Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) siryeti válasza HorgászBácsi (#2350) üzenetére


siryeti
tag

Szia, nekem ez [link] van fent, simán az ott leírtak szerint felrakod, és már pörög is.
Én javaslom a tiszta telepítést, kevesebb a probléma lehetőség szerintem.
Boldog Újévet mindenkinek

(#2352) treklam válasza siryeti (#2351) üzenetére


treklam
tag

Ebben az aicp romban találkoztál hibával?

(#2353) tthom válasza treklam (#2352) üzenetére


tthom
senior tag

Ugyan nem engem kérdeztél, de nekem is volt fent. A gyári fülessel pattogott a hang, sehogy se tudtam eltüntetni.. Valamint persze nincs Dolby Atmos, de az nem hiba, csak hiány. Amúgy teljesen jó ROM.

(#2354) siryeti válasza treklam (#2352) üzenetére


siryeti
tag

Nálam nincs olyan probléma ami feltűnt volna.
Előtte is ennek a 13-as változata volt fenn, és ezután a 15-öt próbálom ki ha már stabil lesz.
Jó rom, szeretem, kislányom telefonján is ez van, nem panaszkodik. :N
Én telepítettem a Blackscreen kernelt is, nem tudom mennyivel jobb, de stabil, gyors.. :K

(#2355) treklam válasza siryeti (#2354) üzenetére


treklam
tag

A 15ös aicp-n gondolkodom én is, az már a 10es android, az ujjlenyomat olvasó kezelés hiányzik még belőle ha jól olvastam, ha megoldják felteszem. De a 14 esen is gondolkodom, a mokee ami fenn van néha idegesítő, ha fél órát nem használom a telot akkor nem jönnek meg az smsek, gmail, cib bank alkalmazás üzenetek. Csak akkor jönnek meg amikor bekapcsolom a telót, na és nem működik a miracast nekem. Együtt lehet vele élni annyira nem komoly mert előnye hogy pörgős a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#2356) siryeti válasza treklam (#2355) üzenetére


siryeti
tag

Nekem a 14-es kb fél év használat után jutott el oda hogy nem jöttek meg a messenger üzenetek, hívásról csak hangposta üzenetet kaptam, nem volt mindig mobilnet, de ez abszolút az én hibám, szeretek kipróbálni új programokat, sokszor ugye nem play áruházból, így folyamatosan 2 vírusírtó is ment a háttérben, sosem lehet tudni alapon. :N
Aktívan teszteltem Lucky P-t, stb, tehát nem a rom hibája, user error egyértelmű .
Mindig tökéletes volt a GPS, nekem az is fontos, napi 1.5-2 órát használom.
Én ezért nem váltok.
Tetszenek a folyamatos frissítések is. :K
Részemről ajánlott plecsni! :C

(#2357) szabi94


szabi94
csendes tag

sziasztok most lett cserélve a telefonomba kijelző, akkumulátor,usb aljzat, érzékeli a töltést de nem tölt, valakinek van valami ötlete hogy mi lehet a baj?

(#2358) treklam válasza szabi94 (#2357) üzenetére


treklam
tag

Nekem akkor szokott ilyen lenni ha a számitogép usb-jén keresztül akarok tölteni. Minimum 1A-es töltő kell. A számitogép és a régebbi töltők csak 0.5A-el töltenek. Más ötletem nincs.

(#2359) szabi94 válasza treklam (#2358) üzenetére


szabi94
csendes tag

gyári töltővel próbáltam

(#2360) treklam válasza szabi94 (#2359) üzenetére


treklam
tag

probáld ki másik töltővel is ami nem gyorstöltő.

(#2361) szabi94 válasza treklam (#2360) üzenetére


szabi94
csendes tag

próbáltam régi Samsung töltővel ugyanaz a helyzet.

(#2362) tthom válasza szabi94 (#2361) üzenetére


tthom
senior tag

De a hangszóró meg ezek mennek az alján? Úgy rémlik, hogy az egy külön panel, külön szalagkábellel.. Akár rossz csatlakozás is lehet.

