Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:45

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13002) Floyd80 válasza #98320896 (#13001) üzenetére


Floyd80
addikt

Még telepítés előtt érdemes felrázogatni egy kicsit vagy fullon járatod a pumpát kicsit, hátha akkor eltűnik.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#13003) mihione válasza MontyCrew (#12999) üzenetére


mihione
őstag

Szerintem mukodokepes lehet a dolog,csak blokk utan celszeru a radi majd megint blokk es radi sorrendet kovetni es valamelyik radi utan tenni a tartalyt,talan igy lenne a legjobb a pumpaknak meg hoelvonas szempontbol is,de lehet ez nagyon kesze kusza csovezessel jar.Ha feljebb gorgetsz en egy radival bovitettem a rendszert,raktam be kepet is.

En ugy veszem eszre egyre tobb az aio mokolas,regebben nem igazan olvastam h sokan csinaltak volna.

bot:Sorban lenne a legjobb,esetleg ha a T eloszto egyik veget lezarnad es csak sima 90 fokos csatikent hasznalnad?Talan ez stabilabb megoldas mint a csore cso,es ha ugyesen meg tudod oldani meg esztetikusabb is.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#13004) bot1978 válasza mihione (#13003) üzenetére


bot1978
senior tag

Rútnak rút, de inkább sorba kötöttem csőre cső menetes bilinccsel. Nem mertem kockáztatni. Meghúztam izomból, rendben van csak hát nem szép ez a csavaros bilincs. Mindegy, egyelőre megteszi.

(#13005) MontyCrew válasza mihione (#13003) üzenetére


MontyCrew
senior tag

a 2 külön radiátor megmaradna, mert hely hiáyában csak így fér el, és a radi kivezető lenne mind2 oldalról a tartály bemenője. :R

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#13006) mihione válasza MontyCrew (#13005) üzenetére


mihione
őstag

Sztem igy teljesen korrekt :)

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#13008) Kaci84


Kaci84
őstag

Hali, mit gondoltok vagy van-e tapasztalat a Cryorig hűtőkkel kapcsolatban? Pl. A40, de bármelyik. Léghűtőknél úgy hallottam, hogy igen jók, illetve videók képek alapján tényleg viszonylag minőséginek tűnik. Elég jó árban van, 37-38-ért megy.

(#13010) MontyCrew


MontyCrew
senior tag

Még1 kérdés lenne, Az AIO-m jelen esetben Enermax Liquimax III rendelkezik egy rgb-s pumpával, valamint egy rgbs ventivel, amiknek ILYEN a csatlakozója. Nekem van egy Phanteks gépházam, amiben szintén van egy LED amihez van egy vezérlő gyárilag, Annak viszont ILYEN csatlakozói vannak. A kettőt össze tudom hozni valamilyen formában, hogy tudjam ugyan úgy kezelni 1 gombbal?

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#13011) mihione válasza Kaci84 (#13008) üzenetére


mihione
őstag

Nekem egy szetbontott a40 ultimate van,ennek eleg vastag a radija 38,5 mm.Levegosen vettem de a pumpa reszet nem probaltam,ranezesre amugy nem rossz a minoseg,bar eleg nagy a pumpa haz,illetve ha nem hasznalod a kis vrm ventit rajta akkor eleg csunya leveve.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#13012) superecneB


superecneB
őstag

Sziasztok
Gondolkozom azon, hogy beruházom egy kompakt vizes rendszerre ezzel kapcsolatban két kérdésem merülne fel.

A fizikai beépítéssel kapcsolatban a házam tetején van 2x120mm ventiket fogadó hely. Ide tervezném bentre vagy kintre rakni.
Tartok tőle hogy nem biztos van elég hely a gephaz teteje és az alaplap között hogy beférjen. Itt milyen ráhagyassal merjek?
xigmatek Asgard (pro)

a másik kérdés pont ezzel kapcsolatos amennyiben bentre nem fér el úgy ezek a kompakt rendszerek megbonthatóak hogy a csöveket ki tudjam vezetni és a gephazon kívül a tetőre vezetni?

