Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#4401) huliganboy válasza gabywap (#4400) üzenetére


huliganboy
addikt

Hová bele?

(#4402) gabywap válasza huliganboy (#4401) üzenetére


gabywap
tag

Ha neke is ilyen vas van EVO Xfinity-be ide.

0:/emmc/Android/data/org.xbmc.xbmc/files/.xbmc/userdata/sources.xml

de ha át váltol confluence skinre akkor hozzá lehet adni mint forrás.

.xbmc tól ez rejtett.

totalcommander-ben ftp hálózat fül és FTP rejtett fájl látszik pipálni be.

[ Szerkesztve ]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#4403) hyper83


hyper83
tag

Sziasztok,

először is nagy köszönet a fejlesztőknek a munkájukért. Aky01-nek az Exodus+ kiegészítőéert.
Exodus+ -al kapcsoaltban lenne egy kérdésem. Ha angolul keresek filmcímekre akkor szépen működik a kereső, de ha magyarul keresek pl. gyerkőcnek kerestem a "hupikek" "oroszlankiraly" cimekre akkor nem talál semmit. A Kodi-m nyelve angol. Tudtok esetleg segíteni mit kell beállítani hogy a magyar cimekre is adjon találatot?
Előre is köszönöm!

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#4404) aky01 válasza gabywap (#4402) üzenetére


aky01
tag

Szerintem legegyszerűbb megoldás lenne feltenni ezt a négy addon-t az MS repo-ba.
Mert akkor függetlenül attól, hogy milyen kütyün fut a Frodo, mindenki elérné őket xml szerkesztgetése nélkül.
Vagy pedig zip-ből fel lehet tenni külön az xbmc frodo repo-t, de tök felesleges, mivel csak ez a 4 dolog kell belőle.

@huliganboy: szólj, ha kell segítség a feltöltésben. Most ráérek. Felteszem őket, ha nincs időd...

[ Szerkesztve ]

(#4405) pakpak válasza aky01 (#4404) üzenetére


pakpak
csendes tag

Ma este a tv lista bővült, addig nézzétek amíg lehet :))

(#4406) huliganboy válasza aky01 (#4404) üzenetére


huliganboy
addikt

Ma nekem biztos nem fog menni :(

Ha meg teszed megköszönném!! :R főleg hogy nem is tudom mik azok még..

[ Szerkesztve ]

(#4407) aky01 válasza hyper83 (#4403) üzenetére


aky01
tag

Szia!

Exo+ a trak.tv-n keresi a filmeket. Trak.tv sajátossága, hogy magyar cím esetén csak akkor van találat, hogyha használod az ékezetes karaktereket.
Nem tudok rá jelenleg más megoldást, mint hogy ékezetes betűkkel írd be a film címét - ha van rá mód - a keresőben, vagy keress angol címre.
A fanart nyelvét az Exo+ általános beállításokban "Info nyelve" menüpontban tudod átállítani. AUTO állapotban a Kodi nyelvbeállítását használja.

(#4408) aky01 válasza huliganboy (#4406) üzenetére


aky01
tag

OK
Megoldom :)

(#4409) dugesz77 válasza pakpak (#4405) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi, frankó kis frissítés lett ebből. :C

(#4410) pakpak válasza dugesz77 (#4409) üzenetére


pakpak
csendes tag

:R

(#4411) aky01


aky01
tag

Sziasztok!

Exo+ frissíthető MS repo-ból.

V1.1.3
- Frodo kompatibilitas javitva

Akinek esetleg Frodo alatt nem települnek automatikusan MS repo-ból a függőségek, próbálja meg az alábbi sorrendben feltelepíteni a zip fájlokat:

1. script.module.addon.common-2.0.0.zip
2. script.module.myconnpy-1.1.7.zip
3. script.module.simplejson-3.3.0.zip
4. script.module.metahandler-2.7.0.zip
5. script.module.msresolver-1.0.9.zip
6. script.exodusplus.artwork-1.0.2.zip
7. plugin.video.exodusplus-1.1.3.zip

[ Szerkesztve ]

(#4412) trophys válasza aky01 (#4411) üzenetére


trophys
csendes újonc

Sziasztok!

