Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Parci válasza VladimirR (#1597) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az oldal pont úgy zöld, ahogy az it.news kék és a ph! sárga, egyszerűen átszíneztük a megfelelő elemeket. max nem sikerült olyan jól, de átszíneztünk mindent, nem többet, nem kevesebbet...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1602) VladimirR válasza Parci (#1599) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen, lehet, hogy valoban nem lenne olyan jo egy zold forum, csak igy is eleg fura (de en csak kotekszem, otletem nincs a design-hoz meg egyebkent sem ertek :B)

p.s.: azert a kettovel ezelottihez kepest ''picit'' javult a forum kinezete mind szinekben, mind atlathatosagban ;)

meg ket kerdes, nem pont ehhez:
-miert/miota van vedve a nagy ph logo? (es hogyan? - jo mondjuk erre gondolom nem fogsz valaszolni, de erdekelnek az ilyenek)
-mi bajod a session alapu beleptetessel? (valahol irtad, hogy nem kivanod arra atirni a jelenlegit - ezt inkabb nem mind ph-s felhasznalo, hanem mint programozopalanta kerdezem)

#1599: utrana megneztem megegyszer es szerkesztettem is, csak az tevesztett meg, hogy a szurkes elemeket beneztem keknek, zoldnek viszont mar nem igazan :B

[Szerkesztve]

(#1603) moonman válasza Parci (#1598) üzenetére


moonman
titán

az gáz, hogy az összes fórum a prohardver.hu-n legyen?

(#1604) VladimirR válasza moonman (#1603) üzenetére


VladimirR
nagyúr

miert? most mashogy van? az osszes forumkategoriat es forumtemat el lehet erni a ph-rol, akar mobil, akar infotech

(#1605) moonman válasza VladimirR (#1604) üzenetére


moonman
titán

de ájtínyúzos topicról ájtínyúzos értesítő jön - lehet bejelentkezni.

(#1606) VladimirR válasza moonman (#1605) üzenetére


VladimirR
nagyúr

pontosabban ha valaki it.news-on szol egy akarmilyen topichoz, arrol it.news-os ertesito jon -- a topic hollete mindegy
az en megoldasom (ugyan kenyelmetlen kicsit, de mukodik):
-ugyis jon tobb ertesito, a ph-s ban levo link-re bokok :DDD
-az url-ben atirom az it.news.hu-t prohardver.hu-ra Bővebben: link => Bővebben: link

szerk.: az :DDD

[Szerkesztve]

(#1607) moonman válasza VladimirR (#1606) üzenetére


moonman
titán

favágás

(#1608) Parci válasza moonman (#1603) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen. pont az a lényeg, hogy az adatbázis közös, de más ''szemmel'' lehet nézni az egyes portálokon. lesznek majd új feature-ök, amikre szintén ez lesz jellemző, fontos célkitűzés nálunk és nem ok nélkül (majd kiderül, remélem).

nem tudok jobbat, mint hogy elkezdjem magam beleásni a session alapú login dolgokba. valahogy megpróbálom megcsinálni, hogy sessiont ne használjon, csak ha átmész egy másik site-ra, akkor ezen keresztül adja át az adatokat, a másik site meg léptessen be automatikusan. vagy valami ilyesmi :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1609) róland válasza tildy (#1600) üzenetére


róland
veterán

Nem megy! Még mindig Szingapúr az első cikk. Sajnos!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1610) róland válasza róland (#1594) üzenetére


róland
veterán

UP!

Parci, please!

UP!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1611) clayman


clayman
aktív tag

Tudom, hogy ez nektek bevétel, meg jó, meg minden, de ne legyen a ph!-ből mimi.hu, plz. Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#1612) tildy válasza róland (#1609) üzenetére


tildy
nagyúr

Este megnezem.Elvileg mar az uj xmlbol ''halaszik'', nem ertem mi a baja.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1613) Parci válasza clayman (#1611) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezt mire írtad?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1614) moonman válasza Parci (#1613) üzenetére


moonman
titán

gondolom a hírek közepén éktelenkedő reklámokra.
engem monnyuk nem zavar, szarrá van tiltva ie.

(#1615) Parci válasza moonman (#1614) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nos, abban a helyzetben azért nem vagyunk, hogy elzavarjuk a Pannont, ha hirdetni akar, ez tény. de spec a hírek közepén csak kampány alkalmával van reklám, amúgy be is van zárva az a felület...

...légyszi viseljétek el, jobb, mint a tagdíj (tudom, nem mindenkinek).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1616) lesaux válasza Parci (#1615) üzenetére


lesaux
veterán

target=''_new'' helyett nem lehetne target=_blank? Már amennyire értek hozzá, szerintem mindig új ablakot nyitna, és nem a _new nevűbe pakolna mindent, én meg keresem, hogy hová tűnt, amit az előbb olvastam.

