Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Caesarion válasza fgordon (#1250) üzenetére


Caesarion
aktív tag

én ugyanilyen türelmetlenül várom, hogy a thunderbolt terjedjen, mert a piacon megjelent egyeduralkodo [Pegasus promise] irdatlan drága és 4 bay-ra sincs szükségem, max 2-re. Lacie-tech ígérte hogy kihoz valamit most nyárra, de mély arról is a hallgatás.

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1252) fgordon válasza Caesarion (#1251) üzenetére


fgordon
senior tag

Miért várod ezt annyira? Ez Mac által támogatott formátum/cucc?

Szerintem az ereje ennek abban van, hogy 4-6 HDD ír/olvas egyszerre, ahogy néztem. 2 HDD-vel reálisan jobb RAID kártyával 200-250 mbyte/másodperc, 1.6-2gbit/sec sebességet tudsz elérni. eSata tud 3 gigát, ez nem elég számodra, a 384 mbyte/másodperc?

▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

(#1253) gabesz.1986


gabesz.1986
tag

Sziasztok!
Kérdésem lenne tud valaki olyan normális külső mobil racket mondani amibe bele tudok tenni sata és pata vinyót is? Sharkoon Rapid-Case-t néztem, egyik oldalon azt írták olyan de engem nem győztek meg.
Vagy egy másik lehetőség létezik PATA-SATA átalakító?

(#1254) ruti válasza gabesz.1986 (#1253) üzenetére


ruti
Közösségépítő

léteznek univerzális rack-ek
léteznek még univerzális dokkolók
létezik még ilyen megoldás is
ha PATA-ról SATA-t akarsz az alaplapon, kábelek nélkül: [link]

de keresgess a neten, mindenre van megoldás :))

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1255) Caesarion válasza fgordon (#1252) üzenetére


Caesarion
aktív tag

tekintve h jelen pill egy usb2.0ás csatornával szenvedek, sebesség szempontjából ganz egal volna hogy sata3 vagy thunderbolt külsö racket veszek. De ha már egyszer a gépemen van egy thunder, akkor szeretnék élni is vele - :) - de nem sürgös, megvárom míg a piac utoléri. Azért is írtam off-ba a "nyafogást" :) köszi a reply-t

[ Szerkesztve ]

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1256) turbobusa


turbobusa
senior tag

Sziasztok!

Egy éve vásároltam egy 3,5"-es 1Tb-os külső Toshiba háttértárolót, melyben egy Seagete 7200rpm-es merevlemez bújt meg.
Sajnos idővel szektorhibássá vált, így nem tehettem mást, beszereztem egy másikat, ami Wd Ecogreen wdears210-es névre hallgatott.

Átszereltem a rack-be s hallatottam, ha áramellátás alá helyezem a szerkentyűt felpörög, kigyullad a kék led, amely üzemkész állapot szimbolizál.
Viszont nem ismeri fel a Windows 7, szétszedtem, hátha valamit nem nyomtam volna jól össze, de továbbra is rejtély maradt a probléma.

Jelenlegi merevlemez 5400rpm-es, nem hinném, hogy ez befolyásolna a kompatibilitást.
Érdekes módon a régi darabbal, mely hibás szó nélkül teszi a dolgát.

Nem tudom mi tévő legyek? (Vegyek egy új házat, de akkor mi a garancia, azzal fog-e működni?)

Nagyon megköszönném ez ügyben a segítséget, ugyanis tárhely tekintetében igencsak szűkölködök már s szeretném kiküszöbölni a hibát.

[ Szerkesztve ]

(#1257) ruti válasza turbobusa (#1256) üzenetére


ruti
Közösségépítő

vsz a rack (ház) nem tud 2 terásat kezelni, hiába "nem régen" vetted, és valóban nem a fordulatszám miatt

a WD azért jól működik, miután kivetted?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1258) turbobusa válasza ruti (#1257) üzenetére


turbobusa
senior tag

1 terás az új wd is.
Sajnos nem láttam még egyáltalán működésközben, mivel nem ismeri fel a rendszer.

