Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Lalee válasza veze (#1400) üzenetére


Lalee
aktív tag

Köszönöm. Na most lehet válogatni. :)

(#1402) torogyuri


torogyuri
aktív tag

vettem egy külső USB-s mobil rack-et abba pedig tettem egy IDE vinyót. A csatalkozásnál a windows 7 azt írja ki hogy az eszköz gyorsabban fog működni ha nagy sebességű porthoz csatlakoztatom, de viszont az összes USB-m 2.0-ás.
Másoláskor viszont az elején csak úgy hasít a sebesség viszont elég hamar beáll 762kbyte/s-ra. Normális ez a sebesség? :F

(#1403) Ance válasza torogyuri (#1402) üzenetére


Ance
őstag

Elvileg valamelyikkel baj szokott lenni ilyenkor. Vagy azzal a porttal, amibe bedugod, vagy azzal amit bedugsz. Nekem pl. van egy pendrive-om, ami sokat volt használva, ezért mostanában gyakran kiírja rá ezt (több gépen is).

Mivel a rack új, így a géped portjára tippelek. Próbáld meg átdugni másik USB portra, hátha ott felismeri USB2-nek.

(#1404) torogyuri válasza Ance (#1403) üzenetére


torogyuri
aktív tag

hát próbáltam az összeset sajna mindegyiknél ugyanaz.... :( még ötlet?

(#1405) ANT válasza torogyuri (#1404) üzenetére


ANT
őstag

Kábelcsere is volt?

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1406) torogyuri válasza ANT (#1405) üzenetére


torogyuri
aktív tag

sajna ugyanez. de amúgy még az is furcsa hogy állandóan kézzel kell társítanom hozzá betűjelet csak utána tudom használni (legalábbis gép ki/bekapcsolás után :F

(#1407) ANT válasza torogyuri (#1406) üzenetére


ANT
őstag

Próbáld ki, hogy Eszközkezelőben eltávolítod, aztán restart. :F

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1408) torogyuri válasza ANT (#1407) üzenetére


torogyuri
aktív tag

ugyanazt a drivert telepíti fel hozzá
lehet kéne keresnem hozzá egy másikat?

(#1409) ANT válasza torogyuri (#1408) üzenetére


ANT
őstag

Szerintem nem találsz ahhoz drivert (mármint a házhoz). Az meg egyértelmű, hogy a Win7 ugyanazt a MS drivert pakolja hozzá.
És pl. SMART adatokat ki tudsz olvasni a vinyóból HDSentinellel? Kezd gyanús lenni nekem az a külső ház.
IDE kábellel direktbe kötött vinyónál is fennállnak a hibajelenségek (kis sebesség, nem kap betűjelet a drive)?

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1410) torogyuri válasza ANT (#1409) üzenetére


torogyuri
aktív tag

hdd sentinel OK, ha direktbe kötöm IDE kábellel akkor semmi ilyen probléma nincs. Amúgy a betűjeles probléma csak véletlenszerű, most például egy ideje nem csinálja. De inkább a lassúság az idegesítő...

(#1411) ANT válasza torogyuri (#1410) üzenetére


ANT
őstag

Ki kéne próbálnod azt a külső házat egy másik gépen is.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1412) veze válasza torogyuri (#1402) üzenetére


veze
őstag

én vettem pár hónapja egy LC-POWER 3,5" SATA 35BSII külső házat, és azzal is volt ilyen probléma ( is)..
hogy megindult gyorsan aztan meg iszonyat belassult, meg hol látta hol elveszítette a gép.. több gépen is kiprobaltam.. és bizony a vége az lett hogy csere.. mert rossz volt
Az "i"-re az tette fel a pontot hogy akicseréltet is hol felismerte a gép, de leginkabb nem is, így aztan azonnal visszavittem azt is és visszakértem az árát.. (vissza is adtak)
szerintem ezt gariztatni kéne..mert nem normális dolgok ezek amiket leírsz.
van más külsö házam is, és akárhova dugom bármilyen gépbe mindig jo...

[ Szerkesztve ]

(#1413) bandiie


bandiie
aktív tag

Üdv!

Inicializálnom kéne a lemezt, de mikor leokézom feljön egy hibaüzenet: "Az eszköz nem áll készen".
Mit tegyek?

