Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19251) Forrest Gump válasza sirdond (#19175) üzenetére


Forrest Gump
tag

Bocsi, ezt tegnap már nem olvastam.
Felvenni feltudom a upc-s stb-re, de arról hogy szedjem le? :)
Tuti érdemes beruházni rá, nem csalódnál. :)

[ Szerkesztve ]

(#19252) Forrest Gump


Forrest Gump
tag

Bigdigit!
Te használod az active controlt a tv-n?

(#19253) Hedgehanter válasza bigdigit (#19247) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Tv nezesnel nem fog hianyozni a 100Hz?

Mod: kozben megneztem mi az... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19254) bigdigit válasza Forrest Gump (#19252) üzenetére


bigdigit
addikt

nem.engem idegesít ha menet közben változik a kép.sőt az érzékelő is ki van kapcsolva.

(#19255) Forrest Gump válasza bigdigit (#19254) üzenetére


Forrest Gump
tag

Én is így használom.
Akkor egyformán látjuk a dolgokat. :)

(#19256) kugyu21 válasza cilo9 (#19193) üzenetére


kugyu21
senior tag

Igen egyik-másik reklámnál is látszik, hogy már eleve 16:9-re készítették.
A smart torzitása (Toshibánál Super live) főleg a fejek (geometriai alakzatok) esetén látszik hogy a képernyő széle felé közeledve megnyúlnak, vagy aminél még nagyon zavaró, amikor a nem középen álló alaknak a széle felé álló válla szélesebb mint a másik. De persze izlések és ...

(#19257) lord40 válasza Templomegere (#19240) üzenetére


lord40
tag

Nézd nekem Sharp tévém van és baromira meg vagyok vele elégedve! :R
Láttam a Samut a Saturnban sima antennáról hát nem estem töle hanyatt,bár lehet hogy kicsit a Sharphoz húz a szivem :B
Bocsi,de ez csak az én véleményem ez nem szakvélemény :DD

(#19258) kugyu21 válasza Hedgehanter (#19241) üzenetére


kugyu21
senior tag

Én annyit fűznék még hozzá, hogy azok a kerek dolgok nekem is tetszenek

(#19259) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Na itt vagyok valami álom a dvi-hdmi csatlakozóval a kép....

így már megy az 1080p is

sziasztok

[ Szerkesztve ]

(#19260) GalloG válasza Templomegere (#19205) üzenetére


GalloG
tag

Templomegere: Én is a Samsungra szavazok. Mondjuk ez tiszta elfogultság, mert nekem az van, valamint a Sharp-ot egyáltalán nem ismerem. Ettől függetlenül ajánlom a 40A656-ot. Minden olyant tud, amit elvárhat az ember egy erős középkategóriástól, teljesen jó rajta normál kábeles TV adást nézni, és eddig DVD-s vagy PC-s videó lejátszás során sem futottam semmi hibába (mármint ami nekem hiba lenne). A kinézete pedig (ugye szubjektív) visszafogott, de azért mégsem egy hétköznapi sima fekete doboz.

alex91: Arra vonatkozólag semmi garancia nincs, hogy két, azonos modellbe szerelt különböző gyártójú panel közül melyik romlik el hamarabb és melyik később. Még ha laborban, azonos körülmények között tesztelik, akkor sem biztos, hogy ha megáll az egyik, és cserélik a tesztpárt (egyszerre), akkor ismét ugyanaz a gyártmány áll meg megint elsőnek...
Így a notebook sem jó példa erre, a fenti tézis arra is áll. Ma egyik gyártó sem tud garantáltam nagyon kis hibaszázalékkal termelni (sőt, egyre rosszabb minden), mindnél nagyjából ugyan annyi az esély az elromlásra időben és darabszámban egyaránt.

Arra akarok kilyukadni, hogy kár ezzel rémísztgetni a leendő tulajokat. Soha senki nem számolt be olyanról, hogy X gyártótól jövő panelekkel szerelt TVk rendre elromlanak, a másik gyártó panelével szerelt ugyanolyan modellek pedig sokkal kevésbé romlanak!
Ezért urban legend az egész. Elvi lehetőség van, ennyi. De elvi lehetősége a 3. világháborúnak is van, mégse épít mindenki atombunkert lázasan.

