Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:45

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) kicsiogre válasza Speed® (#11799) üzenetére


kicsiogre
tag

Gondolom 3 pinest nem tudnék alaplaprol szabályozni ezért nem ajanlott rárakni.

(#11802) Speed® válasza kicsiogre (#11801) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Lapja válogatja, a legtöbbön van hybrid aljzat, kérdés mennyire lehet belenyúlni a vezérlésbe.

(#11803) Yany válasza Yany (#11771) üzenetére


Yany
addikt

Wow, 3 nap alatt ide is ért a Noctua szett, amit rendeltem. Gyerekek, ez durva azért. Mindenre gondoltam volna, de hogy ennyire lejöjjön egy _ventilátorról_, hogy prémium, eddig ezt el nem tudtam volna képzelni. Pedig volt már tőlük egy 14-esem pár évvel ezelőtt, de valahogy ez túltesz rajta. A csomagolás, a tartozékok, az anyaghasználat, nagyon komoly. Arról hallottam már, hogy mindenféle spéci megoldással (pl. a lapátok kikevert anyaga) elérték, hogy extrém közel kerüljön a venti széle a kerethez anélkül, hogy hőtágulás miatt összeérjenek üzem közben, de ennek ismeretében is meglepett mennyire közel is van, félelmetes. Ha készítek videót a Ryzenről, ahogy összerakom (ez a terv, ezen a csatornán lesz, ha jut rá időm), akkor tuti kap egy félperces sessiont benne maga a venti is.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#11804) Speed® válasza Yany (#11803) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ennyi pénzért még sört is hozhat :) Egyébként valóban nem rossz darab, csak felezni kellene az árát sallang nélkül (talán a redux), aztán még én is vennék 2dbot.

(#11805) Devid_81 válasza Yany (#11803) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nemtooom miert, de valahogy nalam is bevallt a Noctua ;] :K :DDD

...

(#11806) Yany válasza Devid_81 (#11805) üzenetére


Yany
addikt

Az a két picike nagyon tetszik ott alul! :DDD És még azt hittem, hogy én estem túlzásokba.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#11807) Devid_81 válasza Yany (#11806) üzenetére


Devid_81
nagyúr

A ket picike "sajnos" csak barnaban kaphato, deee a szerepuk annyi, hogy probaltam friss levegot betolni veluk a hazba, mert ugye nekem minden a VGA 280-as radijan keresztul kap "huvos levegot"
Szoval jah, mindent elkovettem, hogy legyen levego, igy azok ketten nagyon kellettek oda :DDD

Ok lennenek amugy: Noctua NF-A6x25 PWM
:B

Szerk: itt mar latszodik "felul nezetbol is" epp tegnap szereles kozben csinaltam uj kepeket a geprol, tesomknak kuldtem el csak eddig, de azok szetrohogtek magukat, es kozoltek velem, hogy valoszinuleg ventilator elvono kurara kell majd menjek :DDD

[ Szerkesztve ]

...

(#11808) Speed® válasza Devid_81 (#11805) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

LoL :DDD A ventik árából rendes vized lehetne kb. :o

(#11809) Devid_81 válasza Speed® (#11808) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ha''t egy kicsit lehet tultoltam :DDD
Igazsag szerint az a terv majd kesobbre, hogy lebontom az eisbear 360-at meghagyom a radijat fenntre, oda mar van ventim is, elore rakok egy vastag 360-as radit push-pull-ban, ehhez kell meg 2x1200RPM-es venti, aztan az egeszet osszeepitem egy nagy vizkorre...termeszetesen lesz vagy 8db extra ventim majd a vegere :D
Most jelenleg hagyom az egeszet ahogy van, majd akkor ha fejlesztek vagy ilyesmi, mert a jelenlegi konfigot elbirja ez a sok jatekviz is, meg lusta is vagyok mar, es lassan full szegeny is, mert elment minden penzem ventikre :DDD :B

...

(#11810) Speed® válasza Devid_81 (#11809) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Persze nálam is vannak bajok, de én léghűtésben tolom fullban a kretént :)
Ventikre viszont nem szeretek sokat költeni, de azért van "pár"..ha eladnám az összes feleslegest, valószínűleg kijönne egy all-inclusive hosszú hétvége :DDD

(#11811) Yany


Yany
addikt

Ezek mennyire jók?