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#13013) abridabri válasza superecneB (#13012) üzenetére


abridabri
veterán

"ezek a kompakt rendszerek megbonthatóak hogy a csöveket ki tudjam vezetni és a gephazon kívül a tetőre vezetni?"
CLC (kompakt ) close loop cooler ,tehat zart rendszer ,nem bonthato . Csak garivesztessel es kokanyolassal ;)
Egyebkent egyszeru ,fogj egy vonalzot es merd le mennyi helyed van az alaplap/ramok folott. Eleg ,ha a radi elfer . A ventiket tudod a haz tetejere kivulrol is rakni ,hisz a haz hatuljan van 2 gumis nyilas ahol ki tudod vezetni a ventikabeleket.

(#13015) superecneB válasza abridabri (#13013) üzenetére


superecneB
őstag

Köszi szépen pont erre voltam kíváncsi!

(#13016) MrTwister


MrTwister
őstag

Sziasztok!
Szeretnék váltani a mostani 1700x-emről egy 3900x-re plusz alaplap is upgradelve lenne Giga X370 Aourus Gaming 5-ről Asus Crosshair VIII Herora és a gyári légemet ami Dark Rock Pro 3 leváltanámn egy AIO-ra, mivel úgy olvasgattam, hogy a Ryzen 9 nagyon forrófejű. Sajna csak játékvíz jöhet szóba, rendes vízzel nem tudok foglalkozni. Ezt a két versenyzőt láttam a legjobban neten tájékozódás után: [link] illetve [link] Melyiket ajánlanátok inkább amelyik minőségi celsius fokokban mérhető javulást hoz nyáron is? Esetleg egy harmadikat ajánlotok? Látom garancia 5 év a Krakenre, 2 év az Arcticre, emiatt kellene aggódnom? Melyik a jobb, minőségibb termék? Nem szeretném ha szétáztatná a víz az új konfigom! :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#13017) Speed® válasza MrTwister (#13016) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Maga a 3900X nem fűt durván, bármelyik felsőházi lég lehűti annyira, amennyire az AIOk. Utóbbiból mondjuk max. egy 240es LFIIt próbálnék ki rajta, a 360asok nem hoznak érdemben többet, csak árban extrák. Mindegyik gondozásmentes, ugyanakkor bármelyik lehet hibás..de ha ettől tartasz, inkább maradj légen :U

(#13018) MrTwister válasza Speed® (#13017) üzenetére


MrTwister
őstag

Az a helyzet, hogy annyira már nem idegenkedem tőle amióta a videókártyám gyárilag az és imádom, hogy mindig hűvös: EVGA 1080 FTW Hybrid. Már lassan 3 éves és még eddig nagyon jól szuperál a hűtése(azért kopp-kopp)! Amúgy 280-ast akartam csak az nem kapható: [link] Mindenhol csak megrendelésre írja. 240-est kevésnek mondják a Zen2-es topikban, így azt nem merem. Kraken viszont nagyon tetszik kinézetre+az RGB is nagyon bejön rajta borzasztó izléses persze nekem csak egyszerű piros lenne rajta, semmi villogás mert az engem idegesítene, de akkor is nagyon mutatós, csak kicsit drágállom pl. az X72-t, bár akkor elég lenne az x62 is bőven ugye? ;)

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#13019) Floyd80 válasza MrTwister (#13018) üzenetére


Floyd80
addikt

A széria nemrég frissült, a kijelző lett modernebb, alzában már kezd elfogadható ára lenni. Mondjuk tavaly vmi 38ért vettem a X62-őt, na olyan már nem lesz. :)

https://prohardver.hu/hir/frissitette_az_nzxt_a_kraken_szerias_aio_hutoit.html

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#13020) Speedy007


Speedy007
őstag

Sziasztok! azt szeretném kérdezni hogy nem horror áron milyen vízhűtést ajánlotok? Jelenleg egy Be quiet ! Shadow rock slime-t használok egy MSI Vampiric msi mag vampiric 011c házban egy ryzen 5 2600 és egy 2060 super társaságában. Ha nem keringetem a levegőt a házban 60 + a hőmérséklet de ha mind a 4 ventilátort hadra fogom jelentősen nő az zaj. rendszer hűtő ventilátorok Be quiet pure wings 2. Korában volt egy cooler master liquid 120 azt rá raktam de kiderült a pumpa be fosott az állás idő alatt mert szörcsögött egy párszor de komolyabb játék alatt verte a 70-t. előre is köszönöm a tanácsokat

