külön cserélni.

Kamera hibát már kijavították -gyári app legalábbis működik.

Továbbra sem ajánlott napi használatra!
mint korábban írtam, csak tesztekre teszem fel én is,
aztán vissza a stabil Paranoid ROM.

[ Szerkesztve ]

(#1513) Danika256 válasza hari73f (#1512) üzenetére


Danika256
aktív tag

Nagyon köszönöm az infókat mindegyikőtöknek! :R :R Rengeteg próbálgatást és hibázási lehetőséget megúsztam így! Majd azért mindenképpen kipróbálom az AICP 13.1-et, már akkor úgy is alakul, meg persze a Paranoidot is.. De egyelőre nagyon meg vagyok elégedve a görög 20s-el! A felület, sebesség, akkuidő is nagyon szuper!

(#1514) Fecc91


Fecc91
tag

Ugy hogy nem nyomkodtam annyit 5napot el ment a telo, igaz ebben csak 4o kijelzo ido volt de szerintem baromi jo teljesitmeny. Anno a xiaomi note 4 mtk procival jo ha el ment 2 napot max 5o kijelzo idovel.

(#1515) drdagi


drdagi
csendes tag

Én kipróbáltam jópár romot (x722), de maradtam egyelőre a Pixel experience-nél január 13-ai kiadásánál(az újabbak bugosak).
Előtte a görögöt használtam, ott egyedül a fos alkalmazásváltással volt gondom.
Ki akartam próbálni az Oreót.
A Lineage nagyon csupasz volt,de stabilnak tűnt, az AICP laggolt de amúgy tetszett.
A pixeles stabil, vannak benne olyan funkciók amiket használok, de a lineageben nem voltak.
A kamera az lassú mindegyiknél egyelőre, de sztem ebben a leghasználhatóbb a pixel.
Pl a lineage a normál fotón kívül mindentől beszarik

Oreo lista sztem: Pixel > AICP > Lineage

Hibák összesítve:
Lineage: nagyon fos kamera, random kikapcsolt esténként (lehet csak erre volt beállítva, bár tuti nem én csináltam, nem keltett, nem jelzi a töltést, de tölt.
AICP: lassú kamera, random laggolások. (ez mondjuk már egy hete volt).
Pixel: közepesen lassú kamera, értesítési fény kb semmi.

Pozitív dolgok:
Lineage: gyors, stabil kikapcsolást leszámítva ???
AICP: sok funkció az alap droidon felül,
Pixel: bejönnek a pixeles dolgok, szép, gyors, stabil.

Egyiket Oreót sem ajánlom egyelőre olyannak akinek egy stabil bugmentes rendszer kell, viszont van progress és fejlődik mindegyik. Habár napi használathoz pár kisebb-nagyobb hibával, de jók már ezek is

Aki stabil rendszert akar az használja a görög EUI-t

(#1516) Danika256 válasza drdagi (#1515) üzenetére


Danika256
aktív tag

Köszi a teszteket és a beszámolót is! Mondjuk Nekem az EUI-ban az alkalmazás váltás is kifejezetten tetszik, nagyon jó a felület és gyors is.Ha lesz egy kis időm, azért én is nekiállok mókolni majd.Kár hogy nem fejlesztik az EUI-t újabb androidra vagyis nem tudok róla. Ebben igen le van maradva ez a cég, pedig ha fordítanának rá egy kis erőforrást vagy legalább a szoftver forrását közzé tennék, nagyot léphetnének előre! Ki érti ezt..

(#1517) Danika256 válasza hari73f (#1388) üzenetére


Danika256
aktív tag

Az a baj a TWRP 3.2-vel amit te is linkeltél, hogy nem működik vele a touch panel!! Így használhatatlan!..
A 3.1--es görög verzió az ok.Azzal tuti nem jók az OREO-k? Vagy van még más verzió is? Én az orosz oldalon sem találtam.. Neked hogyhogy működik??

