Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) Parci válasza ReJim (#2144) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

teszt</textarea>\n pisti echo marci;

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2152) Parci válasza Parci (#2151) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát nem látom, hogy itt hiba lenne -- ReJim, küldd el nekem mailben azt a szöveget, amit beírtál a textarea-ba és ami a bajt csinálta. köszi!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2155) sky77 válasza ReJim (#2150) üzenetére


sky77
aktív tag

Csak mert szvsz jópofa és van olyan szórakoztató, mint a fáradt gőz, ami szintén nem kimondottan hardver. Mondjuk akkor ez már inkább hardver. :DDD
Ja, és ráadásul tavasz van or something.

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#2156) VladimirR válasza Kalandor (#2153) üzenetére


VladimirR
nagyúr

webdeveloper, az elso menupontban le lehet tiltani pl a cache-t, cookie-kat, kepeket, animaciokat, java-t, javascript-et, hasonlokat
fejlesztoknek nagyon hasznos, ez az egyetlen, amire hasznaloma firefox-ot

Parci: szerkezd a hozzaszolasod, vagy az enyemet, es meglatod mi a bibi - a szovegben levo </textarea> lezarja a tenyleges textarea-t, es ami utana van, az mar html kodkent jelenik meg, pl.: <script>alert('ne turkalj a hozzaszolasomban');</script>
p.s.: irtam mailt, ha idod engedi plz valaszolj
koszi

[Szerkesztve]

(#2158) ReJim válasza VladimirR (#2156) üzenetére


ReJim
őstag

php-t nem eszi meg, szóval nagy bajt nem lehet vele okozni...
parci: mail ment...

[Szerkesztve]

</end.?>

(#2162) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

{$from}</textarea>$from

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2163) Parci válasza ReJim (#2158) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mivel a javascript a kliens oldalon fut, nem nagyon tudok vele mit csinalni. most sem gatolhatok meg senkit, hogy irjon egy html oldalt, elinditsa a sajat gepen es jol lefusson :).

php-t viszont nem tud futtatni, ezert - elvileg - nem lehet baj. ha valakinek megis van tippje arra, hogy hogyan tudna bajt csinalni, irjon nekem. ne ide irjon, nem biztos, hogy jol jarnank vele :).

koszi!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2164) dgaboca65


dgaboca65
csendes tag

Lehetséges, hogy volt róla szó. De hogyan lehet lemondani az e-mailban való értesítést?

Ekképpen szólottam.

(#2165) VladimirR válasza dgaboca65 (#2164) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ugyanugy, ahogy feliratkoztal: bemesz az adott topicba, es jobb oldalt a kereso es a beleptetoresz alatt torlod a pipat, majd MEHET gomb

[Szerkesztve]

(#2166) dgaboca65 válasza VladimirR (#2165) üzenetére


dgaboca65
csendes tag

Köszönöm a gyors választ

Ekképpen szólottam.

(#2167) Bencom válasza sky77 (#2155) üzenetére


Bencom
senior tag

ja, az, hogy mit gondol egy csaj, az nem tartozik ide, mer' szoftver, de az, ahogy kinéz, az vasáru:DDD

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#2168) Winetoo001 válasza Kalandor (#2154) üzenetére


Winetoo001
tag

Web Developer
Bővebben: link

(#2169) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Most, hogy 5000-ig pörögnek a topikok, és megabit fölött van a szélessáv, nem lehetne egy 500-as vagy 1000-es topiknézetet is csinálni az eddigi 300-as mellé? Személy szerint szívesebben keresek ctrl+f-fel, mint a topikban-keresővel... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2170) 50 CENT


50 CENT
tag

Pl. azt is meg lehetne csinálni, hogy nekünk könyebb legyen:
[kép] helyett: [IM] [/IM]
helyett: [O] [/O]

 

helyett: [C] [/C]
Nem jó?

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#2171) Vangelis válasza 50 CENT (#2170) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekünk eddig sem volt nehéz max neked:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2172) 50 CENT válasza Vangelis (#2171) üzenetére


50 CENT
tag

Csak gondoltam így könnye[kép]b lenne!