(#13021) Floyd80 válasza Speedy007 (#13020) üzenetére


Floyd80
addikt

A 2600 nem olyan forrófejű, hogy AIO kelljen hozzá, amíg volt 2600X-em egy ARO-M14 szépen lehűtötte alacsonyy RPM-en. Persze a kompakt alig foglal helyet a proci környékén, könnyebb ott átfújni a levegőt, de radiátor miatt át kell gondolni a szellőzést.

De érdemben szerintem nem lesz változás, mert a VGA ami az esetek többségében befűti a házat, annak a hűtését kellene átgondolni szerintem.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#13022) MrTwister válasza Floyd80 (#13019) üzenetére


MrTwister
őstag

Irtózat jól néz ki ez az AIO, de az ára! NZXT Kraken X63 280mm-es 75 ezer pengő! Jajj Mamám! :O :)
Vagy ez is nagyon királyul néz ki: Persze ízlések és pofonok. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#13023) Floyd80 válasza MrTwister (#13022) üzenetére


Floyd80
addikt

Zöld takonynál 55. https://www.alza.hu/nzxt-kraken-x63-d5770122.htm?layoutAutoChange=1
----
Aprón van fenn egy X62 bontatlan.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#13024) MrTwister válasza Floyd80 (#13023) üzenetére


MrTwister
őstag

:R Ufós nem rossz ajánlat tényleg. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#13025) Sebibalu válasza MrTwister (#13022) üzenetére


Sebibalu
őstag

Nagyon jó kis hütö, ML140 ventikkel. És halk is :) Igaz én cseréltem Kraken X73-ra mert a tripla radi jobban áll a házhoz nekem :)

(#13026) Speed® válasza MrTwister (#13024) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Aprón megleled sok garival 40ért, ennél többet nem ér, de ennyiért nem rossz vétel, ha mindenképpen AIOznál.

(#13027) MrTwister válasza Speed® (#13026) üzenetére


MrTwister
őstag

:R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#13028) milszab


milszab
senior tag

AIO-nak talán az az egy előnye hogy 1(-2-3) ventivel megoldott a proci hűtés és a ház szellőztetés nem? Mer ha van egy jól szellőző házad tényleg mind1 mit raksz fel. Én is szemezek ezekkel de csak az elején leírtak miatt.

(#13029) koko52 válasza milszab (#13028) üzenetére


koko52
veterán

Azért a VGA-t érdemes tolni alul és felül 1-1 előlapi ventivel, meghálálja. Illetve így túlnyomás keletkezik és az AIO venti is hatékonyabb.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#13030) milszab válasza koko52 (#13029) üzenetére


milszab
senior tag

Nálam a vga felől van kivágva a ház lyukakkal telibe, szal játék alatt sem megy 65fok fölé sosem. Illetve idle 30fok(msi 1070). :)

(#13031) koko52 válasza milszab (#13030) üzenetére


koko52
veterán

Nekem az általam írt megoldással 54-56C (GW RTX 2060 GS)

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#13032) frelife válasza Speedy007 (#13020) üzenetére


frelife
aktív tag

Én ez alatt nem vennék AIO-t ARCTIC Liquid Freezer II 240.
[link]
Ha valaki ennyit nem ad ki az csodát ne várjon. Akkor vegyen léghűtést. Haza beszélek,mert nekem ez van, és fél éve hibátlanul megy. De tény a léghűtés ha nem is hatékonyabb egy szinten,a meghibásodás nulla az AIO-hoz képest.

(#13033) Floyd80 válasza frelife (#13032) üzenetére


Floyd80
addikt

A Kraken ventik helyett pont ilyeneket tettem rá, olcsó és csendes.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#13034) Lordus


Lordus
senior tag

Lehet buta kérdés, de inkább mégis felteszem:

Vettem egy Liqmax III 240-es rendszert.
baromira tetszik, nagyon szépen teszi a dolgát. irtó csendes és hideg a proci vele. (mondjuk kicsit átalakítottam, mert a 120-as ventik helyett 140-est tettem rá, de az egyik 120-as is bekerült a házba, így arról is tudok nyilatkozni, hogy halk.)