(#1518) LantosBerry8 válasza Danika256 (#1517) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Nálam csak úgy működik a 3.2, hogy twrp-n belül frissítettem a 3.1-et.
Viszont ha adb-n keresztül csináltam, úgy nem működött nálam sem az érintő.....

Ha a 3.2-vel felraktam a görög romot akkor mindenféle hibával leálltak az alkalmazások és a twrp-be belépve szintén nem működött többet az érintő...
Adb-n keresztül fel kellett raknom a 3.1-et, majd onnan egy helyreállítást kellett nyomnom mentésből....

Szerettem volna kipróbálni a görög romot, de mivel nem működött megfelelően és munkaeszköz a telefonom, így nem merek kísérletezni....

(#1519) hari73f válasza Danika256 (#1517) üzenetére


hari73f
aktív tag

Érdekes.. Pedig pont erre (ZL0) fejlesztette codeworkx.
nekem tökéletesen működik a [TWRP 3.2], telepítettem már vele
Marshmallow, Nougat, Oreo ROM-okat jópárat.

Igaz, én is TWRP 3.1 alól tettem fel az image fáljt.

LantosBerry. ugyanígy jártam valamelyik görög ROM-mal, úgyhogy mellőztem

[ Szerkesztve ]

(#1520) hari73f válasza Danika256 (#1517) üzenetére


hari73f
aktív tag

Mégegyszer visszaellenőriztem, bájtra egyezően
az a TWRP 3.2 recovery image van telepítve nekem X722-n, amit linkeltem.

Mint látod, magyarra állítottam a tapi képernyőről :K

[ Szerkesztve ]

(#1521) Danika256 válasza hari73f (#1520) üzenetére


Danika256
aktív tag

Köszi szépen mindkettőtöknek, így már végül működik!! Megfogadtam a tanácsot, TWRP-ből telepítettem, majd reboot recoveryből indítva ismét nem működött. Ezután kikapcs, Recovery indítása után rendben működött és még magyar is volt, tehát megmaradtak a beállítások! :)

(#1522) drdagi


drdagi
csendes tag

Pixel Experiencet mostmár ajánlom mindenkinek. Javították a laggot a kamerát az értesítőt. Gyors, gyönyörű. Működik mostmár minden kb. Full jó. Jobb lett az életem amióta ezt használom :D Komolyan mostmár nem látok kompromisszumot az eredetihez képest. (Ja de az ujjlenyomatos kameragombot)

Mintha tényleg pixel telefonom lenne nagyon király :D

[ Szerkesztve ]

(#1523) #84490496


#84490496
törölt tag

Hmmm.. lemaradtam kicsit.... :B :B :B

LeREE ????? :Y :Y :Y :Y

(#1524) LantosBerry8 válasza drdagi (#1522) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Akku idő hogy alakul?
Térerő mennyire stabil?

(#1525) arfer válasza #84490496 (#1523) üzenetére


arfer
aktív tag

Ránézésre Coolpad Cool 1 átnevezve... Persze lehet némi eltérés a belbecsben...

(#1526) #84490496 válasza arfer (#1525) üzenetére


#84490496
törölt tag

Azt néztem én is, de az elnevezése!!!! Az miatt döbbentem le... Mondjuk a telefon részlegről síri csend van... nagyon olyannak tűnik nekem,mintha kukázták volna az egész mobil részleget....

(#1527) drdagi válasza LantosBerry8 (#1524) üzenetére


drdagi
csendes tag

Akku ugye még nem ment át nagy tesztelésen de régi verzió + a 21-ei pixel frissítés az egy töltéssel ment és úgy 2 teljes nap volt. Éjfélkor azért tettem le mert már csak 8% volt és hogy ne kapcsoljon ki reggelig :D
Térerőnél sem éreztem semmi különöset.

(#1528) tthom válasza #84490496 (#1523) üzenetére


tthom
senior tag

Igen, ez a Cool 1 orosz változata, B20-al.
Sógorom rendelt pár napja, szóval majd kiderül.

