Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) _Gudella válasza VladimirR (#1500) üzenetére


_Gudella
senior tag

ööö, tényleg, ezt még észre sem vettem :B

[Szerkesztve]

(#1502) tildy válasza Parci (#1488) üzenetére


tildy
nagyúr

De, teljesen igazad van.Azért rákérdezek a suliban van jópár ecdles vak diák, ők sokat tudnak segíteni, milyen weboldal lenne jó nekik...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1503) yksz


yksz
aktív tag

Az adatokhoz nem lehetne betenni az msn címet is? Olyan fura, hogy az irc/icq, vagy valami máshoz kell beírnr:(

Fly away my precious knowledge fly far away

(#1504) yksz


yksz
aktív tag

Nem lehetne valahogy megoldani, hogy azt a témát(PH! iNTERAKTíV, Fáradt goz stb.) a legordulo menuben, amelyikben éppen vagyok, azt a ''legordítéskor'' ne legfelulre tegyuk, hanem valahogy kozépre? Tehát ne így->Bővebben: link,hanem így->Bővebben: link

Fly away my precious knowledge fly far away

(#1505) moonman


moonman
titán

marhára idegesít, hogy minden hsz-hez be kell jelentkeznem! :(((

(#1506) yksz válasza moonman (#1505) üzenetére


yksz
aktív tag

:FNem kell mindegyikhez, csak egyszer belépsz, és míg az az ablak nyitva van, nekem addig nem kell:(

Fly away my precious knowledge fly far away

(#1508) moonman válasza yksz (#1506) üzenetére


moonman
titán

ablak nyitva? mi köze hozzá? ph-n addig vagyok belépve, amíg ki nem jelentkezem, akár napokig is.

(#1509) Loha válasza Kalandor (#1507) üzenetére


Loha
veterán

Hétévégén próbálgattam Firefoxot (2-3napot) , és sokkal több vele a szívás, mint pl az Avant-al, és még mindig van egy csomó weboldal ami nem jelenik meg jól...
Meg nálam egyértelműen gyorsabb a PH! fórum Avant-al...

(#1510) Zordkaszás válasza Loha (#1509) üzenetére


Zordkaszás
senior tag

Ugyan küldj már egy pár címet, mert nekem eddig nem volt bajom firefox-szal. Leszámítva egy-két csicsás JAVA-s menüt, bár azt is el tudom képzelni, hogy pancser volt a JAVA programozó, mert máshol meg tök jól mennek.

[Szerkesztve]

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#1511) luciferc válasza Zordkaszás (#1510) üzenetére


luciferc
őstag

pl nekem a www.suzuki.hu nem működik (activeX-es szutyok??)

amúgy én is FF 1.0.2-t használok.

(#1512) Certee


Certee
senior tag

Nekem Fire-Fox-al az alsó 10-15 hsz nem jelenik meg. A következő oldalon sincs. Olyan is van hogy be sem tudok vele lépni. Mitől lehet ez?

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#1513) moonman válasza luciferc (#1511) üzenetére


moonman
titán

nincs ott semmi activex, flash.

(#1514) potzike válasza Certee (#1512) üzenetére


potzike
csendes tag

Nekem csak akkor nem jelenik meg Firefoxxal az utolsó pár hozzászólás, ha kép van vmelyik hozzászólásba beszúrva. Viszont egeres szövegkijelöléssel le lehet scrollozni.

Nálam rendesen megjelenik a www.suzuki.hu Firefox-szal.

[Szerkesztve]

''A számítógép olyan berendezés, amely winchesterből, monitorból és billentyűzetből áll.'' by nyelvtankönyv

(#1515) Parci válasza moonman (#1505) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a hiba a te készülékedben lesz. a login elvileg úgy működik, hogy ha egyszer belépsz, akkor van másfél órád hozzászólni, különben kiléptet a cucc. ha hozzászólsz, újraindul a másfél óra. mindig is így működött amúgy (az utóbbi 1 évben biztosan).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1516) moonman válasza Parci (#1515) üzenetére


moonman
titán

oké, majd mérem az időt. (otthon is és bent is ez van, de lehet rossz az időérzékem)

(#1517) moonman válasza Parci (#1515) üzenetére


moonman
titán

hopp megfogtam! ha bejelentkezek egyikbe, aztán a másikba, akkor előzőből kiléptet. ezek szerint valahányszor ph fórumba szólok hozzá az it.news-os részből kivág. ezt muszáj?

