Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#4801) hhatika válasza LittleShark (#4785) üzenetére


hhatika
tag

Tutorialt tvtípuslitát kaphatok/kaphatunk a telepítéshez?

(#4802) robi1979


robi1979
aktív tag

Pont most készülök én is elküldeni a UPC-t a picsbe mert még mindig alap analóg bronze csomagom van, amiből kiszedtek minden nézhetőt. Ezért keresek valami olcsóbb, megbízhatóbb megoldást a raspberry Pi3 mellé.

Ez hogy működik?

"Alapból a free adásokat, igen. De ha melléraksz pl. egy 2-3e Ft-os USB-s Omnikey kártyaolvasót, akkor bármit, aminél nincs készülékhez kötött kártya. Itthon az UPC ilyen."

[ Szerkesztve ]

(#4803) gabywap válasza robi1979 (#4802) üzenetére


gabywap
tag

Szia! Nem tudom mit néznél RPi3-on (tuner) adást de akkor ajánlok egy EVO Xfinity androidos (DVB-S2) vas és oscam is megy kártyaolvasóval, és még MS dolgok is mennek vele. :) Sőt openelek -el is plusz nézhető tvheadend-el azon is az adás stb. :) Persze ha parabola megoldható.....

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#4804) hunaqua válasza tthom (#4800) üzenetére


hunaqua
addikt

Köszi! :R

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#4805) tsilver válasza huliganboy (#4764) üzenetére


tsilver
aktív tag

Valaki legyen szíves segítsen értelmezni ,mert nekem ez a honlapról nekem egyáltalán nem egyértelmű. A Wetek Openelec az megegyezik a Wetek Play-el csak utóbbin android fut alapból és kártyáról tud openelecet is futtatni az első meg csak openelec?

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#4806) tthom válasza gabywap (#4803) üzenetére


tthom
senior tag

Nem rossz, egész olcsó.. De ez csak egy tuneres, ugye?

(#4807) gabywap válasza tthom (#4806) üzenetére


gabywap
tag

Igen egy tuneres! Nem egy erős vas, de egy olcsó TV-re jó meg online dolgokra. :) Akár kártyával vagy sharingal is. :) Persze vannak ettől erősebb ami már dual vagy quad core de ez csak single...

[ Szerkesztve ]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#4808) Armatura válasza LittleShark (#4793) üzenetére


Armatura
tag

Nálam pc telepítéskor valami MEI17642/python27.dll(error code 14001)-et ír.Ez mitől van?

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#4809) Mike88


Mike88
senior tag

Valamelyikőtök esetleg tudja, hogy TVHeadendnél mit takar a "continuity counter error" hibaüzenet?
Semmi konkrétumot nem találtam google-el (igaz csak kicsit értem az angolt), olvastam, hogy rossz antennabeállítás mellett felléphet ez a hiba, ugyanakkor olvastam olyan panaszt is, hogy helyesen beállított antennánál is tapasztalt valaki ilyen hibát, de erre nem reagált senki sem. Szóval ez utóbbira lennék kíváncsi, mivel az antennával nincs semmi probléma. Nem részletezném a teljes sztorit itt egyrészt azért mert off, másrészt azért mert nem tárgyalnék ki mindent nyilvánosan, szóval ha valaki hozzá tud szólni a témához, ha kérhetném írjon rám privátban, köszönöm.

(#4810) LittleShark válasza Armatura (#4808) üzenetére


LittleShark
tag

Én vétettem fordítási hibát.
Kérlek töltsd le újra a fájlt. Frissítettem.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#4813) Aryan


Aryan
senior tag

Előre is elnézést, egy kicsit offolni fogok. Openelec-et használok, sikerült végre mindent beállítani, movieshark is tökéletesen megy :). Viszont a winyó kezeléssel lenne problémám. 2db külső winyót használok, viszont csak az egyik hdd-t kezeli. Vagyis mountolja fel automatikusan. Ha lehúzom azt a winyót amit nem látok sehol akkor kiírja, hogy eltávolítottam (sorozatok a winyó neve és ez látszódik ilyenkor).

ha manuálisan akarom megadni az elérését akkor sem látszódik a fájlrendszer/media alatt.