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#2173) 50 CENT válasza Vangelis (#2171) üzenetére


50 CENT
tag

Csak gondoltam így könnye[kép]b lenne!

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#2174) Vangelis válasza 50 CENT (#2173) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De most komolyan mivel lenne könnyeb??

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2175) ReJim válasza 50 CENT (#2170) üzenetére


ReJim
őstag

:(((
mert neked qr*a nehéz plussz 2 betüt beírnod, ikább egy hülye betüre váltanád...
miért lenne jó? mindenhol [img] vel rakod be a képet, azt meg lehet jegyezni (image),
de a C vagy O az miért lenne jó?:F
mert nem tudsz gépelni?:U

</end.?>

(#2176) Vangelis válasza ReJim (#2175) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem találja a [] ....cuccokat:DDD

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2177) lkukacc_


lkukacc_
újonc

Nos a következő a helyzet: saját magam nevében írok azaz lkukacc nevü fórumozó nevében aki mint kezdő nem jegyezte meg a jelszót hanem azt rábízta a jelszókezelőre. Mivel az a rendszer már nem él aminek a jelszókezelője tudta a jelszót igy be sem tudok jelentkezni lkukacc néven és ki sem tudomkapcsolni a témaértesítéseket. Igen irtam levelet. de még választ nem kaptam. ha valakinek van további tipje hogyan lehetne visszakapnom saját magamtól az lkukacc nevet és utánna megszüntetni a pillanatnyilag használt lkukacc_ nevet. Ha dobnátok egy mailt ide: lkukacc@freemail.hu akkor azt ha nagy leszek meghálálom.


Üdv: L@c

(#2178) ReJim válasza lkukacc_ (#2177) üzenetére


ReJim
őstag

hát parcinak kell szólnod, hogy a jelszavadat mondja, vagy írja át, hogy betudj lépni...

</end.?>

(#2179) Incognito


Incognito
senior tag

Le a kalappal. Linux alatt is (Suse 9.1 Konqueror 3.2.1) detto ugyan úgy néz ki az oldal. Egyedül az ékezetes karakterek hibáznak, de az a böngésző hiba (szerintem). :C

(#2180) róland válasza lkukacc_ (#2177) üzenetére


róland
veterán

Valószínű, hogy a korábbi e-mail címedere - amit regisztrációnál megadtál - hajlandó lesz kipostázni a jelszavad, de PARCI-t keresd ez ügyben.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2181) Bencom


Bencom
senior tag

na, akkor mi legyen a szépségverseny szervezéssel?:F
jó ötlet (sztem igen, de Parci, légyszi valamilyen módon reagáld le....)

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#2182) Arval


Arval
csendes tag

Hali!
Nekem egy ilyes apró problémám lenne Opera (Verzió 8.0 Bulid 7561 Win32) alatt, amit eddig csak a kezdőoldalon sikerült előfordítani :) :

[kép]

Magyarul a bal oldali sáv rácsúszik a középsőre...:(

''Ha én állat lennék, nem tartanék embert a lakásban...''

(#2183) Arval válasza Arval (#2182) üzenetére


Arval
csendes tag

Most vagy en vagyok a huje, vagy ez a nyavalyas ingyenweb...miert nem azt a kepet tolti be, amit en odaraktam? :(((

Szerk.:
Mikor irtam a hozzaszolast, meg az volt...


[Szerkesztve]

''Ha én állat lennék, nem tartanék embert a lakásban...''

(#2184) lkukacc


lkukacc
csendes tag

Köszönöm a segítséget a problémám megoldódott!!!

L@c

(#2185) Sianis


Sianis
addikt

Nem lehetne valami olyat betenni az adataim beállításokhoz, hogy milyen színű logót akarok? Mert engem a hardver téma érdekel, ezért jövök Prohardver! részről, viszont az It.news színe meg jobban tetszik. Tudom, hogy ez csak nekem juthat eszembe, de ha esetleg nem lenne gond Parci mesternel, akkor rettentő hálás lennék.