(#2363) szabi94 válasza tthom (#2362) üzenetére


szabi94
csendes tag

igen azok működnek, lehet nem én csináltam hanem egy ismerős aki tmxbe dolgozik

(#2364) szabi94


szabi94
csendes tag

(#2365) szabi94


szabi94
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget, végülis kiderült hogy az usb aljzat nem is ehhez a típushoz(termék leírás alapján pedig igen),való ezért vissza lett bele rakva a gyári és tökéletesen működik mint ahogy azt elmúlt 2 évben tette. :DD

(#2366) Danika256


Danika256
aktív tag

Sziasztok!

Ha vaklakinek van rossz x720-a, de az alaplapja jó és nincs rá szüksége, írjon rám! Sajnos az enyém megadta magát és nem sikerült megjavítani. De szeretném megmenteni mert minden alkatrészem is van hozzá, csak board kéne ;]
Köszi

(#2367) MarcoDoma11


MarcoDoma11
csendes tag

Esetleg van valakinek kijezoje elfekvobe? Sajnos amit rendeltem hozza az nem ad kepet :(

(#2368) paolinho válasza MarcoDoma11 (#2367) üzenetére


paolinho
őstag

Én anno INNEN rendeltem, igaz akkor még 31 USD-ért, és tökéletes volt mindenféle szempontból. Nem tudom, a Te készüléked milyen színű, de most már csak három színben kapható (fehér, szürke, és fekete), viszont az ára meglehetősen kellemes.
Szerintem a csere is simán megoldható otthoni környezetben, hiszen nem kell rommá szedni a telót, de ezt már biztos Te is tudod. :)

Egy kicsit körülnézve, ITT a maradék két szín (gold, rose gold) is megtalálható.

Ha csak ez a gond, akkor ennyit szerintem megér!

[ Szerkesztve ]

(#2369) paolinho válasza Danika256 (#2366) üzenetére


paolinho
őstag

Van alaplap is, igaz ennyit már én sem adnék érte. :(

(#2370) Danika256 válasza paolinho (#2369) üzenetére


Danika256
aktív tag

Köszi, de ennyit persze nem akarok rákölteni..Max 10K vagy 30 euro, de többet nem. Ezért utazok egy bontottra, ami másnak csak hulladék már..

(#2371) MikkMiki válasza MarcoDoma11 (#2367) üzenetére


MikkMiki
csendes tag

Kb két hete érkezett meg - egy hónap alatt - innen, bár akkor még volt nekik szürke és fekete. Nekem egyelőre működik.

(#2372) treklam


treklam
tag

Hátha valakinek segit, nekem aicp 15 van fenn x722-n és alvó módban néha kikapcsol a wifi. (már régóta idegesitett ez a probléma). Megoldás: ki kell kapcsolni a wifi hozzáférésének engedélyezését a munkahelyi beállitás-ban. Nekem már kb 1 hete tökéletesen üzemel. (Más romnál is előfordulhat ez a probléma)
Settings / Apps and Notifications / Special App Access / WiFi Control - then 3 dots at the top to enable "Show System". Scroll to "Work Profile Setup" and switch this to "Not Allowed".

(#2373) mazsi


mazsi
senior tag

Van egy bontott 4/64 és egy 6/128 X720 telefonom elfekvőben. Az egyik aksi hibás, a másik rosszul flashelt. A két kijelző hibátlan. Nincs kedvem meghirdetni, de egyben vihető értelmes áron. Vagy ha valaki megmenti az egyiket akkor vendégem a maradék alkatrészre.

Ha szabályt sért a hozzászólásom, töröljétek.