Windows alatt persze látszódik jól, ntfs partició van rajta.

Köszi a helpet előre is.

(#4814) Armatura válasza LittleShark (#4810) üzenetére


Armatura
tag

Köszönöm,a gyors javítást,így már tökéletesen működik. :)
Ami nem annyira tetszik,hogy az előző verziónál,ha felmásoltam a penre x linket,akkor a pc kihagyásával is működött a dolog.Ennél a variánsnál,csak pc-vel működik.Nem lehet valahogy kihagyni a pc-t a dologból,és mindent a tv-re rakni,vagy hasonló?Teszem azt x időnként egyszer lefuttatni a progit a pc-n,hogy frissüljenek a linkek,de amúgy nem szükséges.
:R

[ Szerkesztve ]

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#4815) interstate76 válasza Aryan (#4813) üzenetére


interstate76
addikt

Tudsz adni neki némi plusz tápot? Aktív usb hub, külső tápos vinyó, vagy Y-kábel jöhet szóba.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4816) laracroft válasza LittleShark (#4785) üzenetére


laracroft
aktív tag

Köszi!
c650-en települni látszik, de kb 90%-nál megáll és 30 perc után is változatlan....
Nics vmi ötleted?

(#4817) róland


róland
veterán

Én rontok el valamit, vagy tényleg nem megy az EPG az Simple IPTV-vel?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#4818) dh66e válasza róland (#4817) üzenetére


dh66e
veterán

Nekem működik tökéletesen droidos lejátszón.

(#4819) laracroft válasza laracroft (#4816) üzenetére


laracroft
aktív tag

Közben végül felment c650-re, de indulásnál homokóra... homokóra.. homokóra...
nagyon nem lényeges... úgyis kodiban használom, de azért mégis ;)

azért köszi

(#4820) róland válasza dh66e (#4818) üzenetére


róland
veterán

A leírás alapján próbálom hetek óta beállítani, de eddig még nem sikerült műsorújságot elérnem. :(

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#4821) interstate76 válasza róland (#4820) üzenetére


interstate76
addikt

EPG

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4822) LittleShark válasza Armatura (#4814) üzenetére


LittleShark
tag

Azt mondod, hogy az a verzió jobb volt?

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#4823) Armatura válasza LittleShark (#4822) üzenetére


Armatura
tag

Számomra,hogyismondjam..takarékosabb.Most ugye 2 eszköz kell,és folyamatosan,míg az előzőnél csak rövid időre volt szükség a pc-re.Más jellegű eszközre,pl:router ami úgy is megy éjel nappal,még jónak is tartanám a szerver funkció betöltést.De egy izmosabb pc a maga 200 wattjával nem jó.

[ Szerkesztve ]

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#4824) róland válasza interstate76 (#4821) üzenetére


róland
veterán

Köszönöm! :R

Huliganboy: Lehetne ezzel az információval frissíteni a leírást?!

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#4825) LittleShark válasza Armatura (#4823) üzenetére


LittleShark
tag

Akkor továbbviszem azt a vonalat.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#4826) csori23 válasza LittleShark (#4825) üzenetére


csori23
aktív tag

Lényegében a mostani is jó, csak kellene egy kis serverprogi routerre vagy valami linuxos cuccra, ami egésznap fut, ahogy Armatura is irja.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_qiku_360_n4s_a_biztonsagban_rejlo_energia/friss.html

(#4827) Jakuu válasza Armatura (#4814) üzenetére


Jakuu
őstag

"Köszönöm,a gyors javítást,így már tökéletesen működik. :)
Ami nem annyira tetszik,hogy az előző verziónál,ha felmásoltam a penre x linket,akkor a pc kihagyásával is működött a dolog.Ennél a variánsnál,csak pc-vel működik.Nem lehet valahogy kihagyni a pc-t a dologból,és mindent a tv-re rakni,vagy hasonló?Teszem azt x időnként egyszer lefuttatni a progit a pc-n,hogy frissüljenek a linkek,de amúgy nem szükséges."

