Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2452) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Most vettem észre, hogy egy csomó topiknál a listázásban az üzenetek számához sokkal kevesebb van írva, mint mikor belépek a topikba. ez miért van ez :F

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#2453) I_Am válasza Thulcandra (#2452) üzenetére


I_Am
veterán

Mert a totyikból a hozzászólásokból törölve lett.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2454) Bencom válasza Cathfaern (#2450) üzenetére


Bencom
senior tag

máris bannoltad?:DDD:))

To All: értem én, hogy spam, de ezekkel a hosszú programkóddal mit lehet kideríteni:F
nekem amúgy is kínai, meg különben csórmélre kaptam egy tonna spamet, de már van gémélem, az hátha kiszűri:F

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#2455) sequator


sequator
senior tag

az normális, hogy Firefox 1.0 alatt a főoldalon, ha az egér görgőjével scrollozok és az egér kurzora az Prohardver/IT.News/Mobilaréne legfrissebb ablak fölé ér, akkor abban folytatja a scrollozást és nem a teljes fő oldalon.
eddig azt hittem, ez szándékos, de tegnap megnézem IEvel is és abban simán átscrollozott fölötte
visszaolvastam az elmúlt 300-350 hozzászólást, de erről nem láttam semmit, ez bug vagy feature?

Sautia

sequator

(#2456) VladimirR válasza sequator (#2455) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hat, megneztem a kovetkezokkel: IE6, FF1.0.4, Opear7.54, Opera8.01, Netscape8.01, Mozilla1.7.8, de egyikkel sem csinalta

(#2457) sequator válasza VladimirR (#2456) üzenetére


sequator
senior tag

hmm, furcsa, mikor írtam az előző hsz-t, akkor nekem is ment, most meg megint nem megy, lehet, hiogy frissítenem kéne a FF1.0ról 1.0.4re?

azért köszi

Sautia

sequator

(#2458) Winner_hun válasza sequator (#2457) üzenetére


Winner_hun
félisten

hmm. ez lehet egér miatt hogy van-e fent driver vagy sem. Tom, mert nekem ha fent van driver akkor azt scrollozza ami fölött van az egér pl ha 2 mappa van egymás mellett és a jobb oldali van kijelölve akkor ha fentvan driver akkor a scrollozás attól függ hogy melyik ablakon van a kurzor. De ha nincs fent driver akkor mindig ott scrolloz amelyik mappa ki van jelölve

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2459) sequator válasza Winner_hun (#2458) üzenetére


sequator
senior tag

ez csak egy sima PS/2es 2gombos görgős egér, ohne driver, és az a furcsa, hogy néha megy, IEvel meg mindig megy :F

Sautia

sequator

(#2460) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Szerintem nem lenne hülyeség ha a hir vagy cikk végére oda lenne rakva egy link hogy a forumon hol találhato meg es akkor csak egy kattintas.Amig meg persze nincs topicja nincs ott semmi:D

(#2461) I_Am válasza mayerlaci (#2460) üzenetére


I_Am
veterán

Ott van az már nagyon régen, keresd meg. ;) (csak nem közvetlen a végén van)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2462) mayerlaci válasza I_Am (#2461) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Hupsz télleg az opcioknál.:BDe valahogy nem kéne jobban kiemelni?Vagy csak én vagyok vak?

(#2463) Sianis


Sianis
addikt

Bővebben: link
Bővebben: link

Mi történik, semmit nem állítottam Firefoxban, mégis teljesen szétment a PH!

(#2464) crab


crab
senior tag

szerintem jó lenne, ha nem csak szóbeli figyelmeztetéseket lehetne adni, hanem megjelenne egy felkiáltó jel mondjuk a mostani e-mail felirat helyett, ha hármas szintre(ezt nektek kell eldönteni) lép lehet komolyabban intézkedni. szerintem nagyobb visszatartó ereje lenne mint a szóbeli figyelmeztetésnek.

(#2465) _Petya_


_Petya_
őstag

Bugreport:

Bővebben: link

Ez miért van?