Jut eszembe, a Thermalright cuccai már kaphatók egy hete, de még senki nem tesztelte volna? :U Pedig nagyon kíváncsi lennék rájuk, léghűtésben mindig is a top voltak.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#11812) jaffa 2843 válasza Devid_81 (#11809) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Vékony radira felesleges a push-pull. Vastagon már érhet valamit talán. :K Viszont fontos összehangolni őket.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#11813) Devid_81 válasza jaffa 2843 (#11812) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Erdekessegkeppen en a VGA-t most Push/Pullban hutom, kb 3-4 fokkal huvosebb a VGA tole mint sima push-ban.
Masik meg az, hogy muszaj volt igy megoldani itt ebben a helyzetben, mert kell a hazon belul a "friss levego"
Es ugy vettem eszre, hogy azert igy eleg nagy legmozgas tud am lenni hazon belul ezzel a setup-al. :K
Ha jol sejtem Te arra gondoltal legfokeppen, hogy majd ha atepitem akkor nem biztos, hogy kell a push/pull vekony radinal. :)

Jelenleg egyetlen darab alaplapi venti csatirol hajtom oket egy DeepCool Fan Hub Control 4PWM FH-04-el, igy remelhetoleg nagyjabol azonos fordulaton porognek mind. :)

...

(#11814) mihione válasza Devid_81 (#11807) üzenetére


mihione
őstag

Hat ez rendesen ki van maxolva :D mar csak akkor lehetne meg durvabb ha a pcie felfogatokhoz tennel pici ventit ahol res van ;]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#11815) Floyd80 válasza Devid_81 (#11813) üzenetére


Floyd80
addikt

Hali, ugyanilyen házban most tervezem a VGA vizesítését. Kb. hány fokot nyertél a gyári hűtésen? Elég lehet a 120-as radi is? A G12-ről azt írják, hogy jól hűti a VRM részt, tettél rá valami bordát vagyy csak levegővel?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11816) Devid_81 válasza Floyd80 (#11815) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nalam a VGA 75-78c atlagrol 42-45c most.
Viszont en hasznalok 141FPS cap-et Rivatunerbol, szoval nagyon sok altalam jatszott jatekban csak malmozik a VGA es huvosen megy, 40 fokot se eri el neha. :)
De ahol megy 99% folyamatosan ott 48-51 fok kozott megy a VGA max OC meltett ez nalam 126% TDP (330W)
Vegig raktam ramsunikkel a VRM-et es a memoriakat is, nem mertem a veletlenre bizni azt sem :N :DDD
Ezenkivul szerintem jot tesz neki ha nem csak a VRM oldal van hutve a ventivel hanem a pumpa tuloldala is, raadasul nekem a VGA-n ott is van egy sor VRM+memoria chipek is, es oda mar nem igen menne a levegobol amit az egy szem 92mm venti csinal egymagaban.

120mm radival kezdtem en is anno, ott 50-60 fok kozott lesz majd a VGA terhelesfuggoen, push/pull felepitesben kb minusz 3-4 fok is lehet az eleteres, ha van lehetoseged talan erdemes elgondolkodni egy kis radinal a push/pull setup-ban :K

...

(#11817) Floyd80 válasza Devid_81 (#11816) üzenetére


Floyd80
addikt

Köszi, ezek jó hírek, mert egy kicsit barkácsolni kell majd, hogy a G12 felmenjen (a bracketet valószínű fel kell majd aprítani :) ) és pár fokért nyilván nem erőltetném. :) Meg nekem kisebb amúgy is a kártya, lehet, hogy totál overkill lesz a 2060-on. De ha a gyári ventiket ki tudom lőni ezzel, akkor már megérte. Nem mondom, hogy elviselhetetlen játék alatt, de azért jobb lesz hang nélkül.

De most nézem, hogy a kinézett M22 nem kompatibilis a saját szarjukkal, X-est nem fogok ezért venni.

Ezek közül?