(#1414) bandiie


bandiie
aktív tag

Közben már fel sem ismeri a gép az istenért se. LC Power rack. Kicsit visszaolvasgattam, lehet nem ezt kellett volna megvenni. :W :U

(#1415) bandiie


bandiie
aktív tag

Na most felismerte, de inicializálni nem tudom.

(#1416) veze válasza bandiie (#1414) üzenetére


veze
őstag

ha új, azonnal vidd vissza!!
nekem kettő is rossz volt ugyanigy...felismerni se akarta/tudta
soha többé ilyet
sharkoonnan nagyon jok a tapasztalataim

[ Szerkesztve ]

(#1417) bandiie válasza veze (#1416) üzenetére


bandiie
aktív tag

ja, valószínű hogy az lesz...
de ha már felismeri, mért nem tudom inicializálni? valami tipp? a rack hibája lehet az is?

(#1418) veze válasza bandiie (#1417) üzenetére


veze
őstag

az..
ilyen elözmények után már simán nem biznék benne
mellesleg nekem a felismerés utan még ment is kb 5 peret aztan ugy belassult mint egy floppy ...

(#1419) bandiie válasza veze (#1418) üzenetére


bandiie
aktív tag

Most tökéletesen működik. Furcsa mód inicializálni se kellett. Vagy megcsinálta magától, nem tudom.
Ettől függetlenül visszaviszem a boltba. Az meg külön pofátlanság, hogy ezt ajánlotta az eladó muki, hogy megéri a felárat. :W

(#1420) veze válasza bandiie (#1419) üzenetére


veze
őstag

azért tegyél pár probát, ki bekapcsolást felismertetést
mert én úgy jértam a fent emlitett kettö közül az egyikkel hogy szenvedtem vele , nem volt tökéletes, na mondom csere és eltettem. másnap reggel elövettem mondom egy proba mielött visszaviszem.. bedugtam és egyböl felismerte minden. huu de f@sz@.. kikapcsolom,. és viszem a másik géphez amiről eredendön használni akartam. mire odaértem bedugtam, már nem müködött.
nosza vissza az előzöhöz ahol 3 perce még jo volt.. akkor már ott se...
kicserélték,a másikat meg dugtam a NASra.. linuxos, nem simerte fel..ehh.. rossz kezdés.. viszem egy windowsos géphez, felismerte működik.. vissza a nashoz az megint nem látta tovabbra sem, vissza a windowsoshoz ujfent , akkor már asse..
szóval eléggé érdekes volt.de a garancia során "szakműhely" visuzgalta be és ott se volt tökéletes azért adtak ez elsö helyett a cserét..másodjara pénzt kértem..

(#1421) bandiie válasza veze (#1420) üzenetére


bandiie
aktív tag

épp próbálgatom én is. már megint nem jó. :DDD

(#1422) ANT válasza bandiie (#1414) üzenetére


ANT
őstag

Konkrétan melyik típus az LC Powerből? Nem kétlem, hogy sz@r, de nekem pl. ebből a fajtából kettő is van elég régóta, és mindkettő hibátlan.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1423) veze válasza ANT (#1422) üzenetére


veze
őstag

szerintem belenyúlt egy hibás darabba, ahogy én is..
az hogy ez épp LC power volt neki is és nekem is, biztos véletlen csak.
egy kollegamnak is van lc power és neki jó..
de az ami ilyeneket produkál neki, legyen akarmilyen gyártótól is , az konkrétan sz@r.. :D

[ Szerkesztve ]

(#1424) bandiie válasza ANT (#1422) üzenetére


bandiie
aktív tag

35BS3
Most épp jó!

(#1425) veze válasza bandiie (#1424) üzenetére


veze
őstag

nem tudom milyen a tápja? de ha esetleg miniDIN csatlakozós (olyan mint a pS2-es billentyüzet) akkor esetleg azt ellenörizd hogy mindig kontaktol rendesen?
mert nem sok jót hallottam azokrol. jobb a sima 12V -os tápos, nem az ilyen 12/5V-os. ráadásul ha szétmegy kapni se lehet olyat
az enyém ilyen mini Din csatis táppal volt..
de a tápja ok volt, mert világított olyankor is amikor nem működött.tehát feszt kapot..