Nem tudom, hogy másnál is jelentkezik-e a probléma, de az exo+-ban, ha a tv-gyüjteményben egy sorozat egy részére klikkelek, akkor a források nem jelennek, csak egy dátum egyvpont és a perc szó...
Android 4.4.2 / kodi 16
Köszi a munkátokat!

(#4413) huliganboy válasza aky01 (#4411) üzenetére


huliganboy
addikt

Reggel tesztelem!

Köszönjük :R

(#4414) aky01 válasza trophys (#4412) üzenetére


aky01
tag

Androidon nem tudom tesztelni, de nálam windows-on és Openelec-en nincs gond a trakt gyűjteménnyel (Kodi 16).
Próbálj egy kiszolgáló és gyorsítótár törlést. Sokszor segít...

(#4415) trophys válasza aky01 (#4414) üzenetére


trophys
csendes újonc

Próbáltam, de nem segít...

(#4416) elmouse válasza aky01 (#4411) üzenetére


elmouse
aktív tag

Jelentem: a Frodo-s G box midnight-omon az Exodus+ tökéletesen működik.
(Igazából csak egy filmmel próbáltam ki. :) )

[ Szerkesztve ]

Ka nama kaa lajerama!

(#4417) huliganboy válasza aky01 (#4411) üzenetére


huliganboy
addikt

Aky az addon.xml valószínűleg nem jó, vagy az md5, ugyanis az MS repo nem listáz semmit. A zip fájlból való telepítés megy. Sajnos csak estére leszek FTP közelben

(#4418) Arolotifar válasza trophys (#4412) üzenetére


Arolotifar
őstag

Az Android továbbra is OFF, legyél szíves úgy kezelni a hozzászólásaidat :) Köszi :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#4419) aky01 válasza huliganboy (#4417) üzenetére


aky01
tag

Nálam listáz MS repo minden eszközön.
Ha a függőségekre érted, hogy nem látszanak a repo-ban, az normális dolog, mert a script-eket nem listázzák a repo-k.
Ezeket zip-ből kell feltenni, ha nem települ automatikusan Exo+ telepítésekor.

(#4420) huliganboy válasza aky01 (#4419) üzenetére


huliganboy
addikt

Nekem magát a repo tartalmár, még a mappákart sem listázta... 17 körül haza érek és nézem..

(#4421) aky01


aky01
tag

MovieSharkCC frissíthető MS repo-ból.

V0.0.3
- MSResolver integralva
- Frodo tamogatas

(#4422) hyper83 válasza aky01 (#4407) üzenetére


hyper83
tag

Szia,

köszönöm a választ, ékezetekkel szuperól működik a keresés.
Más téma, esetleg ha valakinek lenne kedve/ideje csinálna egy kis guide-ot hogy kell Kodit működésre birni Enigma2-es boxokon? (mit kell telepiteni stb) Olvastam, hogy pár embernek sikerült.
Előre is köszönöm!

Üdv

(#4423) huliganboy válasza hyper83 (#4422) üzenetére


huliganboy
addikt

A Kodi-t sehogy! Kodidirect meg egy mésik projekt fut még, de ez mind csak szöveges megjelenitésü, össze nem lehet hasonlítani a két "aplikációt".

(#4424) huliganboy válasza aky01 (#4421) üzenetére


huliganboy
addikt

Csak egy kérdés.... később nem lesz hátrány ez a "frodósítás"? Nem akarok én itt nagy galibát elindítani!

(#4425) DonCosta


DonCosta
tag

Sziasztok!

