Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#3945) urgoz válasza urgoz (#3732) üzenetére


urgoz
tag

Na görcsöltem kicsit az xfinityvel. Semmi eredmény. Mondjuk nem is számítottam másra, nálam okosabbak is kitalálták volna már, ha lehetne pythont frissíteni...

Rootolni viszont lehet a legújabb kingoroot-tal, legalábbis a régebbi nem eOn-os firmeket. Hátha valakinek ez hiányzik az életéből...

Annyit okosodtam, hogy androidnál nem kerül kicsomagolásra az apk fájlból a python könyvtár, legalábbis én nem találtam sehol. Ezért újracsomagoltam és újraszignóztam az 12.2-es apk fájt a 16-os kodi python könyvtárával, és megpróbáltam frissíteni. Ezt a frissítőcsomagot használtam:[link] innen: [link](ezt is újra szignóztam). Frissítés lemegy hiba nélkül. Szépen el is indul, tévé, internet tv rész műxik, csak épp az összes kiegészítő elszáll hibával, még azok is, amik addig mentek. Szóval nekem ez nagy falat... Majd még a logot megpróbálom kivesézni, hátha rájövök valamire, de most 9 napig nem vagyok megint a ketyere közelében (hálisten).
A múltkor linkelt brazil gyerek viszont csinált már 16-os non-neon kodit is: [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.