(#1426) ANT válasza veze (#1423) üzenetére


ANT
őstag

Épp ez a lényeg, bármelyik típusból kifoghatunk hibás darabot.
Én csak amiatt írtam, mert itt már kezdett kifejlődni a "soha többet LC Power-hangulat". :K

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1427) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Üdv minden ph fórumozónak!
Panasonic TV-hez szeretnék valami nagyobb háttértárat és mivel otthon van pár kallódó vinyó (IDE 40-80 gigások, több is + sata 320gb) arra gondoltam, hogy szerzek egy külső vinyó racket/tokot/bay-t, ki hogy hívja. Mindenképp a legolcsóbb megoldás lenne a legkedvezőbb számomra. Valaki tud-e ettől az e-bay ajánlattól jobbat?

Az nem gond, hogy nincs rajta venti, tudnék rá applikálni éppen, ha szükséges lenne.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1428) veze válasza Dyingsoul (#1427) üzenetére


veze
őstag

ha szabad javasolnom.. örülj hogy nincs venti rajta..
Illetve olyasmiben gondolkozz amin nincs. mert még a csendes venti is jóval hangosabb annál, ami nincs:) na és előbb utóbb mind zajos lesz ahogy kopik..főleg a kicsik.
Legyen rendes fémháza, a belsö is legyen fém, ne műanyag alaplemezhez kelljen a vinyót rögzíteni, stb és akkor elviszi azt a hőt a vinyótól ami már sok lenne neki.

(#1429) SentryGun válasza veze (#1428) üzenetére


SentryGun
aktív tag

(#1428) veze: Bocsi, nem válasznak akartam...

Sziasztok!

Kerestem a fórumban, de nem jártam sikerrel, így:
Házi szerver funkciót tölt be otthon két WD Elments - az egyik backup, a másik media. Viszont egy félig nyitott szekrényben vannak, és a hőmérsékletük állandóan 40 fok körül mozog (HDD Sentinel).

Érdeklődnék, hogy van-e:
- árban ésszerű határokon belül mozgó (a raidsonic ~25e ajánlata egy kicsit riasztó),
- jól szellőző
- aktív, vagy passzív (inkább az utóbbi, de nem feltétel)
- kétlemezes rack (vagy 2x1 lemezes is, ha jó árban van)
- intelligens elektronikával (értem ezalatt, hogy 0 aktivitás idejére leállítja a lemezt)
amibe át tudnám szerelni őket?

Előre is köszönöm a segítséget!

VAGY: A 40 fok nem vészes, és inkább hagyjam a francba a dolgot?

[ Szerkesztve ]

(#1430) veze válasza SentryGun (#1429) üzenetére


veze
őstag

szerintem ha 40 fok.. emiatt kár lenne költeni bármire is..
persze lesz akinek más a véleménye..biztos
nekem csak tapasztalatom van.. ennél melegebb vinyóim is élnem még mindig sok évesen..(régi maxtorok)
sokkal fontosabb szerintem a 40 foknál az hogy mechanikusan soha semmi ne érje működés közben öket,, még egy becsapódó ajtó okozta közvetett rázkódás se..én mindig ezekre ügyelek legjobban
most is van olyan vinyom ami standard kb 45 fokon megy 24/24-ben és nem aggodok..

(#1431) SentryGun válasza veze (#1430) üzenetére


SentryGun
aktív tag

Köszi a gyors választ!
Ezek a vinyók is állandóan mennek (24/7), csak nagyon nem tudtam, hogy ezek a hőmérséklet adatok jók, vagy rosszak. Eddig 161 napot futottak, a diagnosztika is 100%-ra értékeli őket, de jobb félni mint megijedni. Max akkor eléjük teszek egy 4 eurós usb ventilátort, aztán ámen. :)
Fizikai behatástól szerencsére nem kell tartaniuk, a szoba legeldugottabb sarkában vannak, távol minden mozgástól.