Nekem is ez a problemam, feleslegesnek tartom a PC-t hiszen ilyen erovel a PC-n is futtathato a MS sot az egesz Kodi is, aminek a kepe kivezetheto tobb modon is a TV-re, Persze ezzel nem lebecsulve azt a munkat, amit LittleShark beleol a projectbe. Viszont igy olyan sok ertelmet nem latom ennek a dolognak, mintha kulonallo alkalmazas lenne csak a TV-n. Ha mar ket eszkoz akkor, akkor inkabb mar egy pendrive a TVben.

[ Szerkesztve ]

(#4831) LittleShark válasza Jakuu (#4827) üzenetére


LittleShark
tag

Megoldható lenne csak TV-n is, de SamyGo root kell hozzá. Adományoztam én is a SamyGo oldalon, de még nem aktív a donor rangom. Így nem tudom rootolni a TV-t, sőt ma már az egész SamyGo oldal és fórum sem elérhető.

Tökéletesítem az USB-s változatot addig.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#4832) Aryan válasza interstate76 (#4815) üzenetére


Aryan
senior tag

Az a furcsa kettő ugyanolyan Seagate 320gb-os not winyóról van szó. Mind a kettő ntfs fájrendszerrel rendelkezik. Egyiken csak filmek,másikon csak sorozatok vannak. Filmes winyót automatikusan felmountolja, sorozatost nem, nem is jelzi a jobb alsó sarokban, hogy rádugtam volna a gépre. Csak eltávolításkor írja a winyó nevét amire elneveztem. Plusz táp nem hiszem, hogy kellene neki, filmes winyó tök jól megy.

Fura, megpróbálkozok olyan usb hubbal aminek plusz táp kell. Most fixen dugtam rá az usb portokra a kicsi gépre a winyót.

(#4833) interstate76 válasza Aryan (#4832) üzenetére


interstate76
addikt

Tényleg furcsa, ha ugyanolyan vinyókról van szó. Gondolom, úgy is próbáltad, hogy először a sorozatost dugtad rá.

Na mindegy, én ezzel együtt is azt mondom, hogy érdemes megnézned külső táppal.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4834) Aryan válasza interstate76 (#4833) üzenetére


Aryan
senior tag

Köszi a segítséget :R

(#4835) Vedike69 válasza LittleShark (#4831) üzenetére


Vedike69
csendes tag

Samsung D6570-es tv-re sikeresen feltettem develop módban a MovieShark-ot. Viszont a Tv Ip címét hiába írom be a laptopon indított MovieShark .exe indítása után, mindig azt írja nem tud csatlakozni a tv-hez.
A tv IP címe ami a bal aló sarokban látható 192.168.1.101 De hiába írom be nem jön létre a kapcsolat. Esetleg a routerben kell valamit külön engedélyezni? Segítségedet előre is köszönöm! ( Pendrivról indítva is ugyan ez a probléma...) Nagyon szuper amit csinálsz, köszi! :C

(#4836) interstate76 válasza Aryan (#4834) üzenetére


interstate76
addikt

Igazán nincs mit! :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4837) LittleShark válasza Vedike69 (#4835) üzenetére


LittleShark
tag

Mikor indítod a programot fel kell ugrania egy windows ablaknak. Itt át kell engedned a programot a tűzfalon.
Megnézheted, hogy a TV IP címe egyezik-e program által mutatottal. (Menü/Hálózat/Hálózatt állapota = Ezt a címet kell megadni a programnak.)

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#4838) róland válasza LittleShark (#4785) üzenetére


róland
veterán

Nem lehet egybegyúrni a 2 programot?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#4839) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Elkezdtem mókolni a kodi-val én is, még csak ismerkedem vele, de tetszik a dolog. ( moviesharkért köszönet :R )
Egy kérdésem lenne ( egyelőre) a Genesis-el kapcsolatban. Feltelepítem ahogy kell (elvileg) jelenleg pc-re, de ha a genesis-en belül belépek a menüpontokba nem történik semmi. Sem az évszámok alapján, sem a Genres-ben, sem a people-ben. Talán egy-két menüpontjában látok filmeket, sorozatokat. Vagy ez így normális?
Másrészt olyasmit olvastam itt hogy ott sok a hd tartalom és nagyon jó minőségben. Hát erre nem tudom mit mondjak, mert a HQ jelölés és HD is eléggé rossz minőség sokszor.
Lehet hogy valamit nem jól állítottam be?