Még a kezdetek óta olvasgatom ezt a fórumot és nagyon örültem a MovieSharknak. Azt láttam, hogy azért hasznos mert összegyűjti a különböző oldalakról a magyar szinkronnal/felirattal rendelkező filmeket. Ennek fényében kicsit zavaros most a sok különböző addon mint pl mozicsillag, filmecske stb. Ezek miben mások? Vagy ezek a tartalmak miért nem jelenhetnek meg az MS-ben? Bocs ha kötözködésnek tűnik, nem annak szánom, csak nem értem mi a lényege a sok különböző addonnak. :U

(#4426) aky01 válasza huliganboy (#4424) üzenetére


aky01
tag

Ha arra gondolsz, hogy esetleg újabb kodi-val nem fognak működni az addonok, attól nem kell félni.
Felfelé kompatibilis.

(#4427) Arolotifar válasza DonCosta (#4425) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ha esetleg visszaolvasol, akkor láthatod, hogy sok már elérhető az Exodus+-ban.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#4428) rooney8 válasza DonCosta (#4425) üzenetére


rooney8
aktív tag

Mindegyik kiegeszito masik oldalrol szedi a tartalmat. Igy pl. ha az egyik oldalon nincs fent a keresett film/sorozat, akkor azt egy masik kiegeszitovel esetleg megtalalhatod. Es van a legutobbi fejlesztes, az exodus+, ami majdnem az osszes kiegeszito forrasat tartalmazza, illetve az eredeti exodus (kulfoldi kiegeszito, hd tartalmakkal) forrasait is tartalmazza.

(#4429) DonCosta válasza rooney8 (#4428) üzenetére


DonCosta
tag

Köszönöm a választ!
A válasz első részét látom/tudom de továbbra sem értem az okát/miértjét :)
A második fele az Exodus+ különösen hasznos, a későbbiekben ezt nézem, ha ez tartalmazza a többi forrást is.

[ Szerkesztve ]

(#4430) Arolotifar válasza DonCosta (#4429) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nem kell értened, csak használnod :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#4431) DonCosta válasza Arolotifar (#4430) üzenetére


DonCosta
tag

Rendben, értek a szép szóból, nem feszegetem a témát. Csak nem akartam hülyén meghalni :D
Mindenképp köszönet a munkátokért!

(#4433) #22718208


#22718208
törölt tag

Sziasztok. Van valami egyszerű megoldás arra hogy samu smarton kodi live tv adást nézzek??

(#4435) Noxy válasza paparazzi2 (#4434) üzenetére


Noxy
veterán

Olvasd el az összefoglalót.
Ilyen link címet, meg nem kellenél így ide beírni.
Használd a Spoilert

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#4436) paparazzi2 válasza Noxy (#4435) üzenetére


paparazzi2
tag

Elnézést pótolom hiányosságom:(
http://pastebin.com/raw/amjJq1vu

(#4437) huliganboy válasza aky01 (#4426) üzenetére


huliganboy
addikt

Aky nekem frodo alatt működésképtelennek jelöli az exo+-t a kodi... Zip fájl esetén "előfeltételek nem teljesültek" felirat jön...

Tehát magától nem szedi le a függőségeket, így rakom egyesével kézzel!

(#4438) hunaqua válasza pakpak (#4405) üzenetére


hunaqua
addikt

Nagy király vagy!!! :R

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#4439) Mike88


Mike88
senior tag

Tudom, hogy ez nem kapcsolódik szorosan ide, de valaki felvilágosítana a spoiler tag helyes használatáról? Mert egyáltalán nem értem ezt, miért kerülnek linkek spoiler-be... A spoiler-t eredetileg erre találták ki: "Mostantól a fórum arra hivatott részén (a filmes és sorozatos topikokban, esetleg játékok, könyvek, ilyesmi) használhatod a spoiler taget, hogy elrejthess azok elől információkat, akik még nem látták az adott filmet vagy sorozatot."
Vagy nem? Nem értem, miért kellene egy linket e mögé rejteni... Ha kikerül egy link ilyen formában: [link] azzal mi a probléma? Ugyanúgy nem látszik a link, mégsem erőszakoljuk meg a spoiler tag-et... avagy legalábbis én annak tartom, de ha időközben módosult a funkciója ill. bővült akkor én kérek elnézést, hogy értetlenkedtem.

Egyúttal halkan megkérdezném, hogy a pastebin-el önmagában mi a probléma, amennyiben a linkelt tartalom semmilyen jogi problémába nem ütközik?

