Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#550) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem a Mi Note 2-n körben ragasztós van. Már kb 3 hónapja van rajta, még nem vált fel.
Az íves részeket sajnos máshogy nem tudják megoldani. Úton van egy Honor V9, hogy leváltsa a Xiaomi-t, na arra csak fóliát teszek majd. :D

https://utdetailing.hu/

(#552) jagr68 válasza Biggeszkij (#550) üzenetére


jagr68
tag

Hááát, ez jó kérdés. Megmondom őszintén, nem vagyok egy nagy telefonbuzi, nem figyeltem, amikor felraktam. Kb. két hete használom, patentül illeszkedik. De tökéletesen illeszkedik, a tok sem bántja, meg még szép is. Nekem is a force gold van, a védő is ugyanolyan színű, szóval jól néz ki.

(#553) paolinho válasza jagr68 (#549) üzenetére


paolinho
őstag

"Ez valóban egész jól néz ki, bár pont ott takar a széleken az aranycsík, ahol el tud ereszteni a fólia."

Hát ha ezt az észrevételt "leugatásnak" élted meg, akkor sajnálom, én csak egy olyan észrevételnek szántam, ami mint lehetőség fenn áll az ilyen fóliáknál.

(#554) jagr68 válasza paolinho (#553) üzenetére


jagr68
tag

Oké, ne vitázzunk ezen, lehet, túlreagáltam. A kijelzővédő mm-re illeszkedik a kijelzőre, a tok nem takar rá. Azért írtam, hogy kb két hete használom, többnyire a zsebemben van, és eddig még nem vált fel, ergo jónak tűnik. Nem tudom, milyen lesz két hét, három hónap múlva.

Csak azért írtam többször is, hogy ez jó, mert olvastam, hogy itt a többség kínlódik az innen-onnan megrendelt cuccokkal. Nem tudom, nekem ezek szerint szerencsém volt vele.

(#555) fudi2002 válasza fudi2002 (#544) üzenetére


fudi2002
veterán

Én mielőtt veszek valamit -talán túlságosan is- körbejárom a témát. Mivel tégláztam már le mtk-t és snappot is, utóbbi kínkeservesen visszaállítottam, tudom már azokkal nem sz@rakodunk. Már-pediglen én romolni szoktam és fogok is. Mindig jobb felkészülni a leg-legrosszabb helyzetre, akkor nem lehet nagy meglepi.

Innen tölthető a raw mentés. Amennyiben valaki türelmetlen, mert lassú és ad egy 2gb-os tárhelyet fellövöm nekije.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#556) Biggeszkij válasza fudi2002 (#555) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Nagyszerű. A megadott link fertőzött, az Avast nem is engedi megnyitni. Óvatosan az ilyesmivel...

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#557) Biggeszkij válasza tibcsi0407 (#551) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

És még nem jártatok vele úgy, hogy a képernyő közepén megjelenik egy változó méretű, rendkívül zavaró, szivárványos amőba? Nem buborék, mert akárhogy simogatod nem múlik el. Valószínűleg, ahogy a szilikon tok széle megemelte az üveglapot, keletkezett egy kis hézag a képernyő és a TG között.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#558) tibcsi0407 válasza Biggeszkij (#557) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mintha középen nem 100%-osan illeszkedne, de az érintést hibátlanul érzékeli.

https://utdetailing.hu/

(#559) fudi2002 válasza Biggeszkij (#556) üzenetére


fudi2002
veterán

Leszedtem, nod nem észlelt semmit.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#560) fudi2002 válasza fudi2002 (#559) üzenetére


fudi2002
veterán

Melyik fájlt jelzi Neked vírusosnak? Lefuttattam az exe fájlokat, eddig semmi gond. Az Avira/Avast igen érzékeny, néha nagyon is. Amúgy a RAW része nem lehet windows-os fertőzött, tehát használható. Megjegyzem a másik része is az... :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#561) Biggeszkij válasza fudi2002 (#560) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Rögtön, ahogy a linkre kattintottam. Nem is engedte megnyitni az oldalt.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#562) fudi2002 válasza Biggeszkij (#561) üzenetére


fudi2002
veterán

Aha :))
Nyugodtan töltsd le. Vagy ha onnan nem mered, feldobom valahova csak adj tárhelyet. Kicsomagoltam, teljesen rendben van. Elvileg 9008-as módból lehet éleszteni vele a telefont. (ergo se kép se hang, csak eszközkezelőben ennyi látszik)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#563) blackfly


blackfly
tag

Sziasztok! Mivel már többen írtatok róla, leírom. Ma jött meg az kijelző védő.
Ez:
https://www.aliexpress.com/item/HD-Full-Cover-Tempered-Glass-for-Letv-Le2-2Pro-Max2-X520-X620-X820-Screen-Protector-Protective/32780271859.html
Fér órája raktam fel. Eddig patent. A szilikon tok nem gyűri fel, és nem látok légrést sem alatta, bár enne is ragasztós a széle. Remélem hogy hosszú távon is jó lesz.