(#4840) Arolotifar válasza mexel (#4839) üzenetére


Arolotifar
őstag

Olvass privit :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#4842) Arolotifar


Arolotifar
őstag

Sziasztok :)

Ma már a huszadik privit kapom, hogy küldjek friss iptv listát.
Jelezném, hogy NINCS. Többször is lett írva, hogy a streamek tőlünk függetlenek. Ha működik, akkor szuper, ha nem, akkor ez van, el kell fogadni.
Szóval megkérlek benneteket, hogy új lista miatt ne keressetek :)
Köszi a megértést :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#4843) pakpak


pakpak
csendes tag

Tisztelt Fórumtársak!

Felhívom azok figyelmét, akik rajtam kívül a tv listát szerkesztik, hogy bizonyos tv linkek használatát mellőzni szíveskedjen. Egyszer ezt már - igaz régebben - kiveséztük és megbeszéltük, ne rondítsuk el a listát, ha lehet.
Lehetőleg ne szaggasson, ne dobjon ki, vagyis a legtöbb .ts fájl ilyen. Ha ilyen fájlt nézni akar, keressen más lejátszót hozzá. Ez nem ide való és nem a Kodihoz.
Aki betette, legyen szíves törölni.

Köszönöm!

(#4844) Vedike69 válasza LittleShark (#4837) üzenetére


Vedike69
csendes tag

Köszi a választ, de nagyon láma vagyok...Nem találom hol lehet átengedni a tűzfalon. Indítás után ez jön fel.
Beírom az IP-t, de nem kapcsolódik. Próbáltam úgy is, hogy az 1-es a harmadik karakter legyen így:
192.168. 1.101 de semmi. A Kodi átengedve a tűzfalon, de a MovieShark server nincs a listán...Bocs, hogy ilyen értetlen vagyok...

(#4845) zoltan6 válasza Vedike69 (#4844) üzenetére


zoltan6
őstag

ip címnél nincs szünet,csak szám,pont,szám,ha space-t raksz úgy nem lesz jó.

(#4846) Vedike69 válasza zoltan6 (#4845) üzenetére


Vedike69
csendes tag

Sajnos nem én rakom a "space-t" gondolom itt van a hiba, de három karakterre van megírva a progi. Nem lehet csak simán beírni az 1-est...Ezt kéne beírni de nem engedi : 192.168.1.101

[ Szerkesztve ]

(#4847) turulbird válasza Vedike69 (#4846) üzenetére


turulbird
tag

Üdv!

192.168.001.101 esetleg?

(#4848) Vedike69 válasza turulbird (#4847) üzenetére


Vedike69
csendes tag

Úgyis próbáltam, sajnos nem jó. Tűzfalat is kikapcsoltam átmenetileg hátha az fogja. De semmi kapcsolat.
A tv-re viszont szépen fel ment a MovieShark. Ha valakinek sikerülne a sajátján örülnék ha megosztaná.
Az én tv-m D szériás 6570-es Samsung. Win7 (64 bites) alatt próbálkoznék.
Köszi mindenkinek aki segíteni próbál(t). :R

(#4849) csori23 válasza LittleShark (#4837) üzenetére


csori23
aktív tag

Milyen kiegészitő progi kell ahhoz hogy elinduljon a 2 .exe? Java? Netframework?Vagy egyébb? A tesóm laptopján (win7x64) nem indul el, csak forog a kurzor mellett, majd lefagy a progi. Nálam működik szépen? Win ugyanaz. Tűzfal OFF.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_qiku_360_n4s_a_biztonsagban_rejlo_energia/friss.html

(#4850) Vedike69 válasza csori23 (#4849) üzenetére


Vedike69
csendes tag

Próbáltad már esetleg rendszergazdaként indítani? Vagy a vírusirtó beleszólhat. Nekem az Avast átvizsgálta indításkor kicsit várni kellett..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.