Compatibility - AIO Liquid Coolers NZXT
Kraken X72, X62, X52, X42, X61, X41, X31, X60, X40
Corsair
H105, H110, H90, H75 (CW-9060015-WW only), H55, H50 (CW-906006-WW only)
Thermaltake
Water 3.0 Riing RGB 360, 280, 240, Red 280, 140,
Water 3.0 Ultimate, Extreme S, Extreme, Pro, Performer
Water 2.0 Extreme, Pro, Performer
Antec
KUHLER H2O 920V4, 620V4, 920, 620
Zalman
LQ-320, LQ-315, LQ-310

25-nél többet nem adnék, H55 pl? THERMALTAKE Water 3.0 meg 21 eFt.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11818) salvation


salvation
aktív tag

Sziasztok! Kompakt vizhűtés vásárlás elött állok 6700k szeretném hűteni ezt a két AIO hűtést néztem ami teszik
ENERMAX Liqtech 120X és THERMALTAKE Water 3.0 120 ARGB Sync Edition --ki melyiket ajánlja vagy ha van más az is jó vagy 240-es ha jobb a hűtése --árban kb 30k szánnék rá :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#11819) HIJ


HIJ
őstag

Sziasztok!

Nemrég beszereztem egy Coolermaster ML360r -t. Nem vagyok otthon a kompakt vízhűtésben, mert előtte épített volt, viszont már nem volt kedvem/időm szórakozni vele az új konfigban. Szóval az lenne a kérdésem, hogy mennyire normális az ha van némi levegő hangja? Rendszerint induláskor hallom ezt a "kutyorgást", aztán mintha csendesülne...

(#11821) robogos10


robogos10
aktív tag

Szép estét üdv mindenkinek :)
Van köztünk olyan valaki aki már szerelt kompakt vízhűtést?
hogyan lehet légteleníteni?
Radiátort cserélek 120 ról 240re minden más marad!
AIO kompaktom van!
Valami megoldás esetleg tipp? :)

(#11822) EncinoMan


EncinoMan
csendes újonc

Sziasztok

Egy lepa exllusion 240-est használok másfél éve. (igaz sokszor állt napokig hetekig a gép) A karbantartásával kapcsolatban kérdeznék mivel nem zárt rendszerű (és még színezett is a folyadék benne) érdemes-e lecserélni időnként a folyadékot, illetve átmosni újratöltés előtt (valahol desztillált vizet olvastam)
illetve mivel érdemes pótolni a gyári folyadékot (a mellé adott tartalékból elég sokat kellett felhasználnom az utántöltésre... (folyás nyomot sehol nem láttam rejtély hova tűnt a víz) meg meg is szűnt a probléma a legutolsó koppig töltés óta nem csökken a folyadékszint
De egy teljes töltést már nem fut ki a saját. (és valami piros színű kellene helyette)

Előre is köszönöm a segítséget.

(#11823) Vaskobak


Vaskobak
csendes tag

Szevasztok..

Azt szeretném megtudni hogy Enermax LIQFusion 360 menyire meg bízhatok vagy inkább NZXT Kraken X72 jobban járnák.
Köszönöm... :R

Vaskobak

(#11824) Speed® válasza EncinoMan (#11822) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha gond van a hőmérsékletekkel, lehet lerakódás a színezék miatt, szóval az átmosás nem feltétlenül rossz ötlet. Oldószerrel a tömítések miatt nem jó nekiesni, de a vizes topikban kapsz rá tippet valószínűleg, arra is, mivel célszerű tölteni.

Az utántöltési igény viszont para, zárt rendszerben a fogyás szivárgás nélkül kizárt..nézd át alaposan, ugye itt egy átdizájnolt Triton az alap, abból meg elég sok játszott szökőkútat sajnos :S

[ Szerkesztve ]

(#11825) Yany válasza Vaskobak (#11823) üzenetére


Yany
addikt

Mivel a LiqTech II-esről több helyen is fura dolgokat olvastam/láttam (lerakódások vadi úk cuccokban is), én az NZXT felé mennék inkább.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#11826) KatiNéni


KatiNéni
csendes tag

Üdv!