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#2466) Robaj


Robaj
addikt

Egy kérés:

Tegnap este felé és ma de-t nem ment ph!.
Nem lehetne vmi ''hekkelem a szervert, PARCI'', vagy hasonló szöveg?
És hogy kb. mikorra lesz kész?
Mert így elég gáz, hogy connection timeout

(#2467) VladimirR válasza _Petya_ (#2465) üzenetére


VladimirR
nagyúr

azert van, mert szarfosfirefox ;]
egyebkent ha a linkbol kiszeded a firefox altal beleirt sallangot , akkor minden rendben lesz (Bővebben: link)

(#2468) Predator...


Predator...
tag

Hali...
Mostanában minden hétköznap reggel 9-től du.-5-ig ph-n vok és észrevettem pár dolgot ezért is lenne két ötletem...

Az egyik az lenne h sok fölösleges topic van..pl k700i eladó utánna 1 nappal kb k700i-t keresek...de miért??? nem lehetne egyszerűen Se K700i adás-vétel,csere-bere vagy valami...ezeknek nem látom értelmét...elnézést a nyavalygásért csak egy ötlet lenne

A másik pedig h egyik Moderátor nem szeretne egy új topicot nyitni???azzal a szándékkal h mielőtt valaki új topicot akar nyitni benéz oda és egy moderátortól megkérdi h van-e vagy h nyithatja-e így kevesebb bezárandó topic lenne...és a kedves PH!-s embörök is könyebben megtalálnák a nekik megfelelő topicot...mert sok olyat láttam már nemcsak újonctól h nyit egy topicot és a következő hsz egy moderator lesz kb 5 Bővebben Link:-el h miért nem ide írtad vagy hasonló...

Remélem nem gondd h megosztottam eme 2 ötletem

Köszöntem sziasztok! Peace

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#2469) Cathfaern válasza Predator... (#2468) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az ötlet maga jó, csak nincs elég ember (moderátor) aki ezt kivitelezze. De mondhatom azt is, hogy nincs olyan fórum ahol ez így működne, tehát valami oka van a dolognak.

Munkahelyen meg melózni kéne nem PH!-t olvasni ;] :D

(#2470) Predator... válasza Cathfaern (#2469) üzenetére


Predator...
tag

Honnan veszed h dolgozni vok???
és amúgy is napi 8 órából kb 1-2órát ha dolgozom és akkor van meló:D:D

:C

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#2471) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Nem tudom volt-e már, de egy MSN cím az jól jöhetne még az adatlaphoz.;)

(#2472) b14 válasza LucifeI2 (#2471) üzenetére


b14
senior tag

Szvsz, too.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2473) Vangelis válasza LucifeI2 (#2471) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azt be szokták irni páran,

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2474) Azazello- válasza Cathfaern (#2469) üzenetére


Azazello-
senior tag

ez a nincs eleg moderator dokod eleg egyszeruen megoldhato lenne ha a sok okoska aki rogton irogat a moderatort keresek topicba ha valamibe belekothet es rogton moszerol, ezek az arcok egy ilyen topicban is megmutatnak, hogy kepesek poziiv iranyban is segiteni, nem csak pedalozni a modjogert... :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#2475) Cathfaern válasza Azazello- (#2474) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Eh...szerinted azért mert valaki sokat ír a moderátort keresek topicba, mod lesz? Elég nagy tévedés ez :( Másrészt nem mószerolnak hanem segítenek nekünk.

(#2476) Azazello- válasza Cathfaern (#2475) üzenetére


Azazello-
senior tag

nezopont kerdese..

Bővebben: link
#1005-1009 ig asszem

:U

[Szerkesztve]

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#2477) Loretto válasza Azazello- (#2476) üzenetére


Loretto
veterán

Kifejtenéd a nézőpontod?

Soirée...

