Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem

Hozzászólások

(#4049) Dr. Akula válasza vzozo (#4025) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"Már ne is haragudj, de végső érvként azt bedobni, hogy "de, de én IDŐBEN végeztem az egyetemet", az olyan, khm... Kicsinyes? Szánalmas?"
És az mennyire szánalmas a bukdácsolást "de én közben gyakornokoskodtammal" magyarázkodni?

Még mindig nem fogod fel hogy egy diplomának nem követelménye azok az extra dolgok, amiket épp te csináltál mellette. Lehet dolgozni tanulás mellett, de semmivel nem nagyobb követelmény mint mondjuk thai boxolni. Faterom vagont rakodott például. Meg megtanult oroszul, mert Moszkvában a szakközepes magyar orosztanítással azért nem lehet(ett) májerkodni, és az orosz tanárok se fognak megtanulni magyarul a kedvéért. És így is vörösdiplomás lett (nem azért vörös mert komcsi). Te idegen nyelven tanultad az egyetemi tárgyakat? Nem? De gagyi, pedig tök alap... :D

(#4033) stoilt:
A nettó 90 akkor is kaki volt, mint írtam, találtam 100-ért is állást, és még azzal is alálőttem, mert alku nélkül elsőre elfogadták. Régen a jogászok is sztárszakma volt, mindenki az akart lenni, milliókat szakítani, aztán most meg 80-ért veszik fel az embereket, mert annyi van mint a szemét.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.