Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18451) enterlaci válasza Rhino666 (#18450) üzenetére


enterlaci
senior tag

Szia!

Sztem a JVC-t vedd, de ezt a részt jobb ha egy tőlem tapasztaltabb mondja el.
A TV-khez nem adnak DVI-HDMI kábelt, szal venned kell, 5m-es cirka 3-5ezer forint. DVI bemenet nincs a TV-n. A két méter távolság sztem már "messze" is van :) közelebbről sem zavaró, szép lesz a kép, amennyiben a natív felbontást használod. A szélesvásznú beállításokat támogatják a játékok.

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#18452) Rhino666 válasza enterlaci (#18451) üzenetére


Rhino666
őstag

Kösz a válaszokat!

De változott a helyzet, mert félrenéztem az árat. :B

Daewoo DLP-32C3 90k vs Samsung LE-32A330J1 100k

Ezek közül melyik éri jobban az árát?

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#18453) Lacix29 válasza Rhino666 (#18452) üzenetére


Lacix29
őstag

Samsung

(#18454) enterlaci válasza Rhino666 (#18452) üzenetére


enterlaci
senior tag

Én a Samut választanám, ismert, piacvezető márka, ismert elektronikával és panellel szerelve és ami nem utolsó szempont, hogy "talán" jobb a szervízháttere mint a Daewoo-nak.
Egy barátom most vett ennél eggyel régebbi Samsungot és teljesen elégedett vele és valóban szép képe van, barátságos menürendszerrel. A Daewoo-t nem ismerem, csak az áruházakban láttam.

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#18455) salmon


salmon
csendes tag

Sziasztok!

Cilo, Kugyu köszönöm a válaszokat!

A 32D3000-es mellett döntöttem, nem utolsó sorban az ára miatt, az egyik MM-ben 160 ezerre volt leárazva! Szerintem ez nagyon jó ár, ennyiért gondolom megérte!
Utolsó darab volt, már dobozt sem adtak hozzá, buborékos műanyag fóliába csomagolva hoztam haza.
Mikor kifizettem kiderült, hogy se a magyar nyelvű használatit, se a garanciajegyet nem találták! Azt ígérték majd postázzák.
Az interneten olvastam milyen tartozékok kellene, hogy legyenek hozzá, és e szerint még egy koax kábellel is megrövidítettek! :(

Kicsit zavar, hogy nem a raktárból, bontatlanul kaptam, remélem nem ment sokat.
Az eladó szerint kb. 2-3 hónapja volt kirakva. Előfordulhat az, hogy előtte meg egy másik üzletben ment ugyanúgy hónapokig?
Szokták cserélgetni az üzletek egymás között a készülékeket, van erről esetleg tapasztalatotok?
Vagy nem kell emiatt idegeskedni?

(#18456) Symbio válasza salmon (#18455) üzenetére


Symbio
senior tag

Valahonnan elő lehet csalogatni egy üzemidőt :K

(#18457) bwoay válasza sipi700 (#18445) üzenetére


bwoay
nagyúr

az neked kábelrengeteg? :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#18458) altntvx


altntvx
tag

sziasztok!

erről vélemény?
JVC LT-42R90BU
[link]

köszi :R

''A mennyországba térsz meg, vagy felfalnak a férgek.''

(#18459) Digitalis válasza Zorro555 (#18433) üzenetére


Digitalis
senior tag

Ha ez ilyen egyszerű lenne...Sok esetben inkább minőségromlást, egyéb zavaró problémákat, aurát, szaggatást okoz a 100Hz... Ha adott egy jófajta gyors panel 2ms/5ms, + némi mozgásjavítással kombinálva, szerintem vizuálisan jóval többet ér általában.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#18460) bigdigit válasza headhunter (#18449) üzenetére


bigdigit
addikt

nálam így néz ki

de sajnos így is automatikusan detektál.