(#1518) Parci válasza moonman (#1517) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha tudsz egy módszert, amivel az egyik doménen beállított cookie a másikon is érvényes (mert a cookie doménhez kötött), akkor boldogan megcsinálom. én is így szeretném (szerettem volna), de a cookie-k kiszivattak :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1519) tocsa válasza Certee (#1512) üzenetére


tocsa
senior tag

Valahogy a Mozilla rendering engine-je is kulonbozik az IE-tol. Nalam is neha truncatel-i az alulra eso hozzaszolasokat, de ezt latni lehet altalaban, ilyenkor a legalso hozzaszolast elkezdem kijelolni, es ekkor elotunnek. Tehat csak a hozzaszolas paneljen belul megjeleno resz lejjebb gordul ezzel a workaround modszerrel, a kijelolest megszuntetem, es ott vannak a hsz-ek.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#1520) moonman válasza Parci (#1518) üzenetére


moonman
titán

hátezgáz. akkor viszont azt kéne megoldani, hogy it.news-os topicról ne ph értesítő jöjjön, mert akkor át kell jelentkezni.

(#1521) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Eszembe jutott egy javaslat:
A nagyon rég (pl 2 éve) nem használt nickeket szerintem törölni lehetne, mert nyilván csak valaki beregisztrált, hogy legyen egy ilyen is, de használni nem használja. Természetesen ezt megelőzhetné egy e-mail, hogy ha nem lépsz be a nickeddel, akkor törölni fognak, és ha ezek után sem lép be, akkor nyilván tényleg nem tart rá igényt.
Másik, hogy azokat a nickeket is törölni lehetne pár napon belül, akik beregisztrálnak, de utána nem ''aktiválnak''. Ennek is lehetne egy teszem azt 5 napos határideje. Így sok ember aki frissen regel nem szomorkodna, hogy ó, már foglalt a nickje, és gondolkodna máson, ami neki valóban annyira nem is tetszik, csak rákényszerült azt választani.

[Szerkesztve]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1522) VladimirR válasza Mosqu!to (#1521) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ha torlodik a juzer, torlodnek a hozzaszolasai is, ami nem biztos, hogy elonyos
masreszt pont ma volt egy topic, amit egy olyan ujonc nyitott, akinek ez volt a masodik hozzaszolasa de mar tobb, mint egy eve regisztralt

(#1523) Vangelis válasza Mosqu!to (#1521) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ez nagyon jó ötlet, remélem megteszik..szerintetek mennyivel fogyan a tagok száma , kb?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1524) róland válasza tildy (#1470) üzenetére


róland
veterán

Gratula! Gratula! Gratula!!!

Kösz! Kösz! Kösz!!!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1525) AMD Power


AMD Power
titán

Ezt a Prohardvert már szinte nem is kell javítni mert annyira jó szerintem!;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1526) AMD Power válasza Vangelis (#1523) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon sokkal fogyna a számuk szerintem! Az Ember mikor lesz senior-tag?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1527) DigitXT válasza AMD Power (#1526) üzenetére


DigitXT
félisten

Az Ember?;) 175nap tagság+802HSZ. De miért érdekel ez téged? Főleg itt...:DDD

(#1528) joghurt


joghurt
addikt

Esetleg a nyitólapon a ''Folytatódik a játék a 3 VGA kártyáért és 21 TV-tunerért!'' feliratot lehetne aktualizálni. :U
Vagy újabb 3+21 kártyáért lesz játék? :P

A tej élet, erő, egészség.

(#1529) Mosqu!to válasza VladimirR (#1522) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Szerintem az megoldható, hogy a hozzászólások megmaradjanak. Most egy év nem nagy cucc, de mondjuk 2 már igen. Valaki 2 évvel ezelött regel, aztán egyáltalán nem szól hozzá... Szerintem totál felesleges egy olyan felhasználó. Mellesleg a Mosquito nick is regelve van, de még az életben nem láttam hozzászólását ;)

Jut eszembe: kéne egy olyan, hogy user kereső. Sokszor van az, hogy valakinek az adatlapja kell, mert az e-mail címére, vagy telefonszámára van szükségem, de csomót kell utána kutatnom, sokszor sikertelenül, hogy végre megtaláljam az illetőt. Lehetne a keresőben egy funkció, hogy userre keressek, aztán kidobná az adatlapját.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1530) VladimirR válasza Mosqu!to (#1529) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Bővebben: link ;]

a nev torlese azert sem a legjobb, mkert nezegeti valaki az archivumot, es folyton ilyenekbe futna => Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#1531) Mosqu!to válasza VladimirR (#1530) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Újabb felfedetlen Vlad kereső?
Linket!! :))

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1532) VladimirR válasza Mosqu!to (#1531) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mire linkeljek?

(#1533) snt válasza DigitXT (#1527) üzenetére


snt
senior tag

Nem.. 181 nap után lesz...

(#1534) ReJim válasza moonman (#1508) üzenetére


ReJim
őstag

ez nem így van tudtommal.... 30perc után kijelentkezik magától... ha nem használod!

hupsz.. megláttam már írták!. másfél óra... :B

[Szerkesztve]

</end.?>

(#1535) róland válasza Parci (#1477) üzenetére


róland
veterán

Parci!