A kérdésem arra vonatkozik, hogy a gyári specifikáció a pumpára 3100-as fordulatot ír, a ventikre pedig 500-1700-at.
Ez ugye nem azt jelenti, hogy a pumpát csak 3100-on szabad használni? lejjebb vehetem a pumpa fordulatát alacsony cpu hőmérsékletnél, igaz?
a leírás ugye csak a 3100-at említi, ezért kérdezem. nem szeretném tönkretenni azzal, hogy kisebb fordulaton megy a pumpa - mondjuk nem hinném, hogy ez rövidítheti az élettartamát, de inkább megkérdem...

köszi!

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#13035) Grózi válasza Lordus (#13034) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Persze,de 60 % alá nem mennék.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#13036) Lordus válasza Grózi (#13035) üzenetére


Lordus
senior tag

koszi, pont igy van beallitva, 1700 korul van a min fordulat.
azt nem akartam, hogy kap valami aramot, de a kozegellenallas miatt meg epphogy nem porog fel, csak kinlodik :)

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#13037) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Sziasztok!

Gondolkozok egy 240-es AIO beszerzésén egy Meshify C házba. Bár legtöbben inkább lebeszéltek róla, de inkább itt is érdeklődök. Szóval max 30 ezret szánnék rá és egy R5 3600-et hűtene(később majd váltok 8 magra) az említett kompaktabb házba. Ennyiért csak a LII 240 értelmes választás vagy van más is? Egyáltalán van értelme foglalkoznom vele vagy vegyek egy top léget? Load lehet egy kis hangja, de idle legyen csendes.

(#13038) Lordus válasza csucsbicep (#13037) üzenetére


Lordus
senior tag

nekem a liqmax iii-as van, nagyon tetszik.
igaz, hogy véknyabb a radiátor, de ez sem rossz!
és 3 év gar van rá, ami nem hátrány.

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#13039) Speed® válasza csucsbicep (#13037) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Lehet a 280as is beférne, de ami biztos, az a 240es verzió. Rendben van a radija, viszonylag jók a gyári ventik, blokkon jól jöhet a VRM venti, igazából ha már AIO, ez ajánlott. Más kérdés, hogy léggel olcsóbban megvagy (8 mag esetén is) és biztosan halkan..de ezt tudod. Van jó oldala a kompaktnak is nyilván, mérlegelni helyetted nem tudok :)

[ Szerkesztve ]

(#13040) csucsbicep válasza Speed® (#13039) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Felülre 240-es max, előre meg 360-as. De 30k-ig nem nagyon kell válogatni. Tetszenek a házban az AIO-k képek alapján, nekem meg TG oldalas házam van. Meg ilyenem még nem volt. A másik meg, hogy a top léghűtések már nagyon nagy bordával rendelkeznek és összenőnek a vga nyákjával és a fél lapot kitakarják. Ami méretben még tetszik az a DR4.
De, ha sok a baj és a szívás az aioval, akkor maradok a légnél.

(#13041) Floyd80 válasza csucsbicep (#13040) üzenetére


Floyd80
addikt

"De, ha sok a baj és a szívás az aioval, akkor maradok a légnél." A beszerelés, áthelyezés körülményesebb, meg tisztítani a radiátort, utóbbit mondjuk egy pumpával átfújom.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#13042) frelife válasza csucsbicep (#13037) üzenetére


frelife
aktív tag

Ryzen 3700x-et hűt nálam egy Liquid Freezer 240. idle max 30 fok, játékok alatt max 60 fok.Nem biosban hanem állítjuk be hanem pl. Al suite 3, vagy Ryzen master-el. [link]
csendes, konkrétan nincs hanjga, szépen dolgozik, bőven elég akármire. ajánlott hűtő ha AIO-ban gondolkozol, ami viszont van, vétel után tessék gyakran ránézni, nem szivárog e, nem cicereg e. Nálam teljesen csendben van,más panaszkodott. A hiba azért már ezeknél is minimális.
Azért azt tudni kell a ryzent ajánlott alul feszelni és ugy betenni boostba/OC. igy tuti nyerhető egy jó hőfok, persze ehhez a ház sem elhanyagolható.