(#19261) bwoay válasza bigdigit (#19250) üzenetére


bwoay
nagyúr

ooops, elírtam, természetesen 7603, Phülöpsz.
viszont már meg is találtam:
"Deeper Blacks, Sharper Movements
The addition of 120Hz ClearLCD™ technology improves the shadow detail and black levels in dark scenes while greatly diminishing motion artifacts. Philips' 120Hz ClearLCD technology provides razor-sharp moving images with an ultra-fast motion response time of two milliseconds. By doubling the picture refresh rate from the standard 60Hz, these sets deliver swift, streak-free action - elevating image quality and clarity.
"

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#19262) GalloG válasza bigdigit (#19245) üzenetére


GalloG
tag

De miért kerül 3x annyiba, mint minden más hasonló méretű??? Olyan nincs, hogy azonos méret mellet 3x olyan jó készülék legyen.

Ez egyszerűen lehetetlen. Szerintem.

(#19263) Alex91 válasza GalloG (#19260) üzenetére


Alex91
félisten

Te felrerted az embert...

Most nem a meghibasodas a lenyeg, hanem az, hogy veszel te egy TV-t, vesz a haver egy ugyanolyan TV-t ugyanannyiert. Egymas melle teszitek, rakulditek ugyanazt a jelet, azt kiderul, hogy a havere valamivel jobb. Mert mondjuk az ovebe jobb panel kerult...

Ezert emlegetik ezt a panel lottot. (Egyebkent meg IMHO ha az ember nem latja a masikat, akkor szep kepe lesz barmelyiknek :).)

Szoval a meghibasodasi dolgot csak peldanak hoztam fel. De sajna ennek is van valosag alapja, pl. egyes MacBook-ba szerelt bizonyos gyartotol HDD-k rendre meghaltak, szeriahiba... Es ha ezt tudod, akkor mar nem biztos, hogy mindegy, hogy mi kerult a gepbe...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#19264) bwoay válasza GalloG (#19260) üzenetére


bwoay
nagyúr

a minőségbeli különbség a megjelenített kép minőségére értendő
(természetesen meghibásodás gyakoriságában is lehet különbség,
de ez az általad említett okokból nemigen mérhető össze)
az meg nyilvánvaló, hogy ha két panel két különböző gyár terméke,
akik közül egyik sem a másik licensze alapján gyárt,
akkor maximum hasonlóak lehetnek, de egyformák nemigen.
kérdés, hogy a panel mögött levő egyező elektronika mekkora jelentőséggel bír,
de azért azt kijelenthetjük, hogy a panel nem tekinthető elhanyagolható tényezőnek.

nekem adott a lehetőség, hogy az AUO meg a SamKung panelt
egymás mellett hasonlíthassam össze,
és bár én nem látok számottevő (!) különbséget,
azért a két kép nem ugyanaz, (pláne, ha az alapvető különbséget vesszük,
miszerint az egyik matt, a másik meg nem.)
A nagyságrendbeli kontrasztarány eltérésből semmit nem látok,
a kettő ilyen téren tök ugyanaz, szóval ez csak papíron létezik.
Viszont a kép jellegében van eltérés, de nem olyan,
ami alapján egyiket előnyben tudnám részesíteni a másikkal szemben.
Ezek nem reprezentatív eredmények, csak a saját tapasztalataim.
És csupán két gyártó szerepel bennük, rajtuk kívül van még két másik.
Biztos, hogy azoknak is van olyan jellemzőjük, amiben eltérnek a másiktól.
Lehet, hogy ez a panel dolog egy kicsit túl van pörgetve,
és korántsem bír akkora jelentőséggel, mint azt sokan előadják,
de városi legendának sem nevezném semmiképpen.

nah, látom, hogy közben Alex is megírta.

Viszont utólag eszembe jutott egy dolog:
egy időben több Dell Latitude D620-as notebookhoz volt szerencsém.
Adott típuson belül komoly eltérés mutatkozott meg
az LCD panelek terén ugyanis az AUO paneleseket állva hagyták azok,
amiket LG-Philips panellal szereltek. Önmagában nézve az AUO-val sem volt gond,
de az LG-Philips mellett picsaszarul nézett ki. És azt, hogy a tiedben milyen van,
max menüből, a kijelző tulajdonságainál tudtad megállapítani,
sem a dobozról, sem a gép címkéjéről nem derült ki, hogy melyikhez van szerencséd.
Gondolom az az idei Latitude típusoknál is így van ez, vagy így lesz,
és valszeg évtől, évszaktól is függhet,
hogy éppen melyik gyártó panele bizonyul jobbnak, illetve mekkora az eltérés.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#19265) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Még lenne kérdésem.........