(#18461) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Üdv,

van egy samsung 244T monitorom, de mivel főleg tévézésre, filmnézésre használom, ezért felmerült bennem, hogy érdemes-e egy lcd-tv-re váltani. Ha szerintetek igen, akkor kb. milyen kompromisszumokat kell más téren kötnöm? Milyen minimális távolságról kell ezentúl mondjuk szövegszerkesztőt kezelni, netet olvasni, mennyire 'szépen' képes egy lcd-tv képeket megjeleníteni stb.?

Előre is köszi.

Ha van egy ilyen, és hasonló kérdésekkel foglalkozó cikk, leírás, akkor ilyet is szívesen várok.

(#18462) evitiguF


evitiguF
senior tag

Üdv!
Segítségeteket szeretném kérni, hamarosan vásárolok egy LCD tv-t, de még nem sikerült eldöntenem, hogy milyen legyen. Körülbelül 250ezret szánnék rá.
Két típus között vacilálok:
Philips 42PFL7603D
Samsung 40A656
Olvastam mindegyikről egy rakat tesztet és hozzászólást, de egyszerűen nem tudok dönteni. Ha valakinek volt alkalma mindkét készüléket használni, kérem ossza meg velem a tapasztalatát! És amire használnám: nagyrészt PC-vel lenne összekötve, avi dvd, hdripek nézésére, illetve játékra.
Tévézésre ritkábban lenne használva.
Nem tudom a Samsung mennyire tükröződik, de ahol használva lenne, pont szemben van vele az ablak. (A jelenlegi monitorom is pl ha játszom, el van húzva a sötétítőfüggöny, hogy rendesen lássam a képet. Persze ez a legcsekélyebb probléma)
Ez a két típus tudásban mennyire van egy szinten? Ami nem igazán érdekes, az a hangminőségük, mert van 5.1-es hangrendszerem, tehát a hang úgyis arról szólna.
Olvastam azt is, hogy az A656-os ha géphez van kötve, nincs 100Hz, és egyéb képjavító alkalmazások. Kicsit a Philips felé húzok, de a lehető legjobbat szeretném kapni a pénzemért, valaki győzzön meg arról, hogy melyik jobb, és miért?

Előre is köszönöm!

Üdv. Fugi

[ Szerkesztve ]

(#18463) Ch4os válasza DrGonzo22 (#18461) üzenetére


Ch4os
aktív tag

(#18464) sirdond


sirdond
őstag

Hello!
Most szeretnék venni új tv-t, és szükségem lenne egy kis segítségre.
28-32 inch közöttire gondoltam, olyan 100-110k körüli árfekvésben.
Számítógéppel lenne összeketve, néha egy két hd film is menne rajta,de inkább kábeltv-t néznék. kellene rá hdmi bemenet, vga csatlakozás, és esetleg analog audio kimenet is.
dvb-t tuner nem fontos, mivel ahogy olvastam okt31-től az mpeg2 szabvány már nem lesz jó
szóval ennek függvényében mit tudtok ajánlani?
Előre is köszönöm!

(#18465) DrGonzo22 válasza Ch4os (#18463) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Köszi, valami ilyesmire gondoltam:)

(#18466) bwoay válasza evitiguF (#18462) üzenetére


bwoay
nagyúr

a nagyobb, mindig a nagyobb TV! :D
pláne, ha gondot okozna a tükröződés, plusz a Philips felé húz a szíved.
Őszintén szólva nem is látom a dilemma tárgyát!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#18467) bwoay válasza Digitalis (#18459) üzenetére


bwoay
nagyúr

aurát okozhat a 100 Hz (én még nem tapasztaltam a saját TV-men,
de én mindig max a Low beállítását használom), de szaggatást?
Írod, hogy a gyors panel meg a mozgásjavítás,
utóbbi viszont az esetek 97%-ában a 100 Hz-et jelenti,
ami minden gyártónál más néven fedi a mozgásinterpolációt.
Amúgy többször linkeltük már azt az írást,
ami a gyors panelekkel kapcsolatban taglalja a tartási idő problémáját.
Ugye az LCD nem vibrál, kiteszi a képet, és kész.
50 Hz-es anyag esetén 1/50 mp-ig látod a teljes képet, vibrálás nélkül, stabilan,
és ez az, ami miatt ez emberi szem nem látja teljesen folyamatosnak,
és/vagy élesnek a mozgást. Már az is sokat segít,
ha megfelezik, harmadolják, ötödölik azt az időt, amíg a kijelző "tartja" a képet,
és mondjuk ugyanaz a képkocka 2x, 3x, 5x villan fel (50-ből 100-hez,
24-ből 120, stb), de ehhez képest további előrelépés,
amikor a köztes mozgásfázisokat is kiszámolja a készülék.
Ettől szerintem nemigen szaggathat.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#18468) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