(#1432) veze válasza SentryGun (#1431) üzenetére


veze
őstag

Nyáron rájuk borítottam egy pofásabb kartondobozt, aminek egyik oldalara egy 12 centis venti volt szerelve, egy 5v-os régi telótöltö hajtja, nem fullon de tök csendesen. A másik oldalat meg vele szemben kivágtam szinte teljesen.. Ebben a "szélcsatornában" voltak :D
és meglepően jól hűtötte:)

[ Szerkesztve ]

(#1433) SentryGun válasza veze (#1432) üzenetére


SentryGun
aktív tag

:D:D
Ez tök jó ötlet, és a kevés időmhöz mérten is megvalósíthatónak tűnik...

(#1434) rob22


rob22
csendes tag

Sziasztok!

Próbálta már valaki a CHIEFTEC CEB-2235S Rack-et 2 x 2TB-os HDD-vel dual módban?

Gyanús, hogy nem kezeli, mert ilyen firmware van a honlapon:
After firmware update up to 1.5TB HDDs will be supported!

Ez most vicc, vagy tényleg csak ezt tudja?
Vagy ez csak RAID-re vonatkozik?

(#1435) tomp


tomp
félisten

Tudtok ajánlani egy megbízható minőségi 3,5-ös fekvő racket? Laptophoz kellene amin csak usb 2.0 és 3.0 van.

(#1436) Jymboo


Jymboo
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan gondom hogy a minap vásároltam egy mobil rack-et, és a problémám az lenne hogy bele is raktam a másfél terrás vinyót amit nem lenne jó formázni hiszen elég sok fontos dolog van rajta! Eddig Asztaliban volt direktben de most laptoppal szeretném használni! Ami nem lenne gond mert usb 2.0 DE az eszközkezelő felismerte hogy külső meghajtó meg hogy usb-s ennek ellenére a partíciót nem érem el a saját gépen belül meg sem jelenik.... Kérdésem adott! Mi a megoldás, vagy vigyem vissza a dobozt és dobjam az eladó képébe? A doboz: http://kulso-haz.arukereso.hu/tiveco/tm-dx8-p42542080/

Előre is köszi minden kedves segítséget!

Üdv: Laci

(#1437) ruti válasza Jymboo (#1436) üzenetére


ruti
Közösségépítő

szia!
Lemezkezelőben nézz rá: adj neki betűjelet, vagy nézd meg, nem dinamikus kötetté van-e formázva
ha nem látja, próbálj bele kisebb vinyót
ha fentiek nem segítenek, gyors csere, és ne vegyél többé noname cuccot, mert párezerrel olcsóbb

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1438) Jymboo


Jymboo
csendes tag

Hát betűjelet adott neki a winfos, de használni akkor sem tudom sőt fel sem ismeri hogy mekkora... a kisebb 160-as vinyót felismerte hogy mekkora csak inicializálni kéne azt meg nem fogom mert ps3 vinyó... szóval marad az hogy új dobozt veszek ez meg kuka mert vissza vinni sajna már nem tudom! Dinamikus lemezt is megnéztem de sajna nem tudom eldönteni mert ugye azt sem látja a gép hogy mekkora a vinyó, csak annyit közöl velem hogy megfelelően működik meg stb stb! Ebből kiindulva sanszos hogy csak ekkora tárhelyet nem kezel a doboz, ami azért lássuk be, hogy manapság már már szánalomra méltó! ötlet esetleg még hogy mit tegyek hogy a felesleges költségeket elkerüljem? Vagy menjek és vegyek másikat?

[ Szerkesztve ]

(#1439) veze válasza Jymboo (#1438) üzenetére


veze
őstag

sokáig én is azt hittem hogy egy külső házban mi lehet rossz a tápján kívűl?.. Addig amíg én is bele nem futottam kettőbe is, amik hasonlóan viselkedtek
sharkoont vegyél, az relatíve olcsobb más "nagy" neveknél és én egyben sem csalódtam még ( három is van, olyan is ami sok éves ide-s)

(#1440) ruti válasza Jymboo (#1438) üzenetére


ruti
Közösségépítő

lehet, hogy 1 teráig kezelni fogja a vinyókat, ki ne dobd, próbáld ki 1 TB-al

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1441) Jymboo


Jymboo
csendes tag

hát én is arra gondoltam hogy egy terráig talán jó mert a 160-at simán felismerte semmi baj nem volt vele! Ennek ellenére akkor is kuka mert én nem tudok vele mit kezdeni mert próba képpen nincsen egy terrás vinyóm, csak egy a másfeles ami pedig mindenképpen kéne! szóval újat veszek ez biztos! vagy szétkapom a lapost és direktbe kötöm! :D

(#1442) karl85


karl85
csendes tag

Üdv Fórumozók!