8600 Gt új driver után előjött még egy lehetőség........ így most 3 van.... 1080-ra

1080i HDTV itt talán éles de kicsit szemcsés, picit néha beszaggat...
1080p HDTV ebben nem megy a pásztázás kicsit homályosabb de folyamatos
1080i50 HDTV ebben a formában él a pásztázás a tv-n és itt tűnik legjobbnak a kép......

Különbségek?

Melyiket mikor célszerű?

Köszi.......

[ Szerkesztve ]

(#19266) tomikagt


tomikagt
csendes tag

Sziasztok! Nemregiben vettem egy Pioneer KURO KRL37V tipusu lcd tv-t.Azert is szolnak hozza a forumhoz, hogy van -e valakinek tapasztalata ezzel a modellel kapcsolatban.Azt is tudom nem egy olcso katagorianak szamit.En elso sorban dvd-t nezek,ezert is dontottem emellet,es egy szinten Pio DV LX50-es lejatszo mellett.Pedig ez "csak" egy upscaling-et tudo gep.De 1080p-n a kepi elmeny felelmetes.A szinek,a feketek,es a mozgasok folyamatossaga semmi mas tv-hez nem foghatoak,pedig nagyon sok modellt vegig neztem a boltokban(Pana,Samsung,LG,Sharp,Sony).Talan az utobbi hasonlit valamelyest a Pio kepehez.Sajnos FullHD-s anyaggal meg nem tudtam megnezni a gepet,csak a markaboltban amikor kiprobaltuk egy Pio BluRay-el.A szamitogepem video kartyaja egy 7900GT-s Nvidia de csak DVI csati van rajta.Hogy kene osszekotni,milyen atalakitoval (gondolom DVI-HDMI).Milyen eros gep kell a FullHD-s videok lejatszasahoz?Nekem egy sima egy magos 3.2-es Intelem van 2gb memoriaval.

(#19267) bigdigit válasza GalloG (#19262) üzenetére


bigdigit
addikt

tudtommal a 9803 ledes így kapásból nem egy mezei 42-a panellal kell össze hasonlítani.az ambilight-ot se adták sose ingyen.

(#19268) GalloG válasza bwoay (#19264) üzenetére


GalloG
tag

Értem én (most már) mire gondoltok, de az egyszeri felhasználó szemével nézve ezeknél az LCD TV készülékeknél ezek szerint nincs semmi jelentősége, melyik panel került a megvásárolt készülkékbe...

A leírásotok alapján egyik panel sem rossz annyira valamiben/bármiben, hogy zavaró lenne (a másikhoz képest, vagy abszolut értékben).

Szóval csak felesleges előre aggódni rajta, hogy milyen paneles lesz, és felesleges ijesztgetni az érdeklődőket.

(#19269) bigdigit válasza GalloG (#19268) üzenetére


bigdigit
addikt

ezt a panel lottó témát még a Cifu is megírta annak idején samu esetén.

(#19270) hdmi


hdmi
tag

Szerintetek a két tv közül melyik a jobb választás Samsung LE-37a550 vagy Sony KDL-37v4500? Azt tudom hogy a Samsung Full HD a Sony pedig HD Ready, de kb. 2,5 méterről nézném, ahonnan már nincs sok jelentősége. Sima TV, illetve DVD-hez kellene. Valahogy a Sony-hoz húz a szivem. Már csak azért is mert a Sony az Mpeg4-es.

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

(#19271) altntvx válasza hdmi (#19270) üzenetére


altntvx
tag

mindenképp Sony
és az is full HDs :D

''A mennyországba térsz meg, vagy felfalnak a férgek.''

(#19272) hdmi válasza altntvx (#19271) üzenetére


hdmi
tag

Nézd meg mégegyszer, mert a Sony 37V4500-as az HD Ready, a 40V4000-es a Full HD, csak ez nekem már túl nagy és túl drága.