[link] Erről a modellről mi a véleményetek? Egy Samsung 244T helyére jönne, PC-re lenne kötve, TV-ként és monitorként (sok szövegszerkesztés, olvasás, kevés fotó, netezés, elhanyagolható mértékben játék) is használnám.

(#18469) hcs57 válasza DrGonzo22 (#18468) üzenetére


hcs57
őstag

Jó tv, pc-re nem ismerem..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#18470) DrGonzo22 válasza hcs57 (#18469) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Értem, amúgy ez a pc-re kötött tv egy működő elképzelés, vagy inkább felejtsem el?

(#18471) Forrest Gump válasza bigdigit (#18460) üzenetére


Forrest Gump
tag

Nálam is ez volt a gond.
Vista alatt viszont működik a #18426.

(#18472) Symbio válasza evitiguF (#18462) üzenetére


Symbio
senior tag

Nem használó, csak szintén hónapok óta keresgélő vagyok. Ha eljutottál már a kettő közül melyiket-ig és ráadásul szimpatikusabb az egyik, akkor dönts mellette és kész.
A két LCD között nincs műszakilag lényeges eltérés, mindkettőnek van nüasznyi előnye és hátrány is, szerintem nem lehet racionálisan kijelenteni, hogy az egyik jobb vagy rosszabb. Ha segítség kell a döntésben: Philips 42PFL76036D szerintem.

(#18473) gellei


gellei
aktív tag

Sziasztok!

Most akkor a 100hz nem is használható PC-re kötésnél, tehát mkv lejátszásához, hogy ne szaggasson nem is nyújt segítséget?

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

(#18474) sanyi23


sanyi23
csendes tag

Off

SZiasztok!

Valaki segítsen egy apró dologban please!

Van egy full hd-s tv,van egy laptop amin csak dsub(vga) csatlakozási lehetőség van,van egy full hd-s videó,van egy 1600*1200 videó
A laptopot ebben a pillanatban csak dsubbal lehet összekötni

Van esély kirakni mind a két videót a tv-re a saját felbontásában vagy nem fog menni szépen?
Igazából azt kérdezem a Dsub-on mekkora felbontást lehet a tv-re kirakni max.?

Köszönöm előre is a válaszokat

csecs

(#18475) gellei


gellei
aktív tag

Sziasztok!

Erről valakinek esetleg van tapasztalata? Tudja valaki, hogy pl. 100hz-es-e?
Előre is köszönöm!

ÜDV

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

(#18476) denes242 válasza evitiguF (#18462) üzenetére


denes242
aktív tag

a philipsben nincs 100Hz es valodi 24 fps tamogatas (hanem csak 60Hz-en 3:2 pulldown van). ugyanakkor van benne ambilight.

P5B Deluxe - Q6600@3.0Ghz - Zalman CNPS9700 - GEIL Black Dragon - FSP Epsilon 600 - Thermaltake Armor Jr. - Debian Linux

(#18477) Mátébácsi válasza evitiguF (#18462) üzenetére


Mátébácsi
csendes tag

Csak a philips,valai itt írta,hogy gondok voltak 6 os samuval géphez kötve játékoknál,és a philips nagyobb is,bár én inkább a helyedben a 42pfl7403-at venném mert az ambilight helyett 100hz et tud!

(#18478) Motaba78


Motaba78
őstag

Sziasztok!