(#1259) ruti válasza turbobusa (#1258) üzenetére


ruti
Közösségépítő

az általad írt típusszámot még nem hallottam, és mivel kettessel kezdődött a szám, azért gondoltam WDEARS20-ra, de ezek szerint 10-esed van

természetesen belső vinyóként gondoltam, hogy jól működik-e, ezért is írtam, hogy miután kivetted

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1260) turbobusa válasza ruti (#1259) üzenetére


turbobusa
senior tag

Belsőként még nem próbáltam ki, de ma megpróbálok időt szakítani rá.
Ha ott jól üzemel, akkor leformázom, megpróbáljam még egyszer a rack-be?

(#1261) ruti válasza turbobusa (#1260) üzenetére


ruti
Közösségépítő

előbb legyen jó HD Sentinel szerint is a vinyó
ha jó, akkor a "nem ismeri fel a win" hibaleírást kell pontosítani:
Sajátgép jobbklikk/Lemezkezelő mit mutat?
HD Sentinel mit mutat?

OK, hogy a rack-ben a beteg seagate látszólag jól működik, de lehet hogy éppen tápellátás (rack AC adaptere) hiba miatt keletkeztek rajta a szektorhibák

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1262) gabesz.1986


gabesz.1986
tag

Ilyen van vkinek?

[ Szerkesztve ]

(#1263) turbobusa válasza gabesz.1986 (#1262) üzenetére


turbobusa
senior tag

[Ilyet] néztem ki, bár bőven elég lenne egy slot is, 8e forint környéki árra gondoltam :)
Ha valaki tudna segíteni ez ügyben hálás lennék! :)

(#1264) gabesz.1986 válasza turbobusa (#1263) üzenetére


gabesz.1986
tag

Ventilátoros, szóval vszínű hangos.Én inkább passzívokat nézegetek.

[ Szerkesztve ]

(#1265) turbobusa válasza gabesz.1986 (#1264) üzenetére


turbobusa
senior tag

Igazad van, eddig elkerülte a figyelmemet:)

(#1266) Henker2


Henker2
addikt

Üdv! Egy nagy problémával küzdök. Van egy 320GB-os SATA Samsung vinyóm. EZ benne volt egy külső SATA-s rack-ben. Simán kezelte a gépem. Most lecseréltem a rack-et. Az újba betettem ezt a vinyót és a következőket tapasztaltam:

A gép felismeri (64bit-es Win7 van rajta) úgy mint külső tárolót, sőt beazonosítja benne a vinyót is. A total commanderben ott az új meghajtó betűjellel, de amikor rámegyek, csak gondolkozik de nem történik semmi. A windows intézőben viszont még ezt a meghajtót sem látni. Próbáltam azt is, hogy a vinyót kivettem a rack-ből és közvetlen az alaplapi SATA csatlakozóra kötöttem. Kiválóan működik.
Érdekes, mert van egy hordozható divx-es lejátszóm és arra ha rádugom a rack-et egyből beolvassa a rajta levő filmeket. Ezen csak filmeket tárolok ugyanis. Sőt. Munkatársam laptopja is egyből felismerte a rack-et és simán tudtunk böngészni a filmek között.

A rack-en az USB mellett eSATA csatlakozó is van.

Mit csináljak most?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#1267) Directors


Directors
senior tag

Üdv!

A SATA 1 winyó ugyan úgy működik SATA 2 rackbe?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#1268) ruti válasza Directors (#1267) üzenetére


ruti
Közösségépítő

igen

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1269) ruti válasza Henker2 (#1266) üzenetére


ruti
Közösségépítő

win7 Lemezkezelő mit mutat?
belső vinyóként tehát jól látja, csak usb-n van gondja?
nem 2,5-es rack, és kevés az usb-n a tápja a Te gépeden?