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

(#19273) Old FatBoy válasza hdmi (#19272) üzenetére


Old FatBoy
aktív tag

Bocsi az alapkérdést nem olvastam el feljebb de azért olvassd el,hogy teljesebb képet kapj:http://www.avforum.hu/index.php?s=8d7e3cc4625c0e2898cd84a1f45556b8&showtopic=1079

[ Szerkesztve ]

Audiophile Troll

(#19274) asadasad22 válasza Capella (#19191) üzenetére


asadasad22
őstag

melyik saturnban láttad?

(#19275) altntvx válasza hdmi (#19272) üzenetére


altntvx
tag

bocsi, csak énis épp TVt akarok venni és a V-t W-nek láttam :DDD
lassan begolyózok ettől a sok teszttől, meg mindentől :O

''A mennyországba térsz meg, vagy felfalnak a férgek.''

(#19276) krisztian7


krisztian7
tag

hello,
már írtam egy pár oldallal előrébb, de nem válaszolt senki se és elég tanácstalan vagyok, pedig nagyon sok tesztet elolvastam már. :O
100ezer forintért milyen LCD tv-t ajánlotok , főleg a gépre lenne rákötve netezésre és filmekre használnám.( régi ati9600 xt, )Dvi kimenettel milyen minőségű képet lehet elérni?
elöre is kösz!!!! :)

(#19277) Motaba78 válasza Templomegere (#19222) üzenetére


Motaba78
őstag

Legyen panasonic (tx-37lzd85f) :DDD

nekem bejött ;]

(#19278) Motaba78 válasza Tuib (#19229) üzenetére


Motaba78
őstag

nálam mindegy melyik hdmibe dugom a gépet mindegyiknél ugyanaz van akkor ? :F
mindegyiknél ugyanazok a beállítások (tx37-lzd85f) :Y

(#19279) Motaba78 válasza krisztian7 (#19276) üzenetére


Motaba78
őstag

[itt válogass]

nagyon jó minőségű képet fogsz tudni elérni, jobbat mint a tv müsor.(milyen kimenete van rajt ? (dsub, dvi)
A kérdés ha hd filmet szeretnél nézni rajt a géped megbirkozik-e a feladattal. :F

(#19280) GalloG válasza krisztian7 (#19276) üzenetére


GalloG
tag

krisztian7: 100e-ért nem lesz könnyű igazán jó LCD TV-t venni, az azért még mindig kevés pénz ilyenre szerintem. De azért választék van bőven abban a sávban is, csak eléggé szűkös lesz a tudások a 150-200-250e készülékekhez képest. (Szerintem.)
Viszont DVI kimenetről DVI-HDMI kébellel nagyon jó minőségű lesz a kép, mert azt már tisztán digitális átvitel lesz úgy is. A kártya ilyen téren mind1. Az újabb ATI kártyák tudnak olyant, hogy hangot is nyomnak a HDMI-n keresztül a TV-re, de ez a kép szempontjából mellékes dolog.

Motaba78: Az tőlem és Tuib-tól származó 2 hsz. Samsung A656-os készülékre vonatkozott kifejezetten. Én sajna nem tudom Panánál ez hogy van, de ez a HDMI2 dolog Samsung specifikus.

(#19281) Alex91 válasza GalloG (#19280) üzenetére


Alex91
félisten

100k-ert 32"-osat kap. Ott meg minden hokuszpokusz nelkul kap elvezheto kepet. Azert 100k nem kis osszeg, olyan xart azert nem arulnak ennyiert :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#19282) judzsin


judzsin
tag

Sziasztok!

Lassan eljön a tv vásárlás ideje. 66 centis kategóriából mit tudnátok ajánlani? Az ár álljon meg 130 nál. Felőlem lehet Bravia is, de inkább Samuhoz húz a szívem. Felhasználás: filmnézés, x-box játékok, pc rákötése a tévéműsort leszarom( max discovery).

Ha azt mondjátok várjak január végéig arra is rábólintok, mert ráér.

