Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) paolinho válasza NetBarna (#1899) üzenetére


paolinho
őstag

Root checker? (Na megelőztél)

Én speciel a Titanium Backup - ot használom a nem kívánt, de gyárilag telepített alkalmazások tiltására/törlésére.

[ Szerkesztve ]

(#1902) NetBarna válasza paolinho (#1901) üzenetére


NetBarna
csendes tag

Új problémába botlottam, nem ismeri fel a csatlakoztatott telefont a win 10.
Az összes [link] megoldást kipróbáltam, de semmi.

Érdekes, mert 2-3 napja még működött. Azóta csak root-oltam a telefont - ennyi a változás.

ájutami porfavor :)

(#1903) MDMogyi19


MDMogyi19
csendes tag

sziasztok!
brutál módom merül az akksi. System service rengeteget visz le róla.
van valami megoldás, hogy eestleg csekkoljam mi az ami konkrétan szívja a kraftot és lelőjem?
ha jól emlékszem van erre valami progi.
Cuoco rom.
köszi

(#1904) NetBarna válasza paolinho (#1901) üzenetére


NetBarna
csendes tag

Kipróbáltam a Paranoid droidot, de nem győzött meg.
Az ujlenyomat-al képernyő nyitást csak mintával együtt tudtam beállítani - külön nem.
A rezgö funkciót nem tudtam leállítani, mindenre rezeg, hívás, érintés, stb.
Ezektől eltekintve fura, de nem rossz. Visszatérek a "görög"-re. (ha sikerül)

Aztán ismét root-olni kellett, ez normális új rendszer felrakása esetén?

(#1905) NetBarna válasza NetBarna (#1904) üzenetére


NetBarna
csendes tag

Visszaraktam a "görög" 6.0.1 rom-ot, de megmakacsolta magát és a Google -Play állandóan leáll.
Így nem tudok bejelentkezni kvázi használhatatlan.
Valaki tud rá megoldást?

(#1906) NetBarna válasza NetBarna (#1905) üzenetére


NetBarna
csendes tag

Kár, hogy nem lehet törölni a hozzászólásaimat. :N
3. újratelepítést követően jó lett a 6.0.1 "görög"
Az egyedi telepítés lett sikeres. A stock és a root-olt nem volt jó nálam.

(#1907) siryeti válasza NetBarna (#1906) üzenetére


siryeti
tag

Ebbe én is belefutottam, többször már a twrp-nél kifagyott a dolog ahogy elhúztam az install-t lefagyott és várhattam, utána meg nekem is play áruház FC mindig.., utána csináltam én is custom telepítést, úgy összejött.
Szar volt úgy hogy kislányom várt az új telefonjára :W

(#1908) Biggeszkij válasza NetBarna (#1902) üzenetére


Biggeszkij
aktív tag

Kapcsold ki az USB hibakeresést és láss csodát! :)

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

(#1909) NetBarna válasza Biggeszkij (#1908) üzenetére


NetBarna
csendes tag

Sajnos ez nem ilyen egyszerű. :F

(#1910) paolinho válasza NetBarna (#1906) üzenetére


paolinho
őstag

"Az egyedi telepítés lett sikeres. A stock és a root-olt nem volt jó nálam."

Bocs,de ezt nem értem. Egyedi telepítés = tiszta telepítés?
Illetve pontosan milyen stock és root nem volt jó? Mert root csak TWRP alól megy fel, ami esetleg lehetett rossz, de ha jó a TWRP, akkor azzal gond nélkül menni kell a rootnak.

(#1911) NetBarna válasza paolinho (#1910) üzenetére


NetBarna
csendes tag

A görög rom telepítése esetén 3 féle rendszer telepítés közül lehet választani (asszem' jól emlékszem).

1 default (stock)
2 root -olt
3 egyedi telepítés ahol ki lehet választani a telepíteni kívánt összetevőket.

(#1912) paolinho válasza NetBarna (#1911) üzenetére


paolinho
őstag

Így már világos, köszi! :)
Sajna még nem volt kezemben 722-es, így a rom ismerete is csak elméleti.