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1270) Henker2 válasza ruti (#1269) üzenetére


Henker2
addikt

3,5-es rack saját adapteres. Az összes USB-re rádugva kipróbáltam a rack-et. :U

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#1271) Directors válasza ruti (#1268) üzenetére


Directors
senior tag

köszi

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#1272) ruti válasza Henker2 (#1270) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Lemezkezelő képet tudsz linkelni?

a Te gépeden eSATA-ról megy a rackben?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1273) Henker2 válasza ruti (#1272) üzenetére


Henker2
addikt

eSATA-ról nem próbáltam mert nincs kábelem

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#1274) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

A kérdésem az lenne, hogy ez a Samsung vinyó kompatibilis-e ezzel a külső rack-el?
Válaszaitokat előre is köszönöm!

Üdv,
Peti

(#1275) turbobusa


turbobusa
senior tag

Sziasztok!

Wd10ears névre hallgató merevlemezemhez szeretnék vásárolni külső mobilracket.
Fontos lenne mindenféleképpen, leendő "doboz" kezelje SATAII-es szabványt s 1 terra kapacitás ne okozzon semmiféle problémát.
Árat illetően 5-6e forintot fordítanék rá, márkásabb darabot kívánnék beszerezni.
Néztem dockos megoldásokat is, nem rosszak, sőt nagyon is tetszenek, de pont a duplája, annak az összegnek, melyet ráfordítanék.

Várom a tippeket, tanácsokat! :)

ui.: [információ a winchesterről]

(#1276) veze válasza turbobusa (#1275) üzenetére


veze
őstag

pl ez dokkolós, sata-II 1 TB os vinyóval használom és tökéletes..
argep
USB2.0-vel és eSata csatlakozással is lehet a gépre kötni. 2,5-ös 3,5 ös sata vinyókat fogad
sharkoon.. én még sharkoon termékben nem csalodtam.. három külsö házam is van ebböl a márkábol (mind más féle)
LC-Powerböl meg kettö is csere garis lett végül az árát visszakértem.. Biztos csak nekem nem volt szerencsém vele..

(#1277) turbobusa válasza veze (#1276) üzenetére


turbobusa
senior tag

Köszönöm szépen! :)
Meggyőztél, márkás termék, dokkolós ráadásul, messzemenően kielégíti igényeimet.
Holnap meg is nézem a közeli infós boltban, hátha lenne, hanem marad az Ipon.

(#1278) veze válasza turbobusa (#1277) üzenetére


veze
őstag

azé a WD vinyónál ezt vedd figyelembe.. a általad említett tipus is érintett!
de azé nem akkora gond ez, a cikkben le van irva a megoldás, gyorsan és egyszerüen elvégezhető az átállítás csak ne usb-n külső házban legyen a vinyó mikor csinálod, hanem belső, és minden más winyó legyen lehuzva az időre
nem elhanyagolható ennél a sharkoon dokkolónál az, hogy eSata csatlakozása is van a gép felé, és eSatan lényegesebben gyorsabb a sebesség mint USB2.0 -án.
gyakorlatilag olyan mintha be volna szerelve a gépbe..
szerk: még annyit hogy eSata kábel nincs a dobozban vele, csak usb, azt külön kell venned ha ugy akarod használni, az kb 700 Ft

[ Szerkesztve ]

(#1279) turbobusa válasza veze (#1278) üzenetére


turbobusa
senior tag

Sajnos semmim nem támogatja még az eSata-t, így maradok a régebbi szabványnál.

(#1280) ruti válasza balpeter04 (#1274) üzenetére


ruti
Közösségépítő

"kompatibilis", de nem a legjobb párosítás:
1.) az usb 2-es korlát miatt
2.) a nevében benne van ugyan, hogy "cool", de nem szerencsés 7200-es vinyót beletenni, bár használati módtól függő, hogy a melegedés fog-e valós gondot okozni

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1281) ruti válasza turbobusa (#1279) üzenetére


ruti
Közösségépítő

asztali PC-d van?
mert akkor semmi különleges "szabvány támogatásra" nem kell gondolni, hanem egy egyszerű hátlapi kivezetést kell szerezni hozzá, és máris van eSATA-d :))

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1282) turbobusa válasza ruti (#1281) üzenetére


turbobusa
senior tag

Elfelejtettem írni, hogy laptophoz vásárolnám, sajnos nincsen külön pci slot.
Közben vettem egyet s eszközöknél megjelenik, de nem látja a sajátgép sem a totalcommander, mit tegyek, hogy működésre bírjam?

