Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#4501) huliganboy válasza remex (#4500) üzenetére


huliganboy
addikt

A box eladások és hasonlók nekem is mosolyt csaltak az arcomra :C

[ Szerkesztve ]

(#4502) Alfa73


Alfa73
újonc

Sziasztok!
Most tettem fel a KODI 16.0 verziót Windows 7 rendszerre Aeon nox felülettel. De két napja nem jutok vele előrébb.
A filmeket csodásan betároltam. Képek, infók, stb. rendben.
De a sorozatokkal nem boldogulok. Nincsen olyan igazi sorozatom a rendszerben csak 3.
A serials könyvtárban, sorozat címe alkönyvtárban, amiben a sorozat részek a könyvtár nevével egyező néven vannak csak mindegyiknél ott van a _S01E01, _S01E02,
Elég különleges sorozatok, mert a Dóra a felfedező (Dora_the_explorer) és a Go, Diego! Go! mese sorozatok és az HBO-s Terápia első sorozata. Csak a Dórát ismeri fel a rendszer és azt be is állítja, de a másik kettő nem jelenik meg.
Mivel a Dórát látja, úgy gondolom, hogy nem csináltam rosszul.

A másik problémám hogy a KODI fő menü szalagján a Film, Zene, Video, stb. mellet létre tudtam hozni egy Mese menüt, de a rendszer sehogy se látja a meséket elkülönítve.
Van egy Mese nevezetű könyvtáram, amit forrásként hozzáadtam. A mesék meg is jelennek a filmek között, de én azt szeretném, hogy ha a Mese menüre klikkelek, akkor csak a meséket hozza elő.

Már létrehoztam egy intelligens lejátszási listát is, aminek csak a Mese könyvtár filmjeit kellene tartalmaznia, de nem jelenik meg ott se semmi.
Valamint a két sorozatot, a Dórát és a Diegot is a Mese menüből szeretném elérni.

Ha valaki csinált már ilyet, kérem, lépésről lépésre írja le nekem.
Nagy segítség lenne egy apukának, akinek két lánya ezen a rendszeren keresztül nézi a meséket. (meg Anya a sorozatait, meg a filmjeit. :) )

Hálával és barátsággal,
A.

(#4503) noni76


noni76
csendes újonc

Hát meghűlt bennem a vér tegnap mikor olvastam hogy vége ennyi.Ki is kapcsoltam a gépem mert mostanság nagyon sokat nem tudok lenni gép előtt és tegnap ugye feljövök hogy mi újdonságok vannak és ez a hír vár :( Most meg olvasom hogy tényleg tréfa :D Tényleg nagyon sok köszönet mindenkinek aki ezen dolgozik. Csak így tovább ha lesz kicsit több időm én is fojtatom és amiben tudok segítek! Legyen mindenkinek további szép napja :)

(#4504) papen válasza Alfa73 (#4502) üzenetére


papen
csendes tag

szia
itt szerintem megtalálod a megoldást [link]

(#4505) lazee15 válasza Spuri2000 (#4492) üzenetére


lazee15
csendes tag

RP2 mi van hozzá mennyiért adnád postáznád utánvéttel?

[ Szerkesztve ]

(#4506) huliganboy válasza lazee15 (#4505) üzenetére


huliganboy
addikt

:)) :DD :C :Y

(#4507) dh66e válasza huliganboy (#4495) üzenetére


dh66e
veterán

Nem is értettem hogyan tudták egyesek benyalni.Egy jót röhögtem rajta.

(#4508) interstate76 válasza dh66e (#4507) üzenetére


interstate76
addikt

Sztem béna volt. Elnézést kérek érte, de tényleg annak látom. Nem konkrétan ezt az esetet, hanem ezt az egész április elsejei erőlködést a mindenhol elsütött kamuhírekkel. Kioldódott a cipőfűződ... hahaha. Gigantikus poén.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4509) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

mp3-at kellene dalszöveggel "kísérni". Ennek elvileg úgy kellene működnie, hogy látom sárgán, hogy hol tart.
Telepítettem a Cu LRC Lyrics-et. Lekeresi a netről a szöveget, amit megjelenít fehéren, jelzi, hogy 6 oldalból áll, de semmivel sem tudok lapozni és nem jelzi sárgával, hogy hol tart. A beállításokban is jártam, nem oldódott meg.
Szerkesztés:
Ha nem a wikiről tölti, hanem a Gom-ról, akkor működik, csak akkor meg a linux miatt a karakterek "négyzetben X-ek". Szóval semmire se jó így.

[ Szerkesztve ]

(#4510) dh66e válasza interstate76 (#4508) üzenetére


dh66e
veterán

Ez arra volt jó hogy olyanok is megszólaljanak és megköszönjék akik eddig nem tették,de használják a szerzők munkáit.Persze ha olvasnák a topikot akkor leesett volna nekik hogy ez egy vicc.

(#4511) Aryes


Aryes
nagyúr

Sziasztok! Az exodusban vagy az exodus plusban tudok kimondottan csak eredeti (angol ) nyelvű sorozatra keresni?