(#2478) Azazello- válasza Loretto (#2477) üzenetére


Azazello-
senior tag

kieegeszitettem :)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#2479) Azazello-


Azazello-
senior tag

olyan kereso nincs a PH-n amivel pl egy adott szora ra lehet keresni csak a hardverpiacon (vagy valamelyik forumban...) ?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#2480) Cathfaern válasza Azazello- (#2479) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ajánlom hogy kerülj szorosabb kapcsolatba a ''Részletes keresés'' linkkel ;]

(#2481) Azazello- válasza Cathfaern (#2480) üzenetére


Azazello-
senior tag

nem sikerult osszehoznom, hogy a hardver piacon kiszurjem a 6600gt topicokat. :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#2482) Azazello- válasza Cathfaern (#2480) üzenetére


Azazello-
senior tag

segithetnel megmutatni, hogy hogyan kell, mert magamtol nem megy :F

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#2483) Azazello- válasza Cathfaern (#2480) üzenetére


Azazello-
senior tag

:F

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#2485) Azazello- válasza Kalandor (#2484) üzenetére


Azazello-
senior tag

tehat akkor nem en voltam a hulye, es eleg 'szoros kapcsolatba kerultem a keresovel mielott feltettem a kerdesemet is... ;]

koszi a valaszt. :R

[Szerkesztve]

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#2487) VladimirR válasza Kalandor (#2484) üzenetére


VladimirR
nagyúr

lehet, bar benne lesznek a kozossegi temak is (de ami itt a lenteg, hogfy a vga temak nem)
mitobb, akar egy keresesben is megjelenithetoek mind a ''6600gt'', mind a ''6600 gt'' kifejezest tartalmazo temak
Bővebben: link

(#2488) Azazello- válasza VladimirR (#2487) üzenetére


Azazello-
senior tag

konkretan en a hardverpiacon szerettem volna rakeresni a 6600gt kifejezesre es ez nem jott ossze, ezt hianyoltam..

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#2489) Azazello- válasza Kalandor (#2486) üzenetére


Azazello-
senior tag

oks, de azert valljuk be, lehetett volna kicsivel kedvesebb is a srac. ;)

[kép]

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#2490) Cathfaern válasza Azazello- (#2489) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igazat kell hogy adjak főleg hogy nem is volt igazam...ránéztem láttam ott vannak témakörök gondoltam piac is ott van...igaz is, miért nincs?

(#2491) VladimirR válasza Cathfaern (#2490) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mert a keresoben a ''sid'' (az url-ben pl.: sid=110) alapjan mukodik a kategoriankenti szures, es ezek a sid-ek a hirkategoriak azonositoi
a hirek es a forum kozott pedig nem 1:1 kapcsolat van, a hireknel nincs meg a kozosseg minden kategoriaja, es a piac kategoriai, ezert ezek egybe vannak veve, meg van meg nehany csuszas
ha elnezel az alairasomban (es adataimnal) lathato linkre, ott van egy olyan kereso, amivel leheto legjobban vannak lefedve a forum kategoriak (meg van meg mas finomsag is)

(#2492) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hűha már azthittem megszűnik a PH tennap éjfélkor ez jött be: Bővebben: link

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2493) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Folynak az érdekes fejlemények ez nekem miért ilyen? Bővebben: link

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2494) VladimirR válasza Winner_hun (#2493) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mert valamelyik css file nem toltodott le - a megoldas: F5

(#2495) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Itt vmi nem stimmel a számlálóval:F Bővebben: link És ez már másik topicnál is előjött és ha a következő vagy előző blokkra megyek rá akkor is ottmarad az 1-30-ig

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2496) VladimirR válasza Winner_hun (#2495) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ha nem a beallitasodnak megfelelo hatarnal kezdodik az oldal, akkor van ez
nalad 30-as a listazas, es itt a 310-zel kezdodik, ami pedig nem 30 tobbszorose+1

(#2497) Winner_hun válasza VladimirR (#2496) üzenetére


Winner_hun
félisten

:R előzményekből jöttem fel szal gondolom ezért


PH! javítására, ami ennek a topicnak a célja egy javaslat:

A lap aljára nem lehetne berakni egy olyan opciót hogy ugrás a lap tetejére?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2498) gabe_


gabe_
őstag

Hali!
Az utóbbi 2 napban miért sz@rozik az oldal? Nem akar betöltődni, néha egészen meglepődök, olyan furcsán jönnek be a menük...
Már oldal nem csinálja, csak ez. Vagy mégis csak nálam van valami probléma?
(IE6 SP2)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#2499) VladimirR válasza gabe_ (#2498) üzenetére


VladimirR
nagyúr

(#2500) faster válasza VladimirR (#2499) üzenetére


faster
nagyúr

Szia. A válaszemailemet megkaptad?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.