Lenne egy olyan kérdésem!! Adott egy Cooler Master Masterliquid ml240l rgb AIO vízhűtés! Aida stress teszt alatt R5 2600x el 70-80 fok között mozog a hőfok ami én kicsit sokkalok! Ahogy megy a cpu hűtés halani lehet kis csörgő hangot mintha levegős lenne a vízhűtés redneszer... vagy szarakodik a szivattyú? Kérdésem az lenne valakinek van e ilyen és milyen hőfokon dolgozik? Tapasztalatokat megosztanátok az jó lenne!

Köszönöm! :R

YEAH BUDDY..... LIGHT WEIGHT BAAAABY

(#11827) Speed® válasza KatiNéni (#11826) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

TCTL vagy TDIE értéke ennyi?

Csörgés ~normális, ha a pumpa nem a kör alsó pontja, hanem pl. fronton van a radi.

(#11828) KatiNéni válasza Speed® (#11827) üzenetére


KatiNéni
csendes tag

Fronton van a radi és fent a csövek... Mik azok a TCTL vagy TDIE érték? Hol tudom megnézni? teszek fel képet...

[ Szerkesztve ]

YEAH BUDDY..... LIGHT WEIGHT BAAAABY

(#11829) Speed® válasza KatiNéni (#11828) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ez esetben a körből a levegő bejut a pumpába, ne csodálkozz a csörgésen. Borítsd hanyatt a gépet tesztre, megszűnik.

Mivel látsz ilyen hőmérséklet értéket? HWiNFO pl. külön írja mindkettőt, Tdie a valós, Tctl az X rizsáknál +offsetelt érték, hogy jobban seregjen az ez alapján vezérelt hűtő, ami által hűvösebb üzem és magasabb boost érték áll be.

(#11830) KatiNéni válasza KatiNéni (#11828) üzenetére


KatiNéni
csendes tag

YEAH BUDDY..... LIGHT WEIGHT BAAAABY

(#11831) KatiNéni válasza Speed® (#11829) üzenetére


KatiNéni
csendes tag

Aida64 el csinálom a stress tesztet és ott mutat ennyi hőfokot! Melyik irányba hanyatt? :DD

[ Szerkesztve ]

YEAH BUDDY..... LIGHT WEIGHT BAAAABY

(#11832) KatiNéni válasza KatiNéni (#11831) üzenetére


KatiNéni
csendes tag

Lefektetem csendes vissza felállítom csörög... rosszul lenne betéve a radiátor?

YEAH BUDDY..... LIGHT WEIGHT BAAAABY

(#11833) kicsiogre válasza KatiNéni (#11832) üzenetére


kicsiogre
tag

Hello, ugyanilyen hűtöm van csak a ház tetején vana raditator , géptisztitáskor mikor elfektetem hogy jobbam hozzáférjek utánna van egy hangja aztan ennyi, mondjuk én a ventilator vezérlést álitottam 40 foknál 50% 50 foknál teljes fordulat ebben a brutal hőségben igy jo a vram is hűvösebb igy. Télen csendes üzemmodba voltaka ventik sokszor megis ijedtem hogy elromlott olyan csend volt. Szerintem nagyon jo hütö nekem tetszik.Ja szeretem ha minnél hüvöseb a gép lehet mar tulzásba esek néha de hát vigyázok rá

[ Szerkesztve ]

(#11834) Floyd80 válasza Devid_81 (#11816) üzenetére


Floyd80
addikt

Hát nálam valami nem stimmel, mert 66 fokra ment fel tegnap a kártya 26 fokos szobában full pumpával, ez a saját hűtőhöz képest 4-5 fok, mondjuk cserébe csendes. H55 120-as víz, csak hátra ért el a kábel, meg intake-re tettem, ahogy a Corsair javasolta, kryonautot tettem fel X-be.

Neten mindenki ilyen jóval 60 fok alatti loadokról számol be, sokkal kisebb házakban.