(#1913) NetBarna válasza paolinho (#1912) üzenetére


NetBarna
csendes tag

Nincs mit. Nem gondoltam volna 2 hete, hogy valamit " elég jól" fogok tudni a X722-vel kapcsolatban.
:DD
Az 1.9 Gb telepítő mérete azért eléggé beszédes.
ui: a TWRP cserélgetés pl: 3.1 ről 3.2-re simán megoldható így:
[link]
sőt, visszafelé is kompatibilis a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#1914) Danika256


Danika256
aktív tag

Sziasztok!

Régen írtam, szeretném megosztani az edzett üveges tapasztalataimat Veletek, sajnos eléggé ráfáztam!
Nem tetszett a full coveres, színre festett üveg, elrontotta a teló kinézetét, azért olyat kerestem ami teljesen átlátszó, de teljesen takarja az éleket is!
Ezt találtam:
[link]

Bizakodtam, hogy teljesen fog takarni! Megjött a várva várt üveg, ténylegesen takarja az éleket is, de ehhez, hogy ott le is tapadjon lekerekítésnél a mellékelt folyadékot kell használni, lásd a videóban: [link]

Eszerint cselekedtem, beinjektáltam ezt az olajos löttyöt, úgy ahogy szépen le is tapadt, de ragadt tőle minden, keményen kellett utána tisztogatni! Örültem, hogy beválik!

Pár órával később néztem, elkezdett foltosodni a kijelző felső sarka, gyorsan letörölgettem, melegítettem, de már hiába... A foltok szépen szétterjedtek, hiába szedtem le az üveget, valahogy bejutott a folyadék a kijelző szerkezetébe, szerintem nem közvetlen a digitizer alá.. Az üveg alatt persze ott volt a folyadék, tehát az nem száradt volna meg.
Ennek már jó-pár hete, mindent megpróbáltam, a felső sarokból a folyadék végigment lefelé szépen lassan a kijelző aljáig foltokban. Aztán felülről lefelé szépen halványodik, a tetején a sötét foltok rengeteget halványodtak, de nehezen hiszem, hogy ez teljesen el fog múlni. Alul a világos szétterjedő foltok is alakulgatnak, egyre sötétebbek de messze van ez még a gyári állapotoktól!
Szóval így jártam!! :W Pont a kijelzőre vagyok nagyon háklis, azért akartam a karcoktól, mindentől védeni és tessék..
Most ott tartok, hogy megrendeltem egy teljes LCD+ digitizer assemblyt+ hozzá gyári B7000-es ragasztót és szerelő készletet is..

Elvileg nem nagy ügy a csere, de azért ezt kihagytam volna... Elvileg ha ügyes leszek gyári állapotba vissza lehet hozni a telót a csere után! Végül is csak rajtam múlik!
Szóval vigyázzatok, felejtsétek el ezeket a fajta üvegeket, még csak próba szintjén sem! Vagy egyszerűen ne használjátok a szutyok folyadékot, jó anélkül is, így is véd és a szélei bár nincsenek letapadva, de nem zavaró. Ha tudom, így csinálom.. Szóval jah. szívás.. :W :W

(#1915) paolinho válasza Danika256 (#1914) üzenetére


paolinho
őstag

Én is rendeltem ilyen üveget, bár nem biztos, hogy pont ettől a bolttól. A felhelyezést követően mögéengedtem a kitöltő folyadékot, ami viszonylag szépen ki is töltötte a teret. Nem állítom, hogy tökéletes, mert egy kicsit "rojtos" a széleken kb. 1mm vastagon, de ikyen problémám nem keletkezett, mint Neked.
Még annyi, ha tokot cserélek néha, és az eléri a fóliát, akkor ez el tudja mozdítani azt, így ilyenkor a szélnél elenged egy kicsit. Ha visszasimogatom, akkor megint jó lesz, de azt gondolom, hogy ez valóban nem fog tartós megoldást nyújtani így.

(#1916) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok !
Tudnátok segíteni LeTV LeEco Le Pro 3 x653 AI Edition rootolásában és TWRP vagy CWM telepítésében?

