Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) workin válasza Biggeszkij (#899) üzenetére


workin
senior tag

elméletileg Villar kijavította már, legalábbis a tegnapi github -os update -ben ezt látom.
Amúgy az RR iszonyat jól testreszabható, eddig nekem ez jött be a legjobban, viszont a telefonhang az tényleg csapnivaló volt. (kihangosítva főleg). Ha azt javÍtjáj, akkor szerintem megy vissza,

Ami viszont infó, és talán megspórolok pár órát másoknak :
Végig próbáltam a 23S based romokat + minden kernelt amit csináltak hozzá, de egyikkel sem tudtam életre kelteni a location service-t. Postoltam is ezzel kapcsolatban XDA -n, és érdekes módon volt akinek ment. (hogy hogyan, arról fogalmam sincs, mert végig csináltam mindazt amit Ő , de nekem nem működött).

Viszont, én talán még mindig azt mondom, hogy a LOS az egyik legjobb eddig, ott volt a legkevesebb problééma a rendszerrel.(bár TS -t még nem próbáltam).

(#902) ezmivolt


ezmivolt
tag

Nálam a TS megy, (külön köszönet Paolinhonak!) ami hiányzik a saját telefonhang...hiába van feltöltve, de nem lehet választani....

[ Szerkesztve ]

(#903) ezmivolt válasza ezmivolt (#902) üzenetére


ezmivolt
tag

....a letöltött csengőhangra gondoltam korábban, de végül sikerült áthelyezni a letöltöttet a csengőhangok közé:)
Ami még megoldatlan számomra, a TS-ben: hogy százalékban mutassa a fejlécben az akksi állapotát..

(#904) paolinho válasza ezmivolt (#903) üzenetére


paolinho
őstag

Beállitások - Értesítési sáv - Akkumulátor állapot jelző stílusa - Szöveg
Ezután százalékos lesz a kijelzés.

[ Szerkesztve ]

(#905) mazsi válasza paolinho (#904) üzenetére


mazsi
senior tag

Tudja valaki hogy a gyári ROM hova tölti le alapértelmezetten az OTA frissítést? Nem találtam infót róla.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#906) workin


workin
senior tag

Skacok, kinek melyik TWRP van fent ? Nekem még mindig az ami a Grosshop-os ROM -al került fel, viszont ezzel a Los nem képes auto updatelni. Gondolkodom a cserén.. csak kérdés megéri e az ottanira frissíteni.

(#907) Biggeszkij válasza workin (#906) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

TWRP For Le X720 V3 3.0.2-0 Modify by QQ:1449626263 :)

Úgy emlékszem, hogy ez is az, amivel jött a gép.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#908) workin válasza Biggeszkij (#907) üzenetére


workin
senior tag

nekem is az van, csak azon nem képes updatelni a LOS, és ahogy láttam a LOS XDA oldalán más TWRP van fent.

(#909) Biggeszkij válasza workin (#908) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Én is úgy olvastam, hogy a LOS-hoz külön kiadtak TWRP-t. Ez fel van készítve a Nougat fájl- és könyvtárszerkezetre (meg a partició is más). Tedd fel, baj nemigen lehet belőle...

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#910) mazsi


mazsi
senior tag

Egyre jobban vonz a Nougat :P Mi az ami nem működik nálatok a gyári állapothoz képest, vagy ami esetleg jobb?

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#911) workin válasza mazsi (#910) üzenetére


workin
senior tag

Szerintem minden jobb.
Én az alap LOS -t raktam fel, de nincs olyan amivel problémám lenne.

Pro
-Helymeghatározás megy normálisan, pontosabb , jobb GPS (pl Endomondo)
-Kevesebb "szemét" van alapból feltelepítve.
-Nougat (friss security patch)

Kontra
-Nem megy az IR csak hackel, más nougat alapú romokban is így van felrakva.
-CDLA headset -ben rejlő lehetőségeket em hozza ki teljesen. (nem vettem észre).
-Wifi TLS certifájlal nem megy.
-Kevesebb csengőhang. Talán kicsivel másabb a hangtónus.

Kb ennyi, ami nekem lejött. Battery időben elérem ugyanazt, vagy jobbat mint a gyárival.
Smooth a rendszer, nincsenek fennakadások, paraméterezhető.
Antutu huszároknak csalódás, mert a mosani verzió olyan 120-130k között teljesít. (de nekem ez nem volt lényeg).