(#564) Pufesz76


Pufesz76
csendes tag

Sziasztok!

A hozzáéöértőket szeetném megkkérdezni! Rendeltem a honorbuy oldalról egy pro3-ast.A rajta lévő rom a 20-as végű, de olyan ami a magyar nyelvet alapvetően nem támogatja. Morelocal meg volt....Van viszont benne system update. Kérdés, hogy a bb72 romra a system updaten keresztül frissíthető-e. (Látja a zip fájlt) Kell-erootolni előtt? Illetve a bb72 rom támogatja az Ir távvezérlőt. A jelenlegi igen. Nagyon köszi!

(#565) paolinho válasza Pufesz76 (#564) üzenetére


paolinho
őstag

Üdv. a csapatban!
Szerintem a telefonodat a kínai stock rommal kaptad, amit ha nem angolul szeretnéd kezelni, jobb lesz elfelejteni.

Én anno, amikor vettem a készüléket EZT az utat jártam végig ahhoz, hogy magyarul tudó legyen a kicsike. Segítségemre volt még tibcsi0407 LOGOUT-os bejegyzése is, ahol az ajánlott rom nyilván nem volt releváns a készülékhez.

Azt, hogy a root-ra szükséged van-e, neked kell eldönteni, viszont TWRP recovery feltétlenül kell, hogy a BB72 féle romot fel tudd telepíteni. Igaz, ha van TWRP, akkor a root is már csak kb 1 perc kérdése, hogy legyen.

Ami az infrával kapcsolatos kérdésedet illeti, minden patentul működik rajta, mondhatni tökéletes a GrossoShop-féle 5.9.020S -es rom.

[ Szerkesztve ]

(#566) Pufesz76 válasza paolinho (#565) üzenetére


Pufesz76
csendes tag

Szia! Köszi a gyors választ. Az EZT link alatti bejegyzést néztem én is, és arra jutottam hogy a twrp-től érdekel engem...A tootot azért kérdeztem, hogy a twrp működéséhez kell-e. Ha nem akkor jó, de megcsinálom ha igényli. Nagyon hasznos volt a válasz. Nagyon köszi!

(#567) Pufesz76 válasza paolinho (#565) üzenetére


Pufesz76
csendes tag

Még egy kérdés. Ebbrna romban van system update. Akkor az első lépések nem kellenek...gondolom...Vagy vissza kell lépni a leírtak szerint?

(#568) paolinho válasza Pufesz76 (#567) üzenetére


paolinho
őstag

Erre én is gondoltam, de konkrét tapasztalat hiányában inkább nem javasoltam. Viszont a 18S rom Fasboot-ból telepítve tutira tartalmaz TWRP - t, ami alól telepíthető a 20S rom. De próbáld ki először Updater-ből, nem veszíthetsz semmit.

[ Szerkesztve ]

(#569) Pufesz76 válasza paolinho (#568) üzenetére


Pufesz76
csendes tag

Igen. Rögtön felkínálja a local update ezt a bb72 romot.lehet hogy kipróbálom...

(#570) paolinho válasza Pufesz76 (#569) üzenetére


paolinho
őstag

Nosza rajta, kíváncsi vagyok az eredményre. :)

(#571) Pufesz76 válasza paolinho (#570) üzenetére


Pufesz76
csendes tag

Én is...remélem nem teszi tönkre...

(#572) hurr111


hurr111
újonc

Üdv! Nougatról tud valaki valami hírt ? Lesz ilyen ROM rá valamikor ? :) Köszi

(#573) paolinho válasza Pufesz76 (#571) üzenetére


paolinho
őstag

Nem tudja tönkretenni. Ha nem tudja telepíteni, akkor legfeljebb hibaüzenettel leáll,de ez a korábbi romra nem lesz káros hatással.

(#574) Pufesz76 válasza paolinho (#573) üzenetére


Pufesz76
csendes tag

Úgy legyen!!!!Ez lenne a legsimább...este próba és megírom az eredményt!!!