(#1617) moonman


moonman
titán

nemtom, a hsz-szerkesztésről van-e szó, de muszáj annak új ablakot nyitni léccike?

(#1618) tildy válasza tildy (#1612) üzenetére


tildy
nagyúr

Javítva:)
Muxik.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1619) jakobkacsa válasza moonman (#1617) üzenetére


jakobkacsa
senior tag

tamogatom a kerest, tenyleg eleg bosszanto tud lenni
tabbed browsing eseten (firefox) pedig plane

Dyslexia for cure found!

(#1620) róland válasza tildy (#1618) üzenetére


róland
veterán

Néztem, most jó. Köszi!:))

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1621) róland válasza Parci (#1615) üzenetére


róland
veterán

Parci!

1574+1575-ös hozzászólásomra légyszi reagálj. Köszi!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1622) lamadou válasza moonman (#1617) üzenetére


lamadou
senior tag

Ez engem is zavar! Nameg az a zöld... De hát ez van...

(#1623) lamadou válasza Parci (#1615) üzenetére


lamadou
senior tag

ehh, Parci! Nézted már a Mobilarénából kiindulva a fórumot? A zöld keret még oké, aztán az IT.news-os szüke(kék) sor(Főoldal, Hírek, Cikke, Karrier, Fórum), majd a PH! barna fórum. Nem rossz:D

(#1624) moonman válasza lamadou (#1623) üzenetére


moonman
titán

mondhatni gáz.
na befejezem mert még banolnak. valami überdizájner megcsinálhatná.

(#1625) Integra


Integra
titán

sir parci,

miért kell mindig újra loggolni ha mondjuk az it vagy a mobilaréna cikkeihez akarok hozzászólni? tiszta idegtépő, hiszen mindhárom részbe ugyanazzal a nick-kel ír az ember.
hozzászólnék, de amikor látom hogy kéri a loginem, aztán mikor a számtech rovatba akarok írni akkor megint... szóval inkább nem írok semmit és hagyom a francba és valszeg nem én vagyok az egyedüli akit ez zavar és inkább felejtésre készteti.
tudsz erről valamit? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1626) moonman válasza Integra (#1625) üzenetére


moonman
titán

#1516
#1606

(#1627) Integra válasza moonman (#1626) üzenetére


Integra
titán

kösz!
gyerünk parci úr, megtudod oldani :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1628) PH! kedvence


PH! kedvence
tag

Javasoltam már, de esetleg újra megmondanám a véleményem. Egyre több az olyan topic, amiben a pls, plz, please, plíz, help szó benne van. Ha pl beírom a keresőbe, hogy help, akkor több, mint 2100 topicot dob ki. Bővebben: link
Esetleg egy script-tel nem lehetne ezeket a szavakat kiblokkolni?

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#1629) [amne] válasza PH! kedvence (#1628) üzenetére


[amne]
senior tag

És ennek mi értelme is lenne? Szerintem senki nem a help szóra keres rá, akkor meg kit zavar? Másik, hogy sok esetben értelmét vesztené a topiccím.

(#1630) PH! kedvence válasza [amne] (#1629) üzenetére


PH! kedvence
tag

Igen, de engem például nagyon zavar, és szerintem másokat is, hogy folyamatosan ilyen címeket látok:
-segítsetek pls
-fagyások help me
- abit nf7 help
-stb.

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#1631) [amne] válasza PH! kedvence (#1630) üzenetére


[amne]
senior tag

Ugyan korántsem statisztikai jellegű, de most végig futottam a baloldali listát, és egy szó sem szerepelt az általad kifogásoltak közül. Tehát nem továbbra se értem, mi értelme lenne az egésznek.

(#1632) PH! kedvence válasza [amne] (#1631) üzenetére


PH! kedvence
tag

Most nagyrészt tapasztalt felhasználók vannak itt. Nézd az aktiv tagok listáját. De ha mondjuk egy forgalmasabb napot nézel, akkor máris kijön a dolog.

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#1633) [amne] válasza PH! kedvence (#1632) üzenetére


[amne]
senior tag

Hát nem hiszem, hogy ebben a témában, vitázni érdemes, egyrészt mert úgysem én döntöm el, másrészt hülyeségnek tartom továbbra is. Költői kérdés, help után mely szavakat raknád fekete listára?

(#1634) PH! kedvence válasza [amne] (#1633) üzenetére


PH! kedvence
tag

Én is így gondolom. Majd ha egyetértenek az ötlettel, akkor meglátjuk, hogy mi lesz.