[ Szerkesztve ]

(#1283) turbobusa válasza turbobusa (#1282) üzenetére


turbobusa
senior tag

Biosban megnéztem s látja :)

(#1284) Egon


Egon
nagyúr

Adott egy ilyen mobilrack, benne egy 2 TB-os, 5400 RPM-es Samsung vinyó.
A minap másoltam rá eSATA porton keresztül többszáz GB-nyi adatot, és azt vettem észre, hogy rettenetesen melegedett. HDSentinel szerint, 50 fokra ment fel a hőmérséklete. Az oké, hogy ilyesmi ritkán fordul elő, de ettől még problémásnak érzem.
Tudtok ajánlani olyan megbízható rack-et, amiben nem fő meg ennyire a vinyó, és van rajta eSATA csatlakozó is (USB3 nem szükséges)?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#1285) turbobusa válasza Egon (#1284) üzenetére


turbobusa
senior tag

Aktív hűtéses megfelelő?
Mennyi pénzt áldoznál rá?

(#1286) Egon válasza turbobusa (#1285) üzenetére


Egon
nagyúr

Jó lenne, ha nem lenne aktív hűtése (vagy max. olyan, ami tényleg nagyon halk).
Ahogy nézem az árakat, olcsón úgysem úszom meg...:( Ergo az ár nem elsődleges szempont (ha már lúd...).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#1287) turbobusa válasza Egon (#1286) üzenetére


turbobusa
senior tag

Veze kolléga ajánlott nekem egy Sharkon-t, ami dokkolós, van esata csatlakozó is rajta.
Nem panaszkodott semmire.
Először én is ilyet szerettem volna venni, de nem kaptam, tehát, ha van rá lehetőséged ezt vedd meg, mivel 5-6e forint közt van s elég sikeres széria.

ui.: Formázom jelenleg a merevlemezt, remélem frankón fog üzemelni.
Meddig tart kb egy terra formázása? (nem gyorsként csinálom)

[ Szerkesztve ]

(#1288) Egon válasza turbobusa (#1287) üzenetére


Egon
nagyúr

Ez nem rossz megoldás, és viszonylag olcsó is. Csak az az egyetlen problémám vele, hogy nem nagyon szeretem ha függőleges helyzetben üzemel a vinyóm...:(

Szerk: az elég sok idő, emlékeim szerint 2-3 óra...

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#1289) turbobusa válasza Egon (#1288) üzenetére


turbobusa
senior tag

Ez drágább, viszont fekvő helyzetben van benne a merevlemez s fémházas, jó hőlevezető.
Csatlakozók terén pedig ugyanazt nyújtja.

Választhattam volna a gyorsformázást, mondjuk így biztosan jól megoldja a procedúrát. :D

[ Szerkesztve ]

(#1290) Egon válasza turbobusa (#1289) üzenetére


Egon
nagyúr

Az oké, hogy fémház, de a jelenlegi rack-em is fémházas, mégis megfő benne a vinyó...:(
Gyakorlati tapasztalat érdekelne, a paramétereimnek megfelelő házak vonatkozásában...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#1291) turbobusa válasza Egon (#1290) üzenetére


turbobusa
senior tag

Sokan írták, hogy "hűvösen" tartja a vinyókat.

(#1292) turbobusa


turbobusa
senior tag

Wd10ears merevlemezem mai nap folyamán 44fokra ment fel, sajnos nincsen hűtés a külső házban, így hajlamos nagyobb hőmérsékletet felvenni másolás vagy valamilyen más igénybe vétel során.
Hd Sentielel mértem, ami sokak szerint pontos adatokkal szolgál.
Milyen hűtést javasolnátok? Ideális hőmérséklet mennyi lenne nyugalmi és munka közbeni igénybevétel során?
Személy szerint én 8-12 centis hűtőventilátorra gondoltam, melyet megcsinálnék 220v-ra, ha lenne rá ilyen lehetőség.
Várom az ötleteket ez ügyben!