Olvastam az xda a 4pda fórumokat, nem nagyon merem kipróbálni a fastboot ápdátét :) Többen írták hogy nullázta a telefont.
Le Pro3 dual camera AI version EUI5.9-28S update 2018-01-02 Ez a hivatalos update, a telefon letölti wifi-n majd update failed. Ha letöltöm manuálisan verify failed.
Létezik valami megoldás, akár az update-re vagy a root/twrp -re ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1917) treklam


treklam
tag

Tudtok nekem abban segíteni, hogy x772-n 20s gyári rom-mal nekem nem jönnek meg a levelek csak ha manuálisan frissitem a gmail alkalmazásból, pedig bevan a szinkronizálás kapcsolva töröltem is az adatokat, utána se javult meg. A hangouts-al is ez a baj, ha pc-röl play store-ból telepítek valamit csak akkor települ fel ha elinditom a play store-t a telefonon és belépek a saját alkalmazásokba, olyan mintha minden valami akkukimélő üzemmodban lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1918) Xanish


Xanish
kezdő

Sziasztok srácok!Hogyan tudnék a Safetynet-be életet lehelni a magisk rootba? :D nekem sajna false.
Előre is köszi a segítséget.

(#1919) Danika256 válasza paolinho (#1915) üzenetére


Danika256
aktív tag

Sziasztok!

Megvolt a teljes kijelző csere, itthon sikerült szépen megoldani! Ha esetleg így járnátok, ne legyen rá szükség, de szívesen segítek tanácsokkal, mit hogyan érdemes! Nem egy eget rengető dolog, de elég nagy odafigyelést és precizitást igényel, mert igen sérülékeny az egészt LCD & digitizer assembly, úgy kell bánni vele mint a hímes tojással! Szerintem most jobb lett mint a gyári, mert eredetileg ilyen jó erős kétoldalú ragasztó szalaggal volt rögzítve, ( sok telefonnál azt használják), én nem ezt választottam, bár van ilyenem is, hanem az új cucc B7000-es ragasztóval van rögzítve, az jobb!
Még annyi, elnézve az egész cuccot, nem csodálom, hogy beázott a beöntésre, ha oldalról bejut a víz, egyből megy az érintő alá... Az LCD meg egyből rátapad, 2mm vékonyka :)
Szóval erre nagyon figyeljetek! Adtam neki elég ragasztót, de azért nem fogom hagyni, hogy víz érje! Amúgy kívülről semmi nem látszik, gyári lett és a képminőség is ugyanolyan :DD
9 ezer Ft-ba fájt a történet, 2 dolláros üveg miatt..

Más:

Mi a helyzet mostanság Oreo ügyileg?? Szívesen feltennék valami igazán jót, ami gyors is, de nekem a Dolby Atmosra szükségem van, szóval annak mennie kéne. A másik, meg hogy imádom az EUI felületét, Oreokra lehet leszedni valami hasonló témát??

[ Szerkesztve ]

(#1920) Danika256 válasza Xanish (#1918) üzenetére


Danika256
aktív tag

Jelenleg nekem sem ok, de napokban megoldom, aztán megírom! Korábban jó volt.. :F

(#1921) Danika256 válasza Xanish (#1918) üzenetére


Danika256
aktív tag

A megoldás nagyon egyszerű, ellátogatsz ide:[link]

zip letölt, TWRP-ben telepíted!
Én töröltem a cache partíciókat is, de végül is az mindegy.

Az eredmény: :)

Örülnék ha valaki válaszolna az Oreos kérdéseimre, nem szeretnék potyára telepítgetni..

(#1922) LantosBerry8 válasza Danika256 (#1921) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Az AOSIP teljesen használható napi szinten, viszont a dolby témában nem tudok nyilatkozni

(#1923) Szandi92


Szandi92
csendes újonc

Sziasztok.
Lenne egy leeco le pro 3 elite x722 telefonom
Szeretném a miui 9 et feltelepíteni rá amelyik 7.1 androidra épül.
Bár jobb lenne egy egy oreo alapú romok nem stabilak még.

Valaki belinkelhetné azt a romot??
Az összefoglalóban található link már nem jó.

(#1924) Danika256 válasza Szandi92 (#1923) üzenetére


Danika256
aktív tag

Majd utána nézek, de X722-vel vigyázni, mert ha téglázod, akkor vége! Ezt tartsd szem előtt, mert mér mindig nincs qfil ROM hozzá!
Egyébként amikor én próbáltam, akkor még elég siralmas volt a MIUI!