Nálam feketlistás szavak:
-help
-pls
-plz
-please
A legtöbb felesleges (az adott témának már van topicja) téma ilyen szavakat tartalmaz a címében. :)

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#1635) róland válasza PH! kedvence (#1634) üzenetére


róland
veterán

Nem zavar, hogy téged már párszor bannoltak? Vagy ezért akarod, hogy bizonyos szavak tiltottak legyenek?

Amúgy mivel ez egy szakmai fórum, szvsz, bárkinek joga van segítséget kérni. Senki sem lehet minden kérdéskörben szakértő. Mellesleg vannak kezdők is itt a fórumon, nekik könnyebb ha új topicot nyitnak valaminek. Meg a kereső sem működött mindig a legjobban. A moderátorok meg majd szépen eligazgatják a kezdőket, rákényszerítve őket a kereső használatára.

Még egy adalék a kérdéshez: Némely téma annyira hosszú, hogy áttekinthetelen egy idő után, ezért is jobb néha új témát nyitni.

Csatlakozz az én kérésemhez, hogy legyen segítségkérő téma. Vagy cset jellegű azonali kérdések rész, amit nem őrizne meg az adatbázis.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1636) [amne] válasza róland (#1635) üzenetére


[amne]
senior tag

Csak az utolsó bekezdéshez, szerintem már létezik ilyen, Azonnali kérdések órája a topic címe ha jól tudom.

(#1637) Gambit válasza [amne] (#1636) üzenetére


Gambit
őstag

Illetve van olyan is, ha valaki nem talál egy adott témájú topicot a keresővel: Bővebben: link Hasznos lehet, ha valami hülye névvel nyitották a topicot, vagy bármikor máskor is. :)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1638) Parci válasza moonman (#1626) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

EMBEREK!

nem akarom elordítani, de úgy néz ki, hogy meg tudom oldani a multiple-login kérdését. egyelőre átírtam az összes scriptet, most már elvileg be lehet lépni szimultán több PH! site-ra is.

arra kérek mindenkit, hogy próbálja ki (PH!, IT.news, Mobilaréna bármely kombinációja), nincs-e benne valami anomália. ha minden oké, akkor valahogy megoldom majd, hogy ha valahol belép a user, mindhárom helyen léptesse be automatikusan.

most ez még nem megy, tehát az még mindig nem oké, hogy itt belépsz és ott szólsz hozzá belépés nélkül. de az már megy, hogy belépsz mindkét helyen aztán bárhol hozzászólhatsz, nem kell átjelentkezni.

THX!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1639) Parci válasza Parci (#1638) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

...válaszolok is magamnak az IT.news fórumából... :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1640) MarKoo válasza Parci (#1639) üzenetére


MarKoo
őstag

Nekem problémám adódott. :(

Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: syntax error at end of input at character 110 in /srv/www/it.news.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 157

Már oké, de az előbb nem tudtam bejelentkezni az it.news-ról.

(#1641) Parci válasza MarKoo (#1640) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, nekem is -- most elvileg meggyógyítottam ezt a bugot.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1642) MarKoo válasza Parci (#1641) üzenetére


MarKoo
őstag

Igen, láttam hogy gyógyítod, mert megint kidobott egy hibaüzit. ;)

(#1643) [amne]


[amne]
senior tag

Parse error: parse error, unexpected $ in /srv/www/it.news.hu/rios3/php/r3_0_common.php on line 296 - ebből a topicból (PH-n bejelentkezve) próbáltam átlépni ITnews-ba, a felső sávban lévő gomb segítségével amikor ezt kaptam. (ha megnézted, természetesen törölheted hsz-ből a hibaüzenetet)

(#1644) [amne] válasza [amne] (#1643) üzenetére


[amne]
senior tag

Úgytűnik megjavult, és IT alól bejelentkezve szólok most hozzá. Jónak tűnik.

(#1645) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

baj volt a logouttal, de most már az is jó elvileg, kiléptet mindhárom helyről. ezt most Mobilarena alól írom, mindjárt megyek át a PH!-ra.. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1646) Parci válasza [amne] (#1643) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hmmm... ezt viszont nemtom micsoda. talán csak vmi átmeneti dolog volt, amíg töltöttem fel a scripteket. remélem.. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1647) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

ok, aktív tagokban is mindenki csak 1x van.

gyerekek, talán összejön ez és végre úgy lehet majd használni a 3 portál fórumát, ahogy mindig is akartam.. ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1648) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

most cserébe kaptok egy vacuum-ot, szori.. ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1649) MarKoo válasza Parci (#1648) üzenetére


MarKoo
őstag

Ah 5 percig nem volt PH. Jelentkeznek az elvonási tünetek. Kézremegés stb. ;]

(#1650) róland válasza MarKoo (#1649) üzenetére


róland
veterán

Lehet, hogy nálam is akkor tűnet el a böngészőablakkal együtt?!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.