(#912) mazsi válasza workin (#911) üzenetére


mazsi
senior tag

Meggyőző, köszi!

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#913) workin válasza mazsi (#912) üzenetére


workin
senior tag

Nézd, kompromisszumokat kell hozni, lásd IR, de amire én használom tökéletesen megfelel. Teszi szépen a dolgát.
Kamera is rendben van, de én nem vagyok profi, amennyit meg fotózom vele, arra nekem elég. (a gyáritól sem voltam elájulva, de ez nem is fényképezőgép).

(#914) paolinho válasza workin (#911) üzenetére


paolinho
őstag

Mondjuk az AnTuTu érték nem tudom mitől függ, de én amikor feltettem a TS-t, elsőre egy viszonylag szar 120e körül teljesített, majd egy kis használatot követően nálam az eddigi legjobb 158159-es értéket dobta, és azóta is, ha ritkán mérek egy-egy értéket vele, mindig 150e felett produkál.

(#915) workin válasza paolinho (#914) üzenetére


workin
senior tag

Nálam pont fordítva volt.
Elsőre 156k -t hozozz, utánna meg 120-140 között.

ujraindítás után megint volt egy 152k.. :)

Igazából annyira nem érdekel, mert még így is bőven jól teljesít. LOS -al nem mértem még, de ha valakinek kérése van ezirányban, akkor szívesen lemérem.

(#916) workin válasza workin (#915) üzenetére


workin
senior tag

158728 ennyit dobott most az Antutu.

(#917) atomiapa2


atomiapa2
újonc

Hello Fórumtagok!
Nekem is az első számú jelöltem a következő vásárlás esetén a LePro3 6GB+64GB (ZUK Z 2 Pro 6GB+128GB) természetesen B20-al , mert nagyon jó az ár/érték aránya. Elolvastam az összefoglalót és a fórumot végig, Nagyon sokat tanultam belőle, de meg is ilyedtem. Itt mindenki beszéli a kínai nyevet?, mert nekem nagyon úgy hangzik a RAM csere.
Én nem vagyok egy telefonbűvölő, olyan telefont szertetnék venni, amivel nem sok a baj. Lehet hogy érdemesebb lenne xiaomi mi note 2 Global verzioban gondolkodni?, mert drágább ugyan, de nem kellene a ROM-t cserélgetni és újratelepíteni.
Mi erről a vélemény?
Üdvözlettel:egy 72 éves farmer.

(#918) pilu85 válasza atomiapa2 (#917) üzenetére


pilu85
őstag

szupi ez a snapi 821, nem melegszik ebben a házban, mindig gyors és erős. akksi mocskos jól bírja, én azthittem a 821 zabál mert hogy erős, az enyém kínából van és tök felesleges rom-ot cserélni rajta. kínai cuccal ami eröltetné magáát nem találkozni benne. a rendszer kb 80% magyar a 20% angol, de rendesen érthető és használható.

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#919) workin válasza pilu85 (#918) üzenetére


workin
senior tag

neked nem gyári ROM -od van, hanem webshopos, szóval ha Ő gyári rommal kapja abban nincs magyar nyelv. Kérlek ne vezess félre másokat.

@atomiapa2 : A rom csere nem olyan nagy varázslat, szerencsére könnyen, és gyorsan megoldható. A gyári ROM, ha azzal kapod / kéred akkor Angol nyelvre varázsolható az első beállítás alkalmával.
Illetve néhány webshop esetében kérhető Magyarított rommal, ami nagy esélyel tartalmaz spyware -t.
(BB72 -ben ez nincs már jelen, és az összefoglalóban lévő Patch segítségével 90% magyarrá válik.)

(#920) paolinho válasza workin (#919) üzenetére


paolinho
őstag

Valószínű - hacsak külön nem kéri a gyári romot - hogy webshop-os rommal fogja kapni kínából, és abban van magyar is, ha nem is olyan jó, mint a BB72-es féle.

(#921) workin válasza paolinho (#920) üzenetére


workin
senior tag

Mi webshopossal kértük, gyárival kaptuk ha jól emléxem :)
Aztán pakoltuk rá a BB72 -est.