[ Szerkesztve ]

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#2374) a10l68yw


a10l68yw
csendes tag

Sziasztok!
X722 adatmentésben kérnék segítséget.
Bootolás után black screen, valószínűleg a rendszer sem indul el, bár a windows10 felismeri a telót (mappát nem lát rajta). Recoverybe bejutok, viszont csak két menüpont van: update és clear data.
A meglévő adatokat szeretném lementeni, esetleg új romot tenni rá, ha az adatok megmaradnak.
Minden segítséget örömmel fogadok! :R

(#2375) paolinho válasza a10l68yw (#2374) üzenetére


paolinho
őstag

Szia!
Így elsőre én Fastbootba téve a telót próbálkoznék egy TWRP flash-sel, majd arra mehetne fel mondjuk pl. a EZ a rom. De az Összefoglaló egész részletesen tartalmazza a lépésenkénti a metódust. Ha ennek segítségével nem tudod életre kelteni a telót, akkor ott tényleg komoly probléma lehet már sajnos.

(#2376) a10l68yw válasza paolinho (#2375) üzenetére


a10l68yw
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget!
Valóban, a twrp flash megoldotta a problémát, mert utána már látta a Windows a belső tárhelyet, így le tudtam menteni róla mindent. Sajnos a teló kuka, de az adatok legalább megvannak. :))

(#2377) Starchm válasza a10l68yw (#2376) üzenetére


Starchm
őstag

Ha recovery-be be tudsz jutni akkor nagy esellyel nem halott a telefon. Akar egy custom/ gyari rom telepitest meg megerhet szerintem.

(#2378) a10l68yw válasza Starchm (#2377) üzenetére


a10l68yw
csendes tag

Sajnos kijelzőt és aksit is kellene cserélni rajta, így már gazdasági totálkáros, nekem nem éri meg javítani..

(#2379) mazsi válasza a10l68yw (#2378) üzenetére


mazsi
senior tag

Azt a javítás ki tud jönni 20-22 ezerből, aminél többet ér most a telefon.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#2380) a10l68yw válasza mazsi (#2379) üzenetére


a10l68yw
csendes tag

Ha jól látom 8 ezerből kijön a touch screen és az akksi. Cseréltem már más telón is képernyőt, azt hiszem ennek is nekiállok. Köszönöm a segítséget! :R

(#2381) mazsi válasza a10l68yw (#2380) üzenetére


mazsi
senior tag

Ha nem kell szaki, akkor kijön a feléből ;)

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#2382) MDMogyi19


MDMogyi19
csendes tag

Sziasztok!
Tud valaki ajánlani szervizt vagy szakit aki akksit cserélne?
Köszi.

(#2383) paolinho válasza MDMogyi19 (#2382) üzenetére


paolinho
őstag

Én annak idején kétszer is cseréltem képernyőt, és, ha az már lent van, könnyen hozzáférhető az akku is.
Itt egy kis segédlet, óvatosan szerintem belevághatsz Te is.

De egyébként a Face-en volt egy Sultan mobilszervizes tag (www.facebook.com/sultanmobilszerviz) aki valahol a 13. kerületben dolgozik/zott.
sultamobilszerviz@gmail.com volt az email-címe. Anno ő szervizelte a Spemall-os garis készülékeket, többek között a LeEco készülékeket is. Próbáld meg felvenni vele a kapcsolatot.

(#2384) MDMogyi19 válasza paolinho (#2383) üzenetére


MDMogyi19
csendes tag

köszi!
anno egy Nexus 4-et magam próbáltam megcsinálni, kijelző csere volt ugyanigy leirás/video alapján, és hát nem sikerült túl jól :D szóval inkább profira biznám ezúttal.

(#2385) paolinho válasza MDMogyi19 (#2384) üzenetére


paolinho
őstag

Persze, érthető. Nyilván van kockázati tényezője is a sajátkezű próbálkozásnak.
Esetleg próbáld meg elérni a srácot, hátha tud segíteni.

(#2386) treklam válasza paolinho (#2385) üzenetére


treklam
tag

Te mivel melegítetted fel szétszedéshez a kijelzőt körbe, hőlégfúvóval vagy hajszárítóval?

(#2387) paolinho válasza treklam (#2386) üzenetére


paolinho
őstag

Én vettem anno egy hőlégfúvóval is felszerelt forrasztó állomást, de szerintem egy erősebb hajszárító is le tudja adni az a hőt, amire itt szükség lehet.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.