Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:45

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) Pro!Petya válasza Grózi (#12200) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Dehogynem! Ameddig a dobozában van ... :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#12202) Grózi válasza Pro!Petya (#12201) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ott a pont!! ;]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#12203) Floyd80 válasza Create. (#12199) üzenetére


Floyd80
addikt

Aha látom, ezzel tuti hűvös lesz a radi elől, enyém is, pedig csak oldalról szív be levegőt. Meg ha teljesen lerakod a ház aljáig a radit, akkor lehet felülre még egy kicsi venti befér vagy fordítva, nálam egy 12-est még betudtam rakni felülre, de végül kivettem.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#12204) BogyóBP válasza Grózi (#12202) üzenetére


BogyóBP
addikt

Ez elég baj, gondolom akkor ilyen szempontból a vizhűtése se az. Akkor lecseréltem egy Kraken X72 re abban még eddig nem csalodtam. Mondjuk eddig csak M22 es volt, de annak a ventijét le lehetett úgy halkitani hogy kb semmit se lehessen hallani, bár tartok attól hogy azon is 4pines venti lesz amit nem tudok majd alaplapra kötni csak a pumpára.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#12205) Speed® válasza #16258048 (#12194) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ebben nem lennék biztos, refurbished cuccnál maga a gyártó is megvonhatja. 6 év esetében is esélyes, hogy 12+60 a felállás, de ott legalább biztosan helytáll a gyártó a kötelező jótálláson felül.

(#12206) Create. válasza Floyd80 (#12203) üzenetére


Create.
addikt

Amúgy ezzel a ház cserével elgondolkoztattál, mert a giga aorus rtx2060 supert egy nzxt h500i házba be tudnám rakni a riser kártyába, így nem takarná le az asrock x570 steel legend chipset ventijét se. Na mind1 van kb 1 hónapom gondolkodni rajta, de lehet az nzxt h500i + kraken x62 lesz, megtetszett nagyon ez a fehér fekete ház, csak ebben a színben jelenleg nincs szinte sehol raktáron, remélem ez majd változik addig.

[ Szerkesztve ]

(#12207) Grózi válasza BogyóBP (#12204) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A jótól az a gyári venti(mind mindegyik) is messze van,de a Corsair-nél nagyságrendekkel jobb.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#12208) Floyd80 válasza Create. (#12206) üzenetére


Floyd80
addikt

Már az 510-es széria megy, egy kicsit finomítottak rajta, pl. az üveget könnyebb levenni, nem kell csavarozgatni (aki sokat pakolászik benne, ez sokat számít), USB 3.1 Gen 2-compatible USB-C.

https://www.alza.hu/nzxt-h510i-feher-d5655118.htm?layoutAutoChange=1

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#12209) Create. válasza Create. (#12206) üzenetére


Create.
addikt

Osztottam szoroztam és lehet inkább nem veszek kompakt vizet, ezt a házat nem cserélem le inkább. Esetleg azt meg tudnád mondani, hogy mugen 5 rev.b-t ha lefújom matt feherre/feketére az ront a hűtésen? Mert ha teli pakolom pl akasa venommal a házat még az is csak 25ezer, nem 40 és lehet nem nyerek a vízzel sem annyit hőfokban, és tuning mentes gép lenne a cél majd. Mert az nzxt ventikre is azt olvastam, hogy cserés a hang miatt, az meg még plusz 15ezer lenne kb. + a ház csere, ami megint vagy +10-15ezer lenne.

[ Szerkesztve ]

(#12210) Kolbi_30 válasza Create. (#12209) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Romlani fog valamennyit ha fested

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#12211) Create. válasza Kolbi_30 (#12210) üzenetére


Create.
addikt

Ez elég szomorú hír akkor. Nincs toronyban egy normális se, ami tetszene és hűt is ennyit és beférne a házamba. A cooler master masterliquid 240l meg elég karcsúnak tűnik, pedig arról szívesebben eldobnám a ventiket, mint az nzxt krakenről.

[ Szerkesztve ]

(#12212) Kolbi_30 válasza Create. (#12211) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nekem egy M22 van de nem hallom a hangját... Evvegi prémium öl veszek x62 szerintem az is halk lesz

De szerintem, kapható matt fekete torony.