(#13043) Speed® válasza csucsbicep (#13040) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem több, mint eddig. A kompakt méret gagyi pumpával jár, ami nem a maximális élettartam jegyében lett méretezve, így ha gond van, az ezzel szokott lenni, ezért ajánljuk a minél több gari kergetését. Folyás/blokkelrakódás gariidőn belül nem jellemző szerencsére, a kezdeti pimpes plexiblokkos próbálkozások többnyire kihaltak, max. a médincsájníz szettek lehetnek bajosak.
Én amennyiben TDP nem indokolja, légpárti vagyok, jól szellőző tágas házban az gondtalan, max. a szerelhetőbb beltér miatt lehet jobb egy AIO, ~azonos árat feltételezve teljesítmény/hangban aligha (járt pár nálam is azért, ill. most is épül egy oldtimer bővített AIOval, de csakis a VGA miatt kellett beadnom a derekam, a GTX690 nem viccel OCval ;p).

(#13044) bundaska


bundaska
aktív tag

Sziasztok!

Vásároltam egy Arctic Liquid Freezer II 240 AIO rendszert. Az lenne a kérdésem, hogy az alaplapon (MSI Tomahawk Max) van egy olyan csatlakozó, hogy PUMP Fan 1. Viszont az Arctic oldalon lévő leírás szerint a CPU FAN1 aljzatba dugtam be a csatlakozót. Ha ezt én átrakon a PUMP FAN1 re, bármilyen probléma lehet? Tudom, bagatell kérdés, de gondoltam csak felteszem, megnyugtatás képpen :)

Köszi a válaszokat is előre.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#13045) Lordus válasza bundaska (#13044) üzenetére


Lordus
senior tag

nekem is tomahawk max lap van, liqmax 3 vizzel.
en a pumpat a pumpfanra, a ventiket meg a cpufanra dugtam.
szerintem egyebkent esetunkben nincs jelentosege, max annyi, hogy ha nagyobb epitett viz lenne, akkor az aramfelvetelek miatt kell a csatik 'erosseget' figyelembe venni.

sajnos sehol nem irjak, hogy pl., a cpufan mennyi ampert tud, most nekem 4db p14 pst pwm van rajta. birja. ;)

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#13046) frelife válasza bundaska (#13044) üzenetére


frelife
aktív tag

a gyártó! a cpu fant javasolja. nekem azon van.

(#13047) bundaska válasza Lordus (#13045) üzenetére


bundaska
aktív tag

Köszi a választ, marad így akkor :D. Utólag már sajnálom, hogy nem jártam jobban körbe, hogy RGB-s legyen a vízhűtés is, de jó lesz, ezt nem fogom eladni kb. 10 óra használattal jóval olcsóbban ezért :D

#13046 frelife:

Marad azon, köszi neked is :)

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#13048) Lordus válasza bundaska (#13047) üzenetére


Lordus
senior tag

aaa, a tied jobb! vastagabb a radi!
de nekem csak ez fert be, szo szerint 1millimeterrel lehetne vastagabb, utana mar nem ferne el...

a liqmax 3 epp odafert, es 3ev gari van ra.

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#13049) bundaska válasza Lordus (#13048) üzenetére


bundaska
aktív tag

Igen, azt olvastam, hogy vastagabb a radiátora, meg ajánlott vétel is volt és itt is rákérdeztem, ezért maradt ez.
Viszont nekem is óriási mákom volt, mert hasonló házba nem fért be ez a hűtés (igaz másik alaplappal), nekem is pár mm van a radiátor és a pumpafelfogatás között.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#13050) csucsbicep válasza Speed® (#13043) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Köszi mindenkinek a helpet. Még nem döntöttem aio vs lég között. Amúgy az olcsóbb 240-es aiok pl. ID-Cooling FROSTFLOW X 240 mennyivel hitványabb, mint az említett Arctic? Ventit amúgy is cserélnék, mert van itthon 2db P12. Illetve még egy kérdés, hogy inkább előre vagy tetőbe érdemesebb tenni a radiátort?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.