Tegnap este sikerült a kis kiszemeltemet hazahoznom (Panasonic TX-37LZD85F), természetessen mint mindenki én is egyből kicsomagoltam, és rögtön a helyére tettem a kicsikét.
Elöször csak összekötögettem setupbox - UPC, házimozi rendszer, és végül a kis épitett HTPC.
Bekapocsolás után szokásos kérdések, otthoni vagy üzleti felhasználás, milyen országban vagyok, majd elkezdte keresgetni a fogható adásokat.
Miután ezzel végzett, én is keresgettem nézgettem miket talált és miket nem és megtalált minden csatornát amit lehetett.
A képminőség úgyis mindenkit az érdekel :K
sima adás ezen a tv-n nem ez lesz az erőssége, de ezzel számoltam is sima analóg adás a tv nagy felbontása nem az igazi. De jobb a minőség mint gondoltam.
UPC box: itt már előjönnek a digitális adások szebb minősége a sima antennához képest egész jól nézhető nincs probléma.
DVD- hozza azt a tipikus DVD szintet vagyis 720*576 ami a tvnek nem jelenet problémát a maga 1980*1080 felbontásáshoz képest. Ezzel sem lesz probláma ;)
HTPC - a videokártya HIS x1950pro turbo 2 dvi kimenettel, ezért a kártyához mellékelt dvi-HDMI átalakitott hívtam segitségül, kártyára felrak HDMI kábel a HDMI1-be a tvbe a másik fele pedig a VGA kimenetre és tv-n HDMI1 kiválaszt pc bekapcs.
Elindul a tv-n megjelenik HDMI1 felirat szélesvásznú 1080P :B ohh mondom ez igen jól kezdődik mondom várok, hogy minden ok legyen, gép feláll xp van a gépen CCC nélkül tehát ott nem tudtam semmi hókusz pókuszt csinálni, látom az asztalt már akkor nagyon tetszett a képe mondom akkor a tv max felbontása 1980*1080 oks átvált minden ok látok mindent tetszik, na mondom akkor most következik ami az erőssége mivel pont itthon volt Die Hard 4 - igaz csak a 720p verzió de mondom jobb lesz mint a semmi, VLC player használtam film indit és csak :DDD :Y :C :R , mondom ilyen nincs WAZZE mint a moziban, ja igen a hangot optikai kimeneten kötöttem a házimozi bemenetére (Panasonic SC-PT 860), megy szépen haverral az állunkat kerestük és elkezdtük nézni a filmet, természetessen nem tudtuk abbahagyni.

Konklúzió:

Mivel nekem ez az első LCD TV-n nincs összahasonlítási alapom a gyakorlatban de láttam haveroknál más gyártójú LCD tv-ket, Az általam vásárolt TX-37LZD85F panasonic készülék számomra hozza amit szerettem volna hogy teljesítsen, ÍGY általam és könnyü üzembehelyezhetősége és megfelelő működése miatt "KÜLÖNÖSSEN AJÁNLOTT" kategória.

Képeket természetessen fogok mellékelni.

(#18479) gellei


gellei
aktív tag

--

[ Szerkesztve ]

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

(#18480) Symbio válasza gellei (#18475) üzenetére


Symbio
senior tag

Miről :F ?

(#18481) denes242 válasza Motaba78 (#18478) üzenetére


denes242
aktív tag

UPC box: itt már előjönnek a digitális adások szebb minősége

ez lehet, hogy csatornatol is fugg mert en pl. azt hiszem az m1-et hasonlitgattam, es a digitalis randabb volt, mert kicsi a savszelesseg es blokkosodik - szemben az analoggal ami nem blokkosodik.

P5B Deluxe - Q6600@3.0Ghz - Zalman CNPS9700 - GEIL Black Dragon - FSP Epsilon 600 - Thermaltake Armor Jr. - Debian Linux

(#18482) gellei válasza Symbio (#18480) üzenetére


gellei
aktív tag

Bocsi!

Ctrl+V lemaradt. Sony KDL-32W4210. Erről van-e tapasztalat, vagy info?