Illetve a ram, vrm sünik is szépen lepotyognak, a ragasztó amit a merlin küldött alig ragad, pedig letisztítottam mindent.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11835) Devid_81 válasza Floyd80 (#11834) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nalam az MX4 hozott -6 fokot a Thermal taknyok helyett :K
Az osszes tul hype-olt Thermal Grizzly egy kalap fingot nem er. :(
Van aki azt mondja roluk jok, csak nagy a szoras kozottuk...nagy a szoras?!Tehat neha nivea kremet kevernek bele, neha meg fogkremet? ;] :DDD
Felejtsd el azt a pasztat, rakj ra MX4-et, vagy MX2-t akar ha van a kozelben.
Plusz erdemes a push/pull-on elgondolkodni, eleg sokat tud segiteni.
De akar csak ha sima push-on van a venti is tud hozni 2-3 fokot a pull-hoz kepest

Erdemes megnezni ezt a tesztet, valoban nem mindegy, hogy az a bizonyos venti hol van :N

Szerk: Sekisui Japan ragacsot raktam en a ramsunikre, az osszes fenn van meg, azota raadasul nem egyszer takaritottam is mar a gepet magas nyomasu levegovel, de a VGA-t mindig ovatosan messzirol fujom at amugy is, nem akarom letakaritani a ramsuniket :N :DDD

[ Szerkesztve ]

...

(#11836) Floyd80 válasza Devid_81 (#11835) üzenetére


Floyd80
addikt

A pasztás topikba már írtam, hogy kenni se lehetett a Kryo-t az adott spatulával, összement az egész és rögtön be is száradt, felét dobhattam ki. Van még egy kis MX4 is, majd megpróbálom azzal.

Ebben a videóban is 53 fokos a kártya, ez alapján tettem fel a 2060-ra is, ráadásul ezen bentről meleget húz a radira. Még azon gondolkozom, hogy az nvidiás műanyag keret a GPU körül probléma lehet, de az mondjuk egy síkba van a chippel, lehet hogy tényleg a paszta. Mivel barkácsolva van, lehet hogy nem pontosoan fekszik fel, de elvileg középen van és a paszta is "jó" nyomot hagyott. A gyárival kicsit 60 fok körül volt, csak nem volt időm hosszabban tesztelni, mert közben leesett a ram borda, aztán törölhettem is le.

[link]

Így sikerült felrakni:

[link]

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11837) Speed® válasza Devid_81 (#11835) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A Kryo nem is jó erre, ill. nem is ajánlott 24/7re, csak olvasni kell a témában. A Hydronaut ellenben kiváló kence, jól terül és mérhetően jobb az MX4nél is, szóval hozza a számokat.

(#11838) KatiNéni válasza kicsiogre (#11833) üzenetére


KatiNéni
csendes tag

Hali!

Köszi hogy leírtad a tapasztalatodat!

Nálam az oldotta meg a csörgést( ami levegő volt) hogy feltettem felülre! Tökéletesen működik! A ventik fordulatát is belőttem pwm szabályzásra de majd még azon finomítok ha kell! De nekem is kb 40 fokig 50% on megy... utána szépen egyenletesen ahogy a hőfok emelkedik úgy a fordulat szám is! Jelenleg ez jó! Aida teszt során r5 2600x el Biosba Asus optimal beállítással= 95watt körül vett fel és 3800MHZ-n kegyeget 60-65 fok körül mozog! Ha biosba normalon megy akkor 110-115 wattot is felvesz 4200 MHZ-n és ott 70 körül mozog! Ami nem tudom hogy mennyire jó mert sose volt még dolgom r5 2600x-el!! Amúgy én is szeretem ha a házba hűvös van!! Ezért 3 venti tolja befele elől ami fix fordulatos... 1 hátúl tolja ki és 2 tolja kifele fent a radiátoron át!!

:R

YEAH BUDDY..... LIGHT WEIGHT BAAAABY

(#11839) Devid_81 válasza Speed® (#11837) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Van Kryonaut es Hydronautom is, mindketto foshulladek.
Az MX4 mindkettotol jobb hofokokban :K

...