[ Szerkesztve ]

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#12213) Create. válasza Kolbi_30 (#12212) üzenetére


Create.
addikt

Kapható, de az vagy gyengébb mint a mugenem vagy 160mm-től magasabb, vagy kitakarja a ram slotot. Szerintem én is eltolom ezt az egészet az év végi prémiumig aztán majd visszatérek rá. Még a toronyhűtős topikban megkérdezem, hogy mennyi romlásra lehet számítani.

[ Szerkesztve ]

(#12214) #16258048


#16258048
törölt tag

sziasztok, segitseget szeretnek kerni egy Kraken X52 tulajtol, csokiert sorert, koszonetert, cserébe!

Az a problémám, hogy nincsenek meg a Krakenemhez tartozó kábelek, és rendeli szeretnek az NZXTtol újjakat, de ehhez fel kell mutassak egy papírt a vásárlásról, ami persze sajnos már niincs meg, mert használtan vettem itt hardveraprón.

Aki tudna ebben segiteni, nagyon megkoszonnem, oriai segitseg lenne. privatban keressen meg.

(#12215) Floyd80


Floyd80
addikt

Még a múltkori hsz-hez: https://prohardver.hu/tema/kompakt_vizhutes/hsz_12176-12176.html

Csak érdekességnek, X62, Ryzen 3600 és MX4.

középre pötty:

[kép] [kép]

Három pötty: SOC, CPU meg az üres sarokba.

[kép] [kép]

X vastagon:

[kép] [kép]

X vékonyan:

[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#12216) jaffa 2843 válasza Floyd80 (#12215) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ebből csak annyit lehet leszűrni, hogy van ahol keveset tettél rá. A felhordási metódus nem számít, amíg elég anyag van rajta és kellően sok a leszorítóérő. Mindezt ideálisan sík IHS és coldplate mellett.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#12217) Floyd80 válasza jaffa 2843 (#12216) üzenetére


Floyd80
addikt

Sajnos pontos mérésekre nem volt türelmem a radik ide-oda pakolás közben, de olyan egetverő különbségek nem voltak játék alatt vagy semmi. Ami fura, hogy a középső pötty nem középen terült el, többször is próbálkoztam vele. Amúgy nekem úgy tűnik ez a kis réz blokk jobban feszül a kupakra, mint a korábbi toronyhűtő (AROM14).

Na mindegy, a két AIO szépen hazavágja ennek a háznak szellőzését, top VGA és front CPU a kompromisszum.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#12218) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hali! Kraken x62-ön van alapból paszta? Érdemes le szedni róla ha van egy Kryonaut thermal grizzly-s pasztám? Illetve elég ha csak a procira nyomok vagy legyen a krakenen is és úgy tegyem egymásra? :R Jah és mire kell figyelni egy ilyen AIO-nál? Olvastam ilyet,hogy kimegy a levegő belőle azt meg kell várni stb? Érdemes pár percig maxon futtatni? Amugy ház elejébe lesz állítva (h510).

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#12219) Pro!Petya válasza AsakuraDave (#12218) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Persze hogy van rajta alapból. Ha van Kryo akkor cserélném rá mindenképp.(szeméyszerint lekenem a kupakot is vékonyan és a pumpát is minimálisan).
Levegő ügyben , beszerelés előtt átmozgatod hogy a radi legyen feljebb, talán kicsit megrázni is érdemes a pumpát ekkor.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#12220) AsakuraDave válasza Pro!Petya (#12219) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Köszi! A sima H510-et vettem ehez nincs smartdevice ,ettől független a kraken menni fog ugye? :F :B

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#12221) Hikvision


Hikvision
senior tag

Üdv Mindenkinek!

Adott egy DeepCool Castle 240 V2, ezeknek a leírásban általában nem változtatható fordulatszámot írnak, viszont a Z390-F alaplapon az AIO csatira van kötve a pumpa, aminek a fordulatszámát gyönyörűen tudom változtatni 600-2500rpm között, és így a hangja is teljesen jó, illetve a hűtése is frankó, mert be van profilozva hőmérséklet szerint.

Viszont valahol olvastam, hogy ezeknek a kompakt AIO-knak nem tesz jót a fordulatszám szabályozása, ez most hogy van akkor pontosan?

Köszi.

20 éve a PH-n.