(#1293) veze válasza turbobusa (#1292) üzenetére


veze
őstag

szia!
látja már a sajatgép és a TC? remélem jó már!
én még nem tapasztaltam ilyet hogy a beletett eszközt ne lássa.
44 fok az még nem gáz, emiatt nem kell aggódnod, én 50 foka alatt nem aggodom, bár nem szokott 45 foknál több lenni egy vinyóm sem.
Amiatt hogy áll a vinyó vagy fekszik, szintén nem aggódnék, mert tökmindegy. a lényeg hogy NE mozgassa senki müködés közben.
ne legyen pl tintasugaras nyomtatóval közös polcon, asztalon mert az a fejet rángatja és rezgést generálhat ( én legalabbis ilyesmire is ügyelek)
A szabadon álló dokkolóban valamivel jobb a hűtés mint egy zárt külső fémházban.
neklem van egy ilyen is ebben 42-44 fok a vinyo ha folyamatosan használom passzív módban.
220 voltrol hajtott ventillátor.. erre is van ötletem, mert a 30fokos melegben a NAS-t és a rádugott külsö vinyók passzív hűtését meg akartam támogatni..
egy helyre pakoltam öket és egy akkora kartondobozzal leboritottam ami alá elfértek.
Lidlböl hoztam :D
ki vannak rakva egy raklampra nálunk és aki akar válogat belőle vásárlás közben. van aki abban viszi pénztárhoz is a cuccát..
A doboz egyik oldalát annyira kivágtam hogy egy 12 cm-es ventillátor tudjon befujni, a vele szemben lévö oldalat meg kivágtam, csak kb 2 cm keretet hagytam a szélén hogy a merevségét megörizze. a ventillátort meg egy régi 220voltos telefontöltöre kötöttem..egy ilyen ventillator kb 50-100 mA-t vesz fel egy telotöltö meg 220V/ 5V-300-700mA teljeítményt tud leadni, szóvak böven kiszolgál több ventit is akár
5Volton forog a 12-es ventillator ami így abszolut csendes halk, és a doboza alatt lévö cuccokat egyöntetüen hűti miközben átfujja a levegöt a dobozon:)
Még régebbi telefontöltök között volt olyan is (nekem pl egy alcatel töltö), ami 12 voltot ad le nem 5voltot, azt is kiprobáltam, de elég az 5 volt is. Így is megmozgat a doboz alatti "szélcsatornában" annyi levegöt hogy jótékony hatással bír a dolgokra:)
ha valamelyik vinyot mozgatni akarom , csak egyszerüen felemelem addig a dobozt..
hogy ne legyen annyira "fapados" a dolog be lehet szépen ragasztani, kinek mi tetszik:)
ha meg megunjuk egyszerüen ki lehet dobni:D tudom ez eléggé "egyszerű" megoldás viszont bárki könnyen megvalósithatja egy két órahossza alatt. venti meg egy hasznalaton kivüli telótöltö kell csak. az meg akad szinte minden házban.Le kell vágni róla a csatlakozót és rákötni a ventire. ha nem jo a forgésirány akkor forditsd meg a rákötést.
ezzel a módszerrel a fentebb linkelt zárt passzív sharkoon házban az ecogreen samsung vinyó 32-34 fokos, miközben egész nap seedel. a dokkolóban lévö meg kézzel tapintva is érzödik hogy 40 fok alatt van, ebben a melegben is(nincs klima a szobában)

[ Szerkesztve ]

(#1294) turbobusa válasza veze (#1293) üzenetére


turbobusa
senior tag

Szia!

Köszönöm szépen a gyors segítségedet!
Sikerült beüzemelnem a merevlemezt, most visszaszereltem a szektorhibásat, adok lementése miatt.
Megcseréltem a két hdd-t, most 29-30fokot mutat a WD10EURS-ra, biztos melegedni fog még a késői órákban.
Remélem a fémház valamivel hidegebben tartja.