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

(#18483) GalloG válasza gellei (#18473) üzenetére


GalloG
tag

Én csak 40A656 tapasztalat alapján reagálhatok:

1) Ha a PC bekötésére használt HDMI bemenet neve _nem_ "PC", akkor bekapcsolható és működik is a 100Hz funkció (de ilyenkor kézzel át kell állítani"csak pásztázás"-ra, hogy 1:1 pm legyen). A kép így is, úgy is teljesen szép/jó.

2) 1920x1080, 24Hz-en hajtva ATI 3450 kártyáról egyáltalán nincs szaggatás (mitől is szaggatna a TV?, nem az generálja a műsort; ha szaggat, akkor a gép kevés a FullHD lejátszáshoz...!!!) és szép folyamatos, egyenletes a kép, Nagyon jó mozizni. 100Hz-el is és anélkül is. Ha 60Hz-en van, akkor néha olyan ugrás érzete van a képnek, de nem csoda, hogy a lejátszó progi a 24 fps-es filmet nem tudja tökéletesen a 60Hz-es képfrissítéshez igazítani, a két freki köszönő viszonyban sincs, ugye. De éppen azért van a 24 Hz üzemmód, és ugyan olyan jó a kép (és persze nincs remegés meg vibrálás, mint CRT-nél).

Szóval ha szaggat a lejétszás, az sohasem a TV hibája (típustól függetlenül), hanem a gép kevés hozzá. A 100Hz pedig inkább analóg SD adásakor jön nagyon jól, semmint FullHD filmnél.

(#18484) Zorro555 válasza Digitalis (#18459) üzenetére


Zorro555
tag

Hát igen, úgy ér valamit a gyorsabb rissítés, ha a válaszidő is alacsony. Pana amit néztem "csak" 60Hz-en frissít, de néztem és semmi gáz nincs vele.

(#18485) PhoenixSzG


PhoenixSzG
tag

vki #18414-re?

[ Szerkesztve ]

(#18486) denes242 válasza PhoenixSzG (#18485) üzenetére


denes242
aktív tag

hat ez teljesen szubjektiv, de en a full hd-t vennem, mert bar 3 meterrol mar nem latszik a kulonbseg, de igy meg akkor is ott van az opcio, hogy kozelebb mesz a tv-hez ha tobb reszletre vagy kivancsi - ez az opcio ugye nincs a HD ready keszulek eseteben.

szerk: a dvb-t-nek meg nincs sok ertelme ha kabel tv-d van, a dvb-c hez meg kabelteve eseten ugyis kell meg bele kartyaolvaso plusz penzert meg elofizetes - akkor mar meg inkabb ott a szolgaltato altal adott settop box.

szerk2: azt hiszem - javitsatok ki ha tevednek - hogy az 5-os samsungok is tudjak a 24p-t csak 3:2 pulldown-nal (lehet - valoszinu - hogy a sony is csak ugy tudja).

[ Szerkesztve ]

P5B Deluxe - Q6600@3.0Ghz - Zalman CNPS9700 - GEIL Black Dragon - FSP Epsilon 600 - Thermaltake Armor Jr. - Debian Linux

(#18487) PhoenixSzG válasza denes242 (#18486) üzenetére


PhoenixSzG
tag

koszi a velemenyt!
amugy a 15000:1 meg 33000:1 dinamikus kontraszt kozott van szemmel lathato kulonbseg? vagy inkabb csak parasztvakitasnak jo?
ja es lenne meg egy olyan problemam, hogy a szekrenyben ahova a tv-t akarom rakni eleg szukos a hely fuggolegesen. kb maradna a tv folott 3 cm hely, vizszintesen nincs gond, ott maradna kb 12-12 cm ket oldalt. ebbol adodhat majd vmi melegedesi problema v tud majd szellozni? felmerult bennem azis, hogy ha a sony kevesebbet fogyaszt (papir szerint 130W) akkor kevesbe is melegszik, mint a samu (ami papir szerint 180W-ot fogyaszt)? vagy ez hulyeseg?

