Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-21 23:22:24

LOGOUT.hu

Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32449) Kávé Kálmán


Kávé Kálmán
tag

Brikka porbléma kipipálva (legalábbis azt hiszem).

2015-ben 2 Brikka "jött vissza" hibásan hozzám, amit cseréltem, és visszavittem az importőrhöz. Mindez totál problémamentesen történt. Egy ideje sima vízzel "tesztfőzök" kiszállítás előtt. Egy hibás és egy olyan példányt sikerült kiszűrni így, amelyik csak emberesen összecsavarva működött jól. Minthogy az importőrnél, nem volt készleten, így nem bonyolítva az ügyintézést (rohantam), azt mondtam, hogy cseréljük, ha lesz. Korábban én a túl vékony tömítésre gyanakodtam, mert egy hibás példányt voltam kénytelen bevetni az enyémmel párban egy nagy pikniken. A hibás dupla gumigyűrűvel tökéletesen működött.

Volt aki a szűrő és a bojler illesztését találta pontatlannak (nálam ilyen példány nem fordult meg).

Alább az a példány, amelyik megtépve sem működött.

A vékony karcolást a kazán peremén nem képes áthidalni/tömíteni a gumigyűrű.

Lásd a cserélt tömítésen hagyott nyomot.

Ezen a példányon a karcolás/sérülés nem ér át a teljes tömítendő keresztmetszeten. Normál összecsavarás mellett szivárog, megtépve tömít.

Nyilván a megmunkálás során a kazán és a szerszám közé került sorja okozhatja az ehhez hasonló problémákat. Amúgy síkba csiszolással, akinek erre van kedve a probléma gyorsan orvosolható. Ez persze nem jelenti azt, hogy egy ilyen hiba elfogadható lenne.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.