(#922) Biggeszkij válasza atomiapa2 (#917) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Üdv, remélem Te is a kis csapatunkat fogod erősíteni. :K

RAM-ot (Random Access Memory), azaz a beépített, véletlen hozzáférésű memóriát tényleg nehéz cserélni, mert ahhoz ugye szét kell szedni a telefont... (Csak csipkelődök, tudom, hogy a ROM cserére gondoltál. ;] )

A szoftvert viszont, (bár leírás alapján nehéznek tűnhet) nem ördöngősség. Ha a leírás alapján csinálod és akár csak saját ötletből kifolyólag nem térsz el egyetlen lépéstől sem, akkor gyönyörűen felmegy az új. Nekem még mindig az összefoglalóban részletesen leírt BB72 23S rom van a telefonon, mert iagazán meggyőző érvem nincs a cseréjére. (Meg lusta is vagyok, nálam egy csere kb 2-3 óra, mire mindent visszaállítok a megszokott módra.) Bár, ahogy magamat ismerem, a Resurrection Remix, vagy a Team SuperLuminal szoftvere közül valamelyik már nagyon esélyes, hogy hamarosan felvarázsolódik.

Amit tudnod kell, hogy a Xiaomik nagyon jó vasak (tehát szépek, jól vannak összerakva, és izmos a hardverük), de bizony - ha olvasod a fórumaikat - elég sok a panasz a MIUI rom-ra, ami az összes Xia telefonon alap. Pl. a kislányomnak is Xiaomi Redmi Pro 3/64 telója van, és bár nagyon szereti, de előfordult már, hogy lefagyott, csak újraindítást követően kelt életre. A hívószámot - bárhogy is állítja be -, csak az esetek 50%-ában küldi el, így kénytelen vagyok az ismeretlen számról érkező hívásokat is mindig felvenni, mert nem tudhatom, hogy ő keres-e. Ilyesmi gond a Le Pro3-nál nincs. (Tulajdonképpen semmilyen sincs.)

Egyébként a Mi Note 2 nagyjából azonos szintet képvisel a mi Pro3-asunkkal, viszont Amoledes kijelzője révén akár hosszabb üzemidőt is ki lehet belőle hozni - elvileg. Kicsit nagyobb, 5,7 collos a képátlója, de ugyanúgy FHD-s, ami kisebb képpontsűrűséget, ezáltal pixelesebb képmegjelenítést feltételez. (Bár élőben még nem volt szerencsém hozzá.) Nemsokára kijön az új változata (Mi Note 3), ami már a jelenleg legkorszerűbb Snapi 835-ös chipet kapja. Ha jó sok pénzed van, megvárhatod azt is.

Ja, és természetesen minden fórumtagunknak kötelező a kínai nyelv mandarin nyelvjárásának legalább anyanyelvi szintű ismerete. Ha Neked még nem megy, tudunk javasolni 2 hetes kurzusban végezhető "Könnyen, gyorsan mandarinul" nyelviskolát. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#923) Biggeszkij válasza atomiapa2 (#917) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Most néztem. A kereskedőmnél (mármint, ahol én szoktam telefonokat vásárolni) a Pro3 és a Mi Note 2 között több mint 50 ezres az árkülönbség. Igaz, a Xiaomi-ban 128GB, a Pro3-ban csak 64 a tárhely mérete. De ez még az Amoled kijelzővel sem ér ennyivel többet véleményem szerint. Max 10-20 ezer lenne indokolt.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#924) pilu85 válasza workin (#919) üzenetére


pilu85
őstag

bocsi ha félrevezettem valakit. hát az én webshopos rom-om soha nem rukkolt elő kínai sarsággal, ellenben a xiaomi not3 pro-mmak, vagy a homtom ht7 is teli van velük. 151-2-3 as antutuval pedig szerintem nem nagy a valószínűsége hogy spyware dolgozik rajta. :*

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#925) atomiapa2 válasza Biggeszkij (#922) üzenetére


atomiapa2
újonc

Hello!
Az ajánlatnak megfelelően megkezdtem a nyelvtanulást egy magántanár segítségével...
A SpeMall-nál ugye csak az tekinthető EU-s raktárnak, ahol oda van írva a tagállam jele.
A jeltelen az mind Kínainak számít?
Jól értelmezem-e, hogy az a Xiaomi Mi Note 2 -es ajánlat 6+128 GB-al és B20-al 512.99 $-ér vámeljárásra és 27% Áfa illeték megállapítására fog sor kerülni?