(#575) Biggeszkij


Biggeszkij
aktív tag

Szíves tájékoztatásul közlöm Veletek, hogy Sir Bodrik (és T. kollégái) megadták részemre a gazdi jogot. Igyekszem majd egy jó összefoglalót összehozni és azt a jövőben is folyamatosan, az igényeknek megfelelően szerkeszteni.

Kérek mindenkit, hogy legyetek türelemmel, egy kis idő azért kell...

Köszönöm a támogató javaslatokat, remélem meg lesztek elégedve a munkámmal.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#576) paolinho válasza Biggeszkij (#575) üzenetére


paolinho
őstag

Gratulálok! Egész biztosan megoldod a nem kis feladatot! :)

[ Szerkesztve ]

(#577) jagr68 válasza Biggeszkij (#575) üzenetére


jagr68
tag

Remek! :C

(#578) Biggeszkij válasza paolinho (#576) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Már dolgozom rajta. Szíves engedelmeddel felhasználnám, beépíteném a BB-rom telepítését részletező leírásodat is.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#579) paolinho válasza Biggeszkij (#578) üzenetére


paolinho
őstag

Persze, természetesen használd csak fel. Mindent a kis közösségünkért! :)

[ Szerkesztve ]

(#580) Biggeszkij válasza paolinho (#579) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Köszi! Tegnap hajnalig dolgoztam rajta, ami kész, már fel is van téve. Nézzétek át, és ha van ötlet, javaslat, netán hibát találtok benne, akkor légyszi jelezzétek és javítom.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#581) paolinho


paolinho
őstag

Régebben nagy segítségemre volt a kínai telefonjaim kezelése kapcsán a GravityBox Xposed modul. Tekintve, hogy idáig nem éreztem hiányát annak okán, hogy mindent rendben kezel alapfunkcióiból is a telefon, pusztán csak megszokásból és kíváncsiságból ismét felraktam a telóra az app-ot. Viszont most azt tapasztalom, hogy az Istennek nem akar működni a program. Tudom, hogy a telepítést követően ki kell pipálni a modult, majd újra kell indítani a telefont, de ez sem hoz megoldást.

Tudok nélküle élni, de mégis érdekelne, hogy ez miért van?

(#582) Pufesz76


Pufesz76
csendes tag

Szóval...próba volt, de ilyen egyszerűen nem ment. Csak a topicban már korábban leírt módon ment fel a...5.9.20 rom. Érdekes hogy a 18-as rom fordítása bővebb,mint a 20-as. A bejelentkező szövegek a 20-as romnál angol...kicsit magyar keverékként jelentek meg. De a rendszer jónak tűnik. Az ota frissítés egy dolgot letöltött de kis méretű file volt...Köszi a segítséget.

(#583) paolinho válasza Pufesz76 (#582) üzenetére


paolinho
őstag

Hmm.. ez tényleg érdekes. Én ugyan nem igazán teszteltem a 18S romot, de tudtommal tibcsi0407 - nek elég sok munkája van már benne. Na mindenesetre elég fura. Viszont a 20S számomra teljesen kielégítő, főleg, hogy az alap rom nem is tud magyarul.

(#584) Biggeszkij válasza paolinho (#581) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Pedig mennie kell. Igaz, hogy sok minden nem fog működni vele, mert az EUI agresszív rendszer kezelése kinyírja.

Ez rendben van Nálad?

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#585) Pufesz76 válasza paolinho (#583) üzenetére


Pufesz76
csendes tag

Szerintem nekem is teljesen jó. :)Tesztelem....

(#586) Pufesz76


Pufesz76
csendes tag

És Tibcsinek nagy köszönet!

(#587) paolinho válasza Biggeszkij (#584) üzenetére


paolinho
őstag

Persze, az Xposed rendben települt, mondhatnám pont így fest, ahogy Nálad a csatolt képen, csak a Gravitybox nem települ. De pl. a RootCloak gond nélkül működik alatta. Na mindegy, kínlódok még vele egy kicsit, aztán ha nem müködik, akkor lemondok róla.

[ Szerkesztve ]

(#588) Biggeszkij válasza paolinho (#587) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Valaki írta korábban, hogy csak többszöri újraindítás után kelt életre neki. De gondolom, ezt már próbáltad... Nézd meg, hogy a legfrissebb verzió van-e telepítve!

Írod, hogy a RootCloak gond nélkül fut. Nekem is telepítve van, be is tudom állítani, hogy a Telekom TVGO alkalmazását csapja be, de nem működik mégsem. Csak akkor indul el, ha a Super SU-ban kikapcsolom az állandó root-ot. Ez viszont így macerás. Neked fut a TVGO? Vagy mire használod a Cloakot?