(#12222) Pro!Petya válasza AsakuraDave (#12220) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Persze az aio ettől függetlenül menni fog, minden ami kell hozzá azt tartalmazza a csomag.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#12223) Pro!Petya válasza AsakuraDave (#12220) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Annyi még lemaradt hogy a lapodon legyen legalább 2 db internal usb, mert ennyi kell neki!
(az én lapomon csak egy volt szval be kellett szereznem hub-ot hozzá)

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#12224) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

Sziasztok!
ARCTIC Liquid Freezer 240 (4 ventis verzió + AM4 keret) 22,5K+keret
ARCTIC Liquid Freezer 240 II (2 ventis verzió ) 22,5K
Melyik éri meg jobban? Nekem személy szerint az I-nek jobban tetszik a kinézete, az II-en bazári az a pici "VRM Hűtő" ventillátor, na meg több venti jár hozzá, de kell venni külön AM4 keretet.
Ryzen 5 3600X-et hűtene.
Ti melyiket vennétek?
Vagy akármi hasonló árban, ami minőségi.

Linkek
[I-es verzió]
[II-es verzió]

[ Szerkesztve ]

(#12225) Speed® válasza zsida.kornel (#12224) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az LF240 első verziója vastag radis, a ventik viszont cserések rajta, ha totál csendet akarsz. Én személy szerint ezt venném, ha már AIO, bár a CPU nem feltétlenül indokolja, egy léghűtés féláron (pl. Brocken Eco Advanced) csendben megoldaná.

(#12226) zsida.kornel válasza Speed® (#12225) üzenetére


zsida.kornel
tag

Elég pici a házam, szóval nagyobb hűtők nem férnek be igazán, valamint hosszú távra tervezek, lehet később kap majd másik procit, és akkor sem szeretnék nagyon hűtést cserélni.
Amúgy én úgy olvastam hogy mindkettő 38 milis radiátorral van :Y .

[ Szerkesztve ]

(#12227) AsakuraDave válasza Pro!Petya (#12223) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Köszi :)
Fuu hát rengeteg időm elment vele. Életem első AIO buildje :D Meg ez a ház is jó,el lehet tökölni órákat a kábelezéssel. Ma már nincs időm meg energiám semmihez,hogy tesztelgessem de elsőre indult a gép pedig kompletten át kellett raknom egyik házból másikba és régen mindig volt valami hiszti utána...
Remélem nem lesz gond idővel. Pumpát nem a sima cpu fanhoz kötöttem hanem aminél írva van a "pump" is(Asrock x470 Taichi) meg a radin lévő két ventit összekötöttem a AIO "fejével" a másik 2 venti most még le van szedve azokat nem tudom lehet alaplapba kötöm vagy érdemes lenne azokat is az AIOba dugni? Ezt a NZXT CAM progit igy is tudom anélkül az "okos" kütyü nélkül is használni nem?
Radiátoron a ventik úgy vannak,hogy az NZXT felirat van elöl tehát ahol a "rács" van az van kontaktba a radiátorral. Így most azt érzem ha mögé teszem a kezem,hogy hideg levegő megy át rajta,ez jó így? A másik kettőt hátulra és felülre hogy kéne tegyem szerintetek? Nem igazán vágom ezeket hogy mitől lesz intake meg exhaust bár elvileg most akkor a radiátoron intake-ként vannak fent de ha ugyan úgy teszem fel a másik kettőt csak azok a házbol kifele "intake"-elnek akkor az exhaust? :B :B :B

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#12228) Pro!Petya válasza AsakuraDave (#12227) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Persze, működik a Cam smartdevice nélkül is. ;)
Intake az az oldal ahol áramlik be a levegő a házba, ezt megoldhatod Push -ba (betolod) vagy Pull-ba (beszívod) rakott ventikkel. Exhaust az az ahol távozik a benti meleg levegő. A ház kialakításától függően lehet ezekből több is.
Leírasod alapján akkor most pushba van a radiátoron a venti , így gyakorlatilag a kinti friss levegőt küldöd (tolod) be a házba a radin keresztül. - Teljesen jó.
A maradék kettőt (gondolom házventik) azokat meg rakhatod hátra és fentre exhaust-ba.
Ha az aio-ra kötöd be őket akkor ugy fognak üzemelni mint amik a radin vannak , vagy dughatod a lapodba is és akkor vezérelheted külön őket.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#12229) AsakuraDave válasza Pro!Petya (#12228) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Igen igen jelenleg így van beszerelve. Ma beszerelem a maradékot is, köszönöm :R :R :R :R

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#12230) laychi válasza zsida.kornel (#12224) üzenetére


laychi
veterán

Ahol az I. verziót linkelted,ott is a II van jelölve a bluchip oldalán,csak rossz a kép az árukeresőn. A zérójelben lévő cikkszám ACFRE00046A is ezt mutatja.
A régi generáció már rég nem kapható.