(#4512) #61631488


#61631488
törölt tag

Valamelyik nap olvastam az interneten hogy még a mult éven kiadtak valami törvényt a filmletöltésrol és online nézésérol, vagy ez a kodi-xbmc kiegészitokre nemvonatkozik ?
vagy az igazság ott van hogy kiegészitot megirni nemtiltja a torvény, de viszont a filmek vagy sorozatok nézése az már mindenki maga feleloségére teszi :D

(#4513) Keef_Lee válasza dh66e (#4510) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Én meg úgy látom, hogy nem volt jó semmire. Sőt kifejezetten gyermetegnek találom és szerintem egy topikgazdától erősen meglepő, ha a topic létével viccelődik... Ezer féle más dolgot ki tudott volna találni, ha már április elsejézni akart.
Ezt eddig azért nem írtam le, mert tiszteletben tartom azt a munkát, amit egyébként végez, de azért ne gratulálgassunk már ehhez, hogy azzal viccelődik leszünk vagy sem itt. (Bocs huliganboy, ez csak az én véleményem.)
Továbbá generált egy oldal nem érdemi hozzászólást és szerintem azóta nem is annyian írnak válaszokat a problémák megoldására.

[ Szerkesztve ]

(#4514) Alfa73 válasza papen (#4504) üzenetére


Alfa73
újonc

Szia Papen!

Köszönöm, onnan van a teljes tudásom :)
A sorozat probléma kezd megoldódni, mert már legalább látszik mind.
Igaz a magyar HBO-s Terápia valami spanyol La Terapia adataival, de legalább már ott van.

Viszont a Mese menühöz való filmek és sorozatok hozzárendelés továbbra sem :(

Köszönettel és barátsággal,

A.

[ Szerkesztve ]

(#4515) doberman


doberman
senior tag

Még jó, hogy elsején nem volt érkezésem olvasni a fórumot.. ekkora tréfát! :C

8lnu

(#4516) papen válasza Alfa73 (#4514) üzenetére


papen
csendes tag

szia
létrehozol egy mesefilmek és egy mesesorozatok nevű lejátszási listát (ez a linkelt oldalon lépésről-lépésre le van írva képekkel illusztálva), arra figyelj hogy a mesefilmeknél a tipus film a mesesorozatoknál a tipus sorozat.

mesefilmek lejátszási lista hozzárendelése a Mese menühöz

elnavigálsz az aeon nox főmenü beállítása opcióhoz kiválaszt Mese
alapértelmezetz kiválasztási művelet --> videó könyvtár > --> llejátszási lista > --> itt kiválasztod a mesefilmek lejátszási listát a felugró menüben arra kattintasz hogy képernyő és kész is vagy. ugyanitt van egy olyan menü hogy Widget választás katt rá kiválasztod a Videó lejátszáslista menüt majd a mesesorozat.xsp-t majd adsz neki valami nevet és kész is.

(#4517) roenick


roenick
csendes tag

Srácok!
Találkozott már valaki olyannal ,h Online magyar szinkronos film és 5.1 hangsávval van fent :Y
Mert most én konkrétan ilyen filmre bukkantam :K
A többi linkjén 2.0 ,de az egyiken DD5.1 :DD

(#4518) remex válasza Keef_Lee (#4513) üzenetére


remex
tag

...egyébként mi lett volna frappáns és jó poén szerinted? :DDD

(#4519) #61631488 válasza roenick (#4517) üzenetére


#61631488
törölt tag

ha nincs 5.1 DD cuccod amint halgathatod, akkor ugy sincs értelme :)

[ Szerkesztve ]

(#4520) roenick válasza #61631488 (#4519) üzenetére


roenick
csendes tag

éppen ez az ,h van :D
ezért is örülök neki. :C , kár ,h nincs minden filmnél ilyen link :F

(#4522) szunyika válasza #61631488 (#4512) üzenetére


szunyika
tag

érdekes a felhasználóneved ezzel a kérdéssel együtt :)

[ Szerkesztve ]

(#4523) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Sziasztok!

Letezik olyan kiegeszites, mellyel neten keresztul tudok nezni elo tv kozevetiteseket?
p1, 512-es valtozatom van.

:R

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#4524) huliganboy válasza JohnnyX (#4523) üzenetére


huliganboy
addikt

VAN! :D

(#4525) JohnnyX válasza huliganboy (#4524) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Jol van! :)

Iptv resz vonatkozik ram, azt nyalazzam at?

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#4526) envagyok válasza huliganboy (#4524) üzenetére


envagyok
veterán

És hol lehet kapni címet?
Én próbáltam pü.-ben kérni, de nem kaptam.
Viszont a leírásban ezeket olvastam:
"FIGYELEM IPTV CÍM CSAK TAG RANG ÉS MINIMUM EGY ÉV REGISZTRÁCIÓ UTÁN KÉRHETŐ!"
"Jelen esetben a fórum szabályai szerint kapható meg az online iptvhu.m3u fájl elérési útvonala. Ekkor az 1. lehetőséget kell választani és beírni a fájl internetes elérési útját az „M3U lejátszási lista URL” mezőbe."

