Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#4951) mexel válasza mexel (#4950) üzenetére


mexel
veterán

Ráadásul nagyon sokáig írja hogy dolgozom, és visszadob utána szinte mindent :( Fura.

(#4952) #61631488 válasza mexel (#4951) üzenetére


#61631488
törölt tag

egyetértek, nálam is ez a probléma :((

[ Szerkesztve ]

(#4954) kymco válasza FaKing (#4953) üzenetére


kymco
veterán

kodi

www.refujvaros.hu

(#4956) Arolotifar válasza FaKing (#4953) üzenetére


Arolotifar
őstag

Leszel szíves a topic összefoglalót elolvasni :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#4958) zoltan6 válasza shtirley (#4763) üzenetére


zoltan6
őstag

Múltkor írtátok ezt az openelec alapú wetek lejátszót,hogy akciós,hát én meg is rendeltem a gyerekemnek születésnapjára.26.-án este 23 órakor rendeltem,28.-án délben már hozta a futár.
Köszönöm a felhívást a készülékre,ez valami fantasztikusan egy szuper készülék,beállítottam rajta mindent a kodi-ban,movieshark,stb,visz mindent,ahogy kell akadás mentesen,egyedül HD dvb-c adásoknál láttam egy-két röccenést,de az a része amúgy sem lesz nagyon használva.szóval ennyiért nagyon bestbyte volt. :R

(#4959) JoHn123 válasza zoltan6 (#4958) üzenetére


JoHn123
tag

Szia! Nekem is a napokba jött meg. Érdemes feltenni az ujabb openelecet (én simán samba szerveren keresztül feldobtam) ezzel mennek szépen a HD tv adók is.
http://www.wetekforums.com/v/index.php?p=/discussion/27678/official-openelec-6-95-3-beta-release-for-wetek-play-openelec

(#4960) aky01 válasza #61631488 (#4952) üzenetére


aky01
tag

Szia!

Kellene egy pár infó.
-Melyik Exodus+, MSResolver verziót használod?
-Melyik kiszolgálónál, és melyik filmeknél jelentkezik a hiba?

Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#4962) Dolphine


Dolphine
addikt

Ez a trakt.tv önálló életet él? :W
A Watchlist szeret átalakulni! Hiába teszek bele 14 sorozatot, olykor egy pár eltűnik. Ez miért van?! :O

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#4963) mntn válasza Dolphine (#4962) üzenetére


mntn
tag

Csak akkor tűnik el onnan, ha elkezdesz nézni a listából valamit (ekkor átkerül a Progress menüpont alá) vagy maga az adatlap megszűnik.

[ Szerkesztve ]

(#4964) Dolphine válasza mntn (#4963) üzenetére


Dolphine
addikt

És tényleg! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#4965) steyer9094 válasza aky01 (#4960) üzenetére


steyer9094
tag

Ugyan nem nekem intézted a kérdést, de engedd meg hogy válaszoljak!

Exodus+ 1.2.4 verzió
MovieShark 1.8.3 verzió

Nekem a hiba konkrétan teljesen random "hát ezt jól leírtam :DDD " szóval mikor kiválasztom az adott filmet akkor az állapotsáv el sem indul áll nulla százalékon aztán egyszer csak írja hogy adatfolyam nem elérhető. Viszont van mikor ugyanazon a filmen egy másik időpontban azonnal listázza a kiszolgálókat ilyenkor az állapot jelző is szépen mutatja a folyamatot. Szóval már előre tudom mikor lesz siker mert ha elindul az állapot jelző akkor lesz film ha nem akkor várhatok bármeddig akkor sem :W Nem tudom érthető volt-e amit makogtam? Azon tűnődöm hogy a kiszolgálók idő túllépése nem okozhatja ezt a jelenséget egyébként alap 30 másodpercen van.

Köszönöm a munkád!

Panasonic EB-GD50 - Nokia 5110 - Nokia 3210 - Nokia 3310 - Nokia 3650 - Nokia N70 - Nokia E51 - SonyEricsson Xperia mini pro - Blackberry 9800 Torch - Blackberry vbQ10 - Blackberry Passport SE - Nokia 3 BBM pin ATTI79

(#4966) aky01 válasza steyer9094 (#4965) üzenetére


aky01
tag

Szia!

Ez nem a kiegészítő hibája. Én inkább hálózati hibára gyanakszom.

(#4967) Aryes válasza aky01 (#4966) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nálam is csinálta ezt a napokban. Nem lakunk egy házban. :DDD
Nem tulajdonítottam neki jelentőséget, egy frissítés után rendbejött, mint mindig. (Én is köszönöm a kitartó munkátokat! :) )

(#4968) mexel


mexel
veterán

Nekem is ugyanez a jelenség jött elő, a frissítés óta van.

