Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1443) veze válasza karl85 (#1442) üzenetére


veze
őstag

nekem van egy pontosan ilyen mint amit 2. nak írtál
[ Sharkoon Rapid-Case 3.5" SATA / e-SATA HDD ]
csak a legjobbakat írhatom róla. nekem most 1,5 TB van benne de legjobb tudomásom szerint a 2.0 Tb -ot is kezeli
tiszta fém, passzív de igy se melegebb a vinyó benne 42-43 foknál. és E-sata csatlakozója is van, amivel 3x gyorsabban lehet másolni mit usb 2.0-val.
persez ha USB 3.0 -ban gondolkodol , hogy csak olyan kell, akkor ez nem jöhet számításba.
van egy drivelink eszközöm is, nem sharkoon, hanem no name termék, ennek ellenére már közel két éve jól működik.
Az első, házas megoldás egy komplett egység, stabil és védett benne a vinyó, míg ez utóbbi inkább a gyakran szerelgető, cserélgető, kísérletezgető ember eszköze, mert mindenféle eszközt gyorsan csatlakoztathat kipróbálhat szerelgetés nélkül. De ha egy vinyohoz tartósan kell, akkor az előző inkább
usb 2.0 vs 3.0: ha USB 3.0 van az alaplapjaidon vagy hamarosan olyat veszel, vagy ahova hordozgatni akarod majd és használni ott is van USB 3.0 akkor azt válaszd a gyorsabb sebesség miatt.
ha USB 2.0-ás eszközeid vannak és az is marad egyelőre, akkor az e-satas usb 2.0 mert e-satat ma már minden lap tud, ez is hot-swap és gyorsabb mint a 2.0
Én a sharkoon termékeket nagyon megbízatónak tartom, 3 ilyenem is van, köztük több éves ide-s is, és nagyon korrekt massziv fém darabok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.