Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Biggeszkij válasza workin (#700) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Egy - számomra legalábbis - súlyos hiba. Nem kap root jogot a Titanium Backup app, így el sem indul. Pedig a SuperSU-ban az Alkalmazások lapfülön ott van a TB, meg a felugró üzenet is megvolt: "A Titanium Backup már engedélyezve..."

Amiket próbáltam:
- TB cache és adatok törlése, a program kényszerített bezárása;
- TB eltávolítása, újratelepítése;
- TWRP-ben dalvik & cache wipe;
- SuperSU eltávolítása, újratelepítése

Root checker app egyébként azt írja, a telefon rootolt.

Egyik megoldás sem segített... Valakinek van még ötlete?

Valaki, akinek fenn van a TB megtenné, hogy megnézi, Nála elindul-e? Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#702) Biggeszkij válasza Biggeszkij (#701) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Megvan! A BusyBox-ot kell frissíteni. Megy az összefoglalóba... :D

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#703) workin válasza Biggeszkij (#701) üzenetére


workin
senior tag

Root jog van, most néztem meg.
Próbáld meg, hogy törlöd a SuperSu -ból az engedélyt, aztán újra elindítod a programot. Nekem ez szokott segíteni.

No, akkor jó :) Nekem ilyenek nincsenek.
Xposed -ben működik már, hogyha megváltoztatom a telefon térerő jelző ikonjainak színét, akkor meg is marad ? Régebben automatikusan felülírta a Chrome és visszaállította default színekre.

[ Szerkesztve ]

(#704) workin válasza workin (#703) üzenetére


workin
senior tag

Ezt javítsd lszives az összefoglalóban:

"Figyelem! Megjelent a GrossoShop által kiadott 5.9.023S frissítés a gyári rom alapján. Letölthető INNEN. Ha a fentebb részletezett BB72 (GrossoShop) 5.9.20S rom van a gépünkön, akkor az új zip fájl telepítése ELŐTT elegendő egy dalvik és cache wipe. Egyéb esetben a Data wipe IS szükséges a fejlesztő szerint."

Nem a Grossoshop által kiadott ROM a 23S, mert az a banda szétment, csak BB72 viszi tovább ezt a vonalat és a 20S marad az utolsó általuk kiadott ROM.

(#705) Biggeszkij válasza workin (#703) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Sajnos csak az akku szint jelzőjét lehet továbbra is színezni. :(

Kösz az észrevételt, javítom az összefoglalóban.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#706) workin válasza Biggeszkij (#705) üzenetére


workin
senior tag

Ezt tervezem majd kipróbálni:

Destroyer V9

Elég jókat írnak róla..

(#707) msanyi67


msanyi67
csendes tag

Nagyon sokat visszaolvastam, de nem találom a megoldást arra a problémára, hogy nincs beállítva adatkorlát, 5gb netem van és mégsem tudok a play-ről letölteni mert azt írja várakozás a wifi-re, wifi-vel semmi gond, hálás lennék, ha valaki tudná a választ

(#708) paolinho válasza msanyi67 (#707) üzenetére


paolinho
őstag

Beállitások - (jobbra lent) Alkalmazásbeállítások - Download - Itt No limit-re állitsz!

(#709) msanyi67 válasza paolinho (#708) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Köszi, működik

(#710) paolinho válasza workin (#706) üzenetére


paolinho
őstag

Majd referálj már légyszi róla, ha sikerült tesztelned a ROM-ot! A leírtakon túl érdekelne, hogy az infra működik-e,
valamint, hogy ebben található-e magyar nyelv?

(#711) workin válasza paolinho (#710) üzenetére


workin
senior tag

Magyar nyelv biztosan nem található meg benne.

(#712) paolinho válasza workin (#711) üzenetére


paolinho
őstag

Csak azért reméltem, mert mintha LineAge OS-re épülne, és az tán tud magyarul.

(#713) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

Nekem ma érkezett meg.
Nekem jó az angol nyelv.
Mik az első lépések amit meg kell tenni hogy jól, és gyorsan működjön?
Thx!

(#714) Biggeszkij válasza zsolt320i (#713) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Üdv a csapatban. Tudod azért dolgoztam hosszú órákat az összefoglalóval, hogy ott mindent megtaláljanak az új tulajdonosok... ;]

Először is nézd meg, hogy webshopos rom van-e a gépeden! Ha igen, akkor mindenképp javallott lecserélni. Szerintem az összefoglalóban leirt GrossoShop rommal és a nemrég kiadott BB72 frissítéssel nem nagyon tudsz mellényúlni.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#715) Joe63


Joe63
tag

Sziasztok!
Nekem is ma érkezett meg, webshopos rommal.
Minden gond nélkül lecseréltem BB72018s romra.
Egy kérdésem lenne, a 20S-t is fel kell rakni, vagy mehet egyből a 023S?