(#4969) LittleShark


LittleShark
tag

Sziasztok!

Pár nap alatt több mint 200-an töltötték le a Samsung Smart TV változatot.

Kérlek privátban írjatok véleményt, tapasztalatot.

Köszi.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#4970) dh66e válasza LittleShark (#4969) üzenetére


dh66e
veterán

Akkor most már nem kell fejlesztened samura, vegyél légyszi egy Sonyt és hajrá. :D

(#4971) Aryes válasza dh66e (#4970) üzenetére


Aryes
nagyúr

Majd a hálás Samsung tv tulajdonosok adományaiból. ;)

(#4972) LittleShark válasza dh66e (#4970) üzenetére


LittleShark
tag

Előbb ajánljatok nekem valami jó melót, mert 2 hete munkanélküliként tengődöm. Már belefáradtam. 18 év alatt 11 munkahely. Vennék én Sony TV-t szívesen. :)

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#4973) dh66e válasza LittleShark (#4972) üzenetére


dh66e
veterán

A franc egye meg....drukkolok hogy helyére kerüljenek a dolgok,sorry ha ezt tudom akkor nem poénkodom a sonyval. :R
A php amit írtál MS-re az publikus vagy sem? (ha egyáltalán te csináltál php változatot :F )

[ Szerkesztve ]

(#4974) LittleShark válasza dh66e (#4973) üzenetére


LittleShark
tag

Holnap megkeresem neked.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#4975) dh66e válasza LittleShark (#4974) üzenetére


dh66e
veterán

Köszönöm,ha megteszed.

[ Szerkesztve ]

(#4976) Armatura válasza LittleShark (#4972) üzenetére


Armatura
tag

Vegyipari munkát tudok ajánlani,nehéz de jól fizet.
Én még várom a másik verziót,ha egyszer sikerül megcsinálnod :)

[ Szerkesztve ]

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#4977) #61631488 válasza aky01 (#4960) üzenetére


#61631488
törölt tag

Exodus+ 1.2.4 verzió
MovieShark 1.8.3 verzió
bár melyik filmnél , vagy sorozatnál felbukkan a hiba, mutatja az állapotsáv hogy indul de semmi..

[ Szerkesztve ]

(#4978) #61631488 válasza #61631488 (#4977) üzenetére


#61631488
törölt tag

kozben rájottem arra , hogy ha valamelyik kiszolgáló, az esti órákban tulterhelt, akkor jelentkeznek ezek a problémák

(#4979) Aryes válasza LittleShark (#4972) üzenetére


Aryes
nagyúr

Részvétem. :(
Hol laksz és mi a végzettséged?

(#4980) Geripapa


Geripapa
aktív tag

Ha az én kodimban (16) alapból nincs olyan repo amiben benne van az iptv akkor hogy tudom telepíteni?

Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

(#4981) dugesz77 válasza Geripapa (#4980) üzenetére


dugesz77
őstag

Erről az oldalról leszedhető a legtöbb verzióhoz a IPTV Simple Client ha az kellene.

[ Szerkesztve ]

(#4982) Geripapa válasza dugesz77 (#4981) üzenetére


Geripapa
aktív tag

Köszi, ezt megtaláltam én is. De telepítésnél kiírja hogy függőségeket nem tudja telepíteni. Ezért is lenne jó egy repó amiben minden benne van illetve frissítés esetén automatikusan frissülne.

Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

(#4983) aky01 válasza Geripapa (#4982) üzenetére


aky01
tag

Benne van kodi 16-ban is. Először kapcsold be a TV szolgáltatást (Rendszer -> Beállítások -> TV -> Általános -> Engedélyezve), ez után bedobja a kliens listát, ahol engedélyezni tudod IPTV klienst.

[ Szerkesztve ]

(#4984) Geripapa válasza Geripapa (#4982) üzenetére


Geripapa
aktív tag

hát (L)user féler volt! Megoldás: Végig kell olvasni a telepítési leírást!

Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

(#4985) robi1979


robi1979
aktív tag

Egy kis segítségre lenne szükségem: most készülök analógról digitális előfizetésre váltani a UPC-nél. A kérdés hogy ha a jövőben valami tuneres boxot szeretnék vásárolni pl. wetel play vagy core akkor media card vagy set top box a jobb választás a UPC-től? Jó lenne a TV-ket is berakni Kodiba. Van egy ilyen dupla tuneres box is a Wetek-nél:

WeTek OpenELEC Box with DVB-C/T/T2 tuner

[link]

A "rendszerem" valahogy így néz ki:

- nagyszoba: LG LF 652V ami tud CL+os kártyát fogadni+egy Raspberry Pi3 OE-vel
- kisszoba: régi Samsung plazma - ide kerülne át a Pi3, a nagyszobába vennék valami wetek vagy más OE-t támogató boxot

Hogyan tudnám használni a Kodit mindkét szobában a TV-kkel együtt, illetve mit lenne érdemes venni Kodira ehhez a rendszerhez?