Ha nekiállsz a wap-os oldalnak, fórum helyett chat-et írjál (témakörökkel). Wapon, nincs idő végigolvasni 50-100 hozzászólást, inkább azonnali válaszok kellenek a kérdésekre.

A cikkeket persze elolvasnám, de a hosszú fórumtémák nem wap-ra valók.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1536) moonman válasza róland (#1535) üzenetére


moonman
titán

csetelni akarsz menny irc-re, marhajó amikor tízmásodpercenként befrissít a wapoldal.

(#1537) V.ki válasza róland (#1535) üzenetére


V.ki
aktív tag

lassú lenne WAP-on keresztül.Ha cset-et akarsz,töltsd le a mIRC-et(Bővebben: link)
;)
És ráadásul sokkal többet kéne fizetni így a WAP-ért:(

[Szerkesztve]

(#1538) tildy válasza moonman (#1536) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem bőven elég csak a hireket , cikkeket felpakolni Wapra.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1539) róland válasza moonman (#1536) üzenetére


róland
veterán

Nem igazán csetelni akarok, de még mindig jobb, mint végigböngészni 200-300 oldalnyi anyagot fórum címén. Legalább ennyi wap-os oldal lenne, egy-egy itteni topic. Ezért sokkal jobb, ha a feldobott kérdésre azonnal válaszolnak. Akár az is lehetne, hogy nyithatsz topicot, de nem maradnak meg, mint itt, hanem chat szerűen megy, míg valaki böngészi a topicot. Amikor már senki nem nézi, automatikusan törlődik.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1540) moonman válasza tildy (#1538) üzenetére


moonman
titán

www.mobilforum.hu -t nézd meg, wapon wap.mobilforum.hu de ez is szinte követhetetlen, ha beindul egy topic, főleg, hogy 2 hsz van egy oldalon.

(#1541) róland válasza tildy (#1538) üzenetére


róland
veterán

Én a csetes megoldást azért javasoltam, mert lehet, hogy valakinek tipp, tanács, stb. kellene, de nincs gépközelben, vagy épp nem hardver problémája van, és így wapon kaphatna tanácsot, stb.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1542) joghurt válasza joghurt (#1528) üzenetére


joghurt
addikt

Köszönöm, hogy megtörtént.

A tej élet, erő, egészség.

(#1543) Wolverine válasza Mosqu!to (#1529) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, a userkereső hiányzik... Soxor csak egy adatlap kéne, és bogarászhatom, hogy az illető hol is szólt hozzá...

Illetve amit (legalább) egyszer tildy is már hiányolt: az adatlapon lehetne egy arra utaló felirat, hogy az illető be van-e lépve, vagy nincs. Ha nem oldható meg, akkor egy ''keresés az aktív tagok között'' funkciónak örülnék...
mod: lévén csúcsidőben az aktív tagok lista baromi hosszú, és korántsem biztos, hogy megtalálom azt, akit keresek, még ha be is van lépve... :U

mod2: a Firefox 1.0.2.-vel én is szívtam eleget (nemcsak PH!-n), inkább visszatettem az 1.0.1.-et helyette...

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1544) róland válasza Wolverine (#1543) üzenetére


róland
veterán

Támogatom a tagkereső modult. Én is sokszor keresnék valakit itt, de nem tudom merre találom. Ha megcsinálod (persze, hogy megcsinálod, csak nem fosztasz meg minket egy ilyen fícsörtől), akkor azt is láthassuk, hogy melyek voltak a tag utolsó topicjai, amiben hozzászólt, esetleg azt, hogy épp melyik topicot nézi, böngészi, olvassa, stb.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1545) Mosqu!to válasza Wolverine (#1543) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Az aktív tagok listában könnyű keresni, CTRL+F, és beírod amit keresel :)
De sajnos az összes tagról nincs ilyen lista.

VladimiR: Arra, hogy mivel kerested? Gondolom nem véginézted 1-től az adatlapokat, hogy melyik a mosquito...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1546) Parci válasza róland (#1535) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

wap, gyengénlátóknak + vakoknak oldal, illetve minden ilyen fejlesztés a tartalomra fog korlátozódni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1547) tildy válasza Parci (#1546) üzenetére


tildy
nagyúr

:) Remelem hamar elkeszul.Legalabb a vonaton nem fogok uncsizni:B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1548) Wolverine válasza róland (#1544) üzenetére


Wolverine
félisten

Én nem csinálok semmi ilyesmit, nem programozó vagyok, és nem is leszek :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1549) róland válasza Parci (#1546) üzenetére


róland
veterán

Már ez is nagyszerű, de a jövőben azért a wap kibővülhetene egy azonnali kérdések és válaszok résszel.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1550) róland válasza Wolverine (#1548) üzenetére


róland
veterán

Parcira gondoltam, hogy megcsinálhatná. Nálad a kezdeményezést támogattam.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.