Előre is köszi

(#19283) krisztian7


krisztian7
tag

köszi a hozzászólást, esetleg konkrét típust nem tudtok ajánlani? A panasonicot és samsungokat nézegettem. talán még philips. Ezek tetszettek úgy külsőre is.( az 55cm-es akai tv-ém után mindenképp megváltás lesz minőség tekintetében :) )

(#19284) Alex91 válasza krisztian7 (#19283) üzenetére


Alex91
félisten

Amelyik tetszik... Nincs jelentos kulonbseg koztuk. Ha az edigital-t nezed, akkor a Philips, Toshiba, Panasonic, Samsung 100k-s TV-i.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#19285) GalloG válasza Alex91 (#19281) üzenetére


GalloG
tag

alex91: Nem azt mondtam, hogy kifejezetten rossz lesz, hanem azt, hogy azokból a dolgokból, amiről itt nap mint nap szó van (FullHD, DVB-T, 100Hz, 24p, PIP, stb.) nagyjából semmit sem fog tudni. Persze ha úgy nézzük, hogy monitornak lesz, akkor teljesen jó lesz. De monitort venni 100k-ért eléggé drága... Szerintem.

judzsin: Nem mondom, hogy szaladj azonnal venni, de ebben a gazdasági helyzetben januárban sem lesz jobb a helyzet. Sőt, januárban egyébként sem szokott semmi raktáron lenni, mert év végére nem tartanak meg készleteket a cégek (adózási okokból), így az újévi szállítmányok február közepe-vége felé érhetők el leghamarabb. Persze visszamaradt cuccok lehetnek kiakciózva, de ilyen EUR meg USD mellett nem hiszem, hogy iszonyúakat fognak engedni, meg a mostani megszorított importok mellett nem biztos,hogy marad kiakciózni való karácsony után...

(#19286) judzsin válasza GalloG (#19285) üzenetére


judzsin
tag

Köszönöm a gyors választ!

Nos igazad lehet, bár vannak kereskedő ismerőseim, akik szerint meg karácsonykor vegyek, mert bagóért lesz főleg azért, mert nem fogják vinni. Hát ebben kételkedem. A gazdasági helyzet valóban aggasztó, de szirszarra és fölösleges dolgokra mindig lesz pénz akár hitelből is. :(((

(#19287) Motaba78 válasza krisztian7 (#19283) üzenetére


Motaba78
őstag

ebben a ketegóriában (100k) szerintem nincsenek kiugró, eltérő funkciók egyes gyártók készülékei között, szerintem bármelyik megfelelne amire szeretnéd használni, nézd meg öket élőben nyomogasd és tudsz választani.

(#19288) GalloG válasza judzsin (#19286) üzenetére


GalloG
tag

judzsin: Elég sok tapasztalatom van kereskedelmi téren számítástechnikai eszközökkel kapcsolatban, és szerintem az LCD TV is hasonló ilyen szempontból. Véleményem az, hogy november közepe után már mindenki azt vesz, amit kap, nem azt, amit szeretne. Ettől még lehet, hogy lesznek jóárasított dolgok, de az nem feltétlen az lesz, amit egyébként venni szeretnél.

Így, ha nincs konkrét típus vagy konkrét funkció, amit mindenképp tartani kell, akár működhet is a nem sokkal karácsony előtt vásárlás ami éppen olcsó azt veszem alapon. Az biztos, hogy az utolsó napokban (1 hétben), és utána február közepéig nem nagyon lesz már semmi, amit meg lehetne venni. Pláne ebben az "olcsóbb" (LCD TV-k között nézve) kategóriában.

(#19289) Skynet258


Skynet258
veterán

Sziasztok!

Rég jártam erre, de mostanság felmerült egy problémám:
Van egy LG 32LC46 típusú tévém. A hangszóróival igazából nem vagyok megelégedve, ezért gondolkoztam, hogy mit és hogyan kéne (előre szólok, hülye vagyok ehhez a témához, soha nem foglalkoztam vele :D ).
lehetőség, ami elsőre eszembe jutott: Veszek még egy Logitech X-230-as hangszórót, a 2.1 nekem elég, és ezt jack-en keresztül kötöm a tévére. Aha, jó lenne. Csak a tévén nincs jack (hogy a pic*ába lehet ilyet csinálni :W ).
Oké, akkor nézzük mi van: Digital Audio output. Na, ez biztos baró, akkor kéne találnom egy olyan hangfalszettet, aminek van ilyen csatija. Kerestem, de nincs, főleg nem 2.1-ben.
Na itt feladtam, idejövök a szakikhoz... Tehát a kérdés tömören: hogyan, miképpen, milyen felületen (csatlakozón) tudom elérni, hogy az a hang, ami most a tévén jön ki, ne ott jöjjön, hanem valami 2.1-es hangszórón? Gondolom a tévéből kellene kivezetni a hangot, mert nem csak dvd lejátszáshoz kéne (rá van kötve egy dvd felvevő, egy lejátszó, és egy xbox360).
Valahogy biztosan egyszerűen meg lehet oldani, de mint írtam, hülye vagyok, evvan :D