(#1925) Szandi92 válasza Danika256 (#1924) üzenetére


Szandi92
csendes újonc

köszi.
A családban van egy leeco le max2 , Eddig az tökéletes romolgatás szempontjából. :)

a miui 9 van az x820on és azon tökéletes. Semmi baja. No lag, aksi idő rendben. stb

(#1926) mazsi


mazsi
senior tag

Sziasztok!

Fél éve nem ROMoltam a 720-as telefonom. Van előrelépés oreo témában. Most Paranoid Android van rajta. Érdemes frissítenem szerintetek?

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#1927) tonyi


tonyi
tag

Ha már úgyis szinte mindenki a Cuoco VR4-et használja, nem kellene jobban magyarosítani?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#1928) Danika256 válasza tonyi (#1927) üzenetére


Danika256
aktív tag

Igen, tényleg a legjobb ROM a telóra, mondjuk engem nem igazán zavarnak az angol részek, együtt lehet vele élni.. Bár tényleg úgy lenne tökéletes, ha teljesen magyar lenne.
Én jobban örülnék egy friss profi mókolható kernelnek alá, mint mondjuk a BlackScreen az Oreokhoz.
De ami maga lenne a tökély ha ezt a felületet át lehetne vinni valahogy egy Oreora, vagy Oreo alapokra, mert szerintem sebességben már vannak jobb 8.1-es ROM-ok, de maga a felhasználói felület egyszerűen ideköt az android 6-hoz. :((( Ez nagy kár..

(#1929) MDMogyi19


MDMogyi19
csendes tag

Sziasztok
sajna belefutottam egy igen komoly problémába a pro3-on.
vissza akartam tenni a gyári romot, konkrétan a 26S-t. sajnos első indításkor be akar jelenteztetni a leeco fiókomba, de server errort ír ki... és nem lehet továbbmenni! így eléggé kuka a teló kb....
van valami ötletetek mit lehet tenni?
köszi

(#1930) Danika256 válasza MDMogyi19 (#1929) üzenetére


Danika256
aktív tag

Szia!

Nincs ezzel semmi gond, max újratelepíted recoveryből a ROM-ot, vagy felteszel egy fastbootost, de szerintem tényleg csak újra kell telepíteni!

(#1931) MDMogyi19 válasza Danika256 (#1930) üzenetére


MDMogyi19
csendes tag

na hát sierült megoldani, bár komoly ára lett.
szóval aki azon gondolkozik, hogy gyári romot tesz vissza annak azt javasolom h ne tegye.
a netet böngészem tegnap egész nap és hát azt az egy megoldást találtam, hogy úgy kell kezelni mint egy halott telót és unbrickelni. ami persze teljes adatvesztéssel járt.
A probléma ott volt, hogy mivel a telepítő nem engedett tovább így ha rá is kötöttem a gépre a telót, nem lehetett választani h MTP eszközként kezelje, csak töltött, így nem bírtam rátenni másik romot.
szóval maradt az unbrick, bár az sem volt egyszerű.
szóval óvatosan bánjatok a gyári romokkal. Elvileg ott a bibi, h a Leeco szervereket lekapcsolták, és emiatt nem lehet bejelentkezni a fiókba. De ez h ezt a lépést nem lehet átugrani ez nonszensz.... :W

(#1932) paolinho válasza MDMogyi19 (#1931) üzenetére


paolinho
őstag

Lehet, hogy nem jól értelmezek valamit, de ha van TWRP, akkor lévén a teló OTG kompatibilis, felrakod a kívánt rom-ot egy USB C-Type-os pendrive-ra, kiválasztod az eszközt, és onnan fel kellene mennie a telepítendő rendszernek. Én kb 1-2 havonta ide mentem le a komplett aktuálisan használt rendszert, csak pusztán felkészülve a baj esetére. Persze ez csak akkor játszik, ha van custom recovery.