Illetve lejárt a hűségem a UPC-nél, van lehetőségem vissza mondani - vagy váltani digitálisra - de gondolkodom a digiTV-n is. A digi HD-ban jobb szolgáltatást ad mint a UPC? 6000ft-nál többen nem fizetnék havonta netre+digitális adásokra - BP. XI. kerület, Őrmező.

[ Szerkesztve ]

(#4986) huliganboy válasza robi1979 (#4985) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia!

Ha UPC kábelről beszélünk márpedig ha mediacard akkor igen, sajnos a boxok nagy többsége kiesik a PCMCIA és a CI+ hiánya miatt. Max ilyen boxot keress ami ezt tudja de android alatt nem nagyon láttam még ilyet. Enigma2 alatt viszont már igen, de ott meg elég fapados a kodi...
Sajnos ez vonatkozik a a Digi kábelre is...

Talán egy androidos TV :F

(#4987) dh66e válasza robi1979 (#4985) üzenetére


dh66e
veterán

Nekem a kodi fut a nappaliban is egy droidos lejátszón és a hálóban is egy stick segítségével. A digihez (kábel tv) hála a jó ég nem kell box sem.

[ Szerkesztve ]

(#4990) Vedike69 válasza LittleShark (#4969) üzenetére


Vedike69
csendes tag

Samsung D széria (6570) második verziós MovieShark indítás után csak ennyit mutat.
Pendrive-ról ill. app. telepítés után is. Mi lehet a probléma? (Laptopon fut a server)

(#4991) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! 2 kérdésem lenne:
1 - pendrivról nem indul a rendszer valahogy? ( mediaboxon nem tudom telepíteni rendesen, de talán penről vagy sd-ről indulna)
2 - Ha van egy feltelepített OpenElec egy boxra akkor az abban lévő Kodi tud frissülni, vagy az csak a rendszercserével együtt? Azaz ha egy olyan box van amire 5.0.0 OE volt az utolsó akkor azon marad is mindig a 14-es Kodi?

(#4992) LittleShark válasza Vedike69 (#4990) üzenetére


LittleShark
tag

A jövőhéten hozzám fog kerülni elvileg egy D szériás készülék 1-2 napra. Megoldom.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#4993) akipapi


akipapi
tag

Sziasztok!

LittleShark segítségével F szériás Samsung tévén (F6670SSXXH) is megy a MovieShark alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#4994) csori23 válasza mexel (#4991) üzenetére


csori23
aktív tag

Nálam is ugyenez a jelenség...D szériás TV. Már jeleztem én is korábban a fejlesztőnek. ;)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_qiku_360_n4s_a_biztonsagban_rejlo_energia/friss.html

(#4995) csori23


csori23
aktív tag

Bocsi. Fenti hsz #4990) Vedike69-nek szólt ;)

https://logout.hu/tema/re_qiku_360_n4s_a_biztonsagban_rejlo_energia/friss.html

(#4996) LittleShark válasza csori23 (#4994) üzenetére


LittleShark
tag

Jövőhéten megoldom, ha hozzám kerül a D szériás TV.( Nem értem miért nem megy. :W )

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#4997) csori23 válasza LittleShark (#4996) üzenetére


csori23
aktív tag

Tudom hogy megoldod. ;) Szoritunk :)

https://logout.hu/tema/re_qiku_360_n4s_a_biztonsagban_rejlo_energia/friss.html

(#4999) Vedike69 válasza LittleShark (#4992) üzenetére


Vedike69
csendes tag

Hálás köszönet! :R

(#5000) hardtechnobo


hardtechnobo
csendes tag

Sziasztok.

Most kezdtem el használni a Kodi programot egy IPTV előfizetéssel. Több fórumon is láttam már különböző beállításokat a Kodival kapcsolatban. Aki már régóta használja a programot, annak milyen tapasztalatai vannak? Mik a legjobb beállítások a programban? Gondolok itt dekóder buffer miegymás beállításokra. Nekem is volt már olyan, hogy elkezdett akadozni a kép, vagy a bufferelés tette élvezhetetlenné az adást, pedig a sávszélességgel nem volt baj. Ha valaki tudna nekem ilyeneket beállításokat küldeni, azt nagyon megköszönném.

Szép napot mindenkinek!

Gábor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.