(#926) Biggeszkij válasza atomiapa2 (#925) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Ezekre a kérdéseidre majd a többiektől kapsz választ, én honi (magyar) kereskedőtől vásárolok. Nekem a nyugalom megér 5-6 ezer Ft-ot pluszban. Természetesen EU-n kívülről érkező termékekre van vám és áfa. Manapság egyre kevesebb a szerencsés, akinek "átcsúszik" a vámon.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#927) Máté94 válasza atomiapa2 (#925) üzenetére


Máté94
addikt

(#928) atomiapa2 válasza Biggeszkij (#926) üzenetére


atomiapa2
újonc

Akkor én valamit nem jól tudok.
Természetesen a nyugalom nekem is megérne 5-6e.Ft-t,de az én ismeretem szerint jóval többről van szó, ezért gondoltam, hogy vámeljárás és Áfailleték mentes EU-s raktárból rendelnék. (Vámeljárás 5-6.5e Ft, a 27% áfa pedig egy 150e. Ft-os vételárnál kb.: 40e.Ft. A VAM az ugyan 0%, de ez már így is majdnem 50e. Ft különbség. Vagy ez nem így van?

(#929) Biggeszkij válasza atomiapa2 (#928) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

EZT mindenképpen olvasd át!

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#930) mazsi válasza atomiapa2 (#928) üzenetére


mazsi
senior tag

Jól gondolod, 37-40 ezerrel lesz olcsóbb a telefon.

Spemall fizetés előtt érdemes végig zongorázni a valutanemeket, nekem a GBP hozott még 3200 HUF kedvezményt. Ha gond lenne a kommunikációval, érdemes Google Translate-et-ők egész bizosan törik a nyelvet :D És keress kupont is az ingyenes vámmentes szállításhoz!

Azt elárulod, hogy miért itt vársz választ ezekre a kérdésekre? Van több topic a spemall és az általad kinézett telefon kapcsán is.

[ Szerkesztve ]

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#931) fudi2002


fudi2002
veterán

Qfil backup X720 (ha nagy a baj)
Elvileg ez működik.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#932) pilu85


pilu85
őstag

Hali. Amugy ez a type c egy fokkal tartósabb csati mint a micro usb?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#933) ezmivolt


ezmivolt
tag

Hol lehet megtalálni/ honnan lehet letölteni azt a TWRP-t, amit a LOS-hoz külön kiadtak?

(#934) Biggeszkij válasza ezmivolt (#933) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

PL. ITT, a downloads szekcióban, legalul.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#935) osanyi2000


osanyi2000
csendes újonc

Hangos videó felvételére, pl. koncert, vagy próbateremben, mikor a dobos kolléga üti, mint az állat... milyen kamera programot, vagy milyen beállítást alkalmaztok?
Anno az iphonon gyönyörűen szólt a felvétel, láttam, hogy egy Sony telefon is tud hasonlót.
Itt viszont úgy veszi fel, mintha távoli madárcsicsergést szeretne érzékelni, és így egy torzított zúgás az egész. Pedig nem is Jimmi Hendrix koncert volt...
Tehát a probléma: Videó felvételnél a túl hangos hangoknál hogyan lehet lejjebb venni a felvétel hangerejét, érzékenységét?

(#936) osanyi2000


osanyi2000
csendes újonc

Aksi cserét vállal valaki a kedvenc Lecsómban?
Mióta sikerült megúsztatnom a jeges medencében, majd egy hétig szárítani-tölteni felváltva, nem vagyok büszke az akku teljesítményére.
Szétszedni meg, ugye csak szakértő....

(#937) Biggeszkij válasza osanyi2000 (#936) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Sultan Mobil Szerviz, ha jól tudom, akkor ők a Spemall-nál vásárolt telefonok garis javításával is foglalkoznak.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#938) osanyi2000 válasza Biggeszkij (#937) üzenetére


osanyi2000
csendes újonc

Köszönöm, megkérdezem tőlük

(#939) Biggeszkij válasza osanyi2000 (#938) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Nincs mit. Nekem anno már cseréltek kijelzőt egy Umi Zero-n, nem volt drága és minőségi volt a munka. Azért is ajánlom.