[ Szerkesztve ]

(#1933) MDMogyi19 válasza paolinho (#1932) üzenetére


MDMogyi19
csendes tag

sajna a gyári rom telepítésekor a twrp eltűnt.... azt ne kérdezd miért meg hogy. Nyilván ha lett volna meg bírtam volna csinálni.
sebaj, tanultam belőle.

(#1934) letvleree


letvleree
újonc

HELP !

Vettem egy LETV LEREE LE 3 telót, de nem működik benne a 4G.Hiába állítom be a 4G hálózatot azonnal ledobja a sim kártyámat és nem regisztrál be a hálózatra.A 2g és a 3g tökéletesen működik mindkét SIM foglalatban.A sim kártyám más telóban tökéletesen működik.A telefon támogatja a B20-at és az európai hálózatokat(ez a teló a leeco orosz piacra szánt telefonja, eredetileg a Coolpad Cool1 készülék lenne annyi különbséggel,hogy belerakták a B20-at.)

Valaki esetleg ismeri ezt a problémát? Se a telefonszolgáltatóm se a telefon szervízesek nem tudnak segíteni azt mondják a telefon a szar,de én nem hiszem.
Please help !

(#1935) paolinho válasza letvleree (#1934) üzenetére


paolinho
őstag

Nézd, ez a probléma - mint úgy általában minden - két okból fakadhat: szoftver, vagy hardver. A szoftver könnyen kizárható, telepíts egy új romot (vagy akár többet is próbaként). Ha ez nem oldja meg a problémát, akkor tuti hardver (én mondjuk már most is erre tippelnék), akkor viszont kérj garanciális segítséget az eladótól (ha az bolt volt).

[ Szerkesztve ]

(#1936) drdagi


drdagi
csendes tag

Aki akar ingyen egy új telefont mert már unja a mostani x722esét az tegye fel a MOOKEE romot.
Gyors, jó akksi stabil, minden ami kell, legjobb Oreos rom eddig messz jobb a többinél.
!!!

(#1937) siryeti válasza drdagi (#1936) üzenetére


siryeti
tag

Szia, köszönöm az ajánlást, mindig jöhetnek tapasztalatok..:)

Akkor ez eddig bevált neked, van valami probléma ami előjött esetleg?

GPS jó? Ez fontos nekem, mindennap használom.

Már csak rá kell venni magam hogy a belakott telefont kezdjem elölről 😂.

Gondolom nem érdemes titaniummal mentést próbálni visszaaállítani az esetleges anomáliák miatt:(

(#1938) l!nk87


l!nk87
aktív tag

Sziasztok

Ma kaptam egy ilyen készüléket, vagyis csak majdnem ilyen (Model: LEX657 - CPU: Helio X27). Tudna valaki segíteni egy olyan rom felkutatásában, amiben van magyar nyelv ?

Köszönöm előre is :R :R

(#1939) drdagi válasza siryeti (#1937) üzenetére


drdagi
csendes tag

Én titaniummal raktam vissza az alkalmazásokat. Úgy direkt problémám nem volt. Néha amúgy érdekesen viselkedik a rom. Nagyon tökéletesnek tűnik, de van amikor gondol egyet és befosik rajta valami amin egy vagy 2 újraindítás segít. Én kipróbáltam szinte az összes oreot és maradok ezen. GPS-el nem volt gondom.

(#1940) arfer válasza l!nk87 (#1938) üzenetére


arfer
aktív tag

Sajnos ez teljesen más készülék, tudtommal nincs rá semmi (és ez igaz az egész X65x sorozatra). De hátha rám cáfol valaki...

(#1941) Danika256


Danika256
aktív tag

Sziasztok!

Érdeklődnél hogy valamelyikőtöknek nincs e alkatrésznek való rossz x720-a??!
Sajnos megszívtam, az USB kábel csatlakozójával történhetett valami és gyors töltés közben kinyírta az USB csatiját a telómnak!! :W :W Későn vettem észre, hogy melegszik, de akkor már túl késő volt! Kicsit meg is égett, illetve meg is olvadt... Sem tölteni, sem kommunikálni nem tudok már vele a csatin keresztül. Szépen lemerült, ennyi volt!