(#11840) Speed® válasza Devid_81 (#11839) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nálam csak a Kryo bukott meg (mondjuk nem arra használtam, amire való, die/IHS 1 hónap alatt kiszáradt), mert nehézkes kezelni, viszont a Hydrot rengeteget használom (100+g ment el fél év alatt) és mindenhol pozitív változást hozott. Aeronautom is volt, az simán MX4 szint, de a Hydro 2-3°Ct jelentett utána is. A Conductonautot meg egyenesen imádom a CLU után, de az más tészta ugye. Szóval összességében meglepő, hogy nálad ennyire nem vált be :U

(#11841) jaffa 2843 válasza Devid_81 (#11839) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nyilván, ha másnál jobb a Kryo, akkor a többiek hazudnak? :U
A lágyabb pasztákat, mint pl Kryo évente érdemes újrapasztázni a pump-out effect miatt, míg a keményebbekre ez kevésbé jellemző.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#11842) Devid_81 válasza jaffa 2843 (#11841) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Irtam mar az elozo hsz-ben.
Azzal magyaraztak meg nekem is, hogy "nagy a szoras" kozottuk. Ezt ugy erted ahogy szeretned, rad van bizva ;)

En ilyen termeket amibol 2 bol 2 fos, nem tudok ajanlani senkinek, hogy probalkozzon hatha neki bejon...

...

(#11843) jaffa 2843 válasza Devid_81 (#11842) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Reklamáltál is valahol vagy csak a fórumon panaszkodtál? Ha minden garanciális ügyintézésről az jönne le, hogy semmi sem ajánlható, akkor nem érdemes venni semmit, mert lehet bennük hibás.

Kb 1 hónap és jön az új Kryo.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#11844) Devid_81 válasza Speed® (#11840) üzenetére


Devid_81
nagyúr

A Conductonaut tenyleg jo, nekem is azt kapott a proci most rez kupak alatt. :K
Fogalmam sincs, hogy nyultam bele, de sokadik probalkozas utan mindketto (Kryo/Hydro) nalam ment a fiokba, es elokerult a regi de jol bevalt MX4.
Kenesnel X, majd szoktam pici pottyoket ide oda ahol messze az X szarai.Ovatosan nem fel litert kinyomva...
Hutofelrakasnak ovatos nyomas + korkoros mozdulat...szepen egymasra cuppannak aztan csavarok atlosan huzva sok sok lepcsoben.
Nalam ez a technika, fingom sincs mit rontottam el, mert az MX4-el mindig jo volt ez, aztan forumoztam, majd jott a valasz a "szorasrol" mondom koszi...van most ket nagy tubus Kryonaut es Hydronautom feleslegben :D

Hutoleszerelesnel mindig elterult az osszes paszta szepen, szoval jo lehetett volna :K

...

(#11845) kicsiogre válasza KatiNéni (#11838) üzenetére


kicsiogre
tag

Szerintem jobb felül igy szépen kiviszi a házból a meleget , a képet elnézve a radiátor elég poros vagy csak én vagyok ilyen takaritásmániás :D min. havonta takarítom a sajátomat , de van hogy hétvégén porszívózásko is átporszívózom -panel lakás padlószőnyeg minden tele a finom porral

(#11846) Speed® válasza Devid_81 (#11844) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Akkor bad karma ;p
Xben kenem én is..

(#11847) KatiNéni válasza kicsiogre (#11845) üzenetére


KatiNéni
csendes tag

Kicist poros igazad van!! Ki fogom fújni majd kompreszorral :D Szeretem ha hideg a ház én is... meg ha tiszta!

YEAH BUDDY..... LIGHT WEIGHT BAAAABY

(#11848) Skynet258


Skynet258
veterán

Sziasztok,

ezekről a SilentiumPC vízhűtésekről mi a vélemény? Ezzel szemezek, de lengyel nyelvű anyagokon kívól nem sok mindent találok. Azok dicsérik, de ugye ott készül. :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#11849) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Sziasztok,

i9-9900K -ra milyen vízhűtést ajánlotok, most "VÍZHŰTÉS Enermax Liqmax II 240" van rajta (paszta Arctic MX-4), de nem jó, nem tudom stabil 4,9-5,0GHz felhúzni, mert nagyon felmelegszik :B :F

[ Szerkesztve ]

(#11850) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hi,
corsair H60-as kompaktot vettem, állandóan világít fehéren a blokk. lehet ezt valahogy kikapcsolni, vagy szabályozni?
köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.