[ Szerkesztve ]

(#12231) DJZoliboy


DJZoliboy
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek melyikkel járnék jobban egy i9 9900K procihoz?
Kraken X72 vagy egy Noctua NH-D15?

Köszönöm! :)

(#12232) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Sziasztok.

Látom kijött az LF240 II, nekem az első verzió van.
Ahogy nézem a teszteket a kis venti 20C' -ot javít a VRM hűtésen....
Szerintetek érdemes lecserélni a garis LF240-et és megvenni ezt?
Köszi :))

(#12233) alázógyík válasza Cobrusz (#12232) üzenetére


alázógyík
őstag

Az a baj, nincs olyan teszt, ahol mind a kettő szerepelne.
Ez az új.

(#12234) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Sziasztok! Adott egy fél éves corsair H80i játékvíz. Eddig nagyon meg voltam vele elégedve, egy delidelt 8700k-t hűt, hibátlanul. Viszont az elmúlt 1-2 hétben hallom, hogy gép indításnál csörög benne a víz, mintha levegős lenne. Víz folyást sehol nem látok, ugyanúgy hűt. Küldjem vissza gariba, vagy ez még nem akkora hiba. Egyáltalán hogy a fenébe tud ez fellevegősödni?

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#12235) Cobrusz válasza alázógyík (#12233) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Igen megnéztem már minden tesztet én is meg videót is.....
De szimpatikusnak tűnik, és nem is lett drága :B

(#12236) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Ha már itt tartunk... Tudna valaki jó hűtőt ajánlani ebbe a házba [link] , előre? Van ott a honlapján egy robbantott rajz, miszerint hova mi hova fér be. Én előre szeretnék egy 240-est idővel. A fent említett corsair h80i-t váltaná. Ami légyeges, hogy hosszú csövek kellenek, mert messze van a cpu a front panelhez képest, aztán ha igényesen akarom, hogy kinézzen, akkor az kell. Valaki segítene? Olyan is elég lenne amihez nem jár venti, úgy is cserélném.
Hogy legyen elképzelés róla, ebbe menne... Egyébként gyárilag nem írja, de azon is filóztam, hogy az aljába rakom bele. Oda két 12cm-s ventit ír, de szerintem simán beférne, mert a jelenlegit is be tudtam rakni, pedig ez duplaventis. Bármi ötletet elfogadok, de a tetejére és az oldalára nem akarok rakni, mert nem hiába üveg, azt akarom, hogy látszódjon a cucc, nem akarom kitakarni. Köszi a segítséget

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#12237) DJZoliboy


DJZoliboy
aktív tag

Valaki erre?

#12231

(#12238) Johny26


Johny26
tag

Sziasztok. :) Életem első aio hűtőjét most vettem meg.(Cooler master ml 120 tuf) Szeretnék tanácsot kérni hogy az alaplapon(Asrock b360m pro4) hová kell dugni a pumpát és a ventilátort? Valamint a bios-ban kell vagy érdemes e valamit állítani hogy csendes de hatékony legyen a hűtő? Előre is köszi :R :B

(#12239) --HARDCORE-- válasza DJZoliboy (#12237) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

9900K léghűtéssel 2019ben?
Remélem ezzel a válasz is megvan. ;)

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#12240) #65537792 válasza --HARDCORE-- (#12239) üzenetére


#65537792
törölt tag

Hidd el sokan vannak még akik inkább léget használnak mint zúgó, szörcsögő játékvizet. :R

Én a dark rock pro 4-et simán rátenném. :U

(#12241) DJZoliboy válasza --HARDCORE-- (#12239) üzenetére


DJZoliboy
aktív tag

Köszi!

Akartam kérdezni a zajt, h a játékvíz nagyobb zajt csap mint egy Noctua?