(#2186) róland válasza Sianis (#2185) üzenetére


róland
veterán

Szerintem meg így jó a PH! megjelenése, ahogy van. Karakteres ez a barna árnyalatú megjelenés. Minden más hardver, IT, műszaki oldal szürke, fekete esetleg kék színben ''pompázik''. Kissé unalmas az a színösszeállítás.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2187) Sianis válasza róland (#2186) üzenetére


Sianis
addikt

De mindenki kiválaszthatná magának. Mobil aránás is laza, király az az erős zöld is! Néha nem ártana egy kis változatosság....

(#2188) róland válasza Sianis (#2187) üzenetére


róland
veterán

Még mindig azon vagyok, hogy így jó ahogy van. Lehet, hogy néhány embernek az tetszik, ha ő állíthat be/át mindent. Lehet, hogy vannak akiknek nem tetszik a jelenlegi barna oldal, de szerintem egész jól sikerült ez a színösszeállítás. Nem az az egysíkú szürke/fekete/kék dizájn, mint ami az átlag IT oldalakat/fórumokat jellemzi.

Nekem kifejezetten teszik így. Megnyugtat és kicsit mindig egy tengerpartra emlékeztet.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2189) Bencom válasza Bencom (#2181) üzenetére


Bencom
senior tag

RE!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#2190) tildy


tildy
nagyúr

Mióta keresem már ezt a mérges smileyt, cikin érzem magam , hogy pont a ''szomszédságnál '' leltem ismét rá.
Ő lenne az :[kép]
Nem mehetne a közösbe?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2191) LLam


LLam
senior tag

gondolom már mondta más is, de a privát üzenetek lehetősége nagyon hiányzik! tegyétek bele! pls!

Stay hungry!

(#2192) pweisz


pweisz
senior tag

Amit most olvastam és tényleg nagyon kéne, ignore lehetőség, nem lehetne valahogy beépíteni a forumba?

(#2193) róland válasza LLam (#2191) üzenetére


róland
veterán

Ott a mail lehetősége, azon lehet privát üzenni.

Gondolom azért naponta megnézed te is a mail-jeidet.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2194) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Ha Bővebben: link ebbe a topicba írok akkor kitörli jobb oldalról az összes előmyént és csak ez marad:F ez miért van már 2* megcsinálta 3-adjára nem írok bele:DDD sztem az a kis ® betű a hibás lehet tiltani kéne:)

(#2195) Winner_hun válasza LucifeI2 (#2194) üzenetére


Winner_hun
félisten

mondjuk moderátort keresek topicban megkérsz egy moddert, hogy írja át;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2196) LucifeI2 válasza Winner_hun (#2195) üzenetére


LucifeI2
őstag

de én nem tehetem csak a nyitó!:)

(#2197) Winner_hun válasza LucifeI2 (#2196) üzenetére


Winner_hun
félisten

miért ne tehetnéd? én is zárattam már olyan topicot, amit nem én nyitottam, de meg is indokoltam, hogy miért és bezárták. Maximum nem zárják be, de egy próbát megér. A moderátor meg beírja az 1. hsz-be, hogy átnevezte ezért meg ezért. Vagy az uccsóba, vagy mittudomén:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2198) Sanya


Sanya
nagyúr

egy nagyobb méretű ph nem lenne jobb? 1240*1024?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2199) VladimirR válasza Sanya (#2198) üzenetére


VladimirR
nagyúr

akkor mar inkabb 1280*960, hogy 3:4 aranyu legyen, mint a legtobb monitor (mondjuk a magassag ugysem szamit, mindenkepp scrollozni kell, a szelesseg meg ugyanaz)

kene az uj monitorhoz mi?

(#2200) Sanya válasza VladimirR (#2199) üzenetére


Sanya
nagyúr

kéne hát! jobb oldalt van egy szép nagy kihasználatlan fehér sáv :)

[Szerkesztve]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.