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#589) OghGyorgy válasza paolinho (#565) üzenetére


OghGyorgy
tag

Sziasztok, két napja boldog tulajdonosa vagyok egy Pro3 telefonnak.
Az enyém sem tudott magyarul, ezért a leírásodat követve felraktam először a 18 as, majd a 20 as romot.
Egy kis kaland volt közben, a 18 as egyetlen dologra volt csak hajlandó, hogy üzenetet akart küldeni a gyártónak, gondolom a romcsere nem tetszett neki.
Szerencsére a TWRP Recoveri jól működött, simán felrakta a 20 -as romot.

Köszönöm a segítséget, a leírást, enélkül csak a bosszúság maradt volna.

Most telepítgetem, ismerkedek vele, brutál egy darab.

O.Gy Teclast X98 Plus

(#590) paolinho válasza Biggeszkij (#588) üzenetére


paolinho
őstag

Jó párszor próbálkoztam a telepítéssel, de nem vezetett eredményre a dolog. Természetesen a legfrissebb aplikációval próbálkoztam.
A RootCloak - ot nem teszteltem, csak telepítettem, így nincs semmi tapasztalatom vele kapcsolatban.

(#591) Biggeszkij válasza paolinho (#590) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

:F De egyébként mondom, nem sokat veszítesz nélküle. Nálam egyedül a kör alakú akkukijelzést tudja átszínezni. Másra én se tudom használni, igaz túl sok funkciót nem is próbáltam...

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#592) paolinho válasza Biggeszkij (#591) üzenetére


paolinho
őstag

Persze, tudom. Én a régebbi telóimnál az akku % kijelzésére, és a háttérben futó alkalmazások kisöprésére használtam, ezt meg tudja alapból is a telefon.

(#593) bazso18 válasza Biggeszkij (#591) üzenetére


bazso18
tag

Nekem leginkább a csengetés hangerő és az üzenetjelző hang erőségének a külön külön állításhatósága miatt kell.

(#594) workin válasza paolinho (#592) üzenetére


workin
senior tag

XPosed - Modul es engedelyezd a gravity boxot
majd restart es orul.

(#595) paolinho válasza workin (#594) üzenetére


paolinho
őstag

Így csináltam, hidd el, de ezután a "keretrendszer nem válaszol - kilép" üzenetet dobja még mindíg.

(#596) paolinho


paolinho
őstag

Arra esetleg van ötlet, hogy a "gyári" bluetooth gombot hogy lehetne kitenni a kezdőképre?

(#597) msanyi67 válasza Biggeszkij (#539) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Az innen rendelt MOFI tökéletesen fed és kb. egy hete teszi a dolgát, gyári szilikon tok nem feszítette fel, nincs sehol olyan látszat, mintha nem tapadna rá, bár itt nincs fekete.

(#598) paolinho válasza paolinho (#596) üzenetére


paolinho
őstag

Végül is a Modulok alól ki tudtam tenni, de nem "egymozdulatos" így, hanem kettő, így inkább próbálkozom egy Play Store-os app-val, Blue Tooth a neve, egyelőre jónak tűnik.

(#599) Biggeszkij válasza msanyi67 (#597) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Újra a kérdés: telibe tapadós, vagy széleken ragasztós? Ragasztósat nem veszek még egyszer.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#600) Biggeszkij válasza paolinho (#598) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Magam is ezt akartam írni, hogy a Play Store-n több Bluetooth switch widget is van. Bár én nem próbáltam őket. Nekem fel van varázsolva egy automatizmus a Tasker progival, ami azt teszi, hogy ha kocsiban vagyok és hívást kezdeményezek, vagy bejövő hívásom van, bekapcsolja a BT-t és párosítja az autórádióval. Vagyis híváson kívüli időben a BT off. Persze idegesítő lenne, ha akkor is bekapcsolja a BT-t, ha történetesen nem ülök a kocsiban, így ezt a funkciót indulás előtt kézzel szoktam bekapcsolni. (Tehát csak "félautomata"... :DDD ) Arra sajnos még nem találtam ötletet, hogy felismerje, hogy a kocsimban ülök... Pedig olyat pl tudna, hogy földrajzi hely alapján kapcsolja ki/be a wifit. Így annak sem kell egész nap mennie, csak ha otthon, vagy egyéb ismert helyen vagy, ahol "wifizni szoktál". Nekem ez nincs felprogramozva, de a neten megvan hozzá a leírás.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.