120 dollárért elég jó ajánlat. :)

drdagi:
Dupla koppos ébresztés van benne? :)

[ Szerkesztve ]

(#1529) hari73f válasza tthom (#1528) üzenetére


hari73f
aktív tag

Sajnos értesítési LED lemaradt róla.
LeRee LE3

Meg a Snapi 652 sem annyira tetszik nekem ... 28nm technológia

(#1530) arfer válasza hari73f (#1529) üzenetére


arfer
aktív tag

A kimovil nem mindig pontos... Ha a Cool1-en van noti LED, ezen is kell legyen... Mellesleg a 652 egy elég jó chipset... Nem új, de jó!

(#1531) Sinkó válasza arfer (#1530) üzenetére


Sinkó
tag

És az antutu is inkabb 83000,nem 72000...legalabb is x527en,ami ugyan ugy sn652.

(#1532) drdagi


drdagi
csendes tag

Nincs duplakopp a pixelesben.

Valaki tud módot a Dolby Atmos felvarázsolásának oreora?

(#1533) tthom válasza arfer (#1530) üzenetére


tthom
senior tag

Értesítési led ugye van a Le pro 3-on is, de ember legyen, aki észreveszi csak úgy. Bezzeg a Sony Z3-on! :/

drdagi
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1534) Danika256


Danika256
aktív tag

Sziasztok

Tegnap volt egy kis időm tesztelni és persze volt egy kis vesszőfutásom is! Erről írnék pár sorban, mert lehet másoknak is tanulságos!

- AICP 13.1. Nagy izgalommal tettem fel, a 21.-ei buildet, de számomra hatalmas csalódás volt!!
A rendszer szüntelen laggolt, és nem csak a rendszer, hanem a programok is. FC-k nem nagyon voltak, de engem sem a felület sem, a teljesítmény nem győzött meg. Hiába a Blackscreen kernel, még max teljesítményen is csak 140k-t hozott az antutuban, ami a rendszer teljesítményéhez viszonyítva még túl sok is. A kép megjelenítési, driver hibákról ne is beszéljünk. Lehet majd egyszer lesz belőle valami, de egyből ment a DELETE!! Még gyatra, nagyon gyatra..

Paranoid 7.3 Ez már szívderítőbb volt! Teljesen letisztult AOSP élmény, nagyon gördülékeny rendszer! A rendszer teljesítménye szuper, tesztben nem valami jó, 140k körül tudott hozni. De sajnos a felület nálam nem tudja felvenni a versenyt az EUI-éval.. Dolby Atmos is hiányzott! Mindenesetre nagyon jól használható! Ha Oreoból elkészítenék, biztos szuper lenne...

Pixeles OREO még próbára vár, bár nem tudom egy ALPHA rendszer tényleg olyan jó e? Viszont XDA-n nem láttam új buildet, honnan lehet letölteni? Sebességben milyen??

És akkor a vesszőfutás:

Ezek után vissza szerettem volna tenni a jól belakott EUI mentést, amit 3.1-es TWRP-vel csináltam. Vissza is ment a 3.2-vel, de belépni nem tudtam, mert nem ismerte sem az ujjlenyomatomat sem a mintámat :D :W
Akkor döntöttem a tiszta újratelepítés mellett, viszont mindent legyepáltam és nem volt a ROM sem a belső tárolón..Persze hiába volt az MTP mód bekapcsolva, nem láttam a PC-n a belső tárolót..
Próbáltam ADB sideloadon keresztül, de nem ment, shell módba sem tudtam belépni. Error closed hiba miatt. Próbáltam több ADB drivert, semmi... Közben a TWRP is cseszekölődött sokszori újraindításkor sem mindig jó az érintő.. Ez sem tökéletes!
Aztán rájöttem a megoldásra, Nem jó az ADB driver az MTP-hez, az USB compozit driver kell, hogy menjen az MTP mód!! :B