[ Szerkesztve ]

(#18488) hcs57 válasza DrGonzo22 (#18470) üzenetére


hcs57
őstag

Működik PC-vel, a HDMI bemeneten szép képe lesz.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#18489) DrGonzo22 válasza hcs57 (#18488) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Köszi, ez biztató:).

[ Szerkesztve ]

(#18490) bigdigit


bigdigit
addikt

sajnos egyik vevőm vissza lépett és a tv itt van nálam.szóval 1db philips 47PFL9603H azonnal vihető

(#18491) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!

Van valakinek konkrét tapasztalata a Toshiba 42XV500-as típussal? Konkrétan az érdekelne, hogy működik-e az 1:1 PM HDMI-n PC-hez kapcsolva?
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#18492) -=balázs=- válasza salmon (#18455) üzenetére


-=balázs=-
csendes tag

Nyugodt lehetsz, mintadarabot nem szoktak cserélgetni az MM-ek egymás között, ez biztos. Ott dolgozok egyébként, onnan tudom.

Kipostázni is kifogják a cuccokat, ez is biztos, de nyugodtan szólj a kábel miatt, azt is meg fogod kapni ha szólsz.

Az a 2-3 hónap viszont szerintem simán van 8-10 is, mostanában nem nagyon bonthattak D3000-est :)

Viszont ez nem sokat számít, elméletileg legalább 60.000 óra az üzemideje, ami azért nem kevés.

[Sony KDL 40 D3500][Pioneer BDP-51FD][Sony BWU-100A Blu-ray Disc Writer in HTPC][Marantz SR 3001][Wharfedale Diamond 9.1/9.4/9.CS]

(#18493) MEKK


MEKK
aktív tag

Hali.

Nem tudja valaki hogy az LG 32LG2000-be mpeg4-es dvb-t tuner van-e?
Valamint HD ready 1080at tudja?
Valakinek van tapasztalata ezzel a típussal kapcsolatban?

Köszi.

(#18494) -=balázs=- válasza MEKK (#18493) üzenetére


-=balázs=-
csendes tag

Mpeg-2 -es a tunere.

HD-ready-s, 1366x768 a felbontása, nem Full HD-s, vagyis az 1080-at nem.

[Sony KDL 40 D3500][Pioneer BDP-51FD][Sony BWU-100A Blu-ray Disc Writer in HTPC][Marantz SR 3001][Wharfedale Diamond 9.1/9.4/9.CS]

(#18495) Motaba78 válasza MEKK (#18493) üzenetére


Motaba78
őstag

[32lg2000]

mpeg-2-es tuner és nem tudja az 1080at

[ Szerkesztve ]

(#18496) emre33 válasza GalloG (#18483) üzenetére


emre33
addikt

hamarosan itt a samsung le40A676 , szerintem várjátok meg, most nem érdemes 656 venni

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#18497) Źşë' válasza emre33 (#18496) üzenetére


Źşë'
addikt

miert erdemes megvarni, mennyivel tud tobbet? [link]

elso ranezesre nekem nem erne meg plusz 40k-t

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18498) emre33


emre33
addikt

mpeg4 tuner....

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#18499) MEKK válasza Motaba78 (#18495) üzenetére


MEKK
aktív tag

Nem vagyok otthon a támában. Szal ha nem full HD valami az nem lehet 1080-as? valamint végig néztem az adatokat de nekem nem jön le onnan hogy mpeg2es tuner van benne csak vagy ez miből látszik?

(#18500) Dewla


Dewla
csendes tag

Na most már egészen konkrét kérdésem van, hátha tud valaki segíteni a döntésben...

Kb. hasonló áron van most kifutó modellként a Samsung 52F96-os, mint a az 52A759-es.

Tehát kifutó LED-es modellt érdemes, vagy inkább idei nem LED-est?

Azt gondolom hiába kérdezem, hogy megér e kb. 100.000-et az 52F96 és az 55F956-os közötti különbség, mert még nyilván senki nem látta egymás mellett őket...

'' Everybody be cool, you be cool! ''-From Dusk Till Dawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.