Komolyan kérdezem, ez nem kötekedés...
Inkább olvasója vagyok ennek a fórumnak, ezért sem kérdeztem rá eddig, de most már nagyon furdal a kíváncsiság. Én úgy gondolom, hogy nem árt ezt letisztázni, mert erős a gyanúm, hogy ezek a kérdések nem csak bennem merültek föl eddig. Vagy igen?

(#4440) garrotter


garrotter
tag

Köszönet minden fejlesztésért. Az Exodus+ az eddigi legjobb kiegészítő amit használtam, eddig a MovieShark volt a nyerő és már ennek megalkotásáért és nagy köszönet a fejlesztőknek.

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#4441) KIZS válasza paparazzi2 (#4436) üzenetére


KIZS
aktív tag

Szerintem a "János"-ból az "á" betű, esetleg a két név közötti szóköz nem tetszik neki és emiatt nem tudja betölteni magát a libtorrent. Általában nem szerencsés ékezetet (és szóközt) megadni felhasználónévben.

(#4442) htom127 válasza aky01 (#4414) üzenetére


htom127
tag

Nálam is tökéletes droidon a Trakt fiók kezelése (spmc 15), ezúton is hatalmas köszönet az exo+ _ért.

" Bazinga !"

(#4443) xtend válasza pakpak (#4405) üzenetére


xtend
senior tag

Köszi a munkádat :) :R :R

(#4444) Aryes válasza Mike88 (#4439) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én is kérdeztem, mi ez a bohóckodás a spoiler tag-gel, nem igazán kaptam választ. Talán valaki egyszer úgy gondolta, hogy ha spoilerbe teszi a "titkokat", akkor a google majd jól nem találja meg. Hát jelentem: de. Megtalálja. Nyugodtan be lehet írni bármely spoilerben található szöveget a gugliba (mondjuk pár nappal ezelőttit), és ide fog vezetni, erre a fórumra. Szóval én is kérdezem: minek kell mindent spoilerezni?

(#4445) huliganboy válasza Aryes (#4444) üzenetére


huliganboy
addikt

Én találtam ki és kértem hozzá jogot, gondolván, hogy a google elől valamelyest elrejthető pár dolog. Utólag okosabb az ember, de szerintem belefér....

(#4446) Aryes válasza huliganboy (#4445) üzenetére


Aryes
nagyúr

De ha már Te is tudod, hogy semmi értelme, akkor nem kéne erőltetni. Nehezen olvasható miatta a topik, és bosszantó is. :)

Hogy ontopik is legyek: csak én nem tudok az exodus+ -ból kedvencekbe menteni mappát/filmet? A moviesharkból lehet.

(#4447) Arolotifar válasza Aryes (#4446) üzenetére


Arolotifar
őstag

Használj trakt.tv-t :) [link] Ott gyűjteménybe szeded a téged érdeklő filmeket, sorikat. Aztán a Kodiban vagy SPMC-ben telepíted a trakt.tv addont és leszinkronizálja neked :) Az Exodus+ pedig megkeresi a linkeket és már nézheted is. Nálam nagyon bevált :K

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#4448) Mike88 válasza huliganboy (#4445) üzenetére


Mike88
senior tag

Áh, értem, köszönöm a magyarázatot, erre nem gondoltam. Részemről mind1, csak mivel ez nem lett tisztázva láthatóan zavar van a fejekben, és inkább minden linket spoilerbe tesznek. Ami azért nem a legjobb, mert nem kattintható.

(#4449) huliganboy válasza Mike88 (#4448) üzenetére


huliganboy
addikt

Nekem teló ról jó... Neked nem?

(#4450) huliganboy válasza aky01 (#4411) üzenetére


huliganboy
addikt

Noh kérlek...

Mint írtam nem telepíti a scripteket autómatikusan, de kézzel felrakva tökéletesen megy ez exo+, bár keveset nyomkodtuk, picit lassúcska, de lehet kell majd egy reboot!!

Hálásak vagyunk!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.