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#716) paolinho válasza zsolt320i (#713) üzenetére


paolinho
őstag

Ha csak angol és kínai nyelv van a telón, akkor, akkor az a hivatalos op. rendszerrel érkezett, és ha Neked jó az angol nyelv, valamint nem zavarnak a kínai appok sem, akkor szerintem elég ha frissíted a telepített Updaterrel, és más dolgod szerintem nincs is vele. Jó kis gyors készülék ez így is. Viszont, ha szeretsz rom-ot cserélni, akkor az Összefoglalót ajánlanám én is elsőre átfutni, ott mindenre választ találsz.

(#715)Joe63: Mehet egyből a legfrissebb 23S fel a 20S szerinti metodika szerint.

[ Szerkesztve ]

(#717) Joe63 válasza paolinho (#716) üzenetére


Joe63
tag

köszi, úgy csináltam

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#718) zsolt320i válasza paolinho (#716) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Sajnos többnyelvű, akkor ez azt jelenti hogy nem eredeti a rom.Erdekes eui 5.8.017 és sw verziót ír ami eredetinek tűnik.
Koszonom mindenkinek a válaszokat!

(#719) Joe63 válasza zsolt320i (#718) üzenetére


Joe63
tag

Nekem is ez volt fenn, Spemalltól rendeltem. Ez webshopos rom.

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#720) zsolt320i válasza Joe63 (#719) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Mennyivel jobb a mostani ROM a spemall-ostól?
Én is onnan rendeltem.

BTW, a képeken keresztcsíkos a hátlap, tök szép, amit rendeltem annak egyszínű.
Ez miért van?

[ Szerkesztve ]

(#721) Biggeszkij válasza zsolt320i (#720) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

A webshopos romok jó eséllyel tartalmaz(hat)nak kémszoftvert, vagy vírust, kéretlen reklámokat küldözget(het)nek és jellemzően minden optimalizáció nélkül vannak összetákolva. Ezért kell tőlük azonnal megszabadulni.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#722) paolinho válasza zsolt320i (#720) üzenetére


paolinho
őstag

Nincs a Spemall romjával sem semmi baj, de a BB72 által összerakott korábbi GrossoShop-os, illetve az utolsó 23S végződésű rom letisztultabb, és hát ami ugyan téged nem annyira érint , de a magyar nyelvi fordítás is gazdagabb ezekben már.

Nekem az u.n. Force Gold színben jött anno a telefon, és annak a hátlapja szálcsiszolt, azaz enyhén keresztcsíkos.

(#721) Biggeszkij Na ezt nem tudtam! :)

[ Szerkesztve ]

(#723) jagr68 válasza Biggeszkij (#721) üzenetére


jagr68
tag

:C

(#724) Biggeszkij


Biggeszkij
aktív tag

Nem találok róla infót, hát megkérdezem Tőletek.

Van valakinek 32GB-osnál nagyobb (64, vagy 128) USB Type-C pendrive-ja? A Pro3 felismeri? Tudja kezelni? OTG is megy vele? Ha nem, akkor két partícióra osztva esetleg?

Csak mert valahol elhagytam egy SanDisk 32 GB-osat, amivel teljesen jól működött minden. De ha már úgyis vennem kell, hát vennék egy 64-eset. Csak nem tudom, hogy felismeri-e majd a Pro3...

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#725) msanyi67 válasza Biggeszkij (#724) üzenetére


msanyi67
csendes tag

64-es Kingston-nal tökéletesen működik

(#726) Biggeszkij válasza msanyi67 (#725) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Csodás! Köszi az infót! :R

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#727) msanyi67 válasza Biggeszkij (#726) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Elbizonytalanodtam a méretben, de jól emlékeztem :)

[ Szerkesztve ]

(#728) Biggeszkij válasza msanyi67 (#727) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

OK! Valószínűleg akkor a TWRP-ből is látszik, mint külső meghajtó. Volt egy nem fogadott hívásod, ahogy látom...
;]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#729) msanyi67 válasza Biggeszkij (#728) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Igen, ott is látszik és ki is lehet választani, csináltam rá egy biztonsági mentést, csak a sebesség jóval lassabb, de hát ez érthető. Most hívhatom vissza, ha már így felhívtad a figyelmemet, lehet Ő is olvassa :)

(#730) workin válasza msanyi67 (#729) üzenetére


workin
senior tag

Milyen ROM van fent ?

(#731) msanyi67 válasza workin (#730) üzenetére


msanyi67
csendes tag

BB72 023

(#732) Biggeszkij válasza msanyi67 (#729) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Nagyon köszi, hogy ilyen szorgalmasan foglalkoztál a problémámmal. Jövő hónapban rendelek egy 64-es SanDisk-et. Sajnos Kingston-nal már fürödtem be, igaz az SD kártya volt.