Másik tokban 44fok fölé nem ment, sajnos műanyagból készült, így hajlamosabb melegedni.

Hűtést illetően jelenleg szoba venti teljesít szolgálatot a déli órákban, mikor legnagyobb a hőség.
80wattos, szabályozható magasság, öt fokozat, tehát elég disznó csak hangos. :DD
Nem értem egyébként, mert tegnap, mikor 42fokra melegedett a plastic ház, rásugároztam a ventit 10-20percig és tiszta hideg volt már az egész tok, de még mindig 40fokot jelzett Hd sentiel.
Előtte mikor nem volt adott a hűtés, szabályosan lehetett érezni, bizony meleg.

Lényeg a lényeg 42-44fok fölé nem szokott menni, mikor meleg van s igénybe van véve.

szerk.: 15-20 perce van bedugva, nem használtam még s fel is ment 34fokra :)

[ Szerkesztve ]

(#1295) Egon válasza turbobusa (#1294) üzenetére


Egon
nagyúr

ui.: 15-20 perce van bedugva, nem használtam még s fel is ment 34fokra

Az teljesen normális. Nekem a gépben levő vinyók is felmennek 34-35 fokra idle állapotban, aztán amikor egy órán át másoltam rájuk többszáz giga adatot, akkor a hőmérsékletük 37-38 fokos volt csak...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#1296) veze válasza turbobusa (#1294) üzenetére


veze
őstag

45 fok alatt én nem aggodnék a höfok miatt, most is azt mondom
a külsö fémházakkal kapcsolatban.. ott is vannak eltérések.. fontos hogy a fémház alatt a keret amire erősitjük a vinyót.. miböl van.. nekem van egy olyan régi (még PATA) hogy fém ugyan a külsö ház de müanyag a belsö keret..és szinte semmi höt nem vezet át a rácsavarozott vinyótól, inkább "elszigeteli" azt fémháztól, pedig elektronikus szempontból semmi jelentösége. Inkabb azon a kb15x22 cm-es fémlemezen sporoltak a gyártáskor:(

80W-os szobai venti.. az durva:D

(#1297) Alex91


Alex91
félisten

Raidsonic IB-111StUS2-Wh dokkolom most kaptam meg. Kiprobalni majd kesobb tudom, de az elso benyomasok:

1. Van a csomagban eSATA kabel is!

2. Bar a design nagyon Apple-os, de sajna az anyagminoseg, osszeszereles minosege meg se kozeliti az Apple-et :(.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1298) mobbo


mobbo
senior tag

hi, wdtv live-hoz keresek külső rack-et, 3.5-es 1.5TB-os wd caviar green (WDC WD15EADS-00P8B0) vinyó menne bele,
külsőre valami olyan kellene, mint a wd mybook live és társai,
ilyesmit tudtok esetleg?
köszi!
:R

(#1299) ruti válasza mobbo (#1298) üzenetére


ruti
Közösségépítő

igen, a WD-nek nincs rack-je, ellentétben pl. az Icy Box-ékkal, akiknek van a médiaplayer-ükhöz design-ban illő rack

azért íme egy book design, de vsz nem ilyet szeretnél :B

ebből az enermax-ból a tiszta fekete verzió

vagy

ez a Thermaltake még elmehet a book design helyett, a maga lekerekített vonalaival

amúgy vegyél egy WD book-ot, és teljes lesz az összhang, add el a szóló vinyód

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1300) tibyg


tibyg
csendes tag

Üdv!
Lenne egy kérdésem.Van egy CooLink merevlemez házam.

Na most erre az van írva hogy a 3,5" SATA merevlemezek támogatása.
Én találtam a neten egy 2TB-os SATA3-as vinyót elég jó árban,csak azt nem tudom,hogy a 3,5" SATA merevlemezek támogatottságba beletartozik a SATA3-as vinyó is?
Egészen pontosan ezt szeretném megvenni bele:
Seagate 2TB 64MB SATA3 ST2000DL003 merevlemez

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.