(#12242) ericdrawen74 válasza DJZoliboy (#12241) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Kettőt is használtam egyszerre, vga + cpu, csendesek, ha megfelelő méretűt veszel és beállítod a ventiket.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#12243) DJZoliboy válasza ericdrawen74 (#12242) üzenetére


DJZoliboy
aktív tag

Köszi!

Akkor az X72 se csap nagy zajt játék közben igaz?

(#12244) AsakuraDave válasza DJZoliboy (#12243) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Kb minden kraken AIO hang-teljesítmény bajnok így én személyszerint ajánlom bármelyiket,igaz még csak pár napja van meg az x62-őm. De pl gamernexus videói alatt is tisztán látszik ez,igaz ő valamiért nem kedveli az nzxt márkát és inkább mondja azt hogy egy corsair jobb mert tud 2500rpm-et de mellé 6000dba-t.... :C

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#12245) --HARDCORE-- válasza #65537792 (#12240) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

De ők sokan vajon mind a létező leggyorsabb procit veszik? ;)
Emaitt inkább a víz felé hajlanék. (Ha a kinézetre is igényt tart)

Az más kérdés, hogy jóval többen vannak akik örülnek ha jut 160-250 ezer Ftjuk gépre. Na ott már valószínűleg többen maradnak a léghűtésnél.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#12246) Dany007


Dany007
veterán

Üdv,

Nem tudok dönteni kompakt vízhűtés és léghűtés között.

Első körben Dark Rock 4 Pro-t néztem ki, de brutál nagy darab, meg persze rálóg a memóriákra.
Aztán megláttam az NZXT M22-t. :)

Árban még jobb is, mint a DR4 és, ahogy láttam a teszteket, teljesítményre is fej-fej mellett vannak.
Egy R9 3900X-et kellene hűtenie (105W TDP), extrém tuning nélkül.

Munkára lenne a gép, ezért az elsődleges kérdésem, hogy mennyire megbízható mondjuk egy M22? Vagy úgy általánosságban ezek a kompakt vízhűtések? Mert napi 12-18 órát fog menni a gép átlagban. De nem ritka, hogy egy héten át sincs kikapcsolva a gép. (napközben dolgozok, este + éjjel renderelek, és újra)

Sose volt még vízhűtésem, sima léghűtés esetében ha bármi gond lenne, hallom a kerregést (bár még sose volt), és legrosszabb esetben a ventit kicserélem. De a vízhűtés kicsit összetettebb.

(#12247) Exodion válasza Dany007 (#12246) üzenetére


Exodion
aktív tag

M22 -t nem ismerem de nálam eddig valamennyi kompakt vízhűtő 24/7 ment... soha nem volt gondom egyikkel sem (ne is legyen, mert nem akarnék azért szabadságot kivenni :DDD ).
Kezdtem x52 -vel a Z170 chipseten de meguntam a sz**ást vele, azt követte a corsair h115i v2 amit nemrég untam meg mert a ló***t fogok 93 programot fenntartani és lett egy ML240R RGB ami AURA kompatibilis csak éppen egy i5 -öt stock -on nem igazán tud kordában tartani (76c spike -ok) szóval ezt most fogja váltani egy Castle 360EX.
Vegyél olyan gyártótól ahol ha ereszt állják a károd. NZXT, Corsair, Cooler Master, Fractal Design, GamerStorm mind kárpótolnak ha nem csak új GPU-t akarsz és te vágod gallyra a hűtést.

[ Szerkesztve ]

(#12248) Kolbi_30 válasza Dany007 (#12246) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nekem is M22 van. Valahol megtalaltam régebben, hogy 95 W TDP ig ajánlott. Szerintem egy nagyobb testvérét válaszd. Ha szinte mindig fullon fog járni a procid.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#12249) Dany007 válasza Kolbi_30 (#12248) üzenetére


Dany007
veterán

Köszönöm! Ezt nem tudtam.
Csak olyan teszteket láttam, ahol nagyjából a DRP4-gyel volt egy szinten.
De már én is láttam róla olyan tesztet, ahol nagyobbat ajánlottak.

@Exodion:

Köszönöm neked is. Így már azért megnőtt a bizalmam a dologban. :)

(#12250) Dany007


Dany007
veterán

Kraken X52 lesz végül.
Remélem elég lesz a 3900x alá. Elvégre húzni nem akarom... 105W-ot csak elvisz, ez már nem a kisteső M22 és nem is az X42. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.