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#940) paolinho válasza osanyi2000 (#936) üzenetére


paolinho
őstag

Ne haragudj, hogy hozzáfűzök egy pár gondolatot a témához, de hátha segít ez valamit a hason problémával küszködőknek.
Pár héttel ezelőtt egy rendszeresnek mondható fősulis osztálytalálkozón nekem is sikerült egy rövid időre víz alá vinnem a telefont (nem az ital, mint inkább a pech okán). Meglepő módon a víz semmilyen kárt nem okozott, mondom ezt 3 héttel az események után. És azért nevezném ezt meglepőnek, mert nincs róla tudomásom, hogy a Le Pro 3 vízálló lenne. Viszont én azt gondolom, hogy, ha kárt is okozna a víz, azt nem egy zárt cellás akkumulátorban tenné, mint inkább az alaplapon okozna zavart. Magyarán, én nem vagyok abban biztos, hogy érdemes lenne aksit cserélned, bár ha ez megnyugtat, lépd meg, de gyanítom, hogy nem fog változást előidézned a az akku teljesítményében.

(#941) pilu85 válasza paolinho (#940) üzenetére


pilu85
őstag

ígyígy. korrodálódhatnak az alaplap részei, elég félős onanntól kezdve ha már víz áztatta...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#942) Biggeszkij válasza paolinho (#940) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Alaplapot viszont - én úgy tudom - csak kinában tudnak cserélni. :O

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#943) osanyi2000 válasza pilu85 (#941) üzenetére


osanyi2000
csendes újonc

Az a gyanúm, hogy nem a víz terhelte meg az aksit - bár én úgy tapasztaltam, hogy nagyon nem vízálló, hiszen, a medencébe esés-kimászas-törölgetés nem volt több 10mp-nél mégis átkapcsolt seképsehang üzemmódba.
Inkább az újraélesztés nem tett jót neki. NEm vette fel a töltést először egyáltalán, se bekapcs, se semmi...
Aztán napokig szárítgattam egy infra panelen és néha rádugtam a töltőt.
Kb. egy hét után, elkezdett tölteni. MAjd megint melegítés, szárítás, töltés... Így egyszercsak 98%-ban működőképes lett. Az alsó érintőgombok közül az egyik azóta sem működik, de megoldottam virtuális gombokkal.
Előtte minimum egy napig, de volt, hogy kettőig is simán bírta. Azóta kb. fél nap az üzemidő. Ezért gondoltam, hogy kicseréltetném az akkut. Ha lehetne. Hülyeség?

(#944) paolinho válasza osanyi2000 (#943) üzenetére


paolinho
őstag

Nálam kb. 3 mp-et volt víz alatt, ami alatt egy víztócsát kell érteni, és se akkor, se azóta sem semmilyen jelét nem mutatta annak, hogy valami kárt tett volna benne a víz.

A félnapos üzemidő valóban nem sok, ott tényleg lehet valami gond az akkuval.

[ Szerkesztve ]

(#945) Biggeszkij válasza osanyi2000 (#943) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Néhány elolvasásra érdemes cikk a beázás utáni teendőkkel kapcsolatban.
[link1]
[link2]

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#946) pilu85 válasza osanyi2000 (#943) üzenetére


pilu85
őstag

az biztos hogy a milliméteres alkatrészekben nagy kárt tesz a víz korrodűéó hatása. tehát lehet hogy most 100%-os de véleményem szerint hamar be fog dögleni. :(

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#947) r4dek


r4dek
csendes tag

Próbálta már valaki MoKee os-el? https://download.mokeedev.com/?device=zl1

(#948) workin válasza r4dek (#947) üzenetére


workin
senior tag

ezt még nem próbáltam én sem.
Ha vannak tapasztalatok, akkor írd le pls.

(#949) paolinho válasza r4dek (#947) üzenetére


paolinho
őstag

Minekutána nem működik alatta az infraport, engem sajna nem érint ez az OS. :(

(#950) workin


workin
senior tag

Na, kijöttem úgylátszik a gyakorlatból :)

3 dologban kérném a segítséget:

1, TWRP mentés:
Akárhányszor csinálok teljes TWRP mentést, a visszaállítás sikeres, de se az ujjlenyomat, se a password nem jó :) Vegyem le előtte róla a jelszót,é s minden azonosítást ?

2, Titanium backup visszaállítás :

tegnap visszaállítottam néhány appot alóla, viszont olyan jól sikerült, hogy az egyik applikáció obb fájlját soha többé nem tudtam írni, és olvasni sem. (fixed sem segített), így le kellett formáznom az egész internal storage -ot :) Ilyennel találkozott valaki ?

3, visszaállítitottam a gyári romot tegnap , hogy megnézzem a 7mB -os patch ami volt, nem javítja e a location service-t.,.. mint kiderült nem :) VIszont azóta önkényesen visszaáll néha a gyári recovery, felülvágva a TWRP -t, ami kicsit fura , de nem vicces :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.