Na onnantól tudtam rá másolni! Feltettem újra a stock verziót, kínai appok nélkül. Erre fel csomó alkalmazás leáll állandóan, több menüben is, pl. az uninstall sem ok.. Itt hagytam abba, elmúlt éjfél, reggel meg meló.. Vagy megpróbálom a mentést visszatenni a Pixeles Oreo próbája után, de viszont 3.1-es TWRP-ből.
Aztán ha úgy sem jó, akkor teljes újratelepítés a 3.1-ből és ha nem, akkor a TWRP okozza! Akkor nem jó a teljes gyalult telepítés,csak a majdnem és akkor utána az uninstall menüben gyalulok. Eddig is voltak problémák a telepítésnél, de eddig az új gappsos verzióban! Azért vannak még problémák az Aroma installerel is!! Vajon ezek ki lesznek javítva? Vagy lesz 26s verzió?
Folyt köv ..:)

(#1535) LantosBerry8 válasza Danika256 (#1534) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Ujj lenyomat és kód probléma:

Ha van root, tudod törölni a fájlokat amik tárolják ezeket a beállításokat és mehet az új próba! Akár twrp filekezelőből is!
data/system/ -ből ezeket kell törölni!
gatekeeper.gesture.key
gatekeeper.pin.key
gatekeeper.password.key
gatekeeper.pattern.key
locksettings.db
locksettings.db-shm
locksettings.db-wal

(#1536) Danika256 válasza LantosBerry8 (#1535) üzenetére


Danika256
aktív tag

Köszönöm szépen! Ez most igen nagy segítség, nagyon király vagy!! :R

(#1537) hari73f válasza arfer (#1530) üzenetére


hari73f
aktív tag

Szerény vélemény szerint az Le Pro 3 Elite akkor már sokkal jobb
ár-érték arányú volt 2hónapja +20$-ért.

Snapi 820 (14nm) 4GB RAM vs Snapi 652 (28nm) 3GB RAM

egyedül az FM rádió+3,5 jack a pozitívum az Le Re3 javára.

Itt a Cool 1 (4/32) jobb áron. [Banggood]

[ Szerkesztve ]

(#1538) arfer válasza hari73f (#1537) üzenetére


arfer
aktív tag

A 4/32-es Cool1-et nem nagyon tudod itthon 4G-re használni, B7-et és B20-at nem támogatja. Akkor inkább már a 3 gigás Cool1, ami a B7-et legalább tudja. De a leírások szerint a LeRee tudja a B20-at is. Abban egyetértünk, hogy a Le 3Pro Elite jobb, de azért némileg drágább...

(#1539) tthom válasza arfer (#1538) üzenetére


tthom
senior tag

Arról nem beszélve, hogy a Le pro 3 az jelenleg +45$. Persze megéri, de ha valaki nem akar költeni, akkor a Leree nem tűnik rossznak.

(#1540) hari73f válasza arfer (#1538) üzenetére


hari73f
aktív tag

Igazad van, a hálózatokra épp nem néztem rá. :U

Azt a pluszt elhanyagolhatónak érzem az Le Pro 3 teljesítményéhez képest.

Számítási teljesítményben legalább duplája a Snapi 820,
(és mint korábbii tesztjeimben látható, brutálisan tuningolható)
RAM dupla frekvencián ketyeg
UFS2 vs MMC tárhely

[ Szerkesztve ]

(#1541) hari73f válasza tthom (#1539) üzenetére


hari73f
aktív tag

A teljesítményt meg kell fizetni :K

Van használható telefon [Gretel A7] 39$-ért, (annyi volt 2017. áprilisban)
kicsit várni kell a menüben... :B

aztán még színes akkufedél ... nem a monoton fémházas kivitel. :DD

párom teljesen elégedett vele :K ,
és az egész fizikai HOME gomb a notifikációs LED :Y

[ Szerkesztve ]

(#1542) #84490496 válasza hari73f (#1541) üzenetére


#84490496
törölt tag

Hmmm... 1/16 és 4-5 éves SOC... Alap dolgokra talán de azért ez manapság eléggé kevéske...szerintem! :R

(#1543) hari73f válasza #84490496 (#1542) üzenetére


hari73f
aktív tag

igen.. ki mire használja... nem egy gamer gép a Gretel A7 :N

Mint írtam a párom teljesen elégedett vele.
WebBöngészés,..buszmenetrend...alkalmi fotózás..
Youtube(HD) reklámmentesen ;) ,
solitaire... FM rádió...Viber.. ezekre teljesen jó.
és leginkább az említett HOME gomb LED visszajelzés amihez ragaszkodik.