Segítségeteket kérném.
Külső rackbe vagy drivelinnkbe szeretnék beruházni de nem tudok dönteni.
Szempontjaim rack-nél
1. kezelje a 1 Tb-nál nagyobb SATA HDD-ket
2. legyen rajta garancia min.1 év
3. kevés helyet foglaljon el
4. ne legyen műanyag az egész ház.
5. 8500 Ft ne haladja meg

kinézet termékek:
1.Thermaltake ST0017ED Silver River II
http://www.pcx.hu/termek/thermaltake-st0017ed-silver-river-ii-fekete-merevlemez-haz-75975
2. Sharkoon Rapid-Case 3.5" SATA / e-SATA HDD
http://www.pcx.hu/termek/sharkoon-rapid-case-3-5-sata-e-sata-hdd-fekete-14948
3. Sharkoon Rapid-Case U3
http://www.pcx.hu/termek/sharkoon-rapid-case-u3-4044951010394-fekete-kulso-merevlemez-haz-73256

Mi a tapasztalatok ezen termékekkel? Melyiket ajánlanátok?

vagy egy altenatíva gondolatom, hogy nem rackbe kellene raknom a hdd hanem driver linkket kellene használnom.
szempontok:
1. ua mint az előbb
+ ODD meghajtó kezelése (DVD-író és Blu-ray meghajtó) lehessen írni vele

termékek:
1. Sharkoon DriveLink 2
http://www.pcx.hu/termek/sharkoon-drivelink-15002
2.Sharkoon DriveLink USB3.0
http://www.pcx.hu/termek/sharkoon-drivelink-usb3-0-merevlemez-dokkolo-71532

tapasztalatok? vagy valami teszt a termékekről?

Előre is köszönöm a segítségeteket

az élet egy játék, nyerni nem enged.

(#1443) veze válasza karl85 (#1442) üzenetére


veze
őstag

nekem van egy pontosan ilyen mint amit 2. nak írtál
[ Sharkoon Rapid-Case 3.5" SATA / e-SATA HDD ]
csak a legjobbakat írhatom róla. nekem most 1,5 TB van benne de legjobb tudomásom szerint a 2.0 Tb -ot is kezeli
tiszta fém, passzív de igy se melegebb a vinyó benne 42-43 foknál. és E-sata csatlakozója is van, amivel 3x gyorsabban lehet másolni mit usb 2.0-val.
persez ha USB 3.0 -ban gondolkodol , hogy csak olyan kell, akkor ez nem jöhet számításba.
van egy drivelink eszközöm is, nem sharkoon, hanem no name termék, ennek ellenére már közel két éve jól működik.
Az első, házas megoldás egy komplett egység, stabil és védett benne a vinyó, míg ez utóbbi inkább a gyakran szerelgető, cserélgető, kísérletezgető ember eszköze, mert mindenféle eszközt gyorsan csatlakoztathat kipróbálhat szerelgetés nélkül. De ha egy vinyohoz tartósan kell, akkor az előző inkább
usb 2.0 vs 3.0: ha USB 3.0 van az alaplapjaidon vagy hamarosan olyat veszel, vagy ahova hordozgatni akarod majd és használni ott is van USB 3.0 akkor azt válaszd a gyorsabb sebesség miatt.
ha USB 2.0-ás eszközeid vannak és az is marad egyelőre, akkor az e-satas usb 2.0 mert e-satat ma már minden lap tud, ez is hot-swap és gyorsabb mint a 2.0
Én a sharkoon termékeket nagyon megbízatónak tartom, 3 ilyenem is van, köztük több éves ide-s is, és nagyon korrekt massziv fém darabok.

[ Szerkesztve ]

(#1444) Arcszesz02


Arcszesz02
csendes tag

Sziasztok!
Egy Wintech EX-MOB-49 - es "3.5"-s winyóm van, és az a problémám, hogy Windows 7 felismeri, de nem tudja használni. Nem talál magának illesztő programot. Amit adtak hozzá lemezt, az csak win98-hoz van.
Valami ötlet?