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#4527) JohnnyX válasza envagyok (#4526) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Lehet már túl öregek vagyunk? :U

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#4528) envagyok válasza JohnnyX (#4527) üzenetére


envagyok
veterán

Végülis a senior tag nem tag :)

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#4529) #61631488 válasza szunyika (#4522) üzenetére


#61631488
törölt tag

semmi köze sincs a felhasználónévnek a kérdéshez, igazán véletlen az egész :P ,vagy mert ilyen felhasználó nevet választottam, már nemtehetek fel hasonló kérdést ? :((

(#4531) unravel válasza Aryes (#4530) üzenetére


unravel
őstag

Az lehet megoldás hogy az Exodusban az angol, a pluszban pedig a magyar kiszolgálókat adod meg?

¯\_(ツ)_/¯

(#4532) LittleShark


LittleShark
tag

Samsung Smart TV App itt tart.

Videó link

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#4533) Aryes válasza LittleShark (#4532) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hú de király, ki lehet próbálni? :)

(#4534) csimpas válasza LittleShark (#4532) üzenetére


csimpas
tag

próba lehetősége engem is érdekel! :R

(#4535) xtend válasza LittleShark (#4532) üzenetére


xtend
senior tag

Ez igen! Gratula! De annyit megkérdezhetnék, ha befejezed majd akkor esetleg várható LG WebOS-ra is? :R

(#4536) Cesta válasza LittleShark (#4532) üzenetére


Cesta
csendes tag

A tesztelésbe szívesen beszállok ha lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#4537) LittleShark válasza Aryes (#4533) üzenetére


LittleShark
tag

Be fogom linkelni ma vagy holnap a letöltő linket és a használati utasítást.

Ha lenne LG TV-m akkor megírnám, már csak a kihívás miatt is. De sajnos nincsen.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#4538) huliganboy


huliganboy
addikt

Mindenkitől elnézést kérek akit rosszul érintett a kis tréfám!

Látom kicsit leül a topic. Ennyire jók a kiegészítők?

(#4539) Noxy válasza huliganboy (#4538) üzenetére


Noxy
veterán

Á dehogy.
Mondjuk lehetne full HD videó, 5.1 hang, Magyar szinkronnal. :))

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#4540) tindisco


tindisco
csendes tag

Sziasztok!

Hátha valakit érdekel, elérhető a Libreelec hivatalos rendszere: [link]. Én most tesztelem, eddig hibátlan !

(#4541) huliganboy válasza Noxy (#4539) üzenetére


huliganboy
addikt

Háát ha mondasz forrást megoldható, de úgy gondolom aki ilyenre vágyik nagyon szuper kiegészítő az NCTV vagy BHTV!

(#4542) interstate76 válasza LittleShark (#4532) üzenetére


interstate76
addikt

:C Szuper, amit csinálsz, le a kalappal! :C

Egy kérdés: smart blu-ray playerekre fel lehet tenni? Egy BD-E8500-asom volt korábban, amit már eladtam, amikor otthagytam a Mindig TV-t, de ha futna valamelyiken az alkalmazásod, akkor lehet, hogy újra beruháznék egyre (néha úgyis hiányzik a lemezes lejátszó a nappaliból).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4543) JoHn123 válasza tindisco (#4540) üzenetére


JoHn123
tag

Mivel jobb az openelecnél?

(#4544) Noxy válasza huliganboy (#4541) üzenetére


Noxy
veterán

Á, jó nekem ez feliratosan is.
Legalább gyak.. angolt. Asszony viszont nem szeret olvasni. :)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#4545) Nikopollen válasza LittleShark (#1) üzenetére


Nikopollen
csendes tag

Szia.
Hol lehet letölteni? Mert letöltést sehol nem találok, csak olvashatom, hogy mit tud.

(#4546) klampfer


klampfer
tag

Sziasztok,

Az IPTV beállítások cikkben - amiért örök hála, korrekt és részletes - a csatorna logok Megás elérése jelszót kér :(
Ez publikus, el lehet kérni? Vagy a csatornalinkeknél megfogalmazott elvárásoknak kell megfelelni ott is?

Előre is köszi a választ.

Udv, G.

(#4547) lord.lakli válasza Nikopollen (#4545) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nézz bele az összefoglalóba.

(#4548) tindisco válasza JoHn123 (#4543) üzenetére


tindisco
csendes tag

Például a dvd filmeknél a menübe én az openelecnél gyakran befagytam, de libreelecnél ez simán és jól működik, és mintha egy kicsit gyorsabb is ez a rendszer.

(#4549) Jakuu válasza LittleShark (#4532) üzenetére


Jakuu
őstag

Samsung UE32F5500AWmegy csak vagy mas Samsung TVken is ? Valamint kell hozza PC is, ami szerverkent uzemel ?

(#4550) LittleShark válasza Jakuu (#4549) üzenetére


LittleShark
tag

Szia!

Több típuson is mennie kell.
Igen kell egy PC szerver hozzá, de csak a film elindításáig. (Android és Zyxel szervert is készítek hozzá.)

A szerver csak ennyi.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.