Nagyon jól lehet ám optimalizálni, ha letörlöd a felesleges dolgokat a rendszerből,
meg reklámszűrő, tűzfal..ilyesmik.

A JDI kijelző max. fényereje meg kb. üti a piacon levő összeset>> még a
LeEco-nál is erősebb.(talán egy két Samsung erősebb 700nit felett)

DualSIM+ külön microSD foglalat!>> na oda megy a fénykép, letöltések
Mintha a mai telefonokból ez a nagyon hasznos funkció kihalna.. :((
ár-érték arányban nem találsz jobbat...

írom ezt, hogy két év alatt vagy 30 okostelefont nyúztam :))
(plusz vagy 500-nak tanulmányoztam a paramétereit)

Most épp egy ZTE Axon7 a napi készülékem.

[ Szerkesztve ]

(#1544) hari73f válasza #84490496 (#1542) üzenetére


hari73f
aktív tag

Most adtam el egy jó állapotú Xperia X8-at.

A hölgy vásárló azt írta nagyon elégedett vele. :K

7 éves készülék!!! Viszont Snapdragon S1 proci ;]

[ Szerkesztve ]

(#1545) #84490496 válasza hari73f (#1544) üzenetére


#84490496
törölt tag

Közel 10 évet javítottam telókat,megmondani nem tudom,mennyi volt és milyen típus... :DD
Nem mondtam,hogy rossz a gretel,amire írtad,arra egy darabig használható...csak ne frissítsenek minden appot oreora..:).. Root után szinte minden készüléken egy csomó felesleges cucc fagyasztható..custom romokon pl én a pico gapps csomagot használom- nem véletlenül!!

(#1546) hari73f válasza #84490496 (#1545) üzenetére


hari73f
aktív tag

akkor üdv kolléga :R
Nekem 15év Telekom szerviz volt.

Nougat már van a Gretel A7-re... talán Oreo is lesz.
(most még a gyári Mályvacukor fut rajta.)

[ Szerkesztve ]

(#1547) tthom válasza hari73f (#1541) üzenetére


tthom
senior tag

Persze, nekem Le Pro 3 van szintén, nem engem kell meggyőznöd a teljesítményről. :)
De attól még a Leree is jónak tűnik, bazi olcsó.

(#1548) hari73f válasza tthom (#1547) üzenetére


hari73f
aktív tag

igen elég jó árban van, az tény.

De közel ennyiért rendeltem ( 129$ villámakcióban) Sharp Aquos P1-t
ami azért bőven jobb.

Adhatnák ezt is hirtelen 79$-ért mint múltkor a Le X626-ot
és tesztre rendelnék 1et.

(#1549) tthom válasza hari73f (#1548) üzenetére


tthom
senior tag

Persze, de azért a B20 jó, ha van, a Sharpokban meg nincs. De tény, hogy nem kell mindenkinek.

(#1550) nexus6 válasza hari73f (#1548) üzenetére


nexus6
aktív tag

érdekes telefont mutattál a sharppal, utána nézek az xda-n milyenek a visszajelzések. nálam is játszik a mezőnyben:
1. leeco lp3
2. honor note 8
3. honor v10
4. sharp
5. zuk

A zukot már kevesebbet látok, nekem fontos lenne a kicsit jobb fényképező és a normál akku. A nagy kijelző a filmek miatt lenne jó (note 8). A két honor már más árkategória... De a leeco és a sharp is nagyon jó áron lenne.
A leeconak milyen a fényképezője egy a1-hez képest? most az a1-et nagyon dícsérik...

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.