Közben megtaláltam az elveszett(nek hitt) 32-est is! :DD

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#733) harait


harait
tag

Sziasztok, erre a romra akkor ota nem tudom rátenni a frissebbet? Program nem kínálja fel a frissítést...

-Miért nem jön ki a medve tavasszal a barlangjából???? -MERT MEGDÖGLÖTT! xD

(#734) workin válasza harait (#733) üzenetére


workin
senior tag

Nem, nem tudod. Nincs már rá OTA a továbbiakban. Manuálisan telepíthető a 23S

(#735) Joe63 válasza Joe63 (#715) üzenetére


Joe63
tag

Sikerült belakni a telót, már a nejem használja.
Nagyon tetszik neki, bár még szoknia kell az androidot.
Lumia 830-ról váltott.
A fényképezőjével is elégedett.
A fiam ma szintén megnyomkodta, neki is tetszik ( Samsung S7 Edge van neki).
Szerintem ez mindent elmond a telefonról,
ár-értékben az egyik legjobb vétel jelenleg.

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#736) jagr68


jagr68
tag

Ma használtam volna először, de nem műkszik a gps, nem talál műholdat! :W Valaki tud valami megoldást! A 23S van fent. :O

(#737) paolinho válasza jagr68 (#736) üzenetére


paolinho
őstag

Ez nem a 23S függvénye. Itt valami más lehet a gáz. Nálam ugyanis rendben megy minden.

(#738) jagr68 válasza paolinho (#737) üzenetére


jagr68
tag

Jaja, elhiszem. Azt csak megjegyeztem! Tanácstalan vagyok... Valami beállítás?

[ Szerkesztve ]

(#739) jagr68 válasza jagr68 (#736) üzenetére


jagr68
tag

Ööö...,megjavult. Hogy mitől, azt nem tudom! Felraktam az Xposed-t, meg megcsináltam ezt és a wifire voantkozó, BB72 által kiadott javítást, és újraindítás után helyre állt. :C

(#740) Biggeszkij válasza jagr68 (#739) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Egyiknek sincs sok köze a GPS működéséhez. De örülök, hogy működik! :)

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#741) jagr68 válasza Biggeszkij (#740) üzenetére


jagr68
tag

Sejtettem, ezért nem értem. Egy bizos: most műkszik. Nem vagyok egy nagy telefonszaki. Abból táplálkozk, amit itt olvasok. :R
Van egy másik két forintos kérdésem is: hogy tudom beállítani, hogy ne csak Wifi mellett töltse le a dolgaimat. :Y

(#742) Biggeszkij válasza jagr68 (#741) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Az összefoglalóban benne van! Ejnye-bejnye nem olvassuk, szegény én meg vért izzadok vele... ;]

Szóval:

Beállitások -> (jobbra lent) Alkalmazásbeállítások -> Download -> Itt görgess felfelé a No limit-re!

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#743) jagr68 válasza Biggeszkij (#742) üzenetére


jagr68
tag

Hoppsz :)) Bocsánat!

(#744) workin


workin
senior tag

Kéne némi help TWRP -ben.

Ha biztonsági mentést akarok csinálni, amit később monjuk egy LineageOS telepítés után vissza tudok tenni, akkor miket kell kiválasztanom hozzá, amiről csináljon mentést ?

Van pár opció, és már nem emléxem, hogyan használtam ezeket régen.

köszi.

(#745) Biggeszkij válasza workin (#744) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Én mindent mentek, csak a System Image-t, meg a Cachet-t nem. Így még nem volt gondom a visszaállítással.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#746) workin válasza Biggeszkij (#745) üzenetére


workin
senior tag

A recovery-t minek ? illetve EFS ? Firmware ?

(#747) fudi2002 válasza workin (#746) üzenetére


fudi2002
veterán

Efst erősen javallom én.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#748) Biggeszkij válasza workin (#746) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Természetesen ezek nem szükségesek. Az eredményes rendszer-visszaállításhoz a Boot, a System és a Data mentése elegendő. Extrém esetben fordulhat elő, hogy mégis kellene, mint ahogy a TWRP oldalán szerepel. A visszaállításnál én is csak a fenti három tételt szoktam bejelölni.

(Egyébként, ha olvasod, Android 6.0 felett a System mentése helyett pont inkább a "bit-pontos" rendszerkép-mentést ajánlják... Nem könnyű eligazodni. Mindenesetre a System mentésével sem fürödtem még be soha.)

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#749) Joe63


Joe63
tag

Kínai reklámot hogy lehet eltüntetni?
Napi1-2-t feldob, elég idegesítő.

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#750) jagr68 válasza Joe63 (#749) üzenetére


jagr68
tag

Na, ez engem is nagyon érdekelne. Meg az összes kínai szart.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.