(#1445) Jymboo


Jymboo
csendes tag

Na.... a gondom megoldva még pedig egy új doboz formájában...
Mivel Némethonban élek így ezt már itt vettem még csak sok sem volt érte az a 20 euró! Tökéletes semmi baj vele azonnal felismerte a másfél terrát formázni sem kellett úgy működik ahogy azt mondták nekem plug and play... :P eSata is van rajta! Viszont valahol itt olvastam már hogy többeknek lassú a az USB 2.0 mert elméletileg a 400 Mb/s-el kéne hogy szaggassa a nokedlit, viszont ahogy azt olvastam volt, nekem is amikor elkezdem a másolást marha gyors aztán szépen lassan csökken a sebesség! Ennek az oka mi lehet? Tudom hogy sokan kérdezték már de ha nem gond nem szívesen böngésznék vissza 50 oldal fórum HSZ-t! ja a doboz: [link]
[link]

(#1446) ruti válasza Jymboo (#1445) üzenetére


ruti
Közösségépítő

jobb dobozt ajánlani sem lehetett volna...jó választás volt

USB 2-t felejtsd el, az eSATA a gyakorlatban hozza az USB 3 sebességét, ami több mint 3-szorosa az USB 2-ének (szekvenciális i/o-ról beszélünk)

a másolás eleje mindig gyorsabb, és szépen beáll az átlegértékre, ez normális jelenség

az USB 400 Mb/s = elméleti 50 MB/s , azaz gyakorlati 30-33 MB/sec

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1447) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

sziasztok,

kb. fél éve vettem egy 3500-s forintos, "user-manual" gyártmányú 3.5"-os külső HDD racket, amivel nincs is baj, de szeretnék egy komolyabb, minőségibb darabot. Jeneleg az ajánlott Sharkoon Rapid-Case-en gondolkozom, de van esetleg más, itthon is elérhető opció? Fontos a külső és belső minőségi alapanyagfelhasználás, hogy a külső táp külön transzformáló nélkül csatlakozzon a házhoz (a jelenleginél van egy közbeiktatott egység, úgy néz ki mint a notebook töltőknél, tudjáto a téglalap alakú), illetve, ha lehet, akkor fekvő helyzetben menjen benne a merevlemez (azt hallottam, hogy nem tesz jót, ha 1 évig fekvő helyzetben ment (megy), aztán hirtelen oldalra áll).

Előre is köszönöm! :R

Original's never fit - Socket 370

(#1448) veze válasza <MZ/X> (#1447) üzenetére


veze
őstag

én még olyan külső házat nem láttam aminél a "táp külön transzformáló nélkül csatlakozzon a házhoz " mind 12 V-ról működik és nem tartalmaz belső tápot.
De javítson ki valaki ha tud ilyenről
a Sharkoon Rapid-Case is "egy közbeiktatott egység, úgy néz ki mint a notebook töltőknél, tudjáto a téglalap alakú" külső táppal működik
A 2,5 ös házaknak nincs külsö tápja, mert azt az USB ről kapják.

(#1449) krisztian7


krisztian7
tag

hello,
szeretnék venni az xbox(rgh)-om mellé egy külső racket amit amit egy sima 250gb-os sata vinyóval használnék. nem menne sokat és a sebesség se annyira lényeg(7-10mbit körül elég), mert csak egyszer felmásolom rá a játékot és ott is marad. Ti mit ajánlanátok olcsón? használt is szóba jöhet
Wd mobil rack
noname
Coolink ez talán jobban szellőzik??
Ti mit ajánlotok?

(#1450) <MZ/X> válasza veze (#1448) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Én viszont láttam már olyan külső winchestert, ami nyilvánvalóan külső áramforássról, működik, de csak egy kis "transzformátor" volt rajta. Kb. úgy tudnám kifejezni, hogy az egyik vége megy az aljzatba, a másik vége a kábelnek meg a házba. Amim most van, és amilyet nem szeretnék, az olyan, hogy az egyik vége megy az aljzatba, a másik az átalakítóba, és az átalakítóból jön ki az a kábel amelyik a házba megy.

Original's never fit - Socket 370

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.