Segítségként linkeknek is örülnék, hogy mit vegyek! Köszönöm nektek! :R

https://geekpulse.hu

(#19290) bwoay válasza Skynet258 (#19289) üzenetére


bwoay
nagyúr

apám, ilyen láma vagy? :D

Remélem a tervezett X-230-at nem vetted meg végül. Egy bőven elég belőle.
Én vettem egy másodikat a hálóba, zenehallgatásra,
de ilyen célra szegény már marha gyenge. PC-hez jó,
amíg az ember a monitor előtt ül, de max ekkora stereo teret képes generálni,
nagyobbat nem.

Ettől függetlenül:
a TV-t nem ismerem, de RCA kimenet gondolom van rajta.
Legrosszabb esetben meg scart,
és egy átalakítóval máris kihozod RCA-n a hangot.
Az X-230-hoz pedig van mini (3.5-ös) jack aljzat - kompozit átalakító.
Tehát ez nem lenne probléma.
Szerintem digitális hangbemenet csak komolyabb,
többcsatornás rendszereken találsz. ű

a lényeg, hogy én az X-230-at nem javaslom ilyesmire,
de azt igazából gond nélkül rá tudnád kötni

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#19291) Skynet258 válasza bwoay (#19290) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem jó, mert így a hangerőt nem tudom a tévén állítani :( Egyébként nem vettem semmit, ezt kötöttem rá, ami itt van a gépnél. Marad akkor így ahogy van, majd a következő beruházásnál nézek egy digitális hangbemenettel rendelkező cuccot.
Köszi azért! ;)

https://geekpulse.hu

(#19292) bwoay válasza Skynet258 (#19291) üzenetére


bwoay
nagyúr

A hangerőt nemigen fogod tudni állítani vonalszintű kimenet esetén.
Mondjuk ott a lehetőség, hogy egy erősítőre kösd a TV-t,
és egy univerzális távirányítóval urald az egész rendszert :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#19293) Skynet258 válasza bwoay (#19292) üzenetére


Skynet258
veterán

És ha digitális kimeneten lesz, úgy tudom irányítani a hangot a tévén keresztül? Vagy akkor sem? :F

https://geekpulse.hu

(#19294) Rick4 válasza Skynet258 (#19289) üzenetére


Rick4
félisten

oké, hog a tévéden nincs jack, de rca hangkimenet sincs? az enyémen (LG 37LC2RR) van, ráadásul a távirányítóval szabályzott is. A menüben is ott van, hogy a hangszórók kikapcsolása, olyankor csak a kimemetre nyomja a hangot.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#19295) uhu20 válasza Skynet258 (#19289) üzenetére


uhu20
tag

A problémára nem tudok válaszolni, de az X-230 szerintem fantasztikus. Nekem is az van és nagyon jó....elképesztő a basszusa.

(#19296) uhu20 válasza GalloG (#19280) üzenetére


uhu20
tag

Hali,

Nekem pont ilyen ATI-HDMI gondom van.

ATI Mobility Radeon HD 2600 - hogy viszi a hangot? Nekem nem akar megszólalni, ha hdmi kábelt használok, tévére kötve.

(#19297) bwoay válasza Skynet258 (#19293) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerintem a kimenetnek az a lényege, hogy fix a jelszint :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#19298) bigdigit válasza uhu20 (#19296) üzenetére


bigdigit
addikt

keress rá a fórumokban:4870x2 mint hangkártya

(#19299) Skynet258 válasza uhu20 (#19295) üzenetére


Skynet258
veterán

Tudom, nekem is az van itt a gépnél...ezzel szórakoztam ;)

bwoay: Tehát? :B

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#19300) uhu20 válasza bigdigit (#19298) üzenetére


uhu20
tag

Köszi, már ajánlottad, el is olvastam, de nem segített.

Az lehetséges, hogy mivel a kártya csak 2007-es, frissíteni kellene?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.