Nincs szerencsém a Leecoval....
Hálisten szét tudtam szedni szépen roncsolás nélkül, a kijelző is sértetlen maradt, így a cserét megúsztam!
Az USB boardot kiszedtem. Baja nincs, csak a csatlakozó sérült!
Sajnos neten csak után gyártottat találni, azokról a boardokról meg hiányzik egy csomó alkatrész...
Hihetetlen, hogy egy normálisat nem árulnak!! Így nem működik velük az OTG, sem a gyors töltés!
Persze a forraszpontok rajtuk vannak és nyamvadt 6-12 dollárért árulják őket! Hogy mi a fenéért nem lehet normális pótalkatrészt gyártani, azt nem tudom, legyen 20-30$, de akkor legyen teljes, úgy lenne legalább értelme..
Sima USB C csatit rendeltem, meg komoly C-s töltő kábeleket is! Az a terv, hogy megfelelő körülmények között ki lesz cserélve a csatlakozó. Ha nem jönne össze, akkor ilyen félig kész boardot rendelek és az alkatrészek lesznek átültetve. Vagy ha tudok szerezni másikat akár használtan is, akkor arra lesz cserélve.
a fene megette ezeket az xyz**** kínaiakat, hogy nem tudnak normális csere alkatrészeket gyártani.. :W :W



[ Szerkesztve ]

(#1942) zagloba


zagloba
aktív tag

A Leeco Le Pro 3 és a LeRee Le 3 egy és ugyanaz a telefon v más? Most elég jó áron adják!

(#1943) treklam válasza drdagi (#1939) üzenetére


treklam
tag

Kérdés, hogy a titaniumos visszarakás miatt kell néha ujrainditani vagy maga a rom hibás. A programok "fosnak" be vagy maga a rom?

(#1944) arfer válasza zagloba (#1942) üzenetére


arfer
aktív tag

Nem, teljesen más készülék. A LeRee inkább a Coolpad Cool1 variánsa.

(#1945) zagloba válasza arfer (#1944) üzenetére


zagloba
aktív tag

Köszi

(#1946) tgabex


tgabex
újonc

Szevasztok! Mar másfél éve használok egy leeco le pro 3. Kb két hónapja azt vettem eszre hogy a telo gyorsan merül és mar ott tartok hogy fel naponta kell töltögetnem néha gondol egyet és 30-40%-nál kikapcsol.Nem értem hogy mehet tönkre ennyi idő alatt egy ilyen erős aksi vagy valami más lehet a gond?

(#1947) treklam válasza tgabex (#1946) üzenetére


treklam
tag

Tapasztalataim szerint olcsobb telefonoknál elöfordulhat, hogy 1, másfél év után akksit kell cserélni mert tönkremegy. A leirtak szerint szerintem ez a helyzet.

(#1948) zsolt320i válasza Pufesz76 (#1009) üzenetére


zsolt320i
senior tag

szia, sikerült megoldani, gariba nem csinálták meg?

(#1949) Danika256 válasza Danika256 (#1941) üzenetére


Danika256
aktív tag

Hali!

Valakinek nincs esetleg döglött, téglázott x722-je? Alkatrésznek érdekelne! Ha akadna valaki, keressen privátban!
Köszi!

(#1950) semmi2005


semmi2005
újonc

Sziasztok!

Nagyjából két hete vagyok egy Leeco Pro 3 Elite tulajdonosa. Tetszik a telefon, egyelőre a görög romot használom. Azt jól látom, hogy a legtöbb rom fejlesztése leállt? Mokee, Aosip, Görög rom. A Lineage OS elvileg hivatalosan támogatja ezt a telefont (remélem az x722-t is, nem csak az x720-at), talán ennek nem fog leállni a támogatása.

Jelenlegi romnál tapasztalt problémáim:
- Galléria app nem látják az okos tv-ket és nem tudok képet megosztani általa.
- Éjszaka 8-12%-ot merül a telefon kikapcsolt Wifi, 3/4G mellett. Sim nélkül 1%-ot merül.
- Illetve normál használat mellett kicsit több, mint 1 napot bír ki a telefon. Eleinte tesztelgettem Sim nélkül, akkor 4 napot is kibírt, pedig egész nap elérte az Internetet Wifin keresztül.

Üdv,
Feri

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.